Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Fidziukiewicz odchodzi.

Fidziukiewicz odchodzi.
Michał Fidziukiewicz nie będzie już piłkarzem Stali Stalowa Wola. Kontrakt z 29-letnim napastnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron.

Michał Fidziukiewicz piłkarzem „Stalówki” był od początku sezonu 2019/2020. W pierwszym sezonie gry w zielono-czarnych barwach rozegrał 34 mecze, w których strzelił dwanaście goli. W sezonie 2020/2021 Michał zanotował 22 występy w „Stalówce”, w których zdobył 19 goli.

W przerwie zimowej Michał Fidziukiewicz został wystawiony na listę transferową Stali. Teraz kontrakt zawodnika z klubem został rozwiązany za porozumieniem stron.

Michałowi dziękujemy za występy w Stali oraz za strzelone bramki. Życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Komentarze (32)

Stalowiak40 | 2021-01-14 22:31

To ciekawe kto bedzie teraz strzelal, przeciez w tym klubie nie ma obecnie w ogole napastnika. Bo Piotrowski to jest dobry na 4 lige.

Raul | 2021-01-14 22:37

Karierze ????? No bez jaj ....

Młodynie | 2021-01-14 22:45

Wiedzieli że rozwiaża kontrakt.Czubat starał się o Wydrę.Pewnie już kogoś mają na to miejsce .Myślę że Trubeha w tym sezonie .A ktoś lepszy w następnym

Brawo stal! | 2021-01-14 22:51

STALOWIAK40 Fidziukiewicz byl tylko teoretycznie napastnikiem, a w rzeczywistosci byl upychaczem bramek.
Napastnikiem to byl Tomek Plonka kilka lat temu.

Młodynie | 2021-01-14 22:55

Jednak był jednym z lepszych napastników jacy u nas grali 56 spotkań 31 bramek

1938fc | 2021-01-14 23:54

Każdy myśli że Fidziu by został po sezonie na kolejne lata nie panowie bo można sobie oficjalnie powiedzieć nikt przez najbliższe miejsce nie zarobi tyle i Fidziu zarabiał. Za taką kasę można ściągnąć 3 -4 gości którzy pociągną wózek i tak to wygląda a że Fabianowksi nie umiał odnaleźć się w piłce i w realiach to teraz wygląda to tak że my cierpimy

Mariuszstalowa | 2021-01-15 02:35

Jak masz polowe skladu 2 ligii to ciezko nie strzelac w polamatorskiej lidze tylu bramek . Jakos w 2 lidze strzelil tylko 12 bramek i porownujac go do Spiewaka , ktory strzelil i 8 ale grajac duzo mniej meczy to slabo wyglda. Taki Lukasz Skoulski w 2 lidze strzelil dla nas duzo wiecej bramek i jego mozna nazwac napastnikiem. Zycze Fidzowi jak najlepiej ale nas nie stac na niego, a po drugie niema sensu trzymac kogos z ta kasa kiedy sa tylko male szanse na awans , a zadluzac sie jest niezwykle prosto w dzisiejszych czasach.

Misio | 2021-01-15 08:46

Moim zdaniem napastnika w tym momencie jest najłatwiej zastąpić. Po prostu jak drużyna gra dobrze, dominuje i stwarza sytuacje, to zawsze ktoś strzeli np. pomocnicy Wiktoruk, Mroziu, Mistrzu, czy obrońcy po stałych fragmentach. Bardziej chciałbym super bramkarza! Takiego pewniaka, który nic nie zawali, a często pomoże drużynie. Dla mnie priorytetem powinno być zatrzymanie Mrozia i Wiktoruka, bo pewnie na nich będzie się opierać gra. Wracają Płonki i może na tym poziomie w końcu "odpalą". A co do wzmocnień, to słyszałem, że jeszcze mają się pojawić ciekawi zawodnicy w najbliższych dniach. Pewnie za miesiąc już będzie wiadomo kim będziemy grać.

Jaszczur | 2021-01-15 08:58

Nareszcie dobra decyzja, Fidziu to slaby napastnik musi zmarnowac 5 setek zeby cos strzelic , wiele straconych piłek , malo biega , zero presingu, 5 nie strzelonych karnych w barwach Stali, do gornych pilek to wcale nawet nie probował powalczyc taki typowy spacerowicz .

Młodynie | 2021-01-15 09:13

Bramkarz najważniejszy jest. Siudaka wysłać gdzieś na wypożyczenie

Nicke | 2021-01-15 09:45

Powiem tak, na ilość sytuacji które miał Fidziu i kasę która zarabiał to tych goli powinien mieć więcej, a my powinnismy mieć lidera...

1938fc | 2021-01-15 10:35

Nie zdziwiłbym bym się gdyby teraz w zespole jednak Tomek Płonka został w klubie, sam mówi że chce zostać , zaczyna treningi a Jarek pewnie go widzi w zespole . Fidziu sam chciał odejść z zespołu od pewnego czasu wiec był sens go trzymać? Dla mnie zgrywał za dużą gwiazdę którą nie był , widzę że chyba do zespołu wrócił już Tomek Fijarczyk

Szymek2007 | 2021-01-15 11:40

Macie rację Fidziukiewicz to typowy spacerowicz.

Ziom_stal | 2021-01-15 14:46

O czym wy mówicie Fidziukiewicz i Paluchowski zjadają ta ligę . Oj zaczynam się bać o nas naprawdę. Kim my mamy ta 2 ligę zrobić ????? Oddajemy najlepszych graczy. W Puławach nikt nie odszedł jakoś ich przytrzymali a nie wierze ze nikt nie chciał rozgrabić ..... o Sieniawie nie mówię ale bliżej nam do nich niż do Puław przykro

1938fc | 2021-01-15 15:12

Sieniawa zaraz będzie jak Wisła Sandomierz bo są chętni na zawodników . Oddaliśmy na ten moment 1 zawodnika z 1 składu a Witasik to nigdy nie powinien zawitać do Stalowej i to jest opinia wielu osób . Nikt nigdy nie powinien zarabiać takich pieniedzy w Stalowej jakie zarabiał Fidziu , Witasik. Pozegnaliśmy zawodników którzy po przyjściu Wieprzecia wyglądali tak :
Zmorzyński (5 meczy 69 minut)
Witasik ( 5 meczy 360 minut)
Surmiak( 5 meczy 0 minut)
Pilch ( 5 meczy 0 minut)
Fidziukiewicz ( 5 meczy 359 minut i 4 bramki)

Ktoś fajnie napisał odchodzą nie piłkarze a karierowicze . Fajnie jak podpiszą Drobota bo gość potrafi grać a i jak ściągniesz Azoty do Stalowej to mogą płacic zawodniką po 11 tysięcy

Nicke | 2021-01-15 15:23

Fakt jest taki, ze zarabiali a drużyna nie dość, ze spadła to nawet nie lideruje w tej lidze...

Młodynie | 2021-01-15 15:56

Chcąc coś osiągnąć więcej w przyszłości to niestety dobry solidny piłkarz z wyrobioną marką nie jest tani.Zostają chłopacy do odbudowy albo do wypromowania wyżej.Czołówka 2 ligi poza Skrą są to drużyny które płacą nie małe kwoty

Ziom_stal | 2021-01-15 16:05

Panowie nie czarujmy się żeby grać trzeba mieć hajs. A jaki może być innym czynnik żeby przyjść do 3 ligowej drużyny (4 poziom rozgrywkowy). Moim zdaniem taki drugi Fidzukiewicz będzie mega trudny do ściągnięcia bramki strzelał az miło fakt dużo wysiłku w to nie włożył. Takich ludzi trzeba żeby zrobić awans Sieniawa i Sandomierz odpadną z walki zostają Puławy i My. Wciąż liczę ze sie uda bo Hutnik może spaść No i dziwnym trafem Garbarnia ... my tez mieliśmy nie spaść

1938fc | 2021-01-15 16:30

No i pięknie Witasik aut i rozwiązanie umowy za porozumieniem stron . Nie będzie cie brakować gości i powodzenia i moze uda się uratować 2 ligę w Grudziadzu el kapitanie heh

Misio | 2021-01-15 16:34

Nie ma znaczenia kto spadnie. My też spadliśmy i nikt się nas nie przestraszył. W tej lidze są kluby, które nagle mogą zapragnąć awansu i zbudują taką drużynę jak teraz Puławy. Np. Siarka, która zaangażowała Sławka Majaka, KSZO które ma swoje ambicje, a nawet taka Avia Świdnik. A już najtrudniej będzie za 2 lata jak do tej ligi dołączy Wieczysta Kraków.

1938fc | 2021-01-15 17:33

No to mamy 2 mecze derbowe z Siarką u siebie . Finał Pucharu Polski w Stalowej Woli

Nicke | 2021-01-15 17:47

Ale znając nasz rząd oba bez kibiców...

Jefrey | 2021-01-15 21:48

1938fc-co Ty masz do Witasika ...jak wymiatał wszystko to mu klaskałeś...czep się lepiej Fidzia..bo cały czas poświęcał na poprawę opatrunku na ręce niż na grze

1938fc | 2021-01-15 22:08

Tak klaskałem mu jak nie strzelił z Bytovią z 5 metrów , klaskałem mu jak strzelił samobója z Puławami , klaskałem jak wywalił się na piłce z meczu z Wólczanką i przez to wpadła bramka , klaskałem mu po spadku , klaskałem mu po Chełmiance jak dostał megafon i bał się odezwać , klaskałem mu jak po pytaniu od dziennikarza iel jest straty do Puław nie wiedział co się odezwać . Cały czas mu klaskałem po każdym długim podaniu na Fidzia za czasów Szydełki , napsiałem także ze Fidziu tu nie chciał grać i nigdy nie powinien dostawać takiej kasy jaką dostawał .

Jefrey | 2021-01-15 22:25

To teraz napisz jak klaskałeś gdy byli w 2 lidze z rozpisanymi meczami jak to zrobiłeś wcześniej...

1938fc | 2021-01-16 09:35

Jak klaskałem to klaskałem całej drużynie i może wspominałem że gra w obronie wyglądała dobrze ale żeby Witasowi oj nwm

Filip kacper k. | 2021-01-16 11:37

Witasik byl przecietny i kilka baboli popelnil.

Taki Kolbusz jest dokladnie taki sam tylko 3 razy tanszy

Nicke | 2021-01-16 12:18

Czytam komentarze niektórych, ze już po awansie, ze pozbywamy się dobrych zawodników... gdyby byli tacy dobrzy to byśmy byli liderem teraz...

Jaszczur | 2021-01-16 16:46

Plany awansu muszą zostać odlozone na pozniej, moze za 5 lat . Polityka klubu sie zmienila , nie ma kasy na II lige , gramy wychowankami + 4 albo 5 zawodnikow z zewnątrz . Jezeli szkolenie wychowankow bedzie dobrze szło to awans jest bardzo realny ale nie teraz.

Daro | 2021-01-16 18:14

Na jakiej podstawie tak sądzisz ? Jak narazie odeszło 5 zawodników (Zmorzyński, Fidziukiewicz, Witasik, Surmiak i Pilch) Z tego grona jedynie szkoda mi Fidzia ale za tą samą kasę można mieć dwóch napastników na poziomie 2 ligi a co dopiero 3.

Ten sam zarząd sprowadził Wiktoruka, bardzo ciekawego zawodnika. Przymierzany Drobot też nie wygląda najgorzej a są prowadzone rozmowy z innymi zawodnikami.

Zmieniła się polityka i bardzo dobrze. Zawodnik z zewnątrz musi coś prezentować i być lepszy od wychowanka. Po co sprowadzać np. takich jak Pilch, Ochał, Surmiak itp.

Poczekajmy na transfery bo np. ja słyszałem, że prowadzone są rozmowy z ciekawymi zawodnikami.

Filip kacper k. | 2021-01-17 08:10

dokladnie, akurat polityka aktualnie rzadzacych opiera siena racjonalnosci i wole to niz Nowaczka ktroy zobaczycie jako prezez PCPN mial zdobyc druga banke na utrzymanie tego co dostal- ale nei zdobedzie i w ciagu rok kedzierzawy dorzuci kolejna banke

Ziom_stal | 2021-01-17 12:32

W tym roku awans odpuszczony trzeba to powiedzieć. Trzeba się szykować na przyszły rok. Bo za dwa lata wejdzie wieczysta do naszej grupy. Wstpie żeby ktoś solidny do nas dołączył w tym nie ma co się oszukiwać mało ludzi zmienia kluby zima

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2209) » 1938fc (1471)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1169)
» Filip kacper k. (1076) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (684)
» Kamilosss (544) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 15 091 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 67 359 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 31 708 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 17 004 razy
Osób Online: 42 / Czas gen. strony: 0.01493