Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Witasik odchodzi ze Stali.

Witasik odchodzi ze Stali.

Piotr Witasik nie będzie już piłkarzem Stali Stalowa Wola. Kontrakt z 28-letnim obrońcą został rozwiązany za porozumieniem stron.

Piotr Witasik piłkarzem „Stalówki” był od początku sezonu 2019/2020. W pierwszym sezonie występów w zielono-czarnych barwach rozegrał w sumie 26 meczów. Strzelił jedną bramkę. W sezonie 2020/2021 Piotr zanotował dwadzieścia spotkań. Zdobył jednego gola.

W przerwie zimowej Piotr Witasik został wystawiony na listę transferową Stali. Teraz jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

Piotrowi dziękujemy za występy w Stali. Życzymy sukcesów w dalszej karierze piłkarskiej.

Komentarze (95)

Raul | 2021-01-16 18:57

Bravo , 2 sezony , 2 spadki , jesteś drewnem i Nikt i Nic tego nie zmieni .....Dzieki , ze juz Cie nie ma u Nas.

Filip kacper k. | 2021-01-17 08:26

jeszcze plonkow wywalic na zbity pysk

1938fc | 2021-01-17 11:04

Wole żeby drużyna była budowana na miarę finansów a nasz klub na 3 ligowym jest bardzo atrakcyjny , pokazuje też żę jest dobrą trampoliną dla zawodników do lepszych klubów. Jeśli transfery bedą tak dobre jak Wiktoruk w tym sezonie to się nie boje o naszą ekipe

Ziom_stal | 2021-01-17 12:35

Skoro to nabyć trampolina si lepszych klubów to posiedzimy w tej buraczanej lidze

Młodynie | 2021-01-17 12:45

Wiktoruk też długo tutaj nie pogra. Weźmie ko ktoś wyżej

Młodynie | 2021-01-17 13:07

Zobaczymy jakich ciekawych zawodników uda się im zakontraktować

1938fc | 2021-01-17 13:12

Mówie ogólnie że jakby popatrzeć to jesteśmy dobrym klubem żeby skoczyć gdzieś wyżej ale bardzo bardzo chciałbym jak najszybciej wrócić do 2 ligi najlepiej w tym sezonie już

Kamil | 2021-01-17 13:45

Niestety, ale faktycznie wygląda na to, że stosowany jest wariant oszczędnościowy i czeka nas jeszcze ponad rok w tej buraczanej lidze. Zobaczymy jakie będą transfery, ale chyba o awansie możemy zapomnieć

Maxtor84 | 2021-01-17 14:36

Witam mam takie pytanko z innej beczki... Mianowicie czy wiadomo czy na naszych obiektach będą trenować jakieś inne drużyny czy tylko a /b klasowe?

1938fc | 2021-01-17 14:38

To pytanie nie do nas taką wiedze ma pan dyrektor PCPN-u Mateusz Nowak , trenuje cała akademia Stali Stalowa Wola od takich maluchów po juniorów starszych/rezerwy i właśnie drużyny A i B klasowe i pewnie też ktoś z okręgówki ale czy ktoś z poważniejszej piłki to pytanie do prezesa PCPN-u

Maxtor84 | 2021-01-17 14:40

Dzięki za odp

Kamil | 2021-01-17 15:11

Wydaje mi się, że na sztucznym będą grane jakieś sparingi innych drużyn, ale to się dzieje już praktycznie od początku kiedy boisko powstało. Natomiast chyba nikt nie chciał do nas przyjechać na jakieś zgrupowanie. Może ktoś tam jeszcze wynajmuje boisko, ale raczej to ktoś z okolic raz na jakiś czas

Nicke | 2021-01-17 16:15

Czy to przez brak hotelu na miejscu brak zainteresowania czy inny powód?

Adams | 2021-01-17 16:28

Pisząc o braku chętnych na zgrupowania w PCPN i wynajmowaniu boisk przez inne kluby raczej nie tylko o brak hotelu a również lokalizację...

Adams | 2021-01-17 16:32

Lokalizacja stadionu nie bardzo należy do korzystnych warunków na spokojne kilkudniowe zgrupowanie dokładnie chodzi o zbyt bliskie sąsiedztwo bloków i innych odgłosów z okolic stadionu co może zakłócać komfort treningu

Ziom_stal | 2021-01-17 17:03

Podobno testujemy Kruczkowskiego z Hetmana Zamość ....

Młodynie | 2021-01-17 17:10

Bardzo dobry zawodnik. Dużo lepszy od Surmiaka. W słabym Hetmanie 7 bramek

Stalowiak40 | 2021-01-17 18:02

Witasik nie byl zly napewno lepszy od Jarosza ostatnio

Kamil | 2021-01-17 18:59

Bazę treningową akurat wg mnie mamy w tej chwili na bardzo wysokim poziomie. Brak hoteli jest jakimś problemem ale myślę że to inny problem. Przede wszystkim pcpn istnieje tylko na papierze. Nawet strony internetowej nie ma, marketingu nie ma.

Ziom_stal | 2021-01-17 22:18

Skoro mamy robić awans graczami z Hetmana to czarno to widzę ...

Młodynie | 2021-01-18 10:28

Ten gracz Hetmana w meczu z nami kręcił Witasikiem jak chciał. Epizod w Motorze.Na pewno da więcej niż Surmiak. Pomoc mamy dobrą Wiktoruk Mroziński Jopek.

Młodynie | 2021-01-18 10:33

Według kibiców Hetmana duże umiejętności ale trochę jeżdziec bez głowy

Młodynie | 2021-01-18 10:38

Khorolskyi również może opuścić drużynę według Podkarpacielive

Ziom_stal | 2021-01-18 17:26

Testujemy jakiś 21-24 Latków z zagranicy. Mrozinski wkoncu zostaje ? mam nadzieje ze jego ani KholorlskyIego już nie puścimy

Pjona_ziom | 2021-01-18 20:46

Trzeba poczekać na oficjalne info. Bo pojawia się dużo pogłosek plotek a ja pisałem i pisze jedynie potwierdzone info.
Dla mnie w.tej chwili najważniejsze by zatrzymać Mrozia ale no właśnie.

Młodynie | 2021-01-18 20:57

Narazie niedługo podpiszą Drobota.Jakis jeszcze Słowak jest na testach i defensywny pomocnik z Kraśnika

Młodynie | 2021-01-18 21:07

PCPN bez hotelu to nie trafiona inwestycja. Stal Rzeszów już finalizuje swoją bazę » https://t.co/TsXPKxJasx?amp=1

1938fc | 2021-01-18 21:20

Różnica jest taka że PCPN i boiska jakie wchodzą w kompleks nie były nastawione na samą Stalówka , klub korzysta z nich i to ma pomóc w rozwoju akademii Stali Stalowa Wola. PCPN miał zarabiać z tego że miały przyjeżdżać drużyny na obozy i korzystać a tak na ten moment nie jest, pandemii trochę też ppokrzyzowala plany bo przecież miały być w Stalowej w mecze reprezentacji. Stal Rzeszów robi swoją akademię na własność tak jak ma Lech, Legia Cracovia i nikt pewnie tam nie będzie przyjeżdżał bo ona będzie tylko stworzona dla Stali a dlaczsgo jest jest tam Dziedzic który ma swoją kasę, jeśli Lucek by był prywaciarzem też by tak zrobił u nas lecz u nas jest troszkę inaczej chociaż z tego co teraz jest można powiedzieć że jest to baza Stali Stalowa Wola a nie PCPN

Kategoriak | 2021-01-18 21:51

Woloszyn w wywiadzie na temat zawodników testowanych powiedział ze wśród nich jest jestem zawodnik ze Stalowej Woli. Czyżby Tur lub Kacper Piechniak?

1938fc | 2021-01-18 21:55

Bardzo możliwe że Piechniak , oglądnij sobie filmik na Fanpage na fb z testów wytrzymałościowych na początku filmiku słychać jak Jarek mówi ,, jestem ciekawe jak Piechnika" chyba że się przesłyszałem

1938fc | 2021-01-18 21:56

Piechnika * mój błąd

Młodynie | 2021-01-18 22:09

Tur w marcu będzie miał 26 lat. Wiekowo nie pasuje

Pjona_ziom | 2021-01-18 23:06

Rozmawiałem po tym treningu dla nowych i było bardzo miernie jeśli chodzi o piłkarzy którzy się nadawają .. Piechniak z racji wieku może się nadać z racji wieku Tur może być zbyt wiekowy chociaż dla mnie w tej chwili potrzebujemy dwóch trzech doświadczonych ogranych w 3 lidze grajkow ...

Nicke | 2021-01-19 07:11

Z moich info wynika, ze Tur nie

Kategoriak | 2021-01-19 07:39

No to w takim razie Piechniak. To by pasowało bo jest napastnikiem

1938fc | 2021-01-19 09:21

» http://www.90minut.pl/kariera.php?id=33530


Możliwe że chodzi o tego Polaka który gra w Niemczech

Młodynie | 2021-01-19 09:26

To już lepiej niech dzwonią do Trubehy.

1938fc | 2021-01-19 09:30

Ale to ja mówię nie wiem czy o tego chodzi bo Polaków w Niemczech gra sporo

Nicke | 2021-01-19 12:25

Szczutowski na wypożyczenie do Stomilu. Ciekawe, ze u nas nie grał...

Misio | 2021-01-19 14:42

Przybyłko napastnik 195 cm wzrostu.

Daro | 2021-01-19 16:02

Jakaś rodzina tegovPrzybyłko z MLS ?

Młodynie | 2021-01-19 16:09

Przybyłko z MLS ma dwóch braci Mateusza- Mistrza Europy w skoku wzywyż i Jakuba , który jest piłkarzem ma 1, 95 wzrostu » https://www.transfermarkt.pl/jacub-p.....

1938fc | 2021-01-19 16:23

Wiek jest zły wiec odpada 27 lat a ten goście mieli po 21-24

Filip kacper k. | 2021-01-19 18:14

Ziom_stal | 2021-01-20 13:32

Kraśnik, Zamość fajnych zawodników testujemy. Będzie awans.

Nicke | 2021-01-20 13:33

Jabłoński i Iwanicki skąd do nas przyszli i zrobili awans?

Mariuszstalowa | 2021-01-20 13:41

Jesli chodzi o ten sezon to realnie myslac bez emocji to strata 10 punktow jest to duzo do Wisly. Trzeba pamietac tez , ze w meczu bezposrednim dostalismy 0:3 wiec grajac w Pulawach musielibysmy wysoko wygrac. Wisla nie oslabia sie wiec watpie ,ze w tym sezonie uda sie awansowac co nie wykluczam , sklad raczej trzeba przebudowac na przyszly sezon co zapewne jest teraz robione.

Młodynie | 2021-01-20 13:48

Puławy np testują Czelnego z Karpat. Mają ciekawych chłopaków a my szukamy po Kraśnikach

1938fc | 2021-01-20 13:52

Młodynie chłopie raz chwalisz a po 15 minutach masz pretensje albo jesteś trollem albo masz jakaś chorobę . Nwm czy ty to robisz specjalnie czy co ale ogarnij się , idz do Czubata powiedz mu kogo chcesz napisz listę do scutowania , określ kto jak gra kto warty obserwacji bo pretensje masz od początku wejścia na tą stronę ile można

Ziom_stal | 2021-01-20 17:21

Szczerze to miałem nadzieje ze to my kogoś z Puław wyciągniemy a tak okazuje się ze cały skład został ich atutem tez będzie zgranie a u nas pare zmian było i mam nadzieje ze Mrozinski zostanie bo wtedy to już kaplica

Nicke | 2021-01-20 17:31

Myślałeś ze drużyna lidera, która walczy o awans odda zawodnika konkurencji?

1938fc | 2021-01-20 17:42

Dasz 20 tyś na miesięczną pensje zawodnika z Wisły Puławy?

P_laskos | 2021-01-20 19:38

Nowy Uwakwe testowany u nas » http://www.90minut.pl/kariera.php?id=36804

Młodynie | 2021-01-20 19:43

Akurat ogladając CLJ to się wyróżniał w SMS Łódz. Wreszcie ktoś ciekawy

1938fc | 2021-01-20 20:07

Gość przed pandemią widzę że podstawowy zawodnik 3 ligowych rezerw Miedzi , a teraz tylko 1 mecz z Nysą ale pamiętajmy że on rozwiązał kontrakt z Miedzią w wrześniu ale też tutaj sie zgadzam z Młodynie że podobno dobry chłopak i ma talent i w tym SMS- ie jedna z większych perełek jak i samej CLJ

Młodynie | 2021-01-20 20:13

język zna ,dobrze zbudowany idealny ŚPD na tę fizyczną ligę, bezproblemowy ułożony chłopak

Filip kacper k. | 2021-01-20 22:14

» https://sport.onet.pl/pilka-nozna/do.....

Pol druzyny ns dopingu. Najwyzsze w historii kary i brak degradacji. Skandal

Mariuszstalowa | 2021-01-21 00:37

Pogon to napewno ma chody w PZPN - za takie cos to powinny byc walkowery bo to jest ponad polowa skladu.

Ziom_stal | 2021-01-21 13:07

Póki co na szczęście Puławy bez wzmocnień raczej nikt na wieś nie będzie chciał przyjść w tym upatruje naszej szansy ja szybko się zgramy transfery okażą się trafione to uważam ze awansujemy

Sciemaa | 2021-01-21 14:39

Pulawy wies? wiec i STW to troche wieksza wies... tyle ze Pulawy maja znacznie lepsza lokalizacje. Myslisz ze ktos tu przyjdzie bo mamy PCPN? mysle ze wiekszosc ma na to wywalone.

1938fc | 2021-01-21 15:21

Sprawdzają brata Przybyłko który grał w 4 lidze niemieckiej , Kitliński bardzo chętnie chce zagrać z powrotem w Stalówce oraz ten chłopak z Hetmana jest brany pod uwagę , zobaczymy jak będzie to wyglądało w sobotę z Pogoniom

Młodynie | 2021-01-21 16:02

Kitliński grał w sparingu Hutnika

1938fc | 2021-01-21 16:09

I? Gra w sparingu nie oznacza że przejdzie do Hutnika

Stalowiak68 | 2021-01-21 16:24

Zeszliśmy na psy jaracie się transferami z Piździchowic które nic raczej nie wniosą do składu. Drobot też wielki talent co się marnował w 4 lidze i nikt go nie chciał. Obudźcie się jesteśmy w 3 lidze i tak będzie bo wszystkim to pasuje. Prezesom kasa się zgadza i wszystko jest lux. Poziom dyskusji jest wielki jeszcze niedawno co niektórzy mówili o awansie do 1 ligi a teraz jarają się zbieraniem odpadów z 3 .

1938fc | 2021-01-21 17:07

Jakich odpadów ? Ten chłopaczek z Hetmana ma oferty z wyższych lig i tutaj sprawa się komplikuje .Twoja opinia nie zgadza sie z tym co się stało , wzięliśmy Fidziukiewicza z 2 ligi , wzięliśmy Witasika z ekipy która zrobiła awans do 1 ligi , ściągnęliśmy z Puław Zmorzyńskiego , Surmiak przychodził z 2 ligi i powiedz mi gdzie jest wynik z tymi panami. Jak wezmiesz zawodników z ligi wyższej nie jest powiedziane żę oni ci zrobią wynik a to ze byli za słabi na 2 lige i w 3 lidze sobie nie radzili to inna sprawa. Wole gości którzy się wyróżniają w 3 lidze i bedą grać ambicją i walczyć za te barwy a nie gości którzy przyszli zarobić spuścili klub a dzisiaj jeden dostaje 9:1 w sparingu z Lechią , 2 jest bez kluby , 3 w Podhalu a 4 może zaliczyć kolejny spadek w swojej karierze

Nicke | 2021-01-21 17:46

Dokładnie, były nazwiska z przeszłością w ekstraklasie i skończyło się to spadkiem..

Ziom_stal | 2021-01-21 18:48

Nie wiem do myśleć ale jak patrze na te nasze prawdopodbnie transfery to naprawdę żal ścigany gościa z 4 ligi. 3 liga jest półprofesjonalne ale 4 .... Drobot bezprzyadku się tam nie znalazł. Kruczkowski jakby był dobry to nie przyszedłby do nas. No i jeszcze gość z 4 ligi niemieckiej na litość Boska. Może z Zimbabwe kogoś ściągniemy.

Młodynie | 2021-01-21 19:02

4 liga niemiecka stoi na wyższym poziomie od 2 polskiej a od 3 na pewno

Młodynie | 2021-01-21 19:04

Na końcu i tak wybiorą 4-5 najlepszych. Kitliński już wzmocnienie jak się uda . Conde ciekawy zawodnik. A pewnie jeszcze kilku ciekawych piłkarzy mają na radarze.

Nicke | 2021-01-21 19:33

Ziom Stal a kogo ty byś chciał? Gości z 2 ligi co zarabiają po 8 tys albo 10?

Ziom_stal | 2021-01-21 20:09

Z tego co się orientuje to Puławy ściągnęły Bartosiaka Drozdowicza oraz Paluchowskiego i odpalili

Ziom_stal | 2021-01-21 20:12

Kitlinski może faktycznie wzmocnienie ale rachunek zysków i strat wyjdzie na minus patrząc po planowanych wzmocnieniach

1938fc | 2021-01-21 20:18

Kolego ale Wisłe Puławy ma kase bo klub wspierają Azoty które dają taką kasę na klub że głowa mała . Zawodnicy zarabiają 15-20 tyś to nie są małe pieniądze i dlatego taki Paluchowski , Drozdowicz czy Bartosiak są w klubie , co do samego Bartosiaka był u nas przecież przez rok i gość grał bardzo słabo . Jak dasz 20 tys na pensje dla zawodnika co miesiać to i przyjdzie ci zawodnik 1 ligi , 2 ligi czołówki. Masz chyba myślenie że każdy zawodnik wybierze Stalówka na rzecz każdej innej drużyny , spokojnie poczekajmy do pierwszego sparingu 1 meczu i będziemy oceniać .

Daro | 2021-01-21 21:59

ZIOM_STAL zdecyduj się. Narzekasz, że interesujemy się słabymi zawodnikami, a później piszesz, że gdyby Kruczkowski był dobry to by do nas nie przyszedł. To po co się interesować ciekawymi i dobrymi zawodnikami jak i tak do nas nie przyjdą ?

Odnośnie Drobota. Owszem stracił miejsce miejsce w Puszczy ale w Igloopolu zaczepił się żeby gdzieś grać bo już było późno na szukanie konkretnego klubu. Wcześniej gość grał w. 2 lidze. Podobno ciekawy zawodnik i jeszcze młody.

Odnośnie zawodników z niższych lig. Np taki Czubak skąd trafił do Bytovii ? Z 4 ligi, a po roku trafił do 1.

Pamiętam jak kiedyś niektórzy śmiali się z transferu Wisły Kraków, która ściągnęła zawodnika z 4 ligowego Rakowa Częstochowa :) Chyba każdy wie o kim piszę i kim stał się później ten zawodnik.

Wiem, że są to przypadki ale się zdarzają jak pewien gość w Anglii, który bodaj w 3 lata w wieku już trochę po "20" trafił z 6 poziomu rozgrywkowego do PL i reprezentacji Anglii :)

Dawniej kogo ściągaliśmy ? Maciorowski z rezerw Zagłębia L. Iwanicki z 3 ligowej przeciętnej Pogoni Leżajsk. Itp.

Ziom_stal | 2021-01-21 22:04

Wszystko się zgadza tylko nie budujemy drużyny na ten sezon solidnym fundamentem tylko posciagajmy przypadkowych ludzi i może się uda cokolwiek chyba ze odpuściliśmy temat w tym roku

Ziom_stal | 2021-01-22 08:47

Drobot chyba nawet w 1 lidze nie zadebiutował. W ciągu dwóch lat był w 5 klubach wiec coś tez nie do końca jest z nim ok. Pożyjemy zobaczymy ja osobiście miałem nadzieje ze po sprzedaży oddaniu Fidzia i reszty przyjdą ludzie na podobnym lub lepszym poziomie i powalczymy o awans. Z każdym rokiem będzie trudniej w przyszłym może dojść Hutnik. Za dwa lata Puławy mogą spaść i przyjdzie Wieczysta.

Kategoriak | 2021-01-22 09:24

Chłopak nie miał lekko. Dwa razy zerwane więzadła, a w Puszczy by zagrał gdyby nie kontuzje. 5 klubów ponieważ miedzy innymi po podpisaniu umowy ze Stała Rzeszów dostawał pogróżki wiec dla własnego bezpieczeństwa wrócił do Igloopolu by wgl być przy piłce

Kamil | 2021-01-22 10:00

Mamy w składzie kilku już doświadczonych zawodników i obok nich należy budować skład młodymi, perspektywicznymi zawodnikami. Ten z Hetmana ma 23 lata, Niby młody, ale już coś kopał. Trochę grania ma przed sobą, Drobot ma 22, Właśnie jak chcemy zbudować coś na dłużej to własnie tacy zawodnicy powinni do nas trafiać. Tacy, o których zaczyna się robić głośniej i którzy kopią po niższych ligach, albo tacy, którzy gdzieś błysnęli, ale potem coś sie u nich zatrzymało. Trąbka byl młody jak przychodził ale już się pokazywał i teraz wiadomo gdzie jest, Dadok trafił do nas po kontuzji i co? Wybił się. Dlatego trzeba szukać własnie takich. Wiktoruk też miał wzloty i upadki a u nas pokazuje się w środku pola bardzo dobrze.

1938fc | 2021-01-22 10:05

I tutaj Kamil zakończył temat na budowaniu drużyny bo tak to powinno wyglądać . Mądra wypowiedz

1938fc | 2021-01-22 11:45

Jutro 1 sparing z Stalą Kraśnik godz 13 orlik w Stalowej Woli

Ziom_stal | 2021-01-22 14:41

Jasne macie racje tylko tylko trochę nie podoba mi się ze mimo spadku nie zrobiliśmy drużyny która realnie będzie walczyła w tym roku. Jak powiedział trener życzyłbym sobie żebyśmy przystąpili do rozgrywek w tym samym składzie wiedział ze ma naprawdę fajna grupę i mozne z nimi powalczyć o coś. Nikt nie powie ze mieliśmy lepszy skald niż na koniec rundy. No ale będziemy walczyć nic nam nie pozostało. Nie wiedziałem ze Drobot miał dwa razy wiązadła zerwane ...

Kamil | 2021-01-22 15:51

Myśmy mieli skład na awans tylko Szydełko nie potrafił z nimi nic zrobić. Zobaczymy co będzie teraz. Na pewno potrzebne są przy tych ubytkach 3-4 transfery ale gości do grania.

Ziom_stal | 2021-01-22 17:14

Dokładnie potrzebni są ludzie do grania a nie do sprawdzenia czy może się nadaje na 3 ligę ....

1938fc | 2021-01-22 17:52

Hutnik ogłasza nowy transfer i chyba będzie to Kitlińskiego

1938fc | 2021-01-22 19:25

Tak jak mówiłem Kitliński w Hutniku, nic się nie dzieje szukamy dalej:)

Młodynie | 2021-01-22 19:46

Purchę z Sieniawy można spróbować wyciągnać

Ziom_stal | 2021-01-22 19:49

Szkoda Kitlinskiego ale trudno

Pjona_ziom | 2021-01-22 23:03

Nie chcę krakać ale potrzebujemy dwóch napastników. Z tego co wiem to sprawdzamy Piechniak i on trenuje ale moim zdaniem to typowa 9 i do tego zbyt pewny siebie dlatego albo sprowadzimy sprytnego bramkostrzelnego napsdziora albo.bedzoemy probowac dwóch srednio usilnych tanim kosztem. Obowiązkowo trzeba sprawdzić obrone tym bardziej że Mikołaj grał 3 i Witas środkowy najbardziej doświadczony odpadl. Ja będąc w sztabie w 1 kolejności za wszelką cenę zachodziłabym żeby zrobić dobrą obrone najlepiej jakiś doswiadczony obroca i drugi sprytny potem napad.

Młodynie | 2021-01-22 23:13

Dejmek wolny ale raczej cień piłkarza

Mietek | 2021-01-22 23:13

A ten hakuma matata dalej tez trenuje? bedzie cos z tego czy nic? napastnikow trzeba

Ziom_stal | 2021-01-23 07:51

PJONA_ZOIOM tak jak koledzy wyżej napisali wprowadzony zostal wariant oszczednosciowy i nie ma co liczyć na doświadczonych zawodników raczej wybijających się.z 4-5 ligi

1938fc | 2021-01-23 09:34

Ziom_ Stal jest wprowadzony bo klubowe finanse trzeba poprawić lecz żeby sprowadzić zawodnika z 3 ligi który się wyróżnia pod względem pensji to Stalowa nie ma z tym problemu tutaj bardziej chodzi o zawodników wyróżniających się z 2 ligi lub 1 i wtedy pojawia się problem i to ligi jak i finansowy , może trochę mniej finansowy lecz sportowe ciężko kogoś przekonać o zejście niżej

Ziom_stal | 2021-01-23 10:15

Zgadzam się w 100 % dlatego jeżeli się już ma takiego Fidzia czy kogoś doświadczonego z wyżej ligi to trzeba go zatrzymać bo zastąpić jest mega trudno ze względu na poziom ligi półamatorskiej. Jakby nie było to strzelił 18 bramek

1938fc | 2021-01-23 10:21

Strzelił ale takie jest życie trzeba szukać następcy i jestem ciekaw jak to będzie wyglądało pod względem testowanych zawodników

Nicke | 2021-01-23 11:07

Strzelił 18, a powinien 30 wtedy bylibyśmy liderem...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2209) » 1938fc (1471)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1169)
» Filip kacper k. (1076) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (684)
» Kamilosss (544) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

MKS Myszków - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 492 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 31 706 razy
Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 15 807 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 46 171 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.01701