Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA- Stal Kraśnik 0:1.

STALÓWKA- Stal Kraśnik 0:1.
STALÓWKA-Stal Kraśnik 0:1

W pierwszym meczu sparingowym w zimowym okresie przygotowawczym piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się ze Stalą Kraśnik. Zielono-czarni ten mecz przegrali 0:1.

W sobotnim spotkaniu „Stalówka” zmierzyła się kontrolnie z innym III-ligowcem, Stalą Kraśnik. Mecz został podzielony na trzy części – w każdej zawodnicy rywalizowali po 40 minut. Po pierwszej części drużyna z Kraśnika prowadziła 1:0. W 17. minucie gola z rzutu karnego strzelił Bartosz Dyszy.

W drugiej części gole nie padły chociaż zielono-czarni byli blisko doprowadzenia do remisu. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Szymon Jarosz. Trzecia odsłona potyczki również nie przyniosła goli, a tym samym w sobotnim spotkaniu 1:0 zwyciężyła Stal Kraśnik.

Stal kolejny sparing rozegra w środę, 27 stycznia. Rywalem zielono-czarnych będzie Wólczanka Wólka Pełkińska.

Stal Stalowa Wola – Stal Kraśnik 0:1 (0:1, 0:0)

0:1 – Bartosz Dyszy (k.) 17′

Skład Stali Stalowa Wola:

Korziewicz – Zięba, Khorolskyi, Hudzik, Stępniowski, zawodnik testowany, Mroziński, zawodnik testowany, Mistrzyk, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Grali także: Siudak, Wiktoruk, Jopek, Wojtak, Szifer, Tłuczek, Lebioda, Wietecha, T.Płonka, M.Płonka, Moskal, Jarosz.

Grano 3×40 minut

https://www.facebook.com/stalpsa/videos/1352828245056522/

Komentarze (74)

Brawo stal! | 2021-01-23 19:18

Oglądnąłem sobie ten meczyk na youtube, gdyż chciałem zobaczyć, dlaczego zachwycacie się tym jakimś Conde. Nie wiem, który z tych dwóch czarnych jest ten Conde, ale żaden z nich nie nadaje się do 3 ligi. Nic dziwnego, że są u nas na testach, pomimo faktu, że byli związani z lepszymi klubami.

Ten pierwszy ma chyba nadwagę, tak wnioskuje tylko na podstawie video, coś tam biegał przez pierwszą połowę, ale nie więcej niż inni. W sumie nie ma żadnych umiejętności ponad 4 ligę. Do tego, czasami, gdy przyjmuje piłkę podaną po ziemi, odskakuje mu ona do góry na wysokość 1 metra i zapewne myśli on, że jest to oznaka ponad przeciętnych umiejętności piłkarskich. Miałem takiego u siebie, koszmar z ego Ronaldo.

Dla przykładu w 18:55 minucie, gdy atakowaliśmy, gostek ma wolna przestrzeń przed sobą w kierunku bramki, za polowa, nie atakowany, a co on wybiera, zjazd na prawa stronę.

W minucie 44:03 chciał zapewne stracić wrony z drzew przy Hutniczej lub trafić w okno pracowni "części maszyn" gdzie prowadził zajęcia pijaczyna J. na drugim piętrze pobliskiej szkoły.

A ten drugi nasz czarny przyjaciel, 2-3 razy przebiegł się szybciej w pierwszych 3-4 minutach po wejściu niż ten zmęczony, który go obstawiał z Kraśnika i na tym koniec.

Nie byłem fanem Wołodii, gdy graliśmy w 2 lidze, ale na tym poziomie to Wołodia jest mistrzem kunsztu i finezji piłkarskiej w stosunku do tych dwóch powyżej. Wołodia na tym poziomie i bez krycia jest w stanie podać na odległość 30-40 metrów z dokładnością co do centymetra!

Każdego z nich zjada małą łyżeczką.

Na marginesie wielkie brawa dla trenera za poprawne ustawienie Wołodii na boisku, już od momentu przejęcia pałeczki!

Co do meczu, karny ustawił mecz, Kraśnik nic szczególnego.

Ten ich trener to jakiś cudak, ma gościa z numerem 10 o budowie syna rzeźnika i umiejętnościami maksymalnie 4 ligowca, a on myśli, że ma boskiego Maradone. Normalne jaja!

Młodynie | 2021-01-23 19:20

Conde to ten co grał na ŚPD w 1 tercji wyróżniał się najbardziej ze wszystkich testowanych

Młodynie | 2021-01-23 19:22

Dobrze rozprowdzał akcje.Ten drugi kolega to nie wiem skad jest ale nic szczególnego nie pokazał. Przybyłko to samo

1938fc | 2021-01-23 19:49

Na ten moment klub jest dogadany z Drobotem , testują bo musimy testować żeby to jakoś w 1 meczu wyglądało , co do sparingu Włodek się zakiwał i zrobił karnego a tak to mecz pod kontrolą i Kraśnik nic nie grał ale porażka to porażka ale to sparing , najważniejsze żeby zacząć od wygrania 1 meczu w rundzie rewanżowej . Trzeba czekać i teraz na rozpisce Pogoń Staszów

Młodynie | 2021-01-23 19:54

Zmiana jest Wólczanka jednak

Pjona_ziom | 2021-01-23 20:47

BRAWO_STAL to ja dla odmiany byłem na sparingu ( pomimo że chmura współpracując ze swoimi ziomkami z komendy wyganiał kibiców ) Włodek z Ukrainy którego chwalisz zawinił ewidentnie pierwszego gola, zaczął się kiwać w pobliżu pora karnego jako ostatni obrońca i przez niego straciliśmy bramkę .... A ty go chwalisz... Ja nie twierdze ze on jest zły bo zaangażowaniemk jest ale popełnia błędy które kosztują strata bramki ..
Mówisz że ten pierwszy murzyn Cię nie przekonał a przechwytywał każdą piłkę i był dużo szybszy niż inni a w dodatku wykazywał się sporym zaangażowaniem jakby mu zależało... Na plus również Drobot

Brawo stal! | 2021-01-23 21:09

Do PJONA_ZIOM
Chciałem ponownie przeanalizować jak grał ten Conde, ale filmiku już nie ma.

Z tego, co pamiętam, gostek nie przejął żadnej piłki, aczkolwiek mogę się mylić wiec powiem dwie. Podał koledze co jemu podano, a te jego podania, to takie sobie.

Jeżeli film pojawi się ponownie, to policzę ile przejął piłek i ile podał i w jakich kierunkach. Jak dla mnie, to kiepsko to wyglądało.

Co do Wołodii, za karnego minus, a za całokształt plus.

Ziom_stal | 2021-01-23 22:41

Ci ludzie maja 2 ligę zrobić ?

=1938= | 2021-01-23 23:03

I się już zaczyna sapanie i płacz. Pierwszy sparing po przerwie a Wy już ujadacie jakby to była połowa rundy rewanżowej. Możecie zachować te swoje wypociny dla siebie?

Mariuszstalowa | 2021-01-24 05:27

To byl pierwszy sparing. Mamy przed soba troche czasu na sprwadzenie zawodnikow. Po 3-4 sparingach mozna bedzie wyciagac wnioski.

Stan.aka | 2021-01-24 07:30

Czy któryś z Was grał kiedykolwiek na poziomie chociaż okręgówki? lub ma zrobione papiery trenerskie? Czekam na odpowiedzi.

1938fc | 2021-01-24 11:17

Ktoś oglądał ten mecz? Bo wg mnie patrząc na ten mecz i jak wyglądały skład na 3 tercjach i jak gra wyglądało to jakoś jestem spokojny o te nasze mecze w 3 lidze bo Kraśnik nie wygrał zasłużenie a po chłopach od nas widać było zmęczenie po treningach i jakbyśmy wyszli podstawowym składem i zagrali na naturalnym to spokojnie bym mógł postawić zwycięstwo Stalówki ale jak tutaj niektórzy wypowiadają się ludzie którzy może oglądali 5 minut meczu ale cóż sparingi są od grania od mecze w lidze od wygrywania

1938fc | 2021-01-24 11:17

a mecze w lidze od wygrywania *

Ziom_stal | 2021-01-24 11:34

A Kraśnik nie jest w treningu ? Każdy jest, taki okres nie chodzi o porażkę bo mniej więcej jesteśmy na poziomie Krasnika. Widać ze testowani nie zabiorą drużyny na 1 miejsce. Puławy 6-0 z Sandomierzem skład zgrany wszyscy zostali dwóch jakiś gości testują ale jest ład i porządek ale u nas jak się patrzy to jakiś chaos. Licze na awans mino wszystko.

Młodynie | 2021-01-24 11:41

Testują Knapa i jakiegoś obcokrajowca

1938fc | 2021-01-24 11:44

Czyli iść twoim tropem to jak graliśmy równy z równym z Termalicą , wygrywaliśmy z Puszczą Niepołomice, remisowaliśmy z AEK-iem Ateny w sparingach to byliśmy na poziomie środka 1 ligi lub Ligi Mistrzów . To jakim cudem spadliśmy z 2 ligi w takim razie i dlaczego ten sam skład zajmuje 3 miejsce w 3 lidze? Nwm jak można traktować sparingi jako wyznacznik formy. Lech wygrywa z Dinamo Kijów 2:0 w sparingu a w lidze przegrywa .... każdy zespół trenuje ale każdy zespół jest na innej płaszczyźnie pracy. Nie porównujmy Puław bo nas bo jeśli my byśmy mieli 1 z przewagą 10 punktową to ci mogę powiedzieć że taki Witasik jak i Fidziu by u nas zostali ale jak sie zarabia 11 tyś i 8-9 tyś i sie zajmuje 3 miejsce w lidze gdzie chłopaki biorą po 2 tysiące patrz Sieniawa albo Sandomierz to daj spoój takich ludzi nie potrzebujemy ,dlatego sa testowani i nwm dlaczego mówisz tu o chaosie? Bo testują? Od tego są te sparingi żeby szukać chłopaków

Jaszczur | 2021-01-24 15:59

Co do sparingu zagrali bardzo dobrze ,kreowali gre , zawiodla skutecznosc w pierwszej tercji mieli 5 sytuacji na bramke dlatego muszą pilnie poszukac wysokiej klasy napastnika i stopera . Z tym skladem spokojnie utrzymamy sie w lidze .

Kamil | 2021-01-24 19:52

Czego wy oczekujecie po niecalych dwóch tygodniach trenowania i pierwszym rozegranym sparingu? Tym bardziej gdzie to były testy, sprawdzanie zawodników. Poczekajmy z osądami gdzieś jeszcze 3-4 tygodnie, kiedy trzeba będzie już zacząć grać w większości zawodnikami, którzy będą tworzyć podstawową jedenastkę, kiedy będziemy mieli już skompletowaną kadrę.

1938fc | 2021-01-25 19:43

Konefał ma iść na wypożyczenie do Wólczanki , wg mnie dobra decyzja bo to nie jest Łukasz za Wtorka

Filip kacper k. | 2021-01-25 19:53

najgorsze ze tam tez lawka.

Prawda jest taka ze nie mamy nawet pol bramkarza

1938fc | 2021-01-25 20:00

Tu bym się kłócił Konefał nie gra bo kto gra w bramce decyduje Tomek Wietecha , co nie zmienia faktu że Łukasz po powrocie nie wygląda tak jak przed wyjazdem chociaż wtedy też siedział bo bronił Kalinkowski. Co do bramkarzy co mamy teraz w mojej opinii Siudak na ten moment jest za słaby na 3 ligę na pewno na drużynę z czołówki a Korzewicz obronił nam wynik z Podhalem przy tym wolnym na 2:2 , ja nwm czy on jakiś mecz nad aż tak zawalił chyba tylko z Sieniawą napewno jest pewniejszy niz Siudak i wg mnie ta pozycja jest na 3 ligę dobrze obstawiona

Młodynie | 2021-01-25 20:34

Wólczanka ma tylko jakiegoś juniora że Stali w bramce.Wiazownica i Sandomierz jeszcze

Młodynie | 2021-01-25 21:13

Junior wrócił do Stali , podstawowy ma kontuzj. Do końca rundy powinien bronić

Mx310user | 2021-01-26 10:39

Conde w Radomiaku.

Vielitz44 | 2021-01-26 10:42

Mx310user - Conde to nie Cande :) to, że obaj czarni nie oznacza, że to ten sam zawodnik :)

1938fc | 2021-01-26 10:49

To co my testowaliśmy chłopaka który grał w portugalskiej ekstraklasie ? haha kolego nazwiska podobne ale kompletnie inny zawodnik i inna historia ale są czarni to prawda

P_laskos | 2021-01-26 15:23

1983FC jesli rzeczywiscie o tym kto gra w bramce decyduje Wietecha to za porazke w meczach z Chelmianka Sandomierzem i Giebultowem odpowiada on i Siudak za to Fabianowski to chyba na piłce sie troche zna skoro wypozyczył Konefała do Katowic a teraz ten jest tak slaby ze wyląduje w Wólczance

Vielitz44 | 2021-01-26 15:31

P_laskos - coś Konefał musiał umieć, skoro K-ce go wzięły, a obecnie gość jest bez gry od długiego czasu, więc nie wiem czy ktoś po prostu nie zniszczył tego chłopaka. On musi gdzieś iść i tam grać i wtedy mam nadzieję, jeszcze się odbije od dna...

1938fc | 2021-01-26 15:33

Fabianowski zna sie na piłce? On sie tak zna na piłce że siągnać takich piłkarzy którzy nie radzą sobie w 3 lidze a on chciał grać nimi w 2 lidze , to nie Fabianowski wypożyczył Konefała do Katowic tylko GKS zgłosił sie z opcją wykupu po Łukasza bo Szydełko chciał postawić na doświadczenie i dlatego ściągnął Pietrzkiewicza i nie widział Kalinkowsiego jak i Łukasza nawet jako 2 bramkarza. Nwm jak ktoś może bronić Fabianowskiego jeszcze popytaj kibiców popytaj chłopaków z 1 drużyny , juniorów co sądzą o tym pseudo dyrektorku . W każdym klubie gdzie jest trener bramkarzy to zawsze decyduje kto stoi w bramce. Fabianowski może uczyć się od Wołoszyna jak się ściąga zawodników i jak się podpisuje zawodników na kontraktach bo to on ustalał kto ile będzie zarabiał . Hej Stal

Młodynie | 2021-01-26 15:39

Konefał potrafi bronić. Może spadła mu forma ale jednak powinien już wtedy iść na wypożyczenie do 3 ligi.W wieku 16 lat naprawdę zapowiadał się na solidnego bramkarza.Wybronił mecz na Widzewie

1938fc | 2021-01-26 20:43

Jak podaje na twiterze jeden z użytkowników Stalowa zmieniła producenta koszulek Jako zostało zmienione na Joma

Nicke | 2021-01-26 22:00

Tak coś czułem, bo w Maratonie duża promocja na koszulki i bluzy Jako...

1938fc | 2021-01-27 11:24

Dramat? Dla mnie bardzo fajna koszulka lepsza niż z Jako , koszulki nie grają lecz tak jak mówię estetyka bardzo mi się podoba

Vielitz44 | 2021-01-27 11:51

Nie jest zła (ale zdjęcie ktoś zrobił ch....we :)) - ale szkoda, że nie zwykłe zielono czarne pasiaki...

Nicke | 2021-01-27 14:41

Herb wyszywany czy znowu nie?

Ziom_stal | 2021-01-27 15:01

Ednilson w Puławach , w Kotwicy w 17 meczach 7 bramek i 7 asyst. Teoretycznie nie ma co patrzeć na innych ale będziemy z nimi walczyć o 2 ligę za miesiąc

Młodynie | 2021-01-27 15:32

Musiał sporo dostać. Kotwica raczej nie jest biednym klubem

Ziom_stal | 2021-01-27 15:34

Pewnie tak , najwidoczniej maja parcie i hajs w tych Puławach

Młodynie | 2021-01-27 15:37

mają Azoty postawiły sprawę jasno awans albo koniec kasy

Ziom_stal | 2021-01-27 16:32

Skąd takie info ?

1938fc | 2021-01-27 16:33

Mam znajomego w Puławach i potwierdzam to co napisał Młodynie , w tym roku awans a jak nie Azoty się wycofują i koniec sponsorowania

Młodynie | 2021-01-27 16:33

nieoficjalnie. Swoją drogą Ednilson już strzela w sparingu

Pjona_ziom | 2021-01-27 17:20

Będzie transmisja sparingu?

Kamil | 2021-01-27 17:54

Siudak - Jarosz, Zięba, Jopek, Szifer, Wojtak, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Kibic z młodynia | 2021-01-27 17:57

Ktoś wie w jakim wymiarze czasowym jest mecz? Tak jak w sobotę 3x40 min?

Młodynie | 2021-01-27 18:19

Młodynie | 2021-01-27 18:25

Kilka meczów w Radomiaku na poziomie 1 ligi

Młodynie | 2021-01-27 18:27

już podpisany

Adams | 2021-01-27 18:28

Wólczanka zdobyla bramkę w 38 minucie jak narazie wynik 0:1

Ziom_stal | 2021-01-27 18:43

Z różnych opinii to ten Pietrzyk jak na 3 ligę powinnien dać rade , w ligach centralnych się nie sprawdził. Powinnien miko wszystko być wartością dodana u nas. Podpisujmy podpisujmy bo czasu już coraz mnie a należałoby się zacząć zgrywać

Młodynie | 2021-01-27 18:47

W Grudziądzu raczej podstawowy obrońca

Kamil | 2021-01-27 19:06

To jest transfer jakie musimy robić. Gość w tym roku skończy 22 lata, ma już grę za sobą w I i II lidze. Takim ruchom zarządu tylko przyklasnąć.

Kamil | 2021-01-27 19:11

remis 1-1 gol jednego z testowanych

Ziom_stal | 2021-01-27 19:12

Jasne spoko transfer my Witasik potrafi grać ale można dobrze ze odszedł tak samo Kamil słabo w Grudziądzu u nas powinnien dać rade. Brawo zarząd to jest spoko ruch. Jak wynik sparingu ?

Kamil | 2021-01-27 19:12

82 min już 2-1 dla nas. Kolejna bramka zawodnika testowanego

Kamil | 2021-01-27 19:15

84 już 3-1

Kamil | 2021-01-27 19:19

86 gol samobójczy zawodnika gości 4-1

Pjona_ziom | 2021-01-27 19:22

Koniec. Dwa karne i samobój

Młodynie | 2021-01-27 19:25

13 testowanych

Pjona_ziom | 2021-01-27 19:29

Dwie brameczki Piechu

1938fc | 2021-01-27 19:51

Nieobecni zawodnicy którzy mają ciągnąć ten wózek , decyzją trenera odpoczynek. Był taki jeden zawodnik z przodu niesamowicie szybki i chyba nie polak ,dobrze to wyglądało

1938fc | 2021-01-27 19:52

Murzynek z Miedzi umie grać w piłkę i dzisiaj to pokazał dawno nie było takiego zawodnika który daje takie przerzuty przez całe boisko i to celne z których idzie od razu akcja. Na duży plus dzisiaj

Młodynie | 2021-01-27 19:56

Lepiej niech długo nie zwlekają bo jeszcze go ktoś zaprosi na testy i będzie po temacie

Ziom_stal | 2021-01-27 20:15

Spokojnie nikt się o niego nie będzie zabijał bez przesady to gracz rezerw Miedzi może już jest podpisany

Młodynie | 2021-01-27 20:17

wolny zawodnik. Ciekawe czy Piechniak odpali wreszcie

Ziom_stal | 2021-01-27 22:10

Powiedzcie proszę czy Piechniak jest gwarancja bramek ? Słabo go znam

Adams | 2021-01-27 22:35

Tak jak pisałem Aboubabar Conde może być powaznym wzmocnieniem i objawieniem w nadchodzacym sezonie i powtórzę po raz drugi obowiązkowo mu zaproponowac kontrakt.
zalety: szybkosc , precyzja , przebojowość i duże mozliwosci

Adams | 2021-01-27 22:40

Piechniak nierówny troche może być niewiadomą coś tam bywa skuteczny ale z drugiej zaś strony nie spełnić oczekiwań

Adams | 2021-01-27 22:53

Sprostowanie co do wypowiedzi o Conde : ... może być sporym wzmocnieniem i ma potencjał do tego aby w przyszlosci grać w ekstraklasie więc na wiosnę bardzo sie przyda do tego dobrze mówi po polsku więc nie powinien mieć problemów z komunikacją jeszcze jako ciekawostka posiada polskie obywatelstwo

Ziom_stal | 2021-01-27 23:00

Najpierw go podpiszmy a potem zobaczymy jak wyglada w meczach o cos .Facet jest nie sprawdzony do I ligi się nie mógł przebić a nie mogę znaleźć jak tam w rezerwach sobie radził. Pietrzyk Conde jakiś napastnik i może Puławy wyprzedzimy.

Ziom_stal | 2021-01-27 23:13

A może Krzysztofa Pietlucha warto byłoby zatrudnić zna ta ligę dużo strzela byłby wydaje mi się wzmocnieniem musimy jakieś mega 2-3 solidne transfery zrobić żeby faktycznie powalczyć.

Filip kacper k. | 2021-01-27 23:34

Pietluch nie opusci Wolczanki z powodu zobowiazan zawodowych. On chodzi nomrlanie do pracy etatowej 8 h dziennie i ceni sobie to bardziej niz kopanie w pilke, ktore traktuje jako dodatek i hobby.

Taki mamy klimat.

Retoox | 2021-01-28 00:41

Pan Pietluch w ostatnim czasie testiwany byl w Stali Rzeszow (wraz z dwoma innymi zawodnikami z Wolczanki), więc nie "klimat" jest najwazniejszy dla ów jegomościa.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2223) » 1938fc (1471)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1178)
» Filip kacper k. (1080) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (755) » Kamil (684)
» Kamilosss (544) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wisła Kraków (:)
1999-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 216 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 381 razy
STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 30 521 razy
STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 57 101 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.02539