Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pierwsze transfery w Stalówce

Pierwsze transfery w Stalówce
W sobotę Stał Stalowa Wola rozegrała dwa mecze kontrolne. W pierwszym spotkaniu zielono-czarni pokonali Wisłę Sandomierz 2:1, a w kolejnym zremisowali z innym ligowym rywalem KS Wiązownica 3:3. Władze klubu dokonały także już pierwszych wzmocnień. Nowymi zawodnikami Stali będą Kacper Pietrzyk i Aboubacar Sidiki Conde.

Komentarze (24)

Młodynie | 2021-01-31 12:36

Zobaczymy w Miedzi nie dali mu szansy aby się pokazać ale papiery na granie ma

Młodynie | 2021-01-31 12:39

» https://youtu.be/Rb7n5_0JElo Sympatyczny swoją drogą

Vielitz44 | 2021-01-31 13:38

Oby na boisku nie był sympatyczny :) bo nam w środku brakuje przecinaka właśnie, zwłaszcza w tej lidze ;)

Kamil | 2021-01-31 14:00

Postaram sie czegos.dowiedziec nowego

Ziom_stal | 2021-01-31 16:56

Skąd wiemy ze ma papiery na granie ? Podobno nawet w rezerwach nie był pewniakiem

1938fc | 2021-01-31 16:59

Widać że na sparingi nie chodzisz . Temat skończony

Pjona_ziom | 2021-01-31 17:33

Cieszy podpisanie kontraktu z Conde bo na sparingach widać było zaangażowanie tego chłopaka, jest nie tylko szybki ale i stara się. Widać że ogarnia boisko i mądrze się ustawia stara się grać agresywnie blisko przechwycić i od razu czyta grę i dobrze podaje przy tym jest technicznie wyżej niż inni. Myślę że może być w środku z Jopkiem w pierwszym składzie. Teraz koniecznie trzeba napastnika. Jeszcze przydałby się obrońca.

1938fc | 2021-01-31 17:35

Wydaje mi się ze obrońca tutaj już odpada bo mamy na środek 4 kandydatów ( Władek, Pietrzyk,Jarosz,Hudz ik )

Pjona_ziom | 2021-01-31 18:26

Hudzik wygląda jak dziecko we mgle, jest jeszcze młody i może się rozegrać ale w tej chwili wygląda mizernie. Ukrainiec robi błędy w ustawieniu chociaż nadrabia zaangażowaniem. Jarosz niby pewniak lubię gościa jako człowieka ma charyzmę lecz jest również niepewny. Nie wiem jak Pietrzyk. Wydaje się że wystarczy ale środek obrony musi być doświadczony i według mnie przydałby się jakiś wysoki mobilny i doświadczony ograny ŚO.

Cdncdn | 2021-01-31 22:10

Michał Czarny

Młodynie | 2021-01-31 22:25

Tomek został włączony do kadry 1 drużyny

Ziom_stal | 2021-02-1 07:20

Podobno jeszcze tylko napastnika szukamy , Zelisko z Puław można byłoby wypożyczyć testowany był przez Podbieskidzie i i Stomil ale nie wyszło a w Puławach nie ma szans na grę przy Paluchowskim. W 2 lidze pewnie będzie potrzebny im ale na ta chwile podobno jest dostępny. Skończy się pewnie na Lubartowie ale statystki z poprzedniej rundy ma fajne

Nicke | 2021-02-1 07:53

Gdzie Ci rywal do awansu wypożyczy napastnika? Jeszcze by mu klauzule zrobili, ze w meczu z Pulawami by nie zagrał..

Młodynie | 2021-02-1 08:04

Żelisko ? Trubeha jest wolny wydaje się że on.Dziubińskiego kuszą dla Radulja nie widzi miejsca trener

1938fc | 2021-02-1 09:23

Pamiętacie wynalazek Szydełko który wziął chlopaka do 1 drużyny po meczu z Olimpia Pysznica po 1 meczu . Jarek zweryfikował jego umiejętności i chlop juz zesłany do juniorów, ktoś tu pisal że ten Ziołkowski powinien grać .....

Johnnymalce | 2021-02-1 09:58

Kamil administrator,moge prosic o kontakt? gregstalowka@gmail.c om

Kamil | 2021-02-1 10:31

Johnnymalce poszlo

Ziom_stal | 2021-02-1 16:10

Kalinowski na liście transferowej Motoru brać ! Bramkarza nie mamy No i Nowak z napastników tez do wzięcia

1938fc | 2021-02-1 16:12

Nowak świetny napastnik który zagrał 1 mecz w 2 lidze , był u nas na testach których nie przeszedł, Kalinkowski umie zepsuć tak mecz że nawet jak drużyna zagra najlepsze zawody to nic nie ugrają . Lepiej nie brać!!!

Młodynie | 2021-02-1 16:50

Nowak idzie do Avii Darmochwal do Tomaszowa a Kalinowski potrafi grać ale też zdarzają się błędy.Nie po to rektywowali Tomka aby nie grał

Pjona_ziom | 2021-02-1 18:33

1938FC
Ja pisałem kiedyś o Ziółkowskim i chyba do tego pijesz. Jaro go odesłał z 1 drużyny ale wydaje mnie się że powodem było raczej to że akurat Wieprzec kompletnie nie znał drużyny jak dostał ofertę by powrócić do trenowania pierwszej Stali. Zostawił w większości chłopaków którch trenowal kilka lat temu jak ci wycierali smarki na orlikach a on się kolegował z ich rodzicami. Myślisz że Jaromir ma wizję i taki szósty zmysł że po treningach w śniegu wie kto jak będzie grał za kilka miesięcy czy pół roku? Sam trener z tego co wiem nie znał nawet podstawowej jedynastki jak ja przejmował je mówię już o piłkarzach których pierwszy raz słyszał bo sam przyznał że nie interesował się pierwsza drużyna i nie oglądał meczów. Kończę.
Pozdro. Hej Stał!

Ziom_stal | 2021-02-1 18:50

Serio Tomek ma bronić w drużynie walczącej o awans ? Z całym szacunkiem dla niego ale ma 42 lata . Co to jest za amatorka. Myśle ze Zelisko jest do wypożyczenia nie zagrałby z Pulawami ale oni raczej nie traktują nas jako poważnego przeciwnika oby się zdziwili .... chociaż sam w to wątpię

Stallzks | 2021-02-1 18:55

Jakie Puławy, zejdź na ziemię człowieku. Drużynę budują pod kątem przyszłego sezonu, żeby bić się o awans. Ten sezon jest stracony, podziękuj zarządowi i szydelce za amatorkę , nie zapomnij o lucku który umiejętnie ludzi obstawia na stanowiskach tak żeby kluv się staczał...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2221) » 1938fc (1471)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1177)
» Filip kacper k. (1080) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (755) » Kamil (684)
» Kamilosss (544) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 65 148 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 21 772 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 12 903 razy
STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 18 013 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.01802