Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zamknięcie kadry coraz bliżej

Zamknięcie kadry coraz bliżej

Stal Stalowa Wola przygotowuje się do rundy wiosennej rozgrywek w III lidzie grupy IV. Do tej pory do naszego zespołu dołączyło dwóch nowych zawodników. To jednak nie koniec wzmocnień - W najbliższych dwóch dniach dokonamy jeszcze jednego transferu – powiedział nam prezes PSA Michał Czubat.

Co ciekawe z meczach kontrolnych w bramce Stalówki stał Tomasz Wietecha. Obecnie pełni on funkcję trenera bramkarzy. Niewykluczone jednak, że doświadczony zawodnik, który zakończył już karierę, wznowi ją i będzie do dyspozycji opiekuna zielono-czarnych Jaromira Wieprzęcia. - Z Tomkiem daliśmy sobie miesiąc czasu, w którym trenuje z pełnym obciążeniem jak wszyscy. Po tym czasie będziemy podejmować ewentualnie jakieś decyzje – dodał sternik Stali Stalowa Wola.

Wiele wskazuje na to, że kadra naszej drużyny nie ulegnie już zmianie. Możliwe są jedynie wzmocnienia, a władze klubu mają nadzieję, że nikt z zespołu już nie odejdzie. - Ten skład osobowy, który obecnie mamy, zawodnicy którzy z nami zostali, nie powinien się już zmienić. Piłkarze, którzy byli wystawieni na listę transferową będą zapewne dalej reprezentować zielono-czarne barwy - stwierdził Michał Czubat.

Trener Wieprzęć już niebawem będzie mógł skupić się na budowaniu taktyki, wybieraniu podstawowej jedenastki i zgrywaniu się zawodników. - Do końca tygodnia zamkniemy kadrę drużyny. Zostawiamy sobie jednak jeszcze otwartą furtkę na jakiś jeden transfer. Chcemy wzmocnić kadrę, ale czekamy jeszcze, bo może się coś jeszcze wyklarować w ostatniej chwili. Często się właśnie pojawia ktoś na sam koniec -dodał prezes Stalówki.

Michał Czubat zaprzeczył też pojawiającym się plotkom o rzekomym powrocie do klubu Adriana Dziubińskiego. Jak podkreślił nie było żadnego kontaktu na linii zawodnik - Stal.

Komentarze (41)

1938fc | 2021-02-1 20:47

Drobot i pewnie furtka otwarta dla napastnika

Młodynie | 2021-02-1 21:05

Czyli Piechniak nie zostaje ?

Kamil | 2021-02-1 21:12

o personaliach nie rozmawiałem

Kamil | 2021-02-1 21:20

Witasik -> Pietrzyk
Surmiak -> Conde
Zmorzyński -> Drobot?
Fidziukiewicz -> ???

Zapewne dojdzie Drobot i szukają kogoś do przodu, Będą chcieli jak już wziąć kogoś bardziej pewnego niż Kacper, aczkolwiek nie można wykluczyć, że jak nikt ciekawy się nie pojawi temat wróci.

1938fc | 2021-02-1 21:22

Moja opinia jest taka że to okienko jest sensowne , po względem doboru ludzi do składu i widzę że nie tylko to moja opinia ale też ludzi na mediach społecznościowych a co ty myślisz Kamil ?

Kamil | 2021-02-1 21:28

Realnie patrząc to skład raczej wzmocniony. Na pewno jeśli trafiłby się jakiś ciekawy napastnik to na pewno byłoby to jeszcze in plus. Poza Witasikiem i Fidziem odeszli raczej przeciętni zawodnicy. Witasika myślę, że udało się zastąpić graczem na podobnym poziomie, a oby i lepszym. Conde i o ile to będzie Drobot wg mnie powinni być lepsi niż Surmiak i Zmorzyński.
Do tego mam nadzieję, że Tomek Płonka wróci do grania i pokaże podobną dyspozycję jak w Stali Rzeszów i u nas to będzie też bardzo dobra wiadomość.
Jeśli uda się znaleźć kogoś fajnego do przodu to kadra będzie mocniejsza niż jesienią. Do tego zawodnicy odpoczną.
Strata jednak do Puław jest spora.

Misio | 2021-02-1 22:46

Zapytam o Waszkiewicza? Grał ostatnio w sparingu Siedlec. Zostaje, czy odchodzi?

Ziom_stal | 2021-02-1 23:06

Sam nie wiem jak ocenić to okienko Conde ? Wielka niewiadoma facet nie sprawdzony taka prawda to ze zagrał Ok w sparingu o niczym nie świadczy. Drobot ? Chłopak przychodzi z 4 ligi miał sporo kontuzji. Bardziej bym powiedział okienko Ok pod względem oszczędnościowym i może uda się powalczyc z Pulawami. Nie ma jednak parcia i nastawiamy się na przyszły sezon.

Filip kacper k. | 2021-02-1 23:08

Waszkiwiecza juz nie ma w Sieldach, wiec pewnie niestety zostaje u nas

Kategoriak | 2021-02-2 07:19

W sztafecie pojawił się ciekawy artykuł o Waszkiewiczu. Chce zostać w Stali i nigdzie się nie wybiera. Chce podpisać jak najdłuższy kontrakt. Zżył się chyba z naszym miastem i tutaj ma dziewczynę

Vielitz44 | 2021-02-2 07:25

Skład niby wzmocniony, w dodatku zawodnikami perspektywicznymi, a nie emerytami. Duży spadek jakości na razie w ataku - Fidziu jaki był taki był, ale jak mu się tylko chciało, to pokazywał jak powinien grać napastnik (tylko ta jego skuteczność i machanie rękami...). Jak Tomek Płonka jakimś cudem wróci do formy, i doszedłby jakiś szybki napadzior do pary, to byłby fajny skład - ale dogonić Puławy nie realne - budować skład na następny sezon to jedyny cel. Zająć jednak trzeba min. 2 miejsce, kto wie, może się ktoś wycofa czy coś:)

1938fc | 2021-02-2 07:41

Waszka jest dobrym zawodnikiem tylko zs Szydełko nie umiał z niego korzystać, Jarek go chce w zespole więc ok . Zona jego pracuje chyba gdzieś w Stalowej i dlatego chyba chce zostać jak najdłużej, przypomnę że to 1 piłkarz który powiedział że zostaje po spadku . Rzadko się zdarza że gość z zewnątrz chce zostać tak długo w Stalowej

1938fc | 2021-02-2 08:06

Oraz nie obciąża budżetu bo zarabia naprawdę nie duże pieniądze.

Kategoriak | 2021-02-2 09:26

Dodatkowo słyszałem ze nawet pracuje w wolnym czasie wiec jak najbardziej szanuje

P_laskos | 2021-02-2 09:46

1938FC znow swoje filozofie wypisuje nie majace nic wspolnego z prawdom :D Szydełko jaki był taki był ale co jak co to na Waszkiewicza stawiał od poczatku sezonu efekt? 1240 minut i 3 bramki a u Jarka nasz Waszka zagrał tylko 49 minut w czterech meczach KAMIL nie zapominaj ze z kontuzji wrócił tez Michał Płonka a na kontuzji jest Sobotka

Kamil | 2021-02-2 09:50

Tak jak jest napisane. Raczej nikt więcej nie odejdzie. Wiadomo, że mogą być różne sytuacje. Dojdzie jeden zawodnik i będą jeszcze kogoś szukać, ale wezmą pewnie kogoś jak się trafi gracz warty uwagi. Kadra myślę, że jest szeroka.

Mamy:
4 środkowych obrońców
4 skrzydlowych/bocznyc h obrońców (dojdzie pewnie 5 Drobot)
7 środkowych pomocników
1 napastnik
Ustawienie zapewne w takim wypadku będzie 4-5-1
Szukają napastnika zapewne bo nie wiadomo jak Tomek Płonka będzie wyglądał. Zawsze mozna Mrozia dać do przodu w razie jakiś problemów

1938fc | 2021-02-2 09:54

Widzisz różnice pomiędzy minutami a wykorzystaniem umiejętności i potencjału danego zawodnika?

P_laskos | 2021-02-2 10:09

widze i ta jest zdecydowanie na korzyść Szydełki a po za tym nie zapominaj jak padła bramka w Sieniawie i dlaczego Adam opuścił tam w przerwie boisko

Miecio | 2021-02-2 11:02

a moze Wojciech Trochim - wlasnie z KSZO odszedl?

Młodynie | 2021-02-2 11:16

Wraca w rodzinne strony

1938fc | 2021-02-2 13:58

» https://sztafeta.pl/2021/02/02/waszk.....


Tutaj link do artykuły, Adam sobie dorabia na DPD i rozwozi co nie zmienia faktu ze dobrze mu się tu żyje ,jeszcze raz szacun Waszka

Nicke | 2021-02-2 14:12

Ale po co on pojechał na te testy?

Młodynie | 2021-02-2 14:16

Dostał zaproszenie klub go tam posłał

Nicke | 2021-02-2 14:20

Rozumiem, ze jak Lewy dostanie zaproszenie od Darmstadt to tez tam pojedzie?

1938fc | 2021-02-2 14:26

Klub to zaproszenie zaakceptował i Waszkiewicz musiał tam pojechać takie są przepisy ale Stalowa nie chce go sprzedawać rozmawiał z prezesami jak i trenerem i sprawa jest juz wyjaśniona. Dlaczego klub zaakceptował to zaproszenie tego nie wiem , wiem tyle że dalej jest zawodnikiem Stal Stalowa Wola i od poniedziałku trenuje normalnie z chłopakami . Nie miejmy teraz pretensji ze ktoś na testy pojechał do innego klubu

Nicke | 2021-02-2 14:32

Ja po prostu nie rozumiem po co jechać na testy, jeśli zostajesz w klubie...

Młodynie | 2021-02-2 16:55

Piechniak nieźle przybrał na wadze

Filip kacper k. | 2021-02-3 14:38

w wywiadze dla Sztafety Dyr sportowy mowi o odejsciu Waszkiewicza- wiec moze Adam chce zostac ale klub nie bardzo go tu widzi?

Oby odszedl Michał Plonka a najlpiej oba Plonki

1938fc | 2021-02-3 14:50

Wywiad był robiony w sobote

Młodynie | 2021-02-3 15:02

Michał jest drogi a pomoc mamy obsadzoną. Tomek jeszcze zasługuje na ostatnią szansę tylko musi być zdrowy. Za Płonkę wezmą Słowaka najprawdopodobniej

1938fc | 2021-02-3 15:05

Ten skład osobowy, który obecnie mamy, zawodnicy którzy z nami zostali, nie powinien się już zmienić. Piłkarze, którzy byli wystawieni na listę transferową będą zapewne dalej reprezentować zielono-czarne barwy - stwierdził Michał Czubat.

Czytamy panowie :)

Młodynie | 2021-02-3 15:07

Nie powinien jednak jak mają trzymać Płonkę za 7 tyś miesięcznie to lepiej pozbyć się go z listy płac. Jest Wiktoruk Jopek Mroziński Conde

1938fc | 2021-02-3 15:10

Pewnie Jarek będzie grał z typową 10 czyli Wiktoruk i właśnie w zastępstwie będzie Płonka cos tak czuje

P_laskos | 2021-02-3 16:10

Siudak - Waszkiewicz, Jarosz, Hudzik, zawodnik testowany, Wojtak, Conde, Wiktoruk, Szifer, zawodnik testowany, Mroziński.


Mrozinski w napadzie tak jak go ustawial Szydełko

Młodynie | 2021-02-3 16:13

obok Mrozińskiego Piechniak z kolejną bramka

Młodynie | 2021-02-3 16:13

kolejnego obrońcę testują ?

Filip kacper k. | 2021-02-3 18:02

Waszkiewicz grał dzis? bo internety mowia ze grał, a Pogon siedlce twierdzi ze wlasnie wychodzi u nich na sparing

Kamil | 2021-02-3 19:10

Grał u nas

Młodynie | 2021-02-3 19:20

3 starych testowanych 1 nowy ponoć nieźle wyglądał

Nicke | 2021-02-3 19:30

To są jakieś jaja, nasza oficjalna pisze, ze Waszka grał u nas, a 90 minut, ze w Pogoni Siedlce tez dziś grał... jest ich dwóch?

Nicke | 2021-02-3 21:19

Już poprawili na 90 minut

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2221) » 1938fc (1471)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1177)
» Filip kacper k. (1079) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (755) » Kamil (684)
» Kamilosss (544) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 19 961 razy
STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 26 762 razy
??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 627 razy
STAL - Motor Lublin (1:0)
2008-05-21
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 118 052 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.01709