Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygrany sparing.

Wygrany sparing.

W piątym meczu sparingowym w zimowym okresie przygotowawczym piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z GKS-em Pniówek-74 Pawłowice Śląskie. Zielono-czarni ten mecz wygrali 2:1.

GKS Pniówek-74 Pawłowice Śląskie na co dzień występuje w III lidze grupie III. W środę ten zespół był sparingowym rywalem naszej „Stalówki”. Zielono-czarni już w 2. minucie objęli prowadzenie, a gola strzelił jeden z testowanych zawodników. Goście wyrównali w 25. minucie. Pierwsza połowa środowego sparingu zakończyła się remisem 1:1.

„Stalówka” ponownie prowadzenie objęła w 63. minucie. Wówczas bramkarza GKS-u pokonał Michał Mistrzyk. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Stal Stalowa Wola – GKS Pniówek-74 Pawłowice Śląskie 2:1 (1:1)

1:0 – zawodnik testowany 2′

1:1 – 25′

2:1 – Michał Mistrzyk 63′

Skład Stali Stalowa Wola:

Siudak – Waszkiewicz, Jarosz, Hudzik, zawodnik testowany, Wojtak, Conde, Wiktoruk, Szifer, zawodnik testowany, Mroziński.

Grali także: Korziewicz, Wietecha, T. Płonka, Khorolskyi, Jopek, Lebioda, Tłuczek, Mistrzyk, Zięba, Stępniowski, Pietrzyk, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Komentarze (35)

Młodynie | 2021-02-3 19:39

Michał Płonka blisko Polonii Bytom

Pjona_ziom | 2021-02-3 19:47

A trenował w Głogowie.

Pjona_ziom | 2021-02-3 20:49

A wracając do tematu koszulek... Ja wiem T-shirty nie grają ale dlaczego nasza drużyna ostatnio ma taki chłam? Już nie wspominam o firmach bo taka Atalana np. ma sponsora Joma u ma hiper fajny wzór, oglądam sporo meczów i nawet Jako ma spoko wzory i czy to jest seria A czy 3 liga polska to nie trudno znaleźć lepsze wzory koszulek. Czy tak ciezko jest zsprojektowc pasiaki czy wzór zielono czarny koszulek meczowych który nie będzie wyglądał jak z bazaru jak podróbka ?

Młodynie | 2021-02-3 21:48

Testujemy nowego Portygalczyka

Portugalczyka

1938fc | 2021-02-3 21:49

Kolego a pamietasz takie czerwono-czarne stroje? To była dopiero tragednia

Pjona_ziom | 2021-02-3 21:55

1938FC jasne że pamiętam, lecz mam nadzieję że te które były na aukcji WOŚP nie będą naszymi oficjalnymi bo wyglądają strasznie tandetnie niczym podróby halowe no festyn... Taka Wólczanka czy inny klub ze wsi potrafi ogarnąć koszulki meczowe a my jak w lesie w afryce

1938fc | 2021-02-3 21:57

100 lat za murzynami jak to się mówi

Stan.aka | 2021-02-3 22:13

Czerwono-czarne to jeszcze uj. Graliśmy w pomarańczowych jakieś 15 lat temu. To była tragedia.

Stan.aka | 2021-02-3 22:16

Sezon 2006/2007, grane było w pomarańczach, ale padaka. Nie 15, a 16 lat temu będzie.

Aleksander | 2021-02-3 22:17

Testowany był też zawodnik że Słowacji. No i Portugalczyk też.

Młodynie | 2021-02-3 22:24

1938fc | 2021-02-4 08:10

Ten Pniówek bardzo fajny zespół, widać że Jarek próbuje zgrywać wszystkich ze sobą bo wychodzimy dość mieszanym składem. Prośba boże ten Hudzik jest tak słaby , gość nie umie wyprowadzać nwm czego go nauczyli we Włoszech ale no nie widać po nim. Drobot śmiga po tym skrzydle aż miło . Fajnie to wygląda w sparingach i oby tak było w lidze

P_laskos | 2021-02-4 08:11

Testowany portugalczyk to Oscar Vicente Mendes

Młodynie | 2021-02-4 08:13

Słowak to David Hascak też ten sam klub

1938fc | 2021-02-4 08:16

Nie możliwe ze ten sam klub bo tego gościa tam nie ma . i tak go nie podpiszą tego Portugalczyka. Nic nie pokazał wczoraj

1938fc | 2021-02-4 08:22

A nie jednak ten słowak jest rzeczywiście

P_laskos | 2021-02-4 08:31

» https://youtu.be/WZqXB9krjJw to ma być dyrektor sportowy? Co to za memlanie i stękanie do kamery a i do tego jeszcze te pomyłki Pietrzkiewicz = Pietrzyk , kontrak = sprawozdanie i Sokół Kamień to to samo co Sokół Nisko kto go wsadził na ten stołek bo widać że bladego pojęcia nie ma

Nicke | 2021-02-4 08:34

A on tam nie mowil o Kacprze Dziopaku, a miał na myśli Karola Dziopaka?

P_laskos | 2021-02-4 08:36

rzeczywiście nie wyłapałem tej kolejnej kompromitacj Kacper Dziopak = Karol Dziopak

1938fc | 2021-02-4 08:42

Popatrz sobie na zdjęcie jaki kontrakt podpisywał Wydra ? Tak podpisywał sprawozdanie po meczowe jakie wypełnia sędzia

Misio | 2021-02-4 08:45

Pjona - Ty tak z tą JOMA poważnie? Kiedyś ubierali Real Madryt, a ich sztandarowym produktem były buty, model Morientes. Grałem w piłkę ponad 20 lat i jeżeli chodzi o buty, to Joma dla mnie były najlepsze. Tylko, że do grania, a nie do lansowania. Jakieś 10-15 lat temu kupowałem buty Joma z prawdziwej, wysokiej jakości skóry za 220 czy 250 zł (Mietek Ożóg też) podczas gdy np. Adidas wypuszczał jakieś dziwne, kolorowe plastiki za 280-300 zł. Ja te Jomy mam do tej pory w super stanie, chociaż z 10 lat już nie gram, a plastiki Adidasa chłopaki wyrzucali po kilku meczach.

1938fc | 2021-02-4 08:47

I tak Wtorek ciągnie Dziopaka do Niska tak samo jak Maruta

1938fc | 2021-02-4 08:51

Lepiej czegoś sie dowiedzieć bo walnał się tylko w tym ze Pietrzyka nazwał Pietrzkiewiczem i Karol mu się pomylił z Kacprem a widzisz Fabianowski się nie mylił w nazwiskach a sprowadzał cienkich zawodników

Stan.aka | 2021-02-4 09:07

Ten testowany muzin wygląda jak brat Nakulmy.

Młodynie | 2021-02-4 09:09

Słowak jest ciekawy 17 bramek w 4 lidze opolskiej jesienią wczesniej 1 liga słowacka gra na 10

Stan.aka | 2021-02-4 09:10

O której dziś Stal II - Stal Gorzyce?

Nicke | 2021-02-4 09:27

A nie ma czasem zakazu sparingów dla druzyn poniżej 3 ligi?

Stan.aka | 2021-02-4 09:45

Od zeszłego weekendu czwartoligowcy "śmiało" grają sparingi.

P_laskos | 2021-02-4 10:10

1938FC tyle baboli co Wołoszyn sadzi przez 2 minuty wywiadu to nawet Nakulma nie sadził i nie bronie tutaj Fabianowskiego ale patrząc z perspektywy czasu to Zjawiński w ekstraklasie, Ciepiela trenuje z pierwsza Legią, Fidziukiewicz najlepszy strzelec obok Sekula teraz 2 liga, Pietrzkiewicz 1 liga Sandecja, Szczutowski 1 liga Olsztyn, Witasik 2 liga Grudziadz, Wójcik 2 liga Motor, Zmorzyński 2 liga Hutnik, Pietras Wieczysta, Chromiński Kleczew 8 goli więc chyba szrot to nie był. Z ocena transferów Wołoszyna wstrzymam się do czerwca

1938fc | 2021-02-4 10:26

Prawda kolego, walnał kilka baboli i tak ja też poczekam na ocenę do czerwca ale może Wiktoruk to początek czegoś dobrego za jego sterów

Nicke | 2021-02-4 12:12