Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kolejne transfery.

Kolejne transfery.
Słowak David Haščák został nowym zawodnikiem Stali Stalowa Wola.

David Haščák ma 22 lata i pochodzi ze Słowacji, gdzie występował m.in. w I lidze. Ostatnio występował w drużynie LZS Starowice Dolne (wicelider IV ligi, grupa opolska). Strzelił 17 goli.

Nowy piłkarz „Stalówki” występuje na pozycji ofensywnego pomocnika.

David, witamy w Stalowej Woli i życzymy samych sukcesów w zielono-czarnych barwach.

Aleksander Drobot został nowym piłkarzem Stali Stalowa Wola. Nasz nowy zawodnik występuje na pozycji pomocnika.

Aleksander Drobot ma 21 lat i pochodzi z Dębicy. Na boisku występuje na pozycji pomocnika. Aleksander swoją piłkarską karierę rozpoczynał w Dębicy. Do Stali trafia z Igloopolu Dębica.

Aleksander, witamy w Stali Stalowa Wola i życzymy samych udanych występów w zielono-czarnych barwach.

Komentarze (171)

Pjona_ziom | 2021-02-7 18:44

Michał Płonka w Polonii Bytom

Kamil | 2021-02-7 20:45

Kadra na obecną chwilę:

Bramkarze: Wietecha, Siudak
Obrona: Waszkiewicz, Pietrzyk, Khorolskyj, Sobotka, Hudzik.
Pomoc: Mistrzyk, Szifer, Zięba, Jopek, Stelmach, Wiktoruk, Conde, Mroziński, Drobot, Hascak, Stępniowski.
Napastnicy: Płonka, Wojtak.

Do kadry włączeni będą też jacyś juniorzy.

1938fc | 2021-02-7 20:56

Zapomniałeś o Tłuczku jako napastnik który debiutował z Legionovią

Nicke | 2021-02-7 20:56

Pomoc Ok, obrona słaba i napad słaby

Pjona_ziom | 2021-02-7 20:58

Przydałoby się jeszcze dwóch obrońców szczególnie środkowy oraz dwóch napastników. Widząc że jest wariant oszczędnościowy bo nawet bramkarza nie mamy to ciężko oczekiwac chociaż dwóch transferów. Wygląda na to że będzie 4-5-1 w razie kontuzji gramy junioramj...

1938fc | 2021-02-7 21:01

Jeden twiterowicz podaje że Konefał może zostać w Stalowej lub zostanie zgłoszony kolejny wychowanek brat Filipa Moskala , Kacper Moskal

1938fc | 2021-02-7 21:09

A i panowie bo któryś pisał na podkarpackie live że najeżdżam na Fabiana i jestem pupilkiem Czubata i Wołoszyna , chciałbym zaprzeczyć tym doniesieniom. Spadek dalej we mnie siedzi jak w was też , ktoś był odpowiedzialny za transfery . Większość z was chciała wywalenia Fabiana już nawet w przerwie zimowej w 2 lidze. Teraz ktoś mi piszę że uczepiłem się go , każdy kto ma w sercu ten klub a ja mam i chce dla niego dobrze powinien wiedzieć dlaczego jest jak jest i duet musi wprowadzać tryb oszczędnościowy. Tak z bólem też to napisze że w tym sezonie awansu nie będzie i kadra jest budowana na przyszły sezon. Odpowiedzmy sobie kto normalny daje w Stalowej 10 tyś za gościowi który w poprzednim klubie strzelił 5 goli , przyszedł do Stali i też nie strzelił nie wiadomo ile i w pewnym momencie posunął się w cień Śpiewaka.

Nicke | 2021-02-7 21:11

Szkoda takiego stadionu na te buraczaną ligę, ale widocznie ludziom w klubie to pasuje...

1938fc | 2021-02-7 21:19

eśli macie czas , podejdźcie na stadion popytajcie samych zawodników, ludzi , trenerów za czasów gdy Fabian był dyrektorem i jaką opinie mają na jego temat , nie pisał bym swoich wypocin gdybym nie miał obrazu tej sytuacji i nie widział na ten temat . Nigdy nie sugeruje się wynikami sparingów bo pokazał to ostatni sezon.

P_laskos | 2021-02-8 09:25

szkoda stadionu i szkoda tego by grali na nim najemnicy Mroziński, Jopek, Waszkiewicz, Sobotka won ze STALI sprowadzić w to miejsce nowych zdolnych piłkarzy a nie wypalonych dziadów Wołoszyn i Czubat do roboty

Vielitz44 | 2021-02-8 09:40

P_laskos - Jopek to Ci się chyba z rozpędu wpisał? A Mroziński to akurat na chwilę obecną jedyny zawodnik co jako tako nie zawiódł. A co do prezesów, to na razie sprowadzili samych młodych, więc mam nadzieję, że też ambitnych graczy, którzy w Stali będą chcieli się wybić, a nie dorobić :)

Młodynie | 2021-02-8 09:52

Stal Rzeszów najprawdopodobniej mecze w marcu i kwietniu będzia grała u nas. Resovia chyba też » https://twitter.com/Adrian5Hawks/sta.....

1938fc | 2021-02-8 10:13

Szkoda że chłopaki grają z Górnikiem i walczą jak bramkarza nie mamy , poczekajcie na skrót i na to co Siudak zrobił .

Filip kacper k. | 2021-02-8 10:18

Siudak ma mniej wiecej 2 razy wiecej baboli niz meczy rozegranych.

W rezerwach sobie totalnie nie radzil a dostaje szanse w 1 druzynie.

kpina

Vielitz44 | 2021-02-8 10:29

Siudak potrafił w rezerwach zagrać super, by zaraz potem pogrążyć drużynę 1-2 baboali, w I drużynie robił to samo, bo czasami naprawdę sporo wyciągał, ale zaraz potem robił jakiś dramatyczny błąd i każdy miał w pamięci tylko to...
Tak czy siak, mamy w takim razie niepewnego albo emeryta (jeszcze raz, z całym szacunkiem jaki mam do Tomka - to po prostu fakt) - słabo...
W dodatku nic nie wskazuje, byśmy mieli w tym sezonie monolit w obronie i mega silny atak, wtedy słabszy bramkarz byłby mniejszym problemem.

Cdncdn | 2021-02-8 10:38

Zobacz....Siudak i babol za babolem w sparingu z Laczna.
» https://www.facebook.com/gornikleczn.....

1938fc | 2021-02-8 10:53

Przy pierwszej nie umie złapać piłki , przy drugiej zamiast walczyć do końca był przekonany że będzie gol a piłkę na wyciagnięcie ręki i by to wybronił a 3 to stoi na tej linii jakby go klejem przykleili. Piłka na 5 metrze musi być jego .

Młodynie | 2021-02-8 10:56

Tylko kto za niego Kalinowski może by chciał niby lepszy od Siudaka ale raczej nie planuja nowego bramkarza skoro broni Tomek

P_laskos | 2021-02-8 11:09

Siudak jest w klubie o ile mnie pamiec nie myli 4 lata ktos za szkolenie bramkarzy odpowiada wstawia ich do bramki bo bierze za to wynagrodzenie a zarowno Konefał, Kalinowski jak i Siudak nie potrafią złapać piłki w Motorze i Katowicach szybko sie o tym przekonali nie zagrał ani jeden ani drugi tam ani jednego meczu, co do Siudaka gdyby nie jego babole z Chełmem, Sandomierzem i Jutrzenką dzis pewnie bylibysmy liderem a jestesmy gdzie jestesmy

Vielitz44 | 2021-02-8 11:16

No pierwsza to typowy jego babol, z niczego...
Ta 3 to raczej bardziej wina obrony, nie pokryty napastnik. A gdzie druga bramka?
Musimy mieć innego młodego bramkarza, to jakiś dramat, w Stalowej zawsze to była mocna strona drużyny...

Vielitz44 | 2021-02-8 11:25

Na stalowkatv lepszy skrót, bo i nasze akcje. No a do Siudaka, to babol to ta pierwsza, druga to może i mógł wybronić, ale strzał z 3m, więc ciężko powiedzieć że to babol. Trzecia bramka to wina obrony. Tak czy siak, taki babol zwykle przekręca nam mecze, jeden wystarczy.

Misio | 2021-02-8 12:46

Pierwsza bramka, to babol. Oczywisty, ale czy 2 i 3 to puścił Siudak? Czy to już Moskal bronił?

Młodynie | 2021-02-8 13:03

A testowali kiedyś Leonida a teraz gra w Bełchatowie.

1938fc | 2021-02-8 13:12

Tak wszystkie 3 puścił Siudak

Kategoriak | 2021-02-8 13:31

Nie jestem jakimś człowiekiem bo mieć jakieś pretensje bo czasem jest faktycznie dzień ze nie idzie, ale jak zobaczyłem bramkę która stracili z Wiazownica gdzie Korziewicz nabił napastnika, a tutaj Siudakowi piłka z rak wypada to mi aż opadły ręce. Przecież to są podstawy

Sciemaa | 2021-02-8 14:14

A w Rzeszowie zaczynaja sie jaja jak bylo zapowiadane:) Stal pierwsze mecze gra u nas:) resovia predzej czy pozniej pewnie tez bedzie zmuszona...

Adams | 2021-02-8 14:34

Jeśli w Rzeszowie nie zdążą z stadionem Miejskim to bardzo prawdopodobne od połowy marca Stal Rzw i Resovia będą rozgrywać swoje mecze na Hutniczej więc jest szansa w PCPN na kilka ciekawych spotkań .
Tylko nasuwa sie pytanie jak pomieszcza terminy jęsli 3 kluby będą korzystac z jednego stadionu

Młodynie | 2021-02-8 14:36

Stal chce planowo wrócić na mecz z Motorem 1 maja

Adams | 2021-02-8 14:46

Już pojawiają sie oficjalne informacje o Stali Rzw narazie w planach mają rozegrac 4 mecze w Stalowej czyli przynajmniej do polowy kwietnia

Sciemaa | 2021-02-8 14:53

Nie wyrobia sie zapewne :) jak wszedzie:) resovia z puszcza woli grac u nich jako gospodarz :D

Kamillo26 | 2021-02-8 17:01

Widzę że bardzo ujadacie na Tomka który wrócił do bramki by pomóc Stalówce ale wolę jego niż wieczne babole młodych,moze najmłodszy nie jest ale jeszcze z 2 lata minimum da se spokojnie radę na tym poziomie
Z dużo lepszym wynikiem niż jego ostatni poprzednicy

Mariuszstalowa | 2021-02-8 17:53

Siudak slabiutko w tym meczu za duzo baboli.

Vielitz44 | 2021-02-8 19:51

Kamillo26 - nikt na niego nie ujada, tylko każdy obawia się o los drużyny. Tomek jeszcze jak grał to w końcowej fazie swej karieru już sobie nie radził w 4 lidze, a teraz nagle po kilku latach po zakończeniu kariery ma być pewnym punktem w 3 lidze? No sorry, ale jakoś ciężko być optymistą.
Siudak zaś jest słaby, gdyż takie babole jak ten jeden z ostatniego sparingu trafiają mu się niestety często, więc także nie jest materiałem na 1kę - wniosek, nie mamy bramkarza (no chyba, że jednak Wietecha jakoś cudownie odnalazł formę z młodych lat:)).

Lubelak | 2021-02-8 20:08

Wszystko jest bez kibiców więc taki plus, że na wynajmie stadionu zarobią.

Nicke | 2021-02-8 20:35

Nie jest powiedziane, ze w marcu nie otworzą stadionów dla np. 25% pojemnosci

Mariuszstalowa | 2021-02-8 23:14

Raczej watpie by otworzyli . W historii naszego kraju wiele strajkow polityczny zaczynalo sie od stadionow. Politycy wyciagneli wnioski po obaleniu PO przez kibicow wiec tym razem wola calkowicie zamykac albo wpuszczac smieszne liczby kibicow by nie bylo widac przekazu.

Ziom_stal | 2021-02-8 23:26

No i będzie 2 liga w Stalowej Woli ....

Ziom_stal | 2021-02-8 23:31

Nawet 1 liga ....

Stan.aka | 2021-02-9 09:31

Jak wyglądać będzie ten tydzień pierwszego zespołu?
Na pewno w dniu jutrzejszym II Stal gra z Sokołem Nisko sparing o 19.00.

Stan.aka | 2021-02-9 09:34

11.00 STAL - Kszo

P_laskos | 2021-02-9 12:38

Jak to jest że dyrektor sportowy naszej Stali Wołoszyn pomaga poprzez kancelarie ministra pis Marcina Warchoła w budowie stadionu pejsovii ? Kolejna ciepła posadka po rezygnacji z prezydenta rzeszowa Ferenca dla Warchoła i Wołoszyna sie szykuje to nasze interesy schodza na boczny tor

Młodynie | 2021-02-9 12:44

Wołoszyn działa w Podkarpackim Związku plus Warchoł kumpluje się z Ferencem a Wołoszyn jest giermkiem Warchoła

Młodynie | 2021-02-9 12:47

Jest nawet wiceprezesem związku

1938fc | 2021-02-9 13:05

Tak to jest że Wołoszyn jest w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej i dlatego też tym się zajmuję bo to jego praca. Ale pewnie zaraz mi tu napiszesz że bronie Wołoszyna

P_laskos | 2021-02-9 14:39

Co ma podkarpacki zpn do stadionu pejsów? Tymi rozgrywkami zarzadza Boniek i PZPN wiec drogi kolego prawda jest taka ze dziala na szkode naszego przyjaciela Stali Rzeszów i naszą poki co to moge ocenic bo na ocene transferow za wczesnie

P_laskos | 2021-02-9 14:43

swoja droga wierzgacz do wziecia z sandomierza na trenera bramkrzy

Młodynie | 2021-02-9 14:56

Wyjaśniło się dlaczego jest zaangażowany Ferenc ustępuje ze stanowiska i PiS chce wystawić właśnie Warchoła

Stan.aka | 2021-02-9 15:55

Do Laskos
A od czego masz chłopie Wieteche?

Cisse | 2021-02-9 19:53

Odp***cie się od Tomka Wietechy. To właściwy człowiek na właściwym miejscu i wie co robi. Szacunek się należy.

Pjona_ziom | 2021-02-9 20:29

Jakby kogo interesowało to zaraz zaczyna się mecz Pucharu Polski w którym ŁKS zagra z Legią i w drużynie gospodarzy zagra Trąbka

Młodynie | 2021-02-9 20:55

Kolejny wychowanek ucieka Piotrowski w Polonii Piotrków Trybunalski

1938fc | 2021-02-9 21:01

Nie ucieka tylko został wywalony z 1 drużyny. Niech mu ojciec dalej prowadzi kariere to będzie kopał po 4 lidze

Kategoriak | 2021-02-10 08:12

Dzisiaj futbolowa środa. O 11 I drużyna zagra z KSZO, natomiast rezerwy o 19 z Sokołem Nisko

Kategoriak | 2021-02-10 11:34

Wygrywamy z KSZO po bramce w 20 minucie meczu

Młodynie | 2021-02-10 11:38

Z Drobota to będzie zawodnik

Vielitz44 | 2021-02-10 12:37

Nigdzie nic o tym meczu, żadnego info - a transmisję na fejsie swoim prowadzi Kszo :p hehe nieźle...

Misio | 2021-02-10 13:59

Kto bronił? Bo nie straciliśmy gola...Balon, czy KSZO nie oddało strzału celnego?

Nicke | 2021-02-10 14:12

Trzech broniło...

Jacek22 | 2021-02-10 14:41

Na nic wasze zale co do bramkarza, ma grac i bronic Maciej Siudak i nic sie nie zmieni. Zdobył juz doswiadczenie nalezyte i mysle ze spokojnie da sobie rade. A ze w spraringu nie wyszedl mu mecz, zdarza sie. Najwazniejsze co bedzie prezentowal w lidze.

Młodynie | 2021-02-10 14:46

bronił Tomek Siudak i 3 bramkarz, którego nie znam

Jaszczur | 2021-02-10 15:32

Super zagrali w pierwszej połowie , ustawienie 4--4--1--1, druga polowa slaba duzo bledow ,Kszo zmarnowalo kilka sytuacji na gola .Bardzo dobrze zagral Piechniak warto go zostawic a dac sobie spokoj z testowaniem tych murzynow , Conde dzis bardzo slabo. Sklad na lige ; Siudak--Waszkiewicz, Pietrzyk, Khorolski, Szifer---Drobot , Jopek, Mrozinski, Mistrzyk, -- Wiktoruk--- Płonka

Młodynie | 2021-02-10 15:40

Według Echa dnia Piechniak jest bliski podpisania

1938fc | 2021-02-10 15:41

Prawda Jaszczur dobrze napisał w 1 połowie super zagrane i widać różnice w obydwu zespołach ponieważ KSZO w pierwszym połowie najmocniejszym garnuturem. Co do Siudaka znowu błedy w wyprowadzaniu gra tak niebezpieczne piłki do naszych zawodników żę to grzech straszny lub niecelne podania które przejmuje przeciwnik nawet na 16 metrze dzisiaj się to 2 razy zdarzyło. Widać że granie będzie piłką przez obrone ale boję się ze z Siudakiem będzie to ogromne ryzyko

1938fc | 2021-02-10 15:46

Co do Drobota ogromnie liczę że przełoży tą grę sparingów na ligę bo dzisiaj znowu kawał meczu. Sodek pomocy czy to w 1 czy to w 2 dobrze wyglądał i widać jakość w tej części boiska bardzo dużą . Jestem pod wrażeniem jak Wiktoruk radzi sobie z gościami na plecach widać że w tym Villareal nie był od tak. Dobrze to wygląda ogólnie

1938fc | 2021-02-10 15:46

Co do Drobota ogromnie liczę że przełoży tą grę sparingów na ligę bo dzisiaj znowu kawał meczu. Sodek pomocy czy to w 1 czy to w 2 dobrze wyglądał i widać jakość w tej części boiska bardzo dużą . Jestem pod wrażeniem jak Wiktoruk radzi sobie z gościami na plecach widać że w tym Villareal nie był od tak. Dobrze to wygląda ogólnie

Pjona_ziom | 2021-02-10 17:03

Ten trzeci bramkarz ma chyba 17 lat i gra bo jego ojciec się zna z prezesami

1938fc | 2021-02-10 17:08

Niech się zna jego ojciec z prezesami ,ważne żeby umiał bronić i był pewny w bramce bo na ten moment jest problem z bramkarzami . Chociaż na przedpolu dzisiaj dobrze sobie radził

Pjona_ziom | 2021-02-10 17:14

Ja jestem daleki od krytykowania ale gorzej jak Siudak to ciezko bronić... Ktos tu pisze że w sparingu nieszczęśliwie Siudak broni ale on nam kilka meczów przegrał puszczając szmaty i dalej tak robi... Życzę mu powodzenia nich się rozwija ale nie widzę w najbliższym czasie żeby był nr 1.

1938fc | 2021-02-10 17:19

Pamiętajcie że Rogowski też trenował z 1 drużyną za czasów Szymańskiego z wiadomych względów. Ważne jakieś umiejętności za sobą nieśli i nikt pretensji nie będzie miał . Co mnie cieszy że taki Wojtak czy Lebioda czy nawet Tłuczek przy Jarku zaczynają fajnie grać na tle lepszych zespołów. Co do Pietrzyka będzie z chłopa pożytek jest wszędzie i bardzo pewny w obronie wraz z Władkiem mogą naprawdę fajnie się rozumieć . Oby to wszystko wypaliło i będzie super .

1938fc | 2021-02-10 17:20

Na tle lepszych zespołów w naszej lidze czyli takie KSZO czy Pniówek z innej ligi

Ziom_stal | 2021-02-10 20:10

Z nowych nabytków faktycznie Pietrzak będzie wartością dodana reszta średnio wyglada jeżeli chodzi o nowych zawodników. Mam nadzieje ze ten skład się dotrze w tym roku i będziemy za rok walczyli o awans !!!!

1938fc | 2021-02-10 20:17

No i jeszcze Drobot bo sparingi super wyglądają w jego wykonaniu

Stary stalowiak | 2021-02-10 21:20

Zapamiętajcie to sobie, że żadnego awansu nie będzie ani teraz ani nigdy później, dopóki tym klubem będą zarządzać ludzie, wzięci z kosmosu którzy chcą się na klubie dorobić.Woloszyn bo głównie o tego buraka chodzi jest teraz tu największym problemem.najwiekszy m złem i szkodnikiem dla tego klubu,za przyzwoleniem jaśnie nam panującego....Bardz o wiele rzeczy na szkodę naszego klubu wydarzyło się dzięki jego decyzjom w ostatnim czasie, do tego stopnia, że już prawie zwalniał Jarka, który ma swoje zdanie na temat klubu i kadry.Kwestia tygodni, że wszystko po nim zostanie rozpieprzone w pył.To co wyprawia ten burak,to w głowie się nie mieści, aż dziw bierze, że jeszcze nikt nim nie potrząsnal.Obysmy nie płakali kiedy będzie za późno,a nikt teraz nie reaguje.Zostana po tych dwóch w klubie zgliszcza, wspomniecie moje słowa.Ten temat, to temat rzeka, nie będę tutaj się nad tym rozwodził.

Stary stalowiak | 2021-02-10 21:29

Aaaa prawda, jutro obowiązkowo kupcie sobie też sztafetę, dowiecie się od redaktora Biela trochę o Wołoszynie, może tylko na razie małą namiastkę tego co ten człowiek robi wogole w klubie.Mam nadzieje, że jak Warchoł zostanie tym prezydentem Rzeszowa, to zabierze nam stąd tego swojego przydupasa klakiera, malinowego ciecia i obsadzi go na jakimś stołku tam u siebie.W przeciwnym razie grozi nam w klubie marazm na kilka najbliższych lat.

Młodynie | 2021-02-10 21:33

Wołoszyn to jest pomyłka po samym wywiadzie widać że nie ma kompetencji do sprawowania tej funkcji . Wgl dyrektor sportowy na poziomie 3 ligi nie jest potrzebny wystarczy prezes i trener

1938fc | 2021-02-10 22:05

Juz raz Jarka pożegnali przez inny punkt widzenia klubu i zespołu.

1938fc | 2021-02-11 08:02

Jakaś słaba zapowiedz sztafety . Zachęciłeś mnie do tego kupna i myślałem jak obowiązkowo to będzie cos ciekawego na temat klubu. Redaktor Biel ani słowem nie wspomniał o Wołoszynie , odbył tylko rozmowę z Czubatem.

Vielitz44 | 2021-02-11 09:23

A ktoś coś o tym młodym bramkarzu powie? Jakie warunki, jak wyglądał, miał jakieś interwencje?

Stary stalowiak | 2021-02-11 09:31

Oj tam, oddam Ci za tą inwestycję na meczu jak się stanie cud i otworzą stadiony hehe.Artykul autentycznie o nim napisał, ale widocznie nie zdecydował się go opublikowac,, być może, że w klubie dzieją ciekawe i dziwne rzeczy,a sprawa w której anty bohaterem jest Wołoszyn jest rozwojowa.Cierpliwos ci, wszystko niebawem ujrzy światło dzienne.Nie zmienia to faktu, że przez buca i prostaka z Glinianki, pucybuta Warchoła, atmosfera w klubie,w drużynie,a głównie w sztabie szkoleniowym jest fatalna a wręcz grobowa.Nie wróży to Nam dobrze przed rozpoczynającą się już za niedługo rundą wiosenną

1938fc | 2021-02-11 09:51

Nie musisz mi nic oddawać, zdziwiłem się bo wydaje mi się że Biel ma dobre stosunki z Wołoszynem. Jeśli wyjdzie to tak jak mówisz to im szybciej tym lepiej. Jakby Woloszyn wywalił Jarka za coś to kibice by go pogonili jestem tego pewny. Przecież co było jak Korzewicz odchodził, Woloszyn dostal niezły opierdziel
. Jak tworzą stadiony dla mnie będzie ważne żebym ja i Ty świętował jak najwięcej zwycięstw Stalówki tyle mi wystarczy

Filip kacper k. | 2021-02-11 09:54

jesli prawda jest to co pisze Stary Stalowiak to oznacza koniec zawodowej pilki noznej w Stalowej Woli

Stary stalowiak | 2021-02-11 09:57

Przede wszystkim jest złośliwy,chamski i wulgarny w stosunku do zawodników i trenerów.Wprowadza zła i nerwową dla wszystkich atmosferę do tego stopnia, że Jarek widząc to bagno jakie zaczyna się robić, był bliski podziękowania mu za współpracę.Jarek na pewne tematy ma swoje odmienne zdanie i ma swoją wizję budowania zespołu, nie lubi jak jak ktoś mu sie wcina i rzuca kłody pod nogi,a tym bardziej taki Czesiek,co nie ma pojęcia o piłce i budowania drużyny.Ruchy transferowe w Stalowce są jakie są, testowani zawodnicy napewno nie tacy jakich by trener chciał, ale takich, których Wołoszyn mu wynajduje i podsuwa, widocznie czując przy tym swój interes.Nie tędy droga niestety i taką woloszynowa polityką nigdzie daleko nie zajedziemy.Dopoki on tu będzie i będzie trząsł ludźmi w klubie i się panoszył o wydostaniu się z tego bagna i awansie możemy zapomnieć.Zal tylko,że polityka i własne interesy biorą górę nad sportowym poziomem w naszej Stalowce

1938fc | 2021-02-11 10:24

Prawda tutaj z Starym Stalowiakiem się zgodzę co do charakteru Wołoszyna i jak jest w nastawiony do rozmów. Jak sie tak słucha to widać że u niego twarda ręka i nie ma gadania, gdzie nas to zaprowadzi tego nie wiemy.

Marco | 2021-02-11 10:49

Był człowiek z pomysłem na przyszłość to trzeba było go od ".Sol.. h* u ci na imię " pożegnać z klubem. Czego wy się spodziewaliście że przyjdą "PiSowskie pachołki" i będzie super? No to jest , zostaliśmy bez bramkarza, wychowankowie wolą grać po okolicznych wioskach za konkretne pieniądze a nie za grosze ,gdzie najemnik dostaje u nas tyle ze by dwóch wychowanków opłacił i jeszcze by się zwróciło. Do póki wychowanków nie będzie się traktować jak wartościowych zawodników to zawsze będą na " drugim miejscu. O komunikacji na lini prezes- trener pierwszej drużyny nie wspomnę, gdzie jeden z wychowanków dostaje zaproszenie na testy, klub wyraża zgodę a trener dowiaduje się o tym po kilku dniach na chwilę przed wyjazdem i to od zawodnika a nie zarządu.

Młodynie | 2021-02-11 11:07

U nas nie ma nikogo kto nie byłby związany z PiS.Tutaj potrzeba kogoś kto zna się na biznesie

P_laskos | 2021-02-11 13:27

Znajomy przeprowadził wczoraj rozmowę z jednym z naszych wychowanków nie powiem nazwiska zeby chłopak nie miał problemów w klubie ale prawda jest taka że to Wołoszyn wraz z Tomkiem kazał stawiać w bramce na Siudaka co wywołało sprzeciw u Szydełki i po kompromitacji z Jutrzenka zmieniono bramkarza i kontynuje tą zmianę Jaro, to Wołoszyn chodzi mąci i psuje atmosfere w szatni czy to za Szydełki czy to za Jara to przez Wołoszyna wiekszosc piłkarzy odeszła z klubu Fidziukiewicz, Jarosz, Korziewicz to Wołoszyn z Czubatem tak prowadza klub, że ten nie płaci a oni wyrządzaja sobie alkoholowe imprezy na obiekcie PCPN wraz z Czubatem i Nowakiem to Wołoszyn usunął z funkcji kierownika Marka Drozda naszego zasłużonego byłego zawodnika ten szkodnik pisowski zburzy ten klub

Stary stalowiak | 2021-02-11 14:06

Dokładnie koleżko,my to wszystko wiemy.I temat Wołoszyna to temat rzeka, można by wiele o nim powiedzieć.Jedno jest pewne, że jest typowym szkodnikiem dla klubu i niech tu wszyscy się o tym dowiedzą.Typowy hamulcowy.przez jego głupotę i szkodliwe dla klubu i drużyny decyzję, zamiast się rozwijać teraz z tak pięknymi obiektami ,to My cofamy się w rozwoju do średniowiecza.Kazdy z nas myślał że wreszcie będzie teraz inaczej, lepiej,ale przez takich właśnie nierobów i szkodników jak Wołoszyn czubat czy mister Nowak, którzy przewalają też miejska kase na zakrapiane imprezki,nie płacąc przy tym zawodnikom,, ten klub pójdzie na dno

Kibic368 | 2021-02-11 14:23

Wołoszyn z czubatem trzymają sie zawsze, pamietam oboz mlodych z zks 11 lat temu to pili i sprowadzali sobie panienki do osrodka

1938fc | 2021-02-11 15:00

Ale Drozda wywalił gość z Rzeszowa tak samo było z Tomkiem Fijarczykiem podobnie miało być z Wietechą bo w klubie nie miało być żadnego gościa co ma powiazania z kibicami . Co do zwolnienia Drozda też dużo zrobiło to że przepisał syna do siarki. Dla mnie żeby tutaj cos było trzeba kompletnie oczyścić klimat i odsunać niektórych ludzi o klubu . Jeśli tak to wygląda piszczie w komenatrzach to co wiecie , piszczcie do stowarzyszenia i będzie po problemie bo coś czuje że do zmian by szybko doszło

Okulickiego | 2021-02-11 15:28

No czytam te rewelacje i nie wierzę.... Czyli jednak bedzie to co tu pisałem 3-4 miesiące temu. Taka trochę bardziej rozwinięta szkółka piłkarska. Czy to tak ma być ??? Do k...y nędzy przecież to nie trzeba być na codzień w Klubie aby widzieć i słyszeć co tam się dzieje i do kąd to zmierza. NIE BĘDZIE NICZEGO .... będzie świetna fucha dla prezesa i dyrektora sportowego opłacana z naszych podatków + sprzedaż chłopaków wychowanków na których można cokolwiek zarobić bo co powiesz dziecku ??? nie graj ...!!!! no pytam się k...a !!!! Gdzie jest Stowarzyszenie Kibiców ??? dlaczego tych dwóch ludzi z zarządu PSA nie ma ochoty aby przed rundą wypowiedzieć się konkretnie : Co dalej ???? Awans lub nie a jeśli nie to co dalej . Jak będzie budowany zespół na nast sezon ??? Co jest priorytetem na nast. sezon .....??? i wiele innych spraw.... Pytań jest mnóstwo !!!! K...a czy chcecie żyć domysłami ??? Trzeba tych ludzi sprowadzić na ziemię i albo postawione będą mieli cele albo zwyczajnie ....W........Ć !!!! I bez bojkotów ...ot tak zwyczajnie !!! WON ...!!!

Kamil | 2021-02-11 15:39

Od samego początku, kiedy do władzy doszli ludzie prezydenta nie dzieje się najlepiej. A zmiany, które są dokonywane niestety są coraz gorsze. Było wiele negatywnych opinii o Chodorku, ale on chyba jako jedyny z tej całej grupy, która się przewinęła miał najlepsze pomysły. Nic się nie zmieni dopóki tam nie pojawi się ktoś z sercem, wiedzą i pomysłem. Obecnie jesteśmy na coraz bardziej stromej równi pochyłej i spadamy w dół.

Kamillo26 | 2021-02-11 16:44

Niestety przykro mi potwierdzać ale to prawda na temat Woloszyna - jest typowy burak i prostak
Już jak szydelko był to się wpieprzał w szatnie i zwracal się do trenera słowami wypierda...
Nie wiem kto za niego odpowie ale osoba z takim podejściem powinna opuścić ty i stanowisko jak najszybciej

Młodynie | 2021-02-11 18:38

Trener po prostu został oszukany .Na początku obiecali mu że wszyscy zostają a w rzeczywistości pozbyli się ok 9 zawodników.Tez chce wzmocnień gwarantujących walkę o coś więcej niż utrzymanie jednak Wołoszyn woli oszczędzać a resztę kasy prze....

1938fc | 2021-02-11 19:23

Gdzie stowarzyszenie ? Pierwsi byli do wywalenia chlopa z Rzeszowa a teraz cisza , kurtyna chyba ze im to pasuje . Dlaczego jakiś chlop na twiterze prosi Lucjusza żeby działał i spoglądnął okiem na klub a nie stowarzyszenie. Albo działamy wszyscy razem albo woogke

Okulickiego | 2021-02-11 20:05

E tam. Wszystko jest spoko nieee. PSA to jakiś skrót...?? Spółka która ma udziałowców rozmaitych. Ale jest wśród nich Stowarzyszenie Kibiców... I BARDZO DOBRZE. Czy wszystkim udziałowcą podoba się obecną polityka zarządu....???? Chyba tak bo może wolą być ślepi i głusi na to co się wyprawia. Kasa się zgadza... Wszystko funkcjonuje spoko gramy w 3,4 lidze... Ty k.... A Stary w której my lidze gramy..... A gdzie jest hasło dotychczas obowiązujące " kurde obyśmy tu nigdy już nie grali". Wiesz coś na ten temat 1938FC...??? To hasło ten tekst powstał w czasach gdy jeździliśmy na puchar Polski do gospodarzy z lig gdzieś tam prawie na kole podbiegunowym. Ten sezon jest już tylko do odegrania. Bo nic n nie grozi. Ale ja nie myślę na dziś tylko na przyszłość. A ta mnie w..... A bo najgorzej jest powiedzieć "NIE WIEM lub JAKOŚ TAM BĘDZIE" no nie zgadzam się...!!! Żądam na wszelkie możliwe sposoby aby te prezes konkretnie publicznie wypowiedziało się... Co dalej. I apel do innych bo skoro mamy być razem to ok. A teraz jest jeszcze czas na to aby wszystko jeszcze naprawić.
.

Cdncdn | 2021-02-12 08:46

1938fc | 2021-02-12 08:50

Info z Twittera.

Rada nadzorcza przeprowadziła kontrole w klubie i prezydent czeka na opinie co i jak .

Młodynie | 2021-02-12 08:51

Ciekawe co się z Marcem stało?Zobaczył jaki profesjonalista z Nowaka i podziękował za współpracę

Filip kacper k. | 2021-02-12 08:57

Dariusz Marzec mial tylko reklamowac ta zmiane. Jest zbyt zajety wlasnymi biznesami zeby babrac sie w tym go**nie.
Wystawial fakture za konferencje prasowa i to byla cala jego rola

Stalowiec1938. | 2021-02-12 09:45

piękny ten plan 5 letni jak zniszczyć zasłużony klub po tych wszystkich zmianach widać jakie jest nastawienie rządzących wygląda na to że popadniemy przez najbliżesze lata w marazm w tej 4 lidze bo tylko 3 to ona z nazwy jest ,

Młodynie | 2021-02-12 09:46

Piotr Piechniak niebyłby najgorszym wyborem

P_laskos | 2021-02-12 10:13

drogi kolego Marek Drozd miał dość współpracy z tymi dwoma jak to ktos okreslił burakami z akademii i przepisał syna dodatkowo jeszcze taka informacja mam kolegów w juniorach i na początku rządów Wołoszyna lipiec /wrzesień mierzyli oni wymiary na dresy. Problem jest taki że mamy luty a dresów dalej nie ma i jak nazywają go ,,kłamcą" to musi coś być na rzeczy

Jw27 | 2021-02-12 11:17

Jaro jako trener firmuje swoim nazwiskiem klub i działania jego giermków. Nie pozwoliłby na takie zagrywki jak opisujecie...i takie odzywki...przecież Jaro to piłkarska legenda.

Młodynie | 2021-02-12 11:23

Dlatego się pokłócili i Wołoszyn chciał wymienić trenera.Dwa nieustępliwe charaktery , które nie mogą pracować w tym samym miejscu

P_laskos | 2021-02-12 11:57

Szanuje Jara ze jeszcze to wytrzymuje ale i on chyba podobnie jak Szydełko ma dość tej farsy którą funduje Wołoszyn z Czubatem może najlepiej jakby ten duet prowadził drużyne i pokazał na co go stać bo pieniadze bierze nie male Ktos wie co wykazal audyt rady nadzorczej?

1938fc | 2021-02-12 12:01

Prezydent czeka bo jeszcze nie ma opinii rady nadzorczej

Filip kacper k. | 2021-02-12 12:09

nei wiem kto wam naopowiadał bajek ale lykacie wszystko jak mlode pelikany.

Prezydent nie czeka na zaden audyt.
Jest wykonywany coroczny autyd finansowy spolki a nie audyt oceniajacy zarzad.

Poza tym Woloszyn nie jest czlonkiem zarzadu.

Takze przestanei wierzyc w bzdury ktore ktos pisze

Kotor | 2021-02-12 12:11

Ciekawe laskos że sugerujesz zwolnienie Wietechy a uważasz że nie można było zwolnić Drozda ... Zasłuzonego pilkarza.Tak się składa syn Drozda nie trenowal nigdy w akademi.wiec nie rozumiem jaka wspolpraca.przeniosl mlodego do siarki prawdopodobnie przez to że miała na tamten moment lepsza drużyne w jegoroczniku. Nie nam to oceniac, ale jednak konflikt interesow wystapil.

1938fc | 2021-02-12 12:30

Spokojnie kolego , kibice informują prezydenta o Wołoszynie itp . Skargi na Fabiana podziałały .

1938fc | 2021-02-12 12:33

Także gdzieś teraz ma zostać przelana rata z miasta i Lucek chce wiedzieć jak to wygląda

Stalowiec1938. | 2021-02-12 14:58

Dziwne że Lucek ze swoimi znajomościami nie może znależć sponsora strategicznego dla Stalówki Poręba w Mielcu PGE LHS itp itd a u nas lata mijają prezesi się zmieniają a jak nie było głównego sponsora tak dalej nie ma

Młodynie | 2021-02-12 15:06

Poręba jeszcze nie ma kolegi na wysokim stołku w firmie. Lucek ma Kwiećińskiego PGNiG teraz PKO. Marzec też mógłby coś podziałać w Warszawie jakby mu zależało

Kamil | 2021-02-12 15:17

W Mielcu mają plan, wcześniej mieli stadion, zbudowali drużynę, były wynik, grali w 1 lidze. Dodatkowo Poręba ma dużo do powiedzenia.
U nas teraz poza stadionem nie ma nic. liga buraczana, brak jakiegoś pomysłu. stad i brak poważnego gracza

Filip kacper k. | 2021-02-12 15:25

Mielec to kopal sie po czolach z naszymi rezerwami, kas nie bylo na stypendia i w szatni woda kapala z dachu. z tego pulapu zaczynali- dlatego kiedys udalo nam sie sciaganc Getingera.

Ziom_stal | 2021-02-12 16:16

Jak obstawianie powalczymy o awans ?

Kamil | 2021-02-12 16:26

Mielec sie kopał kilka dobrych lat, jak nie kilkanaście po reaktywacji. Zaczęli budować stadion i pewną koncepcje na lata. Minęło 7 lat jak mają nowy stadion i maja ekstraklape. W tych latach zbudowano podstawy, mieli lat, mieli przede wszystkim swoich chłopaków. A od nas wszyscy uciekają bo takie mamy szkolenie

Okulickiego | 2021-02-12 16:48

Nie na k...a nie ! Co wy tu pitolicie i wrzucacie jakieś przestarzałe newsy !!! Jakie audyty czy kontrole. To już było i koniec kropka.
Wplatacie wątki Mielca po co ??? .... Tam jest polityka i business poseł europarlamentu Poręba. to zupełnie inna bajka. Aż dziw bierze że się dogadują. Widocznie tacy są . My patrzmy co u NAS.
A u nas spokojnie wspaniale rezalizowany jest business kilku kolesi co rządzą spółką PSA a co za tym idzie absolutnie można tak działać z POMINIĘCIEM KIBICÓW...!!!! rzecz jasna. Wystarczy finanse opierać na dotacji corocznej z UM i trochę od lokalnych sponsorów tak aby się ich reklamy pojawiły na stadionie MOSiR a ponoć jest najładniejszy na podkarpaciu. No co do tego to mam wątpliwości ale to temat na inną okazję.
I tak można działać nazasadzie NIE K...A !!! SPÓŁKI PIŁKARSKIEJ A zwyczajnej szkółki . Po co ??? Aby wykształcić piłkarsko kilkoro dzieciaków za dotację a potem sprzedać z nawiązką gdzieś wyżej. Promując to wszystko nie własnymi SENIORAMI tylko np. R.Lewandowskim. Bo jak jemu się udało to tylko brać wzór.
I tak to ma się kręcić . Nie trzeba się zbytnio wysilać nie potrzeba drużyny seniorów ( obecna 3 liga) aby to prosperowało. Wystarczy kompletny brak ambicji i zwyczajne korporacyjne podejście do tematu.
Po ch..a nam jakaś STALÓWKA ??? awanse po co ??? Na to trzeba kasy i sponsorów a my k...a mamy puste kieszenie i generalnie to my chcemy zarobić kosztem PSA a nie szukać kasy na jakieś awanse czy lepszych grajków. Po co to nam jak mamy dotacje i to w zupełności nam wystarczy.... Takie jest myślenie i działanie obecnie rządzących. Ale k...a jest jeszcze czas na budowanie i liczę na KIBOLI że nie zostawimy tego ot tak .... i że tego NIGDY NIE odpuścimy !!!!!

Adams | 2021-02-12 18:49

No ładnie sie dzieje ... Korziewicz na testach w Wiśle Płock jeśli przejdzie pozytywnie może zostać kolejnym piłkarzem w ekstraklasie który niedawno został "wyrzucony" z składu Stali

Adams | 2021-02-12 18:50

To co sie dzieje w klubie już brakuje słów takiej niekompetencji i bałaganu w klubie nie było od lat

Adams | 2021-02-12 18:55

Tak sie dzieje w klubach gdy do rządzenia pchają się nieodpowiedni ludzie po znajomosciach którzy nie mają w ogóle pojęcia o sprawach organizacyjnych... poważnie nie chcę "krakać" ale to co sie dzieje wygląda na bliski upadek lub bankructwo Stalówki

Młodynie | 2021-02-12 18:58

Akurat chłopak miał potencjał.Napewno nie powinni go puszczać kosztem Siudaka.Jakos nasze gwiazdy spokojnie znajdują zatrudnienie w wyższych ligach.Odejscie Jopka Mrozińskiego będzie oznaczało koniec klubu a początek szkółki.Nawet jak nie teraz to odejdą latem widząc że klub nie daje im żadnych perspektyw i nie zamierza grać z dyrektorem Wołoszynem o awans

Marco | 2021-02-12 19:21

Stalówka " podziękowała " kolejnemu wychowankowi ,ciekawe kto następny?

1938fc | 2021-02-12 20:28

Korzewicz pójdzie jest przymierzany do 4 ligowych rezerw Wisły które walczą o awans. Prawdą jest jednak to że był o wiele lepszy od Siudaka

Spotters | 2021-02-12 20:30

Drodzy Panowie z uwaga zawsze śledzę Wasze komentarze i zawsze prawie macie rację !! Niestety fakt faktem nasz klub z którym zawsze się identyfikowałem i pewnie zawsze tak zostanie pewnych rzeczy się nie zmienia podąża w niebyt taka prawda. Kto jest winien heh pewnie wszyscy po trochu!! Był prezes Solecki z którym nie powiem wiązałem pewne nadzieje na lepsze czasy!! Niestety odszedł!!! Żeby była jasność dla wszystkich którzy będą wskazywać winnych jego odejścia, nie odszedł przez kibiców - szczerze nie pasował do tego układu. Pozdrawiam wszystkich czekając na lepsze czasy oby nie długo!!!

Spotters | 2021-02-12 20:41

A Jarka znam prawie od dziecka i wiem że jak coś mu nie będzie pasowało to pewnie to rzuci choć to dla Nas będzie pewna strata!!!

Pjona_ziom | 2021-02-12 21:03

A jak pisałem jakiś czas temu że jest w klubie bryndza to żeście mnie jechali że za Szymańskiego było gorzej... Jaro nie wytrzyma brnąć w tym szambie i tak powiem bo jedyne co go trzyma to jego podopieczni że tak się wyrażę czyli Ci młodzi których trenował jak mieli kilka lat mniej a teraz są w 1 i 2 drużynie ...

Okulickiego | 2021-02-12 21:27

Czekam tylko aby Jaro się wypowiedział !!! liczę że k...a będzie miał odwarę aby powiedzieć publicznie co się tu k...a wyprawia.....! Jeszcze raz napiszę powiem : Obecna władza ma w d...e daleko jakikolwiek rozwój. Dotacja z UM i to wsio. Ten Nadbereżny już niedługo kończy prezydenturę ... a wraz z nim kasą się skończy ... PSA się nie ostoi ....ale szkółka tak. Jeszcze raz poowtarzam że na te gówniane zmiany jest jeszcze czas i apeluję do kibiców ,. patrzcie tym debilom z zarządu nas ręce. Przepraszam że nie piszę o grajkach o transferach ... nie interesuje mnie to bo ile kasy masz to wtakiej lidze grasz.... Mnie interesują fakty i fundamenty ....czyli możliwości na to aby STALÓWKA byla ZAWSZE PANY !!!!!

P_laskos | 2021-02-12 22:12

Adam Kokoszka w Unii Tarnów to samo Wiktor Putin z pierwszoligowych klubów a u nas co? transfery z LZSA i 4 ligowego Igloopolu.... zarzadnie klubem jak prywatnym folwarkiem dwóch buraków i akademia maszynka do zarabiania pieniedzy niech sie wypowiedza rodzice ktorych Panowie W. i Cz. oszukali na turniejach w zaprzyjaznionym Krośnie i w sanoku a zarobki obecnego prezesa i dyrektora sa pewnie wyzsze od niejednego pilkarza teraz pewnie najwyzsze w STALI a i zobaczcie tez jak wyglada prawdziwy szoł marketingowy i organizacyny juz w 4 ligowej uni tarnow i nic dziwnego ze do Stalowki nie chce nikt przyjsc bo testy ktore sie odbyly to pic na wodę fotomontaz kto z tych testow zostal? bedzie jakies podsumowanie? Nie nalezy sie tez dziwic ze panowie Czubat i Wołoszyn przegrali CLJ ze świetnie zorganizowana unia tarnow to pokazuje w jakim miejscu jestesmy. Ktos nam tu zarzuca ze sie czepiamy Tomka Wietechy nikt sie go nie czepia bo to znakomity bramkarz i legenda klubu ale w trenerce ewidentnie mu nie idzie a moze trzeba mu zmienic stanowisko na szkolenie dzieci i mlodziezy albo dyrektora sportowego bo na pewno posiada spora rzesze kontaktów... wszyscy zawodnicy ktorych oddalismy po za Konefałem i Surmiakiem zagrają w lidze wyzszej taka polityka pana Wołoszonya memloka

Marco | 2021-02-12 22:28

Poki co nie czepiajmy się transferów, bo liga pokaze na ile one są wartościowe. Dla przypomnienia Błaszczykowski do Wisły trafił z 4 ligi.

Stallzks | 2021-02-13 08:45

Spójrzmy faktom i prawdzie w oczy. Fabianowski którego nie ma już w klubie podpisywal niekorzystne kontrakty dla Stali działając na jej szkodę ( wciągając w długi PSA) wraz z Nowakiem. Nie rozumiem prostej logiki, co ten drugi dalej robi przy Stalówce. Takich trzeba z dala trzymać od klubu tak bogatego w historię.
Druga sprawa jeśli Wołoszyn realizuje w klubie swoją politykę wszystko kosztem Was mi się należy to jest to kolejny człowiek którego trzeba usunąć z klubu, który działa na szkodę klubowi. Nasz prezydent nie ma jaj jak widać, a szkoda bo zawsze pięknie ładnie mówi, pijar ma tak zbudowany że o naszym stadionie potrafiłby mówić że jest najpiękniejszy w Polsce a jak trzeba poukładać klocki - czytaj wyrzucić szkodników z klubu to już zaczyna się jąkanie...
Obudźmy się i nie dajmy naszej Stalówki zbrukać i rzucić na pastwę losu, ten klub to cale nasze życie!

Młodynie | 2021-02-13 09:06

problem Nadbrzeżnego polega że chce dobrze tylko daje się omamić takim ludziom jak Nowak czy Wołoszyn.A kandydat z zewnątrz rzadko się pojawia.Solecki chciał spróbować swoich sił w piłce

Okulickiego | 2021-02-13 09:20

Nie bardzo wiem po co tego Nowaka podajecie jako jednego z winowajców obecnej sytuacji. Obecnej....!!! Nie tej co wcześniej czyt. plan 5 letni. Pokazał ze nic nie potrafi niczego nie umie i nie ma pojęcia o co chodzi. Jego nazwisko nie widnieje w obecnym zarządzie PSA ani nie ma go wśród udziałowców.Czy udziałowcem może być PCPN ....? Czy spółka miejska moze być udziałowcem w drugiej spółce miejskiej....? Co do Nadbereżnego to zgadzam się zdecydowanie nie ma pojęcia o piłce generalnie w całokształcie. Otacza się ludzmi którzy również tego pojęcia nie mają. A podejście i prezydenta i patałachów z zarządu jest takie żeby to jakoś się kręciło. A co dalej to jakoś tam będzie....Brak pomysłu i ogólna beznadzieja.Nie pozostaje nic innego jak spotkać się z prezydentem i przemówić do rozumu.

Młodynie | 2021-02-13 09:52

U nas w mieście nie ma nikogo moim zdaniem , kto by się nadawał.Trzeba kogoś z zewnątrz ale raczej w pojedynkę sobie nie poradzi w tym świecie układów.

Cdncdn | 2021-02-13 12:56

Paweł Wtorek wróć.I nigdy już nie poddawaj się.

Tomko | 2021-02-13 13:13

Tak jak kiedyś wspomniałem, jeszcze będzie tęsknota za Szydełką.. bo niektorym sie nie podobal styl ale punkty byly i trener Szydełko byl jednym z najlepszych treenerów nie tylko na Podkarpaciu, co pokaze teraz w Hutniku jak jeszcze wlaczy ich o walke o awans. Pozbyliscie sie wartosciowych pilkarzy Fidziukiewicza, Pilcha czy Jarosza, takze ZMorzynskiego.. a kto przyszedl za nich? Jeden z 4 ligi slowackiej drugi z 4 ligi opolskiej bodaj, to maja byc w waszym mniemaniu wzmocnienia ktore zawalcza o awans?

Stallzks | 2021-02-13 13:16

Przydupas szydełki wrócił hahha wróć na stronie hutnika i tam rób mu pijar. Życie go zweryfikowało, spadek i totalna nieumiejętność poukładania drużyny w 4 lidze... Szkoda bo gdyby nie szydełko byłoby około 2-3 pkt straty do Puław. Uświadom to sobie przydupasie szydełko że marność ten twój fantasta

1938fc | 2021-02-13 13:25

Tomko wariacie won z tego portalu i idz lizać 4 litery Szydełce , tacy wartościowi gracze że nie umieli nawet po jego wodzą zająć 3 miejsce w 3 lidze. Wchodzi Jarek na 5 meczy i robi 4 zwycięstwa z rzędu. Nikt z 4 ligi słowackiej nie przyszedł, wypominasz tutaj ze sprowadzamy z 4 ligi , twój kochany trenerio też do Hutnika ściągnął chyba gościa z okręgówki do Hutnika. Pilch taki watiosciowy ze Jarek go pożęgnał po 1 treningu i gdzie jest Pilch cisza , kurtyna gościa nie ma . Gadaj gadaj kolego czy to sam Szymon pisze czy Bober czy jego asystent z Hutnika

1938fc | 2021-02-13 13:26

Przepraszam umieli zajać po 3 miejsce ale do tego był potrzebny Jarek Wieprzeć i posiedzenie na ławce Zmorzyńskiego , Jarosza , wywalenie Pilcha z 18 meczowej. Tacy to wartościowi gracze to byli

Ziom_stal | 2021-02-13 13:42

Tak czy tak skald jest gorszy niż był i nie ma nawet opcji na awans i długo nie będzie nawet takie Puławy maja skład żeby wciągnąć to ligę a mu już daleko daleko za takimi wiochami jesteśmy dramat .... kiedy to się stało

Młodynie | 2021-02-13 13:58

Puławy mają sponsora, który wspiera klub dużymi kwotami. Paluchowski Drozdowicz czy Bartosiak zarabiają podobnie jak Fidziukiewicz.Inacze j nigdy by nie zeszli na 4 poziom rozgrywkowy

Okulickiego | 2021-02-13 15:33

Puławy jak i wielu innych mają w swoich zarzadach ludzi którzy CHCĄ osiągnąć sukces z różnych powodów. U nas od jakiegoś czasu mizeria jest standartem dlatego że u nas wytworzyła się grupa ludzi którzy bardzo chcieli by umieć wszystko i zgarniać co najlepsze, ale do tego przede wszystkim trzeba chcieć i umieć cokolwiek. Nie ważne tytuły. To jest tak proste jak budowa cepa. Trener jest od trenowania. Trener ambitny chce suksesu więc buduje drużynę na miarę sukcesu i szuka grajków do swojego pomysłu. Jednocześnie informuje dyrektora sportowego aby ten stawał na głowie i załatwiał kasiorę na grajków bo od tego jest dyrektor sportowy. Nie od tytułów nie od lansu ...tylko od ZAP........NIA. od ogarniania finansów. Bo tak chce trener kibice i działacze.!!! Jeśli tego nie ma to należy delikwentowi podziękować bo nikt tu nie będzie dla dekoracji tylko do ROBOTY !!!! Aż nie chce się wierzyć że prezydent łyka takich gośći i ich nieróbstwo.

1938fc | 2021-02-13 17:07

Nie po prostu Puławy mają kasę z Azotów i dlatego są na tym miejscu na którym są

Mariuszstalowa | 2021-02-13 17:13

Realnie myslac , a nie emocjonalnie to Wisla sie wzmacnia dzieki wsparciu Azotow. 10 punktow straty puls wysoka przegrana u siebie powoduje to , ze w meczach bezposrednich narazie sa w duzo lepszej sytuacji i my musimy zdobyc prawdopodobnie 11 punktow w nastepnej polowie sezonu co jest raczej nie realne. Niestety ten sezon jest stracony i lepiej jest zgrac zespol i zobaczyc kto odpali z forma plus na wakacjach dobrac pewnie zrobic male korekty i bedzie mozna walczyc o awans. Wszystkie kluby z naszej grupy , ktore nazbieraly sporo punktow sprzedaja lepszych swoich zawodnikow bo wiedza , ze nie ma szans na awans , a mozna zarobic

Pjona_ziom | 2021-02-13 17:55

Sparing o 17 a tu zero info co się dzieje to świadczy k tym na jakim poziomie jesteśmy.

1938fc | 2021-02-13 17:57

Sparing ruszył o 17 30 , jesteśmy chyba na poziomie Sandecji bo u nich też relacji nie ma

1938fc | 2021-02-13 18:16

2:1 przegrywamy po pierwszej połowie

Pjona_ziom | 2021-02-13 18:21

Fajnie że trzeba się dowiadywać z FB sandecji

Vielitz44 | 2021-02-13 19:03

Co oni wszystkich zwolnili czy co, że nawet głupiego wpisu na FB nie ma kto zrobić?

P_laskos | 2021-02-13 19:03

MARIUSZSTALOWA to ile zarobiła Stalówka na sprzedaży w tym okienku? odpowiem ci jak Robert Lewandowski Cezarowi Kucharskiemu zero złotych zero euro

Pjona_ziom | 2021-02-13 19:08

Czyli wszystko zmierza do totalnej amatorki i trzeba się przyzwyczaić do tego. Jeśli chcą oszczędzać to niech wy......ą wszyscy z zarządu i się k....a zaczną zajmować swoimi akademiami których j tak nie potrafią prowadzić wiesniaki z Wólki turebskiej do k.. nędzy

Ziom_stal | 2021-02-13 19:15

Tak naprawdę wszyscy się osłabili i to dosyć mocno tylko Puławy sie wzmocniły ...

Vielitz44 | 2021-02-13 19:26

Stal Stalowa Wola 2-3 Sandecja Nowy Sącz
Piotr Mroziński, Michał Mistrzyk - Damian Chmiel, Damir Šovšić, Maciej Małkowski

Filip kacper k. | 2021-02-13 19:31

nie no, niektorych alkohol niezle ponosi.
Dyr sportowy jest od zalatwiania pieniedzy...

1938fc | 2021-02-13 19:36

Panowie na stal1938.pl jest wynik podany jak coś

Młodynie | 2021-02-13 19:40

Ciekawe czy prezes i dyrektor chcąc być przykładem również obniżą swoje pensje. Jak wszyscy to wszyscy

Okulickiego | 2021-02-13 20:07

Uwaga. Zaraz niejaki FILIP KACPER K. wyjaśni wszystkim do czego jest dyrektor sportowy i wyjaśni wszystkim ku przestrodze o alkoholu i jego spożywaniu. Dlatego poczekajmy na te rewelację.

Pjona_ziom | 2021-02-13 20:16

Nie no super wynik podany jest pół godziny po meczu no Ameryka

Pjona_ziom | 2021-02-13 20:16

Nie no super wynik podany jest pół godziny po meczu no Ameryka

1938fc | 2021-02-13 20:28

A piwo na meczu Stalówki smakuje czy też nie? Bo o wszystko masz pretensje

Kotor | 2021-02-13 20:50

Boze co za glupoty ...
Wisła Puławy wzorem do naśladowania zarządzania ... Klub który przewala fortune i w 2 sezony zleciał z 1 ligi najpierw do drugiej i potem do trzeciej i dopiero roobi awans za duze pieniądze...No wspaniała historia. Nastepne ,, Wietecha się ewidentnie nie nadaje na trenera" na jakiej podstawie to stwierdzenie.? Bo Siudak nie może złapać pilki? To na wfie się powinien nauczyc.Taki materiał dostaje, nie wyczaruje nic.
Kolejny wzór wicelider czwartej ligi Unia Tarnów która rzekoma organizacją pokonała nas o clj. Były dwa remisy i bramki na wyjeździe zdecydowały.Już z szacunku do tych dzieciaków co nie przegrali meczu przez cały sezon bym się wstydził takie rzeczy pisac
Ludzie troche obiektywizmu

Pjona_ziom | 2021-02-13 20:59

1938FC a Ty co jesteś adwokat Czubata czy wujek Nadbereznego? Bo chyba twój syn gra ze zmiennym szczęściem z tego co ogarniam po komentarzach. "Jest dobrze jest dobrze więc o co ci chodzi"

Filip kacper k. | 2021-02-13 22:03

Do Okulickiego:

"Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię je**ał,
bo to mezalians byłby dla psa."

Nicke | 2021-02-13 23:21

Do Kotor: nie wyczaruje nic? Trzeba było zostawic Korziewicza...

Ziom_stal | 2021-02-14 08:02

Z tego co i wiadomo to w Puławach po spadku przed dwa sezonu przyjęli wariant gry utalentowanymi chłopakami z regionu + trener z regionu. I byli w miejscu w którym my jesteśmy .Ktoś się w końcu na Azotach wkurzył ściągnęli dobrego trenera - Pawlaka a on już pościągali kogo trzeba i z kim współpracował Bartosiaka Paluchowskiego itp zachowując przy tym kręgosłup drużyny. Z informacji które dostałem to nie ma tam więcej kasy tylko zmiana taktyki oni w tamtym okienku ściągnęli tylko 3 gości Paluchowskiego Bartosiaka Drozdowicza których wciągają ta ligę. Teraz tez przemyślany ruchy z tego co widzę Eduardo z Kotwicy jak na 3 ligę to kocur 7 bramek i 7 asyst w rundzie , i dwóch młodych jakiś chłopaczek z Wisły Płock i Czelej z Krosna. Zaczęli mądrze budować i maja awans w tym roku. A nas czekają lata w tej lidze szansa w przyszłym roku jedynie jak nie spadnie Hutnik Motor

Stallzks | 2021-02-14 08:26

Trzeba było wywalić na początku sezonu fantasta z Sieniawy, jak gość miał wizję robić awans Pilchem to proszę sobie uświadomić w jakie d**** byliśmy. Gorzej bo w to szambo wciągał nas Nowak z Fabianowskim. Dlatego trzeba dać czas nowej władzy i nowemu trenerowi, gorzej niż było sobie tego nie wyobrażam

Kotor | 2021-02-14 08:46

No to jak chcecie iść drogą Puław to awans dopiero w 2023 ...

Młodynie | 2021-02-14 08:47

Szydełko miał dogadanych zawodników na 2 ligę, spadek wszystko zniszczył. Kadry były pozamykane, wiec musiał brać swoich znajomych

Acer | 2021-02-14 09:04

Awansu nie zrobią w tym sezonie trzeba dać szansę gry młodym utalentowanym zawodnikom z klubu i okolicznych klubów . Ograć przez sezon wiosna puzniej za rok dopiero myśleć o awansie.

Ziom_stal | 2021-02-14 12:21

Szkoda .... u nas jak widać ani chęci ani materiału żeby się wygrzebać z tej ligi

Okulickiego | 2021-02-14 21:25

Do FILIPKA KACPRA K. poeta...??? Czy plagiat...?? Ehhh chyba poeta autor... Może byś jakąś NOWĄ przyśpiewkę wymyślił. Może będzie z tego hit.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2384) » 1938fc (1495)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1230)
» Filip kacper k. (1122) » Kamil (785)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (762)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 26 338 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 21 943 razy
Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 22 882 razy
STAL - Widzew Łódź (0:1)
2009-08-08
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 241 624 razy
Osób Online: 37 / Czas gen. strony: 0.01643