Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kolejne sparingi.

Kolejne sparingi.
Trwa okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Stalówka rozegrała kolejne mecze kontrolne. W siódmym meczu sparingowym w zimowym okresie przygotowawczym piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. To spotkanie zakończyło się zwycięstwem „Stalówki”.

W środę zielono-czarni w kolejnym meczu kontrolnym rywalizowali z drużyną z III ligi, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. To spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszego zespołu. Jedynego gola w tej potyczce w 19. minucie strzelił Aleksander Drobot.

Stal Stalowa Wola – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 (1:0)

1:0 – Aleksander Drobot 19′

Dzisiaj zielono-czarni przegrali 3:2 z Sandecją Nowy Sącz. W składzie zabrakło m.in. Wiktoruka i Drobota.

Komentarze (112)

Młodynie | 2021-02-13 21:45

bramka na 2 do 1 dla Sandecji kopia babola Siudaka z Łęczną

P_laskos | 2021-02-14 11:15

ehhh Tomek popełnia takie błędy jak Siudak jak sie ma takiego nauczyciela to trudno sie dziwic młodemu....

1938fc | 2021-02-14 11:17

Dlatego testujemy nowego bramkarza i to nie jest ten wychowanek co z KSZO

Młodynie | 2021-02-14 11:25

Nowy bramkarz bardzo przyzwoicie wysoki dobry refleks

P_laskos | 2021-02-14 14:36

Wietecha, Waszkiewicz, Hudzik, Pietrzyk, Szifer, Conde, Jopek, Stępniowski, Mistrzyk, Mroziński, Piechniak

Ziom_stal | 2021-02-14 20:56

Nie No skład super , odpukać żeby kontuzji nie było bo dopiero będzie dramat. Na szczęście wszyscy się osłabili oprócz Puław to nie widzę żebyśmy byli niżej niż 2 miejsce

Stalowiec1938. | 2021-02-14 21:59

ja już trzeba jeszcze Bramkarza środkowego obrońce i napastnika albo 2 jeśli mamy o coś walczyć kadra bardzo wąska dużo odeszło mało przyszło

Nicke | 2021-02-14 22:08

Przestańcie się łudzić w temacie awansu, Puławy tego nie wypuszczą, zgubiliśmy punkty z Hetmanem czy Giebułtowem i już za późno, trzeba budować skład na awans za rok

Jacek22 | 2021-02-14 23:16

Wisla Pulawy smialo moze jeszcze stracic punkty i straci z nie jednym rywalem, czemu nie powalczyc o awans jak jest na to szansa? Jeszcze niech napastnika jakiegos potrzeba bo bramkarz jest. Jest Wietecha, Siudak i moze dojdzie jeszcze jeden. Odszedl tylko Fidziukiewicz bo reszta to raczej byla slaba, nawet Jarosz byl słaby jesienią, i za niego powinni sciagnac napastnika i mozna smialo ejszcze grac o awans. Mam nadzieje ze to juz nie koniec transferow

Jaszczur | 2021-02-14 23:41

Przestancie marzyc o awansie . zeby powalczyc o awans potrzebny dobry bramkarz , stoper, i napastnik ,4- 5 miejsce to max tej druzyny , cieszmy sie tym co mamy ze wogole istnieje druzyna. Hej Stal!!!

Mariuszstalowa | 2021-02-15 04:35

No niestety kolejny mecz i kolejna glupia bramka z winy bramkarza. Jak obrona ma sie skupiac na atakach pozycyjnych slabszych ruwali skoro wpadaja takie babole???

Młodynie | 2021-02-15 07:28

Bramkarz i Piechniak i na tym raczej koniec transferów

Ziom_stal | 2021-02-15 09:37

Oczywiście ze Puławy można dogonić .... tylko popatrz na ich skład i spójrz na nasz ..... napewno będą tracić pkt ale czy my możemy seryjnie wygrywać ? Wątpię w tym składzie. Dodatkowo bezpośredni maja 3:0 wiec naprawdę jest to mało realne pierwszy mecz grają w Wolce Pełkińskiej a my w Świdniku mam nadzieje ze stracą punkty

Nicke | 2021-02-15 13:39

Nie będą tracić, bo bez awansu stracą sponsora

Johnnymalce | 2021-02-15 13:54

Panowie...ja z takim apelem..moze stalowka.tv jest w stanie zorganizowac relacje live z meczu naszej druzyny w KINIE WRZOS! skoro nie wolno nam byc na swiezym powietrzu,na duzej przestrzeni...to LEGALNIE zgromadzmy sie w kinie,50% wypelnienia..Taka logika w tym kraju to wykorzystajmy to i niech idzie w Polske a moze swiat.

Cider | 2021-02-15 14:25

Jak tak bedziemy z roku na rok przekładać ten awans to niektórzy tego nie dożyją . A tak poważnie to oczywiście że trzeba walczyć o pierwsze miejsce może Puławy nie wytrzymają napięcia i zaczną gubić punkty (jak to mówił Kazio Górski dopóki piłka w grze to wszystko jest możliwe).

Mariuszstalowa | 2021-02-15 14:45

To scenariusz o ktorym kiedys pisalem . Jak spadniemy to mozliwe , ze tak szybko nie awansujemy. Realistycznie musimy patrzec tez na to, ze wiele druzyn sie oslabilo wiec Wisla bedzie miala latwiejsza sytuacje niz na jesien. My raczej juz nie mozemy sobie pozwolic na jakiekolwiek straty punktow by wogole myslec o pogoni za Wisla.

Młodynie | 2021-02-15 14:51

Avia się nie osłabiła

Młodynie | 2021-02-15 15:59

Konefał to w końcu idzie na to wypożyczenie czy nie ?

Acer | 2021-02-16 07:27

Sesraj się a nie daj się nie dogonią drużyny z Puław trzeba odpuścić zagrać wychowankami ugrać coś więcej kasy dla klubu z projunior.Dawniej trzecią ligę można było grać młodymi wychowankami dlaczego nie można teraz spróbować utrzymać ligi młodymi a może się ograją i w przyszłym sezonie zagrają jak równy z równym o byt w trzeciej lidze.

Ziom_stal | 2021-02-16 07:51

Rozmawiałem ze znajomym z Puław to Trener Pawlak dostał termin do 2023 żeby awansowac na poziom centralny na stuleciu klubu następnie ma dwa lata na 2 ligę. Ma komfort ma zbudować druzyne a pieniadze spokojnie się znajda ... zreszta widać to obecnej kadrze

Jw27 | 2021-02-16 08:47

Nazwiska nie grają. Kasa nie gra! Wygrywamy i gonimy. Decydujący będzie mecz w Puławach. Jak wygramy to awans jest nasz. To jest sport drużynowy.

Cdncdn | 2021-02-16 09:41

Was to już całkiem pogięło.Raptem 10 punkcików straty do Puław a wy lamentujecie ze nie awansujemy.A to czemu.Jak będą wygrywać a Puławy przegrywać to awansujemy.Proste..A via Świdnik a nawet Ostrowiec który ma 16 punktów straty mówi o walce o awans a wy tu lamentujecie przy 10 punktach straty.Tak naprawdę te wasze pesymistyczne wypowiedzi nie pomagają a jedynie wnosza haos wsrod zawodnikow bo oni te wypociny czytaja.

Młodynie | 2021-02-16 10:22

Wszystko jest możliwe tak jak mówi Drobot Resovia miała 7 punktów straty a skończyła z przewagą 4 punktów

Nicke | 2021-02-16 11:13

CDN to łudź się dalej, trzeba było wygrać z Hetmanem, Sandomierzem i Giebultowem...

Cdncdn | 2021-02-16 11:19

Taki NiCKE i inni malkontenci tu sie produkujący to mam wrażenie ze to kibice albo Puław albo Siarki.Zamiast wspierać,dawać nadzieje i mobilizować to właśnie oni sprawiają ze traci sie moc w głowach do walki.Cale szczęście ze jeśli jest sie naprawdę ambitnym człowiekiem,piłkar zem walczy sie do końca mimo takim głupkowatym komentarza.I mam nadzieje ze takimi piłkarzami a przede wszystkim ludźmi sa nasi piłkarze .Pilarze Stali Stalowa Wola.

Nicke | 2021-02-16 11:24

Trzeba być realista, za stratę do Pulaw podziękuj tym co grali jesienia

Daro | 2021-02-16 12:08

No właśnie - realistą. Ty NICKE jesteś typowym pesymistą, bo już uznaleś, że nie ma szans. Realista powiedzialby, że są małe szanse, że będzie niewiarygodnie ciężko ale jakieś szanse są, a więcej będzie można powiedzieć po kilku kolejkach wiosennych.

Ty natomiast, w momencie gdzie jest do zdobycia 60 pkt, uznaleś, że już jest po wszystkim. Nie takie straty w historii futbolu były odrabiane.

Jak dobrze pamiętam, to w pewnym momencie było już chyba 16 pkt straty do Puław ale kilka ostatnich kolejek pokazalo, że Puławy zaczęły remisować i przegrali z KSZO, my wygraliśmy 4 mecze z rzędu i zrobiło się 10 pkt

Nicke | 2021-02-16 12:14

Ok dopóki piłka w grze, zobaczymy jak bedzie

Marco | 2021-02-16 17:45

Co do Konefała to klub "podziekowal" mu za grę w Zielono-czarnych barwach i rozwiązał z nim kontrakt. Dlatego teraz moze grać gdzie chce.

Młodynie | 2021-02-16 17:55

Prędzej z Siudakiem powinni rozwiązać.Z Łukasza jeszcze mógł wyrosnąć przyzwoity bramkarz

Stary piknik | 2021-02-16 19:04

Ciekawe podejście do bramkarzy mamy od kilku lat jeśli to prawda z Konefałem. Jak to jest że ci młodzi najbardziej obiecujący jak kidyś Kalinowski, a teraz Konefał czy Korziewicz tak lekko sobie odchodzą a np. wiosną stoi w bramce wolny jak fura z węglem Pietrzkiewicz, który nic nam nie wybronił a parę szmat mu wpadło. Taki Konefał był przecież powoływany do kadry - to co nagle zapomniał jak bronić i nie rokuje już na przyszłość. Był swego czasu Wołoszyn, który całkiem solidnie wyglądał ale też jakoś nikt o niego nie zadbał. Może ktoś by to w końcu ogarnął, bo w w takim klubie jak nasz i w tej lidze to powinniśmy mieć na 3 bramkarzy dwóch wychowanków gotowych do gry, ale takich 20-latków.... a mamy.....

Ziom_stal | 2021-02-16 19:07

Mieliśmy 18 pkt straty do Puław po porażce 0-3 ale mieliśmy dwa mecze mniej. Odrobiliśmy tylko 2 pkt bo oni przegrali z Kszo. A my ledwo zmęczyliśmy Podhale i Orlęta.

Ziom_stal | 2021-02-16 19:17

Oczywiście ze wierze w awans.... ale realnie jesteśmy słabsi niż na jesień wiec o czym my mówimy. I kolego nazwiska grają szczególnie w tej półamatorskiej zobaczysz Piechniaka przy Fidziukiewiczu i ile napastnik strzeli bramek. Fidziu jaki był taki był ale strzelił 18 bramek Zabrać np z 5 jego bramek i dopiero byłaby tragedia. Fakt faktem tylko Puławy i Świdnik się wzmocniły prawdopodbnie będziemy walczyć z Avia o drugi płac

Pjona_ziom | 2021-02-16 19:35

Nie wiem jak Piechniak bo w sparingach strzela ale to typ gwiazdora i taka Wisła Sandomierz go zweryfikowała szybciutko... Życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję że dojrzał i zmądrzał i tak powiem.
Fidziukiewicz był jaki był ale strzelał nooo tak ale pod koniec rundy to już bardziej drużyna pracowała i więcej innych graczy strzelało niż Łysy co dobrze wróży. Moim zdaniem powinniśmy ściągnąć jakiegoś napastnika na ten sezon, nie wierzę że choćby na pół sezonu nie chciał ktoś do nas przyjść ale to musi być ktoś z regionu bo za takie marne pieniądze nikt się nie przeprowadzi.

Ziom_stal | 2021-02-16 19:39

Kasy coś powinno zostać odeszli ludzie którzy dużo zarabiali ściągnęliśmy tanich graczy z 4 ligi wiec pare zł powinno być

Marco | 2021-02-16 20:53

Stary Piknik , Konefał jak i większość wychowanków na kontrakcie dostawal 1000 + ,gdzie przychodził typ z zewnątrz i ma 3000+ . Łukasz nie miał szans grać bo popadł w konflikt z Wietechą ,ale o tym nikt głośno nie mówi.

P_laskos | 2021-02-16 21:07

Popadł w konflikt bo lata leca a przy nim sie nie rozwija tylko zatraca

Adams | 2021-02-17 14:33

Zalepa odchodzi z Resovii - solidny obrońca taki mógłby sie przydac w składzie ... chociaz wiadomo wątpliwe aby zarząd pomyslał o rozpoczęciu rozmów

Młodynie | 2021-02-17 14:35

Sebastian chce raczej wrócić do Łodzi

Cdncdn | 2021-02-17 15:03

Dziubiński tez odsunięty od pierwszej Resovii do 4 ligi.Moze z nim pogadac?

» https://www.podkarpacielive.pl/pl/wy.....

Młodynie | 2021-02-17 15:06

To nie byłoby głupie lepszego napastnika nie znajdziemy a na samym Piechniaku nie można polegać

Stalowiak40 | 2021-02-17 15:16

No to juz powinni dzialac zeby Dziubinskiego sciagnac. To moglo byc wzmocnienie wieksze od Fidziukiewicza bo grac nie zapomnial nawet jak grzal lawe

Młodynie | 2021-02-17 15:18

I nie powinni się zasłaniać oszędnościami bo sporo zaoszczędzili wiec na 5-6 tyś dla Dziubińskiego ich stać. Trener go chciał tylko zarząd skąpi groszem

Cdncdn | 2021-02-17 15:24

Tez jestem za tym aby juz Dziś zadzwonić i zaprosić Dziubińskiego do nas

Jaszczur | 2021-02-17 16:39

Dziubinski to by bylo spore wzmocnienie . Na dzis to Piechniak ma do nadrobienia kondycje ,Plonka nie grał poł roku tez wielka niewiadoma jak bedzie . Jak chcemy sie liczyc jeszcze w III lidze to bramkarz i napastnik to piorytet .

Ziom_stal | 2021-02-17 17:42

Dziubek jak najbardziej , tylko szybko bo mamy tydzień do ligi trzeba zgrać ta ekipę

Pjona_ziom | 2021-02-17 19:02

Najlepszym rozwiązaniem byłoby sięgnąć głębiej do kieszeni i Dziubka prosić żeby pograł u nas bo nie wierzę że nie ma takiej opcji patrząc obiektywnie

Stallzks | 2021-02-17 19:35

To byłoby świetne okno transferowe gdyby zaklepali Dziubińskiego. Sądzę że Jaro napewno szepnie słowo do naszych rządzących by działali w tym temacie. M
Budować drużynę z potencjałem jak nie ten sezon to następny byleby w klubie działo się Dobrze a będzie Dobrze -Stalowka na to zasługuje jak nikt inny!

Acer | 2021-02-17 19:43

Dziubinski dalby wiecej polotu tej druzynie stalowki napewno zagrali by szybciej dokladniej.

Młodynie | 2021-02-17 20:00

Geniusz Fabianowski nie chciał dac mu podwyżki o 500 zł a potem pozatrudniał Witasika i Fidzia z pensjami ok 10 tyś gdzie tu jest logika.To juz za pensję Witasika dać powinni Janiszewskiemu

Acer | 2021-02-17 20:14

Jak cos zaczynaja grac zaraz rozpieprza najlepszych sie pozbywaja ,wysokich niskiego wzrostu zatrudnaja jakos ta gra sie nie kleji nogi ani glowy.

Acer | 2021-02-17 20:14

Jak cos zaczynaja grac zaraz rozpieprza najlepszych sie pozbywaja ,wysokich niskiego wzrostu zatrudnaja jakos ta gra sie nie kleji nogi ani glowy.

Ziom_stal | 2021-02-17 23:33

Fajnie by było go popisać ale tez nie oszukujmy się nie jest teraz konieczny bo to sezon przejściowy i nie grozi nam awans ani spadek

Jefrey | 2021-02-18 00:41

Nie no w końcu się odezwali "znafcy"od taktyki...trenejro brazyliana ...Acer i Cdn..co na przepustce ze szpitala?

Ziom_stal | 2021-02-18 08:09

Tak jak patrze na ruchy transferowe to oprócz Puław to Avia ładniej się wzmocniła może tez myślał o wyższej lidze skład naprawdę maja ciekawy

Lubelak | 2021-02-18 08:43

Avia nie ma kasy na awans w tym roku. DO tego stratę ma jeszcze większą.

Mireq7 | 2021-02-18 09:36

witam..
czy sparing z motorem 20.02 jest aktualny?

czy wiadomo gdzie i o ktorej bedzie rozgrywany??
bede wdzieczny za info..

Cdncdn | 2021-02-18 12:38

3 liga. Nie ma tematu powrotu Adriana Dziubińskiego do Stali Stalowa Wola
- Rozmowy jakieś są prowadzone, ale nie ma na razie żadnych konkretów. Jest już dość późno i kadry większości zespołów są już zamknięte - powiedział nam sam zawodnik.

Dziubiński występował w Stali Stalowa Wola w latach 2016-2019. Zagrał w 92 meczach i strzelił 24 gole. Tematu o powrocie do tego zespołu najprawdopodobniej nie ma.

- Nie prowadzę rozmów ze Stalą Stalowa Wola. Myślę, że druga liga jest najniższą, w jakiej chciałbym występować - dodał Dziubiński. Echo Dnia

Mariusz | 2021-02-18 13:00

Do MIREQ

Sparing w sobotę jest z Motorem o godz.11. Boisko sztuczne na PCPN. Sparing jest bez udziału publiczności.

Młodynie | 2021-02-18 13:19

Jak się nie dogada z nikim to rozważy .3 liga lepsza niż 4 w rezerwach Resovii

Ziom_stal | 2021-02-18 13:45

Przykro ze staliśmy się klubem w którym ktoś zagra jako jeżeli gdzieś mu nie pójdzie ....

Młodynie | 2021-02-18 15:01

» https://twitter.com/hutniczej15/stat..... Viśnakovs Pietluch łączeni ze Stalą

Ziom_stal | 2021-02-18 16:03

Pietlucha chetniebym widział. Tylko z tego co czytałem on ma prace gdzieś na miejscu i dodatkowo sobie kopie wiec podejrzewam ze ciężko będzie żeby rzucił prace o wyjechał gdzie indziej kopać w tej samej lidze ... ale może się myle

Młodynie | 2021-02-18 16:10

Pietluch jest sprawdzony. Łotysz kiedyś gwiazda Ekstraklasy potem Belgia Białoruś i powrót na Łotwę. Na pewno nie tani

Młodynie | 2021-02-18 16:16

Piechniak oficjalnie w Stali

Ziom_stal | 2021-02-18 17:03

No to mamy napastnika ....

Daro | 2021-02-18 17:14

Zapytam może ktoś się orientuje. Piechniak to ten napastnik, którego "szukaliśmy" czy jest traktowany jako uzupełnienie składu ? Bo jako następca Pilcha to bardzo dobry transfer ale kto za Fidzia ?

Młodynie | 2021-02-18 17:38

Nie to nie ten napastnik będzie jeszcze jeden główny. Ma się pojawić na sparingu z Motorem.Kto to będzie nikt nie wie Pietluch jest łaczony to samo Eduards Visniackovs. Jeszcze bramkarza podpiszą i na tym koniec

Pjona_ziom | 2021-02-18 17:58

Bądźmy dobrej nadziei że zakontraktuje pewniejszego napastnika i bramkarza koniecznie.

Młodynie | 2021-02-18 18:37

Tylko martwi mnie trochę czy Łotysz sobie poradzi ostatnio za wiele nie grał

Daro | 2021-02-18 18:50

Visniakovs ? Bez jaj. Grał czy nie grał ostatnio to gość poza naszym zasięgiem i chyba taka sama plotka jak kiedyś z Golem. Nawet gdyby był w zasięgu to na pewno nie zarabiałby mniej jak Fidziu.

Pietluch owszem jak najbardziej możliwy ale Visniakovs ? Takie CV, gość ma 30 lat czyli nie taki stary. Chyba, że coś z nim nie tak ? Po ciężkiej kontuzji ?

Młodynie | 2021-02-18 18:57

Chyba nie był kontuzjowany. Grał ostatnio w beniaminku łotewskiej ekstraklasy więc chyba kokosów nie dostawał.Zresztą nie był tam podstawowym zawodnkiem

Młodynie | 2021-02-18 18:59

Natomiast w Soligorsku dużo mu płacili .Pietluch bardziej realny i sprawdzony w 3 lidze.Tylko musiałby się przeprowadzać i nie wiadomo co z pracą

Ziom_stal | 2021-02-18 19:54

Realnie skończy się na Piechniaku i wszyscy go wiemy

Młodynie | 2021-02-18 20:02

Visniakovs odpada podpisał 3 godziny temu w 2 lidze rumuńskiej

Pjona_ziom | 2021-02-18 20:16

Realnie będzie jeden napastnik, niezgrana obrona że stoperem który jest jak cień we mgle gdzie bramkarz zamiast być wsparciem będzie puszczał 90% tego co leci w pole karne. Jak śpiewał T.LOVE jest super

Jacek22 | 2021-02-18 20:45

Moze nie bedzie tak zle, Maciej Siudak nie raz pokazal ze bronic potrafi na tym poziomie. I jak dojdzie jeszcze jeden napastnik to bylo by bardzo dobrze.

Młodynie | 2021-02-18 20:51

Siudak to jest 12 zawodnik przeciwnika ale już testują lepszego

Ziom_stal | 2021-02-18 22:19

Czyli co ? Nie zastąpimy Fidzia kimś konkretnym ?

Młodynie | 2021-02-18 22:21

Ma zagrać z Motorem zobaczymy kto to będzie

Vielitz44 | 2021-02-19 07:45

Siudak bronił dużo i sporo wybraniał, ale średnio raz na 1-2 mecze puszczał babola (które normalnemu bramkarzowi trafiały się 1-2 na sezon), który zwykle ustawiał mecz, a to jest niestety dramat - także bramkarza musimy mieć niestety innego, a Siudak musi popracować nad sobą (może jakiś psycholog)...

Młodynie | 2021-02-19 08:10

Tym napastnikiem miał być Pietluch ale odmówił

Ziom_stal | 2021-02-19 09:03

Szkoda na ten poziom daje chłopak rade No i Wólczankę byśmy rozbroili , boje się ze zostaniemy z Piechniakiem

Cdncdn | 2021-02-19 14:33

Oto wypowiedz jednego z internautów na podkarpacielive ....cyt,Widziałem chłopa w Dębicy na sparingu z Wisłoką i powiem szczerze ze chyba nie macie czego żałować.Chłopak ma doświadczenie i umiejętności ale ma tez kawal brzucha co przy jego małym wzroście sprawia wrażenie lekko śmieszne.Ja wiem ze to 4 liga ale nadwaga ok 10 kg robi swoje i naraża na kontuzje.

Ziom_stal | 2021-02-19 16:00

Widzę ze w Tarnów robi fajna druzyne .... w przyszłym roku nie będzie łatwo

Kategoriak | 2021-02-19 20:55

Fakt, Pietluch ma spory brzuszek, co swiadczy tylko zle o nas bo ten pan z brzuchem strzelił nam dwie bramki

Ziom_stal | 2021-02-19 21:51

Co to za brednie ... gość strzela bramki jest nam potrzeby ale każdy ma nas gdzieś i bierzemy 4 ligowców bo obecnie tyle znaczymy.... zobaczycie gdzie skończymy bez gościa który będzie strzelal jak Fidziu .....

Vielitz44 | 2021-02-20 11:48

0:1 na razie z motorem, relacja i bramka na ich twecie, bo gdzie indziej...

Adams | 2021-02-20 11:58

Wiadomo ... to już nie jest smieszne co sie dzieje w klubie a żałosne poprostu brak słów na olewkę żadnych relacji lub informacji jakby ludzie odpowiedzialni za social media gdzies przepadly a może zostały wyrzuceni?

Młodynie | 2021-02-20 12:02

Od odejścia Chodorka znaczące obniżenie poziomu w kwestii mediów to widać. Może przez cięcie kosztów kogoś jeszcze wyrzucili

Adams | 2021-02-20 12:22

od 55 minuty jest remis

Adams | 2021-02-20 12:24

Przy okazji Wisła Puławy w 2 połowie ostro pocisneła Avię

Ziom_stal | 2021-02-20 12:43

Sprawdziłem składy przegrywali 0:2 ale zaczęli grać normalnym skład tzn słabo znam ale Kacprzycki wszedł Paluchowski i ten z Kotwicy i zrobili 3:2 grali w Świdniku będą mocni

Ziom_stal | 2021-02-20 12:45

A my kogoś testujemy dzisiaj ?

Młodynie | 2021-02-20 12:49

Tylko bramkarz i tyle kadra jest zamknięta

Młodynie | 2021-02-20 13:05

najprawdopodobniej Słowak

Ziom_stal | 2021-02-20 13:32

A jakiś napastnik ?

Młodynie | 2021-02-20 13:34

Nie i raczej nikogo nie mają w planach

Kamilosss | 2021-02-20 13:38

Jeśli to prawda to kolejne okienko słabiutkie. Które to już z rzędu?
Jesteśmy bez bramkarza i napastnika. Za Jarosza też nikt nie przyszedł.

Młodynie | 2021-02-20 13:41

Bramkarz będzie tylko. Miał być Pietluch ale odmówił

Okulickiego | 2021-02-20 13:47

Dodajcie do tych transferowych szaleństw ludzi prezydenta jeszcze BRAK SPONSORA i PSA przekształconą na szkółkę piłkarską. NIE BĘDZIE NICZEGO...!!!

Stalowiec1938. | 2021-02-20 13:59

na tą chwilę bieda na Bramce na środku obrony i w ataku okienko na minus kolejne

Młodynie | 2021-02-20 14:02

Młodynie | 2021-02-20 14:14

w zasadzie to bramkarz tylko mój błąd

Ziom_stal | 2021-02-20 14:14

Dramat .... w górnej połówce będziemy ale nie takie miałbyś cele

Jaszczur | 2021-02-20 15:01

Stalowka zagrala bardzo dobrze tylko bledy daly motorowi gole . pierwszy gol to Wietecha odbil pilke pod nogi goscia ,druga to bezmyslny faul Sobotki i gapiostwo Conde ( najsłabszy dzis) . Testowany bramkarz jest okej 200cm wzrostu . Siudak szuka klubu . ma byc jeszcze testowany napastnik.

Ziom_stal | 2021-02-20 15:57

To zagrali bardzo dobrze czy popełniali błędy przez które przegraliśmy ?

Vielitz44 | 2021-02-20 17:43

Ziom_stal - to znaczy, że zagrali dobrze, ale popełnili błędy w obronie i przegrali.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2223) » 1938fc (1471)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1178)
» Filip kacper k. (1080) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (755) » Kamil (684)
» Kamilosss (544) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 11 381 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 44 914 razy
STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 58 096 razy
STAL - Olimpia Elbląg (1:0)
2010-10-09
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 146 632 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.01612