Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygrana w strugach deszczu

Wygrana w strugach deszczu

Stal rozegrała kolejny pojedynek "o wszystko". By myśleć o dalszej walce o utrzymanie w lidze, gospodarze musieli wygrać. Jednak w pierwszej połowie ów przymus najwyraźniej zdeprymował miejscowych, którzy dość nieporadnie starali się konstruować akcje zaczepne. Pierwszą pachnącą golem akcję przeprowadzili jednak nie gospodarze, a piłkarze drużyny gości. W 16. min. sprytne uderzenie Gruszki z trudem sparował na rzut rożny Wietecha. Osiem minut później gospodarze znaleźli drogę do bramki Palucha, jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną szczęśliwego strzelca, Sałka. Tuż przed przerwą bramkarza gości próbował zaskoczyć Ożóg, jednak jego bezpośredni strzał z rzutu rożnego w znakomitym stylu wybronił Paluch.

Do drugiej połowy Stal przystąpiła z aż trzema zmianami. Tym razem, jak się miało okazać, były to zmiany na lepsze. W 50. min. idącego na przebój Ożoga nieprzepisowo na 16 metrze zatrzymał Ziółkowski, a arbiter bez wahania wskazał na "wapno". Do piłki podszedł Szarowski, i choć bramkarz gości obronił strzał, to wobec dobitki egzekutora rzutu karnego był już bezradny. Po objęciu prowadzenia Stal ruszyła odważniej do przodu. Na efekty nie trzeba było długo czekać. I choć swoje szanse zmarnowali Krawiec, Ożóg i Radawiec, to jednak ten ostatni zawodnik w końcu zapisał na swoim koncie gola. A uczynił to w 73. min., fantastycznym strzałem z rzutu wolnego, z odległości około 22 m od bramki strzeżonej przez Palucha. Gospodarze zdobyli jakże cenne trzy punkty i ich pozostanie w gronie trzecioligowców jest coraz bardziej pewne. Już w sobotę Stal czeka kolejny ważny pojedynek, tym razem ich rywalem będzie lubartowski Lewart.

raks

***

1-0 Szarowski (51. karny)
2-0 Radawiec (73.)
STAL:
Wietecha – Kasiak, Drozd, Drabik, Sałek (84. Telka), Szarowski, Ożog, Włoch (46. Krawiec), Radawiec, Bednarz (46. Pietrasiewicz), Juda (46. Pająk).
GÓRNIK: Paluch – Starowicz (50. Suchan), Baran, Ziółkowski, Pawłowicz, Gruszka (76. Warmuz), Weinar, Cebula, Musiał, Zegarek (68. Wolański), Skiba (87. Kusia). Sędziował: Marcin Szrek (Kielce). Żółta kartka: Gruszka. Widzów: 500.

PO MECZU POWIEDZIELI:

Sławomir Adamus, trener Stali:

– Trzy punkty muszą cieszyć, choć drużyna wciąż nie prezentuje tego, co mogłaby i co powinna prezentować. Kwestia naszego utrzymania się w trzeciej lidze wciąż paraliżuje niektórych zawodników, a jeśli dodamy do tego niezbyt wielkie umiejętności, to cóż, mamy taką grę, jaką mamy. Fot. Rafał Baranowski

Władysław Łach, trener Górnika:

– Gratuluję gospodarzom zwycięstwa, gdyż było ono w pełni zasłużone. Widać było, że Stal bardzo chce ten mecz wygrać i szczególnie w drugiej połowie zespół ten zagrał naprawdę nieźle.

Źródło: Super Nowości

Komentarze (19)

~sa,.djks | 2005-05-19 10:54

kiedy bedzie filmik z tego meczu?

~ | 2005-05-19 11:41

Wreszcie trzy zmiany w pzerwie a nie w 89min.

~D | 2005-05-19 12:24

Sieniu najpierw pisz w newsach relacje a pozniej sklady, lepiej to wyglada i nie musialbym poprawiac. Dzieki.

~lukasz | 2005-05-19 13:07

ale ten adamus to ciota. zmiany zrobil dobre a nawet bardzo dobre, ale jaki trener nie powie zawodnikowi pare minut wczesniej ze bedzie zaraz gral. przeciez oni weszli nierozgrzani. to nie jest zaden trener to jest popierdulka. niech ten sezon sie jak najszybciej skonczy i niech go wkoncu wyjebia na zawsze

~lukasz | 2005-05-19 13:07

ale ten adamus to ciota. zmiany zrobil dobre a nawet bardzo dobre, ale jaki trener nie powie zawodnikowi pare minut wczesniej ze bedzie zaraz gral. przeciez oni weszli nierozgrzani. to nie jest zaden trener to jest popierdulka. niech ten sezon sie jak najszybciej skonczy i niech go wkoncu wyjebia na zawsze

~Matt | 2005-05-19 13:50

Lewart do tej pory zdobył 1 punkt i 4 bramki na wyjeździe przez cały sezon , więc Stal musi to spotkanie wygrać. Innej możliwości nie ma .

~młody | 2005-05-19 14:00

Dlatego w sobote wszyscy na mecz !

~ | 2005-05-19 14:00

swietna druga poluwka oby tak dalej

~Sieniu | 2005-05-19 14:03

hehe :D ok zapamiętam :]

~stal | 2005-05-19 16:09

Do Lukasz/]masz racje ja tego nie rozumie!koniec przerwy wychodza pilkarze z szatni i mowia ze maja wchodzic z lawki!widzialem tadzia jaka mine zrobilem jak mu powiedzieli ze wchodzi.ci na lawce co byli to cala przerwe grali w dziadka pan pierdolony adamus nawet nie byl chetny ich poinformowac ze wchodza i zeby sie grzali w przerwie!!panie adamusie nie pan sie zastanowi co czy dobrze pan zrobil nie mowiac chlopakom z lawki zeby sie grzali!tadziu krawiec to sie grzal widzialem w tym czasie jak szarowski strzelal karnego ale to nie jego wina tylko adamusa!!!!to tyle i tak za duzo napisalem!!a i jeszcze jedno CIEKAW JESTEM CZY ADAMUS POWIE ZE ZLE ZROBIL,BARDZO CHCIALBYM TO USLYSZEC Z JEGO UST.BRAWO MIECIU,KASIAK SZARY DRABIK PIETRAS BALON OBY TAK DALEJ ,RESZTA TO ....NIE POWIEM CO!!

~Do stal | 2005-05-19 16:13

hehe własnie widze ze zabardzo sie wysiliłes tym pisaniem!!!:D niepotrzebne jest to twoje zakonczenie(o trenerze i piłkarzach!!!) pozdo:P

~ | 2005-05-19 16:16

panowie nie jest tak zle w tej rundzie zdobylismy juz 2 punkty wiencej niz ostanio a jeszcze 4 kolejki

~ | 2005-05-19 17:34

musmy pojechac lewart i pogon lezajsk i wywiezc z rzeszoa remis i luks bedzie :)

~STAL | 2005-05-19 19:56

Panowie na sobote musi być doping dla naszych piłkarzyków nie ważne czy to mecz z MOTOREM czy z kim innym ale doping musi być a każdy z was jak lewar to co to lewart szkoda spiewac al etak jest właśnie u nas inni kibice to spiewają tak czy siak nie obchodzi ich kto przyjerzdża al ewiem jedno dostałem cynka Lubartowa że przyjedzie 1 autokar mam znajomego tam wieć WSZYSCY NA SEKTOR W SOBOTE POZDRO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ | 2005-05-19 21:33

go ty huju jak jestes ze stalowej to wzniec taki okrzyk w sobote na młynie o 17 o chyba zmienisz zdanie jebać takich kuwiszonów jak ty

~Zmobilizujmy się! | 2005-05-19 22:17

Jest koniec sezonu i trudna sytuacja, dlatego na młyn w sobotę. Chociaż raz, bez wzgledu kto przyjeżdza, bo należy sie chłopakom za walke przez cały sezon. Niech się zdziwią, że mają taki doping . Pozdro dla Wiernych Stalówce!!!

~zorro | 2005-05-19 23:04

Dajcie spokoj z ta mobilizacja na necie, kto ma przyjsc to bedzie. Z tych obilizacji nic ciekawego nie wyniklo i szkoda komentarzy na to:).

~go | 2005-05-20 23:37

siary kibole pierdolą stalową wolę

~Stal | 2005-05-21 00:12

A ja pierdole ciebie huju.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 19 8-4-7 28
11 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 19 5-4-10 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1941) » 1938fc (1266)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1035) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 21 288 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 51 994 razy
Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 59 738 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 9 482 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01584