Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kadra Stali Stalowa Wola na rundę wiosenną rozgrywek III ligi grupy I...

Kadra Stali Stalowa Wola na rundę wiosenną rozgrywek III ligi grupy IV w sezonie 2020/2021

Bramkarze:
Tomasz Wietecha
Maciej Siudak
Adrian Knurovsky

Obrońcy:
Adam Waszkiewicz
Bartosz Sobotka
Kacper Pietrzyk
Mateusz Hudzik
Michał Zięba
Volodymyr Khorolskyi
Wojciech Bosak

Pomocnicy:
Aboubacar Conde
Filip Szifer
Michał Mistrzyk
Aleksander Drobot
Szymon Jopek
Przemysław Stelmach
Wiktor Stępniowski
Piotr Mroziński
Bartosz Wiktoruk
Bartłomiej Tłuczek
Dawid Hascak
Filip Moskal
Jakub Lebioda

Napastnicy:
Tomasz Płonka
Kacper Piechniak
Maciej Wojtak
Szymon Grabarz

Przybyli: Adrian Knurovsky (FK Poprad), Tomasz Wietecha (wznowienie kariery), Kacper Pietrzyk (Olimpia Grudziądz), Aboubacar Conde (Miedź II Legnica), Aleksander Drobot (Igloopol Dębica), Dawid Hascak (LZS Starowice), Kacper Piechniak (Alit Ożarów).

Odeszli: Łukasz Konefał (Wólczanka Wólka Pełkińska), Matthew Korziewicz (szuka klubu), Szymon Jarosz (Olimpia Grudziądz), Piotr Witasik (Olimpia Grudziądz), Michał Płonka (Polonia Bytom), Piotr Zmorzyński (Hutnik Kraków), Rafał Surmiak (Podhale Nowy Targ), Michał Fidziukiewicz (Garbarnia Kraków), Oliwier Pilch (JKS Jarosław). 

Komentarze (58)

Pjona_ziom | 2021-02-25 17:21

Napastnika będą siali postrach w tej rundzie a i obrona bardzo doświadczona i zgrana.

Młodynie | 2021-02-25 18:11

Pietrzyk i Khorolskyi jednak jak któryś wypadnie to zostajemy z Hudzikiem.Pomoc bardzo mocna

Stalowiak1938 | 2021-02-25 19:39

Powodzenia Panowie. Grajcie o jak najlepszy wynik w tym sezonie zgrywajcie się, zbierajcie doświadczenie i w następnym sezonie koniecznie awans. Jak uda się ugrać w tym to super, Ale w następnym to obowiązek!! Z kibicowskim pozdrowieniem Hej STAL!!

Kamil | 2021-02-25 20:16

Chciałbym jednak zaznaczyć, że jest trochę zawodników uniwersalnych którzy mogą brać na różnych pozycjach::

boczni obrońcy/skrzydłowi : Sobotka, Waszkiewicz, Szifer, Zięba, Drobot, Mistrzyk.

środek obrony: Włodek, Hudzik, Pietrzyk, ale może grać Jopek czy Mroziński w razie potrzeby.

Pjona_ziom | 2021-02-25 20:18

Taa... Mroziński to w razie czego może i na bramce stanąć a co

Ziom_stal | 2021-02-25 20:46

Tak zabierzmy Mrozinskiego z pomocy i dziękuje

Młodynie | 2021-02-25 20:54

Mroziński to będzie raczej w ataku z Mistrzykiem jak Płonka nie odpali

Stary piknik | 2021-02-25 21:31

Stelmacha można ustawiać na środku obrony jakby co. Warunki fizyczne ma, a jak gra to jest to typowo defensywny zawodnik.

Kamil | 2021-02-25 22:28

Przecież Mroziński już grywał jak stoper więc nie rozumiem ironii

Nicke | 2021-02-26 06:48

Mrozinski jest potrzebny z przodu, a nie w obronie...

Młodynie | 2021-02-26 10:06

Kluby mogą do północy przeprowadzać transfery ?

Kamil | 2021-02-26 10:10

Oczywiście, że Mroziu jest potrzebny z przodu. Mówimy o jakiejś ewentualności 1-2 meczów w razie jakiegoś urazu czy kartek. Na pewno cofanie do tyłu nie ma sensu, bo on się tam po prostu męczy

Nicke | 2021-02-26 13:15

Korziewicz w KSZO

Ziom_stal | 2021-02-26 14:28

Koziewicz w KSZO a u nas Tomek na bramce...

Młodynie | 2021-02-26 14:45

Myślę że Słowak będzie 1 jednak

Misio | 2021-02-27 10:39

No linie pomocy to możemy wystawić dwie równorzędne. Dlatego pomyślał bym na wykorzystaniu Mrozińskiego w ataku.

Adams | 2021-02-27 13:07

Kolejny przykład nieudolności w klubie tym razem zero informacji o zmianie godziny spraingu z Hutnikiem Kraków oczywiscie na fb ciagle podana zła godzina a mecz juz trwa ...

Adams | 2021-02-27 13:18

Co toz a zamieszanie z Hutnikiem wedlug zródła z krakowskiego klubu sparing zacząl sie o 13

Młodynie | 2021-02-27 13:34

A Szutowski w podstawie Stomilu i z bramką

Kamilosss | 2021-02-27 13:34

kolejne okienko transferowe kiepskie. O ile pomoc okej tak obrona i atak bardzo przeciętnie. Jeśli Tomek nie odpali po długiej kontuzji to jesteśmy bez napastnika.

Młodynie | 2021-02-27 13:35

Jest Mroziński i Mistrzyk i chyba tak to będzie wygladać

Adams | 2021-02-27 14:03

Po przerwie 0:0 dalej bardzo mało informacji jakby mecz widmo

Misio | 2021-02-27 14:26

Orientuje się ktoś jak Wólczanka z Puławami? Podobno u nas grają.

Sciemaa | 2021-02-27 14:28

Nie podobno tylko graja od 14

Kamil | 2021-02-27 14:36

Puławy 36min 0-0

Kamil | 2021-02-27 14:37

My od 64min przegrywamy 1-0

Stary64 | 2021-02-27 14:40

jest juz 1-1

Adams | 2021-02-27 14:41

Pulawy jak narazie 1;0

Adams | 2021-02-27 14:44

Paluchowski wyprowadza Puławy na prowadzenie ... raczej bedzie bez niespodzianki Wólka nie da rady zabrac Wiśle punkty

Maxtor84 | 2021-02-27 15:03

Z gry po pierwszej połowie Wólczanka prezentowała się lepiej szkoda że sędzia nie gwizdną dwóch ewidentnych rzutów karnych po rękach Puław bramka z niczego

Ziom_stal | 2021-02-27 15:05

Bez szału te Puławy niby wygrywają Mieli dwie poprzeczki ale Wolka coś mogła ukuć. Licze ze Wolka chociaż remis ugra. Kszo z Sieniewa wygrało

Pjona_ziom | 2021-02-27 15:50

Przecież Puławy już dawno kupiły sobie awans.. dziwi nie odgwizdywanie zagrań ręką ich zawodników? Sprawdźcie ile mieli podyktowanych karnych w poprzedniej rundzie w dodatku część to wtedy gdy przeciwnik strzelał pierwszy bramkę..

Pazimieh | 2021-02-27 16:05

Żeby zacząć patrzeć na wyniki Puław, najpierw My musimy wygrywać wszystko po kolei.

Młodynie | 2021-02-27 16:08

Z Avią na sztucznym

Vielitz44 | 2021-02-27 16:08

Olimpia G wygrała z Motorem, w pierwszym składzie Witasik i Jarosz, nie czaje, u nas bez formy, a grają ligę wyżej...

Vielitz44 | 2021-02-27 16:10

Nasi z Hutnikiem 1:1, Wojtak na 1:1. Słowaków zaś widziałem w STW na stadionie, czemu nie w składzie?

Ziom_stal | 2021-02-27 16:11

Maja kupiony awans .... bez jaj maja 15 czy tak 16 zwycięstw na 20 spotkań. Paluchowski widać ze przewyższa ta ligę. Z taka Wolczanka która naprawdę fajnie i mocno gra trzeba po prostu wygrać i tyle oni niestety dzisiaj wygrali

Młodynie | 2021-02-27 16:27

Hascak ma kontuzję drugi powinien grać ale bronił Siudak

Ziom_stal | 2021-02-27 16:31

Poważna kontuzja ?

Młodynie | 2021-02-27 16:34

chyba nie

Ziom_stal | 2021-02-27 16:41

Koniec sparingów trzeba wygrać z Avia każdy inny wynik będzie zabierał nadzieje

Mariusz | 2021-02-27 21:39

Zapraszamy na nasz FB, gdzie już dostępny jest skrót z dzisiejszego sparingu z Hutnikiem.

Kamil | 2021-02-27 21:48

Czy dobrze widziałem że znów babol Siudaka?

Młodynie | 2021-02-27 21:55

Nie to Tomek tym razem. Drobot mija przeciwników jak tyczki

Ziom_stal | 2021-02-27 23:46

Drobot fajny chłopak ale z jakiegoś powodu był w 4 lidze.... Witasik i Jarosz dzisiaj wyleczyli Motor a u nas nie mogli się ostatnio ogarnąć. Puławy wygrały my mamy 13 pkt i mecz mniej dodatkowo Sieniawa przegrała nie wiem czy realnie może im ktoś zagrozić ... jaki myślicie

Stallzks | 2021-02-28 07:11

Już dawno ten temat awansu ktoś podsumował więc nie dmuchaj balona. Będzie dużą niespodzianką jak strata punktowa będzie malała. Na ten moment budowana jest kadra i trzon na przyszly sezon aby od 1 kolejki realnie walczyć o awans.Czkawką nam się do tej pory odbija obecność Nowaka za sterami, wiadomo mamy teraz inteligentnego trenera w porównaniu z poprzednim więc dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe, jednak lepiej jest się miło zaskoczyć niż rozczarować nastawiając się że przeskoczymy Puławy. Proponuje nie pompować tematu awansu a monitorować formę druzyny oraz to na jakich seriach zwyciestw jadą Puławy.

Młodynie | 2021-02-28 20:34

W Polkowicach reklama Dressty na meczu a u nas jakoś nie chcą sponsorować klubu

Ziom_stal | 2021-03-1 06:55

W obecnej sytuacji to sponsor może przyjść dopiero po awansie. Nikt poważny w 4 poziom rozgrywkowym się nie bawi

Nicke | 2021-03-1 08:08

Nikt? A Wieczysta Kraków?

Misio | 2021-03-1 10:43

Młodynie - wiesz gdzie są Polkowice? Sprawdź i pomyśl czy reklama Dresty nie jest w tamtym regionie zasadna. Moim zdaniem jak najbardziej. A to, że się reklamują, to nie znaczy, że są sponsorem.

Młodynie | 2021-03-1 11:33

Jednak u nas mają zakład i są jedną z bogatszych firm w strefie.Wiem że mówi się o nich już od dawna a jednak nikt nie chce ich przekonać i raczej się to nie zmieni a szkoda

Ziom_stal | 2021-03-1 12:32

Wieczysta to inny temat ... weekend nie by zły Świdnik 1-1 z Cracovia , Sieniawa plecy Sandomierz plecy

Marco | 2021-03-1 13:19

Termalica też praktycznie powstała od zera dzięki bruk bet ,tak że takich przypadków jest wiele. Oby dobrze weszli w rundę. A tak przy okazji to mógł by klub ściągnąć tą zasłonę z płotu skoro i tak nie można wejść na stadion to przynajmniej z za płotu by człowiek popatrzył.

Marco | 2021-03-1 13:19

Termalica też praktycznie powstała od zera dzięki bruk bet ,tak że takich przypadków jest wiele. Oby dobrze weszli w rundę. A tak przy okazji to mógł by klub ściągnąć tą zasłonę z płotu skoro i tak nie można wejść na stadion to przynajmniej z za płotu by człowiek popatrzył.

Mireq7 | 2021-03-1 14:00

Witam, czy mecz w sobotę będzie na plycie głównej naszego stadionu??

Pazimieh | 2021-03-1 16:25

Wieczystą i Niecieczę wspierają finansowo ich właściciele, a nie sponsorzy.

Okulickiego | 2021-03-1 16:35

Dressta czyli Chińczyki z LiuGong sprzedają do kopalni miedzi z Polkowic co najmniej 2 maszyny rocznie buahahahaha no to może w ramach tej wspaniałej współpracy dokładają jeszcze reklamę. Aby u nas można było by myśleć co kolwiek o awansach to najpierw trzeba ogarnąć sytuację finansową i mieć pomysł na to jak zdobywać większe środki. Po prostu osoby odpowiedzialne od finansów za robotę niech się wezmą a nie liczą na dotację z UM. !!! .... Zobaczę jak się sytuacja rozwinie i niebawem napiszę co zrobić aby takie fundusze pozyskać.

Marco | 2021-03-1 17:18

Jak już się tak "czepiamy" to City Park sponsoruje Siarkę .Oczywiście wiem że właściciel obiektu jest zTarnobrzega ,więc nie dziwi ten fakt, zwłaszcza że reklamują w sumie nasze miasto.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2404) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1230)
» Filip kacper k. (1122) » Kamil (785)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (762)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 27 842 razy
STAL - Śląsk Wrocław (:)
2014-10-28
Ilość zdjęć: 47
Wyświetleń: 51 216 razy
STAL - Resovia Rzeszów (2:1)
2018-07-28
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 8 381 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 627 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.01697