Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Solidarni ze sportowcami z Białorusi.

Solidarni ze sportowcami z Białorusi.
Stal Stalowa Wola jako pierwsza drużyna w Polsce solidarna ze sportowcami z Białorusi!!!

W specjalnych koszulkach z hasłem "SOLIDARNOŚĆ Z WOLNYMI SPORTOWCAMI BIAŁORUSI" przygotowanych przez zaprzyjaźnionych kibiców z Dynama Brześć wybiegli nasi zawodnicy na rozgrzewkę przed sobotnim spotkaniem ligowym, solidaryzując się z białoruskimi sportowcami .

Akcję zorganizowana razem z Białoruskim Funduszem Solidarności Sportowej, który wspiera sportowców zatrzymanych za udział w pokojowych protestach i wydalonych z reprezentacji narodowych, zwolnionych bądź też pozbawionych stypendiów za wyrażanie swojego stanowiska politycznego. "Жыве Беларусь!"

Pamiątkowe koszulki z autografami naszych zawodników trafią do Muzeum Fundacji oraz wspomogą akcje charytatywne.

Z kibicowskim pozdrowieniem !!! Hej STAL

Komentarze (49)

Okulickiego | 2021-03-20 20:34

Do was Czubat i Wołoszyn .... Pochwalcie się co zrobiliście dla PSA w poprzednim tygodniu ??? Ilu sponsorów , jakie środki finansowe spłynęły do klubowej kasy...??? Pochwalcie się swoimi dokonaniami na rzecz Naszej STALÓWKI !!! Bo po za zamieszeniem z herbem to nic konkretnego nie ma .
Nie chodzi mi o herb bo to zawsze można zmieniać oby tylko obracać się w historyczno-podstawo wych tematach. Oświadczenie Stowarzyszenia Kibiców jak najbardziej na TAK , ale powinno być adresowane nie tyle do prezesów a bardziej do właścicieli.

Do PREZYDENTA I :

JAK DŁUGO JESZCE ZAMIERZASZ NISZCZYĆ !!! .... JAK NIE MASZ POJĘCIA TO PRZESTAŃ UDAWAĆ ZNAWCĘ I ZABIERAJ SOBIE TYCH LUDZI ZE SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ ...!!!! Czubata & Wołoszyna ....organizuj place zabaw miejsca rekreacji i wiele spraw na których się znasz oraz inne atrakcje ale zarządzanie piłką nożną oddaj Kibicom STALÓWKI ...!!!

Na obecną chwilę PSA jest spółką miejską ....OK .!!! Ale pytam JAK DŁUGO ? PSA, PKS San, Klub Tenisowy , Klub Lekkoatletyczny, Boks i wiele innych Stowarzyszeń czy Klubów istniejących w Stalowej Woli . Wszyscy domagają się wręcz od prezydenta czy ogólnie miasta (Radni) dotacji na funkcjonowanie . LUDZIE TO JEST KOMUNA I SOCJALIZM !!!! NIGDY NIE BĘDZIE DOBRZE Z PODATKÓW czy DOTACJI. TAK... ale chwiliowo a generalnie PO TEJ CHWILI TO ZARZĄDY DO ROBOTY....!!!! DO ROBOTY CZUBAT I WOŁOSZYN NATYCHMIAST !!!! ......... I CO TYDZIEŃ WERYFIKACJA ....CO ZROBIŁEŚ DLA PSA ABY BYŁO LEPIEJ ....!!! JAK NIC .... TO MORZESZ ODEJŚĆ ALE JAK JEST DEFICYT TO DO PROKURATURY .......

Do PREZYDENTA II:

Wracając do spraw PSA to samo PSA nie ma zupełnie NIC....!!! i mało ZNACZY.... Ale jako spółka miejska i przez miasto zarządzana może usamodzielnić się. Czyli prezydent czy rada miejska może odsprzedać lub dokapitalizować PSA w oparciu o konkretnego sponsora. Czyli PSA jako spółka zależna od miasta sama w sobie ma bardzo małe możliwości o sponsorów bo sama NIC NIE MA ...NIE MA NIC DO ZAOFEROWANIA potęcjalnemu sponsorowi. A taki się nie znajdzie nigdy bo nikt tu nie widzi możliwości na biznes, a sama reklama to trochę słabo i mało ....( bezsensowne zapewnienia kolejnych pseudo prezesów że sponsor się znajdzie ??? zwyczajne bełkocenie dla gawiedzi głupkowatych kibiców co nie kumają o co chodzi ...tak dla zabicia czasu i przytakiwanie gdy dochodzi do konfrontacji )....Ale miasto, prezydent czy rada mają możliwości aby dokapitalizować PSA ... Wystarczy zaproponować udział w PSA potencjalnemu sponsorowi a być może równolegle inwestorowi (coś za coś) np. w budownictwo czy infrastrukturę pod przemysł tu na miejscu, bo gruntów nam dostatek. I sytuacja się zmienia na dobrze. Obecnie wydają publiczne pieniędze bo tak łatwiej. Ale to prowadzi do zapaści i braku perspektyw. Czyli tego co mamy dziś...!!! Jak to jest ważne ??? BARDZO bo od KASY się zaczyna.... Obecnie nie ma tematu bo władze z nadania prezydenta który ma ZŁYCH doradzców skupiły się na tym co napisałem na początku ...dotacja i święty spokój. Czyli de fakto liga obecna po wsze czasy i ściemnianie do środowiska kibiców że JEST WSZYSTKO OK.... !!!. Wszyscy po kasę do prezydenta czy do miasta. Z samej dotacji to nic dobrego nie zbudują ....Może starczy na szkolenie młodych piłkarzy. Nie ma obecnie ludzi w zarządzie PSA aby ten temat podjąć i działać na rzecz budowania klubu piłkarskiego a przede wszystkim na zapewnieniu odpowiedniego poziomu finansowego. Prezydent otoczył się ludzmi którzy o zarządzaniu kompletnie nie mają pojęcia a co dopiero o zdobywaniu funduszy na klub piłkarski. I te niekończące się skrajności w decyzjach. Jest kasa to szalejemy bez opamiętania kupujemy grajków za "miliony" a te grajki jedynie w STS-a pogrywają. Kasa się kończy to zaciskamy pasa i lecimy z ligii bo błędne decyzje podejmowaliśmy gdy kasa była. I tak od wielu już lat. Końca tego serialu nie widać.

DO PREZEYDENTA III:

Podobna sytuacja jest z zarządzaniem PCPN ale tu przy najmniej trochę możliwości jest bo jest obiekt który można tak zagospodarować aby przynosił korzyści. Ale tego nie zrobi obecna władza również z nadania prezydenta. Bo lepiej jest siedzieć brać kasę i bujać w obłokach że jakoś tam będzie a na pytanie o przyszłość mówić zwyczajnie "nie wiem"

Mam nadzieję że to przeczyta wielu ... Treść wysyłam również do prezydenta
STALÓWKA ZAWSZE PANY ...! POZDRO

Okulickiego | 2021-03-20 20:40

Przepraszam że tu dałem tego posta a nie w poprzednim...
Odnośnie Solidarności to jak najbardziej TAK !!! Wspólnie Zawsze Możemy Więcej....

Misio | 2021-03-20 21:08

Na 4miasta jest już skrót. Trochę tych sytuacji było.

Ziom_stal | 2021-03-20 23:07

Podlasie , Kszo .... teraz Wolczanka Wisła ledwo z nimi wygrała wiec już się boje

Młodynie | 2021-03-20 23:19

Z tą pandemia i obostrzeniami to też są jaja stadiony zamknięte a hiszpanka Wiktoruka na trybunach

Mariuszstalowa | 2021-03-21 05:29

Jesli chodzi o gre to mysle , ze slabym punktem jest bramkarz. Poryszajac sprawe z Bialorusia to napewno sa to nasi bracia , ktorzy nie raz bronili Rzeczpospolitej. Lukaszenka to czlowiek KGB , ktory mial zostac prezydentem Rosji ale Borys Jelcyn w ostatni dzien sie rozmyslil i dal wladze Putinowi. Lukaszenka podpisal z Putinem pare lat temu umowe na mocy ktorej Bialorus bedzie powoli wchlaniana do Rosji na co wiekszosc Bialorusinow niechce sie zgodzic. Miejmy nadzieje , ze kiedys bedziemy z bracmi Bialorusinami jednym narodem jak to bylo przez setki lat.

Misio | 2021-03-21 08:17

Jeśli chodzi o mecz wczorajszy, to upraszczając KSZO wygrał pewnym bramkarzem i skutecznym napastnikiem. Czymś czego nam niestety brakuje.

Vielitz44 | 2021-03-21 09:11

Eee co? Bramkarz problemem :)? Wy oglądaliście mecz? Wygrali bo nasi kopali w ich bramkarza jak im się udało dokopać do bramki w ogóle, oraz wygrali bo biegali i się im chciało - nasi przespacerowali 90% meczu, nie licząc Drobota. Ponadto my jako drużyna lepsza, gramy jednym napastnikiem, i brakiem wsparcia pomocy (ta dziura od 16 do 40m to jakaś porażka - nawet jak przegrywaliśmy, w ataku 1-2 naszych) - to nigdy u nas nie działało, czemu kolejny trener tak boi się zaatakować przeciwnika? Nawet takie słabe kszo nas onieśmiela? Ponadto znów to samo, większość składu bez formy, a obrona to dramat. A wy tu o bramkarzu pieprzycie, który akurat gra poprawnie i od 3 meczy na razie bez babola (z Avią zaś bohater)...

Cdncdn | 2021-03-21 09:57

Wydawać by sie mogło ze pozycja w tabeli jest nawet niezła.I obawiam sie ze dla Czubata,Wieprzecia i Woloszyna i tych beznadziejnych kopaczy bez ambicji to sukces gdyby tak sie utrzymało.I beda z siebie zadowoleni.Tylko ze Stal Stalowa Wola miała walczyć o awans.O dogonienie Puław.O honor i szacunek dla klubu i siebie.Tym czasem jest totalny balagan na kazdym szczeblu i upadek moralny klubu i zawodników.Czubat i Woloszyn przejdą do histori jako hańbiący ten klub.Ale tego można sie bylo spodziewać.W odpowiedni sposób należałoby im to uświadomić.

Stalowiec1938. | 2021-03-21 10:08

no piękny ten gest solidarni ze sportowcami z Białorusi Szkoda że nasi kopacze nie są swoją postawą na boisku solidarni z kibicami tylko za każdym razem ich zdradzają ile jeszcze można ?

Młodynie | 2021-03-21 10:27

Czubat i Wołoszyn nie zbudują ekipy na awans w następnym sezonie im szybciej się pożegnamy z nimi tym lepiej.Na pewno Wołoszyn jest zbędny trener może jego zadania wykonywać. Z resztą Jarek nie lubi jak mu się wtrąca w robotę więc idealne rozwiązanie dla niego

Vielitz44 | 2021-03-21 11:16

Jaka drużyna, jaki awans? Bez sponsora to tutaj nic nie będzie - jak sobie sami nie wychowamy zawodników (jak za dawnych lat) to ta 3(4) liga to dla nas max możliwości. Teraz mamy drużynę na papierze na top 3 ligi, środek 2 ligi (po dokupieniu paru grajków), ale co z tego jak grają tak jak grają? Co tu prezes zmieni? Gracze co u nas grali piach, nagle grają super w wyższych ligach, to jakaś paranoja.

Stalowiec1938. | 2021-03-21 11:27

słabo to wszystko wygląda bramka znowu na konto Bramkarza plus raz pusty przebieg kiedy wybili z linii , brak napastnika , brak ambicji nie chce się walczyć biegać pewnie skończymy w środku tabeli z taką grą w sumie po co się starać jak ani awans nam nie grozi ani spadek już lepiej młodych ogrywać może chociaż wpadnie jakiś hajs za PJS różnicy nie będzie wielkiej widać . Najlepiej rozgonić to towarzystwo od prezesów po zawodników i powoli ogrywać swoich plus wyróżniających się zawodników z Podkarpacia i okolic bo ostatnimi czasami widać jak zaciąg traktuje Stalówke po spadku było widać kiedy kapitan pierwszy uciekł Już lepiej wyróżniającymi grać z okolicy plus nasi chociaż może Stal bedą mieć w sercu i beda walczyć nie to co teraz i tak nie mamy nic do stracenia spadek nam nie grozi i tak po sezonie odejdzie Mrożiński , Jopek itp

Cdncdn | 2021-03-21 11:41

Jopek i Mroziński najpierw nie sie wypromują aby myśleć o odejściu do wyższej ligi bo jak na razie to dno i kilo mulu graja.Nie wystarczy kilka bramek strzelić aby czuć sie piłkarzem na wyższą ligę.

Młodynie | 2021-03-21 11:44

Mroziński praktycznie zaklepany przez Tułacza do tego dochodzi CV.Odszedlby w zimie ale Czubat zażyczył sobie dużej kwoty za niego.Puszcza woli poczekać do wygaśnięcia kontraktu latem.Jopek może wrócić do Stali Rzeszów a interesowały nim się też kluby z 1 ligi

Misio | 2021-03-21 12:20

Tu nie chodzi o personalia, bo piłkarzy mamy naprawdę dobrych. Chodzi o to, że piłka nożna, to sport zespołowy. Tu musi zatrybić 11 trybików w maszynie. My nie funkcjonujemy jako zespół. Potrafimy rozgrywać piłkę między obroną a pomocą, ale co z tego jak nie stwarzamy realnego zagrożenia? Do tego dochodzi 2-3 błędy w obronie i dostajemy gola albo 2. Tak się nie da. Są drużyny, które nie mają żadnych nazwisk, a regularnie wygrywają. Np. Sieniawa. Poczynając od bramkarza. Bramkarz musi dawać pewność obrońcom, musi ich asekurować i podpowiadać. Dziś bramkarz jest jedenastym zawodnikiem w polu, a nie tym co tylko broni strzały na linii. Gdy bramkarz dobrze ustawi sobie obronę, gdy dobrze ich zaasekuruje, to praktycznie nie musi bronić żadnych strzałów, bo obrona do nich nie dopuści. Dlatego wolałbym żeby bronił Balon, a Siudak niech się uczy i "rośnie" w tej drużynie. Sprawą drugą jest dogranie, stworzenie napastnikowi sytuacji do zdobycia bramki. To u nas też nie funkcjonuje. Dlatego wspomniałem wcześniej bramkarza i napastnika KSZO jako przykład jak to powinno wyglądać. Stanisławski dostał dwie dobre piłki w polu karnym i strzelił dwie bramki. Nasi napastnicy nie dostali przez cały mecz ani jednej takiej okazji. Jedyną "patelnie" dostał Mistrzyk i ją wykorzystał. Jedna na cały mecz, to za mało. Zwłaszcza na mecz w którym miało się sporą przewagę.

Stalowiec1938. | 2021-03-21 12:37

Wszystko co złe zaczęło się od mieszania polityki do klubu . Ludzie na stołkach bez pojęcia a na dodatek psujący jeszcze wszystko ! po co na takim poziomie dyrektor sportowy ? i do tego dyrektor sportowy tylko z nazwy ! za transfery tylko i wyłącznie powinien odpowiadać trener on powinien dobierać zawodników do swojej koncepcji oczywiście po uzgodnieniu z prezesem . A u nas Stal zrobiła się folwarkiem dla grajków z całej polski wypłaty dobre 0 stresu 0 parcia na wynik od prezesów włodarzy itp itd spadniemy to odejdziemy do innego klubu aby kasa się zgadzała menegerowie rece zacierali żeby kogoś wcisnać no i jest efekt tego . Jedynym którym zależało to kibice tylko że piłkarze mają to gdzieś dzisiaj całuje herb Stalówki za tydzień siarki aby hajs się zgadzał!

Mariuszstalowa | 2021-03-21 15:47

Szydelko poszedl do Hutnika , a tam coraz gorzej mu idzie. Fidzi cos slabo mu idzie w Garbarni .

Misio | 2021-03-21 15:58

Popatrz Mariusz z kim ten Hutnik na razie grał. Dwie pierwsze drużyny, gdzie wygrał w Katowicach i przegrał u siebie z Polkowicami. Obie przed meczem z Hutnikiem były liderem. Porażka u siebie z rezerwami Lecha, które przyjechały mocnym składem i zawsze są nieobliczalne. Jutro grają z Siedlcami i to będzie taki trochę wyznacznik. Ponadto rozliczać go będą za całą rundę, a nie 3 mecze. Czas pokaże.

P_laskos | 2021-03-21 17:45

Jak wam pisałem koledzy po szalu że nie mamy bramkarza to sie smialiscie.. a ja wam powiem wiecej z całym szacunkiem do Tomka, jeszcze raz gromkie 100 lat ale nie mamy tez trenera bramkarzy... jednak najwazniejsza rzecz to dwaj nieudolni farmazoniarze na funkcjach prezesa i dyrektora sportowego ktorzy rozpieprzyli dobrze zbudowana druzyne przez Nowaka Chodorka Fabianowskiego Soleckiego i Szydełke ktorzy mieli jakies pojecie a oni nie maja zadnego co widac po akademji a i jestem tego zdania ze nie docenialismy tego co mielismy wyzwiska na zawodnikow ze najemnicy a teraz za niektorymi placzemy ze graja gdzies wyzej i lepiej im idzie to sie zdecydujmy nowy herb to jakas farsa zniszczenie tradycji a nowe koszulki wyjazdowe w kolorze smrodow z tarnobrzega przelaly moja czare goryczy po porazce w podlasiu

Pjona_ziom | 2021-03-21 18:51

Jak przed startem rozgrywek pisałem ze nie ma drużyny to pisali ze trzeba poczekać itp.
Prawda jest taka że to nie wina piłkarzy ani trenera. Skład jaki mamy taki mamy jak na tą chwilę w tej lidze jeden z lepszych. Problem jest w zarządzaniu oraz oraz całej atmosferze ta zwana szatnia i cała komunikacja. Piłkarze chcą ale jeśli kasę zabierają inni to jest problem. Drużyna była profesjonalna a teraz jest nie amatorska lecz wiesniaki z zarządu zrobili sobie szkółkę piłkarska szkoda pisact

Stalowiak68 | 2021-03-21 20:13

Laskos, czy Wojtek czy jak ci tam piszesz głupoty ci nieudacznicy zbudowali taką drużynę ze z...bała się z 2 ligi a później przyszedł Solecki dał podwyżki zeby zatrzymać zawodników ktorzy nas spuscili
. Zajebiście takie menadżery że za 3 miliony drużynę w 3 lidze zbudowali która zajmowała 4 miejsce i nie potrafiła ograć Hetmana jak to się robi pokazały Pulawy. No potęga. Nie żartuj. Problem w tym że sypali miejską kasą na lewo i prawo, bez pomysłu kontrakty po 6, 7, 8 tysięcy tyle potrafili. Niestety Nadbereżnego to nic nie nauczyło i zatrudnił po znajomości gostków z akademii bo jego syn tam trenuje a Woloszyn jedna partia taka polityka znajomych królika. To ze ktoś prowadzi akademię i trenuje dzieci nie znaczy że ogarnie klub. Akademia i dzieciaki to nie seniorzy i to teraz widać w Stali do tego doszly wymuszone oszczędności bo długi zostawione przez poprzedników zrobiły robotę. Nikt powazny nie powie że Piechniak jest lepszy od Fidzia, ale 3 koła to nie 11.
Gadanie Wołoszyna o tym że przyszli zawodnicy pierwszoligowi lepsi od tych co byli pokazuje tylko jakim jest pustostanem i wieśniakiem ale większość na forum tu cmokaała z zachwytu jak zobaczyła jednego czy drugiego czarnego z 4 ligi. Problemy dopiero dla nas sie zaczęły.

Młodynie | 2021-03-21 21:41

Któryś z naszych niedługo może zapewnić sobie rajskie warunki do końca kariery w Wieczystej.Cecherz był na meczu i przyglądał się naszym zawodnikom

Okulickiego | 2021-03-21 22:25

Jeszczę wszystko można odwrócić na właściwe tory. Jeszce można budować bo JEST CZAS. Jedyne czego NIE MA to akceptacja obecnej sytuacji. Na prawdę apelujmy do prezydenta o to aby sprawy PSA powierzył ludzią którzy wiedzą o co chodzi i aby POMÓGŁ bo ma do tego środki i możliwości ....Ale aby POMÓGŁ dając wędkę (inwestora) a nie rybę (dotację z UM).i aby pogonił obecnych rządzących bo oni do niczego dobrego nie doprowadzą i ten marazm musi się skończyć natychmiast. Czubat&Wołoszyn nie są wstanie zorganizować złotówki na PSA . Jedynie dotacja + mizerne sponsory po układach indywidualnych znajomkach.

OK ..... A jeśli są ...??? .......... To dlaczego cicho siedzą i nie pochwalą się swoimi osiągnięciami. Odkąd są w zarządzie to nie widzę jakiejkolwiek chęci na to oby spotkać się i pogadać o tym : Co dalej ??? .... Jak ten klub ma funkcjonować, kto i za co odpowiada ??? Co może trener ???Jak wyglądają perspektywy , finanse itd. itd. Siedzą cicho bo nie mają ABSOLUTNIE NIC DO POWIEDZENIA...!!!! Swoje bycie uzależniają od tego co im prezedent da w dotacji z UM.... I tak można w nieskończoność.
Ten KLUB od kilku lat zostaje rozwalany na drobne bo ludzie tu zainstalowani nie mają wiedzy , kompetencji, chęci do pracy do rozmowy do dialogu z kibicami. Ale tak jak napisałem .... Jeszcze nie jest za późno na budowanie...!!! Na BUDOWANIE KLUBU W KTÓRYM K..WA !!!! ............ BĘDZIE OPŁACAŁO SIĘ GRAĆ !!!! TAK OPŁACAŁO SIĘ GRAĆ TAK JAK TO BYŁO JESZCZĘ NIE TAK DAWNO. Aby wrócić do gry potrzeba ludzi z pasją i ludzi MĄDRYCH !!!! .... którzy będą mieli SZACYNEK DO BARW I K...WA SZACUNEK DO HISTORII a przede wszystkim ludzi którzy chcą BUDOWAĆ i wykorzystają możliwości .... Dlatego największe sprawy kieruję do prezydenta bo on ma realne możliwości na POMOC .... a jak ??? napisałem z pierwszym poscie. Jakoś inni (inne kluby) tak mogą ....To dlaczego nie my !!!!

Okulickiego | 2021-03-21 22:46

Nie piszę tu o taktyce i o meczu o grajkach bo jak nie ma fundamentów albo są słabe to inne sprawy zchodzą na dalszy plan. Zawszę uważałbędę ze odpowiednie finanse to klucz do sukcesu. Odpowiednie czyli takie gdzie korzystamy z możliwości i szanujemy to co nad zostało dane darmo. Ale nie siedzimy na dupie tylko zapierniczamy po to aby to co nam dane było powiększyć. Po to ABY SIĘ OPŁACAŁO !!! ....
Trzeba pamiętać że gdy masz kasę to masz łatwiej i jak masz szacunek do tych od których ta kasa pochodzi to zwyczajnie mobilizuję cię ten fakt do tego aby to rozwinąć i ciągnąć.
Odeszło kilku grajków na ich miejsce nie było NATŁOKU chętnych do gry więc coś tu nie gra. A co nie gra ??? A to że TU GRAĆ SIĘ NIE OPŁACA !!!! BO TU JEST LIPA i ludzie miernoty które zasiadają i w d...e wszystko mają.
Proste to jak budowa cepa .... Aby OPŁACAŁO SIĘ GRAĆ DLA STALÓWKI POTRZEBA innych ludzi u steru i możliwości POMOCY aby ją rozwinąć i wrócić na właściwe miejsce.

Adams | 2021-03-22 00:31

Podsumowując poprzednie wpisy całą sytuację można streścić do amatorskiej organizacji od kiedy Wołoszyn z Czubatem dorwali się do klubu od kilku tygodni widać olewkę pod każdym względem dlatego tak się dzieje poza tym większość piłkarzy napewno bardziej odczuwają fatalną sytuacje przez co tracą chęci do grania poprostu przy pisowcach nie ma w stalowej klimatu do gry na wyższym poziomie i tyle...

Adams | 2021-03-22 00:41

Można odnieść wrażenie było ogromnym błędem pozbywając się poprzedniego prezesa z Rzeszowa - człowieka z innego miasta czyli z zewnątrz ale cóz tak wychodzi gdy się nie docenia to co się ma później dochodzi do dramatycznej organizacji gdy 2 nazwiska dołączają do zarządu dla których nie powinno być miejsca

Adams | 2021-03-22 00:49

Pozostaje jak najszybciej pozbyć się z zarządu największych szkodników raz się udało zdymisjonować człowieka to czas najwyższy naprawić błąd i wziąść się za większe porządki póki jest jeszcze czas

Pawel-papas | 2021-03-22 07:35

Cytując dyrektora Wołoszyna "nowi zawodnicy są dwa razy lepsi od tych, którzy odeszli", "mamy skład pierwszoligowy".
Wzmocnieniem jest tak naprawdę tylko Drobot, który niestety cały czas gra z niezaleczoną kontuzją. Obrona: brak Jarosza jest bardzo odczuwalny. Pomoc: ok. Atak: nie istnieje, dramat!
Niestety, prywata,zadufanie w sobie, brak kompetencji i układy z menedżerem Ciosem dają efekty. Bez odbioru!

Vielitz44 | 2021-03-22 08:03

PAWEL-PAPAS - Jarosza? Pamiętasz jakiś jego dobry mecz? Ostatnio to już nawet w składzie go nie było. Atak bidny to fakt, ale sama gra jednym napastnikiem to u nas bezsens - nawet jak przegrywamy to gramy jednym, trener zmienia jednego na drugiego. Tu trzeba biegać, a to jest u nas giga problem, bo tylko Drobot ma ochotę. Czas wpuszczać chłopaków z ławki, może któryś ma ciut lepszą formę niż reszta kopaczy...

Pawel-papas | 2021-03-22 08:21

VIELITZ44: masz trochę racji ale teraz nie ma dużego manewru w tej formacji. Sam trener żałuje najbardziej odejścia Jarosza, co o czymś swiadczy.

Vielitz44 | 2021-03-22 09:20

Jarosza to zniszczył wg. mnie Szydełko ustawiając go na boku obrony (w tej jego dziwnej formacji na 3 obr), tam robił okropne błędy, w Olimpii jak widać 1 skład cały czas, no mi go szkoda. U nas ta obrona jakby się uczy dopiero, na razie to dziwne braki koncentracji albo takie kiksy jak ostatnio Mistrzyka (który jest w fatalnej formie obecnie).
Tu trzeba Mrozia do ataku przesunąć (bo granie jednym napadziorem z tak słabymi drużynami jak kszo to porażka), i próbować nowych w pomocy, bo ani Wiktoruk ani Jopek wiele nie wnoszą do gry, może potrzebują chwili by ochłonąć.

Filip kacper k. | 2021-03-22 11:14

taktyka z 3 obroncami to akurat przyszlosc (przed 4-5-1 tez sie dlugo polska pilka bronila)

Olimpia Grudziadz tez ag trojka z tylu w tym Jarosz i Witasik

Vielitz44 | 2021-03-22 11:43

Jak patrzyłem ostatnie mecze to grali 4 obrońcami. Dla mnie 3 z tyłu to tragedia, napewno Jarosz na bocznego się nie nadawał, uciekał mu każdy boczny, środek był także dziurawy - może przyszłość, jak masz odpowiednich do tego graczy, u nas to nie działało, a Jarosz wyglądał wtedy tragicznie.
Tak czy siak, dalej u nas problemem jest to, że my nie możemy przeciwnika zdominować, mimo że widać iż mamy lepszy skład - brak pazura, brak agresji, brak biegania i ogromna dziura w ataku razem z nieskutecznością.. .

P_laskos | 2021-03-22 12:10

Vieltz44 to naucz sie patrzec FILIP KACPER K. ma racje grają na trzech Jarosz Obst Witasik tutaj skrot z ostródy » https://www.youtube.com/watch?v=0cAB.....

Mariuszstalowa | 2021-03-22 14:45

Niewiem czemu akurat wiel wpisow pochodzi od osob , ktore chca wpywac na klub ale upatruja tam swoje szanse na zarobienie pieniedzy. Tak samo byli za wczesniejszego trenera i te pseudo konta popierajace jego taktyki oraz pseudo konta chcacy wywaliv Szymanskiego z posady by powsadzac swoich znjomych . Musimy odlaczyc ludzi , ktorzy tylko przychodza do klubu w celach zarobkowych na tych , ktorzy chca wkladac w ten klub swoja pasje .

Vielitz44 | 2021-03-22 16:29

Dobrze P_laskos, "nauczę się patrzeć":) buehehe.
Tak czy siak, jak nowatorskie by to nie było, u nas działało tragicznie i walili nam bramy wszyscy po kolei.
A patrząc na ten skrót, to u nich obrona też piękne babole robiła (5:49 to mistrzostwo, coś jak nasza obrona w tym sezonie - to czasami nie Jarosz?).

Okulickiego | 2021-03-22 19:03

MARIUSZSTALOWA .... Dokładnie tak jest od jakiegoś czasu. Ciekawe jak by to było gdyby panowie Szymański i Zając mieli WSZYSTKIE takie możliwości kasę jak PSA ma dziś . Nawet tą dotację. ??? Nie będę przypominał co obaj panowie mieli i w jakich warunkach przyszło im rządzić.Nie znaczy że trzeba wrócić do tych panów i ponownie szukać w nich zbawców obecnej sytuacji.
Ja nie znam tych byłych prezesów osobiscie ale to czego dokonali i w warunkach jakie wtedy mieli to WIELKI SZACUN ....!!!!

Stalowiak68 | 2021-03-22 19:27

Popieram odkąd politycy wzięli sie za klub ninie ma klimatu ani do piłki ani do grania. Coś w tym jest tak jak w tym że wiele kont tutaj jest lewych tylko do siania propagandy. Nawet pseudo trener asystent Szydełki wypisywał tu swoje mądrości. Nie wiem dlaczego jest tak źle ze przegrywamy w 3 lidze z przeciętniakami ale napewno Nadbereżny od początku nie miał pomysłu na profesjonalne działanie klubu tylko zrobił z tego cieplarnię dla chętnych kolegów. Dlatego nie mieliśmy szczęścia do zarządzających bo wszyscy którzy przychodzili robili to tylko dla kasy. Taka jest prawda. Teraz tez dziwne jest dla mnie że w klubie zatrudnia sie właścicieli jakby konkurencyjnej akademi.Wszelkiej maści cwaniaczki widzą że jest wszystko jest kasa można się polansować i dobrze zarobić. Przez prawie 3 lata nie zrobili nic dla klubu bo poprostu tego klubu nie mają w sercu dlatego na ich tle Zając i Szymański moze nie byli idealni ale zdecydowanie lepsi niż obecni karierowicze. Bo wtedy nie było dosłownie nic,ani kasy ani stadionu ani boiska treningowego a boczne boiska to były klepiska a o sztucznym mogli pomarzyć p. Pamiętam jak w zimie za trenera Wieprzęcia trenowali w lasku kolo baraku. Mimo wszystko uwazam ze było lepiej i kilku ciekawych zawodników sie trafiło bez takiej kasy jak jest dzisiaj.

Okulickiego | 2021-03-22 20:02

STALOWIAK68 . Politycy są ważni bo mogą jak chcą dać spore możliwości do funkcjonowania. Przecież taki poseł Weber czy prezydent Nadbereżny sporo finansowych spraw dla dobra miasta czy regionu załatwili i zalatwiają. Problem jest w tym iż o prowadzeniu KLUBU piłkarskiego nie do końca wiedzą o co chodzi i zgłaszają się do nich ludzie którzy są dorobkowiczami i czują że dzięki takim koneksją zaistnieją głównie dla siebie finansowo. No tak można ale nie w KLUBIE piłkarskim. Sciemniają po to aby ulokować się i udawać ze cokolwiek robią czy co kolwiek umieją.
Nie wiem kto tu ma konta i kto o czym tu pisze. Czytam niekiedy komentarze jak mam czas. Każdy trener ma inny pomysł na drużynę ale najbardziej cenię tych co z "niczego" potrafią zrobić COŚ. A trener poprzedni Szydełko co by nie pisać do takich nie należał i jak widać w obecnym klubie rówież tych "swoich włoskich systemów gry" nie realizuje ze skutkiem pozytywnym. Ja mu kiedyś napisałem prywatnie aby się zkonsultował z byłym terenerem TORINO Marco Giampaolo. Bo to trener co rzut z autu rozkminiał na 15 sposobów.
Ale to takie ciekawostki. Obecnie co do trenera Wieprzęcia to nie mam nic ....Swój chłop. i oby takich więcej szczególnie w zarządzaniu klubem .

Młodynie | 2021-03-22 20:02

Po prostu Nadbereżnym jest łatwo manipulować intencje ma dobre jednak nic z tego nie wychodzi.Nowakowi uwierzył ze względu na plan który tylko brzmiał jako wielki.Teraz zaufał Czubatowi , który ma jakieś tam osiągniecia w kwestii szkolenia dzieci.Jednak piłka seniorska to zupełnie inna bajka.Czy jest ktoś kto może to pociągnąć w dobrym kierunku ? Obawiam się że nie nawet sprawdzone i głośne nazwisko nie da gwarancji sukcesu. Miasto spokojnie jakby się uparło mogłoby zatrudnić prezesa i dyrektora z nazwiskiem tylko tacy też nie zarabiają 10 tyś zł .Żewłakow i Leśnodorski nawet nie za 30 tyś miesięcznie.Motor ich zatrudnił , osiągneli sukces z Legią ale nie potrafią jak na razie przełożyć to na Motor.Był Solecki taka trochę lepsza wersja raczej biznesmen.Człowiek z zewnątrz się nie przebije w naszym środowisku.Jedyny ratunek to inwestor jak w Stali Rzeszów ale o tym w obecnej lidze możemy pomarzyć.A i w Stali też nie potrafią wykorzystać potencjału przez nieudolnego Wlaźlika.

Okulickiego | 2021-03-22 20:09

MŁODYNIE .... za dużo TV ... kompletnie nie o to chodzi jak również nie o tego typu celebrytów.

Pjona_ziom | 2021-03-22 21:01

I tak nic nic konstruktywnego się nie wydarzy do końca sezonu ... Koronaświrus temu sprzyja a Nadbereżny nie zwolni do końca sezonu swoich. Potrzebny jest plan konkretny plan działania ale to trzeba największemu udziałowcowi czyli miastu uświadomić jak to ma grać ...

Okulickiego | 2021-03-22 21:22

PJONA_ZIOM .... TO jest ten czas ..... Na budowanie...!!!

Okulickiego | 2021-03-22 21:26

Dobra .... trochę poszalałem w komentarzach .... odpuścić czas .... Zapewniam wszystko o czym tu było gadane pisane zostało przedstawione konkretnym adresatom i oby zrozumieli o co mi tu chodziło .... Do następnego ,...... STALÓWKA ZAWSZE PANY....!!!!
PS. Jak ktoś chciałby podyskutować do jak najbardziej jestem na tak .... pozdro !!!!

Mariuszstalowa | 2021-03-22 21:35

W klubie powinni byc przedstwiciele kibicow co by informowali nas o dzialaniach zarzadu. Wypieprzanie kasy na nowe herby to przejaw marnotrawieniakasy i brak ducha naszego klubu. Nadberezny duzo zrobil dla klubu ale tez musi zrozumiec, ze w tym klubie powinni pracowac ludzie , ktorzy od najmlodszych lat maja Stal w sercu , a nie ludzie liczacy na latwa kase. Widac tez wiele kont jest zakladanych przez osoby , ktore podszywaja sie za nas.

Filip kacper k. | 2021-03-25 11:46

Adam Niedzielski: Do 9 kwietnia obiekty sportowe wyłącznie przeznaczone dla sportu zawodowego.

Połowa naszej ligi amotorska. walkowery czy zamkniecie ligi?

Ziom_stal | 2021-03-25 20:06

Nie ma to dla nas znaczenia ... Puławy awans my miejsca 3-6. Hetman Jutrzenka spadek + jakaś Biała czy Wiazownica .Przynajmniej nie będzie dramatu jak z Hutnikiem i Motorem w tamtym roku. W tej lidze już prawie wszystko wiadomo na 15 kolejek do końca

Pazimieh | 2021-03-25 20:25

Odbiegając od tematu, czy Prezes odpowiedział na pismo SKSSW odnośnie herbu, albo odniósł się jakos do tego?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3157) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 494 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 340 razy
STAL - Stal Rzeszów (3:1)
2014-05-24
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 51 190 razy
Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 22 259 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.01654