Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» A miało być tak pięknie.

A miało być tak pięknie.
A miało być tak pięknie...

Niedawno opublikowaliśmy post „Wspomnień czar” , który pokrótce przedstawił przewrotne losy naszego Klubu w minionym roku.

Mamy nowy rok a wraz z nim mieliśmy nowe nadzieje ... tak, niestety, mieliśmy ... Rozwiały je dwa ostatnie mecze Stalówki . Dwie porażki zielono-czarnych oraz dwa zwycięstwa lidera z Puław , praktycznie pozbawiły nas szans na awans do 2 ligi.

Spotkanie przed rundą. Tuż przed pierwszym meczem Stalówki -12 marca, odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli SKSSW z Prezydentem Nadbereżnym, przedstawicielami Urzędu Miasta ,władzami Klubu oraz dyrekcją PCPN. Tematem była oczywiście obecna sytuacja Klubu(na dzień spotkania) , plany na przyszłość , zmiana herbu, itd .

Prezydent podtrzymał obietnice z ubiegłego roku. Powiedział , że utrzyma finansowanie Klubu na poziomie , który pozwoli walczyć o awans a w przypadku awansu zapewni finansowanie na stabilnym poziomie . Prezydent stawiał zarządowi Klubu jasny cel - awans .

Padło pytanie: „ a co jak nie awansujemy ?”. Odpowiedź Pana Prezydenta -" rozwiązanie atomowe”. Włodarz nie rozwijał tego wątku ale z niecierpliwością czekamy na objaśnienie tego planu.

Zarząd Klubu wyraził zadowolenie z otrzymanych do tej pory środków finasowych od miasta i stwierdził , że pozwalają one na bieżące funkcjonowanie Klubu.

Prezes i dyrektor zapewniali, że nowi zawodnicy nie są gorsi od tych , którzy odeszli. Zakontraktowani piłkarze gwarantują taki sam a nawet wyższy poziom. Transfery były konsultowane z trenerem.

Zespół miał w każdym meczu walczyć o zwycięstwo i o mistrzostwo 3 ligi.

Zmiana herbu ...podyktowana była m. in. względami estetycznymi , chęcią zaczęcia nowego etapu z nowym logo, itd.

Kibice wyrazili swoją negatywną opinię na temat zmiany herbu i wręczyli odpowiednie pismo na ręce Prezydenta .

Nie wdając się w szczegóły zakończyliśmy dyskusje. Delegacja Kibiców wyszła ze spotkania w miarę zadowolona .

Wyglada na to , że współpraca na linii miasto - Klub przebiega dobrze, wszyscy są zadowoleni i mają/mieli jeden cel - awans zespołu na centralny szczebel rozgrywek. <> Pozostało nam dopingować Stalówkę i czekać na Rozwój wydarzeń.

Równia pochyła... W pierwszym meczu przy Hutniczej udało się osiągnąć sukces, pokonując Avię 1:0 . Później nie było już tak kolorowo. Zanosi się na kolejny sezon w 3 lidze i dalej " wariant oszczędnościowy".

W tym miejscu wracamy do Prezydenta i jego „atomowego rozwiązania”.

Wszyscy jesteśmy ciekawi jakie kroki / działania i kiedy będą podjęte. Wydaje się , że nie ma co czekać do czerwca .

Czy ktoś - właściciel ma jakiś pomysł na Stal?

Miało być pięknie i profesjonalnie ... wyszło jak wyszło. To już trzecie podejście .

Czy profesjonalnego Klubu nie należy budować od zatrudnienia profesjonalistów?

Był Pan Nowak, był Solecki, mamy Czubata.

Czy oszczędności , pewnie wymuszone, dają komfort pracy?

Pytań jest wiele, mniej konkretnych odpowiedzi. Hej STAL!!!

Komentarze (29)

Filip kacper k. | 2021-03-25 22:40

Zawodowa piłka nożna skończy się w Stalowej Woli albo w wersji atomowej w czerwcu, albo przy zmianie prezydenta.

przez ostatnie 20 lat nie bylo kasy ale byl poziom sportowy,odkad polityka wziala sie za pilke kasa jest, a poziom dramatyczny

Ziom_stal | 2021-03-25 23:07

Oni jeszcze liczą na awans w tym toku może .... dobrze ze szpital w Wólczankę bo znowu byłyby wstyd

Adams | 2021-03-25 23:29

Napiszę tak ... w walkę o awans realnie chyba nikt nie myśli na poważnie nawet najwieksi optymiści .
Poprostu ten sezon jest stracony czyli mecze o nic jedynie o podtrzymanie formy i kondycji ... tak jak kiedyś pisałem Stalówka zakręci sie coś koło 3 lub 4 miejsca i to bedzię max na ten sezon

Ziom_stal | 2021-03-26 07:17

Dokładnie tak ... rozwiązanie atomowe można wprowadzić. Pograjmy młodymi. Mrozinski i Mistrzyk odejdą po sezonie. Długo będziemy budowali druzyne na awans. Bo który lepszy zawodnik przyjdzie do 3 ligi ? Chyba tylko za kasę której zbytnio nie mamy .... patrząc po Motorze czy Puławach to pare sezonów zajęło żebyś wrócić na szczebel centralny. A przypominam mamy Siarka i Kszo z ambicjami Hutnik tez raczej spadnie. No i za rok mamy Wieczysta .No i zawsze jakiś Świdnik może odpalić

Młodynie | 2021-03-26 08:22

Chyba że Luckowi chodzi o jakieś dodatkowe źródło finansowania z porządnym budżetem można sprowadzić zawodników klasowych.Gdyby klub miał mocne finansowanie to Fidziu nie musiałby odchodzić

Cdncdn | 2021-03-26 08:55

Fidziukiewicz to przecietny 3 ligowy zawodnik .I tyle w temacie.

Młodynie | 2021-03-26 08:59

Jednak 18 bramek strzelił w porównaniu z Piechniakiem niebo a ziemia

Filip kacper k. | 2021-03-26 09:11

a z Plonka to mercedes do malucha

Młodynie | 2021-03-26 10:12

atomowe rozwiązanie ciekawe o co mu chodzi ? jak zwykle nie powie konkretów

Filip kacper k. | 2021-03-26 10:31

nie trzeba byc mega mozgiem zeby sie domyslic. Postawienie na mlodych i budowa wszystkiego od fundamentow

Młodynie | 2021-03-26 10:51

W taki sposób szybko nie awansujemy raczej a widać że wymagał od zarządu wyprzedzenia Puław już w tej rundzie.Jedno trochę wyklucza drugie

Okulickiego | 2021-03-26 11:17

Aby cokolwiek zbudować to trzeba mieć ZA CO. Jedną z możliwości jest to co napisałem wcześniej pod poprzednim postem.
Tu chodzi o to że sposób finansowania jest zły. Nie wystarczalny na to aby odnosić sukcesy. Brak kasy to brak zawodników na poziomie odpowiednim. Pisałem o tych skrajnościach w decyzjach również. Brak pomysłu i chęci na to aby budować bo nawet na wychowankach czy zaczynając od najniższych klas rozgrywkowych to na to również potrzeba KASY.

Ziom_stal | 2021-03-26 11:18

Jakbyśmy mieli awansowac to inne byłoby okienko transferowane a nie ściganie ludzi z 4 ligi z których jeden gra . Nie mówię o Pietrzaku ale obrona to tez porażka. A ataku to wogole nie mamy

Młodynie | 2021-03-26 11:33

Jednak cięcia raczej będą w przypadku braku awansu w następnym sezonie.A mowa o rozwiązaniu atomowym dotyczy przyszłego.Przynajm niej ja tak to odczytuję możliwe że stawiamy wszystko na jedną kartę

Nicke | 2021-03-26 13:21

A komuś w ogóle prócz kibiców zależy na tym awansie?

Okulickiego | 2021-03-26 14:54

Ludzie którzy są obecnie u steru w PSA mają rozwijać Akademię Piłkarską czyli szkolić dzieci grania w piłkę. Nie są po ta aby rozwijać sport zawodowy a jedynie amatorski. Z nimi niczego nie będzie żadnych awansów ani sukcesów w sporcie zawodowym bo na to nie ma środków finansowych.. I oni tych środków nie są wstanie wygenerować. Bo i do szkółki im wystarczy dotacja z UM. Taka szkółka jest ok ale gdy równolegle rozwija się sport zawodowy.

Młodynie | 2021-03-26 15:21

Z jednej strony mówią o awansie a z drugiej pozbywają się Fidziukiewicza.Rozwi ązanie atomowe i zaczynamy od zera nie chce mi się wierzyć za bardzo efekty przyniosłoby to za 4-5 lat.Bardziej prawdopodobna opcja ryzykujemy i szastamy pieniędzmi w następnym okienku ale ma być awans bo jak nie to robimy cięcia kosztów.Coś jak ultimatum Azotów dla Wisły Puławy w tym sezonie. Np jednorazowa dużo większa dotacja z miasta albo inne źródło finansowania

Ziom_stal | 2021-03-26 16:59

Najgorzej ze nie ma tutaj jakiegoś pomysłu na grę i skald albo ja nie widzę. Jeżeli oni myślą ze zbudują druzyne w czasie jednego okienka transferowego to w przyszłym sezonie będzie podobnie jak teraz

Cdncdn | 2021-03-26 17:45

Wystarczyło ściągnąć do Stali polowe składu z Sieniawy i byłby spokojny awans.Tam są piłkarze a tu szmaciarze.

Młodynie | 2021-03-26 18:22

My też mielibyśmy mocny skład gdyby wszyscy zostali i dołożono Drobota plus zmiennika na Fidzia.Drużyny walczące o awans się nie osłabiają

P_laskos | 2021-03-26 19:40

Co poniektórym chyba zaczeło się mocno odklejać ja sie proponuje zastanowić raz Siudak jest super raz mieszany z błotem raz Korziewicz i Ochał z Sieniawy to wieśniaki i kumple Szydełki a raz zawodnicy Sieniawy to sa piłkarze raz Płonka to bohater a raz emeryt my chyba sami nie wiemy czego chcemy i sie w koncu zdecydujmy dopóki stowarzyszenie, my kibice, klub i prezydent nie beda mówić jednym głosem to zgnijemy w tej lidze..... Koniec apelu

Cdncdn | 2021-03-26 22:26

Wystarczy popatrzeć na wyniki Sieniawy i ocenić czy to wieśniaki czy prawdziwi piłkarze jakich nie ma w Stalowej Woli.A to ze ktoś tam zmienia zdanie...to nie ja.

Adams | 2021-03-26 22:29

Sieniawa dziś wygrała - widać dalej walczą nie to co nasi grajkowie ... mam dziwne przeczucie jutro z Wólką wyjdzie remis . Przyznam co do walki o awans bardziej liczę na Sieniawę niż na Stalówkę ... może to co napisze bedzię dla niektorych niezrozumiałe ale chciałbym aby Sokół walczył z Puławami do konca tej rundy

Ziom_stal | 2021-03-27 07:57

Sieniawa póki co ledwo z korona i zamosciem wymęczyli ... Nawet jakby awansowali to nie wiem czy organizacyjnie i finansowo są gotowi. Niech Wisła awansuje jeszcze ich nam potrzeba w przyszłym roku ... a dzisiaj z Wolka musza być 3 pkt tam maja szpital

Maxtor84 | 2021-03-27 08:33

ponoć u nas też szpital

Młodynie | 2021-03-27 08:45

Tomek na bramkę rozwiązanie niezbędne

Boskizajkowski | 2021-03-27 10:46

mam dobrą wiadomość i złą dobra to ze w Wólczance nie zagra Pietluch i 2 podstawowych zawodników a ta zła jest że u nas dziś nie zagra szifer drobot kontuzje i pietrzyk chory no i prawdopodobnie Balon w bramce jako podstawowy :)

Pawel-papas | 2021-03-27 13:15

Nie zagra tež Stępniowski

Pawel-papas | 2021-03-27 13:23

Ogólnie szpital w Stalówce. Kto tylko zdrów jest powołany.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2404) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1230)
» Filip kacper k. (1122) » Kamil (785)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (762)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 106 581 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 22 313 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 902 razy
Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 27 130 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01995