Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» To są kur...a jaja.

To są kur...a jaja.
Za nami 26 kolejka spotkań o mistrzostwo III ligi grupy IV. Stalówka przegrała z Wólczanką w Wólce Pełkińskiej 2:0. To trzecia z rzędu porażka Zielono-Czarnych.

Kibice kolejny raz muszą się wstydzić za kopaczy , którzy reprezentują ich ukochany Klub.

Po meczu , pod stadionem na piłkarzy czekał wymowny transparent . W stronę zespołu poleciała spora dawka ostrych słów i deszcz...jajek.

Sytuacja Stalówki jest już jasna. Awans nam nie grozi a z taką postawą kopaczy, za kilka kolejek możemy za to martwić się o utrzymanie. Wstyd i kompromitacja. Czy poza wypłatą potrzebują dodatkowej motywacji?

Kiedy "atomowe rozwiązania"? Jakie "atomowe rozwiązania"?

Czy ktoś ma wizję i plan dla Stali???

Chcemy być dumni z tego Klubu.

To, że nie ma nas na trybunach nie oznacza , że przestaliśmy kibicować i wspierać Stal. Bacznie śledzimy wyniki i sytuację w Klubie. Czekamy na działania osób odpowiedzialnych za bieżący stan .

STOP DEGRADACJI KLUBU !!!

Hej STAL.

Komentarze (25)

Kamil | 2021-03-27 23:24

Oni w tej lidze to powinni dostawać z 1000zl a resztę za.osiagane wyniki. Jakby za marzec dostali 1500 a nie 5000-6000 to może by się ogarnęli

Młodynie | 2021-03-28 09:42

- W 90% winne jest podejście chłopaków do gry. Nie da się meczu wygrać bez pełnego zaangażowania i pokazania charakteru. Próbowali być profesorami w meczu, a młodzi chłopcy z Wólczanki pokazali im, że charakterem i zaangażowaniem można wygrać z każdym. Nie można tego zrobić natomiast na stojąco - dodał szkoleniowiec zielono-czarnych. Trener po meczu

Mario_stw | 2021-03-28 09:52

Covid ,covid .
Mecze bez udziału publiczności,4-ta liga ,cisza na trybunach a gry nie widać!!!
Nie ma trenera cudaka ale cuda dalej się pojawiają szkoda tylko że w grze naszej Stalówki.
W takiej lidze jak i w innych zresztą ,nie ma słabeuszy i nikogo nie wolno lekceważyć.
Za to nasi kopacze rażąco lekceważą nas kibiców i samego Lucka który żywi tych darmozjadów!!!!
Panowie Szlachta czas to zakończyć ,nie wiem na co czekamy???Czas na poważną rozmowę mobilizującą panów od kopania piłki .Za starych czasów nie z takimi asami robiło się porządek ,tak i teraz należy się to kopaczom jak psu buda!!!!
Spotkajmy się wszyscy , uradzimy co robić i skończmy z tym dziadowaniem bo nie da się na to patrzeć bez wspomagania ;(

Ziom_stal | 2021-03-28 11:30

Skład na 1 ligę. Spokojnie chłopaki musza się dotrzeć ... wszyscy co odeszli do lig wyżej robią robotę. A u nas to co się stało w przerwie to jeden wielki żart .

Mariuszstalowa | 2021-03-28 11:48

Niech zarzad i pilkarze zrozumia , ze my to nie jakis tam klubik , ktory bedzie podchodzil do porazek z pol amatorami jak inni kibice w regionie. W tej lidze to powinnismy dominowac i strzelac po 2,3 bramki na mecz , a nie ogladac porazki. Karny dla Wolczanki z dupy ale mimo to my nic nie strzelamy.

Stalowiak68 | 2021-03-28 12:26

Nie łudźcie się Prezydent nic nie zrobi te wszystkie gadki są tylko pod publiczkę że niby taki dobry starą się a w rzeczywistości nasze zdanie i klub ma w dupie. Pos parku nikogo nie ukarał i dopiero pod naszym naciskiem odsunął swoich ludzi z klubu ale tylko oficjalne bo dalej mu nawijają makaron na uszy a Nowaka czyli mózg tefo gówna i naszego spadku w nagrodę wysłał na ciepły fotel prezesa pcpn. Najgorsze jest to że ma wokół siebie głąbów i robi co mu powiedzą a fakty są takie jak napisał jeden z nas że przez te jego działania jesteśmy w czarnej dupie.

Misio | 2021-03-28 12:31

Wiem, że niektórych wkurzę, ale...czy piłkarze z meczu wracali w cywilnych ubraniach, czy w klubowych dresach z herbem, którego tak bronimy? Bo jeżeli w zielono-czarnych dresach, to moim zdaniem trochę słabo. Najemnik taki dres ściągnie i rzuci jak brudną szmatę do magazynu. W poniedziałek pójdzie do lekarza, ściemni kontuzję i tyle go w Stalowej zobaczymy...ale jak ma się czuć młody chłopak, wychowanek tego klubu? Młody człowiek, dla którego gra w tych barwach była spełnieniem marzeń? Pomyśl jak Ty byś się czuł mając 18 czy 20 lat i całe dotychczasowe życie spędził w tym klubie?

Stalowiec1938. | 2021-03-28 12:58

gramy w 3 lidze przepraszam tylko z nazwy bo tak naprawde to 4 liga , Liga półamatorska w innych klubach nie ma czegoś takiego jak dyrektor sportowy bo po co na takim poziomie takie stanowisko oprócz tego że dodatkowy etat do brania pieniędzy za nic ! druga sprawa w 4 lidze dużo zawodników łączy grę w piłkę z pracą albo biorą stypedia . Według mnie piłkarz na takim pozimie powinien mieć jakieś minimalne wynagrodzenie a reszta to powinny być premię za zwycięństwa za darmo i za nieróbstwo i chanbienie klubu i barw powinien mieć zamrożone wypłaty może w końcu by się ogarneli bo w dupach się poprzewracało stadion warunki odnowy biologinczne a biegać się nie chce chłopaki na wioskach grający za friko mają więcej serducha na boisku niż wy pozoranci

Kategoriak | 2021-03-28 13:11

Zawodnicy którzy reprezentuja klub w tym momencie są po prostu ludzmi ktorzy na ta chwile nie maja zadnych ambicji. Wyglada wszystko na to ze oni po prostu graja na pół gwizdka bo w czerwcu wiedza ze opuszcza klub i maja juz pewnie podogadywane kontrakty w innych druzynach. Wiem ze nie ma wychowankow ktorzy mogli by spokojnie grac w 3 lidze i walczyc jak rowny z rownym. Kiedyś byli wychowankowie, ktorzy nie tylko grali dla naszego klubu, ale utożsamiali sie z nim, nie było im obojetne co sie bedzie dzialo po przegranym meczu, zawodnicy ktorzy mieli klub w Sercu, teraz to jest zwykly lans i tyle.

Młodynie | 2021-03-28 14:01

Na Echodnia jest wywiad z Nadbereżnym na temat tego co będzie się działo w najbliższych dniach

Spotters | 2021-03-28 16:09

Ja widzę to tak Prezes + /ewentualnie? Dyrektor pracują społecznie lub za najniższą krajową./ Czy jest potrzebny nie wiem przecież gramy w pół amatorskiej lidze/
Premie lub podwyżki uzależnione są :
- wyniku sportowego
-wyniku finansowego /jakie wsparcie udało im się dla klubu pozyskać/
Piłkarze /nie kopacze/ najniższa krajowa + 100% lub nawet 150% premii ale tylko i wyłącznie w przypadku awansu. Zostaną tylko Ci którzy mają jakiekolwiek ambicje i nie chcą odcinać tylko kuponów za dobrą kasę. Proste nie ma wyniku nie ma pieniędzy. Jak zapracujesz wywalczysz awans dostaniesz godne pieniądze.
Dzięki takim rozwiązania uważam że nie będzie kolesiostwa stawiania na swoich bo za te pieniądze przyjdą osoby ambitne mające jakiś cel i chcący go zrealizować wszystko zależało będzie od umiejętności a nie znajomości.

Mariuszstalowa | 2021-03-28 23:34

Problem jaki jest od dluzszego czasu w Stalowce to to , ze my czesto zatrudniamy pilkarzy , ktorzy sie niczym szczegolnym nie wyrozniaja. Od paru lat przychodza do nas napastnicy , ktorzy w wczesniejszych klubach sie niczym nie wyrozniali , a strzelali tylko po 7-8 bramek na sezon. Przez pare lat jak bylismy w 2 lidze nasi napastnicy strzelali tyle bramek co czesto pomocnicy. Co robia kluby w wyzszych ligach??? Szukaja osob wyrozniajacych sie w liczbie bramek i szybko kontraktuja ( Spiewak) 8 meczy - 8 bramek , a my bierzemy graczy co przez caly sezon strzelaja po 8 bramek . W statystykach 2 ligii jak gralismy to nasi pilkarze z ataku nawet nie bylinw czolowce bramkostrzelnych napastnikow.

P_laskos | 2021-03-29 08:30

Weś ty sie zajmij kamerowaniem przypomne ci ze jak Sekulski przychodził do Stalówki to miał w sezonie poprzedzającym ZERO bramek teraz przyszedł Piechniak który miał chyba 15 GKS Katowice w poprzednim sezonie miał podobny rozkład bramek jak my i zagrali w barażach skończ z farmazonami


GKS Katowice: 10 - Dawid Rogalski, 8 - Arkadiusz Jędrych, 7 - Arkadiusz Woźniak, 6 - Maciej Stefanowicz, 4 - Adrian Błąd, Szymon Kiebzak, 3 - Michał Gałecki, Marcin Urynowicz, 2 - Grzegorz Janiszewski, Piotr Kurbiel, Kacper Michalski, Grzegorz Rogala, 1 - Radek Dejmek, Mateusz Kompanicki, Patryk Szwedzik, Łukasz Wroński

Stal Stalowa Wola: 10 - Michał Fidziukiewicz, 8 - Kacper Śpiewak, 7 - Robert Dadok, 3 - Bartłomiej Ciepiela, 2 - Szymon Jarosz, Piotr Mroziński, Michał Płonka, Bartosz Sobotka, 1 - Dominik Chromiński, Krzysztof Kiercz, Michał Mistrzyk, Przemysław Stelmach, Adam Waszkiewicz, Piotr Witasik, Filip Wójcik, Łukasz Zjawiński

Stary_kibic40 | 2021-03-29 10:29

woloszyn z czubatem jak tam się mają? Koniec miesiąca się zbliża, znowu pensje ładnie wpłyną na konto. Trzeba bylo sobie panowie jakieś premie i bonusy na Święta dać. Zasłużyliście jak mało kto w Stalowej Woli.

Młodynie | 2021-03-29 10:32

Oni raczej są spakowani Lucek zostanie zjedzony jeśli nie polecą głowy sam powiedział że jego osobista cierpliwość się kończy

Młodynie | 2021-03-29 12:18

» https://www.podkarpacielive.pl/pl/wy..... według Podkarpacielive na zawodników zostaną nałożone kary finansowe

Pazimieh | 2021-03-29 16:45

SKSSW dalej ma udziały w PSA? Jeśli tak, to czy został ktoś zaproszony na jutrzejszą walną "naradę"?

Danielson | 2021-03-29 16:47

Ja mam pomysł :D wywalić wszystkich najemców oraz dyrektorów od niczego zostawić tylko wychowanków a resztę drużyny uzupełnić z chłopaków z pobliskich miejscowości STW, Niska, Pysznica, Turbia, Janów itd. na co dzień pracujących grających na orlikach salkach amatorsko... Myślę że na pewno większe zaangażowanie było by widać. Płacone extra od wygranej + premia do podziału za awans do wyższej ligi. Kto chętny?

Okulickiego | 2021-03-29 16:58

PAZIMIEH.... Świetne pytanie....!!! Coraz więcej kibiców zaczyna rozumieć o co w tym chodzi. I panie prezydencie NIE NA DZIŚ.... doklejanki i doraźne łatanie dziur.... Konkretne na przyszłość rozwiązania.

Fanatyk38 | 2021-03-29 18:46

Tak. SKSSW Jeszcze ma skromny procent udziałów.
To jest zebranie Rady Nadzorczej a nie Walne zebranie udziałowców. Nie ma Kibica w Radzie Nadzorczej.
Ciekawe swoją drogą nad czym będą radzić i kto z tej rady ma realne pojęcie o ocenianiu zaistniałej sytuacji w Klubie. No i przede wszystkim wiedzę : Co dalej , jak i z kim .

1938fc | 2021-03-29 18:59

Szczerze jak wiemy o 12 jest zebranie. Dla mnie to Stowarzyszenie powinno się dogadać przyjść w większym gronie na jutrzejsze spotkanie , wytypować sobie 2 3 gości którzy wchodzą na jutrzejsze zebranie i potem poinformują co było omawiane , jakie są decyzje. Moja opinia jest taka i dużo osób ma taką opinie bo widze i czytam. Cała rada nadzorcza out z klubu , cały zarząd out z klubu. Jeśli nie dojdzie do zmian u góry czas znowu zrobić akcje taka jaka była w lecie. Mam nadzieje że Lucek sie obudził i jutro będą czystki . Nie mówie żeby kibice znowu rządzili bo nie o ot chodzi ale musi w radzie nadzorczej człowiek od Stowarzyszenia w imieniu kibiców który będzie informował na bieżąco.

1938fc | 2021-03-29 19:02

Zaraz mi ktoś napisze że to się tak nie da bo to rada nadzorcza a ja powiem że to czas na koniec żartów i musi być mobilizacja. Nie wiem jak to wygląda na lini prezydent - stowarzyszenie ale musi być przejrzystość w działaniach. Jeśli ktoś tu jest to prosiłbym o jakieś informacje jak to wygląda bo nie wyobrażam sobie że jutro nie posypia sie głowy

Pazimieh | 2021-03-29 20:10

Domyślam się, że z tak małym udziałem nie ma nikogo w radzie nadzorczej, ale sam prezydent po meczu z Wólczanką mówił, że będzie się konsultował z kibicami, dlatego pytam. Ale dzięki za odpowiedź.

Młodynie | 2021-03-30 16:06

Coś długo trwają narady

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2404) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1230)
» Filip kacper k. (1122) » Kamil (785)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (762)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 21 192 razy
Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 29 905 razy
STAL - Kmita Zabierzów (0:0)
2008-09-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 22 774 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 373 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.015