Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dla jasności.

Dla jasności.
Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola oraz wszystkie nieformalne grupy kibicowskie działające na Stalówce,

ODCINAJĄ SIĘ OD PSEUDOportaliku stw.24 .

Nie mamy z tym tworem nic wspólnego!!!

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i używanie przez ten portal udostępnianych przez Nas na naszych stronach zdjęć oraz informacji.

Hej STAL!!!

Komentarze (103)

Pawel-papas | 2021-03-29 19:07

Szacunek dla wszystkich kibiców Stalówki!

Adams | 2021-03-29 21:29

Brawo! od tego portalu najlepiej jak najdalej ! redakcja tejże strony ciągle szkaluje klub i kibiców no ale czego spodziewać sie od pseudo lewackiej strony której z piłką nożna jest nie po drodze

Kategoriak | 2021-03-30 12:55

Cała prawda. Już jakiś czas temu odlajkowalem ten śmieszny portalik. Jak jest to jest, ale klubu nie dam obrażać

Stalowiec1938. | 2021-03-30 16:38

no i co tam dzisiaj wywnioskowali po tym spotkaniu prezydenta z radą?

Młodynie | 2021-03-30 16:52

nic nie wiadomo może wieczorem jakiś komunikat ale wcale niebyłbym tego taki pewny

1938fc | 2021-03-30 19:02

Jakieś przecieki ktoś ma na temat dzisiejszego zebrania? Co zapadło , jak to wygląda

Adams | 2021-03-30 19:59

Jak zwykle olewka dziś miała się odbyć konferencja z decyzjami co dalej a się okazuje nadal cisza nic nie wiadomo nasuwa sie pytanie czy to co sie dzieje w klubie jest poważne... po raz kolejny wychodzi amatorka na wyzszym poziomie gdzie kibice są nic nie warci

Adams | 2021-03-30 20:00

dla sprostowania miałem na myśli dla ludzi w klubie kibice są nic nie warci

Młodynie | 2021-03-30 20:02

Nikt nie mówił że dzisiaj będzie konferencja z wywiadu wynika że chciał wysłuchać wszystkich stron i decyzje bedą podjęte w najbliższym czasie. Też lepiej aby przemyślał kroki, bo miejsca na pomyłki już nie ma

Młodynie | 2021-03-30 20:29

Spotkanie jeszcze trwa prezydent rano był w Rzeszowie i poźniej wrócił

Młodynie | 2021-03-30 20:48

» https://stal1938.pl/aktualnosci/komu..... trener Wieprzęć odsunięty od drużyny . Wołoszyn złożył dymisję miasto wstrzymuje finansowanie

Cdncdn | 2021-03-30 20:49

Nadberezny wstrzymał finansowanie spółki pilkarskiej z budżetu miasta.Czubat dalej króluje.

Młodynie | 2021-03-30 20:51

Rada nie zgodziła się na plany prezydenta i ten wstrzymał finansowanie klubu

Cdncdn | 2021-03-30 20:51

Wieprzec nie jest juz trenerem pierwszego zespołu.

Cdncdn | 2021-03-30 20:52

Trener Patkolo w grobie sie przewraca.Dlaczego oni mu to robia?

Filip kacper k. | 2021-03-30 20:57

jak pisalem ze rozwiazanie atomowe to koniec finansowania seniorów i budowanie wszystkiego na akademii to wszyscy sie smiali.

Odkad zatrudnili Jarka- wrog plityczny Lucjuesz tylko czekał na porazkei teraz ma satysfakcje.

Nadberezny, Nowak, Fabianowski, Szydelko- grabarze stalowolskiej pilki noznej

Młodynie | 2021-03-30 20:59

Nie zgodził się na jego rozwiązania to wstrzymał finansowanie czasowo forma lekkiego szantażu Czubat bez kasy z miasta nic nie zrobi i zmięknie

Adams | 2021-03-30 21:00

Niestety moje obawy sie spełniły... trenera Wieprzęć stał się ofiarą o co tu chodzi cały czas rzucają kłody pod nogi w takiej sytuacji Stalówka powoli znika z profesjonalnej piłki na kilka lat czyli bałaganu ciąg dalszy

1938fc | 2021-03-30 21:02

#MuremZaWieprzeciem

Młodynie | 2021-03-30 21:03

Bez kasy z miasta lecimy do 4 ligi wychowankowie tego nie pociągną .A wystarczyło nie grać szefa prezesie Czubat. Wołoszyn zmiękł od razu

Młodynie | 2021-03-30 21:07

Czubata trzeba wywalić

Mariuszstalowa | 2021-03-30 21:07

Nadberezny w tej sytuacji dobrze zrobil . Nie ma wynikow nie ma finansowania. Szymanski i Zajac mieli duzo gorsza sytuacje z kasa ale potrafili jakos trzymac druzyne na poziomie na jaki bylo nas stac. Zrobilo sie kolesiostwo , a z naszego klubu powstal PGR - czy sie stoi czy sie lezy kasa sie nalezy. Kibice w tej sytucji powinni wprowadzic jakas osobe od siebie , ktorej nie tylko kasie zalezy. Zapewne zaniedlugo pojawi sie wiele pseudokomentarzy ludzi zaleznych od kasy z klubu i bojacych sie o swoje stolki.

Jw27 | 2021-03-30 21:07

Szrot piłkarski z premiami od managerów to najczęstszą motywacja do ich zatrudnienia. A miała być ekipa wychowanków na następny sezon przeca. Walecznie, ambitnie, po kosztach.

Młodynie | 2021-03-30 21:08

Zrobił tak po Czubat trzyma się na siłę stołka

1938fc | 2021-03-30 21:09

Czas na akcje stowarzyszenia bo to tak nie może być

Adams | 2021-03-30 21:12

Niby finansowanie od miasta częściowo wstrzymane ale mozna sie domyślić do konca tego roku Stalówka bez wsparcia czyli wyjdzie większa bieda

Adams | 2021-03-30 21:14

Oj nie częsciowo a czasowo czyli krok bliżej do bankructwa i ostrego zjazdu ... przy okazji ciekawe kto poprowadzi zespół z Jutrzenką

Młodynie | 2021-03-30 21:15

Czubat ponoć sam się rekomendował na 1 trenera

1938fc | 2021-03-30 21:15

2 trener chyba bo też ma licencje A jak Jarek

Stary stalowiak | 2021-03-30 21:16

Więc, żeby ratować klub i liczyć na cokolwiek, to My kibice musimy obalić i zwolnić Czubata.Nie ma innej drogi.Czy Czubat się czuje taki mocny, że nadal pluje kibicom w twarz?

Młodynie | 2021-03-30 21:17

Jak mozna stawiać się ręce która ich karmi ewidentne działanie na niekorzyść klubu i wcale nie jest wesoło

Adams | 2021-03-30 21:17

Czubat chetny do trenowania? jeszcze tego brakowało... to są kolejne jaja tym razem od zarządu rady

Pazimieh | 2021-03-30 21:19

Chyba Panu Czubatowi od tego prezesowania się pod kopułą poprzewracało ostro i chyba dalej myśli, że jest dyrektorem akademii, a nie klubu. Taka decyzja podchodzi trochę pod działanie na niekorzyść spółki.

Stalowiec1938. | 2021-03-30 21:19

. Rada Nadzorcza w rozmowie z Prezesem Michałem Czubatem zaproponowała rozwiązanie doraźne połączenia jego funkcji zarządczych oraz sportowych.Czyli Czubat teraz prezeso trenerem ? zaczyna się robić jak w B klasie gdzie Prezes grający trener wszystko w jednym .

Jw27 | 2021-03-30 21:20

Jaro grający trener już w sobotę na boisku z Wietechą. Są wychowankami tylko jeszcze nazwe zmieni ktoś na Oldboys Stal Stalowa Wola.

Daro | 2021-03-30 21:21

Przecież ta relacja ze spotkania rady to jak scenariusz filmu Barei. Co oni k.. robią z naszym ukochanym klubem.

Nawet się nie spodziewałem, że najbardziej z twarzą z tego spotkania wyjdzie Wołoszyn. Wiele można mu zarzucić ale dzisiaj jako jedyny podjął słuszna decyzję i chyba najlepszą w swojej karierze dyrektora sportowego.

Adams | 2021-03-30 21:23

Po takich decyzjach chyba pozostaje jedno Stal Stalowa Wola [*] [*]

Młodynie | 2021-03-30 21:28

Nałożyć kary finansowe na zawodników bo z Jutrzenką przegrają. Nowy trener podobno ma być jutro zaprezentowany z wyboru Czubata

Adams | 2021-03-30 21:30

W ramach przypomnienia trener Więprzęć drugi raz wyrzucony z klubu
Czy to normalne w taki sposób traktować wychowanka klubu?

Pazimieh | 2021-03-30 21:32

Ciekawe co takiego zaproponował Nadbereżny, że Czubat się nie zgodził. A poza tym jaki jest skład rady nadzorczej? Bo chyba jakieś głosowanie musiało się odbyć? Czy to jednoosobowa decyzją Czubata?

Okulickiego | 2021-03-30 21:33

Pisałem Wam tu wcześniej że tak będzie.... Dziś jest tylko oficjalna informacja.... NIE BĘDZIE NICZEGO...!!!! atomowe rozwiązanie... Hehe Róż... Ebać wszystko...!!! Ciekawe te Czubaty zostają tzn. że szkółka... K... A to się dzieje na naszych oczach....

Młodynie | 2021-03-30 21:34

W radzie zasiadają te same osoby co zawsze czyli leśne dziadki pewnie chciał ich usunąć a ci się nie zgodzili

Pjona_ziom | 2021-03-30 21:35

Czubat się będzie trzymał stołka aż się posra bo jednak musi się nachapac. Trzeba coś zrobić z tym nieudacznikiem.

Stalowiak68 | 2021-03-30 21:39

Tumany czytajcie ze zrozumieniem! Rekomendacji Prezydenta nie przyjaela rada Nadzorcza w składzie Gargaś, Dąbkowski, strzałkowski a nie Czubat.
Czubat przyjął rekomendacje rady o połączeniu stanowsk a Woloszyn złożył rezygnację bo go do tego zmusili. Najlepsze jest ze prezydetn wstrzymuje finansowanie klubu którego jest właścicielem.

Stalowiak68 | 2021-03-30 21:41

Radę Nadzorcza powołuje właściciel czyli miasto woec cały ten komunikat to wielka ściema bo jakby się sprzeciwili właścicielowi to od razu by się pakowali a tak można się spodziewać ze ktoś z rady zostanie teraz prokurentem.

1938fc | 2021-03-30 21:45

Gdzie jest stowarzyszenie ? Gdzie reakcja

Okulickiego | 2021-03-30 21:47

Grajki nie grają bo kieszenie puste.... Tak kończy się sen o dotacji z podatków mieszkańców miasta. Rozpoczyna się konkretną rzeczywistość. MIT UPADA....!!!! mit na którym jedzie się o wielu wielu lat.... KONIEC...!!!! miał możliwości prezydent... Eeetam k... Wa po co...??? Lepiej róż..... Ć WSIO. K... A......

Daro | 2021-03-30 21:52

Rady nadzorczej nie powołuje właściciel tylko walne zgromadzenie. Dzisiaj nawet nie mogło dojść do rozwiązania rady, bez decyzji walnego zgromadzenia. To kto powołuje radę określa statut i niekoniecznie musi to być proporcjonalne do udziałów.

Ciekawi mnie jaki to pomysł miał Nadberezny?

Młodynie | 2021-03-30 21:54

Musi powiedzieć pewnie chciał wszystkich wywalić a wiadomo gdzie dziadki znajądą taką robotę

Okulickiego | 2021-03-30 22:05

To co zrobi) eś Nadbereżny to.... Spodziewałem się tego... Że rozwalisz klub.... Historia oceni Twojă osobę. Ale tak konkretnie o denie to WAL SIĘ.. !!!!! miałeś możliwości...!!! Ale co tam... Wszech obecny lans... Już nikt się nie nabierze na te twoje wybory.... Generalnie jak nie jesteś kibicem STALÓWKI to WON....!!!!

Adams | 2021-03-30 22:19

Niestety kolejny przykład tego gdy polityka sie pcha do sportu wychodza takie efekty czyli nic nie zostaje ... pewnie za jakiś czas grajki pouciekają i tyle będzie składu

1938fc | 2021-03-30 23:04

Ciekawa sytuacja na twiterze , pewnie chlopak wrzucił rozmowę z prezydentem bo dzisiejszym wpisie klubu i spytał wprost czy to koniec Stalowki . Prezydent zaprzeczył i oficjalne zapowiedział ze klub nie upadnie . Lucek także zapowiedział że potrzebuje kilku dni na to aby do klubu weszły zmiany ktore on zapowiedział i wręcz oficjalnie potwierdził ze Stal zostanie odbudowana . Nie śmierdzi wam to jakimś robieniem wszystkie aby wykurzyć leśnych dziadkow z klubu? Taka teorie podal jeden z twiterowcow

Ziom_stal | 2021-03-30 23:06

Spoko Czybaty ma skład na 1 ligę więcej jeszcze Wisle wyprzedzimy na spokojnie.

Jw27 | 2021-03-30 23:13

Zapomnieliście że jak brakowało w budżecie klubu w 2iej lidze to miasto czyli Lucjusz dorzucił i teraz to trzeba ustawić głównie sportowo bo miasto nie będzie dokładać do naszych marzeń i 2ligowych ambicji. Bawcie się teraz za swoje pienądze

Stalowiak68 | 2021-03-30 23:20

1938FC czyli Wojtek obsraliście się że jest zadyma i tłumaczysz ludziom ze tak naprawdęprezydent się nie wycofał tylko chce wykurzyć leśnych dziadków z klubu a później znów da miliony jakiemuś kolesieowi nowemu Nowakowi? Wojtuś jesteś śmieszny, bo wnklubie nie żadnych leśnych dziadków tyloo wszyscy z namaszczeni właśnie Prezydenta. Mówiłem że na naszej stronie są trole z urzędu miasta, z klubu I ch...j wie skąd jeszcze

Młodynie | 2021-03-30 23:22

Dąbrowski to od kogo nie od Żaka ? Z miasta jest Gargaś i 3 nie wiadomo skąd

Młodynie | 2021-03-30 23:28

Rada nie zgodziła się na rozwiazania LN sam LN zapewnił jednego z twiterowiczow w prywatnej rozmowie ze odbuduje klub i przekona radę tylko potrzebuje czasu

1938fc | 2021-03-30 23:29

Możesz mnie nazywać jak chcesz ale tyle ci powiem ze żadnym trollem z urzędu miasta nie jestem. Wierz w sobie w co chcesz ale pamiętaj że kibicujemy jednemu klubowi i chcemy dla niego dobrze . Jakby się dało to tutaj kazdy moze być wspomnianym Wojtkiem i pewnie tak jest ze ktos z urzędu czy z klubu będzie pisała ale musisz szukać dalej bo ja nim nie jestem

Stalowiak68 | 2021-03-30 23:42

1938 FC nie Ty jesteśtakim naszym kibicowskim rzecznikiem Prezydenta, a wcześniej Nowaka I Szydełki
Daro to prawda Radę Nadzorcza wybiera walne zgromadzenie akcjonariuszy wg akcji większość ma miasto i dlatego Prezydent wsadził do Rady dwóch swoich ludzi Gargasia i Strzałkowskiego a trzeci jest chyba Dąbkowski z Wodexu. Więc jeżeli byłby konflikt to prezydent zwołałby walne zgromadzenie bo ma większość i szybko ją odwołał, ale to tylko ściema.
Pewnie szuka ludzi na prezesa i prokurenta no i w sumie na trenera wiec w najbliższych dniach dalsza część cyrku.

Pjona_ziom | 2021-03-30 23:43

Te leśne dziady z vodexu jeżdżą Mercedesami i buduja domy w charzewicach za nasze pieniądze...

Młodynie | 2021-03-30 23:44

Trener ma być podobno jutro doszły mnie słuchy osoba z zewnątrz podobno

Adams | 2021-03-30 23:50

Ciekawe kto teraz z zewnątrz w tym burdelu zgodzi się na stanowisko trenera ...wyrzucenie Jaromira jest bezsensowną decyzją no ale kogoś winnego trzeba było znaleźć

Adams | 2021-03-30 23:54

Dodatkowo jak zwykle trener winny tylko nie piłkarze dla równowagi powinny się posypać cięcia w kontraktach min 30 % lub więcej który to już raz pi***czkowym gwiazdkom udaje się wyjść bez kar no oprócz obrzucenia jajkami

Młodynie | 2021-03-30 23:57

Sam Czubat zasugerował że może prowadzić zespół

P_laskos | 2021-03-31 00:05

DARO Wołoszyn wyszedł z twarzą jako jedyny? A to ci mi dopiero żart uśmiałem się jak mało kiedy HA HA HA !!! zamiast zajmować się naszą Stalówką hasa po Rzeszowie z niejakim wiceministrem » https://fb.watch/4zmsVj4HIv/ a zrezygnował bo pewnie gdzie indziej czuje pieniądze i nie na ręke jest mu teraz afera z jego udziałem

Mariuszstalowa | 2021-03-31 00:51

Jesli Czubat chce prowadzic druzyne i jest pewny , ze da rade to dajmy mu te 4-5 meczy by sie wykazal . Sezon stracony wiec nic nie tracimy. Dajmy mu szanse.

Adams | 2021-03-31 00:57

Lepiej nie ...niech Czubata trzyma się z dala od pierwszego składu przy nim wyjdą następne porażki z rzędu i zbliżymy się do strefy spadkowej ... no chyba że o to chodzi jeśli bardziej zależy na niszczeniu klubu sprowadzając do niższej ligi to czego wymagać

Adams | 2021-03-31 01:01

Jeszcze kilka chorych decyzji dojdzie do tego wiekszy poziom będzie w San Rozwadów bo już organizacyjnie i sportowo jest spora różnica

Adams | 2021-03-31 01:04

Pisząc dalej o przyszłości za 2 lub 3 lata Pks San będzie miało większe zainteresowanie niż amatorska Stalówka

Stallzks | 2021-03-31 07:26

Zarządzanie klubem rodem z B klasy wyjętej jak z jakiegos LZSu, panie Czubat nie kompromituj się. Serio umiesz spojrzeć sobie w lustro po tym jak osłabiłes zespół kilkoma postaciami a następnie wyrzuciłeś z klubu kogoś tak zasłużonego jak Jarek Wieprzec, wiesz że to strzał w kolano? Tonący chwyta się brzytwy. Ile jeszcze w stali będziesz ? Kilka- kilkanaście tygodni będziesz rządził psa, a smród za tobą za te pseudo rządzenie pozostanie. Więc odpowiedz sobie na pytanie czy dobro stalówki tak Ci jest obojętne? Proponuje iść porzadki robić ale na LZSACH ale i tak pewnie ludzie widłami by Cię wygonili

Stalowiak1938 | 2021-03-31 11:10

1938FC daj link do tweeta

Stalowiak68 | 2021-03-31 11:15

Jakby był tweet to by wstawił.

Filip kacper k. | 2021-03-31 11:33

jest tweet z prywatnej rozmowy- w zasadzie nie powinno sie go rozpowszechniać zgodnie z prawem.

» https://twitter.com/Daniel48662798/s.....

ale to zwykle czcze gadanie osoby totalnie niewiarygodnej- sama zmiana osob zarzadzajacych a przypomne ze juz Rogowskiego swego czasu promował i ledwo do ligi bez treningów przystapislimsy. Wtedy Wtorek przejał schede po Letosze i uratował II lige

Sciemaa | 2021-03-31 15:39

w miescie ktos bardziej zaczal liczyc sie z kasa

Młodynie | 2021-03-31 15:41

Nie zaczął się liczyć tylko po prostu to jedyny sposób aby zmusić Czubata i Radę do odejścia. Czubat ma śrdków maks aby dokończyć sezon potem będzie musiał brać pożyczkę albo przystać na rozwiązania LN

Młodynie | 2021-03-31 16:04

Młodynie | 2021-03-31 16:16

- Kto poprowadzi zespół w sobotę?
- Spokojnie, dopiero środa.

Widzimy jaki mózg jest teraz prezesem kompromitacja po całej lini

Młodynie | 2021-03-31 16:20

Do tego trener Wieprzęć chciał dzisiaj prowadzić zajęcia ale mu nie pozwolono

Stalowiak1938 | 2021-03-31 16:25

Jpdl kto tego Czubata na prezesa wybrał... (ironia), wieśniak, gbur, ham i prostak, po samym wyglądzie nie wzbudza zaufania jak się już odezwie to wogóle nie ma o czym gadać. Jak taka osoba bez charyzmy, wizerunku czym ma przyciągnąć sponsorow. Arogancki ham. Takie mam wrażenie o nim... Z nim nic nie zbudujemy.

Młodynie | 2021-03-31 16:35

Jego wypowiedzi są tak kompromitujące.

Adams | 2021-03-31 23:12

To co teraz zobaczyłem i przeczytałem w myślach nachodzą same przekleństwa ... wypowiedzi prezesa Cz. są kolejnym gwozdziem to trumny Stali St Wola [*]

Adams | 2021-04-1 01:41

Co do trenerów byłego i wcześniejszego Sz. Szydełko mam nadzieje ten drugi utrzyma Hutnik Krk w 2 lidze tak na przekór i z względów sportowych bo aktualnie z całą sytuacją jest t syf na całe miasto i całe województwo.

Adams | 2021-04-1 01:46

Dokańczając poprzedni wpis jest nie zrozumiałe to co sie stało z trenerem Wieprzecięm aż dalej brak słów ..

P_laskos | 2021-04-1 10:42

Z całym szacunkiem do Jara ale on również jest winien tego stanu rzeczy... przegrać 3 mecze z rzędu i to dwa bez jakiegokolwiek stylu a ze Świdnikiem też nie było wcale tak kolorowo to nie przystoi Stalówce

Sciemaa | 2021-04-1 11:50

Biorac pod uwage ilosc nowych zachorowan wladze moze mysla albo maja jakies przecieli ze rozgrywki tej kartoflanej ligi zostana przerwane.

Nicke | 2021-04-1 14:34

Zakażenia to nie zachorowania! Poza tym mamy przykład Klicha i Krychowiaka. Jeden cztery testy w tym dwa negatywne i dwa pozytywne, a drugi raz negatyw raz pozytyw.

Mx310user | 2021-04-1 17:36

Czubat w wywiadzie mówi, że w miejsce zawodników, którzy odeszli, przyszli prezentują poziom sportowy ten sam... a na koniec dodaje:
"- Karol Wołoszyn zawiódł również na polu transferowym..."

Ten gość zaprzecza sam sobie.

Daro | 2021-04-1 18:45

Nie mówiąc o tym, że jak przychodził to mówił, że transfery będą wyglądać inaczej jak wcześniej i każdy transfer będzie musiał być potwierdzony przez 3 osoby:dyr. sportowego, trenera i prezesa.

Gallanonim | 2021-04-1 19:04

A tak gdyby głębiej się zastanowić, to co jest winny taki Czubat, Wołoszyn czy wcześniejszy mistrzu. Oni zostali powołani na stanowisko to sobie rządzą, jak chcą... Zasadnicze pytanie: kto takich ananasów powołuje? Czy zmian nie należałoby zacząć właśnie od tego gremium? Bo w przeciwnym razie, nawet jak obecny prezes odejdzie, wybiorą kolejnego. Przyjdzie jakiś kolejny Zdzichu, którego plan będzie brzmiał 3xTAK tak, załatwię sponsorów, tak, pozyskam świetnych graczy, tak, będziemy grać za kilka lat w ekstraklasie. Przecież już propozycja by tymczasowo połączyć funkcje prezesa i trenera...no..nie wiem jak to skomentować. Szkoda że rekomendacja nie brzmiała: zakup dla najstarszego w szatni książki "Trenowanie w 10 krokach", potem szybkie przepytanko z materiąłu przed radą i problem ze szkoleniowcem rozwiązany. Książkę oprawić, nie giąć, nie czytać przy jedzeniu, przyda się następnemu.

Ziom_stal | 2021-04-1 19:37

Na szczęście wyglada na to ze Garbarnia i Hutnik się utrzymają

Adams | 2021-04-1 21:46

Kolejny raz przeczytałem wcześniejsze komentarze i wnioskuje tu juz nie am co bardziej komentować ... Stalówka umiera przez radę nadzorcza i tym bardziej pewną osobę Cz. która jak widzę bardzo stara sie zrobic z zawodowego klubu okręgowych amatorów

Misio | 2021-04-2 12:59

4miasta jutro jak zwykle przeprowadza relację radiową z meczu. Link do relacji na ich stronie.

Okulickiego | 2021-04-2 14:46

W internetowym wydaniu Echa dnia jest ranking klubów z podkarpacia jaką kasę otrzymują z dotacji miejskich lub samorządowych .

Za taką dotację to tylko szkółkę piłkarską można prowadzić ..... CZUBAT DO ROBOTY !!!!

Trochę żle napisałem .... WSZYSCY PREZESI NASTĘPNI.... DO ROBOTY ....!!!!

Zgadzam się że PSA nic nie ma .....ale ma prezydent i UM i jak chce pomóc TAK NA PRAWDĘ to niech zrobi to co pisałem we wcześniejszych postach. NIECH NIE UDAJE TYLKO DA KONKRETNE MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY Z INWESTORAMI.

nigdy nie myślałem że to napiszę ale popatrz Nadbereżny na Mielec tam taka współpraca jest od kilku lat i gdzie są !!!!! Gdzie byli a gdzie są dziś !!!! tyle o Mielcu.

Za te 720 tyś to NIE MA opcji że ktokolwiek zbuduje profesjinalny klub piłkarski .... NIE wiadomo jakie są obecnie długi .... heheheh bo może się okazać że to banktut do sześcianu.

Zdrowych Świąt !!!!

Kibic z młodynia | 2021-04-2 16:28

Okulickiego bo taka jest prawda. Bankrut do sześcianu.

1938fc | 2021-04-2 17:14

Panowie wy myślicie że ta dotacja oficjalna która jest podana to tylko tyle?
Mam nadzieje że nie bo to co idzie pod stołem od Lucka to też spore liczby. Jakby sie umiało z niego korzystać to nie bylibyśmy w 3 lidze a może dzisiaj walczyli o coś więcej w 2 lidze

Stalowiec1938. | 2021-04-2 17:23

to jutro czubat ma poprowadzić zespół ? jak tak to ciąg dalszy cyrku i jaj

Młodynie | 2021-04-2 17:37

Raczej Damian Skakuj jutro

Adams | 2021-04-2 20:36

Z nieoficjalnych zródeł trener Wieprzęć wraca na stanowisko trenera pierwszego zespołu bardzo mozliwe jutro pojawi sie na ławce w roli trenera

Pjona_ziom | 2021-04-2 20:38

Oficjalnie ultimatum dla trenera 3 mecze = 3 wygrane inaczej zwolnienie a co najśmieszniejsze jest to równoznaczne z ultimatum dla Czubata co to oznacza w sumie to bardzo śmieszne.

1938fc | 2021-04-2 20:41

I teraz pytanie czy wygrać te 3 mecze czy nie

Młodynie | 2021-04-2 20:42

Kiedy miał sobie Czubat postawić ultimatum jak nie grając mecze z 3 najgorszymi drużynami w lidze. Przecież to jest śmieszne

Młodynie | 2021-04-2 20:49

Głupie jest to że co by się nie stało razem z Czubatem leci też trener. Bo jakby nie to to jednak remis bardziej byłby korzystny

Pjona_ziom | 2021-04-2 21:23

Krótko powiem tak Czubat to tchórz fałszywiec i dorobkiewicz zapchajkieszeń. Mam nadzieję że jak już w końcu odejdzie to nigdy więcej nie będzie miał do czynienia z naszym klubem w co wątpię bo te akademie to sztuczne nabijanie kabsy dla swoich...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2404) » 1938fc (1497)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1230)
» Filip kacper k. (1122) » Kamil (785)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (762)
» Kamilosss (557) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 12 995 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 22 313 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 69 253 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 25 645 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.01791