Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzisiaj gramy!!!

Dzisiaj gramy!!!
Przed nami kolejny mecz o mistrzostwo III ligi grupy IV. Po zwycięstwie z ostatnim zespołem w tabeli- Hetmanem czeka nas pojedynek z Chełmianką w Chełmie. Poprzeczka zawieszona dużo wyżej. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Chełmianka po 27.kolejkach zajmuje 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 46 oczek i ma tylko punkt straty do Stalówki. W ostatnim meczu zespół z Chełma wygrał na wyjeździe z rezerwami Cracovii.

Zielono-Czarni po 27 rozegranych meczach mają 47 punktów i plasują się na 4 pozycji . Spotkanie w rundzie jesiennej zakończyło się zwycięstwem Chełmianki przy Hutniczej 1:0.

Oczekujemy walki i zaangażowania w tym meczu. Życzymy drużynie zwycięstwa.

Hej STAL!!!

Komentarze (75)

Misio | 2021-04-18 10:14

Grzesiek - popraw Chełmianka ma 46 punktów i w przypadku zwycięstwa przeskoczy nas w tabeli. Chełmianka jest bardzo mocna na wiosnę! Prawie wszystko wygrała.

Misio | 2021-04-18 10:21

Chełmianka ma obecnie serię 5 zwycięstw z kolei. Na wiosnę w 7 meczach 6 zwycięstw. Przegrali tylko na Wiązownica, a z Puławami mają mecz zaległy. Są "w gazie"!

Młodynie | 2021-04-18 11:48

Działacz innego klubu naszej ligi stwierdził że największym problem jest u nas Żak.Może dobrze jeśli wycofają się z klubu i zaczniemy na zdrowych zasadach bez nich

Stalowiak68 | 2021-04-18 13:15

Młodynie coraz bardziej wierzę że jesteś Rafałem powtarzasz głupot które ktoś karze Ci powtarzać czy jesteś debilem. Żak wycofał się że Stali w 2018 roku nie ma nic wspólnego że spółką od momentu sprzedaży akcji miastu. Jakby był Żak to byśmy pewnie nie spadli I wydali połowę pieniędzy.....
Problemem klubu są ludzie od Nadebreżnego wszyscy bez wyjątku.

Fanatyk38 | 2021-04-18 13:31

Młodynie.
Wyjdź na spacer i dotleń się bo problemy to Ty masz chłopie. Już pisałem. Zacznijcie myśleć samodzielnie i jak już powtarzać to konkrety, fakty z pierwszego źródła a nie złote myśli . Ta opinia jest coś warta? Kolega wyżej w kilku słowach wyjaśnił Ci temat.

Jw27 | 2021-04-18 15:52

WIDZIAŁEK KOSZULKĘ MISTRZYKA NA BOISKU ALE ON CHYBA ZOSTAŁ W SZATNI. POZA TYM KIEPSKO WYPROWADZAMY PIŁKĘ PO PRZECHWYCIE. GRAMY NA REMIS?

Vielitz44 | 2021-04-18 16:42

Stal II na razie bida z nędzą, 0:1.

Vielitz44 | 2021-04-18 16:52

Nie oddaliśmy nawet strzału, z jakąś amatorką, słabo, bardzo słabo. Bramka przypadkowa ale oni chociaż coś próbują, bo nasi zero zagrożenia.

Okulickiego | 2021-04-18 16:53

Brawo Stalówka....!!!!

Młodynie | 2021-04-18 16:53

Mecz życia Tomka Wietechy co on tam wyrabiał

Kamykrah | 2021-04-18 17:03

Balon ma w sercu Stalówkę!
Takich zawodników nam potrzeba !

Stalowiak1938 | 2021-04-18 17:36

Gratulacje dla drużyny za zwycięstwo!! Czekam na ekspertów na rzeczową analizę spotkania...

Stalowiak68 | 2021-04-18 18:01

Brawo drużyna! Jednak da się wygrywać. Pytanie dlaczego dopiero teraz. Też czekam na znafców od wszystkiego.

Młodynie | 2021-04-18 18:01

Rezerwy w 98 minucie wyrównują z karnego

Cdncdn | 2021-04-18 18:19

Nie rozumie tego zachwytu.Nad czym wy sie tak zachwycacie?Jak bylo dziadostwo tak nadal jest.Zero gry.Jedynie Wietecha tu nie pasuje bo gra dobrze.

Ziom_stal | 2021-04-18 18:22

Wygraliśmy. O czasami w tej śmieszek lidze wygrany w tej lidze . Może i nawet płyniemy Puławy u nich tylko co to da ? Jesteśmy słabi i tylko i robienie jakiś analiz nie ma sensu. Walczymy o II miejsce i nie ma już nawet co rozmawiać o zwycięstwach. O sile Chelmianki stanowi dwóch 40 Brzyski i Bonin dwóch 40 latków i dlatego Chełm coś tam wygrał. Trzeba się cieszy ze zwycięstwa ale jakieś wyjazd gdzie są teraz znawcy czy proszę o analizę ? Jesteśmy słabi jak barszcz i taka jest prawda i nie widać perspektyw na przyszłość ....

Stalowiak1938 | 2021-04-18 18:28

Nikt się nie zachwyca. Po prostu zwykle gratulacje. Trzeba liczyć siły na zamiary i za zwycięstwo należą się gratulacje. Nie będę wymagał gruszek na wierzbie. Bo wiem że nie stać ich na cuda. Ważne żeby wygrywali. Ci co oczekują nie wiadomo czego powinni zejść na ziemię. Trzeba zacząć budować jakąś dobrą atmosferę bo od ponad roku tylko opiepszamy, wyzywamy i wymagamy nie wiadomo czego. Nie mamy z czym mieć wialkich oczekiwań. Trzeba cierpliwości wytrwałości i wierności przy klubie i drużynie. Bo za niedługo może nie być niczego i zostaną najwierniejsi. Przechodzimy teraz przez to co przez lata przechodził. Mielec, Lublin, Rzeszów. Teraz oni są na naszym miejscu a my na ich. Przyzwyczailiśmy się do "dobrego". Przyszły trudne czasy i ciężko się z tym pogodzić mnie jak wszystkim fanom. Musimy to przetrwać i być wsparciem i maszyną napędową dla Klubu i drużyny!! Dumni po zwycięstwie wierni po porażce!!

Cdncdn | 2021-04-18 18:32

Jesli tak to albo stypendia po 1500 zl albo wyplata po 2500 .Wówczas będę sie cieszył ze wygrali z wioskami ttpu Lagow czy tez Sieniawa. .

Jacek22 | 2021-04-18 19:57

Jak nie było gry? Stalowa mogła im nastrzelac z 5 goli gdyby wykorzystala wszystkie sytuacje, ten caly Chełm nie istniał, jak oni wygrali jesienia w Stalowej to jest zagadka.. słaby ten Chełm. Najnizszy wymiar kary, jakby Stal miała napastnika to wygrala zdecydowanie wyzej, nie wiem czemu nie gral Piechniak, z nim było by wygrali wyzejl. Pełna dominacja i kontrola przez 90 minut.

Młodynie | 2021-04-18 20:08

Oj nie poczekajmy na skrót Balon dokonywał cudów w bramce.W 2 połowie dramatyczna obrona własnej bramki

Pjona_ziom | 2021-04-18 20:25

Gratulacje dla drużyny. Za serce dla Wietechy podziękowania. Jeśli wszyscy czyli cały zespół sztab mieli w sercu nasz klub i zostawiali zdrowie dla Stalówki to byłoby dużo lepiej. Tak jak napisał OKULICKIEGO stypendia dla młodzików i najniższa dla reszty składu a dopiero do tego dodatki i premie za wyniki!
Ja się jeszcze wtrące jeśli chodzi o naszego kapitana którego wybrał Jaro. Miszczu od kilku spotkań gra całkowity piach ... Tyle straconych piłek co on dostał i przespanych akcji przez niego to szok... Lubię go bo z Rzeczycy wychowanek można powiedzieć lecz to co on robi w ostatnich meczach to ewidentne osłabienie zespolu

Okulickiego | 2021-04-18 20:48

Mimo tych wszystkich zawirowań i pewnie mimo "obrony Częstochowy"...nie wiem nie widziałem .....TO JEST ZWYCIĘSTWO ....!!! no przeciež Wszyscy jesteśmy kibicami STALÓWKI i dziś mimo tych problemów mamy święto.... Jest zwycięstwo z kur...ami....tak ....bo NIE ZAPOMINAJCIE O gównianej chełmiamnce....!!!! Rachunki nie są jeszcze wyrównane ....!!! ....jeśli dbamy .......to o WSZYSTKO....!!!! STALÓWKA ZAWSZE PANY....!!!

Onstw19 | 2021-04-18 20:56

smierć chełmiance motorowi

Kamykrah | 2021-04-18 21:05

Kapitanem kto powinien być?? Odpowiedź jest prosta. Tomasz Wietecha!

Jacek22 | 2021-04-18 22:27

To prawda Wietecha, bo Mistrzyk sie do tego nie nadaje, to juz Mrozinski sie wiecej drze, albo Waszkiewicz jak cos to ktorys z nich, Mistrzyk raczej jest cichy.

Sciemaa | 2021-04-18 23:49

No Wietecha pokazal ze jest ze w tej lidze jest klasa sam dla siebie

Jaszczur | 2021-04-18 23:50

Stalowka bardzo dobrze zagrala w pierwszej połowie w drugiej polowie dali sie zepchac do glebokiej obrony i tylko cud i Wietecha nas uratowal! Tomek Wietecha powinien byc kapitanem!

Młodynie | 2021-04-19 08:51

Teraz jeszcze cięższy rywal Wisłoka ,która naprawdę gra bardzo dobrze i jest na fali do tego są to derby i będą podwójnie zmotywowani

Nicke | 2021-04-19 09:03

Na jakiej zasadzie są to derby? Nie rozumiem.

Młodynie | 2021-04-19 09:28

Dębica też leży na Podkarpaciu

Młodynie | 2021-04-19 09:29

może trochę naciągane jednak w Dębicy twierdzą że są to derby

Nicke | 2021-04-19 09:53

Śmieszne, to w 4 lidze byłyby derby co tydzien

Brawo stal! | 2021-04-19 12:11

Można gdzieś ten mecz oglądnąć, czy jest on specjalnie schowany przez klub, aby kibice nie zharatali ego naszych gwiazd.

W Chełmie twierdza, że graliśmy piach i że fuksem wygraliśmy mecz.

Po treningowej wygranej z Hetmanem już co niektórzy myślą, że wszystko wróciło na dobre tory i dalej walczymy o miejsce w czołówce tabeli.

Dawać mecz, a nie jakiś skrót ze skrzętnie wybranymi akcjami!

Młodynie | 2021-04-19 12:43

Chełmianka była obiektywnie lepsza z gry ale my mieliśmy bramkarza tego czego zawsze brakowało

Sciemaa | 2021-04-19 17:13

Nikt nic nie chowa... akcje z meczu masz zapsze na profilu PSA na FB.

Brawo stal! | 2021-04-19 17:55

SCIEMAA
Gościu, ja potrzebuję całości meczu do analizy, a nie to, co ty lub jakiś twój kumpel chciałby, abym ja zobaczył, lub nie zobaczył. Ludzie narzekali na komunę, ale wy nie jesteście wcale inni!

Dla przykładu podam, Conde nie nadaje się do Stali grającej w 3 lidze, a ty lub twój kumpel uniemożliwiacie mi udowodnienie tego.

Każda osoba twierdząca, że Conde nadaje się do 3 ligi, nie powinien mieć jakiegokolwiek wpływu na Stal.
Wzięto od Ciosa kilku piłkarzy na zasadzie 6 w 1-nym, z czym ja się nie zgadzam i odpowiedzialni za to ludzie (w tym Wieprzeć!) powinni za to odpowiedzieć!

Filip kacper k. | 2021-04-19 18:02

BrawoStal, Conde moze i sie nienadaje ale wystepuje jeszcze jako mlodziezowiec to po pierwsze primo.

Po drugie managerem Conde nie jest Cios- co juz wyjasnil w fb. jedynym pilkarzem od Jana Ciosa jak David Hasckak.

Najwiecej pilkarzy jesli chodzi o managera to w kadrze jest od pana Sz.ktory zrujnował nas gdy graliśmy w przedsionku ekstraklasy.

Filip kacper k. | 2021-04-19 18:04

jesli chodzi opana Sz. to oczywiscie zniszczyl nas jego ojciec, ktory byl pierwszym dyr sportowym

Pjona_ziom | 2021-04-19 18:24

Wcale nie bronie Conde ale to ultra defensywny pomocnik które zadania na boisku są mniej efektowne.
Też chciałbym obejrzeć cały mecz ale jak można jak ktoś wymyślił jakieś portale które za wykup żądają 15 zł za mecz i to wątpliwej jakości.... Taka klub jak Stal Rzeszów grająca ligę wyżej ma możliwość za 24 zł miesięcznie udostępniania meczy swojej drużyny kibicom... Nie pojmuję kto to wymyślił i dlaczego klubu 3 ligi się na to godzą żeby jakaś platforma wołała 15 zł możliwość zobaczenia meczu...

Pazimieh | 2021-04-19 19:13

Co do Conde też jestem zdania, że chłop się nie nadaje do gry w piłkę nawet na tak niskim poziomie. Bez znaczenia kto jest jego menadżerem, czy skąd pochodzi jest poprostu słaby, a na tak newralgicznej pozycji potrzeba kogoś przyzwoitego chociaż.

Misio | 2021-04-19 20:15

Co do Conde, to może trochę cierpliwości. Wspomnę może Dadoka i Fidzia, którzy po pierwszych meczach też się "nie nadawali". Kto sięga dalej wstecz, to na jego pozycji byli kiedyś Uwakwe i Ożóg, którzy po pierwszych sezonach wzbudzali śmiech. A jak było później? Chyba dobrze.

Młodynie | 2021-04-19 20:29

U niego problem może być zaangażowanie i takie mam wrażenie w sparingach się starał bo walczył o kontrakt a potem ma wszystko gdzieś.Po sparingu z Łęczna mówił o tym że nie lubi grać przy niskich temperaturach

Pazimieh | 2021-04-19 20:53

MISIO gdzie Ożóg i Uwakwe, a gdzie Conde. Defensywny pomocnik powinien być agresywny, zawziety i jak to się mówi wsadzać głowę tam, gdzie niejeden bałby się wsadzić nogę, a Conde czasem wygląda jakby się bał przeciwnika.

Brawo stal! | 2021-04-19 21:07

Conde i Ożóg. To trochę jakby porównywać księżyc do słońca.
Dobre!

Brawo stal! | 2021-04-19 21:18

Tak na marginesie, zapomnijcie o Fidziukiewiczu, on ma się nijak do piłkarzy Stali, którzy grali w 1 lidze (1-szy szczebel) czy 2 lidze (2-gi szczebel).
Takie porównywanie jest niepoważne.

Nawet później za Sekulskiego czy T. Płonki (za pierwszym razem) Fidziukiewicz nie załapałby się do wyjściowego składu.

Młodynie | 2021-04-19 21:26

Ale ma liczby na podobnym poziomie z napastników od 2005 roku dwóch najlepszych to Sekulski i Fidziukiewicz który w 1,5 roku strzelił więcej bramek od Płonki podczas jego kilkuletniego pobytu

Młodynie | 2021-04-19 21:30

tak samo zawodnikiem Stali który zrobił największą karierę jest Nakoulma

Pazimieh | 2021-04-19 21:34

Ale Fidziukiewicz nastrzelal bramek w poprzedniej rundzie (czyli w 4! lidze), a napastnicy, o których wspomniał BRAWO STAL!, nie grali przeciwko czwartoligowym potęgom.

Pjona_ziom | 2021-04-19 21:37

Przecież MŁODYNIE to farmazoniarz i pomylił portale. Pudelek to nie forum kibiców taka różnica ... Tam można pisać płoty przeczytane. A Onecie i zaszłyszane od sąsiadki.

Misio | 2021-04-19 21:48

Ale jednak, jak zwykle nie zrozumieliście sensu wypowiedzi. Ja nie porównuję nikogo z nikim, tylko ich początki! Kto pamięta pierwszy sezon Mietka po powrocie z wojska wie o czym piszę. Uwakwe pierwsze mecze w Stali, to była komedia. A to czy Fidziu jest lepszy od tego czy tamtego, to trudno ocenić. Lewy w Bundeslidze też miał ciężki początek i teraz nikt na niego nie patrzy przez pryzmat pierwszych meczów. A byli tacy, co na początku wyrzuciłby go na...! Cierpliwości ludzie!

Pazimieh | 2021-04-19 22:08

MISIO ale Conde wygląda jakby nie miał pojęcia co ma robić na boisku, a wspomnieni powyżej raczej z tym problemu nie mieli, grając szczebel, dwa, a nawet trzy wyżej.

Pazimieh | 2021-04-19 22:10

Ale oczywiście nie mam nic przeciwko temu, żeby go olśniło i nagle zaczął grać dobrze.

Misio | 2021-04-19 22:13

Pazimieh albo jesteś za młody albo nie pamiętasz. Z innej beczki: dlaczego Stelmach dawał radę w 2 lidze przez lata i u każdego trenera, a w 3 już nie? W 2-giej grał w pierwszym składzie praktycznie cały czas, a w 3-ciej albo jest rezerwowym albo nawet nie łapie się na ławce? I takich przykładów jest wiele. Siudak, Konefał, Jarosz itp.

Misio | 2021-04-19 22:50

O tym czym jest cierpliwość w sporcie niech świadczą przykłady Piasta Gliwice i Sandecji w tym sezonie. Piast po 8 kolejkach miał 2 punkty i był zdecydowanie ostatni w tabeli. Dziś jest już czwarty i walczy o puchary. W 95% klubów już by pogonili trenera, a Waldek w Piaście nadal trwa i ma się dobrze. Przykład Sandecji jest inny, bo tam akurat wymienili trenera, ale chodzi mi o cierpliwość kibiców do drużyny. Sandecja po 13 kolejce miała 3 punkty i była pewniakiem do spadku. W kolejnych 12 meczach zdobyli 30 punktów!!! I jak tak dalej będą punktować, to załapią się na baraże i pewnie z rozpędu wywalczą awans! Dlaczego to piszę? Bo nam kibicom zdecydowanie brakuje cierpliwości i chłodnej oceny sytuacji. Dwa mecze przegrane i już katastrofa! Wszyscy w.....! Itd.

Pazimieh | 2021-04-19 23:00

MISIO ale mi się rozchodzi o to, że Conde wygląda jakby nie miał pojęcia o co chodzi w graniu w piłkę na jego pozycji.

Misio | 2021-04-19 23:33

Pazimieh, ale ani Ty, ani ja nie wiemy czego od niego wymaga trener. Skoro trenerzy, najpierw Wieprzęć, a teraz Skakuj postawili na niego po raz kolejny, to widocznie wykonuje ich założenia taktyczne. Często kibice widzą całkiem coś innego niż trenerzy. Zwłaszcza na pozycji defensywnego pomocnika.

Misio | 2021-04-19 23:52

Powiem tak: skrzydłowy ma szarpać, wrzucać, dużo biegać na skrzydle, napastnik ma strzelać, obrońca oprócz interwencji w obronie, ma wyprowadzać piłkę i szukać dograń do pomocników, skrzydłowych, czy napastników, ofensywny, środkowy pomocnik ma dzielić na boki, do przodu, kiedy trzeba uderzyć, wykończyć, a defensywny pomocnik oprócz odbioru, wsparcia obrońców w rozegraniu i przerywania akcji przeciwników, ma najczęściej dodatkowe obowiązki indywidualne. To jest pozycja kluczową w taktyce. I teraz nam kibicom może się wydawać, że on gra źle, a on robi dokładnie to, co trener mu kazał. Jak to mówią: "cel uświęca środki".

Fanatyk38 | 2021-04-19 23:53

Brawo Stal.
Ponosi cię chłopaczku.
Analityk hahaha. Dać ci flamaster i jak Gmoch po ekranie będziesz bazgrał...?
Kto tu k...wa pisze !?
Ludzie , zalóżcie sobie własny klub. Jest was tu kilku i każdy znajdzie dla siebie odpowiednią rolę.
Pomoże wam miasto i sponsorzy , których ogarniecie.
Oczy bolą od tych bredni.

Misio | 2021-04-20 00:03

Pazimieh i inni - kończąc dodam, że nie twierdzę, że Conde to jakiś super grajek. Sądzę, że na dziś dzień przeciętna drużyny. Tylko boli mnie, że skreślacie chłopaka, młodego chłopaka po kilku meczach. Poczekajmy.

Okulickiego | 2021-04-20 06:40

FANATYK38 aż miło mądrego hehe posłuchać , poczytać...wiesz to działa w dwie strony i bardzo chętnie poczytam twoje kocopoły bo póki co to na krytyce i wyłącznie na niej jedziesz nic nie wnosząc do tematu....A jak cię oczy bolą to ...nie czytaj...!!!

Vielitz44 | 2021-04-20 07:42

Patrząc na rezerwy, to pomijając bardzo słaby ogólny poziom naszych grajków, zerową formę Stelmacha itp. to takim promyczkiem nadziei jest ten Kolumbijczyk, ciekawe czy on może wejść do 1 składu? Gość jedyny pokazuje, że wie o co w tej grze chodzi, biega, kiwa, centruje - nie ma tam trochę z kim grać i to widać, ale może w 1 drużynie odnalazłby się na skrzydle, bo u nas z tym bieda (jak w sumie i z resztą pozycji).

Fanatyk38 | 2021-04-20 11:02

Okulickiego.
Jakie konkrety chcesz wiedzieć?!
Jadę po was bo praktycznie nic nie wiecie , wpisujecie jakieś zasłyszane informacje lub kto powinien grać. Następnie debata na 100 komentarzy czy conte jest dobry i powinien grać.
Normalnie wasze wpisy tyle wnoszą do tematu , że trener już pracę magisterską pisze na ich podstawie.
Śmieszny jesteś , podobnie jak kilku udzielających się tu pseudo fachowców.
Od lat nic się tu nie zmienia, niestety.
Oczekujecie zmian w klubie a sami jesteście niereformowalni.

Okulickiego | 2021-04-20 12:55

Najlepiej to nic nie pisać i głosu nie zabierać bo po co ??? To jest forum kibiców Stalówki i każdy kto ma tu coś z sensem do powiedzenia pisze. Natomiast pojawiają się tu również tacy jak ty co niczego nie potrafią napisać tylko po za krytyką. Jeszcze zrozumiałbym gdybyś obok tej krytyki zaprezentował swój pomysł . Lub co najwyżej zachował jakąś kulturę bo przeczytaj co piszesz i nie czepiaj się innych że mają inne zdanie niż twoje. Bo jeszcze swojego zdania nie zaprezentowałeś ale krytykować wszystko i wszystkich to nr 1.... Zmień forum lub nie czytaj...!!!
Albo pokaż zaprezentuj tych wcześniejszych "wizjonerów" z imienia i nazwiska bo ja takich nie pamiętam !!!!

Fanatyk38 | 2021-04-20 15:35

Nie będę z Tobą dyskutował bo nie ma o czym i nie ma sensu. Tak jak ty masz "swoje zdanie " i bredzisz nic nie wnosząc , tak ja mam zdanie o tobie i tobie podobnym . Mam prawo o tym pisać jak sam zaznaczyłeś.
Napisz fakty a nie swoje przemyslenia czy domysly bo ktoś Coś uslyszal.
Napawaj się wolnością w necie bo tyle ci zostało.
Forma wypowiedzi stosowna do poziomu odbiorcy. Hehe

Okulickiego | 2021-04-20 16:30

Dokładnie tego się spodziewałem ....Nie będę wchodził z Okulickiego w polemikę ....bo nie mam nic po za krytyką do zaoferowania....Spok o siedź sobie gdzieš tam w jakiejś dziurze i krytykuj....dokładn ie masz prawo tylko nie czepiaj się tych co mają inne zdanie od twojego i nie mówię tu o mnie ale o innych dla których ważne są inne sprawy dot. Klubu. Nie doczekałem się twoich pomysłów więc trochę słabo ...lipa ani "wizjonerów " co to kiedyś byli ...ale się zbyło .Mimo wszystko ..szkoda. że krytyka to jedyne co prezentujesz....Moż e inni kibice tu piszący rozstrzygną ... Nie bardzo rozumiem te ostatnie zdania ....Grozisz mi buahahaha....k...a z policji jesteś cięciu....mam się cieszyć wolnością. ..??? A zasądził ci ktoś solidnego kopniaka ...!!!!

Stalowiak68 | 2021-04-20 16:41

Hehehe fanatyk ma rację. Jesteśmy wbvzarnej dupie, 3 lidze klub zadłużony po uszy, Prezydent z klubu przez 2 lata zrobił partyjny folwark dla nieudaczników żeby nie powiedzieć dom uciech cielesnych a domorośli prezesi i managerowie sprzeczają się Conde dobry czy nie dobry? Awansujemy czy nie? Kabaret. Sami znafcy i managery.

Okulickiego | 2021-04-20 17:19

Hehehe następny FANATYK38 w wersji STALIWIAK68 jechać z frustracją ....jechać ze wszystkim ....!!!! Roz....ć wszystko ...kurde a może dokładnie róż.....ć.....to pomysł... fajnie ....Po kiego grzyba ta cała Stalówka.... ???? Sami sobie odpowiedzieć kibice....!!! Ciekawe czy też będziecie tak aktywni gdy trzeba będzie cokolwiek zbudować ....pomysły jak z rękawa będą się sypać .... I tego życzę....!!!!

Fanatyk38 | 2021-04-20 19:01

Jaki następny??
Ogarnij się.
Jutro jest nadzwyczajna sesja na temat Klubu i pcpn. Zapraszam.
Ciekawe czy taki wyszczekany będziesz.

Okulickiego | 2021-04-20 19:15

Dokładnie ....jutro dzień sądu nad twoimi koncepcjami ....róż....ć wszystko.... !!! Świetnie że będziesz przynajmniej dowiemy się czy byłeś za Rosji......em ....czy za budowaniem..... Fajnie że wrzucasz powiadomienie.... Niech Wszyscy kibice Stalówki śledzą jutrzejszy dzień. . .. Ten kopniak dalej aktualny..... Jak masz odwagę to zapraszam....!!!

Brawo stal! | 2021-04-20 20:40

Wszędzie gdzie kibice żyją piłką, dyskutują o niej lub chcą o niej poczytać, pooglądać czy posłuchać o niej, a w Stalowej Woli mamy autochtonów, którzy będą innym narzucać swoją wizję jak kibice, powinni postępować i czy dyskutować o czymś, czy nie.

Ja chcę poczytać opinie innych na temat naszych grajków czy się z nią zgadzam, czy nie. Oczywiście interesują mnie zdania innych poparte argumentami i do tego najlepiej mieć dostęp do zarejestrowanej transmisji z meczu, która niestety została specjalnie zamknięta w szafie.

Dla przypomnienia zacytuję wypowiedź jednego z tych zapalczywych cenzorów po tym, jak ładnych kilka lat temu powstał inny portal dla kibiców Stali: ...Nie rozumiem, jaki jest cel powstania tej nowej strony...

Z jednej strony chcieliby abyśmy nie dyskutowali na tej stronie na tematy o których oni nie chcą czytać, ale gdy ktoś chciałby pójść krok dalej, to nie, halo, wracaj i siedź cicho.

Zabawne towarzystwo!

Misio | 2021-04-20 22:05

Brawo Stal! Masz rację. Ja tu wyczytałem takiego co kiedyś pisał, że trzeba wy....ć Fabiana bo ściągnął Fidzia. A za rok ten sam pisze, że dobrze, że Wtorek chciał Fidzia, bo inaczej by tu nie przyszedł. Czyli jak źle grał Fidziu, to wina Fabiana,a jak dobrze to zasługa Wtorka. I jak z nimi dyskutować? Motto: "wyje...ć wszystkich, a jak już nie będzie nikogo, to wy...my siebie"

Fanatyk38 | 2021-04-20 22:26

Okulickiego. Gdzie ja pisałem o jakimś rozj...niu Klubu czy tym podobne?
Ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz bo majaczysz o policji i Bóg wie czym jeszcze.

Gdzie zapraszasz i kiedy? Chętnie skorzystam.
Noga ci uschnie .
Skoro dobro Klubu leży Ci / wam na sercu to Powinieneś zebrać towarzystwo wzajemnej adoracji i iść
Tam .
Dobrze się tu ze sobą bawicie więc nie będę przeszkadzał .

Fanatyk38 | 2021-04-20 22:36

Okulickiego. Gdzie ja pisałem o jakimś rozj...niu Klubu czy tym podobne?
Ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz bo majaczysz o policji i Bóg wie czym jeszcze.


Może zapadną kluczowe decyzje np w sprawach organizacyjno finansowych , które tak Cię interesują.
Masz dobra okazje wykazać się poza siecią .wystarczy odwagi? Czy tylko pod anonimowym nickiem jesteś taki gadatliwy?
Na ilu spotkaniach z prezydentem i władzami Klubu byłeś od 3 lat ?? Ile tych twoich pomysłów im dałeś?
Robisz coś poza klikaniem ?
A jeżeli dla kogoś ludzie , którzy spuścili Klub są ok i wykonali dobrą pracę ale nie wyszło bo ...spadliśmy to gratulacje. Dajcie im drugą szansę hehe.
Kibice swoje 5 minut już mieli. Kolorowo nie było ale przez 8 lat nie narobili takiego bałaganu jak profesjonaliści w 2.
Wyciągnąć wnioski musi prezydent bo on daje miejskie pieniądze i stoi za decyzjami.
JAK znowu postawi na złego konia to zgnijemy w tej lidze lub niżej. A tu będziesz się rozczulał z klakierami czy conte ma zostać.
Można i tak.

Okulickiego | 2021-04-21 09:08

Fanatyk38. Jak jestem wk....ony to też tak potrafię krytykować. Tylko że z tego niczego nie będzie...!
W odpowiedzi na pytania to wszystkie sprawy i pomysły jakie tu były opisywane zanim się tu znalazły zostały przedstawione ludziom którzy cokolwiek mogą. Dlaczego nie z każdego pomysły skorzystali ? No to zapytaj na tych spotkaniach z władzami klubu lub prezydentem.
Gdybyś nie był tak nadęty to zrozumiałbyś że ten "kopniak" to jedynie wirtualny....ot taki (żart)

Fanatyk38 | 2021-04-21 23:33

Mimo wszytko chętnie Cię poslucham na zywo bo często źle interpretujesz moje słowa.
Ndęty?! ;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica
2021-05-15, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Wisła Sandomierz             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 32 24-6-2 78
2 Sokół Sieniawa 33 19-8-6 65
3 Stal Stalowa Wola 32 19-3-10 60
4 Podhale Nowy Targ 32 17-8-7 59
5 Avia Świdnik 32 15-9-8 54
6 Chełmianka Chełm 32 16-6-10 54
7 Wisłoka Dębica 32 13-10-9 49
8 KSZO Ostrowiec Św 31 15-3-13 48
9 Siarka Tarnobrzeg 31 13-8-10 47
10 ŁKS Łagów 33 13-8-12 47
11 Wisła Sandomierz 33 13-8-12 47
12 Wólczanka W. Pełkińska 31 13-6-12 45
13 Cracovia II 33 11-8-14 41
14 Podlasie Biała Podlaska 32 12-5-15 41
15 Lewart Lubartów 32 9-12-11 39
16 Orlęta Radzyń Podlaski 33 11-4-18 37
17 Stal Kraśnik 32 8-10-14 34
18 Korona II Kielce 31 9-3-19 30
19 KS Wiązownica 32 8-6-18 30
20 Jutrzenka Giebułtów 31 5-7-19 22
21 Hetman Zamość 32 1-6-25 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-05-15 STAL - KS Wiązownica
2021-05-19 Stal Kraśnik - STAL
2021-05-22 STAL - ŁKS Łagów
2021-05-29 Wisła Puławy - STAL
2021-06-03 STAL - Sokół Sieniawa
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2469) » 1938fc (1499)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1244)
» Filip kacper k. (1142) » Kamil (832)
» Fanatyk38 (799) » Rafix (768)
» Kamilosss (558) » Misio (506)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 286 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 15 389 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 36 514 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 28 498 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.02645