Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazdowo!!!

Wyjazdowo!!!
W dobie zamkniętych stadionów Kibice Stalówki starają się być aktywni i zaliczać zarówno własne wyjazdy jak i mecze układowiczów.

14.04.2021 Gryf Gmina Zamość - ŁADA BIŁGORAJ

W środę wybieramy się na mecz Łady rozgrywany w Zamościu. Jdziemy w 37 osób. W Biłgoraju łapiemy się z 40 fanami Łady i ruszamy w dalszą drogę . Obecny jest również 1 fanatyk Polonii Przemyśl. Niestety 30 kilometrów przed celem duża pokazówka mundurowych. Jesteśmy zatrzymani i długi czas spisywani, przez co nie docieramy na mecz. PI

W niedzielę chcemy zaliczyć dwa wyjazdy.

18.04.2021

Górnik II Łęczna - ŁADA BIŁGORAJ

Chełmianka Chełm - STALÓWKA

Na kolejny ligowy wyjazd ruszamy w 75 osób. Na trasie łapiemy się z układowiczami z Biłgoraja- 49 i Polonii Przemyśl -5. Jedziemy w kierunku Łęcznej gdzie swój mecz rozgrywała Łada. Udaje nam się podjechać pod stadion, gdzie przez dłuższą chwilę jesteśmy trzymani i spisywani. Zaznaczamy obecność kilkoma okrzykami pod bocznym boiskiem i lecimy do Chełma na mecz Stalówki. Niestety 6 kilometrów przed miastem zatrzymują nas liczne rzesze mundurowych i zawracają w drogę powrotną. Podziękowania dla przyjaciół za obecność tego dnia!

Hej STAL

Komentarze (63)

Mocny91 | 2021-04-20 15:40

kiedy zostanie przybita zgoda z Ładą i Polonią? 10 lat układu to dość sporo..

Filip kacper k. | 2021-04-20 19:56

Stadion 65 mln zł- z kilkoma solidnymi bublami w srodku.

Corocznie na PSA 2 mln zł- czesc bezposrednio czesc poprzez spolki miejskie, mimo tego sytuacja finansowa katastrofalna

Dofinansowanie do PCPN- 1 mln zł rocznie ale juz wiadomo ze drugi trzeba bedzie dorzucic (jesli nie- wiekszy czynsz zaplaci PSA)

Czy za chwile skonczymy jak Heko Czermno i bedziemy na glownej plycie zadzic ziemniaki?

Fanatyk38 | 2021-04-20 23:13

Na głównej nic nie posadzisz bo pcpn upaść nie może.
Prędzej Klub ucierpi jeszcze bardziej niż do tej pory.
Zapomniałeś o grubych milionach na mosir.
Plus kasa dla mniejszych i większych Klubów / klubików, alademii i robi się potężna kwota. Rezultaty !?
Każdy widzi. Dno i wodorosty.

Stalowiak68 | 2021-04-20 23:59

A niech mi ktoś powie na chu...ten Pxpb Przeciez stadion miał być dla Stali a nie po to żeby płacić jakimś darmozjadom. Najpierw Mosir, teraz Pcpn robią mas w chu...najpierw Szlezak teraz Nadbereżny.

Ziom_stal | 2021-04-21 14:19

Fidziu już 2 bramki z Motorynka

Młodynie | 2021-04-21 14:22

Według Czubata Piechniak jest lepszy i jest słabym napastnikiem

Aleksander | 2021-04-21 14:49

Dzisiaj miała się odbyć specjalna sesja rady miasta w sprawie PCPN. Wiadomo coś w tym temacie???

Daro | 2021-04-21 14:55

Będzie o 16:00

Młodynie | 2021-04-21 16:05

Młodynie | 2021-04-21 18:03

Oficjalnie nowy prezes z zewnątrz

Sciemaa | 2021-04-21 18:07

Mielismy juz rzeszowiaka

Młodynie | 2021-04-21 19:08

Zobaczymy kandydat jest już wybrany .Prezydent określił jasno że celem jest awans .Nowy zarząd plus trener niby profesjonaliści z zewnątrz. Potem wchodzi Wieczysta i nie ma miejsca na bład

Sciemaa | 2021-04-21 19:10

Prezydent okreslil jasno... awans... mam chyba jakies deja vu...

Młodynie | 2021-04-21 19:16

3 mln długu trochę dużo

Stary_kibic40 | 2021-04-21 19:21

200 tys. zł. kary do ZUS-u jeszcze. O rety, rety

Stalowiak1938 | 2021-04-21 19:26

Ktoś to słucha? Jakieś ważne informacje?

Młodynie | 2021-04-21 19:27

w następnym tygodniu nowe władze klubu z zewnątrz chyba najważniejsze

Ziom_stal | 2021-04-21 19:29

Ile długu ?

Młodynie | 2021-04-21 19:30

co najmniej 3 mln złotych

Kamil | 2021-04-21 19:35

Na tą chwilę jest chyba 2.5mln. ale w 2021 będzie kolejna strata rzędu 500tys co da 3mln. Obecna strata to chyba zaległości + kara do zusu

Sciemaa | 2021-04-21 19:37

Slabo sie slucha nowaka... jak by zaraz mial sie poplakac

Stary_kibic40 | 2021-04-21 19:38

Prezentacja mateuszka, bezcenne. Nie ma się co dziwić, że nikt normalny ze strony sponsorów nie miał ochoty dyskutować nawet w klubie. Szok.

Daro | 2021-04-21 19:48

Powiedzcie mi, że to mi się tylko śni albo wydaje i tak naprawdę to prawdziwy dyrektor wysłał na kozła ofiarnego jakiegoś zestresowanego biednego stażystę na prezentację?

Stalowiak1938 | 2021-04-21 20:09

1.05 W Stalowej Stalówka - Siarka
2.05. Stal Rz. - Motor
Powiedział Nowak że już Stal Rz. Zaklepała.
+ finał PP z Siarką w Środę w tym terminie.

Szkoda ze Pandemia bo atrakcyjne wydarzenia

Stalowiak1938 | 2021-04-21 20:33

Swoją drogą jak można zrobić 3mln długu... Mając cały czas pieniądze z miasta... To jest nie do pomyślenia. Oczywiście nikt za to nie odpowie.

Sciemaa | 2021-04-21 20:34

w inkubatorze to lawek nie maja? ze chlop sie schowal za mownica?

Okulickiego | 2021-04-21 20:46

Pewnie wszyscy śledzą posiedzenie rady w sprawie psa i nie tylko....bardzo dobrze....!!! Pytanie do wszystkich ...do FANATYK38 oraz do również STALIWIAK68 ....co dalej .????? Myślę że krytyka już była i chyba jej wystarczy....Co dalej chętnie poczytam pomysły....!!! Zapraszam wszystkich do dyskusji....oby tylko z sensem....!!!!

Stalowiak1938 | 2021-04-21 22:00

Okulickiego. Brakłoby miejsca w komentarzach gdybym zaczął się rozpisywać. Priorytetem wg mnie jest znaleźć sposób aby jak najszybciej spłacić dług. Jak tak można doprowadzić do takiego zadłużenia. Nie powstanie tu drużyna dopuki będą ciągneły się długi. Prosty przykład na podstawie budżetu domowego jeżeli wiesz ze nie wisi nad Tobą kredyt masz spokój Luz psychiczny otwarta spokojna głowę możesz planować jakieś działania. Jeżeli masz długi to wszystko się p...doli i skupia na tym. Mając długi w klubie nie ściągniesz piłkarzy, nic nie zbudujesz.

Cdncdn | 2021-04-21 22:03

Jak to co dalej.Juz na zapleczu stoi stoł z kanapkami,kawka,cias teczkami i wódeczką.Taki to finał tych wypocin.Pogadali,pop ili i kupę zrobili.

Kamil | 2021-04-21 22:33

Szczerze to nie sądziłem że sytuacja klubu jest tak dramatyczna. Ciekawe ile czasu upłynie jak dyrektor Nowak doprowadzi PCPN do podobnego zadłużenia

Młodynie | 2021-04-21 22:41

Z jednej strony ogromne długi z drugiej prezydent mówi o zatrudnieniu olbrzymiego zaciągu z zewnątrz za pewnie nie małe pieniądze plus wyraźne hasło w następnym sezonie awans albo ....... bo potem wchodzi Wieczysta

Filip kacper k. | 2021-04-21 23:09

słowa malo znacza, ze przypomne : » https://www.stalowawola.pl/miasto-wp.....

Fanatyk38 | 2021-04-21 23:10

Przepraszam , że tak późno ale praca ;).
Okulickiego. Jakie ty chcesz czytać moje plany / pomysły chłopie?!
Ja od prezydenta takie same obietnice slyszałem już 2 razy, dzisiaj je powtórzył więc może do 3 razy sztuka. Oby.

Ja jako Kibic, czekam z niecierpliwością na realizację zapewnień i obietnic.

- zapewnienie finansowania;
-cel awans .

Macie teraz mniej więcej obraz jak to wygląda po zaledwie 2 latach rządu profesjonalistów. Do wyniku finansowego dodajemy sportowy i mamy obraz nędzy i rozpaczy.

A pseudo opozycja nawet nie potrafi zadać konkretnych pytań i odróżnić pcpn od psa ... o nich szkoda się rozpisywać. Ciekawe czy na następnej sesji Ci zatroskani losem klubu radni zagłosują za dotacją na psa...hehe

Nowak i pcpn nie upadną bo to sztandarowa inwestycja Lucjusza .
Studnia bez dna na którą nie ma pomysłu bo przerosły ich koszty utrzymania.

Fanatyk38 | 2021-04-21 23:30

Mój pomysł?
Zapewnić przyszłemu prezesowi warunki nie gorsze od tych , które miał Nowak. Niezależność i wolną rękę.
A jak będzie potrzeba to dołożyć kasę.
Nie interesuje mnie skąd.
L jest mocny( teoretycznie ) w wa-wie, mamy Webera, Warchoła , niech kombinują.
Spisać dobrą umowę i pozwolić działać. Konkretnie rozliczyć a nie jak z poprzednikami, w nagrodę posady.
Kibice czekają na efekty działań.
To w jakim kierunku idziemy będzie widać po ogłoszeniu władz i trenera.
Mam tylko nadzieję, że władza miejska nie wybierze trenera nowemu prezesowi .

Jefrey | 2021-04-21 23:40

Nowak nie był niezależny...

Jefrey | 2021-04-21 23:46

Był namaszczony przez prezydenta i nie wieżę że prezydent nie wiedział o rosnącym zadłużeniu i na to pozwalał,dopiero awantura z klubem zmusiła go do dymisji gdyby nie to ,byłby dalej prezesem

Misio | 2021-04-22 06:43

PCPN nie ma sensu bez bazy noclegowej! Dlatego coś takiego nie powinno istnieć, a obiekty powinny przejść pod MOSiR. Nikt nie przyjedzie na obóz, jak nie ma gdzie spać. Obecny PCPN powinien istnieć jako baza treningowa dla klubu i akademii i być finansowany z budżetu miasta jako obiekt MOSiR. Natomiast dziś miasto przerzuca kasę z klubu do PCPN i dlatego klub jest aż tak zadłużony bo płaci PCPN za wynajem stadionu. Gdzie tak jest? I po co tak jest? Żeby można było pokazać sztuczny zysk PCPN???

Fanatyk38 | 2021-04-22 08:25

W wielu miastach samorząd daje kasę klubom a następnie pobiera opłatę za obiekty. Co nie oznacza , że u nas ma być tak samo.
Pan Nowak dostał milion z miasta , 900 tys miał zarobić .zarobił zaledwie ponad 200 tys z czego Ok 180 z Psa i jest z siebie zadowolony.
Nie dziwne , że Klub jest w takiej sytuacji finansowej skoro tam też byli oni i twierdzą , że zrobili kawał dobrej roboty

Misio | 2021-04-22 08:34

Ale klub finansowany przez miasto płaci podmiotowi miejskiemu. Czy ma to sens? I po co etaty w PCPN jak MOSiR by to ogarniał?

Filip kacper k. | 2021-04-22 08:43

Panowie, etaty dla partyjnych musza być i na tym to polega. POLITYKA. Trzeba ustawić swoich. Po wczorajszej sesji rece opadaja.
Sytuacja finansowa jest tragiczna, Prezydent znow caly czas tylko obiecuje i obiecuje. Nowak uchodzi za kogos kto wykonał swietna robote i jest wielkim ekpertem. mial zarobic 900 tys, zarobi 200 z czego 185 od PSA i kazdy zadowolony. Czubat nie umie sie wyslowic.

Przeciez oni pluja nam w twarz i udaja ze deszcz pada.

Cdncdn | 2021-04-22 09:59

Pogadali,popili,poje dli kupe zrobili i do domu.A wy tu paczecie.Byli na sesji przedstawiciele kibicow.?Byli.Odezwa l sie chociaz jeden?Nie.Widocznie wam to pasuje.A Nowak w oczy sie smieje i jeszcze dostanie premje za dobrze wykonana robote.Taki to jest nasz Prezydent.Sciema goni scieme.

Młodynie | 2021-04-22 12:06

Ta wymiana wszystkich pracowników klubu na import z zewnątrz powinna dotyczyć też Nowaka a nie tylko zwykłych pracowników klubu

Stary_kibic40 | 2021-04-22 12:16

Premia dla nowaka, obowiązkowo. Zwłaszcza za śliczną prezentację z wieloma literówkami i błędami, np. Stalowa wola. Premia 10 000 zł. wskazana.

Fanatyk38 | 2021-04-22 13:53

Cdn .
Kogo reprezentujesz ty? Kibiców czy pseudo radnych a może polityków?
Byłeś na sesji czy tylko oglądałeś???
Odpisz proszę.
Owszem , Kibice byli . To była sesja rady a nie debata publiczna gdybyś nie rozróżniał.
Nasze zdanie na wszystkie tematy przedstawiamy bezpośrednio Prezydentowi na żywo podczas spotkań. Jest też oficjalnie złożonych kilka pism w UM.
Więc nie zarzucaj , że ktoś się nie odzywa.
Ta sesja to kompromitacja radnych i polityczna szopka pełna obietnic , jak w tvp z rządem.
Zero konkretnej , merytorycznej dyskusji .
Jak co dwa lata będziemy startować z nowym planem 5 letnim to nigdy tu nic nie powstanie. Niestety.

Cdncdn | 2021-04-22 14:41

Powiem tylko tyle.Na sesji każdy może zawsze zabrać głos i wyrazić swoje zdanie.Wystarczy wcześniej zgłosić to i zapisać sie na pytania czy tez zabranie głosu w dyskusji.Ale trzeba mieć jaja.Ja nie byle na sesji bo jestem daleko ale wy byliście i nicl albo trzymacie sztamę nie z tymi co trzeba.

Fanatyk38 | 2021-04-22 15:06

No tak. Biedactwo.
Jesteś daleko więc swoją "wiedzę" czerpiesz od osób trzecich i na tej podstawie snujesz swoje domysły i wygłaszasz teorie. Brawo.
Nie przeczytałeś lub nie zrozumiałeś chyba tego co napisałem. Przypadłość większości tutaj się udzielających.

Stalowiak68 | 2021-04-22 16:17

Najlepszy opowiadacz bajek w Stalowej-Lucjusz Nadbereżny, zły Marczak, zły covid, zły śnieg, my dobrzy, najlepsi, wszystko super zrobiliśmy wszystkim moim darmozjadów dziękuję za bardzo dobrą pracę. KU...a to ja się zastanawiam.skad ten dług? Krasnoludki? Skąd spadek ? Krasnoludki? Ja p....le, a wy w to gówno wierzycie, więc przypomnę Nadbereżny w czerwcu zapowiedział reset, to juz jego trzeci reset, pierwszy był jak przejął klub od kibiców, drugi po spadku. Zapowiedział też awans, też 3 raz bo już mieliśmy awansować do 1 ligi I wrócić do drugiej. To nawet nie jest kabaret. A radni bezradni ma stadionie chca robić wesołe miasteczko, zjeżdżalnie, karuzele ,siłownię.O co Ty xhodzi?

Stary_kibic40 | 2021-04-22 17:44

Stalowiak jak ma się takich radnych z opozycji (jak np. komiczny marczak, czy te kobiety coś tam jęczące o piłce nożnej, o której nie mają zielonego pojęcia), to z kim ma tam w ogóle Pan Prezydent dyskutować??? Chyba, że ze ślęzakiem czy jak mu tam jest, za którego powstała piękna bubel arena.

Jefrey | 2021-04-22 19:46

Coś mi cały czas wyskakuje błąd by dodać komentarz

Jefrey | 2021-04-22 19:47

Ha teraz poszło,jest jakaś blokada czy ban na komentarze?

Jefrey | 2021-04-22 19:57

Stary kibic 40 co ty z tą opozycją....... rządzi już parę lat i wszystko co złe to opozycja ,tak samo tu ,L ile jest już prezydentem i co wszystko przez opozycję no weź się....p..... partyjniactwo nie zna granic...takiego g...a dawno nie było

Jefrey | 2021-04-22 19:59

Ho Ho cenzura?

Fanatyk38 | 2021-04-22 20:35

Tak . Łukaszenka wjechał na łącza.
Masz iq niższe niż wymagane i ban .

Jefrey | 2021-04-22 21:37

Fan38 cieszę się że IQ masz większe niż ja ...lubię czytać Twoje niesamowite wywody odnośnie poprawy sytuacji w klubie..trzymaj tak dalej...a Łukaszenko to taki miły i przyjazny facet"cytat"jakby Ci cyferki z IQ zablokowało

Jefrey | 2021-04-22 21:42

A tak na serio ilekroć chcę wpisać nazwę partii rządzącej nagle wywala error dlatego kropkowałem we wcześniejszym wpisie...dziwne...

Fanatyk38 | 2021-04-22 22:29

Też lubię czasami tu zaglądać. Czuję się jak Lucek słuchający opozycji ;) .

Adams | 2021-04-23 00:07

Pis - a tak serio fajnie jakie są wypisywane tu bzdury i inne podobne aż zakoncze dalszy komentarz

Adams | 2021-04-23 00:11

Co do sesji co się odbyło można nazwać istnym cyrkiem ... po kilku przemówieniach straciłem nadzieje na szybkie odbudowe klubu

Młodynie | 2021-04-23 15:03

» https://twitter.com/zielono_czarni/s..... jak to się dzieje że firma zarejestrowana w Stalowej Woli rozpoczyna sponsoring Górnika Łęczna ?

Misio | 2021-04-23 16:00

"to wiodący dostawca produktów i rozwiązań dla górnictwa". A masz gdzieś koło Stalowej kopalnie? Chyba logiczne, że w reklamę się inwestuje tam gdzie jest ich rynek.

Fanatyk38 | 2021-04-23 16:48

Kupili lub kupują cały czas od nich maszyny za odpowiednią cenę to jest i umowa sponsorska.
Kiedyś budowało się vivo i też cos tam się reklamowali u nas.

Stalowiak1938 | 2021-04-23 17:06

Co nie zmiana faktu że mamy na swoim podwórku firmę która chce inwestować w piłkę tylko szkoda ze nikt nie postarał się żeby zainwestowali u nas. To że im sprzedają nie koniecznie oznacza że muszą w nich inwestować.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica
2021-05-15, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Wisła Sandomierz             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 32 24-6-2 78
2 Sokół Sieniawa 33 19-8-6 65
3 Stal Stalowa Wola 32 19-3-10 60
4 Podhale Nowy Targ 32 17-8-7 59
5 Avia Świdnik 32 15-9-8 54
6 Chełmianka Chełm 32 16-6-10 54
7 Wisłoka Dębica 32 13-10-9 49
8 KSZO Ostrowiec Św 31 15-3-13 48
9 Siarka Tarnobrzeg 31 13-8-10 47
10 ŁKS Łagów 33 13-8-12 47
11 Wisła Sandomierz 33 13-8-12 47
12 Wólczanka W. Pełkińska 31 13-6-12 45
13 Cracovia II 33 11-8-14 41
14 Podlasie Biała Podlaska 32 12-5-15 41
15 Lewart Lubartów 32 9-12-11 39
16 Orlęta Radzyń Podlaski 33 11-4-18 37
17 Stal Kraśnik 32 8-10-14 34
18 Korona II Kielce 31 9-3-19 30
19 KS Wiązownica 32 8-6-18 30
20 Jutrzenka Giebułtów 31 5-7-19 22
21 Hetman Zamość 32 1-6-25 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-05-15 STAL - KS Wiązownica
2021-05-19 Stal Kraśnik - STAL
2021-05-22 STAL - ŁKS Łagów
2021-05-29 Wisła Puławy - STAL
2021-06-03 STAL - Sokół Sieniawa
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2469) » 1938fc (1499)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1244)
» Filip kacper k. (1142) » Kamil (832)
» Fanatyk38 (799) » Rafix (768)
» Kamilosss (558) » Misio (506)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Raków Częstochowa - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 273 razy
STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 17 376 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 36 514 razy
Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 347 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.01762