Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygrywamy z Lewartem.

Wygrywamy z Lewartem.
Za nami kolejny mecz o mistrzostwo III ligi grupy IV. Tym razem Stalówka zagrała na wyjeździe z Lewartem Lubartów. Zielono-czarni wygrali to spotkanie. Bramki na wagę trzech punktów padły w końcówce meczu.

Lewart Lubartów 1-2 Stal Stalowa Wola

Konrad Nowak 29 - Tomasz Płonka 77, Piotr Mroziński 90.

90bez udziału publiczności.

Komentarze (19)

Mariuszstalowa | 2021-04-29 00:21

Gratulacje dla Wietechy za piekne obrony i wygrane pojedynki. Cieszy wygrana za co gratulacje. Jesli mamy myslec o awansie w nastepnym sezonie to sporo trzeba popracowac. Strasznie duzo pilek tracilismy w srodku pola przez niedokladne podania co powodowalo to , ze Lewart mial naprawde kilka sytuacji do strzelenia bramki. Brakowalo kogos w srodku pola do szybkiego rozgrywanie pilek do napastnikow przez co Lewart spokojnie sie ustawial w obronie.

Mariuszstalowa | 2021-04-29 00:24

Ciekaw jestem czy Mrozinski skoro ma taki ciag na bramke to moze sprobowac go postawic w ataku.

Misio | 2021-04-29 03:58

Wygrana z Lewartem, ale fartem.

Cdncdn | 2021-04-29 07:31

Do wymiany 90 procent tych kopaczy.I to natychmiast po zakończeniu sezonu albo i wcześniej.To jest dramat.Brak mi slow.

Filip kacper k. | 2021-04-29 10:38

Wiktoruk to najwiekszy zjazd. dawno czegos takiego nie widzialem, tottalny brak ambicji

1938fc | 2021-04-29 12:34

Prawda Filip , w tej rundzie Wiktoruk to nędzny piłkarz bez ambicji , chciałbym zobaczyć go takiego jak z końcówki poprzedniej rundy. Spokojnie Conde wróci to WIktoruk znowu ława

P_laskos | 2021-04-29 12:43

Obiektywnie patrzac żaden piłkarz nie poczynił postępu a kazdy zaliczył zjaaazd i to są efekty przygotowania zimowego Jaro i Skakuuuja w pół roku nie mozna zapomniec jak sie gra w piłke

Młodynie | 2021-04-29 13:06

Wiktoruk ma problemy z zaangażowaniem i nie jest to nowa rzecz.Nawet w materiale na ŁNP mówił o tym trener Dorna.Myśli że jest panem piłkarzem ze względu na wyszkolenie techniczne

Jaszczur | 2021-04-29 16:05

Ja wczoraj widzialem Wiktoruka z bardzo dobrej strony probował rozgrywac , grac kombińacyjnie tylko nie ma z kim . w 65 min nie odstawil nogi co przeplacil kontuzją . Tragicznie gra Khorolski tylko laga pilka daleko do przodu , zero komunikacji, Sobotka zadnej akcji po skrzydle tylko truchta z tylu ,Mistrzyk gral wczoraj bardzo slabo.

Okulickiego | 2021-04-29 18:19

Jak bym na umówiony czas nie dostał wypłaty ....to też by mi się nie chciało.

Raul | 2021-04-29 18:38

Jakbym nie dostawał kasy na czas , to bym rozwiązał umowę. I tyle . Jeszcze jakbym byl Takom Gwiazdom , to bym se poszedł ligę , albo dwie wyżej.Ale póki co to na Tym Wypizdowie pokazalbym 50% swych umiejętności i zjadalbym Cala ligę i gości co po pracy przyjechali pokopać. Wystarczy Okulickiego ???? Czy będziesz to trawic przez tydzień ???? Bron dalej tych Miernot.....

1938fc | 2021-04-29 21:06

Jeśli nie masz umiejętności a walczysz może będziesz grał wysoko a jak masz umiejętności a nie masz woli walki to nie zagrasz wysoko :)

Mariuszstalowa | 2021-04-30 04:06

Czego naprawde brakowalo to szybkie akcje skrzydlami . Niepotrzebnie probujemy sie przebijac srodkiem na sile co konczylo sie czesto glupimi stratami pilki. Moja opinia jest taka , ze brakuje szybkich akcji skrzydlami

Daro | 2021-04-30 08:09

Ktoś wie czy dzisiaj będzie prezentacja nowego prezesa i trenera ? Mieli działać od 1-go maja więc dzisiaj powinniśmy ich poznać. Czy jednak rozmowy trwają i się wszystko przedłuży. Ktoś coś wie?

Filip kacper k. | 2021-04-30 08:31

pezedluzy sie. na pewno nie podadza przed weekendem majowym, Skakuj na pewno poprowadzi zespol w 2 meczach z Siarka

Misio | 2021-04-30 22:23

Chyba jutro jest jakiś mecz w Stalowej? Nawet atrakcyjny, podobno? A tu taka cisza...co jest? Nawet zapowiedzi, czystej informacji, nic.

Sciemaa | 2021-05-1 01:47

a co tu gadac? skoro nawet pod plot nie podejdziesz bo cie zglebuja i wysla kwity do sanepidu

Cdncdn | 2021-05-1 07:42

A jaka to atrakcja mecz z zapyziałą Siarka z Wielowsi?To juz mecz z Sanem byłby atrakcyjniejszy.

Stadion | 2021-05-1 15:53

Będzie gdzieś transmisja oprócz Tvcom?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica
2021-05-15, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Wisła Sandomierz             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 32 24-6-2 78
2 Sokół Sieniawa 33 19-8-6 65
3 Stal Stalowa Wola 32 19-3-10 60
4 Podhale Nowy Targ 32 17-8-7 59
5 Avia Świdnik 32 15-9-8 54
6 Chełmianka Chełm 32 16-6-10 54
7 Wisłoka Dębica 32 13-10-9 49
8 KSZO Ostrowiec Św 31 15-3-13 48
9 Siarka Tarnobrzeg 31 13-8-10 47
10 ŁKS Łagów 33 13-8-12 47
11 Wisła Sandomierz 33 13-8-12 47
12 Wólczanka W. Pełkińska 31 13-6-12 45
13 Cracovia II 33 11-8-14 41
14 Podlasie Biała Podlaska 32 12-5-15 41
15 Lewart Lubartów 32 9-12-11 39
16 Orlęta Radzyń Podlaski 33 11-4-18 37
17 Stal Kraśnik 32 8-10-14 34
18 Korona II Kielce 31 9-3-19 30
19 KS Wiązownica 32 8-6-18 30
20 Jutrzenka Giebułtów 31 5-7-19 22
21 Hetman Zamość 32 1-6-25 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-05-15 STAL - KS Wiązownica
2021-05-19 Stal Kraśnik - STAL
2021-05-22 STAL - ŁKS Łagów
2021-05-29 Wisła Puławy - STAL
2021-06-03 STAL - Sokół Sieniawa
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2469) » 1938fc (1499)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1244)
» Filip kacper k. (1142) » Kamil (832)
» Fanatyk38 (799) » Rafix (768)
» Kamilosss (558) » Misio (506)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 36 677 razy
Avia Świdnik - STAL (1:0)
2005-10-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 490 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 68 144 razy
STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 10 193 razy
Osób Online: 38 / Czas gen. strony: 0.01532