Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygrywamy z Lewartem.

Wygrywamy z Lewartem.
Za nami kolejny mecz o mistrzostwo III ligi grupy IV. Tym razem Stalówka zagrała na wyjeździe z Lewartem Lubartów. Zielono-czarni wygrali to spotkanie. Bramki na wagę trzech punktów padły w końcówce meczu.

Lewart Lubartów 1-2 Stal Stalowa Wola

Konrad Nowak 29 - Tomasz Płonka 77, Piotr Mroziński 90.

90bez udziału publiczności.

Komentarze (19)

Mariuszstalowa | 2021-04-29 00:21

Gratulacje dla Wietechy za piekne obrony i wygrane pojedynki. Cieszy wygrana za co gratulacje. Jesli mamy myslec o awansie w nastepnym sezonie to sporo trzeba popracowac. Strasznie duzo pilek tracilismy w srodku pola przez niedokladne podania co powodowalo to , ze Lewart mial naprawde kilka sytuacji do strzelenia bramki. Brakowalo kogos w srodku pola do szybkiego rozgrywanie pilek do napastnikow przez co Lewart spokojnie sie ustawial w obronie.

Mariuszstalowa | 2021-04-29 00:24

Ciekaw jestem czy Mrozinski skoro ma taki ciag na bramke to moze sprobowac go postawic w ataku.

Misio | 2021-04-29 03:58

Wygrana z Lewartem, ale fartem.

Cdncdn | 2021-04-29 07:31

Do wymiany 90 procent tych kopaczy.I to natychmiast po zakończeniu sezonu albo i wcześniej.To jest dramat.Brak mi slow.

Filip kacper k. | 2021-04-29 10:38

Wiktoruk to najwiekszy zjazd. dawno czegos takiego nie widzialem, tottalny brak ambicji

1938fc | 2021-04-29 12:34

Prawda Filip , w tej rundzie Wiktoruk to nędzny piłkarz bez ambicji , chciałbym zobaczyć go takiego jak z końcówki poprzedniej rundy. Spokojnie Conde wróci to WIktoruk znowu ława

P_laskos | 2021-04-29 12:43

Obiektywnie patrzac żaden piłkarz nie poczynił postępu a kazdy zaliczył zjaaazd i to są efekty przygotowania zimowego Jaro i Skakuuuja w pół roku nie mozna zapomniec jak sie gra w piłke

Młodynie | 2021-04-29 13:06

Wiktoruk ma problemy z zaangażowaniem i nie jest to nowa rzecz.Nawet w materiale na ŁNP mówił o tym trener Dorna.Myśli że jest panem piłkarzem ze względu na wyszkolenie techniczne

Jaszczur | 2021-04-29 16:05

Ja wczoraj widzialem Wiktoruka z bardzo dobrej strony probował rozgrywac , grac kombińacyjnie tylko nie ma z kim . w 65 min nie odstawil nogi co przeplacil kontuzją . Tragicznie gra Khorolski tylko laga pilka daleko do przodu , zero komunikacji, Sobotka zadnej akcji po skrzydle tylko truchta z tylu ,Mistrzyk gral wczoraj bardzo slabo.

Okulickiego | 2021-04-29 18:19

Jak bym na umówiony czas nie dostał wypłaty ....to też by mi się nie chciało.

Raul | 2021-04-29 18:38

Jakbym nie dostawał kasy na czas , to bym rozwiązał umowę. I tyle . Jeszcze jakbym byl Takom Gwiazdom , to bym se poszedł ligę , albo dwie wyżej.Ale póki co to na Tym Wypizdowie pokazalbym 50% swych umiejętności i zjadalbym Cala ligę i gości co po pracy przyjechali pokopać. Wystarczy Okulickiego ???? Czy będziesz to trawic przez tydzień ???? Bron dalej tych Miernot.....

1938fc | 2021-04-29 21:06

Jeśli nie masz umiejętności a walczysz może będziesz grał wysoko a jak masz umiejętności a nie masz woli walki to nie zagrasz wysoko :)

Mariuszstalowa | 2021-04-30 04:06

Czego naprawde brakowalo to szybkie akcje skrzydlami . Niepotrzebnie probujemy sie przebijac srodkiem na sile co konczylo sie czesto glupimi stratami pilki. Moja opinia jest taka , ze brakuje szybkich akcji skrzydlami

Daro | 2021-04-30 08:09

Ktoś wie czy dzisiaj będzie prezentacja nowego prezesa i trenera ? Mieli działać od 1-go maja więc dzisiaj powinniśmy ich poznać. Czy jednak rozmowy trwają i się wszystko przedłuży. Ktoś coś wie?

Filip kacper k. | 2021-04-30 08:31

pezedluzy sie. na pewno nie podadza przed weekendem majowym, Skakuj na pewno poprowadzi zespol w 2 meczach z Siarka

Misio | 2021-04-30 22:23

Chyba jutro jest jakiś mecz w Stalowej? Nawet atrakcyjny, podobno? A tu taka cisza...co jest? Nawet zapowiedzi, czystej informacji, nic.

Sciemaa | 2021-05-1 01:47

a co tu gadac? skoro nawet pod plot nie podejdziesz bo cie zglebuja i wysla kwity do sanepidu

Cdncdn | 2021-05-1 07:42

A jaka to atrakcja mecz z zapyziałą Siarka z Wielowsi?To juz mecz z Sanem byłby atrakcyjniejszy.

Stadion | 2021-05-1 15:53

Będzie gdzieś transmisja oprócz Tvcom?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2021-10-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec

3 : 0

Jopek 20
Świderski 61
Khorolskyi 63
    
Sędzia: Paweł Sitkowski
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 13 8-3-2 27
2 Cracovia II 13 8-3-2 27
3 Podhale Nowy Targ 13 7-4-2 25
4 ŁKS Łagów 13 7-2-4 23
5 Stal Stalowa Wola 13 7-2-4 23
6 Chełmianka Chełm 13 6-3-4 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 13 5-5-3 20
8 Korona Rzeszów 13 5-5-3 20
9 Unia Tarnów 13 4-6-3 18
10 KSZO Ostrowiec Św 13 4-5-4 17
11 Avia Świdnik 13 5-2-6 17
12 Wisłoka Dębica 13 4-4-5 16
13 Czarni Połaniec 13 4-4-5 16
14 Sokół Sieniawa 13 3-3-7 12
15 Podlasie Biała Podlaska 13 1-8-4 11
16 Wisła Sandomierz 13 3-2-8 11
17 Tomasovia 13 1-4-8 7
18 Wólczanka W. Pełkińska 13 1-3-9 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3091) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1269)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (621) » Misio (612)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 814 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 135 992 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 33 297 razy
STAL - Legionovia Legionowo (1:1)
2017-05-13
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 35 855 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.01272