Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzisiaj derby.

Dzisiaj derby.
Już o 17:00 przy Hutniczej pierwszy gwizdek w meczu derbowym . STALÓWKA podejmuje na własnym stadionie Siarkę Tarnobrzeg.

Ze względu na obecne warunki i zamknięte trybuny, spotkanie bez ciśnienia w szeregach Kibiców. Niesety... Ale jak to mówią : nie potrzebne są nam derby bo j... was bez przerwy. I tego się trzymajmy.

Ciekawie może być na boisku. Jak wiemy , pojedynki derbowe rządzą się swoimi prawami. Siarka po 30 kolejkach zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 47 punktów. W ostatnim meczu ten zespół zremisował na wyjeździe z rezerwami Cracovii 0:0. Stalówka jest na 4 pozycji z 54 punktami na koncie. Zielono-czarni wygrali w środę z Lewartem w Lubartowie 2:1.

Życzymy powodzenia i kolejnego kompletu punktów.

Hej STAL!!!

Komentarze (30)

Adams | 2021-05-1 17:06

Oczywiscie transmisja radiowa na 4miasta

Kamillo26 | 2021-05-1 17:49

Ściągnąć w końcu tego Mistrzyka bo od paru męczy nie da się na niego patrzeć spierdzieli Wszystko co się da

Pazimieh | 2021-05-1 18:04

Działa Wam tvcom po przerwie? Mnie wywaliło i nie chce się połączyć

Zubr | 2021-05-1 18:05

nie mieli caly czas

Kamillo26 | 2021-05-1 18:06

Powinni hajs oddawać za takie coś

Pazimieh | 2021-05-1 18:09

Trzeba reklamować, bo nie dość, że 15zł za 4 ligę to lekka przesada, to jeszcze nie działa.

Fanatyk38 | 2021-05-1 18:39

Haha eksperci odcięci od internetu i świat się zawalił.

Z relacji na żywo.
Dobry mecz . Walka i trochę kombinacyjnej gry.
Niepotrzebne straty W środku Wiktoruka i Abu , które prowokowały niebezpieczne sytuacje w okolicy naszego pola karnego.
Smrody bez sztycha .

Pazimieh | 2021-05-1 18:53

Dobry mecz w naszym wyknoaniu, szkoda tylko, że z takim zaangażowaniem nie grają co mecz.

Onstw19 | 2021-05-1 18:56

ile było ???????

Cider | 2021-05-1 19:17

Brawo STALÓWKA wygrana ze smrodami bardzo cieszy ,super 2 połowa tak trzymać,była walka i zaangażowanie.A tak z innej beczki to ta Stal Kraśnik to ładnie kradnie punkty faworytom remisy z Podhalem ,Puławami i Sieniawą

Vielitz44 | 2021-05-1 19:27

ONSTW19 - 4:0

Siatkarz | 2021-05-1 19:34

Powyżej link do meczu rezerw

Młodynie | 2021-05-1 19:56

Ten kolumbijczyk to naprawdę wymiata

Stary64 | 2021-05-1 20:23

Stracili 2 punkty na własne życzenie.

Fanatyk38 | 2021-05-1 21:54

Czy nasi etatowi analitycy nie pracują 1 maja??
Nie ma na czym oka zawiesić ;).
Szkoda , że ten zespół nie prezentuje się tak w każdym meczu. Bylibyśmy w innym miejscu .
Zawsze Cieszą punkty ze smrodkami .
Teraz poprawka w pp.

Mariuszstalowa | 2021-05-1 23:29

Gratulacje za wynik ;) . Oby tak dalej .

Cdncdn | 2021-05-2 09:37

Czym tu sie podniecać.Ze wygrali z zapyziałą Wielowsią? W trzeciej lidze? Jak było dziadostwo tak nadal jest.Liczy się wyłącznie poziom ogólnopolski czyli minimum 2 liga.Co niektórym dekle sie pootwierały i chcą tym wkładom dawać szanse w przyszłym sezonie.Bez jaj

Fanatyk38 | 2021-05-2 09:55

Nikt nie każe ci się podniecać. To mała rzecz ale najzwyczajniej cieszy. Nie wygraliśmy z Łagowem tylko ze smrodami.

Chodzi o czysty komentarz, których po przegranej jest kilkadziesiąt i wszyscy mają swoje zdanie, które mogą napisać.
W przypadku wygranej i to jeszcze po dobrym meczu , jest cisza bo nie bardzo jest na co narzekać i po kim jechać więc ekspertom wypadają argumenty z rąk.
Smutna ta wasza mentalność.

Tak wiem, to tylko liga regionalna ale to te same derby na które jeszcze kilka lat temu jechał pociąg specjalny a w nim ponad tysiąc osób.

Na tą samą zapyziałą siarkę...

Więc zaczekajmy do pp z nadzieją , że przegramy i będziecie mieli okazję do wylania swoich złotych myśli oraz głębokich analiz.

Fanatyk38 | 2021-05-2 10:22

4 z ostatnich 5 spotkań wygraliśmy plus jeden remis co daje 13 pkt. Jakoś na ten centralny szczebel trzeba awansować a bez takich wygranych będzie ciężko , czy to w tym , czy w kolejnym sezonie.

Więc nie pisz tu o podnieceniu bo wiem, że w tej lidze to ich obowiązek . To tylko Zwyczajne napisanie dobrego słowa , które tobie i reszcie kibiców vip przez gardło nie przejdzie.

To może powinni dostać kolejny raz jajami ? Bo chyba jaja cię wystarczająco podniecają...

Cdncdn | 2021-05-2 10:32

No to co dobrego można napisać po wczorajszym meczu i nie tylko wczorajszym o takim wkładzie jak Khorolskyi czy Hudziku czy tez Conde.No co.Przecież ten Conde to powinien byc wypożyczony do Sanu albo Pysznicy.Ale czy tam by go chcieli?Wątpię.

Fanatyk38 | 2021-05-2 10:37

Chodzi o zespół, który wygrał jako całość, niereformowalna marudo.
Akurat wczoraj to Wiktoruk i Abu byli chyba najsłabsi jeżeli już chcesz tak zadowolić swoje ego .
Tylko nie poplam klawiatury przy tej podniecie.

Cdncdn | 2021-05-2 11:04

Ty jednak sie podnieciłeś hahahahah.Dla mnie nic sie nie zmieniło.Nic a nic .Dalej jest dziadostwo i 90 procent do zwolnienia.

Młodynie | 2021-05-2 11:12

A ja uważam że na skład jaki jest zaczynają robić przyzwoite wyniki.Zostawić większość dołożyć 5 mocnych transferów zawodników z 2 ligi lub wyróżniających się zawodników z 3 jak Purcha czy Darmochwał i można walczyć na koniec będą w Top 3 tego sezonu

Fanatyk38 | 2021-05-2 11:35

Cdn . Reprezentujesz podobny poziom i wtapiasz się w ten tłum. Nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ...ale nie zaskakuje mnie to a tym bardziej nie podnieca .

Szkoda czasu bo chyba nawet łopata w takim przypadku nie pomoże i nic nie trafi do tej mądrej główki.
Fakty są takie , że wygrali. Wygrali wysoko i zagrali na zero z tyłu. Było zaangażowanie , jeździli na dupie, grali ostro, agresywnie , wysoko atakowali.

To tylko tyle i aż tyle w przypadku tego co mamy.

Misio | 2021-05-2 11:40

Akurat co do Hudzika i Khorolskiego za wczorajszy mecz nie ma się co czepiać. Zagrali na 0 z tyłu, więc w obronie bardzo dobrze. Siarka zagrożenie stwarzała głównie po fatalnych stratach Wiktoruka. Nie pojmuję gry Wiktoruka. Ma papiery na grę w ekstraklasie, a tymczasem nie radzi sobie w 3 lidze. Wczoraj wdawał się w nieudane dryblingi, a raz tak podał do tyłu, że zawodnik Siarki znalazł się sam na sam z Wietechą. Oddać jednak Wiktorukowi trzeba, że wywalczył rzut karny. Bardzo dobry mecz Mrozińskiego, Drobota i Jopka. Jopek wczoraj znów był królem przechwytów. Nieźle też Waszkiewicz i Sobótka. No i Bałon w bramce daje pewność!

Młodynie | 2021-05-2 11:44

Karnego wywalczył Grabarz

Adams | 2021-05-2 11:55

Muszę tez coś od siebie dodać ... zadziwiające jest to że po wygranym meczu jest cisza prawie nikt nie napisze dobrego słowa o zespole chociaż troche pochwalić za wieksze zaangażowanie oraz myślę że dobrą 2 połowę nareszcie cos pograli i widac było radość w grze a nie przygnębienie .
Zapewne jakby Siarkowcy wygrali mozna sie domyslić co by tu sie działo kilkadziesiąt komentarzy z wielkim narzekaniem i złosliwym jadem byle dowalić , skrytykowac i obrażać pod tym względem jest dramat czekać tylko na porażkę mieć pretekst do marudzenia

Raul | 2021-05-2 13:04

Brawo . Oby kontynuowali taka gre i zaangazowanie w kolejnych meczach. A 15 maja mozemy wracac na Hutnicza , i to jest najlepsza informacja.

Adams | 2021-05-2 13:15

Warto napisać o Olku Drobocie ładnie szarpał na skrzydle był dynamiczny a akcja przy 3 golu majstersztyk . Jak dla mnie najlepszy zawodnik meczu

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica
2021-05-15, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Wisła Sandomierz             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 32 24-6-2 78
2 Sokół Sieniawa 33 19-8-6 65
3 Stal Stalowa Wola 32 19-3-10 60
4 Podhale Nowy Targ 32 17-8-7 59
5 Avia Świdnik 32 15-9-8 54
6 Chełmianka Chełm 32 16-6-10 54
7 Wisłoka Dębica 32 13-10-9 49
8 KSZO Ostrowiec Św 31 15-3-13 48
9 Siarka Tarnobrzeg 31 13-8-10 47
10 ŁKS Łagów 33 13-8-12 47
11 Wisła Sandomierz 33 13-8-12 47
12 Wólczanka W. Pełkińska 31 13-6-12 45
13 Cracovia II 33 11-8-14 41
14 Podlasie Biała Podlaska 32 12-5-15 41
15 Lewart Lubartów 32 9-12-11 39
16 Orlęta Radzyń Podlaski 33 11-4-18 37
17 Stal Kraśnik 32 8-10-14 34
18 Korona II Kielce 31 9-3-19 30
19 KS Wiązownica 32 8-6-18 30
20 Jutrzenka Giebułtów 31 5-7-19 22
21 Hetman Zamość 32 1-6-25 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-05-15 STAL - KS Wiązownica
2021-05-19 Stal Kraśnik - STAL
2021-05-22 STAL - ŁKS Łagów
2021-05-29 Wisła Puławy - STAL
2021-06-03 STAL - Sokół Sieniawa
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2469) » 1938fc (1499)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1244)
» Filip kacper k. (1142) » Kamil (832)
» Fanatyk38 (799) » Rafix (768)
» Kamilosss (558) » Misio (506)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 46 729 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 27 619 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 7 618 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 44 916 razy
Osób Online: 35 / Czas gen. strony: 0.01999