Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzisiaj derby.

Dzisiaj derby.
Już o 17:00 przy Hutniczej pierwszy gwizdek w meczu derbowym . STALÓWKA podejmuje na własnym stadionie Siarkę Tarnobrzeg.

Ze względu na obecne warunki i zamknięte trybuny, spotkanie bez ciśnienia w szeregach Kibiców. Niesety... Ale jak to mówią : nie potrzebne są nam derby bo j... was bez przerwy. I tego się trzymajmy.

Ciekawie może być na boisku. Jak wiemy , pojedynki derbowe rządzą się swoimi prawami. Siarka po 30 kolejkach zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 47 punktów. W ostatnim meczu ten zespół zremisował na wyjeździe z rezerwami Cracovii 0:0. Stalówka jest na 4 pozycji z 54 punktami na koncie. Zielono-czarni wygrali w środę z Lewartem w Lubartowie 2:1.

Życzymy powodzenia i kolejnego kompletu punktów.

Hej STAL!!!

Komentarze (30)

Adams | 2021-05-1 17:06

Oczywiscie transmisja radiowa na 4miasta

Kamillo26 | 2021-05-1 17:49

Ściągnąć w końcu tego Mistrzyka bo od paru męczy nie da się na niego patrzeć spierdzieli Wszystko co się da

Pazimieh | 2021-05-1 18:04

Działa Wam tvcom po przerwie? Mnie wywaliło i nie chce się połączyć

Zubr | 2021-05-1 18:05

nie mieli caly czas

Kamillo26 | 2021-05-1 18:06

Powinni hajs oddawać za takie coś

Pazimieh | 2021-05-1 18:09

Trzeba reklamować, bo nie dość, że 15zł za 4 ligę to lekka przesada, to jeszcze nie działa.

Fanatyk38 | 2021-05-1 18:39

Haha eksperci odcięci od internetu i świat się zawalił.

Z relacji na żywo.
Dobry mecz . Walka i trochę kombinacyjnej gry.
Niepotrzebne straty W środku Wiktoruka i Abu , które prowokowały niebezpieczne sytuacje w okolicy naszego pola karnego.
Smrody bez sztycha .

Pazimieh | 2021-05-1 18:53

Dobry mecz w naszym wyknoaniu, szkoda tylko, że z takim zaangażowaniem nie grają co mecz.

Onstw19 | 2021-05-1 18:56

ile było ???????

Cider | 2021-05-1 19:17

Brawo STALÓWKA wygrana ze smrodami bardzo cieszy ,super 2 połowa tak trzymać,była walka i zaangażowanie.A tak z innej beczki to ta Stal Kraśnik to ładnie kradnie punkty faworytom remisy z Podhalem ,Puławami i Sieniawą

Vielitz44 | 2021-05-1 19:27

ONSTW19 - 4:0

Siatkarz | 2021-05-1 19:34

Powyżej link do meczu rezerw

Młodynie | 2021-05-1 19:56

Ten kolumbijczyk to naprawdę wymiata

Stary64 | 2021-05-1 20:23

Stracili 2 punkty na własne życzenie.

Fanatyk38 | 2021-05-1 21:54

Czy nasi etatowi analitycy nie pracują 1 maja??
Nie ma na czym oka zawiesić ;).
Szkoda , że ten zespół nie prezentuje się tak w każdym meczu. Bylibyśmy w innym miejscu .
Zawsze Cieszą punkty ze smrodkami .
Teraz poprawka w pp.

Mariuszstalowa | 2021-05-1 23:29

Gratulacje za wynik ;) . Oby tak dalej .

Cdncdn | 2021-05-2 09:37

Czym tu sie podniecać.Ze wygrali z zapyziałą Wielowsią? W trzeciej lidze? Jak było dziadostwo tak nadal jest.Liczy się wyłącznie poziom ogólnopolski czyli minimum 2 liga.Co niektórym dekle sie pootwierały i chcą tym wkładom dawać szanse w przyszłym sezonie.Bez jaj

Fanatyk38 | 2021-05-2 09:55

Nikt nie każe ci się podniecać. To mała rzecz ale najzwyczajniej cieszy. Nie wygraliśmy z Łagowem tylko ze smrodami.

Chodzi o czysty komentarz, których po przegranej jest kilkadziesiąt i wszyscy mają swoje zdanie, które mogą napisać.
W przypadku wygranej i to jeszcze po dobrym meczu , jest cisza bo nie bardzo jest na co narzekać i po kim jechać więc ekspertom wypadają argumenty z rąk.
Smutna ta wasza mentalność.

Tak wiem, to tylko liga regionalna ale to te same derby na które jeszcze kilka lat temu jechał pociąg specjalny a w nim ponad tysiąc osób.

Na tą samą zapyziałą siarkę...

Więc zaczekajmy do pp z nadzieją , że przegramy i będziecie mieli okazję do wylania swoich złotych myśli oraz głębokich analiz.

Fanatyk38 | 2021-05-2 10:22

4 z ostatnich 5 spotkań wygraliśmy plus jeden remis co daje 13 pkt. Jakoś na ten centralny szczebel trzeba awansować a bez takich wygranych będzie ciężko , czy to w tym , czy w kolejnym sezonie.

Więc nie pisz tu o podnieceniu bo wiem, że w tej lidze to ich obowiązek . To tylko Zwyczajne napisanie dobrego słowa , które tobie i reszcie kibiców vip przez gardło nie przejdzie.

To może powinni dostać kolejny raz jajami ? Bo chyba jaja cię wystarczająco podniecają...

Cdncdn | 2021-05-2 10:32

No to co dobrego można napisać po wczorajszym meczu i nie tylko wczorajszym o takim wkładzie jak Khorolskyi czy Hudziku czy tez Conde.No co.Przecież ten Conde to powinien byc wypożyczony do Sanu albo Pysznicy.Ale czy tam by go chcieli?Wątpię.

Fanatyk38 | 2021-05-2 10:37

Chodzi o zespół, który wygrał jako całość, niereformowalna marudo.
Akurat wczoraj to Wiktoruk i Abu byli chyba najsłabsi jeżeli już chcesz tak zadowolić swoje ego .
Tylko nie poplam klawiatury przy tej podniecie.

Cdncdn | 2021-05-2 11:04

Ty jednak sie podnieciłeś hahahahah.Dla mnie nic sie nie zmieniło.Nic a nic .Dalej jest dziadostwo i 90 procent do zwolnienia.

Młodynie | 2021-05-2 11:12

A ja uważam że na skład jaki jest zaczynają robić przyzwoite wyniki.Zostawić większość dołożyć 5 mocnych transferów zawodników z 2 ligi lub wyróżniających się zawodników z 3 jak Purcha czy Darmochwał i można walczyć na koniec będą w Top 3 tego sezonu

Fanatyk38 | 2021-05-2 11:35

Cdn . Reprezentujesz podobny poziom i wtapiasz się w ten tłum. Nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ...ale nie zaskakuje mnie to a tym bardziej nie podnieca .

Szkoda czasu bo chyba nawet łopata w takim przypadku nie pomoże i nic nie trafi do tej mądrej główki.
Fakty są takie , że wygrali. Wygrali wysoko i zagrali na zero z tyłu. Było zaangażowanie , jeździli na dupie, grali ostro, agresywnie , wysoko atakowali.

To tylko tyle i aż tyle w przypadku tego co mamy.

Misio | 2021-05-2 11:40

Akurat co do Hudzika i Khorolskiego za wczorajszy mecz nie ma się co czepiać. Zagrali na 0 z tyłu, więc w obronie bardzo dobrze. Siarka zagrożenie stwarzała głównie po fatalnych stratach Wiktoruka. Nie pojmuję gry Wiktoruka. Ma papiery na grę w ekstraklasie, a tymczasem nie radzi sobie w 3 lidze. Wczoraj wdawał się w nieudane dryblingi, a raz tak podał do tyłu, że zawodnik Siarki znalazł się sam na sam z Wietechą. Oddać jednak Wiktorukowi trzeba, że wywalczył rzut karny. Bardzo dobry mecz Mrozińskiego, Drobota i Jopka. Jopek wczoraj znów był królem przechwytów. Nieźle też Waszkiewicz i Sobótka. No i Bałon w bramce daje pewność!

Młodynie | 2021-05-2 11:44

Karnego wywalczył Grabarz

Adams | 2021-05-2 11:55

Muszę tez coś od siebie dodać ... zadziwiające jest to że po wygranym meczu jest cisza prawie nikt nie napisze dobrego słowa o zespole chociaż troche pochwalić za wieksze zaangażowanie oraz myślę że dobrą 2 połowę nareszcie cos pograli i widac było radość w grze a nie przygnębienie .
Zapewne jakby Siarkowcy wygrali mozna sie domyslić co by tu sie działo kilkadziesiąt komentarzy z wielkim narzekaniem i złosliwym jadem byle dowalić , skrytykowac i obrażać pod tym względem jest dramat czekać tylko na porażkę mieć pretekst do marudzenia

Raul | 2021-05-2 13:04

Brawo . Oby kontynuowali taka gre i zaangazowanie w kolejnych meczach. A 15 maja mozemy wracac na Hutnicza , i to jest najlepsza informacja.

Adams | 2021-05-2 13:15

Warto napisać o Olku Drobocie ładnie szarpał na skrzydle był dynamiczny a akcja przy 3 golu majstersztyk . Jak dla mnie najlepszy zawodnik meczu

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2021-10-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec

3 : 0

Jopek 20
Świderski 61
Khorolskyi 63
    
Sędzia: Paweł Sitkowski
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 13 8-3-2 27
2 Cracovia II 13 8-3-2 27
3 Podhale Nowy Targ 13 7-4-2 25
4 ŁKS Łagów 13 7-2-4 23
5 Stal Stalowa Wola 13 7-2-4 23
6 Chełmianka Chełm 13 6-3-4 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 13 5-5-3 20
8 Korona Rzeszów 13 5-5-3 20
9 Unia Tarnów 13 4-6-3 18
10 KSZO Ostrowiec Św 13 4-5-4 17
11 Avia Świdnik 13 5-2-6 17
12 Wisłoka Dębica 13 4-4-5 16
13 Czarni Połaniec 13 4-4-5 16
14 Sokół Sieniawa 13 3-3-7 12
15 Podlasie Biała Podlaska 13 1-8-4 11
16 Wisła Sandomierz 13 3-2-8 11
17 Tomasovia 13 1-4-8 7
18 Wólczanka W. Pełkińska 13 1-3-9 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3091) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1269)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (621) » Misio (612)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 40 463 razy
Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 15 722 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 40 539 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 35 347 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.01236