Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Inter Mistrzem Włoch!!!

Inter Mistrzem Włoch!!!
Dobre wieści z Mediolanu.

Inter Mediolan, na cztery kolejki przed końcem sezonu w Serie A, zapewnił sobie mistrzostwo Włoch. Dla Nerazzurrich jest to już dziewiętnasty tytuł. Stało się tak po tym, jak druga w tabeli Atalanta zremisowała na wyjeździe z Sassuolo 1-1 i ma trzynaście punktów straty do Interu.

Gracze Interu grali w drugiej części sezonu niezwykle pewnie i bardzo skutecznie. Drużyna w znakomitym stylu sięgnęła po mistrzowski tytuł, przełamując trwającą od 2012 roku dominację Juventusu. Gratulacje dla naszych przyjaciół z Włoch.

Swój mecz ligowy wygrało Jastrzębie, które pokonało 3:0 Odrę Opole. Komplet punktów zdobyty na własnym stadionie pozwolił GKS-owi oddalić się od miejsca spadkowego na 4 oczka.

Życzymy kolejnych wygranych i utrzymania w I lidze.

Komentarze (36)

Mariuszstalowa | 2021-05-3 06:10

Ten weekend dosc pozytywny - wysoka wygrana z Siarka, Inter mistrzem Wloch, Jastrzebie ladnie wygralo oraz Rakow wygral PP. szkoda reszty naszych przyjaciol ale miejmy nadzieje , ze bedzie dobrze.

Kamillo26 | 2021-05-3 12:00

Cieszy mnie to że admin wrzuca różne tematy związane z naszymi przyjaciółmi ale dlaczego przez kilka miesięcy nie potrafi zaktualizować tabeli naszej ligi i innych rzeczy, nadal widnieje na stronie kolejny mecz w listopadzie
Nie wydaje mi się że takie rzeczy są trudne do ogarnięcia a napewno lepiej by to wyglądało

Onstw19 | 2021-05-3 12:27

o której godzinie w środe mecz z tarnobylem ? bedzie zbiorka pod stadionem czy niema zbieraniny ze wzgledu na smutnych panów ?

Sciemaa | 2021-05-3 13:22

16. Zapewne zadnej zbiorki nie bedzie. Bo wiadomo jak by sie skonczyla.

Koko | 2021-05-3 14:26

smutni panowie niech nie szaleją bo komendatnt nad nimi nie panuje potrafia tylko grożby kierować a prokuratura im nic nie potrafi zrobić potrafia pod huta na zajezdni spać w radiowozach

Kamillo26 | 2021-05-3 18:21

Witam chciałem delikatnie zaznaczyć że jakiś spokój ostatnio na tej stronie po udanych potyczkach naszych piłkarzy
Chłopaki wygrywają to spokój i cisza a przyjdzie porażka to znowu będzie wielu fachowcow

Vielitz44 | 2021-05-3 18:40

KAMILLO26 - z siarką to chyba pierwszy pewny wygrany mecz, po w miarę dobrej grze, pozostałe to jazda na fuksie i cudownej formie Balona, więc nie ma co się podniecać - niestety, ale w tej lidze nasze zwycięstwo z większością drużyn (AMATORSKICH!) to taka formalność, żaden sukces, a porażka po prostu to zawsze będzie traktowana jako większa czy mniejsza kompromitacja.
Mimo wszystko, cieszy jakiś tam wzrost formy oraz to iż zaczęły ich cieszyć strzelone gole i gra lepiej wygląda - oby tak do końca sezonu, a od nowego tylko gra o awans.

Raul | 2021-05-3 19:12

100 % racji VIELITZ44 .Wczesniejsze wygrane to szczesliwa bramka w 90 minucie plus fantastyczna postawa Balona .Takze , ten tego , ochloncie co poniektorzy. Mysmy mieli wywalczyc natychmiastowy awans w tym sezonie . Podobno 2 budzet i profesjonalisci w skladzie .A Amatorzy jechali z Nimi jak chcieli. 10 porazek to nie przypadek....

Kamillo26 | 2021-05-3 19:19

Panowie nie chodziło mi o podniecanie się tylko o brawa dla piłkarzy za punkty, a przy tym drużyny nie rozlicza się za grę tylko za punkty ale co niektórzy zawsze znajdą coś
Zgodzę się z wami to co. Pisaliście ale to nie ważne wazne żebyśmy wygrywali a reszta to będzie mały ból głowy

Adams | 2021-05-3 19:44

za 2 dni gdy Siarka wygra w pucharze wrócą eksperci i wielcy doradcy itd więc mozna sie spodziewac ile sie pojawi komenatrzy po nieudanym meczu

Johnnymalce | 2021-05-3 19:49

Ogladam Liga+..i widze ze druzyna Rakowa...korzysta z hotelu w Mielcu do 5 maja.i pewnie boisk treningowych..Ciekaw e czy wiedza w Czestochowie o istnieniu PCPN w Stalowej Woli...Czy jest tu ktos wtajemniczony i napisze czy sa jakies foldery reklamowe naszego osrodka,bo jade niebawem do Szczecina,moze podrzuce tamtejszemu klubowi,a nóż skorzystają..

Misio | 2021-05-3 20:04

Johnny bo chyba mają w Mielcu mecz do rozegrania. I przede wszystkim HOTEL!!! A przy PCPN o hotelu zapomnieli.

Cdncdn | 2021-05-3 21:03

Wie ktoś coś o transmisji z meczu pucharowego z Siarka?Bedzie czy nie będzie.?

Młodynie | 2021-05-3 21:17

Będzie za darmo

Johnnymalce | 2021-05-4 09:16

Tak Mielec gra z Rakowem w srode.Oczywiscie rozumiem ze nie bylo kasy na hotel bo to gruby wydatek.Ale czy naprawde nie mozna ruszyc dupy zza biurka i poszukac hotelu,wiekszego zajazdu z pokojami w okolicy zeby ulokowac 25 chlopów,i zeby zarobic na wynajeciu boisk,hali pneumatycznej,i oczywiscie lokal zarobilby na pokojach i zarciu...jestem laikiem w tym temacie,ale kolega dawno mi mowil : nawiazac wspolprace chocby z Ulanowem,tam maja hotelik,jakies konie,spokojne miejsce na wypoczynek,zyski dla nich,zyski dla PCPN..a jak za daleko to sa chocby Olimp,Ordynat,Sezam, ...choc nie mam pojecia o ilosci pokoi w tych obiektach,Hotel Stal i Hutnik pomijam.Chodzi mi o to by obiekt zarabial,i chocby Stal ,dzieciaki lokalne nie musialy placic za uzywanie swoich jakby nie bylo obiektów.

Cdncdn | 2021-05-4 09:30

A tu przykłady jak można beznadziejnie w przypadku Stalowka TV zrealizować choćby skrót meczu

» https://www.facebook.com/43504348034.....

a tu świetnie zrealizowany skrót tego samego meczu

» https://www.youtube.com/watch?v=ocLFYBFI3OQ

Misio | 2021-05-4 09:50

Johnny idealnym miejscem na hotel byłby budynek dawnego internatu. Wiem, że obecnie są tam jakieś szkoły i są najemcami, ale najemcom można zaproponować inne lokale. Budynek kiedyś spełniał warunki noclegowe, wiem że nie ten standard, ale łatwiej przerobić. A lokalizacja idealna, bo jeśli chodzi o obozy dziecięce, to znaczenie ma bliskość do boisk treningowych, bezpieczeństwo.

Młodynie | 2021-05-4 09:51

Nowak mówił na sesji że mają wytypowane miejsce pod hotel oraz mogliby wybudować go na kredyt jednak jest zbyt duże ryzyko że go nie uda się spłacić

Sciemaa | 2021-05-4 10:28

CDNCDN

czy 18 minut meczu mozna nazwac skrotem? w sumie zalezy co chcesz ogladac... jak dla mnie wystarczy to ze Stalowka TV

Mariuszstalowa | 2021-05-5 00:08

Stalowka TV nie pokazuje wszystkich akcji groznych dla nas.
Mam nadzieje , ze pilkarze sie zmotywuja na mecz z Siarka , ktora bedzie miala wieksza motywacje na PP niz na lige bo juz raczej nie spadnie i nie awansuje.

Pawelsw | 2021-05-5 09:46

CDN śmieszny koleś jestes , siedzisz przed monitorem i tylko na wszystko narzekasz . Ale co się dziwić jak ty nigdy nie byłeś na meczu STALÓWKI . Wielki expert od taktyki , zawodników a na końcu od realizacji skrótów meczów.

Pjona_ziom | 2021-05-5 15:36

Kto to jest I.Bouh który siedzi na ławce w dzisiejszym meczu ? Dzisiaj widać inne ustawienie w porównaniu do meczu ligowego i zaczynamy bardziej ofensywnie.

Młodynie | 2021-05-5 15:37

Francuz był kontuzjowany leczył się we Francji niedawno wrócił w debiucie w rezerwach z Jasłem 2 bramki Adamus mówi że dawno nie było u nas takiego zawodnika

Vielitz44 | 2021-05-5 17:32

Znowu Wietecha bohaterem jak na razie, super...

Jefrey | 2021-05-5 17:52

Sławek ma rację ,takiego zawodnika nie było u nas..Sławek wie,Sławek się zna...takiego drewna to u mnie nawet do ogniska nie ma

Vielitz44 | 2021-05-5 18:08

I jak tu się cieszyć po takim meczu, no tylko z rozstrzygnięcia można, bo reszta dramat.

Filip kacper k. | 2021-05-5 18:10

poziom tragiczny, ale fajne emocje byly przy tej cieniznie. Gratulacje za pierwszy sukces od bardzo dawna.

Ziom_stal | 2021-05-5 18:14

Z nudów oglądam Puławy z Wisloka. Wisloak ma problem z nim oddać strzał na bramke 3-0 55 min dzisiaj już zapewnili sobie awans

Raul | 2021-05-5 18:20

K...A M.C Stalowka Grać !!! Wstyd i Przyzwoitość plus Honor nie pozwililyby Mi tańcować po tak lichym Awansie .WSTYD I HANBA. 90 minut to za mało , by strzelic bramke ...



Raul | 2021-05-5 18:21

K.WA to ma byc SUKCES ?????!!!;;;;;

Filip kacper k. | 2021-05-5 18:24

sukces, bo ostatnio tylko spadek a teraz wygrana w PP na szczeblu okregu. Kolejny mecz ze zwyciesca Karpaty Krosno- Czarni Jaslo

Młodynie | 2021-05-5 18:29

W tamtym sezonie z Balonem nie spadlibyśmy

Młodynie | 2021-05-5 19:03

Rezerwy w doskonałej formie wygrali 2 do 0 w Kolbuszowej

Misio | 2021-05-5 19:12

To Bałon wygrał ten puchar!

Arriss | 2021-05-6 10:16

Młodynie masz rację. Tomek na to by nie pozwolił.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica
2021-05-15, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Wisła Sandomierz             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 32 24-6-2 78
2 Sokół Sieniawa 33 19-8-6 65
3 Stal Stalowa Wola 32 19-3-10 60
4 Podhale Nowy Targ 32 17-8-7 59
5 Avia Świdnik 32 15-9-8 54
6 Chełmianka Chełm 32 16-6-10 54
7 Wisłoka Dębica 32 13-10-9 49
8 KSZO Ostrowiec Św 31 15-3-13 48
9 Siarka Tarnobrzeg 31 13-8-10 47
10 ŁKS Łagów 33 13-8-12 47
11 Wisła Sandomierz 33 13-8-12 47
12 Wólczanka W. Pełkińska 31 13-6-12 45
13 Cracovia II 33 11-8-14 41
14 Podlasie Biała Podlaska 32 12-5-15 41
15 Lewart Lubartów 32 9-12-11 39
16 Orlęta Radzyń Podlaski 33 11-4-18 37
17 Stal Kraśnik 32 8-10-14 34
18 Korona II Kielce 31 9-3-19 30
19 KS Wiązownica 32 8-6-18 30
20 Jutrzenka Giebułtów 31 5-7-19 22
21 Hetman Zamość 32 1-6-25 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-05-15 STAL - KS Wiązownica
2021-05-19 Stal Kraśnik - STAL
2021-05-22 STAL - ŁKS Łagów
2021-05-29 Wisła Puławy - STAL
2021-06-03 STAL - Sokół Sieniawa
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2469) » 1938fc (1499)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1244)
» Filip kacper k. (1142) » Kamil (832)
» Fanatyk38 (799) » Rafix (768)
» Kamilosss (558) » Misio (506)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 87 755 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 41 136 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 33 013 razy
Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 18 599 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01757