Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zwycięstwo po serii rzutów karnych.

Zwycięstwo po serii rzutów karnych.
Piłkarze Stali Stalowa Wola rozegrali z Siarką Tarnobrzeg finałowe spotkanie o Puchar Polski Podokręgu Stalowa Wola. Ten mecz po rzutach karnych zakończył się zwycięstwem zielono-czarnych! Bohaterem „Stalówki” został Tomasz Wietecha!

Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg 0:0,

rzuty karne: 6:5.

Składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Waszkiewicz, Khorolskyi, Zięba, Sobotka, Drobot (86′ Wojtak), Mistrzyk, Wiktoruk, Jopek, Mroziński, Płonka (57′ El Bouh).

Siarka Tarnobrzeg (skład wyjściowy): Pietryga – Janeczko, Szołtys, Duda, Kowalik, Sulkowski, Józefiak, Bierzało, Gajewski, Tabor, Rogala.

Żółte kartki: Khorolskyi, Wietecha, Wiktoruk, Waszkiewicz – Janeczko, Rogala, Bierzało, Gajewski. Sędzia: Sebastian Godek (Rzeszów).

Zwycięzca finałowego spotkania o Puchar Polski Podokręgu Stalowa Wola w półfinale wojewódzkim zmierzy się ze zwycięzcą finałowego spotkania o Puchar Polski Okręgu Krosno. Wygrany tej potyczki zagra w finale wojewódzkim.

Komentarze (21)

Okulickiego | 2021-05-5 20:59

Zaglądnijcie na ...."nad Wisłą 24" tam niejaki "CDNCDN" pruje się aż k...a nie miło.... Dobrze w końcu może nadchodzi czas na konkretną robotę i weryfikację.

Cdncdn | 2021-05-5 21:10

Gościu odpuść sobie.Czy ty masz coś z głową.?Kuźwa.Sam dajesz komentarze jako ja i plujesz później na mnie.Chory pajac.

Pjona_ziom | 2021-05-5 21:18

Brawo Bałon.
Ewidentny brak napastnika.
Jeśli Nadbereżny będzie realizował obietnice tak jak do tej pory to najbliższy awans zaliczymy po jego wyprowadzeniu się że Stalowej.
Czek dla drużyny to chyba na pizzę starczy dobre

Sciemaa | 2021-05-5 21:20

a kogo obchodzi jakies nad wisla? jestesmy "nad sanem" :D a wy lazicie do smrodow krecic afery

Młodynie | 2021-05-5 21:22

Z czekiem do do Chmury raczej jego okręg

Okulickiego | 2021-05-5 21:45

cdncdn ogarnia wszystkie możliwe możliwości aby się zaprezentować jako kibic Stalówki .... na podkarpacieLive również go pełno tylko że tam pod nikiem anonim. ... Chyba czas skończyć te podchody ... i uwierzytelnić kilka spraw. A tak generalknie to frajer który nie ma nic ... po za krytyką .... Walić go !!!! frajera !!!

Misio | 2021-05-5 22:23

Cieszmy się z sukcesu zamiast się kłócić. Nie ważne okoliczności. Nie zawsze da się wygrać 4-0. Najważniejsze, że to MY gramy dalej. Balon ten puchar powinien dostać do domu. PS. Te głupie telefony zmieniają "L" na "Ł" w słowie "Balon" !

Misio | 2021-05-5 22:38

Zastanawia mnie jedna rzecz. Oczywiście nie łudzę się, ale co by było gdyby faktycznie tak się stało? Chodzi o licencję dla Stali Mielec. Doszły mnie takie słuchy, że gdyby Mielec faktycznie nie dostał licencji, to spadłby do 3 ligi naszej grupy. Oczywiście oceniam takie szansę na 1:500 ale interesuje mnie co wtedy? Czy wtedy z naszej grupy awansują dwie drużyny??? Może jednak warto powalczyć o te drugie miejsce? Może stanie się cud, bo gdzie jak gdzie, ale w naszej piłce cuda lubią się zdarzać!

Misio | 2021-05-5 23:42

Jeszcze taka myśl mi przyszła po obejrzeniu skrótu z Ligi Mistrzów: MC-PSG. Tam jeden piłkarz w 2 tygodnie przejadą całoroczny budżet naszego klubu, utrzymanie boiska, to miliony funtów, a mało co i mecz by się nie odbył, bo poruszyło śniegiem. I jak to się ma do organizacji meczu Stal Rzeszów - Garbarnia??? U nas afera, że po śnieżycy nie można rozegrać meczu 2 ligi polskiej! A tam Champions League, miliony euro na boisku, a chłopa z łopatą nie uświadczysz!!! Nie mówiąc o systemach podgrzewania murawy! Więc gdzie jest amatorka???

Stary stalowiak | 2021-05-6 10:06

Mam dla Was braci kibicowskiej naszej Stalówki ważna i bardzo. smutna informacje.Wczoraj odszedł od Nas nagle nasz brat s.p Piotr Cichoń.Napewno bardzo wielu z Was go znało,a napewno Ci trochę starsi.Stalowke miał zawsze w sercu.Jesli chcielibyscie go pożegnać w ostatniej jego drodze,to data pogrzebu będzie podana później.Z kibicowskim pozdrowieniem.

Misio | 2021-05-6 10:10

Jeszcze jedną ciekawostkę podrzucę. W ostatni weekend na naszym stadionie odbyły się 2 mecze: Stal - Siarka (4-0) i Stal Rzeszów - Motor (1-3) padło 8 goli i wszystkie do jednej bramki! Co jeszcze ciekawe we wczorajszym meczu Stal zdobyła gola na bramkę "zaczarowaną", ale sędzia jej nie uznał, a w II połowie piłkarz Siarki nie strzelił karnego na właśnie tą bramkę! Normalnie czary na naszym stadionie:-)))

Misio | 2021-05-6 22:17

Fajny konkurs z super nagrodą!

Johnnymalce | 2021-05-7 08:46

Trzeba grac i walczyc o te drugą pozycje w tabeli..bo co chwile trupy z szaf wypadają..i w tym kraju do ostatniego dnia nie wiadomo kto spada,kto awansuje..i tak od wielu lat.teraz GKS Katowice..Zus im wyliczyl 4 mln zadluzenia...

Młodynie | 2021-05-7 21:56

Podobno ruszyły rozmowy na temat nowego kontraktu Sobotki i Mrozińskiego

Ziom_stal | 2021-05-8 12:11

Serio liczysz ze Puławy są zadłużone i nawet jak jakims cudem będziemy mieli drugie miejsce to awansujemy ?????

Marco | 2021-05-8 16:48

Raczej nikt na cud nie liczy, aczkolwiek kilka karnych podyktowanych na korzyść Puław było bynajmniej podejrzanych tak jak i całe sędziowanie choćby w meczu z Wólką Pełkińską gdzie ewidentnie sędzia gwizdał pod Puławy.

Ziom_stal | 2021-05-8 20:07

Tak drukowali pod nich ze maja 32 mecze i 2 porażki 24 wygrane rozumiem ze motro wepchnęli ale nie oszukujmy sie chyba nikt w tej lidze na to bardziej nie zasłużył . A my nawet nie mamy drużyny a w Lipcu zaczynamy nowy sezon nie ma trenera nie ma prezesa a my mówimy o jakiś kosmosie

Młodynie | 2021-05-8 20:20

Prezes już jest dawno wybrany tylko nie podany do opinii publicznej działa już dopina nowy kontrakt z Mrozińskim

Ziom_stal | 2021-05-8 22:45

Całe szczęście ze nikt nie spada śle będzie Tarnów Kszo Siarka Wisłoka Sienawa łatwo nie będzie

Cdncdn | 2021-05-8 23:28

Czy ktos wie kiedy uruchomia strone PSA i sprzedaz biletow na sobote za tydzien.Rzeszow juz sprzedaje.Czy zawsze u nas musi byc wszystko na ostatnia chwile?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2021-10-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec

3 : 0

Jopek 20
Świderski 61
Khorolskyi 63
    
Sędzia: Paweł Sitkowski
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 13 8-3-2 27
2 Cracovia II 12 8-2-2 26
3 Podhale Nowy Targ 13 7-4-2 25
4 Stal Stalowa Wola 13 7-2-4 23
5 ŁKS Łagów 12 7-1-4 22
6 Chełmianka Chełm 13 6-3-4 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 13 5-5-3 20
8 Korona Rzeszów 13 5-5-3 20
9 Unia Tarnów 13 4-6-3 18
10 KSZO Ostrowiec Św 13 4-5-4 17
11 Avia Świdnik 13 5-2-6 17
12 Wisłoka Dębica 13 4-4-5 16
13 Czarni Połaniec 13 4-4-5 16
14 Sokół Sieniawa 13 3-3-7 12
15 Podlasie Biała Podlaska 13 1-8-4 11
16 Wisła Sandomierz 12 3-1-8 10
17 Tomasovia 12 1-3-8 6
18 Wólczanka W. Pełkińska 13 1-3-9 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3089) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1307) » Filip kacper k. (1268)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (621) » Misio (606)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (:)
1999-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 448 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 72 402 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 29 384 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 21 580 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.0173