Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzisiaj gramy!!!

Dzisiaj gramy!!!
Panie i Panowie.

Przed nami kolejny mecz o mistrzostwo III ligi grupy IV. Już dzisiaj STAL zagra w Sandomierzu z Wisłą. Początek spotkania o godzinie 16:00. Niestety mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Drużyna Wisły w 32 meczach zgromadziła 47 punktów i zajmuje 11 miejsce w tabeli. W ostatnim ligowym spotkaniu zespół z Sandomierza doznał wysokiej porażki z rezerwami Cracovii- 6:2. Podopieczni Rafała Wójcika bedą chcieli powalczyć na własnym terenie o komplet punktów .

Stalówka po 31 kolejkach ma na koncie 57 punktów i zajmuje 4 miejsce w tabeli. Zielono-czarni wygrali 4 z 5 ostatnich spotkań , raz zremisowali. Tydzień temu nasz zespół rozbił w derbowym pojedynku Siarkę 4:0.

Wszyscy liczymy na podtrzymanie dobrej passy i kolejną wygraną. Jesienią Wisła wygrała przy Hutniczej 1:0. Zapowiada się ciekawe widowisko sportowe.

Hej STAL!!!

Komentarze (17)

Pazimieh | 2021-05-9 17:13

Chłopaki trzymają poziom waleczności i zaangażowania z meczu ligowego z Siarką :) i jak widać to wystarcza, żeby zdominować rywali w tej lidze

Misio | 2021-05-9 17:38

Oby na 0 z tyłu!!!

Młodynie | 2021-05-9 17:55

Mieli wygrać wygrali , zdeklasowali przeciwnika ? tak kolejny pozytyw że żegnamy Piechniaka po tym sezonie

Pazimieh | 2021-05-9 17:55

Brawo, oby tak w każdym meczu do końca sezonu

Misio | 2021-05-9 18:01

Teraz będzie cisza w komentarzach, bo jak przegrywaliśmy, to było na kogo klnąć, wyzywać, można sobie było ulżyć, ponarzekać...a teraz co? Czekamy na pierwsze potknięcie:-)))

Johnnymalce | 2021-05-9 18:10

STALÓWKO..czemu tak pózno..? żal tych straconych punktów z dołem tabeli..

Mariuszstalowa | 2021-05-9 18:10

Brawo za wygrana!!! Takie wyniki powinny byc od poczatku sezonu.

Ziom_stal | 2021-05-9 18:10

Super wygrana z młodymi chłopakami z Sandomierza jest się czym jarac mając drugi budżet w lidze . Zejdziecie na ziemie jesteśmy na 4 poziomie rozgrywkową i na 10 kolejek przed końcem o nic nie gramy ....

Młodynie | 2021-05-9 18:17

Gramy o 2 miejsce w tabeli.Pulawy za 3 kolejki czyli przed meczem z nami będą miały już awans zapewniony

Mariuszstalowa | 2021-05-9 18:57

Cieszy progres.

Misio | 2021-05-9 19:05

Skakuj trenerem "wszechczasów"! W lidze 6 meczów, 5 zwycięstw, 1 remis i 15-1 w bramkach. Jak do tego dołoży się jeszcze triumf w Pucharze Polski:-) to bilans wygląda znakomicie! Gdyby teraz go zwolnili, to trzeba go zgłosić do Księgi Guinnessa!

Ziom_stal | 2021-05-9 19:17

Progres cieszy ale wygrywamy naprawdę ze słabymi drużynami i mecze które trzeba było wygrać już są dawno za nami

Filip kacper k. | 2021-05-9 19:22

zeszła jakakolwiek presja, na wiosne liga duza slabsza (wiele druzyn kopie mlodzieza- rezerwy Kielc i Krakowa, Sandomierz, Wolka). Za chwile koncza sie kontrakty, trzeba sie pokazac, powalczyc o nowe lub zainteresowac inny klub. Wystarczylo wlaczyc zaangazowanie...

Mariuszstalowa | 2021-05-9 19:25

Czasu nie zmienisz , nikt nie jest zadowolony z tego fakty ale za to mamy szanse wczesniej zaczac budwac sklad na przyszly sezon .

Filip kacper k. | 2021-05-9 19:28

niemniej sa zdecydowani dwaj wyragni tego sezonu:
Trener Skakuj- takiej serii nie było od bardzo, bardzo dawna.
i Tomek Wetecha, ktory w swoisty sposob osmieszyl przede wszystkich bramkatrzy ktorzy mniej wiecej przez ostatnie 5 lat bronili barw Stalowki i pozostalych aktualnych kopaczy. Ktos smial sie tam z Mietka a mysle ze na tym poziomie to i on by sie w wieku 55 lat wybijal

Daro | 2021-05-9 19:59

Cieszę się z wyników ale niestety trochę zakłamują rzeczywistość. W tych 7 meczach tylko 3 były pewne. Reszta to nie zasługa Skakuja tylko Tomka Wietechy.

Pazimieh | 2021-05-9 21:14

Jednak mecze z Siarką i Wisłą wyglądały zupełnie inaczej, niż większość poprzednich

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2021-10-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec

3 : 0

Jopek 20
Świderski 61
Khorolskyi 63
    
Sędzia: Paweł Sitkowski
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 13 8-3-2 27
2 Cracovia II 12 8-2-2 26
3 Podhale Nowy Targ 13 7-4-2 25
4 Stal Stalowa Wola 13 7-2-4 23
5 ŁKS Łagów 12 7-1-4 22
6 Chełmianka Chełm 13 6-3-4 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 13 5-5-3 20
8 Korona Rzeszów 13 5-5-3 20
9 Unia Tarnów 13 4-6-3 18
10 KSZO Ostrowiec Św 13 4-5-4 17
11 Avia Świdnik 13 5-2-6 17
12 Wisłoka Dębica 13 4-4-5 16
13 Czarni Połaniec 13 4-4-5 16
14 Sokół Sieniawa 13 3-3-7 12
15 Podlasie Biała Podlaska 13 1-8-4 11
16 Wisła Sandomierz 12 3-1-8 10
17 Tomasovia 12 1-3-8 6
18 Wólczanka W. Pełkińska 13 1-3-9 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3089) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1307) » Filip kacper k. (1268)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (621) » Misio (606)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Hutnik Kraków (1:1)
2005-04-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 866 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 544 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 31 122 razy
STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 70 507 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.01456