Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przedsprzedaż biletów!!!

Przedsprzedaż biletów!!!
Szanowni Kibice!!! Już w sobotę , Stalówka zagra przy HUTNICZEJ kolejny mecz o ligowe punkty. To spotkanie możemy oglądać z trybun!!!

WSZYSCY widzimy się na sektorze dopingującym. Zachęcamy znajomych do przyjścia na stadion!!!

Ilość miejsc jest ograniczona więc już w środę kupujemy bilety na nową trybunę!!!

Od środy 12 maja od godz.13 rusza sprzedaż internetowa biletów na sobotni mecz Stali Stalowa  Stalowa Wola z KS Wiązownica w ramach 34. kolejki 3 Ligi.

Spotkanie rozpocznie się 15 maja o godzinie 17.

Cennik biletów:

TRYBUNA GŁÓWNA

15 zł normalny

10 zł ulgowy 1 zł dla dzieci do lat 6

TRYBUNA HUTNICZA

12 zł normalny

8 zł ulgowy

1 zł dla dzieci do lat 6

VIP / SEKTOR D 55 zł normalny

40 zł ulgowy

12 zł dla dzieci do lat 6

Bilety można kupić w kasach stadionu we czwartek i piątek w godz.15:30-18:00

W dniu meczu kasy będą czynne tylko przez 2 godziny tj. od 13:00 do 15:00. Wszystko to podyktowane jest obostrzeniami pandemii. Po godz.15 zostaną zamknięte i nie będzie możliwości zakupu biletu.

Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad dotyczących zakupu biletu.

Komentarze (32)

P_laskos | 2021-05-11 15:28

Derby wygrane sezon już dawno skonczony dlaczego nie dostaja szansy młodzi wychowankowie Siudak, Stępniowski, Szifer, Lebioda ? O nic już nie gramy a można ratować budżet i jeszcze zgarnąć dodatkowo 100 tyś. za projunior. Ktoś wie kiedy ten ułomny prezesina Czubat w końcu odejdzie w takiej prostej sprawie nawet nie potrafi dać dup.....y ?? Mamy juz maj a miał być do końca kwietnia i odejść

Misio | 2021-05-11 16:39

P_Laskos dziwny jest ten Twój apel. Skład ustala trener, a nie prezes. Szifer jest chyba kontuzjowany, a w bramce świetnie radzi sobie Bałon. No i regularnie gra Grabarz. A po za tym warto grać o 2 miejsce, bo różnie może być z licencjami w wyższych ligach.

Kamil | 2021-05-11 17:14

Nas może tylko uratować brak licencji dla Wisły Puławy. Jak ktoś z 2 ligi nie dostanie to się po prostu ktoś utrzyma

Ziom_stal | 2021-05-11 17:15

A czemu Puławy miałby nie dostać licencji ?

Onstw19 | 2021-05-11 17:18

siema z której strony na jakim sektorze będzie doping ?

Młodynie | 2021-05-11 17:19

Nigdy nic nie wiadomo problemy finansowe nagle wycofanie się Azotów niektórych rzeczy nie uda się przewidzieć a wiadomo kto ma wpływ na spółke Azoty

Misio | 2021-05-11 17:29

Kamil i Ziom a czy w tamtym sezonie ktoś brał pod uwagę, że awansują 2 drużyny? Wiem, że to inna sytuacja, ale różne rzeczy się dzieją i dlatego warto o te drugie miejsce powalczyć. Zresztą o czym my piszemy? Zawsze trzeba grać o zwycięstwo i zająć jak najwyższe miejsce.

Pjona_ziom | 2021-05-11 17:48

No muszę powiedzieć że nasz zarząd to mistrzowie marketingu. Bilet na jeden mecz kosztuje 15 a karnet na 4 mecze 60 zł. Proszę nie odbierać tego w zły sposób bo nie chcę tutaj sugerować że jest drogo to nie o to chodzi.
Podczas przerwy można było robić wiele a co robił zarząd przez te ostatnie miesiące żeby gospodarować budżet w sytuacji w jakiej była czyli zamknięte stadiony? Normalne kluby promują drużynę w każdy możliwy sposób i to nawet kluby 4 ligowe... Można było sprzedawać cegiełki czy robić promocje dla kibiców w konkretnym celu żeby było coś na plus ....

Pjona_ziom | 2021-05-11 17:48

Stal Rzeszów uruchamiając sprzedaż biletów/karnetów daje ulgi dla studentów/uczniów dodatkowo podczas pierwszych godzin karnety można kupić 25% taniej, do zakupionych karnetów jest np. 5 dodatkowych wejściówek a wszystko po to żeby sprzedać więcej, żeby była lepsza frekwencja żeby zachęcać ludzi do kupowania karnetów, wspierania klubu, żeby młodzież zamiast iść chlać piwo przyszła na mecz, żeby rodziny z dziećmi przychodziły żeby zaszczepiać od małego zajawkę do klubu ale w stalowej nie w stalowej się nie da, lepiej porozdawać wejściówki nawet jak jest zamknięty stadion to porozdawać darmo swoim i potem narzekać

Pjona_ziom | 2021-05-11 17:49

Ważne że na loży VIP będzie full i catering się zamówi

Ziom_stal | 2021-05-11 18:25

Gniemy w tej lidze a ktoś myśli się o wycofaniu się Azotow prędzej chyba nas bieda dopuści niż Puław póki co to znamy wyniki spółki i długi .....

Maniek | 2021-05-11 23:34

Jak to brzmi Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica.. w zapowiedzi, nie do pomyslenia ze mogą grać z tymi wiejskimi pachołami zamiast z druzynami konkretnymi a nie zza stodoły.. Ciekawe czy oderwani od pługa z wielkiej metropolii Wiązownica tez sie pojawia??

Maniek | 2021-05-11 23:36

Miejmty nadzieje ze to tylko epizod w tej lidze i Stal wroci szybko na swoje miejsce.. z łagowem wiązownicą i innymi osadami niech graja ale REZERWY.. a w sobote niech nastrzelaja wiesniakom jak najwiecej i pokaza ze Stal nie pasuje do tej ligi ze powinna grac wyzej.

Jefrey | 2021-05-12 00:03

Maniek-już w tamtej rundzie jak ty to nazwałeś "wieśniaki"pokazali mam gdzie jest nasze miejsce....i długo tu będziemy

Młodynie | 2021-05-12 07:27

Wiązownica akurat ma konkretnego prezesa współpracują z Akademią Wisły Kraków a że wiocha Nieciecza też wiocha a ma niezłą drużynę

Ziom_stal | 2021-05-12 07:37

Panowie zejdziecie na ziemie obecnie pasujemy do tej ligi i bez wzmocnień przyszły sezon tez nie awansujemy . Na obecna chwile jesteśmy średniakiem 3 ligowym z długami brakiem perspektyw ale za to pięknym stadionem. To nie jest łatwe się stad wyrwać patrz Stal Rzeszów Motor Puławy czy nawet Kszo . Podhale tez ma ambitne plany . Potem Wieczysta ... naprawdę jesteśmy w d....

Maniek | 2021-05-12 14:10

Jeffrey o ile pamiętam to te wieśniaki dostały 6 goli u siebie od Stali i na taki wynik liczę ponownie a może nawet jakiś rekord? Trzeba takie zespoły gromić i pokazywać im miejsce w szyku.

Filip kacper k. | 2021-05-12 14:25

Maniek to się przeliczysz

Młodynie | 2021-05-12 14:47

Wiązownica jak przegra z nami to spada będą walczyć

Filip kacper k. | 2021-05-12 19:59

Rezerwy wygrywają w Targowisku 1:0.
Brawo panowie !!!

Vielitz44 | 2021-05-12 20:07

Jakim składem grali, bo bramka T.Płonki.

Młodynie | 2021-05-12 20:32

atak Płonka Piechniak Kacper wyleciał z boiska

Młodynie | 2021-05-12 20:34

teraz pytanie czy nie podłożyć się Wiązownicy aby mniej drużyn spadało z 3 ligi i mniej z 4 ligi

Filip kacper k. | 2021-05-12 21:18

Knurovsky
Stępniowski
Gnatek
Pietrzyk
Bosak
El Bouh
Hascak
Stelmach
Płonka
Espana
Piechniak

Filip kacper k. | 2021-05-12 21:19

kacper czerwona w 30 min

Młodynie | 2021-05-12 21:19

Mamy lepszego skrzydłowego niż Drobot jest nim kolumbijczyk kolejny popis w rezerwach

Vielitz44 | 2021-05-12 21:39

Drobot lewa, kolumbijczyk prawa - czas na testy tych chłopaków w pierwszym składzie - kiedy jak nie teraz.

Misio | 2021-05-12 22:27

Podobno jest przepis, że tylko 1 zawodnik może grać z poza Unii. Gra Khorolski i dlatego nie gra Kolumbijczyk.

Misio | 2021-05-14 16:18

Orientuje się ktoś ile biletów poszło?

Pjona_ziom | 2021-05-14 16:33

O ile strona poprzez którą dokonuje się zakupu biletów wszystko przelicza dokładnie to wychodzi na to że około połowa się sprzedała ~400. Najwięcej wolnych jest na trybunie hutniczej. Jako ciekawostkę można dodać że tańsze karnety są na Stali Rzeszów która gra w wyższej lidze.
U nas jest pewne że najwięcej kibiców będzie w loży VIP.

Ziom_stal | 2021-05-14 22:56

Dużo ludzi bym się nie spodziewał nie oszukujmy się liga podwórko regionalna do tego o nic nie walczymy

Fanatyk38 | 2021-05-15 12:13

Ciekawe ilu będzie internetowych komentatorów na trybunach...?!
Czy wszyscy "będą daleko" lub w pracy ?!
Tylko zwycięstwo dzisiaj . NAJWIERNIEJSI będą na Hutniczej.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2021-10-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec

3 : 0

Jopek 20
Świderski 61
Khorolskyi 63
    
Sędzia: Paweł Sitkowski
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 13 8-3-2 27
2 Cracovia II 13 8-3-2 27
3 Podhale Nowy Targ 13 7-4-2 25
4 ŁKS Łagów 13 7-2-4 23
5 Stal Stalowa Wola 13 7-2-4 23
6 Chełmianka Chełm 13 6-3-4 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 13 5-5-3 20
8 Korona Rzeszów 13 5-5-3 20
9 Unia Tarnów 13 4-6-3 18
10 KSZO Ostrowiec Św 13 4-5-4 17
11 Avia Świdnik 13 5-2-6 17
12 Wisłoka Dębica 13 4-4-5 16
13 Czarni Połaniec 13 4-4-5 16
14 Sokół Sieniawa 13 3-3-7 12
15 Podlasie Biała Podlaska 13 1-8-4 11
16 Wisła Sandomierz 13 3-2-8 11
17 Tomasovia 13 1-4-8 7
18 Wólczanka W. Pełkińska 13 1-3-9 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3091) » 1938fc (1566)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1269)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (622) » Misio (612)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Polonia Warszawa - STAL (:)
1995-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 1 524 razy
STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 64 126 razy
STAL - Górnik Zabrze (1:3)
2009-10-03
Ilość zdjęć: 72
Wyświetleń: 222 462 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 20 766 razy
Osób Online: 46 / Czas gen. strony: 0.01512