Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jutro mecz!!!

Jutro mecz!!!
Szanowni Kibice.

Już jutro-sobota 12.06. Stalówka rozegra ostatni mecz ligowy przy Hutniczej. Przeciwnikiem zielono-czarnych będą rezerwy Cracovii. Pierwszy gwizdek o godzinie 17:30.

Wszystkich sympatyków Stalówki zapraszamy na to spotkanie. Zadbajmy o dobrą frekwencję i atmosferę na trybunach.

Nasz jutrzejszy przeciwnik po 39 meczach ma na koncie 53 punkty i zajmuje 11 miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce zespół z Krakowa przegrał z Podhalem w Nowym Targu 3:1.

Stalówka również zanotowała porażkę z Orlętami w radzyniu. Zapowiada się ciekawe widowisko sportowe w Stalowej Woli. Oba zespoły będą chciały się zrehabilitować za poprzednie niepowodzenia.

Komentarze (30)

Młodynie | 2021-06-12 12:58

Jutro konferencja prezydenta i prezentacja nowego trenera i dyrektora sportowego. Mroziu na 400 procent odchodzi

Fanatyk38 | 2021-06-12 16:12

Pewnie nie tylko on, niestety .
Grubo ponad miesiąc to spore opóźnienie z decyzjami w sprawach ważnych dla klubu. A kto miał rozmawiać z zawodnikami o przyszłym sezonie?!magazynier?
Jak rozsypie się trzon a na to się zanosi,to będziemy potrzebować sporo szczęścia by posklejać skład do kupy. Skład na miarę walki o zapowiadany awans, bo przecież tylko to nas interesuje.
Szczerze, widziałem już wystarczająco konferencji i słyszałem za dużo pustych słów.
Niech się wezmą za robotę a nie gwiazdorzą w blasku fleszy.

Pjona_ziom | 2021-06-12 16:19

Awans ? Jaki awans, ugrzęźliśmy w bagnie, zapadamy się coraz głębiej i będziemy się taplać zapewne jeszcze sporo lat ...

Młodynie | 2021-06-12 16:21

trener podobno z 1 lub 2 ligi mający obecnie pracę nazwisko tajne

Młodynie | 2021-06-12 16:23

Tylko taki dyrektor sportowy podobno jest głośne nazwisko a nawet sam Citko też będzie zarabiał duże pieniądze. Bez nakładów finansowych i konkretnych wzmocnień nie ma co marzyć o 2 lidze a jest to jedyny moment kiedy mamy największe szanse

Pazimieh | 2021-06-12 18:01

MŁODYNIE błagam cię weź już skończ

Vielitz44 | 2021-06-12 18:47

FANATYK38 jaki trzon? W tej drużynie warty zatrzymania to jest może Drobi, który dziś dwie bramy uwalił, oraz kilku młodych, tyle. Mroziu, poza drużyną już połowy sezonu, widać, że chciał dograć swoje i spadać.
Warto jakoś zatrzymać Kolumbijczyka bo gość ma potencjał, reszta zdecydowanie do wymiany jak chcemy być powyżej średniej w tej buraczanej lidze...

Stalowiak68 | 2021-06-12 20:32

Kolejna paplanina i obietnice. Drużyna i klub w rozsypce najlepsi pewnie odejdą ale w zamian Citko ściągnie zaciąg swoich ludzi i kolejny rok będą doić klub. Polityka nadbereznego się zmieniła o tyle że teraz kasa pójdzie na działaczy dyrektora i sztab trenerski i prowizje Citki a zawodnicy mają grać za najniższa krajową plus premie za awans, tylko kto tu przyjdzie? Jesteśmy w bagnie a kolejnymi pomysłami prezydent nas tylko pogrąża. Prezesa nowego noe będzie bo Nadbereżny nie dopuścić nikogo obcego niezaufanego do klubu więc zostanie Czubat mierny ale wierny który nie ukrywa za wszystko gdzieś bo o niczym nie decyduje tylko firmuje decyzje prezydenta i jego otoczenia. Bez Mrozia i Drobota czarno to widzę.

Pjona_ziom | 2021-06-12 20:47

Tak jak Stalowiak napisał. Kolejne mydlenie oczu.
Już słyszę te wypowiedzi Nuncjusza o tym jak pięknie ma być ... Kolejni najemnicy przyjdą a nasza młodzież jak np. Argasiński będą musieli kopać po obcych wioskach. Nasi młodzieżowcy dostaną minutówki gdzie jak nie będą grać to nie będą mieć pieniędzy tylko śmieszne stypendia a najemnicy odejdą jak się nachapią. Nie tędy droga ale obym się mylił. Niedługo Bońka zastąpi Koźmiński i może pozmienia organizacje 3 ligi miejmy nadzieję że na dobre i nie będziemy walczyć z Wieczysta bo w tym bagnie się będziemy zapadać coraz niżej a Nuncjusz ucieknie wyżej do warszawki

Onstw19 | 2021-06-12 21:07

siema jaki wynik dzisiaj kto strzelił ?

Pjona_ziom | 2021-06-12 21:31

Czy to ważne? Hudzik nasz młodzieżowy obrońca popełnił błąd i przez to straciliśmy pierwsza bramkę potem brakło ambicji kopaczom. Obie bramki strzelił nasz najlepszy zawodnik w tej rundzie który udowodnił i przypieczętował swoją jakość. Mroziński od ładnych paru meczów już jest w nowym klubie i gra na chodzonego jak niedawno fidziukiewicz. Pewnie inni też mają już do podpisania kontrakty z innymi klubami bo zero ambicji ...

Młodynie | 2021-06-12 21:33

Płonka sam mówił w wywiadzie że walczyli i walczą o kontrakty w innych zespołach i u nas

Kibic368 | 2021-06-12 22:24

mrozinski pol roku temu kupil mieszkaniec w mielcu jak cos

Onstw19 | 2021-06-12 22:44

jaki wynik był ?

Młodynie | 2021-06-12 22:51

Mroziński chce iść do Mielca grał tam wcześniej ma mieszkanie zna się z obecnym prezesem który był jego trenerem w juniorach do tego Ekstraklasa

Marco | 2021-06-13 00:43

Chcieć to on sobie może. Warto oglądnąć skróty meczów i przypomnieć sobie ile sytuacji miał i jak się w nich zachował, jak by nie było to na czwartym poziomie rozgrywkowym. Bo chyba że w Mielcu miał by wzmocnić rezerwy. Póki co jeśli trener nie zostanie w klubie po takich wynikach (a wszystko na to wskazuje) to co się dziwić że i zawodnicy i sponsorzy nie będą tego klubu traktować na poważnie .

Adams | 2021-06-13 01:28

Według informacji w poniedziałek zostanie ogłoszony nowy trener na kolejny sezon ... dobrze by było aby aktualny szkoleniowiec został w klubie jako asystent lub w innej roli - poprostu po dobrych wynikach nie zasługuje na zakończenie współpracy

Marco | 2021-06-13 03:07

Oby tym trenerem był nadal Damian Skakuj.

Ziom_stal | 2021-06-13 06:28

Wszystko spoko bo za miesiac startuje nowy sezon :p zawodnicy nie wiedza na czym stoją nikt z nimi nie rozmawia

Młodynie | 2021-06-13 09:20

Skakuj nie będzie trenerem

Młodynie | 2021-06-13 20:28

Tułacz zrywa umowę z Puszczą w przeddzień konferencji ciekawe

1938fc | 2021-06-13 20:40

Tułacz najprawpdoobniej w Stalowej , on nie zerwał umowy , wygasła mu po prostu. Zawodnicy sami nie wiedzą kto to , wszystko było trzymane w tajemnicy , jedyne co było wiadomo to trener albo z 1 lub 2 ligi na kontrakcie

Daro | 2021-06-13 20:58

Jeżeli to Tułacz będzie trenerem to wg mnie super, chociaz trochę wydaje mi się nierealne. Trener w ostatnich latach robił super robotę i był wg mnie jednym z najlepszych trenerów na zapleczu ekstraklasy.

Ale wszystko się składa w całość. Jutro ma być przedstawiony trener, który pracował w 1,2 lidze...i jak narazie to jedyny trener, który oficjalnie pożegnał się z klubem...

Ktoś wie na którą godzinę jest zaplanowana jutro konferencja ?

Młodynie | 2021-06-13 21:03

Gdzieś pewnie po południu to teraz może przekona Mrozia tak bardzo chciał go trenować

Młodynie | 2021-06-13 21:08

Podobno z tym Tułaczem to plotka i nie odchodzi z Puszczy

1938fc | 2021-06-13 21:18

Nielogiczne trochę ale dobra

Młodynie | 2021-06-13 21:20

Niby może chodzić o niego ale też o piłkarzy ale jeśli ma być to trener z 1 lub 2 ligi na kontrakcie to by się trzymało kupy

1938fc | 2021-06-13 21:34

Jednak nie Tułacz , fałszywy trop

Młodynie | 2021-06-13 21:37

Jutro się dowiemy podobno w okolicach 10

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2021-08-08, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 40 30-6-4 96
2 Stal Stalowa Wola 40 22-7-11 73
3 Sokół Sieniawa 40 21-10-9 73
4 Chełmianka Chełm 40 22-7-11 73
5 Avia Świdnik 40 20-10-10 70
6 Wisłoka Dębica 40 19-11-10 68
7 Podhale Nowy Targ 40 18-11-11 65
8 Wólczanka W. Pełkińska 40 18-8-14 62
9 KSZO Ostrowiec Św 40 19-5-16 62
10 Siarka Tarnobrzeg 40 17-8-15 59
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 Wisła Sandomierz 40 15-9-16 54
13 ŁKS Łagów 40 14-10-16 52
14 Podlasie Biała Podlaska 40 14-6-20 48
15 Orlęta Radzyń Podlaski 40 14-5-21 47
16 Lewart Lubartów 40 11-13-16 46
17 KS Wiązownica 40 12-8-20 44
18 Stal Kraśnik 40 10-12-18 42
19 Korona II Kielce 40 12-6-22 42
20 Jutrzenka Giebułtów 40 7-7-26 28
21 Hetman Zamość 40 3-6-31 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-08-08 Avia Świdnik - STAL
2021-08-14 Wisłoka Dębica - STAL
2021-08-18 STAL - Wisła Sandomierz
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2799) » 1938fc (1548)
» Vielitz44 (1266) » Edek38 (1262)
» Filip kacper k. (1199) » Fanatyk38 (859)
» Kamil (835) » Rafix (768)
» Kamilosss (587) » Misio (534)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 21 410 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 583 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 3 137 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 19 557 razy
Osób Online: 37 / Czas gen. strony: 0.01683