Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibicowsko.

Kibicowsko.
Stalówka-Cracovia II

Za nami ostatni mecz sezonu rozegrany przy Hutniczej. Tworzymy młyn, wieszamy jedną flagę i prowadzimy doping. Piłkarze tylko remisują 2:2. GKS 1962 JASTRZĘBIE - Resovia

W niedzielę 17 Kibiców Stalówki obecnych w Jastrzębiu. Dziękujemy za konkretną gościnę. GKS wygrywa mecz 2:1.

Stalowe Jastrzębie!!!

Komentarze (78)

Stalowiak1938 | 2021-06-14 09:23

CZUBAT dalej pozostanie na stanowisku prezesa. Będzie nowy trener i dyr. Sportowy, niby jakieś znane nazwiska...

Wiru1 | 2021-06-14 09:56

Trenerem Rysiek Kuźma a reszta to nie wiadomo.

1938fc | 2021-06-14 10:08

Żadne Kuzma , będzie to asystent trenera Stawowego z ŁKS-u

Filip kacper k. | 2021-06-14 10:09

Czarnoskory nowym trenrem

Filip kacper k. | 2021-06-14 10:10

Roland Thomas

1938fc | 2021-06-14 10:13

25 latek , z licencją UEFA A . Citko będzie ściągał odpowiedzialny za transfery . Powodzenia trenerze

1938fc | 2021-06-14 10:18

Dziubiński odchodzi z Resovii wiec bardzo możliwe że powrót do Stalowej a Citko jest jego menadżerem

Stalowiak1938 | 2021-06-14 10:27

To już była ta niby konferencja? Nie transmitowali nigdzie?

Filip kacper k. | 2021-06-14 10:32

ciagle jeszcze jest. jest transmisja na stronie miasta SW

Młodynie | 2021-06-14 10:39

Dziubiński chyba nie chce do 3 ligi ale może zmienił zdanie Citko główna postać czas na transfery

Stalowiak1938 | 2021-06-14 10:51

Ciekawe co osiągniemy z Trenerem, który zawodu będzie uczył się na naszej drużynie... Może w tym szaleństwie jest metoda. Obawiam się tylko, że Lucek dał sobie nawinąć makaron na uszy, i Citko zrobi sobie z tego prywatny folwark dla swoich zawodników, którzy zawitają ty tylko na chwilę i co rundę czy sezon będzie nowy zaciąg bez jakiej kokwiek stabilizacji i trzonu składu. Ot taki kiosk z piłkarzami...

1938fc | 2021-06-14 10:57

Wole takiego Citko który w swojej stajni ma dobrych zawodników i który zna się na biznesie. Jeśli dobrany został dobrze cały sztab to to ruszy.... Wieprzeć też uczył się zawodu u nas a z Kasiakiem świetnie się dogadywali. Skakuj też się uczył u nas zawodu i jak mu idzie , właśnie może to jest to co u nas musi być. Pozostaje mu tylko życzyć powodzenia

Młodynie | 2021-06-14 11:41

Drobot chce zostać najważniejsza informacja

Adams | 2021-06-14 12:24

Co do projektu mam złe przeczucia po pierwsze za szkoleniowec bez żadnego doświadczenia przyjdzie sie uczyć trenerki ... ogólnie słabo to widzę obawiam sie prezydent kolejny raz zostanie wykorzystany przez swoją naiwność

Kamilosss | 2021-06-14 12:58

No to ładnie. Trenerem zostaje gość co ma 25 lat. Czy to jakiś żart? Owszem wiek to tylko liczba, ale gość malutkie doświadczenie, 3 ligi nie zna, oj to może być najgorsza decyzja dla tego klubu.

To będzie być może jedyny sezon z szansą na szybki powrót. Potem wchodzi do tej ligi Wieczysta, być może spadnie ktoś z drużyn Hutnik, Motor, Stal, Garbarnia, Puławy itd.
Tak więc ten sezon może być teoretycznie najłatwiejszy, bo z groźnych rywali będą jedynie KSZO, Podhale, ewentualnie Sieniawa i Siarka.

Jednak jak widzę co zaczyna się dziać, to już przechodzą czarne myśli. Zobaczymy jakie okienko transferowe będzie bo w ostatnich latach zazwyczaj było tragiczne. Zero wyciągania wniosków i ściąganie szrotu.

Stalowiak68 | 2021-06-14 13:10

Prezydent zero wyciągania wniosków nów paplanina, nowy projekt, nowy bałagan dużo paplaniny i żadnych konkretów. Nie wiem czy to głupota czy naiwność ale czarne chmury się zbierają nad nami, dobrze że ta liga jest słaba.

Stalowiak68 | 2021-06-14 13:13

Najlepsze jest też to ze na konferencji nie było nawet prezesa Czubata to w końcu jest dalej czy odszedł bo wychodzi na to że jest tylko słupem który nie ma nic do powiedzenia i którego nawet nie nie zaprosił na konferencję

Adams | 2021-06-14 13:13

"czarne myśli" - ciekawe ... po dzisiejszej konferencji mam podobne odczucia nawet miałem zamiar użyć sformułowania jak cz-a-r-no to widzę

1938fc | 2021-06-14 13:18

Problem jest u nas taki że już tyle było tutaj ananasów że żaden kibic nowym z początku nie zaufa. Nagelsmann tez zaczynało jako asystent i w wieku 27 chyba został 1 trenerem . Wiek to tylko liczba wszystko wyjdzie co ten gościu ma w bani i czy ma pojęcie. Citko był odpowiedzialny za transfer Ciepieli do nas. Pod względem marketingowym Citko dla nas jest jak manna z nieba. Teraz jest super , zobaczymy co bedzie dalej i kto się dogada z nimi z zawodników. Dziubiński pewnie 1 transferem bo tak jak mówiłem że to jego agent. Cel jest jeden jasny a my kibice musimy w tym pomóc

1938fc | 2021-06-14 13:20

Lucek powiedział że co do prezesa nie zapadła jeszcze decyzja. Jak umowy ma dogadywać Citko to chyba sami widzicie kto był prezesem przez prawie rok. Typowy dziad który potrafił zbudować akademie za pieniądze z miasta

Daro | 2021-06-14 13:22

Czubat pewnie siedzi u siebie w gabinecie i trzyma się stołka bo się boi, że jak wstanie to ktoś go podsiądzie :)

Daro | 2021-06-14 13:27

Co do Marka Citko macie rację :) to jest gość, który może pomóc ogarnąć nowych sponsorów. Swoją drogą to na konferencji prezydent coś mówił, że przez ostatnie 2 miesiące trwały rozmowy z poszczególnymi ludźmi i firmami, które chciały by się dołączyć do tego przedsięwzięcia. Nie powiedział tylko, czy udało się takie przedsiębiorstwa znaleźć

Stalowiak68 | 2021-06-14 13:53

Może Citko pomoże ale nie oszukujmy się on przyszedł tu zarabiać a nie pomagać charytatywnie, kasamisiu kasa tylko się liczy no i zastanawia skoro takie dobre intencje dlaczego nie został dyrektorem.sportowym tylko trzyma sie z boku jako doradca Prezydenta. To komu będzie doradzał Prezydentowi czy zawodnikom których jest memagerem?

1938fc | 2021-06-14 13:56

Stalowiak68 serio wierzysz w to że będzie doradcą prezydenta? Tak dogadali z prezydentem żeby nie było a tak serio to nieformalnie dyrektorem sportowym. Doradca dogaduje umowy z zawodnikami i ściąga zawodników? To są zadania dyrektora sportowego , nie trzeba myśleć długo że żądnym doradca nie będzie

Pazimieh | 2021-06-14 15:28

Nadberezny gada poprostu jak polityk. Przecież on nie ma zielonego pojęcia o działaniu klubu sportowego i w ogóle dopóki większościowym udziałowcem klubu będzie miasto, to nie będzie normalnie. Będzie upychanie swoich na stołkach i tyle. Może na 4 ligę to wystarczy, ale to pokaże przyszły sezon.

Młodynie | 2021-06-14 16:09

2-3 transfery z 1 ligi też Citko zapowiedział

Pazimieh | 2021-06-14 16:17

Takie jak Twój napastnik z ekstraklasowa przeszłością Zjawinski?

Młodynie | 2021-06-14 16:18

Zobaczymy LN załatwić ma kasę na odpowiednim poziomie do tego te rozmowy z telefonią komórkową

Pazimieh | 2021-06-14 16:26

I dalej będziesz łykał wszystko, co on powie albo obieca? To, że przyjdzie ktoś z ligi czy dwóch wyżej nic nie gwarantuje. Takie same bajki opowiadał przy planie 5-letnim z Nowakiem, z ktorego Nowak uciekł a plan upadł praktycznie po niecałych dwóch latach. Niech skończy robić konferencje, zapowiadac projekty i plany, sponsorow, tylko niech się wszystko obroni na boisku.

Adams | 2021-06-14 20:20

Po dłuższych rozmyśleniach przed nowym sezonem przyznam się mam jeszcze większe obawy niż wcześniej otóż mam wrażenie z klubu powstanie poligon doświadczalny dla niby ciekawych lub obiecujących piłkarzy poleconych przez .. w sumie nie wiadomo kogo niby jedynie doradcy Prezydenta co pokazuje jak łatwo zrobić z klubu wiekszy cyrk niż był

Filip kacper k. | 2021-06-14 20:32

11 lat temu dokladnie takie same teksty i tez doradztwo a nie zadna funckja.
skonczylo sie tragicznie i tu bedzie tak samo
» https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no.....

mowiono ze Skakuj niedoswiadczony, ze Szydelko byl za mlody- no to uczymy sie na bledach ;-)

Młodynie | 2021-06-14 21:13

Dużo zależy od budżetu i transferów bez kasy można zapomnieć o awansie i mam nadzieję że LN o tym wie 1 mln od rady to zdecydowanie za mało potrzeba minimum 2 mln

Johny | 2021-06-14 23:03

Skąd ten Lucek wytrzasnął tego opalonego małolata?
Niedługo będzie jakiś junior trenował Stalówkę.
Nie to żebym tego chłopca skreślał na "dzień dobry", ale mam wrażenie, że ktoś znowu coś szepnął na ucho naszemu lokalnemu Włodarzowi, a on to znowu łyknął. Może i będzie dobrze ale raczej spodziewałem się kogoś doświadczonego, z bogatym cv

1938fc | 2021-06-15 11:58

Polonia upadła przez Króla ( właściciela) a nie przez Citko . Poczytałem o tym nowym gościu w Łodzi go chwalą że zna się na piłce ale to zobaczymy od 1 lipca

1938fc | 2021-06-15 12:09

Citko dołącza do Polonii w grudniu a a zajmuje na koniec sezonu 7 miejsce a w następnym sezonie 6 to chyba nie tak źle. Musimy zaufać bo co nam pozostało ?

Kategoriak | 2021-06-15 13:15

Mnie to zastanawia co by się musiało w klubie stać żebyście byli zadowoleni. Kto by nie przyszedł to marudzicie. Był Fabianowski zle bo się nie nadaje i co on mówię wiedzieć o rynku transferowym, przychodzi Czubat to zle bo zależy mu tylko na Akademii, jak w końcu przychodzi Citko który ma dużo kontaktów, zna zawodników bo sam jest Managerem to nagle tez zle bo przyszedł tutaj zarobić. A może poczekajcie na efekty i później komentujcie? Swoją droga sprawdziło się to co mówiłem ze Drobot będzie najlepszym wzmocnieniem. Trzeba chłopaka zatrzymać bo gdyby nie jego kontuzje w Puszczy to już by chłopak pewnie grał na poziomie I ligi

Winnersom | 2021-06-15 13:25

PGE sponsorem Akademii Piłkarskiej super

Spotters | 2021-06-15 13:33

Wszystko ładnie i pięknie!!! Trzeba dać tym ludziom czas , myślę że gorzej już na pewno nie będzie. Nie ma się co oszukiwać do realizacji potrzebny jest sponsor i mam nadzieje że w najbliższych dniach coś się pojawi na horyzoncie. Sponsor grup młodzieżowych jest, teraz czas na I drużynę- oby to wypaliło!!!

Młodynie | 2021-06-15 14:44

Sponsor dla 1 ma być podobno prowadzone są zaawansowane rozmowy

Brawo stal! | 2021-06-15 14:58

Najlepszą opcją to byłoby zatrzymanie Skakuja jako trenera i Fabianowskiego jako dyrektora sportowego. Nie jestem fanem Fabianowskiego, ale na 2-3 ligę dali by radę.

W czym ten nowy jest lepszy od Skakuja?

Co do sponsorów, to chyba jaja sobie chyba robicie! Jacy sponsorzy? W Stalowej Woli? Lokalni i mali, tylko tacy. Nikt z wyższej półki tu nie wyłoży pieniędzy.

Czeka nas czas długiej posuchy i do tego duże i wydane bez sensu miejskie pieniądze.
Miałem nadzieję, że zaczniemy wyłuskiwać chłopaków typu Drobot w południowo-wschodni ej Polsce, a tu będzie tylko krótki błysk i później długa ciemność.

Obym się mylił, a prezydent miał racje. O Citce, to nawet szkoda wspominać, on kreci się tu tylko dla kasy. Zero połączenia emocjonalnego. Jak pali gumę ze Stalowej, to patrzy w lusterko dopiero za Sandomierzem...

Młodynie | 2021-06-15 15:07

nazwisko Citko jest znane i buduje autorytet klubu jeszcze jako przyszły prezes jak uda się wyjść z 3 ligi. Nadbereżny wie że nie ma miejsca na błedy i zrobi wszystko aby wyjść z tej ligi to jest mecz o życie dla niego i na zatkanie ust malkontentom. Więcej szczegółów od 1 lipca bedą zawodnicy którzy mają dać jakość a do tego potrzebne są pieniądze. Rada Miasta też myślę zwiększy wsparcie

Młodynie | 2021-06-15 15:09

Rozmowy są prowadzone od 2 miesięcy i jest to element atomowego rozwiązania wiem że będzie krytyka ale jak się uda wyjść z 3 ligi to LN należą się przeprosiny

Filip kacper k. | 2021-06-15 15:13

nie rada miasta, tylko wszyscy mieszkańcy Stalowej Woli płacący PIT i CIT i podatek od nieruchomości.

Młodynie | 2021-06-15 15:39

» https://t.co/BLwIRI6gaa?amp=1 Stawowy o nowym trenerze

Młodynie | 2021-06-15 15:41

Wiem bowiem, że klub zaangażuje także inne znane osoby. Czyli to dopiero początek transferów

1938fc | 2021-06-15 15:51

Hahaha każdemu coś przeszkadza , cały czas jest złe. Fabianowskiego zostawić , gość się nadaje. Jakby Papszun tutaj przyszedł to znawcy też by gadali żę słaby. Przychodzi gość to dajmy mu pracować , niech się dzieje a wymagać musimy. Jak mówiłem żę Drobot będzie mega wzmocnieniem to byli tacy co gadali że to transfer bo Czubat/Wołoszyn kolegują się z ojcem Olka i nic z tego nie będzie. Chcemy wielkiego klubu to dajmy pracować ludziom którzy znają się na piłce . Skakuja też bym zostawił , może złapie robotę w grupach młodzieżowych

1938fc | 2021-06-15 15:53

Jakby Fabian się nadawał to by pracował w innym klubie na stanowisku dyrektora a tak to pościągał takie gwiazdy jak Jarosz czy Witasik którzy zlecieli w 2 sezonu z 2 ligi , w klubie nie chcą mieć z nim wspólnego

Młodynie | 2021-06-15 16:01

Witasik nawet 3 raz pod rząd w każdym zespole bedąc kapitanem

Winnersom | 2021-06-15 16:05

Tutaj musi przyjść prywatny sponsor inaczej z tego nic nie będzie.Tylko jest jeden warunek sponsor chce swojego człowieka w zarządzie żeby wiedział na co kase wydaje.PGE już jest to może się jakoś dogadali i będzie dobrze.Superior też miał być ale chciał człowieka w zarządzie może się wszystko uda dogadać.

1938fc | 2021-06-15 16:16

PGE nie jest sponsorem 1 drużyny przecież tylko wspiera lub wspierało grupy młodzieżowe a teraz podpisali z AP Stalowa Wola

Jefrey | 2021-06-15 16:57

Młodnie tak śledzę twoje wypowiedzi pod tym postem i przypomina mi się Rafix...bronisz LN jak by ci płacił albo sam nim jesteś??? "Opalony " się zna na piłce...!!!! Nóż k.... Chyba na orliku Tuskowym to lepiej na trenera Balona więcej gra w piłkę niż ten ma lat..większe ma doświadczenie...

Młodynie | 2021-06-15 17:04

Nie znam nowego trenera życzę mu jak najlepiej jedynie przytoczyłem specjalny wywiad Stawowego na jego temat ma większe osiągnięcia niż Szydełko czy Skakuj w jego wieku zaczyna bardzo młodo przeszedł jako trener przez wszystkie roczniki w Escoli Varsovia do tego na pewno czegoś ciekawego nauczył się od Stawowego. Jak dostanie odpowiednich zawodników to nawet jakby nie był jednostką wybitną powinien robić dobre wyniki ale rozliczy go boisko

Raul | 2021-06-15 18:31

Mlodynie to Lucjusz Nadberezny , albo Ktos z Jego Bardzo Bliskiego otoczenia. Bang , Bang zostales Agencie 07 zdekonspirowany. Wszystkie Twoje wypowiedzi byly na korzysc Ciebie lub Twego Pana Obserwuje Ciebie od dlugiego czasu I nie man zadnych watpluwosci Jestes Spalony nawet Szydellko bronoles Szmato po spadku

Raul | 2021-06-15 18:36

Dawaj , spotkajmy sie w Realu...... Na ul.Wolnosci Bo tam jestes Ty albo LN I , albo Jego Zona. Dawaj. K...a Dawaj ...A nie bedzieZ K...o opowiadac bajki....

Raul | 2021-06-15 18:46

Bylismy na dnie 2 ligi broniles Szydelki jak niepodleglosci KURw. , jak spadlismy to pisales obrone . Jak tarlismy chrzan w 3 pisze , Ty Jeb..a K...o bronilas LN. A teraz Co ??// Skakuj zly ??? Bo LN znalazl se Citke z Pisu . J...c P.s. Tylko Stal , tylko ZKes....

Raul | 2021-06-15 18:51

Mlodynie ... Cipko to , ze pracujesz tyko do 15.30jak Urzad Miasta to wiemy ale . bez Jaj ... Zrob se Trollu Internetowy nadgodziny .... LN tzn. My ,Mieszkancy Stalowki za to zaplacimy.Na ra. Trollu

Raul | 2021-06-15 18:55

Mlodynie ??? Internet Ci odcielo ?? Lucek zalatwi....
..Zaplacimy za to ... Dlugow juz I tak chyba dosc ????

Młodynie | 2021-06-15 19:17

Może nawet i jestem pracownikiem UM

Filip kacper k. | 2021-06-15 19:25

Mlodynie to dawny slynny Rafix, na twitter Podkarpacka Piłka Nożna@CzStali Student 3 roku prawa. Lokalny działacz PiS

Raul | 2021-06-15 19:34

No I wszystko Jasne !!!!!!

Pjona_ziom | 2021-06-15 20:15

Przecież to jest farmazoniarz, nikt nie bierze poważnie jego wypowiedzi. On sam wymieniał już z 3 nowych trenerów z.ktoeych żaden nim nie został. Spuszcza się ponadto z każdej i formacje na temat nowego kopacza natomiast nie widzi tego że nasi młodzieżowcy muszą sobie sami opłacać bilety dojazdu czy w przypadku kontuzji każde konsultacje z lekarzem itd.

1938fc | 2021-06-16 10:43

Dopiero teraz do tego doszliście panowie? Zbanowali Rafixa to zmienił na Młodynie i pisze swoje wypociny na twitterze. Jedyną postacią na twitterze której można czytać wpisy jest ProstozHutniczej15. Obiektywnie na temat każdego meczu , ciekawostki , nawet nasi piłkarze go obserwują.

1938fc | 2021-06-16 10:45

Szykuje się fajny mecz już 26 czerwca :

Wisłoka Dębica ma dostać na finał Puchar Polski 600 - 700 biletów. Bardzo możliwe że,, stara " trybuna będzie sektorem gości w tym meczu.

Stalowiak1938 | 2021-06-16 12:12

Jakieś konkretne info? Czy tylko domniemania? Bo jak tak to przydałoby się zaczac jakąś mobilizację co by nie naebao ich więcej jak nas...

Pazimieh | 2021-06-16 12:59

Nie widzę tego, żeby psy się na to zgodziły, co nie zmienia faktu, że bardzo fajny mecz by wtedy był.

1938fc | 2021-06-16 13:28

Wisloka napewno dostala bilety i mówi się o tej liczbie . Najbardziej chodzi o to aby klub jeszcze bardziej zarobil na biletach i aby wykorzystać stara trybunę która w tym momencie jest nieużywana, chyba że Wisłoka wejdzie na ten sektor buforowy jeśli to prawda. Z tego co wiem ma być mobilizacja i ma być przemarsz na stadion tak jak z Sandomierzem.

1938fc | 2021-06-16 13:29

Obawiam się tak samo jak ty o to że policja będzie miała pretensje i mogą nie wpuścić. Przekonamy się w najbliższym czasie bo mecz za 10 dni

Stalowiak1938 | 2021-06-16 13:37

Zastanawia mnie w tym wszystkim to że, od 26.06 można zapełnić 50% pojemności Stadionu. Z tego co mówisz że mają dostać 600-700 biletów to co dla nas tylko 1000 by pozostał troszeczkę to niedorzeczne i coś mi tu nie pasuje. Oddamy nasze bilety kosztem ich? Chyba że organizatorem meczu nie jest Klub STAL tylko podkarpacki ZPN i to oni za wszystko odpowiadają...?

1938fc | 2021-06-16 13:45

Właśnie tu pewnie dużo zależy od tego ile biletów kupimy. Nie będę ryzykował i już w 1 dzień kupie w przedsprzedaży bo się może okazać że szybko zejdzie. Może być też tak żę Wisłoka przyjedzie w 700 osób w tym ze zgodami a biletów będzie polowa sektora gości i zostaną pod stadionem. Organizatorem wg mnie to chyba jest Podkarpacki Związek Piłki Nożnej wiec może to oni decydują i chcą to wziąć pod wzór Pucharu Polski w Warszawie gdzie naprzeciwko stoją kibice obydwu drużyn.

Pazimieh | 2021-06-16 13:52

Niezalenie od tego kto jest organizatorem czy gospodarzem, wiadomo że jak psy nie będą chciały za dużej grupy kibiców z Dębicy to coś wymyślą. Trzeba poczekać na oficjalne dezycje i pewnie dopiero po nich ruszy sprzedaż biletów.

Sciemaa | 2021-06-16 15:20

Kto sie zgodzi na taka liste przyjezdnych i wpusci ich na trybune bez plotu? a na klatke ich tyle nie wejdzie

Stalowiak1938 | 2021-06-16 15:45

Proste że nikt, fajnie jakby mecz byl o 20 przy światełkach, goście dostaną max 200szt i fajne meczycho się szykuje. Najważniejsze i niezależnie od przyjezdnych mobilizować się i zrobimy dobre show na trybunach. Takie małe święto na otarcie łez po zyebanym sezonie.

Marco | 2021-06-16 17:09

Skoro nawet Jastrzębie robi mobilizację na ten mecz to na pewno coś jest "na rzeczy ". Przy takim monitoringu jaki jest u nas na stadionie obecnie to tylko skończony idiota odważył by się wybiec na murawę w trakcie meczu ,dlatego myślę że można spodziewać się dość licznej liczby gości i tego że zajmą trybunę od hutniczej.

Fanatyk38 | 2021-06-16 17:46

1938fc mocno Cię ponosi chłopcze.
Zajmij się z kolegami nowym trenerem i transferami bo o trybunach nie masz pojęcia.
Aż dziwne, że tyle waszej uwagi przyciąga kibicowska strona meczu z Wisłoką . LN ze swoiją nową ekipą i planem może czuć się pomijany i niedoceniony.

Sciemaa | 2021-06-16 18:11

Co da ci monitoring jak z 200 chlopa by odwalilo? nie ma ogroszenia nie ma wejscia na trybune. Zreszta kazda ich wieksza pula zmniejsza nasza....

Sciemaa | 2021-06-16 18:17

Zreszta obowiazuje rezim sanitarny... maseczki kominy itd. Nawet jak ich przyjedzie 700 to ich wylapia na rogatkach. I nie wejdzie nikt.

1938fc | 2021-06-16 18:21

Napisałem to co usłyszałem. Nie mam pojęcia o trybunach? Dobra to twoja opinia , mam nadzieję że już myślicie o mobilizacji na mecz bo trzeba wypełnić stadion :)

Fanatyk38 | 2021-06-17 08:05

Właśnie w tym problem , że większość wpisów tutaj to " zasłyszane" gdzieś plotki , które ktoś powiela a inni dyskutują na ten temat 3 dni.
Bo o konkrety ze źródła to bardzo ciężko.
Ale przynajmniej jest o czym poklikać hehe .

Martwcie się o komplet na naszych sektorach a nie o gości .

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2021-08-08, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 40 30-6-4 96
2 Stal Stalowa Wola 40 22-7-11 73
3 Sokół Sieniawa 40 21-10-9 73
4 Chełmianka Chełm 40 22-7-11 73
5 Avia Świdnik 40 20-10-10 70
6 Wisłoka Dębica 40 19-11-10 68
7 Podhale Nowy Targ 40 18-11-11 65
8 Wólczanka W. Pełkińska 40 18-8-14 62
9 KSZO Ostrowiec Św 40 19-5-16 62
10 Siarka Tarnobrzeg 40 17-8-15 59
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 Wisła Sandomierz 40 15-9-16 54
13 ŁKS Łagów 40 14-10-16 52
14 Podlasie Biała Podlaska 40 14-6-20 48
15 Orlęta Radzyń Podlaski 40 14-5-21 47
16 Lewart Lubartów 40 11-13-16 46
17 KS Wiązownica 40 12-8-20 44
18 Stal Kraśnik 40 10-12-18 42
19 Korona II Kielce 40 12-6-22 42
20 Jutrzenka Giebułtów 40 7-7-26 28
21 Hetman Zamość 40 3-6-31 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-08-08 Avia Świdnik - STAL
2021-08-14 Wisłoka Dębica - STAL
2021-08-18 STAL - Wisła Sandomierz
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2799) » 1938fc (1548)
» Vielitz44 (1266) » Edek38 (1262)
» Filip kacper k. (1199) » Fanatyk38 (859)
» Kamil (835) » Rafix (768)
» Kamilosss (587) » Misio (534)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (3:1)
2014-05-24
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 44 495 razy
Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 9 526 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2010-10-30
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 116 922 razy
Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 114 013 razy
Osób Online: 41 / Czas gen. strony: 0.01614