Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jutro spotkanie !!!

Jutro spotkanie !!!
Szanowni Kibice.

Już jutro na stadionie przy Hutniczej odbędzie się spotkanie sympatyków Stalówki z władzami miasta oraz przedstawicielami Klubu. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Wszystkich Kibiców zapraszamy na debatę poświęconą Klubowi . Do naszej dyspozycji będzie sam Prezydent - Lucjusz Nadbereżny, jego nowy doradca do spraw sportu- Marek Citko oraz nowy trener -Roland Thomas.

Komentarze (24)

1938fc | 2021-06-17 19:32

Gdzie dokładnie będzie spotkanie?

Kamil | 2021-06-17 19:55

Na stadionie

1938fc | 2021-06-17 19:57

To wiem ale dokładniej czy sala konferencyjna czy pod balonem czy na którymś z boisk czy na trybunie? Nie doprecyzowałem pytania

Sciemaa | 2021-06-17 20:32

zapewne sala konferencyjna

Fanatyk38 | 2021-06-18 22:31

I co tam na spotkaniu?
Jakaś cisza zapanowała , coś się stało?

Marek1938 | 2021-06-19 00:02

No co tu pisać czeka nas świetlana przyszłość 11 osób w sztabie no i ponownie na pokładzie niezatapialni twórcy naszej potęgi Nowak, Chodorek i pani Trela a do tego tem gość z pcpnu. Będzie cudownie kolejny raz zrobili z nas wała.

Mariuszstalowa | 2021-06-19 03:07

Narazie dajmy szanse na wykazanie sie . Mysle , se nasz prezydent miasta zrozumial pewne kwestie i wyciagna wnioski.

Ziom_stal | 2021-06-19 09:04

Czyli w 4 lidze nam dobrze

Marek1938 | 2021-06-19 09:32

Jeszcze dwóch masażystów i lekarz do tego Fizjo, trener, asystent, analityk, trener motoryczny, trener mentalny, trener personalny to xhyba 10 ok nie 11 ale 10. Żaby starczyło na sensownych zawodników, bo trenerzy grać nie będą choć w sumie są w tym wieku że śmiało mogą. A trener Skakuj był sam a za.masażystę miał strażaka. Coś tu nie gra.

1938fc | 2021-06-19 09:52

Tak działają najlepsze kluby na świecie . Chcemy dobrego klubu na normalnym poziomie to dajmy im działać rozliczymy ich po pierwszych meczach

Misio | 2021-06-19 10:16

A zmieszczą się wszyscy do jednego autokaru na wyjazd?

Sciemaa | 2021-06-19 10:18

A z 2 strony citko jest tylko doradca;) a nie dyr. sportowym;) Rozumiem ze to zabieg zeby go podpiac pod budzet miasta... ale latwiej mu sie bedzie ewakuowac:)

Misio | 2021-06-19 10:37

Obawiam się, że myślenie naszych włodarzy polega na tym, że jak kupimy sobie dobrych piłkarzy, to awans zrobi się sam. Niestety proces budowania drużyny na tym nie polega. Będziemy wymieniać cały skład co rundę bo będzie rozczarowanie. Uważam, że trzon obecnej drużyny powinien zostać i być odpowiednio wzmocniony, solidnie przez lato zgrany. Obawiam się, że przyjdzie 20 nowych piłkarzy za nie małe pieniądze, zrobią czwarte miejsce i w zimie znowu rewolucja kadrowa. Moim zdaniem powinien zostać Skakuj, powinno się mu dorzucić 3-4 zawodników z wyższych lig na newralgiczne pozycje i kontynuować to, co zostało rozpoczęte w zimie.

1938fc | 2021-06-19 11:16

Mlodynie ty to jednak jesteś fenomen

Marco | 2021-06-19 11:39

Podobno. Podobno to było takich dwóch co ukradło księżyc i nie ponieśli tego konsekwencji a co więcej jeden z nich to dziś ma swoją "mafię " której członkowie to nawet od bezdomnych dostaje samochody . Do póki nie ma pewnego info to nie ma co debatować ,zwłaszcza że przed nami jeszcze dwa mecze w obecnym składzie personalnym.

Okulickiego | 2021-06-19 11:48

Do tego znamienitego składu brakuje trenera od manicure i jakiegoś dobrego fryzjera. Czyli prezesem jest Nadbereżny ????
Jak ja uwielbiam czytać tu komentarze typu : powinni zrobić , powinni jeszcze wybrać , powinni k..wa non stop powinni albo dobrze by było jak by ktoś tam coś tam ....!!!
W dalszym ciągu jedynie pitolenie !!! Nic konstruktywnego nie wynika z tego pitolenia.!!!! Budujemy dom od komina czyli ważne jest tylko to co gdzieś na marginesie stoi ale nie ma znaczenia bujanie w obłokach będzie trwało w najlepsze tylko po to aby tu w komentarzach zebrała się grupa fachiowców od wszytkiego i niczego.....
Życzę powodzenia .... To jest ostatni mój komentarz !!!

Stalowiak68 | 2021-06-19 12:08

Okulickiego dobrze gadasz. Jedno jest pewne nieoficjalnym prezesem klubu jest Nadberezny ze swoimi doradcami i genialnymi pomysłami. Narazie słychać pitolenie kibiców i obiecanki prezydenta a skoro tak to kto poniesie konsekwencje jak nie obiecanki nie wypalą i nie awansujemy bo naprwno nie Citko który się wypnie bo nie pełni w klubie żadnej funkcji. Tak nie został prezesem i dyrektorem bo nie mógłby jednocześnie reprezentować klubu I swoich zawodników. Zastanawiam się jaki nowy projekt jeszcze wymysli Nadbereżny jak ten nie wyjdzie i czy da radę jeszcze zamiatać wszystko pod dywan i zganiać na poprzedników. Miało być Super kolorowo jak przejął klub a z tego co widzę jest 3 liga bałagan i ciągle obiecanki. A wy dalej wierzcie w te cuda. Dajmy im szansę, tylko którą z kolei.

Stalowiak68 | 2021-06-19 12:46

Mlodynie jesteś debilem czy propagandzistą z urzędu miasta?

Ziom_stal | 2021-06-19 13:13

Skład jest dobry zostawić trenera albo wziasc kogoś z nazwiskiem jak Puławy ściągnąć z 1 ligi 2-3 zawodników i tyle . A nie trener 25 lat i pewnie ściąganie Zeliski z Lubartowa (zawodnik Citko) i reszty podobnych zawodników

Fanatyk38 | 2021-06-19 13:31

Ktoś był na spotkaniu i słyszał co było gadane czy dalej będziemy się opierać na " podobno", " chyba ktoś słyszał" itd.

Fanatyk38 | 2021-06-19 13:43

A jak ktoś pisze o 3 maserach i 5 trenerach to Lucek nieźle został nakręcony . Wyprujemy się z kasy na sam sztab a co tu myśleć o wzmocnieniu składu.

Do najlepszego w lidze nam daleko więc skończmy brednie o równaniu do najlepszych na świecie.

Małym kosztem da się tu zbudować coś fajnego co zadziała ale z głową i odpowiednimi ludźmi.

Kiedy był Nowak i spółka to kasy nie brakowało a i tak dług narastał. Przyszli następni to topniał skład , sztab trenerski i skończylośmy ze strażakoem w roli masera - za darmo. Plus jeszcze większe kłopoty finansowe.

Obecnie przyszli kolejny raz ci od wzajemnej adoracji i co?? Odkręcić kran bo trzeba 4 trenerów i 4 maserów.

Ludzie , zejdźcie na ziemię. Pobawią się, nie wyjdzie i kogo rozliczycie za to?
Pana Citko - Pracownika Urzędu Miasta ? Hahaah

Marek1938 | 2021-06-19 14:07

Tak się zastanawiam Lucek jest tak naiwny i bezmyślny że łyka te bajki Citki, czy to świadoma zmowa a może się uda a jak nie to na kogoś zgonimy. Wczoraj wypłynął dobry temat niby bilismy sie o awans a pozbyliśmy się Fidzia i paru innych że cała Polska z nas ziała. Pozbyliśmy się bo Lucek zakręcił kran z kasą i Czubat z Wołoszynem mieli wprowadzić oszczędności. Teraz pojawił się kolega partyjny Citko i kasa znów ma płynąć strumieniem ciekawe tylko skąd i dla kogo bo te 10 osób sztabu weźmie z 60 dych miesięcznie. Od 3 lat jedyne kryterium doboru ludzi w klubie to przynależność polityczna i mamy tego efekt bujamy się w 3 lidze a ludzie odpowiedzialni za to Nowak Chodorek i Trela śmieją nam się w twarz. Kto pozwolił zeby ma spotkaniu kibiców siedział Nowak? Nie tylko klub dotknęła degradacja I schodzi na psy my kibice też.

Ziom_stal | 2021-06-19 15:32

Puławy 96 pkt w lidze i 100 bramek ostatni mecz pokonali Kszo 7-1 . Mam nadzieje ze jednak weźmiemy doświadczonego trenera z którym zawodnicy będą chcieli współpracować + 3-4 ludzi z I ligi i liga zamieciona

Pazimieh | 2021-06-19 15:59

Czy może jakiś admin zbanować tego głąba Rafixa czy MŁODYNIE czy pod jakim tam innym nickiem nie wystąpi na tej stronie? Bo już wszystko odpada jak się czyta jego brednie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2021-08-08, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 40 30-6-4 96
2 Stal Stalowa Wola 40 22-7-11 73
3 Sokół Sieniawa 40 21-10-9 73
4 Chełmianka Chełm 40 22-7-11 73
5 Avia Świdnik 40 20-10-10 70
6 Wisłoka Dębica 40 19-11-10 68
7 Podhale Nowy Targ 40 18-11-11 65
8 Wólczanka W. Pełkińska 40 18-8-14 62
9 KSZO Ostrowiec Św 40 19-5-16 62
10 Siarka Tarnobrzeg 40 17-8-15 59
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 Wisła Sandomierz 40 15-9-16 54
13 ŁKS Łagów 40 14-10-16 52
14 Podlasie Biała Podlaska 40 14-6-20 48
15 Orlęta Radzyń Podlaski 40 14-5-21 47
16 Lewart Lubartów 40 11-13-16 46
17 KS Wiązownica 40 12-8-20 44
18 Stal Kraśnik 40 10-12-18 42
19 Korona II Kielce 40 12-6-22 42
20 Jutrzenka Giebułtów 40 7-7-26 28
21 Hetman Zamość 40 3-6-31 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-08-08 Avia Świdnik - STAL
2021-08-14 Wisłoka Dębica - STAL
2021-08-18 STAL - Wisła Sandomierz
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2799) » 1938fc (1548)
» Vielitz44 (1266) » Edek38 (1262)
» Filip kacper k. (1199) » Fanatyk38 (859)
» Kamil (835) » Rafix (768)
» Kamilosss (587) » Misio (534)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 164 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 487 razy
STAL - Widzew Łódź (0:1)
2009-08-08
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 248 961 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 57 418 razy
Osób Online: 42 / Czas gen. strony: 0.01405