Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jutro gramy!!!

Jutro gramy!!!
Panie i Panowie!!!

Już jutro-sobota godzina 17:00, Stalówka zagra przy HUTNICZEJ z Wisłoką Dębica w finale Podkarpackiego Pucharu Polski. Wszyscy widzimy się na sektorze dopingującym-nowa trybuna. Na stadion przychodzimy wcześniej , tak żeby od pierwszego gwizdka prowadzić konkretny doping.

Wszyscy na zielono lub czarno z szalem w ręku meldujemy się na sektorze G . Każdy zabiera ze sobą kilka luźnych PLN , które zbierać będziemy do puszki m.in. na oprawę i cele kibicowskie.

Bilety na mową trybunę praktycznie się sprzedały więc zapowiada się dobra liczba w młynie. Atmosfera na tym meczu zależy od każdego z Nas . Zadbajmy o głośny doping dla zespołu podczas całego meczu.

Wisłoka w drodze do finału pokonała m.in w 1/4 Jedność Niechobrz 10:2, w 1/2 Sokół Kolbuszowa Dolna 5:0 i w finale okręgowym Wisłok Wiśniowa 1:0. Wszystkie mecze Dębiczanie rozegrali na wyjeździe.

Stalówka wygrała m.in. z Doliną-Tanew Wólka Tanewska 2:0, Spartą Jeżowe 2:0 oraz w finale z Siarką 6:5 po rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry był remis 0:0.

Wszyscy liczymy na kolejne zwycięstwo!!!

HEJ STAL.

Komentarze (46)

1938fc | 2021-06-26 09:17

Bardzo dobre wyniki w zakończonej przedsprzedazy biletów na dzisiejszy mecz . Sprzedanych zostało około 700 biletów gdzie nowa trybuna w pełni zajęta. Są to obecnie lepsze wyniki niż za czasów meczów gdzie graliśmy o utrzymanie w 2 lidze . Szacun kibice

Ziom_stal | 2021-06-26 10:17

Finał pucharu na szczeblu województwa ludzie za miesiąc nowy sezon niech Ci którzy maja zostać w drużynie odpoczywają

Pilkarzyk | 2021-06-26 10:17

Czy wie ktokolwiek dlaczego na dzisiejszy mecz udostępniono tylko 25% biletów, kiedy od dzisiaj na trybunach może być 50%?? Na stronie z biletami dostępne jest co 4 miejsce

Młodynie | 2021-06-26 10:33

Bedą mieli czas na odpoczynek ale najpierw trzeba wygrać i zgarnąć 40 tyś zł. Za te pieniądze można opłacić porządnego napastnika na pół rundy.

Jarinto | 2021-06-26 17:46

Jski wynik?

Kamilosss | 2021-06-26 18:17

0-0.
Słabiutka gra ale okazje były. Citko i inni widzą teraz jak wiele takich potrzeba.zmian, transferów.

Pazimieh | 2021-06-26 18:25

Łanucha dziś kilka klas lepszy od naszych pomocników.

Mx310user | 2021-06-26 19:24

Cały ten mecz byliśmy mega słabi. Wisłoka zasłużyła na tą bramkę...

Filip kacper k. | 2021-06-26 19:25

ten mecz to roznica trzech klas. powinno byc 12;1 dla wywloki

Kamilosss | 2021-06-26 19:26

Masakra. Przecież tu 3/4 piłkarzy nie nadaje się do gry. Pogonić i zapomnieć. Wstyd. W końcu przyszło więcej osób na mecz i taka wizytówka. To na 1 kolejkę u nas przyjdzie 200 osób.

Jw27 | 2021-06-26 19:29

Dzięki za bieganie bez wiary i pomysłu. Oczy bolą od tego. Mistrzyk wchodzi w 111 minucie? Zouza byłby dumny.

Młodynie | 2021-06-26 19:30

Mistrzyk dramat jego bramka nie kiwa się pod własnym polem karnym

Filip kacper k. | 2021-06-26 19:38

trzeba tez podreslic ze w wywloce nie ma ani jednego zawodowca. laczny budzet klubu na sezon to 250tys zł. wszyscy chodza codziennie na 8 godzin do pracy

Młodynie | 2021-06-26 19:41

Tym bardziej skandal dać jednego czy drugiego do Alutecu to może by się nauczył czym jest ambicja

Młodynie | 2021-06-26 20:06

Super mecz Płonki 40 minuta a ten nie ma sił 95 procent składu do wymiany zostawić Balona Waszkiewicza Mrozińskiego i Drobota

Młodynie | 2021-06-26 20:25

Waszkiewicz ma charakter i co by nie mówić nie jest wychowankiem ale widać że się bardzo z klubem zżył i mu zależy za sam charakter bym go zostawił

Sciemaa | 2021-06-26 20:30

Fajna ta koszulka z oprawy » http://bityl.pl/xHBn3

Kamilosss | 2021-06-26 20:46

Wisłoka nas zlała. Tak kto oglądał mecz przyzna mi racje. To był dramat. Jesteśmy na dnie.

Młodynie | 2021-06-26 20:56

byli lepsi kondycyjnie i piłkarsko a dodatkowo pracują poza graniem w piłkę

Młodynie | 2021-06-26 21:15

Z pozytywów Czubat odchodzi

Ziom_stal | 2021-06-26 21:24

Puchar wojewódzki i nawet tego brak

Raul | 2021-06-26 23:31

Dno , zenada , wstyd ....... Panienki pilkarskopodobne czas zawiesic korki i zasuwac na Strefe.... Chociaz patrzac po Waszym zaangazowaniu w prace , to Czarno to widze.... Jednym slowem WYP.....AC . Cienkie Bolki jestescie ... Mecz Sezonu ,a Wy na Wakacjach ..... Kibicow macie w D..ie. Inna sprawa , jak slabi jestescie ......

Gallanonim | 2021-06-27 07:07

Nareszcie! Powróciły stare dobre czasy, gdy liczba komentarzy liczona jest w dziesiątkach, gdzie może poużywać sobie bo nie było wyniku. Gdy była seria zwycięstw to aż przykro było patrzeć na znikomą aktywność. Całe szczęście grono internetowych fachowców powróciło! Powitać!

Jaszczur | 2021-06-27 07:37

Warto było by zostawic , Pietrzyka Waszkiewicza , Wojtaka , Grabarza reszte pozegnac niech graja gdzie indziej.

Młodynie | 2021-06-27 08:27

Ja bym dorzucił Mrozińskiego Drobota i wiadomo Wietecha

Stary piknik | 2021-06-27 09:32

Dla mnie to i tak sukces że przegraliśmy dopiero po dogrywce i tylko 1-0. Przecież na wiosnę szału nie było. Seria porażek, potem kilka wygranych z czego część na dużym farcie. Ogólnie taki trochę lepszy ligowy średniak ale chyba jednak słabiej od Dębicy. Dodatkowo wiadomio że będzie rewolucja w składzie więc kto będzie nadstawiał nogę jaj za chwile trzeba bedzie szukać nowego klubu Wisłoka dla mnie była faworytem - stabilny skład i forma, a u nas ciągłe zamieszanie i z formą też słabo. O tym sezonie trzeba zapomnieć i mieć nadzieję że w końcu będzie jakaś stabilizacja i rozsądek w budowaniu drużyny. Miejscowa myśl szkoleniowa dała ciała to może ludzie z zewnątrz z innym spojrzeniem nas wyciągną z tego bagna.

Młodynie | 2021-06-27 13:01

» https://twitter.com/Mateusz_Ozog/sta..... Jeden z zawodników Wisłoki pracuje w Krakowie i jeszcze dojeżdża na treningi do Dębicy naprawdę wstyd dla naszych kopaczy

Winnersom | 2021-06-27 18:43

Jaki wstyd ? A czego się spodziewaliście jak połowa zawodników pewnie odejdzie z końcem miesiąca bo kontrakty nie zostaną przedłużone .

Młodynie | 2021-06-27 21:02

Szkoda Waszkiewicza i może Wiktoruka

1938fc | 2021-06-27 21:17

Wczoraj mecz pokazał że dla niektórych nie mam miejsca w Stali. Niech sprzątają bo z gówna zespołu nie ulepisz.

Młodynie | 2021-06-27 21:40

Może Mroziu zostanie nie wiem czy ktoś wyłoży za niego pieniądze wiedząc iż zimą kończy się mu kontrakt

Makaio | 2021-06-28 00:22

Jeden wielki chaos. Stal długo nie wydostanie się z III ligi.

Nicke | 2021-06-28 17:34

Trubeha w Jagiellonii

Pazimieh | 2021-06-28 18:17

A kogo to obchodzi? To samo tyczy się Reimana i innych. To jest strona o naszym klubie, a nie ludziach, którzy pokopali piłkę w Stalowej przez parę miesięcy.

Ziom_stal | 2021-06-28 18:19

Tak ale o takiego Reimana może by powalczyc to facet na poziomie takiego np Paluchowskiego

Marekk | 2021-06-28 18:52

A może tak Robaka? Marek Citko go pewnie dobrze zna, przydalby sie Stali taki napastnik. Do tego Broź i może Bandrowski który odszedł z Lecha II?

Marekk | 2021-06-28 18:53

Reimann tez dobra opcja i Białek z Avii, napastnik. Ale to byłby swietny duet napastników Białek - Robak niech Citko podziała

Młodynie | 2021-06-28 20:21

Reiman idzie tam gdzie kasa ostatni dobry kontrakt pensji na poziomie 12 tys raczej u nas nie dostanie.Maja innego młodego zawodnika na to miejsce możliwe iż wróci Ciepiela był na Wisłoce ze Śpiewakiem.Citko jest jego agentem

Nicke | 2021-06-28 20:58

Marekk poważnie? Dwóch gości po 38 lat?

Ziom_stal | 2021-06-29 12:56

Reiman byłby super ale kasy jak Wisła to mu nie damy niestety. Robak tez dostanie wiesz hajs niż u nas nie ma co się czarować. Zreszta kto poważny chce grać w IV lidze

Ziom_stal | 2021-06-29 16:11

Reiman jednak Stomil

Adams | 2021-06-30 01:46

Niestety po pierwszych decyzjach mam złe odczucia w szczególności mam na myśli A. Waszkiewicza i B. Wiktoruka myślę że oni powinni zostać przynajmniej do końca roku!

Ziom_stal | 2021-06-30 06:26

Napewno Wiktoruk obstawiam ze znajdzie druzyne w 2 lidze spokojnie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2021-08-08, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 40 30-6-4 96
2 Stal Stalowa Wola 40 22-7-11 73
3 Sokół Sieniawa 40 21-10-9 73
4 Chełmianka Chełm 40 22-7-11 73
5 Avia Świdnik 40 20-10-10 70
6 Wisłoka Dębica 40 19-11-10 68
7 Podhale Nowy Targ 40 18-11-11 65
8 Wólczanka W. Pełkińska 40 18-8-14 62
9 KSZO Ostrowiec Św 40 19-5-16 62
10 Siarka Tarnobrzeg 40 17-8-15 59
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 Wisła Sandomierz 40 15-9-16 54
13 ŁKS Łagów 40 14-10-16 52
14 Podlasie Biała Podlaska 40 14-6-20 48
15 Orlęta Radzyń Podlaski 40 14-5-21 47
16 Lewart Lubartów 40 11-13-16 46
17 KS Wiązownica 40 12-8-20 44
18 Stal Kraśnik 40 10-12-18 42
19 Korona II Kielce 40 12-6-22 42
20 Jutrzenka Giebułtów 40 7-7-26 28
21 Hetman Zamość 40 3-6-31 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-08-08 Avia Świdnik - STAL
2021-08-14 Wisłoka Dębica - STAL
2021-08-18 STAL - Wisła Sandomierz
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2799) » 1938fc (1548)
» Vielitz44 (1266) » Edek38 (1262)
» Filip kacper k. (1199) » Fanatyk38 (859)
» Kamil (835) » Rafix (768)
» Kamilosss (587) » Misio (534)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 68 809 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 57 555 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:2)
2012-05-19
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 785 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 17 632 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.02013