Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Idzie nowe...

Idzie nowe...
Za Nami sezon ligowy i zakończony etap rozgrywek w Pucharze Polski. Teraz spokojnie można skupić sie na tym co Nas czeka. Mamy nowe rozdanie. Ten tekst nie ma nikogo obrażać czy też dyskredytować. 
Jeszcze przed zakończeniem sezonu na stadionie przy Hutniczej odbyło się spotkanie przedstawicieli SKSSW z Prezydentem Miasta Lucjuszem Nadbereżnym, przewodniczącym Rady Miasta- Stanisławem Sobierajem , Markiem Citko - doradcą prezydenta ds sportowych oraz nowym trenerem Stali -Rolandem Thomasem. Na sali obecni byli również : Monika Trela , Wojciech Chodorek , Mateusz Nowak i Pan Zieliński- pracownik PCPN, obecnie nowy prokurent w spółce.
Dyskutowano na temat nowego planu naprawczego dla Stali Stalowa Wola PSA.
Kilka dni wcześniej odbyła się konferencja prasowa , na której w/w przedstawili projekt pod nazwą „Stal nie pęka”, który ma wyprowadzić Klub na prostą i przede wszystkim wydostać z 3 ligi.
Chcieliśmy uzyskać więcej informacji na temat samego planu, jego wykonawców  , itd.
Ponieważ od czasu przejęcia sterów w Stali przez miasto mija już 3 lata a w tym czasie było kilka wizji dla Klubu ,wielu wykonawców i władze nie raz prosiły o kredyt zaufania , podeszliśmy do kolejnych obietnic ostrożnie. Póki co nic z dotychczasowych palnów nic nie wypaliło. 
Kilka miesięcy temu,Prezydent, obiecał nam profesjonalistów , krórzy wyprowadzą Stal na właściwe tory i zagwarantują  wyczekiwany profesjonalizm .
1 maja miał być nowy prezes - 1 lipca nadal go nie ma i zrezygnował dotychczasowy-Michał Czubat.
Ale…
Mamy doradcę Prezydenta ds sportowych , Pana Marka Citko .
Pan Marek wraz z Prezydentem mają zbawczy plan naprawczy i proszą Kibiców o zaufanie oraz wsparcie .
Za finanse odpowiada Prezydent , który powiedział , że -"środki pokryją koszty awansu". Więc,
Niech żyje bal…
Sam projekt jest ambitny.
Ma trwać 13 miesięcy a jego celem jest awans. Awansu oczywiście nikt nie gwarantuje, tylko obiecuje walkę.
Więcej szczegółów ciężko wymienić bo…najzwyczajniej ich nie usłyszeliśmy. albo są tajemnicą  albo sami zainteresowani jeszcze ich nie znają.
"Stal nie pęka „ to autorski projekt Pana Citko i on bierze za niego odpowiedzialność. Ma pełnie władzy odnośnie spraw sportowych w klubie , dokonywania transferów , budowania sztabu szkoleniowego, itd. Pan Citko powiedział, że pieniądze na wynagrodzenia i premie ma zagwarantowane.
Interesujące jest to, że w takim projekcie Pan Citko jeszcze nigdy nie brał udziału. Nie sprawdził się żaden jego plan bo też żadnego wcześniej nie realizował. Nie współpracował również na tej płaszczyżnie z żadnym samorządem czy Klubem.
Jesteśmy więc bardziej poligonem doświadczalnym niż areną profesjonalnych rozgrywek. Ale może dopisze nam wreszcie szczęście. Wszak chęci są. Ciekawe też i wręcz intrygujące dla niektórych jest obsadzenie w Urzędzie Miasta menegera piłkarskiego na stołku doradcy . Interesy menegerów raczej nie idą w parze z interesem klubu...ale pewnie ktoś wyprowadzi nas z błędu .
 
Kolejnym nowym człowiekiem jest trener. Wg obietnic, miał być z nazwiskiem i doświadczeniem oraz gwarantować jakość. Tymczasem, stawiamy na młodość. Przedstawiono nam 25-letniego Rolanda Thomasa. Pan trener z licencją UEFA A był kilka miesięcy asystentem pierwszego szkoleniowca w LKS ŁÓDŹ i pracował z grupami młodzieżowymi w jednej z warszawskich akademii . Nigdy samodzielnie nie prowadził zespołu piłkarskiego … oczywiście nie skreślamy na wstępie jego osoby ale wygląda na to, że 
mamy kolejny eksperyment . Oby Pan Roland miał tyle szczęścia co były już szkoleniowiec Stali- Pan Skakuj i zdobywał punkty.
Reszta składu szkoleniowego oraz medycznego zostanie przedstawiona do 7 lipca, podobnie jak skład drużyny .
W planach jest: asystent trenera,trener bramkarzy, trener od przygotowania motorycznego i tak dalej, plus fizjoterapeuta , najlepiej 2 masażystów i pan od diagnostyki. Więc NA BOGATO.
Odnośnie składu drużyny, Prowadzone są rozmowy zarówno z obecnymi zawodnikami jak i tymi z zewnątrz , którzy mieli by wzmocnić Stal.
Zarówno koszty sztabu jak i zespołu nie zostały podane. Na tą chwilę już wiemy, że kilku piłkarzy opuści Stal.
 
Czasu na realizacje planu jest mało. Liga rusza początkiem sierpnia .
Można stwierdzić , że prawdopodobieństwo sukcesu było by jednak większe z doświadczonymi wykonawcami . Ale…
Prezydent tak chce , jest właścicielem więc pozostaje mam podporządkować się jego woli .
Życzymy powodzenia i liczymy na to, że tym razem postawił na właściwego konia.
Hej Stal.
 

Komentarze (48)

Filip kacper k. | 2021-07-2 09:14

Idzie nowe- pokolenie, niesie Stali śmierć i zniszczenie

Młodynie | 2021-07-2 09:23

12 osobowy sztab szkoleniowy moim zdaniem lekka przesada

Cdncdn | 2021-07-2 10:09

Nareszcie będzie profesjonalnie zarządzany klub.Tak jak powinien być.Brawo

Młodynie | 2021-07-2 10:22

Z Ciekawostek Sekulski blisko Stali Rzeszów

Fanatyk38 | 2021-07-2 10:57

Cdn...hahaha
No tak , powinno być od 3 lat. Wreszcie się z tobą zgodzę.
Tylko dziwnie to wygląda gdy jedni mają wszystko i na wszystko a inni zalegają z wypłatami i zusem bo co? Nie są z ekipy?
Teraz znowu popłynie strumień plnów na prowizoryczny profesjonalozm jak za Nowaka i spółki a przez ostatnie miesiące 1 masera nie było nawet i pół asystenta.

Nikogo nie usprawiedliwiam ale wygląda to tak, jakby ktoś chciał pokazać jaki to Czubat był zły...a teraz przyjdziemy my z kasą i pokażemy , że można lepiej.
Śmiech na sali . Przez polityczne gierki i personalne rozgrywki cierpi ten Klub i Kibice.

Cdncdn | 2021-07-2 11:17

A co mnie obchodzi kierowca busa .Teraz jest teraz i czy to polityczne czy nie Głowno mnie ro obchodzi.

Fanatyk38 | 2021-07-2 11:46

Szczekasz co chwilę inaczej ale to mnie też chu...obchodzi filozofie Śmieszny.

Marekk | 2021-07-2 15:25

dlaczego nie postawimy w koncu na swoich? Radawiec chetnie by wrocil, Sałek i Horajecki tez. Dali by znacznie wiecej niz jakies wynalazki z Afryki i innych krajow. Piotrowski swietny napastnik wyrzucony, Piechniak powinien czesciej grac, Grabarz.. i przywrocic Daniela Radawca ktory wiele dobrego by dal w ataku, no chyba ze rzeczywiscie wielkie nazwiska pokroju Robaka, Białka z Avii czy Brozia maja przyjsc. Radawiec ktory jest moim dobrym znajomym mowil mi ze jest chetny do grania. Sałka tez ze wsi sciagnac i wychowankami grać !

Marekk | 2021-07-2 15:26

atak Stali wymarzony patrzac na mozliwosci Robak - Radawiec (Białek, Piechniak) i atakujemy awans !

Cdncdn | 2021-07-2 15:48

Dobrze ze takie glupki nie maja nic do powiedzenia w tym klubie.

Młodynie | 2021-07-2 15:59

Białek może jest dobry na 3 ligę ale musimy budować drużynę od razu na 2 aby nie spaść po sezonie.Robak ciekawa opcją ale sztab 60 tys miesięcznie więc chyba nas nie stać.Raczej ktoś dobry napastnik nr 1 i rezerwowi jak np Żelisko

Cdncdn | 2021-07-2 16:07

Zapewniamcie zenas stac.Tylko po co?Sa tansi i lepsi.

Johny | 2021-07-2 16:22

Radawiec, Sałek..... ????? Marek, Ty tak poważanie, czy sobie jaja robisz??? Może jeszcze Sajdaka i Mulawkę ściągnąć do naszego "dream teamu".

Młodynie | 2021-07-2 16:49

Nie oszukujmy się nie mamy co konkurować ze Stala Rzeszów w kwestii Robaka .Jak nie pójdzie do Rzeszowa to do Lublina.Tez bym go u nas widział ale trzeba podejść realnie do tematu.

Młodynie | 2021-07-2 17:55

No z tego składu trenerskiego wyszedł kapiszon słabo to wygląda

Młodynie | 2021-07-2 17:58

Makowski do tego eks Siarkowiec

Ziom_stal | 2021-07-2 18:22

Dramat

Nieosiagalny | 2021-07-2 18:31

Bartłomiej Makowski, cos mi mowi to nazwisko. Czy to nie ten pilkarzyna ktory tak sie napinal do Nas po derbach ze smrodami, gdy tam gral? W meczach z resovia tez rzucil mi sie w oko, jako bardzo mocny w gebie. Ale kto tu o tym pamieta...

Fanatyk38 | 2021-07-2 18:32

Jeżeli to ten Gadowski to mamy kolejnego "doświadczonego" z akademii w sztabie.
"Swoją pracę jako trener rozpocząłem w 2012 roku w Fun Football Academy Warszawa, następnie 4 lata spędziłem w SEMPie Warszawa, z którym kiedyś nawet byliśmy na obozie w pobliżu Nowego Targu i korzystaliśmy z boiska MCSiR. Od 2019 roku miałem przyjemność pracy w Akademii Piłkarskiej Rakowa Częstochowa. Praca jako Asystent Trenera Zubka w Podhalu jest dla mnie pierwszą pracą na poziomie piłki seniorskiej."

u nas druga fucha.

Nieosiagalny | 2021-07-2 18:33

Zrobicie posmiewisko z tego klubu, goscie wydoja kase i odejda. Taka bedzie smutna prawda...

Młodynie | 2021-07-2 18:58

Tak to ten Makowski w tym sezonie był jeszcze w kadrze Wisłoki.Ogolnie Citko chyba zrobił wszystkich w balona.Mial być sztab profesjonalny co najmniej z 1 ligi a tutaj poza trenerem bramkarzy mizeria.Ciekawe czy ten sztab ma kosztować 60 tys zł.Dobrze że Skakuj zawsze jest blisko i w każdej chwili moze objąć drużynę

Filip kacper k. | 2021-07-2 19:11

nie chce krakać, ale czuje podskórnie ze we wrześniu wycofamy drużynę z rozgrywek. wszyscy zaangażowani w piłkę, nie maja na swojej pozycji zadnego sukcesu i ucza sie swojej roli. juz Szedelce zabraklo troche doswiadczenia, w Hutniku wyciagnal wnioski. zmierzamy do katastrofy.

Młodynie | 2021-07-2 19:29

A mogli zostawić Skakuja.Oby jednak ściągnęli porządnych zawodników bez tego będzie bardzo ciężko

Młodynie | 2021-07-2 20:04

Siarka też nie odpuści Stefanik 22 mecze w 1 lidze 2 bramki Podhale blisko Dziubiński i Purcha.Kszo też ściągnęło Brazylijczyka z 2 ligi

Fanatyk38 | 2021-07-2 20:59

Podhale zatrudniło konkretnego trenera a Wojas ma dać kasę i będą walczyć.
Kszo zatrudnia Cecherza plus Wójcik chyba na asystenta. Mają sponsora i będą się zbroić.
Nawet na stronie Podlasia pojawił się News z tekstami o awansie.
Czar o tym, że po Puławach jesteśmy pierwsi do awansu prysł już jakiś czas temu a teraz tylko urealnia się scenariusz , że chętnych będzie kilku.
Oczywiście nie każdy pewnie zapali ale pierwsze kolejki pokażą w jakim miejscu jesteśmy a końcem września można będzie stwierdzić czy Stal pęka.
Jeżeli uda im się zlepić skład na poziomie i nikt nie zdominuje ligi jak Pulawy to cień szansy będzie .

Młodynie | 2021-07-2 21:03

Mam nadzieję że wróci Michał Czarny na środek za Włodka

Okulickiego | 2021-07-2 23:44

Panowie.... Więcej optymizmu... Prezes Nadbereżny wszystko ogarnie oby tylko zadbał o kasiorę jaką będą mogli zarobić grając u nas poszczególne grajki. Rozumiem wasze roztargnienie.... Jak by nie patrzył to Dwór nam się rozrasta.... Pozdro.

Ziom_stal | 2021-07-3 00:09

Ludzie bez doświadczenia będą się uczyć na Stali . Mrozinski w Puszczy a u nas to naprawdę tragedia ze składem. Wszyscy praktycznie składy gotowy bo 1 i 2 liga gra za trzy tygodnie. To kogo my ściągniemy ???

Stallzks | 2021-07-3 08:32

Jeśli Mroziński odejdzie to znaczy że opuszcza nas skład najlepszy zawodnik, bo pozostali którzy odeszli nie wiele wnosili do gry, czeka nas chaos w budowaniu zespołu, chciałbym wierzyć że to milczenie w podawaniu nowych nazwisk pozyskiwanych przez drużynę za chwilę się skończy i będziemy mieli conajmniej 17 graczy jakościowych.
Czy zbudujemy drużynę na awans?
Myślę że czołówka tak, pytanie kto przyjdzie i jaki poziom będzie reprezentował.
Pozostaję nam tylko czekać i mieć nadzieję że projekt Stal nie pęka wypali.
Nie chcę być malkontentem który już na samym początku skreśla ten pomysł, został zaangażowany znanyw światku piłkarskim Marek Citko i jeśli z jego osobą to nie wypali to liczmy się z tym że ta liga jest dla nas pisana...

Młodynie | 2021-07-3 08:35

Dostaniemy 70 tys za Mrozińskiego zawsze to coś a nie za frytki jak Trąbka

Młodynie | 2021-07-3 08:36

Jednak szkoda wielka.Sporo nowych ma pojawić się na 1 treningu w zbliżającym się tygodniu

Młodynie | 2021-07-3 11:27

Ciekawa opcją na lewą obronę jest Brzyski 10 bramek 7 asyst odpalony z Chełmianki tylko wiek spory 39 lat

Stallzks | 2021-07-3 11:50

Jaka to jest opcja? 40 letni emeryt żądający 8-10 tys na rękę który odejdzie po 1 sezonie? Człowieku ogarnij się jeden z drugim i nie róbcie drużyny old boyow. Tu trzeba zawodnikow w przedziale wiekowym 20-32 lata max

Młodynie | 2021-07-3 11:55

Gdyby nie miał liczb to oczywiście że nie jednak ostatni sezon pokazał że daje radę a w Chełmiance raczej kokosów nie dostawał.Lepszy niż Trochim którego chciał Czubat

Młodynie | 2021-07-3 11:57

na obronie potrzeba doświadczenia

Młodynie | 2021-07-3 12:30

A kogo niby mamy sprawdzić na razie najlepsze transfery robi Siarka Stefanik i Radulj plus Tyl z Sandomierza

Cdncdn | 2021-07-3 12:31

Radulj wraca do Siarki.I toz pierwszej ligi.To naprawde duze wzmocnienie.Widac ze Siarka nie oszczedza i organizuje ekipe na awans.U nas nie podoba mi sie ta cisza.

Ziom_stal | 2021-07-3 12:49

Kszo mocne Siara mocna Orlęta się szykują nie będzie łatwo naprawdę a narazie jesteśmy osłabieni po Mrozinskim :/ a nie widać wzmocnień

Marekk | 2021-07-3 12:59

Na razie to wzmocnieniem jest Konefał, ale przeciez mamy swietnego bramkarza Wieteche wolalbym zeby napastnika porzadnego sciagneli. Konefał będzie zmiennikiem dla Wietechy i bramkarzem nr 2. Odnosnie wychowankow nie robie sobie jaj, Sałek najlepszy obronca okregowki, doswiadczenie sie przyda. Z reszta jak był młody to był swietnym zawodnikiem i w Stali jedna z gwiazd.. na pewno nie zapomnial jak sie gra w pilke. Po co ma kopac na wsi, jak wiele by dał jeszcze wiecej od np takiego Hudzika co popelnia bledy.. A Radawiec wciaz wymiata w Kotowej

Marekk | 2021-07-3 12:59

Na razie to wzmocnieniem jest Konefał, ale przeciez mamy swietnego bramkarza Wieteche wolalbym zeby napastnika porzadnego sciagneli. Konefał będzie zmiennikiem dla Wietechy i bramkarzem nr 2. Odnosnie wychowankow nie robie sobie jaj, Sałek najlepszy obronca okregowki, doswiadczenie sie przyda. Z reszta jak był młody to był swietnym zawodnikiem i w Stali jedna z gwiazd.. na pewno nie zapomnial jak sie gra w pilke. Po co ma kopac na wsi, jak wiele by dał jeszcze wiecej od np takiego Hudzika co popelnia bledy..

Marekk | 2021-07-3 13:00

Radawiec i Robak tez byly gwiazdami ekstraklasy i smialo mogli by pociagnac jeszcze w 3 lidze i pomoc w awansie.

Ziom_stal | 2021-07-3 13:03

Tu trzeba isc droga Puławy i Siarka to robi szkielet zespołu mamy 3-4 z pierwszej ligi i liga zamieciona Problem w tym ze kto inny to robi a my jesteśmy bierni mówimy o Zelisku z całym szacunkiem

Nicke | 2021-07-3 13:38

Radawiec był gwiazda ekstraklasy...nie No grubo lecimy...

Sciemaa | 2021-07-3 14:00

spariingi tez mamy z wypasionymi ekipami... ale dno

Młodynie | 2021-07-3 14:27

Stal Rzeszów czołowa drużyna 2 ligowa.Jeszcze mieli grać z Koroną Rzeszów w ten sam dzień

Misio | 2021-07-3 14:28

MAREKK - a co powiesz nt Leo Messiego? Przecież nie przedłużył kontraktu z Barceloną i jest do wzięcia. Taki tercet w ataku: Radawiec, Messi, Robak?

Misio | 2021-07-3 14:31

A kurcze zapomniałem, że Messi jest spoza UE i musiałby grzać ławę, bo musi grać Khorolski.

=1938= | 2021-07-4 09:33

Chcialem Was fachowców zapytać o to gdzie jest informacja, że Piotr Mrozinski odchodzi do Piszczy jak ta sama Puszcza nie chciala placić odstepnego za Mroza a ma ponoć wpisana w komtrakcie 70 tyś. A druga sprawa tobjak widzę nic sie tutaj nie zmieniło czyli jeszcze nie zaczeli a Wy juz na wszystkim ....wieszcie
A moze by tak pozwolić im sie wykazac a za jakis czas rozliczyc? Ale sami odpowiedzcie sobie na te pytania bo wszystko najlepiej wiecie
Pozdrowienia dla normalnych i kumatych.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3157) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 14 776 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 722 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 30 893 razy
STAL - Resovia Rzeszów (2:1)
2018-07-28
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 11 167 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.0147