Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wiadomości z Hutniczej.

Wiadomości z Hutniczej.
Panie i Panowie.

Miło nam poinformować , że ważność Kart Kibica zostaje automatycznie przedłużona do 30 czerwca 2022 roku.

Wszystkich sympatyków Stalówki zapraszamy już w sierpniu na ligowe mecze naszego zespołu.

Poznaliśmy pełny sztab szkoleniowy pierwszej drużyny Stali Stalowa Wola P.S.A.

Pierwszym trenerem Stalówki został Roland Thomas. 25-letni szkoleniowiec w dotychczasowej karierze pełnił funkcję asystenta I trenera w ŁKS Łódź oraz pracował z grupami młodzieżowymi w akademiach piłkarskich.

W sztabie znaleźli się również:

Maciej Gadowski – asystent trenera. Swoją pracę jako trener rozpoczął w 2012 roku w Fun Football Academy Warszawa, następnie 4 lata spędził w SEMPie Warszawa. Od 2019 roku pracował w Akademii Piłkarskiej Rakowa Częstochowa. Praca jako Asystent Trenera Zubka w Podhalu Nowy Targ w ubiegłym sezonie, była dla niego pierwszą pracą na poziomie piłki seniorskiej.

Piotr Domaniecki – trener bramkarzy. Pracował m.in. w akademii Legii Warszawa, był trenerem bramkarzy w Pogoni Grodzisk Mazowiecki oraz prowadził zajęcia z tamtejszą młodzieżą.

Bartłomiej Makowski – trener przygotowania fizycznego. 32-letni obrońca. Przygodę z piłką zaczynał w Koronie Góra Kalwaria skąd szybko trafił do Polonii Warszawa, gdzie występował w grupach młodzieżowych i Młodej Ekstraklasie. Były zawodnik m.in. Znicza Pruszków, Siarki , Resovii i w ubiegłym sezonie Wisłoki.

Znamy już plan przygotowań Stali do sezonu 2021/2022.

 Zielono-czarni przygotowania rozpoczną 12 lipca 2021 roku.

Plan sparingów:

12.07 – pierwszy trening.

17.07 – Stal Rzeszów (eWinner II liga) .

/ Korona Rzeszów (III liga).

21.07 – Sokół Nisko (kl.okręgowa).

24.07 – Wólczanka Wólka Pełkińska (III liga).

31.07 – Sokół Sieniawa (III liga).

7/8.08 – start rozgrywek.

Komentarze (87)

Klima | 2021-07-4 16:29

to by znaczyło, że nie uda nam się utrzymać Pietrzyka, do tego doszły mnie słuchy, że może być ciężko z Drobotem, dodając do tego odejście Mrozińskiego nie wygląda to zbyt kolorowo

Marco | 2021-07-4 18:35

MŁODYNIE 29.06.2021 pisałeś że "jutro "umowę przedłuża Drobot, co poszło nie tak ? Bo dziś 4.07.2021 a jak informacji na ten temat nie było tak nie ma .A przede wszystkimpodpisaneju mowy. A tym czasem podajesz kolejne nazwiska..

Ziom_stal | 2021-07-4 20:29

Przecież to żadne wzmocnienia, jeszcze niech Drobot odejdzie

Fanatyk38 | 2021-07-4 21:22

Skończ już człowieku bo z tych wypocin nic nie wynika.

Johnnymalce | 2021-07-5 10:28

Kurde...Chorwaci...n a 4 poziom rozgrywek w Polsce...niby dobrze tam szkolą co widac po ich reprezentacji..ale ich umiejetnosci nie pozwalają im np.poszukac pracodawcy w 4 lidze niemieckiej gdzie pewnie lepsza kasa niz w takiej ...mozna ujac 8 lidze poziomu europejskiego?..38 mln Polakow...a pilkarzy szukamy w 4 milionowej spolecznosci Chorwackiej...

Ziom_stal | 2021-07-5 12:12

Polak będzie kosztował a dług mam konkretny

Marekk | 2021-07-5 12:33

a ja mysle ze Nadberezny i Citko zbuduja taka druzyone ze bedziemy sie cieszycm za rok z o, trzeba im zaufac i ja im ufam. Nadberezny to najlepszy prezydent w historii miasta i mozna juz powiedziec legenda Stalowej Woli. Zawksze dba o sport, bez nadbereznego nie bylo by citki i calego sztabu

Sciemaa | 2021-07-5 13:02

Nadberezny najlepszym prezydentem? za kilka lat bokiem wyjdzie jaki to on byl lnajlepszy...

Ziom_stal | 2021-07-5 22:42

Nawet trzon drużyny nie zostanie , tu trzeba od nowa budowac

Adams | 2021-07-5 23:22

Oceniając na podstawie co dalej sie dzieje w klubie niestety podtrzymuje moje wcześniejsze pesymistyczne zdanie do tego napisze więcej... otóż jak widzę po pierwszych transferach nowego planu na awans to poprostu śmiech i zażenowanie.
Ogólnie nie widzę tego projektu ... wyjdzie kolejny niepotrzebny układ który za wiele nie da a kasa pójdzie nie wiadomo gdzie

Cdncdn | 2021-07-6 13:49

W porownaniu z innymi zespołami mam wrażenie ze we wszystkim mamy opoznienia.I w transferach,i w umowach,i w organizacji sparingów ,i w dziadowskich sparingpartnerów i w informowaniu o sytuacji w klubie.WSZYSTKIEGO DOWIADUJEMY SI POCZTA PANTOFLOWA ZE KTOS cos tam powiedzial .JESLI TO MA BYC TA ZMIANA TO JA PIERD...E.Najważnie jszy jak widac w tym momencie jest herb.

Filip kacper k. | 2021-07-6 20:38

jak ktos mowi ze Fidziu brał u nas nie wiadaomo jaka kase, to w lubelskiej ladacznicy dostał kontrakt x2

Ziom_stal | 2021-07-6 20:45

O takim Fidziu to możemy pomarzyc my mówiły o Zelisku. Podhale od nas jest nawet silniejsze

Stalowiak68 | 2021-07-7 13:36

Jak tak dalej pójdzie to u nnas bedzie grał w Ataku.....Citko z Nadbereżnym. Czarno to widzę a raczej juz widzę prezydenta Nadbereżnego jak w pazdzierniku mówi spokojnie , dajcie pracować trzeba czasu w zimie zrobimy wzmocnienia, a latem kolejna opcja atomowa i kolejne pomysły pomocników Nadbereżnego pani Treli i Xhodorka na uzdrowienie Stali. A narazie cieszczcie sie bo zmienią nam herb który politycy mieli i mają w dupie. Jak długo nedziemy sie nabierać na to słodkie pierdzenie o potędze o to jest pytanie. Żadnego awansu nie będzie.

Filip kacper k. | 2021-07-7 13:38

Awansu nie bedzie i nie bedzie juz pilki w Stalwoej Woli-we wrzesniu wycofanie dryzyny z rozgrywek

Szymek2007 | 2021-07-7 14:40

Póki co to bardzo kiepsko wygląda.

Misio | 2021-07-7 15:00

Ludzie! Jeszcze się nie zaczęło, a wy już koniec widzicie.

Filip kacper k. | 2021-07-7 15:04

skąd wiadomo o jego pensji? chłop nie zaistniał jeszcze na 4 poziomie- polamatorskim i chce duzo zarabiac?

Kategoriak | 2021-07-7 16:52

Podhale tez się już zbroi. Kowalski z Garbani podpisany w Nowym Targu

Młodynie | 2021-07-7 21:06

Dziubiński w Chełmiance a tak się zarzekał że w 3 lidze nie zagra pół roku temu

Ziom_stal | 2021-07-7 21:20

Nasz skład w porównaniu z innymi to jakiś dramat

Młodynie | 2021-07-7 22:26

Przy odejściu Drobota będzie tragedia tutaj są potrzebni zawodnicy na już. Jeszcze Resovia wypożyczy nam Persaka jeśli sciągną nowego obrońcę

Johny | 2021-07-8 08:56

Poważne pytanie: przyjdzie ktoś do Stalówki na nowy sezon oprócz Konefała, Citki, uczącego się trenera i kilku innych osobników, którzy wpadli do naszego miasta na rok dorobić parę złotych na naiwności paru ludzi..... ????

Stallzks | 2021-07-8 09:25

Powiem tak, obecność Dziubińskiego w Chelmiance to porażka naszych rzadzicieli, jeśli jacyś są wogole...
My mówimy o awansie, podczas gdy pewny zawodnik z doświadczeniem który będzie robił duża różnice w grze odchodzi do rywala, chciałbym poznać szczegóły, czy był wogole jakiś kontakt z naszej strony z Adrianem Dziubińskim czy też poziom amatorki jest na poziomie B klasy..
Ciężko się doszukiwać póki co pozytywnych akcentów, tydzień pracy nowego projektu minął, do ligi miesiąc, rywale się zbroją, od nas czołowe postacie odchodzą, a my kibice mamy być naiwni że jest dobrze bo jest Citko?
Panie Prezydencie obudzcie się, przestańcie się z Chodorkiem obrażać, tylko pracować dla dobra zespołu, jak się nie nadajeciez ustapcie komuś kto ma w sercu ten klub!

Marekk | 2021-07-8 18:26

Mam kolejna nowine, zostaje Stelmach w druzynie. Wiec cos drgnelo.

Młodynie | 2021-07-8 18:31

To już jest wiadome od ponad tygodnia Stelmach Jopek Wietecha zostają Drobot jest po słowie nie przekonał do siebie na testach możliwe iż zacznie z nami treningi. Mroziński odchodzi pytanie czy za 70 tyś czy jednak zeszli z ceny. Na razie tyle wiemy do poniedziałku

Filip kacper k. | 2021-07-8 18:48

Stelmach to fenomen, slabo biega nie potrafi prosto pilki kopnac. jedyny plus ze wychowanek

Vielitz44 | 2021-07-8 20:01

Ale to co robi inna Stal, ta z Rzeszowa to jakaś masakra, jak oni ligi nie połkną to będzie jakaś masakra.

Młodynie | 2021-07-8 20:06

Jeszcze jak dojdzie Sekulski bo napastnika nie mają

Marekk | 2021-07-9 15:35

Ale nie jest zle, juz samo nazwisko Citko robi na innych klubach z ligi wrażenie i z pewnoscia to ze ktos taki chce pracowac w Stali to z zazdroscia patrza..

Młodynie | 2021-07-9 18:02

Dzisiaj pierwsze transfery

Aleksander | 2021-07-9 18:55

O 19:38 ma być podpisywany kontrakt...nie wiadomo z kim ale chyba głośne nazwisko bo jest wielkie halo W tym temacie...

Młodynie | 2021-07-9 19:01

Krystian Żelisko był już praktycznie dogadany raczej on

Kamilosss | 2021-07-9 19:36

Mam nadzieję że ktoś sensowny a nie Robak czy inny wiekowy gracz.

Młodynie | 2021-07-9 19:39

Żelisko jednak

Kamilosss | 2021-07-9 19:40

Serio chodziło o Zelisko? Ja pier... Ten klub jest w złych rękach.

Młodynie | 2021-07-9 19:41

Każdy transfer będzie tak ogłaszany na napastnika nr 1 będziemy musieli poczekać martwi tylko trochę spora pensja ale ma 21 lat 12 bramek w Lewarcie dajmy się wykazać

Kamilosss | 2021-07-9 19:42

No jak chcemy ponownie walczyć o środek tabeli to transfer może być.

A tak poważnie jeśli takie transfery zamierzają robić to szykuje się kolejne nieudane okienko i znowu potem będą zdziwieni czemu nie ma awansu.

Stary64 | 2021-07-9 19:53

Jeszcze nie zagrał a już krytykujecie .Dajcie mu pokazać co umie. Więcej bramek strzelił niż trzech naszych napastników .

Młodynie | 2021-07-9 19:57

Od Piechniaka nie da się być gorszym

Marekk | 2021-07-9 21:29

Słyszałem też ze Kacper Piechniak zostaje, więc kolejna informacja dobra. Może kolejny sezon bedzie bardziej udany?

Młodynie | 2021-07-9 21:34

Jak chce i zejdzie z kontraktu może pokopać w rezerwach i dorobić w delikatesach

Ziom_stal | 2021-07-9 21:48

To jest jakiś zart , Zelisko to nie gość który będzie nam strzelał bramki w Puławach zastąpili go Paluxhoeskim i proszę bardzo kogo jeszcze Citko ma w swojej stajni gdzie kogo może wkleić do 4 ligowej drużyny ?

Daro | 2021-07-9 22:22

Tak z ciekawości? Kogo Wy się spodziewacie? Paluchowski zarabia w granicach 15 tys na miesiąc. Żelisko jest młody, ambitny. W słabym Lewarcie strzelił 12 goli. U nas liczę na około 20 goli. Mam nadzieję, że będziemy grać dwójką napastników i jeszcze jeden powinien do nas trafić.

Stalowiak1938 | 2021-07-10 09:54

Patrząc na to co się dzieje w klubie, z transferami, organizacją, marketingiem coraz bardziej przyzwyczajam się do myśli że zgnijemy w tej buraczanej lidze...jezeli ktoś widzi jakiekolwiek pozytywy w ostatnich działaniach klubu, to bardzo proszę żeby zaraził mnie tym optymizmem. W perspektywie 2-3 lat obawiam się najgorszego. Chyba że jakiemuś milionerowi pokroju Pana Koczwary odbije na starość i będzie chciał zrobić "Ligę Mistrzów" w Stalowej...

Kamilosss | 2021-07-10 10:16

daro

no nie wiem, jesli chcemy wyjsc z tej buraczanej ligi to kadra musi byc mocna.. Chełmianka, Siarka, Podhale sciagaja grajkow z wyzszych lig a my "główni faworyci" jak na razie wzielismy jednego goscia i to ze słabej druzyny 3 ligi.


moze wypali, ale nie zdziwmy się jak potem znowu będzie problem z golami ;)

Daro | 2021-07-10 11:04

To dopiero pierwszy transfer. Nie mówię, że jest jakiś mocny bo według mnie Żelisko to w sam raz na 2-go napastnika i mam nadzieję, że kogoś ściągniemy jeszcze. Wiem, że jest z naszej ligi ale jednak kto obserwował 3 ligę naszej grupy, może powiedzieć, że gość się wyróżniał. Strzelił 12 bramek dla słabej drużyny to też o czymś świadczy.

My mamy zbudować drużynę. Nie ma sensu robić kominów płacowych albo budować drużynę na kilku doświadczonych jak Puławy to też nie zawsze daje skutek.

Najważniejsza jest wyrównana kadra. Przyjdą kartki i kontuzje i wtedy się okaże kto jest najlepszy.

W ostatnim roku Pulawom się udało ale nie zawsze tak jest. Motor czy Stal Rzeszów też przez lata ściągały zawodników z wyższych lig i co? Awans wywalczaly 2x Garbarnia czy Resovia.

Młodynie | 2021-07-10 11:11

Tematy z zawodnikami z wyższych lig raczej wyjaśniają się na końcu. Tutaj praktycznie od razu porozumienie. Możliwe iż ktoś już w poniedziałek będzie

Młodynie | 2021-07-10 13:20

W poniedziałek kolejny transfer boczny obronca 18 latek Jakub Cukrowski z rezerw Korony

Marekk | 2021-07-10 14:48

Slyszalem ze sciagaja tez Jakuba Persaka z Resovii, oraz dwojke z Sokola Nisko, Jacka Maciorowskiego i Damiana Jude. I już to sensownie wyglada.

Pjona_ziom | 2021-07-10 15:30

Jak na początku poprzedniego sezonu wspominałem żeby ściągnąć chłopaków z Niska czy okolicznych wiosek w większości nasi wychowankowie to się śmiali w komentarzach... Co nam poprzedni sezon dał? Jaką nauczkę? Jakie wnioski wyciągnął zarząd a w zasadzie prezydent i jego ludzie ? Tutaj potrzeba kilku doświadczonych graczy w defensywie do tego dwa, trzy transfery młodych ogranych którzy dają jakość w ofensywie i resztę zgrywać młodzież ... W tej chwili nie mamy ani trzonu kręgosłupa drużyny ani pewnej obrony ani solidnego środka pola ani napastników już nie będę wspominał o zgraniu drużyny którego brak...

Fanatyk38 | 2021-07-10 17:32

My nie mamy czasu na testy i budowanie czy zgrywanie zespołu.
Proszę pamiętać , że plan JEST NA 13 MIESIĘCY i zakłada AWANS W TYM SEZONIE !!!
Więc nie będzie we wrześniu gadki " dajcie czas" , " w zimie wzmocnienia" czy " ocenimy po sezonie".

Tu po 6-10 kolejkach będzie wiadomo czy Stal pęka czy nie i czy pomysłodawca może się pakować .

Adams | 2021-07-11 00:02

Przyznam jak widzę co dalej sie dzieje w klubie według hasła na sezon juz przed sezonem powoli pęka mi serce ...

Ziom_stal | 2021-07-11 09:48

Żadnego awansu nie będzie . Ewentualnie możemy byc czarnym koniem jak drużyna odpali . juz widać ze szału nie ma i nie będzie jeżeli chodzi o skład. Jest pare drużyn ktore się spina na awans i kadrowo wyglądają znacznie lepiej .

Młodynie | 2021-07-11 09:50

Pietrzyk najprawdopodobniej zostaje nie grał już w sparingu Pogoni Siedlce

Młodynie | 2021-07-11 09:54

Chełmianka nie sprowadzi już nikogo mają zamkniętą kadrę tylko młodzieżowcy. Tylko Podhale zbroi się solidnie.Oby więcej optymizmu było jutro co najmniej 7 testowanych

Filip kacper k. | 2021-07-11 12:41

We wrześniu będa telefony do Damiana Skakuja i prośby żeby to ratował

Fanatyk38 | 2021-07-11 17:13

Dobrze , że we wrześniu. Może zdąży .

Młodynie | 2021-07-11 17:43

Podobno walczny chłopak ale już za stary na rezerwy Legii

Młodynie | 2021-07-12 12:48

Idealny terminarz
1 kolejka- Avia
2. Wisłoka
5 Podhale

Stalowiak1938 | 2021-07-12 13:38

Po 5 kolejce będzie już wiadomo czy Stal pęka i Pan Citko zwinie majdan i zrobi angielskie wyjście, czy może jednak nie rzucał słów na wiatr... I zrobił drużynę

Adams | 2021-07-12 14:07

Przyznam pierwsze mecze w terminarzu jest kiepski po pierwsze 2 mecze na wyjezdzie z dobrymi zespołami pożniej Sandomierska Wisła zaś w 4 kolejce Biała Podlaska dopełnieniem nieszczescia może wyjsc 5 kolejka z Podhalem na wyjezdzie .
Mam poważne obawy że po tych meczach będzie słabo z punktami dlatego nie jest łatwo z optymizmem na dobry start

Młodynie | 2021-07-12 14:10

w 6 Chełmianka a w 10 derby. Niestety muszą od początku odpalić. Chodzą słuchy iż chcą Radulja sprzątnąć smrodom sprzed nosa

Adams | 2021-07-12 14:16

Krótko pisząc terminarz pierwszych spotkań jest niekorzystny ... realnie oceniając jesli po 5 kolejkach zyskają chociaż 7pkt mozna uznać za niezłe wyniki

Adams | 2021-07-12 14:24

W przed ostatnim moim wpisie pojawił się błąd otóż z Podhalem gramy na Hutniczej więc remis jest możliwy

Młodynie | 2021-07-12 14:34

Jeśli w pierwszych 5 meczach chociaż przegrają 2 razy to chyba wróci Skakuj ciśnienie na wyniki jest spore w tym u samego prezydenta

Kamilosss | 2021-07-12 14:51

I jakie te nowe nazwiska w klubie?

Młodynie | 2021-07-12 14:52

trening jest po południu chyba 17

Pjona_ziom | 2021-07-12 18:52

Sam Marek się pofatygował na pierwszy trening czyli pewnie dziś coś podpiszą.
Był ten obrońca z Legii poza tym kilku nieznajomych i sporo młodzieży .

Młodynie | 2021-07-12 19:04

Był rezerwowy bramkarz z Sieniawy Jakiel

Młodynie | 2021-07-12 19:05

12 nowych z 4 podpisują dzisiaj już

Młodynie | 2021-07-12 19:09

Był Persak

Młodynie | 2021-07-12 19:09

Mroziński odchodzi był Pietrzyk i Drobot

Stallzks | 2021-07-12 19:34

I super, niech podpisują, za Mrozia jakby Radulj przyszedł jak mówisz to byłaby świetna wiadomość

Młodynie | 2021-07-12 19:37

Ma kilka ofert ale też chce być blisko Mielca w grę więc wchodzi Siarka i Stal. Są też nowe koszulki meczowe

Stallzks | 2021-07-12 19:40

Daj grafikę nowych koszulek

Ziom_stal | 2021-07-12 19:41

Czyli szału nie ma . Więcej jakości odejdzie niż dołączy

Młodynie | 2021-07-12 19:42

nie mam bedą niedługo pokazane firma Cutline min odpowiada za koszulki Stali Rzeszów projekt na zamówienie specjalnie dla klubu zaprojektowany

Pjona_ziom | 2021-07-12 19:52

Będą w końcu koszulki pasiaki zielono czarne z dobra grafiką

Pjona_ziom | 2021-07-12 19:55

Sam Citki mówil że nie chce ściągać piłkarzy nazwisk którzy beda grac sezon albo rundę i odcinać kupony. Jest taka polityka transferowa ze ściągamy ludzi ktorzy chca przede wszystkim grac

Kamilosss | 2021-07-12 20:39

No tak to weźmy grajków takich co inni nie chcą, bo oni chętnie tu pograją XD

Trzeba doświadczenia bo młokosami nic tu nie ugramy.

Młodynie | 2021-07-12 20:57

Nie testowali przypadkiem Podstolaka z Wólczanki ?

Ziom_stal | 2021-07-13 06:56

Naprawdę to bardzo mizernie wygląda . O jakim awansowany mówimy

Młodynie | 2021-07-13 08:56

Trener i Citko prosili o cierpliwość transfery lubią ciszę

Fanatyk38 | 2021-07-13 11:08

Młodynie. Na 1 dzień odpuść sobie internet bo cierpliwość do ciebie się kończy.

Skład ma być pewny i doświadczeniem gwarantować awans. Taki jest cel wg planu Citki i LN.

Młodynie | 2021-07-13 11:10

Wiem jaki jest cel jednak emeryci odcinający kupony za wielkie pieniądze do nas nie trafią tylko młodzi jak np Cukrowski z rezerw Korony o 13

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2021-08-08, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 40 30-6-4 96
2 Stal Stalowa Wola 40 22-7-11 73
3 Sokół Sieniawa 40 21-10-9 73
4 Chełmianka Chełm 40 22-7-11 73
5 Avia Świdnik 40 20-10-10 70
6 Wisłoka Dębica 40 19-11-10 68
7 Podhale Nowy Targ 40 18-11-11 65
8 Wólczanka W. Pełkińska 40 18-8-14 62
9 KSZO Ostrowiec Św 40 19-5-16 62
10 Siarka Tarnobrzeg 40 17-8-15 59
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 Wisła Sandomierz 40 15-9-16 54
13 ŁKS Łagów 40 14-10-16 52
14 Podlasie Biała Podlaska 40 14-6-20 48
15 Orlęta Radzyń Podlaski 40 14-5-21 47
16 Lewart Lubartów 40 11-13-16 46
17 KS Wiązownica 40 12-8-20 44
18 Stal Kraśnik 40 10-12-18 42
19 Korona II Kielce 40 12-6-22 42
20 Jutrzenka Giebułtów 40 7-7-26 28
21 Hetman Zamość 40 3-6-31 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-08-08 Avia Świdnik - STAL
2021-08-14 Wisłoka Dębica - STAL
2021-08-18 STAL - Wisła Sandomierz
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2799) » 1938fc (1548)
» Vielitz44 (1266) » Edek38 (1262)
» Filip kacper k. (1199) » Fanatyk38 (859)
» Kamil (835) » Rafix (768)
» Kamilosss (587) » Misio (534)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 46 766 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 21 412 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 164 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 30 381 razy
Osób Online: 40 / Czas gen. strony: 0.01545