Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pierwsze sparingi.

Pierwsze sparingi.
W sobotę Stal Stalowa Wola rozgerała dwa mecze sparingowe.

Pierwszy pojedynek odbył się w Stalowej Woli . „Stalówka” wygrała 2:1 z Koroną Rzeszów po bramkach Wiktora Stępniowskiego oraz Jakuba Persaka.

Natomiast w drugim sparingu ,rozegranym w Rzeszowie przegraliśmy ze Stalą 4:0.

Zapraszamy do oglądania skrótu z meczów oraz wywiadu z trenerem Rolandem Thomasem.

https://youtu.be/_C41tiEdKsI

https://youtu.be/u6QQRxqUERc

Komentarze (48)

Młodynie | 2021-07-19 15:32

Grzegorz Czajka nowym prezesem

Młodynie | 2021-07-19 15:36

były dyrektor Szpitala

Misio | 2021-07-19 16:11

Pewnie na początku września złoży rezygnację :-)))

Młodynie | 2021-07-19 16:13

On akurat odpowiada tylko za finanse na czym się zna kadrę buduje Citko i to raczej on poleci

Misio | 2021-07-19 16:33

Nie wytrzyma presji "środowiska" jak jego kilku poprzedników.

Misio | 2021-07-19 16:35

PS. Już jeden od finansów był. Rok temu, z Rzeszowa. Ile był? 2 miesiące? Czy nawet mniej?

Młodynie | 2021-07-19 16:37

Bo miał konflikt z kibicami i był wyzywany od konfidentów sam nie chciał odchodzić zrobił to pod presją wiem bo z nim rozmawiałem. Oraz niektórym osobom w klubie nie podobały się jego pomysły wyrzucenia niektórych osób taka była prawdziwa przyczyna

Młodynie | 2021-07-19 16:39

określił ludzi w klubie mianem betonu i stwierdził iż dopóki nie zostanie on usunięty bedą problemy nie wiem kogo miał na myśli zarząd ? sprzątaczkę ?

Młodynie | 2021-07-19 16:41

pewnie miał na myśli Żaka i Kaczmarskiego

Pazimieh | 2021-07-19 16:46

Czyli jednocześnie nie wiesz i wiesz? Gościu albo zapominasz się przelogować, albo masz tą dwubiegunówkę.

Młodynie | 2021-07-19 16:51

nie chciał powiedzieć wprost o kogo chodzi

Misio | 2021-07-19 17:00

No to Młodynie sam już sobie odpowiedziałeś dlaczego nowy prezes złoży rezygnację we wrześniu. Myślisz, że jego środowisko pokocha? "Prezes" w tym klubie, to obecnie taka fucha, że KAŻDY jest wsadzony na minę. Chyba, że przyszedł by jakiś sponsor, wyłożył konkretną kasę i obsadził to stanowisko swoim człowiekiem. Inaczej każdy będzie "niefajny".

Pjona_ziom | 2021-07-19 17:04

Dokładnie , MISIO ma rację, w tym klubie nie będzie porządku bo prezydent nie pozwoli żeby przyszedł ktoś z zewnątrz. Swoje stołki muszą być obstawione. Sponsora nie będzie ponieważ nikt nie przyjdzie do bagna żeby się topić

=1938= | 2021-07-19 17:20

Czy Wy przestaniecie kiedyś narzekać i wiecznie ujadać? Jeszcze człowiek nie zaczął pracowac a już wilki wyją psy ujadają. PATOLOGIA!!!!!!°! Zamiast wspiercia zeby widzial sens to nie od razu nóż w plecy. Brawo wspaniali kibice. Właśnie widać jak jesteście z tym klubem na dobre i na złe.

Młodynie | 2021-07-19 17:26

Ja akurat Grzegorza popieram i liczę iż da radę zna się na finansach

Filip kacper k. | 2021-07-19 18:33

Radulij u nas, przebilismy smrodow

Fanatyk38 | 2021-07-19 18:42

mlodynie wszystkich popierasz i masz nadzieję... szkoda czytać twoich wywodów chlopaczyno bo zgrywasz kumatego a pie...isz trzy po trzy o rzeczach których kazdy kto minimalnie interesuje się Klubem wie.
Jak np o tym , który sam odszedł.
Akurat też mialem z nim kontakt więc zachowaj dla siebie swoje domysły.

Problemem tego Klubu nie jest kwestia finansów bo akurat od momentu przejęcia akcji przez miasto samorząd daje ich wystarczająco dużo.

Tu jest kwestia namaszczenia przez jaśnie nam panującego odpowiednich ludzi, którzy będąodpowiednio i umiejętnie wydać te środki.
Póki co mamy z jego ręki amatorów , którzy powinni odpowiadać za niegospodarność. Cierpi na tym Klub i Kibice.
Z odpowiednimi ludźmi i bez sponsora zrobilibyśmy awans bo kasy jest więcej niż za czasów wodexu a gramy ligę niżej.

Fanatyk38 | 2021-07-19 18:51

1938
Nikt nie ujada tylko ludzie widząc co tu się dzieje mają najzwyczajniej dość.
Robią Nas w balona od kilku lat a My co rundę mamy dawać szansę , zaufać i żyć nadzieją , że tym razem się uda?
Jesteśmy poligonem doświadczalnym dla Citki , trenera i chłopców których oni ściągają do walki o awans...

Ślepy jesteś.
Tu doświadczenia z ligową piłką nie ma ku...a NIKT.
Od prezydenta przez prezesa, prokurenta , trenerów po zawodników.

Nikt nie ma doświadczenia i będą go nabierać podczas sezonu w którym wg Amatorskiego Planu Citki " Stal nie pęka" , MAMY WALCZYĆ O AWANS. HEH

Wsparcie chłopaczku dostaną z trybun , tak jak mieli je w 2 i 3 lidze do tej pory więc o to się nie martw.

1938fc | 2021-07-19 19:32

O wsparcie się się nie boje bo wiem jak to wygląda , ja też nie jestem zadowolony ze Lucek obsadza swoich ludzi. Najlepsza opcją dla nas by było jakby przyszła osoba prywatna i kupiła ten klub ale to mokry sen nas wszystkich. Teraz tak bardziej pozytywnie:
Był piłkarz Stalówki Kamil Bentkowski informuje że Kamil Radulj ( Resovia Rzeszów) nowym zawodnikiem Stali Stalowa Wola.

Młodynie | 2021-07-19 19:57

Bedą transfery najpierw Radulj a jeszcze coś ciekawego się pojawi

Adams | 2021-07-19 20:26

Jeśli pisząc o Radulj jest on kroplą w morzu na wzmocnienia aby na spokojnie walczyć o awans takich trzeba minimum trzech lub więcej aby być pewnym składu i mieć zaufanie

Jarinto | 2021-07-19 20:27

Mlodynie ty to naprawdę jesteś ciekawy.

1938fc | 2021-07-19 20:27

Kamil witamy w Stalowej. Podpisał !

Młodynie | 2021-07-19 20:28

Ma być coś jeszcze jak mówił Roland transfery lubią ciszę

Aleksander | 2021-07-19 20:29

Nie wiem dlaczego tak narzekacie na Młodynie? Gość ma zawsze sprawdzone info i prawie w 100% pewne.A polityka działaczy klubowych jest jaka jest...I klubem rządzą ludzie nie mający o tym zielonego pojęcia.Z nadania partyjnego...a nie dzięki wiedzy i doswiadczeniu

Aleksander | 2021-07-19 20:30

Nie wiem dlaczego tak narzekacie na Młodynie? Gość ma zawsze sprawdzone info i prawie w 100% pewne.A polityka działaczy klubowych jest jaka jest...I klubem rządzą ludzie nie mający o tym zielonego pojęcia.Z nadania partyjnego...a nie dzięki wiedzy i doswiadczeniu

Młodynie | 2021-07-19 20:49

Jedyną wadą Kamila jest to iż jest trochę szklany dlatego potrzeba jeszcze 1 pomocnika

Sciemaa | 2021-07-19 21:43

Zeby to wlasnie taki mentalny plonka nie byl... przyjdzie dostane kose przesiedzi caly sezon.

Młodynie | 2021-07-19 21:50

Jak grał w Resovii wymiatał ale przytrafiła się kontuzja długo ją leczył potem już odbudowywał się grą w rezerwach. Jak będzie zdrowy i w formie mega wzmocnienie ale dla pewności szukają też jeszcze 1 pomocnika i napastnika

Stalowiak1938 | 2021-07-20 10:31

Ktoś się orientuję nt. Nowego prezesa PSA? Jak funkcjonował szpital pod jego rządami? Jak finansowo.? Czy to znowu tylko i wyłącznie partyjniactwo kolejne?

Młodynie | 2021-07-20 10:32

Miał konflikt z kadrą medyczną za bardzo się nie znał na sprawach personelu w skrócie człowiek prezydenta

Fanatyk38 | 2021-07-20 13:16

W PSA na bank będzie się znał na personelu i nie tylko. Jak to ludzie prezydenta mają w zwyczaju. Paranoja

Młodynie | 2021-07-20 13:19

U nas ma odpowiadać tylko za finanse i nie wchodzić Citce w paradę plus ma ścigać sponsorow

Fanatyk38 | 2021-07-20 14:00

Ty mu pisałeś zakres obowiązków?
Weź odpowiedz ile dostajesz za to sianie pozytywnej propagandy, od literki czy od posta?

Fanatyk38 | 2021-07-20 14:04

I nie zapominaj , że "personel " w Klubie to nie tylko Citko czy trener i zawodnicy .

Młodynie | 2021-07-20 15:01

Jest jeszcze prokurent Zieliński , który zajmuje się zarządzaniem kadrą pracowniczą główne obowiązki są podzielone między 3 osoby Citko Czajka Zieliński , każdy doskonale wie co ma robić

Fanatyk38 | 2021-07-20 15:30

No i Ty jako naczelny redaktor , rzecznik prasowy.

Ciekawe czy na końcu będzie ktoś za coś odpowiedzialny czy jak po spadku , winnych brak i kolejne fuszki w nagrodę.

Fanatyk38 | 2021-07-20 15:34

No i doświadczeniem prokurenta i prezesa jest jak z całą resztą...

Młodynie | 2021-07-20 15:45

Zobaczymy zawodnicy mają zagwarantowane olbrzymie premie za awans więc powinni się starać jeśli chcą sporo zarobić

Fanatyk38 | 2021-07-20 17:28

Bo Citko tak doradził LN. Haha
Szkoda , że przez ostatnie 2 lata nie mieli premii bo może też by się starali. Ale geniusze dali pełną kasę w wypłatach, to czy się stoi czy się leży...

Oby im to wypaliło bo jak nie to skończymy tragicznie i ani w zimie nie będzie co poprawiać ani wiosną ratować.

Napiszę twoim tokiem...
Podobno LN rozmawiał długi czas z wieloma ludźmi i miał kilku kandydatów lub ich cv na różne stanowiska w Klubie( dyr.sportowy, prezes).
Chodziły słuchy, że przewijały się Nazwiska np. Jaskota czy Przeniosły.
Bartek chociaż z Mielca za którym nikt nie przepada, to przeszedł chyba wszystkie szczeble w piłkarskim Klubie aż do fotela prezesa a przy okazji kilka razy z Mielcem awansował, w tym do ekstraklasy. O doświadczeniu chyba pisać nie trzeba.
Do tego dyr sportowy pokroju Przeniosły , który jest profesjonalistą w tym co robi i ma bardzo mocne cv, jakiego chciał, oczekiwał LN.

Z takimi dwoma na pokładzie byłbym o wiele spokojniejszy . Zjadają obecnych i wszystkich poprzrdnich wybrańców prezydenta na śniadanie.
Ale my wolimy budować profesjonalną piłkę po amatorsku bo ważniejsza jest lojalność wobec władzy i znajomości niż korzyść dla Klubu.

Niestety dla nas , tak było i nic dobrego z tego nie wyszło a teraz brniemy w to samo gó...o.

Aleksander | 2021-07-20 17:50

Wiadomo coś kto będzie napastnikiem nr 1?? Bo chyba nie Żelisko??? Potrzeba gościa który zagwarantuje +20 bramek jeśli naprawdę chcemy awansować. No i jeszcze 2 3 doświadczonych zawodników do pomocy I obrony też by się przydało.

Młodynie | 2021-07-20 17:52

Ma być jeszcze napastnik trzymają go w klubie w tajemnicy pewnie transfer z zaskoczenia jak Raduli kto to jest nie wiem.Pilnuja aby nazwisko nie wyciekło za szybko

Młodynie | 2021-07-20 17:53

ogólnie na pewno będzie jeszcze pomocnik i 2 napastników ale ten drugi to z 3 ligi najprawdopodobniej

Młodynie | 2021-07-20 17:54

Robaka nie sprowadza raczej a mógłby pograć przez sezon i potem odejść do Łagowa ale najprawdopodobniej już w tym roku będzie grał w Łagowie

Stalowiak1938 | 2021-07-20 20:19

Jest jutro tj. Środa sparing jakiś? Jeśli tak to czy u nas i o której?

Młodynie | 2021-07-20 20:21

Sokół Kamień 18:30 u nas zapewne boisko boczne z naturalną nawierzchnią

Vielitz44 | 2021-07-21 20:40

4:0 z Sokołem.

Młodynie | 2021-07-21 20:50

Testowany był Michał Góral z Sosnowca

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2021-08-08, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 40 30-6-4 96
2 Stal Stalowa Wola 40 22-7-11 73
3 Sokół Sieniawa 40 21-10-9 73
4 Chełmianka Chełm 40 22-7-11 73
5 Avia Świdnik 40 20-10-10 70
6 Wisłoka Dębica 40 19-11-10 68
7 Podhale Nowy Targ 40 18-11-11 65
8 Wólczanka W. Pełkińska 40 18-8-14 62
9 KSZO Ostrowiec Św 40 19-5-16 62
10 Siarka Tarnobrzeg 40 17-8-15 59
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 Wisła Sandomierz 40 15-9-16 54
13 ŁKS Łagów 40 14-10-16 52
14 Podlasie Biała Podlaska 40 14-6-20 48
15 Orlęta Radzyń Podlaski 40 14-5-21 47
16 Lewart Lubartów 40 11-13-16 46
17 KS Wiązownica 40 12-8-20 44
18 Stal Kraśnik 40 10-12-18 42
19 Korona II Kielce 40 12-6-22 42
20 Jutrzenka Giebułtów 40 7-7-26 28
21 Hetman Zamość 40 3-6-31 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-08-08 Avia Świdnik - STAL
2021-08-14 Wisłoka Dębica - STAL
2021-08-18 STAL - Wisła Sandomierz
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2799) » 1938fc (1548)
» Vielitz44 (1266) » Edek38 (1262)
» Filip kacper k. (1199) » Fanatyk38 (859)
» Kamil (835) » Rafix (768)
» Kamilosss (587) » Misio (534)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 46 767 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 37 818 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 260 razy
STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 36 567 razy
Osób Online: 43 / Czas gen. strony: 0.01783