Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy na Hutniczą.

Wszyscy na Hutniczą.
Panie i Panowie!!!

Przed nami pierwszy mecz w rundzie jesiennej przy Hutniczej. W ramach 3. Kolejki rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy IV ,Stalówka zagra w środę z Wisłą Sandomierz. Początek meczu o 19:38.

Na oficjalnej stronie klubu jest cennik biletów i karnetów na mecze Stalówki, które rozegrane zostaną przy HUTNICZEJ. Zielono czarni na własnym terenie zagrają dziewięć spotkań.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na stadion i zachęcamy do zakupu karnetów.

Wspieramy Nasz Klub finansowo i głośnym dopingiem. Młyn bez zmian na nowej trybunie .

Mobilizujemy się i widzimy na sektorze G.

Poniżej link do szczegółowych informacji.

http://stal1938.pl/aktualnosci/kibicow-stali-z-trybun-ceny-biletow-i-karnetow-na-mecze-zielono-czarnych/

Do zobaczenia na trybunach!!!

Hej Stal!!!

Komentarze (30)

Marekk | 2021-08-16 19:11

Mam nadzieje ze z tak słabą drużyną to będzie gra na 2 napastników, a skad ich wezma to juz ich problem. Jak dalej bedzie jeden snop w ataku to zapowiada się Szydełko II.

Jaszczur | 2021-08-16 21:01

A skąd ma Ronald wziąć 2 napastnikow?!

Fanatyk38 | 2021-08-16 21:33

Młodynie, skończ już pie...ć.

Stalowiec1938. | 2021-08-16 21:38

nie widzę tego wszystkiego od trenera chłopaczek 25 lat nie grający w piłkę pierwsza jego drużyna seniorska no sorry kto to mądry wymyślił ? jaki on ma mieć autorytet u zawodników ? po transfery brak napastników i ofesywnych pomocników a mega liczba obrońców i to jakich jakościowo pokazał mecz w Dębicy kolejna rewolucja i kolejny zlepek słabych zawodników człowiek chciał by się łudzić ale po tym co widzi nie da się

Stalowiak68 | 2021-08-16 22:43

Admin zablokuj proszę tego pisowskiego analityku Młodynie bo nie da sie tych jego wpisów rozumem ogarnąć

Adams | 2021-08-16 23:08

Stalowiec 1938 - Na ten fakt o którym teraz wspominasz wyraziłem opinię podczas przygotować do sezonu moje przeczucie od początku nie było dobre i utwierdzam się zapewne będzie gorzej .
Nawiązując do napastnika krótko pisząc skład jest bez ataku bo Żelisko to sobie tylko biega po boisku i tyle robi za ponad 6 tys netto co mozna nazwać przekrętem dekady...

Fx1938 | 2021-08-17 10:20

Będą otwarte dziś kasy, żeby można było kupić bilet na jutrzejszy mecz? Ktoś coś wie?

Młodynie | 2021-08-17 10:31

Tak od 15 do 18 jutro już nie

Maxtor84 | 2021-08-17 10:41

Czy trzeba drukować bilet czy wystarczy że jest na karcie?

Młodynie | 2021-08-17 10:47

W związku z problemami technicznymi na pierwsze dwa domowe mecze Stali Stalowa Wola bilety będą sprzedawane w formacie A4. Za niedogodności bardzo przepraszamy. Reszta jest po staremu

Kamykrah | 2021-08-17 10:47

Jak masz na karcie to po co? Ważne że wejdziesz przez kartę

Młodynie | 2021-08-17 10:47

ale na karcie wystarczy

Wojtas93 | 2021-08-17 11:08

Młodynie jest gigant każdy ma go dość a on dalej swoje xd chłopie sto osób na ciebie pluje a ty mówisz że pada deszcz xd i dalej gadasz te swoje bajeczki ;) dzisiejsza piłka to tylko odcinanie kuponów trzeba się z tym pogodzić i przestać żyć marzeniami ;)

Wojtas93 | 2021-08-17 11:09

Zawodnicy mają w dupie klub tradycje tylko hajs się liczy.

Młodynie | 2021-08-17 11:13

Jak wszędzie dzisiaj w większości klubów

Cdncdn | 2021-08-17 13:24

PGE sponsorem Stalowki .Jutro na meczu prezentacja i podpisanie umowy.

Stalowiak1938 | 2021-08-17 13:26

Nie ważne kto sponsorem ważne ile udziałów kupili i ile kasy wyłożą. Może wreszcie zacznie być normalnie bo jak wyłożą hajs to będą chcieli mieć profesjonalistów i wyniki. Oby...

Młodynie | 2021-08-17 13:28

To jest i tak dzięki kontaktom Nadbereżnego i góry mają tylko wspierać finansowo jak w Mielcu

Młodynie | 2021-08-17 13:31

kwoty raczej nie poznamy ze względu na tajemnicę handlową Poręba w Mielcu się nią zasłania

Kamil | 2021-08-17 14:06

Uwaga odnośnie biletów.
Tylko dziś od 15 do 18 będzie można nabyć bilety bezpośrednio w kasie. W dniu meczu kasy będą nieczynne. Zakup biletu możliwy tylko przez internet.

Stalowiak68 | 2021-08-17 14:09

Czy wy jesteście tacy tępi czy udajecie? PGE dawalo juz kasę parę lat i taraz da znowy sto kilkadziesiąt tysięcy, a Nadberezny zrobi z tego szopkę dla takich tępaków że niby przyszedł wielki sponsor i blablabla. Te pieniądze nie zmienią ani obtazu klubu ani naszego miejsca bo Cipko i tak wydaje na swoich niewartych zawodników tyle ile chce z PGE czy bez. Cokolwiek przyjdzie i ktokolwiek to przeje....my te pieniądze bez efektu. Jutro bedzie bal, wygrana ze slabym Snadomierzem, podpisanie umowy z fajerwerkami, a za tydzień znów w pałe i darcie włosów z głowy. Naiwniacy.

Sciemaa | 2021-08-17 14:14

Dawalo od 2018 ale nie na glowna druzyne. Tylko na szkolenie.

Stalowiak68 | 2021-08-17 14:30

No to dadzą na Cipkowe fajerweki tak jak pisałem nieudacznicy wszystko przejedzą tak jak przejadąją odkąd moasto pompuje miliony w klub.

Cdncdn | 2021-08-17 16:08

Stalowiak68 a co maja odkładać ? Po to dostają aby przejeść.

Gallanonim | 2021-08-17 16:15

Młodynie, prawda że Damian Kostkowski ze Stali Rzeszów ma grać u nas?

Stalowiec1938. | 2021-08-17 16:57

Kosakowski? po ch... kolejny obrońca napastnika niech ogarna i kreatywnego pomocnika obrońców już naściągalimy i widać efekt

Stalowiec1938. | 2021-08-17 17:29

czemu nie spróbojemy brać wyróżniających się w regionie żeby trenowali w 1 zespołem a jak by nie łapali się to żeby grali w 2 jest paru ciekawych chłopaków Kaczanowski z Annapola Termopale z okolic Stalowej chłopaki co sezon po 50 bramek wiem że to niższe ligi i nie ma porównania ale czemu chociaż nikt się nimi nie zainteresuje nie zaprosi nie sprawdzi nawet do drugiej drużyny myśle że jak by przepracowali cały okres nie byli by gorsi od naszego wielkiego nowego napastnika za wielkie ale wynagrodzenie . Rezerwy nam się posypały paru odeszło do Sokoła Nisko paru do Kamienia itp itd i teraz nie ma kto grać ale co się dziwić jak u nas się swoich traktuje gorzej od najemników ...........

Wiru1 | 2021-08-17 18:53

Obrońców jest pod dostatkiem ale Kostkowski na bank jest lepszy niż każdy nasz.

Pjona_ziom | 2021-08-17 19:26

Stalowiec ja nie potrafię tego zrozumieć w dalszym ciągu. Pisałem już rok temu podobnie jak i Ty mianowicie dlaczego młodzi nie są sprawdzani i zachęcani do gry w ZKS a wypycha się najzdolniejszych od razu do Mielca czy Rzeszowa a Ci co kopią w okolicy wolą pójść do roboty i grać w okręgówce... Ja rozumiem taka Wisła Sandomierz nie może dać kopaczowi więcej niż tysiąc pincet i dlatego młody woli robotaju i grać for fun a Ci wyróżniający się kopią w tych sponsorowanych drużynach w okolicy a u nas? Trzeba sprowadzać piłkarzy którzy kiedyś byli w Legi czy innej wielkiej drużyny chociaż tak naprawdę grali tam w juniorach lub drugiej drużynie albo lepiej siedzieli na ławie bo niczym sie nie wyróżniali... Ile w okolicy jest chłopaków co gryza trawe i walcza z calych sił ale ja tego nie rozumiem

Maxtor84 | 2021-08-17 22:49

» https://www.podkarpacielive.pl/pl/wy..... czyżby się u nas nie poznali na tym zawodniku czy jak?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 750 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 28 863 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 397 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 236 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01597