Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy na Podlasie.

Jedziemy na Podlasie.
Szanowni Kibice. Nie zwalniamy tempa!!!

Przed nami kolejny ligowy wyjazd.

Wszyscy chętni na sobotnią wyprawę do Białej Podlaskiej zapisują się na listę do czwartku , godzina 12 w południe.

Link do zapisów :

https://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/

Zbiórka pod MDK W SOBOTĘ O 12:00.

Koszt wyjazdu 40 pln z biletem na mecz.

Osoby poniżej 18 roku życia -20 pln.

Do zobaczenia na szlaku.

Już dzisiaj -środa o 19:38 , WSZYSCY NA HUTNICZĄ!!!

Ubrani na ZIELONO lub CZARNO z szalem w ręku meldujemy się na sektorze G i głośnym dopingiem wspieramy piłkarzy . Mecz przy światłach z udziałem Kibiców gości więc nikogo chyba namawiać nie trzeba.

Hej Stal!!!

Komentarze (192)

Maxtor84 | 2021-08-18 19:09

Problem z terminalem do kart lepiej mieć przy sobie dowod osobisty

Adams | 2021-08-18 19:17

Są zmiany w pierwszej 11-tce m.in Żelisko i Cukrowski na ławce rezerwowych ...i dobrze przynajmniej widać reakcje na sobotnią kompromitującą porażkę .
Dzisiaj musi być zwycięstwo i to różnicą przynajmniej 3 bramkami nie żadne męki 1;0

Kamilosss | 2021-08-18 20:55

To jest przerażające co my gramy. Nie wiem jak oni chcą bez napastnika rozegrać sezon. Chyba że miejsce w środku tabeli ich satysfakcjonuje.

Vielitz44 | 2021-08-18 21:06

Szykuje się większy wstyd niż po remisie z Hetmanem, ja pierdziele. To chyba szybciej podziękujemy citkowym niż się spodziewano...

Vielitz44 | 2021-08-18 21:15

Reset totalny, nic więcej nie ma sensu - szkoda publicznych pieniędzy na ten cyrk. Sprowadzić pół napastnika i mówić o awansie, to jest naprawdę plucie w twarz kibicom Stalówki...

Pazimieh | 2021-08-18 21:31

Ambicją i wolą walki dziś Sandomierz bije nas na głowę.

Młodynie | 2021-08-18 21:41

Wymęczyli wymordowali ale są 3 punkty całe szczęście

Sciemaa | 2021-08-18 21:59

Info od sztabu... spodziewajcie sie jutro info o napastniku o ktorym wszyscy wiemy:)

Pazimieh | 2021-08-18 22:02

Kurw* MŁODYNIE uszanuj wolę większości użytkowników tej strony i udaj się na inną,bo tylko działasz ludziomna nerwy.

Ziom_stal | 2021-08-18 22:06

Fart, to jest jakaś tragedia ta gra . 25 latek trenerem brawo . Ale Ci ludzie są naiwni.

Kamilosss | 2021-08-18 22:09

Nawet jak przyjdzie napastnik to może być za mało. Okienko przespane. Nie ma komu kreować a obrona co raz więcej błędów. Jedna największą bolączką jest taktyka a raczej jej brak.

Stalowiak68 | 2021-08-18 22:24

Nie da się na to patrzeć, o maly włos noe zremisowalismy z najsłabszym chyba klubem w lidze. To jest jazda bez głowy i nez trzymanki. Skonczy sie rozgonieniem tego pisowskiego kolesiostwa. Wstyd.

Misio | 2021-08-18 22:28

Zastanawia mnie liczba widzów. Czy było nas 2 tysiące? Cała nowa to ponad 2 tysiące, a obok mnie wszystkie miejsca były zajęte. W młynie ścisk. Tylko nie wiem jak od strony wejścia było. Na starej pewnie ze setka, gości setka, więc może dwójka pękła.

Adams | 2021-08-18 22:31

Jest wygrana tylko 2:1 co przyznam takie zwyciestwo uznaje jako stratę punktów gdyż oczekiwałem wygranej minimum różnica 3 bramek a wyszedł marny wynik.
Po dzisiejszym meczu czuje takie same wqrwienie jak po katastrofalnym meczu w Dębicy

Adams | 2021-08-18 22:33

Grając na Hutniczej nie chcę widzieć tak słabego meczu i to jeszcze z prawie amatorską wisłą Sandomierz

Adams | 2021-08-18 22:36

Podsumowując po wyniku ciezko byc zadowolonym z taką nijaką grą nie ma co liczyć o awans aż boli po tym co sie działo

Marco | 2021-08-18 23:02

» http://www.facebook.com/watch/?v=971192957058887
Dla porównania jak gra inny kandydat do awansu ( a może i dwóch).
Najlepszym podsumowaniem geniuszu "trenera" było jak nasz zawodnik chciał szybko wznowić grę z autu żeby zaskoczyć przeciwnika a ten mu pokazuje powoli . Tego nie da się oglądać , gra jest nudna senna i powolna . Zamiast dynamicznych akcji to kopanie "ty do mnie , ja do ciebie a ty do tyłu " . Jak trafiły się dynamiczne akcje to i trybuny zaczynały tętnić życiem i od razu wzmagał się doping .
Oby z meczu na mecz było lepiej bo póki co to szału nie ma .

Jaszczur | 2021-08-18 23:20

Po 3 meczach moge powiedziec ze awansu nie bedzie . Muszą pilnie poszukac dobrych stoperow i napastnika to moze powalczą o awans. Bramkarz to tez tragedia !Gra opiera sie na stałych fragmentach gry ,dzis tylko jedna akcja z podrecznika po ktorej pada gol na 2:1Wysoko oceniam po 3 meczach tylko Raduliego, Jopka, i Dude reszta to dno ,a Drobot to niech zacznie myslec to bylo by wiecej pozytku z niego.

Jaszczur | 2021-08-18 23:30

Są też pozytywne strony druzyny a mianowicie , walka , oraz wytrzymalosc i kondycja czego brakowalo w poprzednim sezonie. Potrzebny tez psycholog bo po babolu Smylka podlamali sie zapomnieli jak gra sie w pilke . Teraz w Podladiu remis i bedzie dobrze.

Młodynie | 2021-08-18 23:31

Napastnik jest już dogadany pozostała prezentacja trenuje od kilku dni też skrzydłowy zobaczymy czy go podpiszą

Stalowiak68 | 2021-08-18 23:37

Jaszczur popieram. Radulj i Jopek poza tym dno i wyrzucone pieniądze. Z Drobotem dzieje sie coś zlego, nie ma sił i ewidentnie pali mu styki. Młodynie, skończ i idź na stalowe miasto wypisywac swoje newsy. Kazdy wie ze Ci nieudacznicy mając nawet kasę nikogo konlretnefo nie ściągną bo myslą tylko o tym.zeby samemu się nachapać.

Młodynie | 2021-08-18 23:38

jutro zobaczymy kto to

Maxtor84 | 2021-08-18 23:42

Jutro prawdopodobnie nowy napastnik z drużyną trenuje również nowy skrzydłowy

Misio | 2021-08-18 23:59

Polecam mniej Fify i oglądania Champions League, a może zrozumiecie, że to jest czwarty poziom rozgrywkowy w Polsce. Tu finezji raczej nie będzie. Akcja na 2-1 to było coś dlaczego warto przychodzić. Też jestem sceptykiem co do awansu, ale akceptuje rzeczywistość. Na dzień dzisiejszy jest 6 punktów w trzech meczach, więc krytykę odlóżmy na jeszcze kilka kolejek. Może zaskoczy, a pewnie nie, ale wieszać psy po wygranym meczu??? Wam to chyba nic nie dogodzi.

Adams | 2021-08-19 00:11

Ok niech bedzie wygrany mecz ale w takim stylu .. to jak wstydu ciąg dalszy z takimi zespołami musi być widoczna przewaga a nie nerwy do ostatnich sekund

Młodynie | 2021-08-19 00:12

Kto miał piłki zagrywać jak Radulj robił za napastnika z konieczności ? ustawienie mocno eksperymentalne były też dobre momenty nie powiem ale sporo do poprawy jeszcze .Drużna będzie rosła z każdym meczem ale potrzebuje do tego wsparcia kibiców a nie krytyki.Nie da się wypracować automatyzmow w tak krótkim czasie.Podhale wcale nie lepsze ma nawet gorszy dorobek punktowy a KSZO już tragedia liga będzie wyrównana wygra ten kto popełni najmniej błędów

Adams | 2021-08-19 00:47

Widząc co sie dzieje nie jest łatwo o wsparcie z tego co zauważyłem jak narazie brakuje podstaw do zachwytów i optymistycznych myśli ponieważ nadal brakuje poprawy

Filip kacper k. | 2021-08-19 01:11

Zaorac to i pomodory zasadzic
Psitko wypier...

Stallzks | 2021-08-19 08:25

Cieszą 3 pkt, jednak styl i to że pozwolili rywalom zrobić tu niespodzianke już nie. Nie trafione zmiany trenera, wchodzi Grobel, Zelisko, Hascak i były to zmiany które nic nie wniosły, napewno cieszy sponsor i wzmocnienie w postaci napadziora. Mam nadzieję że zaczną regularnie punktować a wraz z tym zbuduje się drużyna na awans, bo na ten moment to brakuje jakości

Kamilosss | 2021-08-19 08:28

Drużyna będzie rosła? Automatyzmy? Trzeba czasu? Kur... Co sezon te same bajki a potem zwalnianie trenerów, wstyd, połowa kadry odchodzi bo za słaba, plan atomowy Lucka itd.
Krytyka jest potrzebna, niech wiedzą o co Stal ma grać i że powinna być co najmniej jeden poziom wyżej.

3 pkt jasne zawsze najważniejsze, ale ktoś kto nie ma oczu w tyłku widzi jak słabo gramy nawet jak przyjedzie Wisła z być może najsłabszym składem w lidze.

Marekk | 2021-08-19 10:24

Oj chyba bedzie znow slizganie sie z wynikami jak rok temu, gra podobna do tego co robił Szydełko.. mozna powiedziec ze identyczna tyle ze tamteton mial wiecej szczescia i nie zdarzaly mu sie kleski po 5:2. Chcialo by sie zobaczyc Stal ktora dominuje i ma mnostwo sytuacji do zdobycia goli a nie jak zwykle liczyc na szczescie i przypadek. Do tego doszlo ze pomocnik musi grac w roli napastnika. Nie wiem dlaczego w Stalowej taka niechec do sprowadzania napastnikow? za to jakby mogli to by 10 bramkarzy sciagneli.

Marek1938 | 2021-08-19 11:37

Nie dziwi was że wszyscy mówimy że Jopek jest najlepszy a to ostatni zawodnik z czasów przed tym jak do władzy d w klubie doszli ludzie prezydenta, bo wychodzi na to że jednak poprzednicy mieli większe pojęcie o piłce niż partyjni koledzy Nadbereżnego. Mimo milionów z miasta sponsorów ściągniętych przez prezydenta to wszystko wygląda coraz gorzej z roku na rok. Chciałbym wierzyć w kolejne obietnice ale wychodzi na to że awansu nie będzie, a jak pis odsuną od władzy i skończy się kasa klubu też nie będzie.

Marekk | 2021-08-19 16:00

Młodynie czy jak ci tam, jak po raz kolejny okaze sie ze zadnego napastnika nie ma, to znikniesz z tej strony na zawsze, mysle ze odrobina honoru bedzie.

Spotters | 2021-08-19 17:01

Słyszałem że Świderski chciał duże pieniądze . Stąd te długie negocjacje i mam nadzieję że obniżył wymagania. Kuświk jest bez kontraktu doświadczony i ograny napadzior i pewnie za dużo mniejsze pieniądze. A z drugiej strony kto bogatemu zabroni!!! Tym bardziej że nie wydaje się swoich. Jak nie awansują będzie po klubie.

Stalowiak68 | 2021-08-19 17:20

Młodynie dawaj na prezesa i trenera, wszystkp wiesz najlepiej kto sie nadaje kto nie k....a marnujesz się w tym urzędzie.
Powiedz mi bo wiesz wszystko jak to jest ze nasz bambino trener jedzie do Samdomierza podglądać Wisłę i wszystkim w lozy Vip opowoada jaki to ma słaby zespół, że tylko Radul się nadaje do gry piłkarsko,ale jest leniem i nie slucha się, ze transfery do dupy itd, a dzień pozniej kamerzyscie klubowemu mowi ze super zespół, beda grac jeszcze lepiej, i wszystko jest cacy. To jak jest w koncu prawda moze sie określi bo opowiadając za kulosami takoe rzeczy tylko dodatkowo nas osmiesza a jeżeli uważasz że Zielinski przejrzał na oczy i faktycznie da Swoderskiemu 20 tysiecy ktore chce to powinieneś sie leczyć.

Filip kacper k. | 2021-08-19 17:33

spotters no to jest po klubie, bo kadra jakowsciowo jest na 10 miejsce w tabeli. teraz na Podlasiu 3;1 w plecy.

Sandomierz mlodziutki i slabiutki. Leci razem z Sieniawa i Wolczanka.

Wisloka ktora nas pilkarsko zmiazrzyla gra poza nami kaszane.

Panowie tu nie ma co trenowac, tu trzeba dzwonic- cytujac klasyka

Fanatyk38 | 2021-08-19 19:54

Młodynie, coś późno się obudził bo najpierw podpisał z 29 chłopami a mówi , że powinno być max 24. Spora różnica, zwłaszcza , że brak napastnika bo już kasa się rozeszła na ten szrot co wzięli .
Powiedz to LN , że Marek go doi . Był uświadamiany na spotkaniach z kibicami ale on ma nas za debili i ufa swoim doradcom , dzięki czemu jesteśmy tu gdzie jesteśmy .

Cieszy tylko wynik , nic więcej niestety .
Sandomierz nie jest żadnym wyznacznikiem czy weryfikatorem . Teraz dwa mecze , które dadzą obraz jeszcze jaśniejszy niż po Świdniku i Dębicy.

Jaszczur | 2021-08-19 21:14

Tu napastnika moze zastapic Raduli wiekszy problem jest ze slaby ten Smylek i niech szukaja doswiadczonych stoperow

Klima | 2021-08-19 21:33

Poniosło Cię teraz Jaszczur. Stoperów jak na tą ligę mamy dobrych, drużyna widać preferuje teraz taki styl, że grając wysoko stoperzy często mają jeden na jeden i gdybyś dał nawet tutaj jakichś bardzo dobrych gości, którzy braliby po 10k to i tak zdarzałyby się jakieś babole i wcale nie musiałoby wyglądać to lepiej. A Radi na 9 za dużo starał się rozgrywać przez co brakowało ludzi do wykańczania dośrodkowań czy akcji. Widać, że na ofensywnym pomocniku może być z niego duży pożytek, jak przyjdzie dobry napastnik to może to bardzo dobrze wyglądać, ja bym chciał jeszcze dobrego mocnego skrzydłowego, bo Drobot w tym sezonie fajnie walczy, dużo biega, jeździ na dupie, ale za dużo rzeczy piłkarskich w tym nie ma, może gdyby miał rywalizację to by ruszył do przodu.

Stalowiec1938. | 2021-08-19 22:41

Klima o czym ty mówisz ?! chyba byłeś na innym meczu od początku tej rundy gramy bez składu i ładu obrona i bramkarz strasznie nie pewni bramki jakie straciliśmy w Dębicy i ta wczorejsza nie mogą się przydarzać a są co mecz na porządku dziennym , ofensywa bez pomysłu gramy na stojąco zero przyśpieszenia gry nie mówiąc już o wymianie 3 podań 2 podania i strata strasznie dużo niedokładności i strat i najgorsze brak pomysłu i ustawienia , Nie chce się czepiać nie oczekuje cudów ale takie podstawy jak ambicja i zanngażowanie to podstawa od jakiej trzeba zaczynać ,strzeliliśmy bramke przestaliśmy grać po drugim golu dla nas to samo i mogliśmy gonga dostać w ostatniej akcji od dzieci z sandomierza , chcemy szybko wznowić gre to trener zatrzymuje naszego zawodnika co chce szybko wrzucić aut to mamy mega wynik wymęczone 2:1 itp itd

Stalowiec1938. | 2021-08-19 22:43

u nas by się przydał taki trener jak Władek Gąsior co by krótko to towarzystwo wziął i nosa miał zawsze do zawodników których ściągał

Stallzks | 2021-08-20 06:47

Klima w punkt trafił, w Dębicy dostaliśmy ostatnie gole bo persak z wladkirm szli do przodu odrabiać wynik. Co do naszych głównych braków to nie mamy rasowego skrzydłowego i napadziora, obrońców już nie ściągacie proszę mamy ich aż nadto i ta para stoperów co grali z Wisłą są bardzo dobrze. Straciliśmy bramkę z wisla bo jopka spresowali i stracił piłkę, pytanie do trenera robisz zmiany które są tragiczne i osłabiają zespół taki Wojtak w 1 składzie, później Hascak Zelisko Grobel co te postacie wniosły do gry? Chaos i jeszcze raz chaos.
Skrzydłowy i napadzior i będzie dobrze

Maxtor84 | 2021-08-20 08:11

ciekawe czy będzie transmisja z Podlasia na YT jak w poprzednim sezonie bo z tego co widzę TV Com nie ma w planach relacji

Marekk | 2021-08-20 10:18

To niech Stal zorganizuje, taka przeciez bogata jest teraz. Mam nadzieje ze bedzie na yt. I licze ze ten nowy napastnik widmo o ktorym sporo sie gada w koncu sie pojawi. Bo Nie bardzo mozna sobie wyobrazic takiej siermieznej kopaniny przez cala runde jak z Wisla gdzie Radujl pomocnik bedzie gral w ataku.

Młodynie | 2021-08-20 10:26

Wczoraj wieczorem dotarł do Stalowej dzisiaj przechodzi badania medyczne.

Stalowiak68 | 2021-08-20 12:13

Młodynie jakie badania? Kto go bada Zieliński? Przecież wszyscy wiedzą z3 nikt nie omue obsłużyć sprzetu ktory ma pc0n i stoi i sie kurzy. Bedzie napastnik, ok ale po co tak pie....ć ze coś dziala, jak nie działa. W klubie i pcpn ślepy prowadzi kulawego i do tefo ty miszcz propagandy.

Młodynie | 2021-08-20 12:14

Daniel gra z rozrusznikiem serca i ma problemy natury kardiologicznej przy takich zawodnikach badania są wskazane

Stalowiak1938 | 2021-08-20 12:22

Kutfa, młodynie piszesz jakby to miał Messi przyjść do Stalowej już jest w Stalowej, już mu robią badania, brakuje jeszcze zeby zrobili konferencje prasowa, prezentacje dla publiczności i zbiórki pod hotelem żeby go przywitać. A to tylko podrzędny gracz w beznadzienej 3 lidze... A otoczkę robisz taki jakby kutfa Podolski do Górnika przychodził...

Młodynie | 2021-08-20 14:54

Mamy już napastnika oficjalnie

Misio | 2021-08-20 15:35

No i Młodynie was zastrzelił! Ktoś chłopa przeprosi?

Pazimieh | 2021-08-20 15:52

Za co go przepraszać? Siedzi w urzędzie, więc ma info z pierwszej ręki. A poza tym marnuje pieniądze podatników klepiąc komentarze w godzinach pracy i jest propagandzistą i skończonym durniem, ale to są akurat fakty więc nie ma za co głąba przepraszać.

Pazimieh | 2021-08-20 16:03

A Świderski niech najpierw strzeli paręnaście goli chociaż, żeby go nazywać napastnikiem. Bo póki co to jakoś zabójczą skutecznością nie grzeszył, żeby robić z niego taki wielce wyczekiwany transfer.

Maxtor84 | 2021-08-20 16:33

Jest dzisiaj trening 1 drużyny?

Młodynie | 2021-08-20 16:46

tak 18

Młodynie | 2021-08-20 17:10

Kostkowski i Zalepa też są na celowniku

Młodynie | 2021-08-20 17:16

Chcą odpalić Conde Hudzika i Klepackiego aby zrobić miejsce

Kamilosss | 2021-08-20 17:34

Świderski może być dobrym transferem(w końcu) ale no zobaczymy czy wypali.

Zalepa chyba jest bez klubu. Dobrym doświadczony obrońca, bramkostrzelny, grał u nas chwilę. Fajnie jakby przyszedł i grał z Pietrzykiem.

Młodynie | 2021-08-20 17:38

Do tego praktycznie połowa składu z Resovii znają się zrobili awans do 1 ligi

Stalowiak68 | 2021-08-20 17:43

Kto bogatemy zabroni? Jak sie bawić to na całego, najpierw podpisują Klepackiego teraz chca go odpalić to ja sie pytam nie widział bambo kogo bierze. Powoli robimy sie 3 ligowym Widzewem, bo wyolaty po kilkanascie k w 3 lidze są rzadkoscią, no ale kto Lucjuszowi zabroni, tylko żebyśmy nie powtórzyli historii Widzewa, bo co będzie jak noe awansujemy tego nie wie mawet sam prezydent. Młodynie jesteś chory i powinieneś sie leczyć.

Wiru1 | 2021-08-20 18:38

Kostkowski by się bardzo przydał. Bardzo dobry obrońca. Młodynie kiedy będą koszulki w sprzedaży i gdzie i za ile?

Pilkarzyk | 2021-08-20 18:47

podpinam się do pytania o koszulki, moim zdaniem ładne i ciekawe, mam tylko nadzieję, że do sprzedaży wejdzie czysta wersja bez miliona sponsorów

Młodynie | 2021-08-20 19:20

W Maratonie bedą już niedługo ceny nie znam jeszcze

Cdncdn | 2021-08-20 20:14

Te nowe koszulki to chyba najładniejsze koszulki jakie byly w historii Stali.Jak nigdy nie przykładałem wagi do tego aby kupic koszulkę Stali tak tym razem z przyjemnością kupie i będę nosil na mecze i nie tylko.Oby z duma zwycięskiej drużyny.

Młodynie | 2021-08-20 20:51

są bardzo fajne będzie też możliwość personalizacji

Vielitz44 | 2021-08-20 21:03

Oby Świder zagrał tak jak za czasów Widzewa, kiedyś się fajnie na niego patrzyło, bo 120% zaangażowania i radocha z gry. Silny i przebojowy, oby miał mu kto dogrywać - liczę na Drobota i Radulja, że w końcu będą mieć odpowiedniego partnera w ataku. Ciekawe czy temat z Zalepą albo Kostkowskim wypali, może uda się jeszcze ten skład uratować (mimo, że kosmicznym kosztem)...

Młodynie | 2021-08-20 21:08

To jest zawodnik który walczy może czasem brakuje szybkości techniki ale walczy szkoda że jutro jeszcze nie zagra dopiero z Podhalem

Maxtor84 | 2021-08-20 21:22

Wiadomo cos na temat transmisji?

Gallanonim | 2021-08-20 21:42

Ale jak chcą odpalić Klepackiego to po kiego czorta go sprowadzali.. Chyba że chcą go dać na wypożyczenie

Adams | 2021-08-20 23:25

Ludzie, po pierwsze bądźcie realistami nie marzycielami po drugie co do Świdera zrobiło się wielkie wydarzenie jakby był napastnikiem z Ekstraklasy co jak dla mnie jest przegięciem poprostu wyluzujcie gdyż spodziewam się za wiele u nas nie pokaże ... przeczucie podpowiada wyjdzie kolejny przepłacony zawodnik z 2 ligi

Adams | 2021-08-20 23:31

Osobiście nie widzę go jako potężne wzmocnienie pewnie strzeli jakieś 15 goli w sezonie ale i tak nie ma co robic klubowej szopki

Adams | 2021-08-20 23:35

Jeszcze przypomnę o czym dawniej napisałem po dogadaniu się z Swiderkiem największa jego atrakcją mogą byc cieszynki

Marekk | 2021-08-21 00:50

Transmisji chyba nie bedzie, chyba ze Stalowa cos zorganizuje, Podlasie juz ..podalo ze nie bedzie relacji na yt.. Ale może 4miasta z robią bo robily czasami w tamtym sezonie

Maxtor84 | 2021-08-21 07:23

Czyli prawdopodobnie nici z transmisji... Szkoda

Młodynie | 2021-08-21 08:05

Mecz jest na wiosce pod Białą Podlaską Piszczac się nazywa naturalna nawierzchnia

Adams | 2021-08-21 17:03

Dzisiaj musi być pewne zwycięstwo i oczekuje minimum różnicą 2 goli zwłaszcza po ostatnim bardzo rozczarowującym wyniku

=1938= | 2021-08-21 17:05

Adams Ty to oczekuj kolacji od mamusi. Niech wygrają nie wazne w jakim stosunku bramkowym wazne zebybwygrali i coraz bardziej wierzyli w siebie. A swoje wymagania pozostaw dla siebie.

Maxtor84 | 2021-08-21 17:08

szybko ale oby bez powtórki z Dębicy

Młodynie | 2021-08-21 17:08

Już prowadzą Pietrzyk oby inny scenariusz niż w Dębicy

Młodynie | 2021-08-21 17:11

Już 3 do 0 powinni prowadzić

=1938= | 2021-08-21 17:13

Wiara panowie w nich wiara bo kibicem sie jest na dobre i na zle a nie bywa jak dobrze hraja i wygrywaja

Adams | 2021-08-21 17:13

1938 - serio zadowala Cię wymęczone zwycięstwo? od klubu który jest faworytem do awansu oczekuje się pewnych wygranych a nie na farcie

Adams | 2021-08-21 17:15

Początek meczu bardzo obiecujący i tak ma być

Maxtor84 | 2021-08-21 17:17

Adams ... Grecy kiedyś minimalnymi zwycięstwami zdobyli Mistrzostwo Europy :) dla mnie też ważne 3 pkt nie ważne jak

=1938= | 2021-08-21 17:20

Nie zadowala mnie wymęczone zwyciestwo i tez bym chciał zeby grali jak bayern barcelona liverpool mc lity wszyscy razem ale niestety nie graja. A pulawy w zeszlym sezonie grali dramatyczna pilke i tez czesto wymeczyli zwyciestwo i co im to dalo? Awans. Czyli nie wazne jak wazne zeby wyjsc z tej buraczanej ligi. Nie psioczyc na nich tylko wspierac a na pewno im to pomoze, a to co tutaj wypisujecie to nieboszczyk by sie w grobie przewracal czytajac to

Adams | 2021-08-21 17:31

Jeśli chodzi o moje wpisy nie mam zamiaru psioczyć a pisze na podstawie tego co widzę ... wiem że niektóre osobiste opinie mogą drażnić więc zwracam uwagę na inne wpisy że trzeba się cieszyć z Sandomierzem 2;1 co dla mnie taki wynik był kompromitacją

Wojtas93 | 2021-08-21 17:34

Nikt cudów nie wymaga ale w tamtym sezonie Wisła to był przykład jak trzeba awansowac w każdym meczu od początku na maksa do przerwy często wygrywali 3;0 i potem spokój Stalowka sama sobie kręci bata jak gra na styku ;) więc jak mają. 1;0 do każdy ma prawo wymagac do przerwy żeby dobili na 2;0 ;)

Wojtas93 | 2021-08-21 17:36

A chciałbym zaznaczyć że siarka się nakręca z meczu na mecz jak Wisła uciekała to jeszcze przeszło ale jak siarka będzie uciekać to pojawi się frustracja;)

Adams | 2021-08-21 17:40

Właśnie tego oczekuje aby w tym sezonie Stalowka grała jak Puławy czyli jechać ostro , walczyć i zdobywać jak najwięcej goli

Młodynie | 2021-08-21 17:41

Są strasznie nieskuteczni bo okazji mieli w 1 połowie wiele

Adams | 2021-08-21 17:48

Koniec 1 połowy przyznam mam mieszane odczucia po 45 m.

=1938= | 2021-08-21 17:56

Mówixie o smrodach ze sie rozkrecają. A popatrzyliscie z kim oni grali w tych 3 kolejkach? Pierwszy z wywloką w ktorej nie gral lanucha a to jest 50% wywloki i jeszcze dwoch z podstawowego skladu nie gralo. W drugiej grali znowu u siebie ze slaba w tym sezonie sieniawa patrzac jak im sie sklad posypal i w 3 na tomasovii. Czy dla Was to jest jakis wskażnik pokazujacy sile smrodow? Bo dla mnie zaden. Z nami wywloka zagrala w pelnym skladzie. Poczekajmy jak smrody beda grali z mocniejszymi tej ligi. Takie jest moje zdanie

Maxtor84 | 2021-08-21 17:58

dokładnie smrody mają teraz Kszo wyjazd Wólczanke dom i Tarnów wyjazd po tych meczach będzie można coś więcej powiedzieć ale z drugiej strony wuj z nimi patrzmy na siebie

Młodynie | 2021-08-21 18:06

Dziwna zmiana Rolanda ściąga Drobota za Żelisko

Maxtor84 | 2021-08-21 18:07

oszczędza go na Podhale :D :D :D

=1938= | 2021-08-21 18:11

Właśnie mialem pytać xo sie stalo że Drobot zszedł z boiska

=1938= | 2021-08-21 18:15

Twiter śpi. Nic nie wiadomo co sie tam dzieje. Jak w 80 latach czlowiek o wyniku dowiadywal zoe z gazet. Masakra jakas. Zeby w 21 wieku byl problem z przeprowadzeniem transmisji telewizyjnej

Misio | 2021-08-21 18:18

Ostatnio sam poprosił o zmianę. Może jakiś, mam nadzieję drobny uraz, może dostał żółtą kartkę?

Maxtor84 | 2021-08-21 18:18

zgadzam się... Twiter wrzucił 4 fotki i tyle a mecz w Rzeczycy Długiej transmitowany przez 4miasta tv jest oglądany prawie przez nikogo

Maxtor84 | 2021-08-21 18:25

zielono-czarni skupiają się na bronieniu własnej bramki :D

Adams | 2021-08-21 18:25

2 połowa jest nie ciekawa jeśli Podlasie strzeli będzie remis co na moje nerwy będzie za dużo

Pjona_ziom | 2021-08-21 18:29

Problem w klubie który ma na pensje dla zawodników i sztabu trenerskiego zrobić transmisje... Organizacyjnie w okręgówce klub dużo lepiej ogarniają media i więcej robią dla kibiców...

Filip kacper k. | 2021-08-21 18:31

obrona czestochowy w naszym wykonaniu, w do 30 m od naszej bramki mamy 11 naszych...

Adams | 2021-08-21 18:35

Ehh Żelisko jak się spodziewałam wogóle się nie nadaje...przy jego grze zarobki są skandaliczne

Wojtas93 | 2021-08-21 18:38

O tym wlasnie mówię że znowu gramy cudem o zwycięstwo

Pazimieh | 2021-08-21 18:39

Czemu macie pretensje o zarobki do piłkarzy? Ktoś im chyba zaproponował takie warunki, albo się zgodził na ich żądania. A to że są nieadekwatne do poziomu sportowego to wina działaczy.

Maxtor84 | 2021-08-21 18:42

ja mam pretensje że nie ma transmisji

Adams | 2021-08-21 18:44

Pazimeh- jeśli ktoś proponuje komuś większe zarobki trzeba od takiej osoby wymagać

Stary64 | 2021-08-21 18:49

no i 1-1

Filip kacper k. | 2021-08-21 18:50

zaorac, trzeba szukac trnera, bo nie mamy zadnego

Stalowiak1938 | 2021-08-21 18:50

Ten sezon będzie dużo cięższy od poprzedniego, widać po tych 4 kolejkach że do walki o awans spokojnie aspiruje 5-6 zespołów. Każdy mecz będzie ważny...

Wojtas93 | 2021-08-21 18:52

Brawoooo cały mecz można było ich dojechac a oni czekają aż przyjdzie koniec meczu gdzie naturalne jest jest gospodarze u siebie Cisna ;)

Pazimieh | 2021-08-21 18:52

ADAMS, wymagać mozesz, ale z kontraktem nic nie zrobisz. Bo nawet jakby siedział na trybunach to kontrakt musisz mu wypłacić.

Adams | 2021-08-21 18:53

No o remis ... masakra , oszczedze komentarza bo jestem wqrwiony

Stalowiak1938 | 2021-08-21 18:53

Serio 1-1? Jaja jak hui, ale czego się spodziewać. My męczymy się u siebie z Wisłą ledwo wygrywamy, a Wywloka leje ich u siebie 6-2

Maxtor84 | 2021-08-21 18:54

tak to jest jak oddaje się trenować klub gościowi bez jakiegokolwiek doświadczenia w seniorskiej piłce ...

Stalowiak68 | 2021-08-21 18:59

To nie jest już śmieszne. Ktoś si3 nawi naszym kosztem. Niech ch....strzeli tych wszystkich przydupasów Nadbereżnefo i ich pomysły. No teraz niech kolejne miliony szykuje Nadbereżny jak zatrudnił debili.
Młodynie powiedz coś!

Fx1938 | 2021-08-21 19:00

Znowu usłyszymy coś, że nie ma słabych drużyn? Podziękowania dla chłopaków za walkę?! W tej lidze są słabe drużyny i niestety my się do nich zaliczamy.
My jesteśmy Stal Stalowa Wola!!! Z takimi warunkami i możliwościami powinniśmy zjadać takie drużyny jak Podlasie! Ile można znosić kompromitacji?!

Kamilosss | 2021-08-21 19:01

Patrząc na kadrę, grę i trenera to i tak mamy więcej punktów niż sądziłem. Nie wiem skąd wasze zdziwienie. Póki to samo towarzystwo będzie decydować o ruchach w klubie to tak co sezon będzie.

Filip kacper k. | 2021-08-21 19:01

Chyba z dymisjami jednak nie wytrzymamy do wrzesnia. Tragikomedia- wszyscy won !!!!!!!!!!!!!!

Stary64 | 2021-08-21 19:03

Jak się broni wyniku to tak się kończy niestety.

Kamilosss | 2021-08-21 19:04

Ale może 25 letni trener nauczył się czegoś po tym meczu.
Jaja i tyle kto zatrudnia takiego trenera w klubie 3 ligowym, w mieście 60tysiecznym gdzie są wymagania aby grać co najmniej w 2 lidze. Brawo Panie prezydencie, brawo zarząd klubu Stali.

Nie zasługujecie na żaden doping.

Raul | 2021-08-21 19:12

Roland powinien podziekowac za walke , zaangazowanie i powiedziec , ze jest z nich zadowolony . Jakim trzeba byc Debi.em , zeby oddawac profesjonalny klub z tradycjami 25 letniemu Bambo . Damian Skakuj zasluzyl na to , by dalej prowadzic Stalo wke . Ale K...a NIE , bo Citko. Oczarowal Debi.a , tzn. LUCKA Pucka , ktory jedynie Wstyd , Obore i Siare na Nasz Klub sciaga. Niech idzie w p..u , albo na Plebanie , sie podotykac .....

Stallzks | 2021-08-21 19:12

Człowiek się łudzi że te wszystkie transfery, sztab potem sponsor wystarczą żebyśmy wygrali tą ligę.
Nic bardziej mylnego, rzeczywiście z tym trenerem daleko nie zajedziemy, mało tego połowa zakontraktowanych graczy wygląda jakby dopiero do seniorskiej piłki wchodziła, walczymy dalej z taką regularnością może 5-8 miejsce będzie Stalo, obudźcie się w klubie,

Stallzks | 2021-08-21 19:14

Ile to już do siary 5 pkt? A to dopiero 4 kolejki rozegrane, dramat Panowie dramat, a my bezczynni przyglądamy się jak trenerzy amatorzy uczą się piłki nożnej w Stalowej Woli.

Filip kacper k. | 2021-08-21 19:16

bo wchodza, tego psitkowego szrotu nikt nie chcial, wiekszosc po 22 lata tuz po wieku mlodziezowca, maloco grali.

mamy nieudaniczka pistke,
uczniaka trenera politologa,
szeroki sztab, gdzie kroluje brak doswiadczenia i pojecia oraz moze z 5 kopaczy do grania w tej lidze niemilosiernie przeplacanych

zaorac i pomidory zasadzis.

liga wyrowna? siara bije wszystkich jak chce, wywloka rozbila dzis w pil parasoli z ktorymi tak sie mordowalismy

wszystkich won !!!!!!!!!

Młodynie | 2021-08-21 19:18

Zmiana trenera koniecznie plus wzmocnienia w obronie

Spotters | 2021-08-21 19:25

To już nie jest nawet śmieszne po prostu dno i parę metrów mułu. Jak się nie ockną nie długo będzie pozamiatane.O trenerze nie będę się wypowiadał bo jak słucham jego wypowiedzi to mam wrażenie że nie oglądał meczu. Żenada

Młodynie | 2021-08-21 19:26

Skakuj jest wolny Hajdo nigdzie nie pracuje

Kamilosss | 2021-08-21 19:26

W obronie? A pomoc? Skrzydła? Atak? Tu kadra jest na środek tabeli o czym pisałem ale znawcy kłócili się ze mną.

Młodynie | 2021-08-21 19:29

Do momentu jak grał Drobot i Radulj było ok brak napastnika. Ale on ewidentnie po strzelonej bramce nastawia się na obronę i ściąga najlepszych zawodników

Maxtor84 | 2021-08-21 19:32

Nie łudźcie się Lucek nie pozbędzie się tak szybko ludzi którzy go omamili... Jesteśmy w czarnej d..e i obyśmy się z niej szybko wydostali

Marek1938 | 2021-08-21 19:38

Du...a blada.

Młodynie | 2021-08-21 19:39

Jak trybuny na meczu z Podhalem wyrażą swoje zdanie co sądzą o Citce może coś ruszyć

Marek1938 | 2021-08-21 19:44

Tak wygląda w praktyce autorski pomył dwóch ściemniaczy. Tak to jest jak nie ma pojęcia i bawi się za nie swoje, a że zabawa musi trwać w najlepsze i przecież wszechwiedzący nie przyzna się do pomyłki i będziemy świadkami cudów. Teraz czas na kolejne transfery Zalepa? Kostkowski? Mało. Może Robak. Teraz na siłę będzie się chciało udowodnić że ma rację. Jakim kosztem to się okaże. Za chwile to pan Miecio będzie mógł być trenerem. Nie zdziwię się jak w poniedziałek Zieliński prawa ręka wodza ogłosi kolejne wzmocnienie pytanie tylko czy to coś da? Oby w końcu ktoś się obudził..
Polecam wywiad z właścicielem Rakowa na weszło. który mówi że pieniądze nie grają.
» https://weszlo.com/2021/08/20/michal.....

Młodynie | 2021-08-21 19:49

Jeszcze Nocoń jest wolny na Skowronka nie wiem czy ich stać ale jest dużo wolnych trenerów

Maxtor84 | 2021-08-21 19:51

Nie ma szans na zmianę trenera

Stalowiak68 | 2021-08-21 20:14

Mlodynie co ty bredzisz czy ich stać? Chlopoe nie mów ich ho widać że siedzisz w rym z tą ferajną kolesi razem a jak nie idzie to oni jak idzie to my. Nie stac ich na trenera? Nie stać ich ma tramsmisje? Ale stac ich płacić 8k Żelisce, 12 k Dudzie, 10 k Citce w mieście i nie wiadomo ile w klubie bo tam też jest zatrudniony jako skaut no i sztabowi noeudaczników i działaczy czyli prezesowi i prokurwntowi. Tu nie chodzi o kasę tylko jak się ją wydaje a u mas wydaje się bez głowy na lewo i prawo.

Młodynie | 2021-08-21 20:20

Stać ich na nowego trenera tylko np nie wiem czy na Skowronka bo ten z pewnośćią z 20 tyś zł zarabia ale są też inne rozsądne możliwości jak np Łukasz Bereta który zrobił awans z Ruchem

Filip kacper k. | 2021-08-21 20:21

Mariusz dawaj wywiady z tymi naszymi ananasami: pisitka, trenerem uczniakiem, Lucjuszem i prezesem klubu.

trzeba zweryfikowac cele na ten sezon:

STALOWKA NIGDY NIE SPADNIE !

Jw27 | 2021-08-21 20:57

Nie ma napastnika. Gramy defensywnie. I taki wynik. Dyplomatycznie trener ściemni że jest zadowolony z każdego piłkarza. Nie ma słabych drużyn i że trzeba szanować ten 1 pkt. Brakuje mi tu mentalności zwycięzcy. Taki przedtraszony junior co jara się że strzeliliśmy bramkę to teraz obrona.

Młodynie | 2021-08-21 21:09

Citko dostaje 8 tyś netto i ma umowę do końca roku źródło Stowarzyszenie Nasze Miasto Stalowa Wola

Młodynie | 2021-08-21 21:14

Jest to tylko umowa z gminą a ma jeszcze z PSA i PCPN za doradztwo

Młodynie | 2021-08-21 21:15

przepraszam skauting

Stalowiec1938. | 2021-08-21 21:26

taki budzet i taki obiekty w tej śmiesznej lidze i taka padaka jak nie awansujemy w tym roku to koniec świata

Spotters | 2021-08-21 21:44

Za te wydane pieniądze na tych zawodników powinniśmy mieć taka pakę jak Wisła Puławy w tamtym sezonie. Inni powinni oglądać nasze plecy!!! A co mamy średniaka ligowego. Ktoś nam nieźle wkręcił Prezydenta. Oby się ocknął i nie było za późno!! Bo po czterech kolejkach mamy już 5 pkt. straty do lidera, a nie graliśmy z najmocniejszymi drużynami. Boje się pomyśleć co będzie dalej!!

Młodynie | 2021-08-21 21:47

Za kasę Citki i Żelisko razem min 16 tyś zł spokojnie mogą kupić 2 klasowych zawodników z wyższych lig Roland też tylko bierze kasę a efektów brak. Citko też ma umowę z PSA więc pewnie bierze jeszcze więcej. Dostają taką kasę i mamy prawo wymagać od nich walki i wyników

Spotters | 2021-08-21 21:53

Jak na chwilę obecna pan Marek zaoferował nam większy szrot za większe pieniądze a nie o to chodziło!!!

Młodynie | 2021-08-21 23:06

Jakimiuk Grober Klepacki Żelisko są to w 100 procentach transfery Citki i zrobione na jego polecenie plus Smyłek na polecenie trenera bramkarzy

Johnnymalce | 2021-08-22 07:41

Panów Citke i sztab szkoleniowy prosze o dymisje na ręce Prezydenta Nadbereznego. W ich miejsce prosze o powolanie Panów Szymanskiego ,Zająca,Danaja,i wybrany przez nich sztab szkoleniowy,oraz pozostawienie im do dyspozycji srodkow finansowych na obecnym poziomie.Sukces murowany.Moze sie myle ale to za ich panowania mielismy zawodnikow ktorzy nawet dzis robia kariere w ekstraklasie.Potrafi li wartosciowych graczy wynalezc,pomimo malego budzetu.I do Pana Mlodynie- Panie przed meczami piszesz poematy chwalebne ,po meczach psioczysz i popierasz zdanie kibiców,zdystansuj sie troche i okresl wewnetrznie zanim tu napiszesz kolejne propagandowe posty.Zalosne zeby wywalic tyle kasy i na wyniki tego nie przelozyc.tworzy sie historia jak Widzew,Ruch,Katowice ,Mielec...kupa dlugów na przyszlosc,i 5 liga za rok,dwa

Ziom_stal | 2021-08-22 08:04

Mówiłem przed startem ze mamy gorsza druzyne niż w tamtym roku bo odszedł kluczowy zawodnik podpora drużyny Mrozinski. I nie ma kto go zastąpić co z tego ze przyszedł Świderski jak on nie jest jakims super napastnikiem nie strzela w Motorze dlatego przyszedł Fidziukiewicz i robi to co napastnik powinnien. Ale kto mu ten piłki dostarczy ? Po 4 kolejkach 5 pkt ludzie dajcie żyć . Trener 25 lat już pewnie czuje presję i nie wie jak się nazywa l. Mówiłem ze skład jest gorszy to wszyscy się śmiali ze mnie . Zima nikt nie przyjdzie bo mało kto zmienia zima miejsce grania. Wieczysta wchodzi Hutnik spada i będzie bardzo trudno. Macie politykę w sporcie i jeszcze teraz pge i będzie jak Citko nie zostaje to zabieramy kasę albo jakieś inne układy . Dla nas 4 poziom rozgrywkowy dla nich hajs i przy okazji dla takiego Zeliski i innych . To jest ku dramat cytując klasyka

Adams | 2021-08-22 08:34

To Co wczoraj odwalili az szkoda słów jedynie mogę napisać kolejny ośmieszający wynik ... z taką grą moja wiara w awans pękła.

Filip kacper k. | 2021-08-22 08:35

jaki awans? z tymi dzialaczami, trenerami i kadra to trzeba myslec o utrzymaniu sie

Młodynie | 2021-08-22 09:11

Nie z tym trenerem wczoraj to była jego wina. Głupie zmiany i murowanie bramki przed Podlasiem zamiast strzelić 2 bramkę. Z Wisłą po strzelonej też oddał inicjatywę drużynie z Sandomierza.

Młodynie | 2021-08-22 09:21

To jest tylko umowa z miastem a ma jeszcze z klubem

Misio | 2021-08-22 11:29

Nie wiem na co narzekacie? Przecież jest progres. W tamtym sezonie na Podlasiu była porażka, a teraz jest przynajmniej ten cenny punkt! W ogóle patrząc na mecze z tymi przeciwnikami w poprzednim sezonie mieliśmy tylko 3 punkty, a dziś mamy 7. To jest ponad 130% więcej! Wygrana na Avii, gdzie poprzednio była porażka, wygrana z Sandomierzem, gdzie poprzednio była porażka. Tylko z Wisłoką jest gorzej. Statystycznie jak tak nadal będziemy punktować, to zrobimy ze 160 punktów i awans jest pewny;-)

Młodynie | 2021-08-22 11:36

I nawet kolejna spółka skarbu państwa która jest w planach nie zmieni sytuacji w klubie. Do zimowego okienka awans będzie już przegrany

Marekk | 2021-08-22 12:03

Wyrastają na największych frajerów ligi. Z resztą rok temu było to samo gdy nie potrafili ograc amatorów z Hetmana czy przegrane w Giebultoie,w tym moze byc jeszcze gorzej, więcej kasy i wyniki jeszcze gorsze, ewenement i kolejne potwierdzenie ze pieniade nie graja. Tak to jest jak sie nie sprowadza napastnikow a bramkarzy, teraz nagle sie obudzili kiedy 5 pkt straty do lidera, to sciagneli Swiderskiego. Przypomina mi to Widzew kiedy tez mial najlepsza kadre, wielkie pieniadze i sztab a szlo im jak po grudzie. Ciekawe jak z silnym kadrowo Podhalem zagra kandydat do awansu. Maja przyjsc jeszcze 2 zawodnicy z 1-szej i 2 ligi (Zalepa i ten ze Stali Rzeszow) a wynikow jak nie bylo tak nie ma. Drugi Widzew sie szykuje.

Cdncdn | 2021-08-22 13:06

Dzis o 15.00 gra Stal II wiec wszyscy chętni wyrażenia swojej opinij o trenerze i drużynie powinni tam byc i zabrac głośno głos i może wykrzyczeć co o tym wszystkim myślą.

Marek1938 | 2021-08-22 13:06

Nawet dwie spólki skarbu panstwa na pomogą na to kolesiostwo. Darmozjady nieudaczniki i tyle na czele z pomysłodawcą tych wszystkich pseudo programów Panem Prezydentem. Pisałem już kiedyś parę razy zatęsknicie za Szymańskim i Zającem bo można ich nie lubić ale prawda taka, że wtedy nie było kasy , stadionu nawet boisk do trenowania a graliśmy w 2 lidze i zawsze byli jacyś ciekawi zawodnicy ktorzy pozniej grali nawet w ekstrklasie. Getinger, Czarny, Reiman, Sekulski, Mikołajczak, Trąbka, Dadok, Mroziński nie przychodzili tu dla kasy ani stadionu, a jednak ktoś ich umiał przekonać do grania w Stali. Teraz ostatni sprowadzony za Szymańskiego to Jopek bez którego teraz nie wyobrażam sobie tej drużyny, a którego wywalić chciał Rogowski i jego następca Nowak. Od 3 latach w transferach bieda i teraz na szybko weźmie Pan Prezydent kolejnych niechcianych najemników 10 i 11 obrońcę. Zalepa jest bez klubu a to chyba nie przypadek no ale u nas transfery robi się pod publikę i robią to ludzie bez pojęcia bo chyba nikt nie uważa że Zieliński oprócz bycia uchem Pana Prezydenta do czegoś się nadaje. Dno i wodorosty.

Marekk | 2021-08-22 13:08

Wybieram się na Stal II, rezerwy też nie lepsze.. do Niska ledwo pojechali ze składem, a niby ta kadra taka szeroka..

Filip kacper k. | 2021-08-22 14:26

Mariusz, dawaj wywiady i skrót , na co czekamy?

Młodynie | 2021-08-22 14:30

W klubie robią już listę nowych trenerów jeśli z Podhalem lub Chełmianką nie będzie 6 punktów Roland wylatuje

Stalowiak68 | 2021-08-22 14:51

Młodynie za mecz jezt 3 pkt , wiec najlepiej już dzwoń do nowych terenerów :)
Ty jesteś tak samo niereformowalny jak twój szef. Teraz cala wina na trenera a przypomnij sobie co pisałeś miesiąc temu o Cipce i trenerze. Opanuj chłopcze emocje.

Młodynie | 2021-08-22 14:53

Zieliński za to odpowiada i już robi listę

Pazimieh | 2021-08-22 15:49

Nie powinien się w ogóle zastanawiać i od razu zaproponować ci kontrakt.

Stary64 | 2021-08-22 15:54

Jak tam druga Stal

Brawo stal! | 2021-08-22 16:55

Citko omamił prezydenta i chciał powiększyć swój wachlarz ofertowy.
Ma już w swojej stajni kiepskich grajków, to teraz chciał dorzucić trenera i to oczywiście naszym kosztem.
Roland będzie miał w CV, okres w Stali, później ponownie wciśnie go gdzieś na pół roku itd, a po 3-4 latach takich sztuczek będzie miał "trenera" pełną gębą.
Samo mianowanie tego 25-letniego dzieciaka to policzek dla każdego 3-4 ligowego trenera na Podkarpaciu, a dla Skakuja, cios kowadłem centralnie w twarz.

Transfery zawalone, a piłkarze, którzy mieli mieć miejsce w pierwszej drużynie dostali baty w okręgówce z Sokołem Nisko. 3:0! Ale asy! Zęby w parapet i czekać aż żabami będzie waliło z nieba.

Co do Swiderskiego, to nie ma co się podniecać, gość jest na równi pochyłej w dól. W Motorze grał ogony i strzelał tylko słabszym rywalom. Może w 3 lidze odnajdzie swój właściwy poziom (czyli 3-cio ligowy!) i strzeli tych kilka bramek dla nas, ale to żaden hit transferowy.
Do tego, ten jego rozrusznik...
Szykuje nam się drugi Tomek Płonka.

Cyrk na kółkach za miliony.
A co? Jak się bawić, to na całego!

Kategoriak | 2021-08-22 17:13

Wygrali 2:1 ale po męczarniach chociaż pierwsza 11 to chlopaki podobno z pierwszej druzyny

Filip kacper k. | 2021-08-22 18:04

Stal II: Knurovsky (55. Konefał) - Omuru (33. Sokołowski, 90. Taraszka), Persak, Hudzik, Klepacki, Stępniowski, Conde, Cukrowski, Jakimiuk (85. Panicz), Wojtysiak, Hascak


wymordowali 2;1 z Gorzycami....

Młodynie | 2021-08-22 18:33

Obie bramki strzelił Wojtysiak

Pilkarzyk | 2021-08-22 18:56

cyrk, 3/4 zawodników pretendujących do gry w pierwszej 11 i wymęczone zwycięstwo z Gorzycami w okręgówce, o czym my mówimy

Filip kacper k. | 2021-08-22 19:00

to swiadczy o poziomie kopaczy jakich sciagnal tu wielmozny Psitko

Stalowiak68 | 2021-08-22 19:18

Młodynie a ty to nie Zieliński??? No nie żartuj. Myslalem ze to ty Andżej.Czy ty czy on mozecie sibie zrobić listę....zakupów w Biedrze

Maxtor84 | 2021-08-22 19:39

Kur...a gdzie jakieś wywiady gdzie jakieś filmiki ja prdl jaka amatorka to już na stronie Podlasia jest prawie 200 fotek

Maxtor84 | 2021-08-22 19:39

Kur...a gdzie jakieś wywiady gdzie jakieś filmiki ja prdl jaka amatorka to już na stronie Podlasia jest prawie 200 fotek

Marekk | 2021-08-22 20:41

Po wstydliwym remisie to wiadomo ze bedzie cisza z ich strony, druga druzyna to jeszcze wieksza męczarnia, nie wiem jak wiekszosc tych zawodników grala w 1-szej i 2 lidze? tego kompletnie nie bylo wwidac.. na tle amatorów z Gorzyc. Na razie to duzo szumu z ktorego nic nie wynika, wielkie transfery, szumne zapowiedzi a wynikow nie ma, moze trzeba odczekac troche az sie to wszystko zgra, bo nie chce mi sie wierzyc zeby zawodnicy z 2 i 3 a nawet z 1-szej ligi ktorzy tu przyszli nagle zapomnieli jak sie gra i meczyli sie z amatorami. Ale odczekanie moze kosztowac bo rywale nie spia, Siarka moze predzej czy pozniej sie potknie gdzies bo nie da sie wszystkiego wygrywac, kalendarz maja super, bo poza Wisloka to samych polamancow mieli.

Filip kacper k. | 2021-08-22 21:33

Marekk co z tego ze chlopaki przyszli z wyzszych lig, jak nic tam nie grali- skonczyli wiek mlodziezowca i im podziekowali. kadre mamy jedna z najslabszych w historii

Marco | 2021-08-22 21:34

Klubowe media to się zrobiły takie TVPis , puszczają tylko to co wygodne dla klubu. Nawet skróty meczów nie są przedstawiane obiektywnie, tylko głównie akcje Stalówka jak by drużyny przeciwne prawie w ogóle nie stwarzały sobie sytuacji. To samo konferencje i wywiady z zawodnikami. Coraz gorzej to wszystko wygląda.

Maxtor84 | 2021-08-22 22:32

Media kuleją tak samo jak wszystko

Marekk | 2021-08-22 22:53

Macie racje media a zwlaszcza brak relacji, tak bogatego klubu obecnie to skandal. Nawet Sokół Kamien w 4 lidze potrafil zorganizowac transmisje, nawet Rzeczyca Długa w okregowce, rezerwy Siarki, a tutaj nic. Rok temu jeszcze potrafili robic relacje np z Wolki Pelkinskiej z najwiekszych wioch.. z Wiazownicy a ateraz wola podac na 20 minut wynik twiterze i zadowoleni. Wisla Pulawy np co mecz to transmitowala a to na yt a to na stronie a nie miala chyba tyle kasy co Stal obecnie.

Maxtor84 | 2021-08-22 23:01

Dokładnie

Maxtor84 | 2021-08-22 23:03

Jeśli potrzebują pomocy to myślę że chętni by się znaleźli

Adams | 2021-08-23 12:02

Nadal nie ma skrótu z Podlasiem tym bardziej opinii po meczu ... jakby była wygrana zapewne dzień po meczu byłoby wrzucone i oczywiscie radość tak samo a tak jest stypa

Młodynie | 2021-08-23 13:14

Zalepa pojawił się w Stalowej

Fanatyk38 | 2021-08-23 13:23

Michał Czarny był wolny to gamonie nawet nie zadzwonili.

Adams | 2021-08-23 14:15

Roland z tegp co slyszę dostał ultimatum musi wygrać z Podhalem jeśli wyjdzie trafi sie strata punktów prawdopododbnie będzie musiał odejść ..

Adams | 2021-08-23 14:20

Obawiałem sie przed sezonem Roland ma za mało doswiadczenia aby trenowac 3 ligowy klub (za wysokie progi) poprostu nie czuję on tego co sie dzieje na boisku poza tym co najwyżej moglby zostać asystentem

Filip kacper k. | 2021-08-23 14:31

Dokladnie-tu nie trzeba bylo duzo- olimpia na pewno nie zaplacila Czarnemu jakis kosmicznych pieniedzy- zamiast szrot Citkowy, trzeba bylo uzupelnic Czarnym, Dziubinski, moze tym Zalepa, Radulijem, i jeszcze 2 chlopakami z regionu i mozna byloby walczyc.

a tak pozostaje realnie cos kolo 10 miejsca

Stalowiak68 | 2021-08-23 17:01

Młodynie,kto Ci płaci za propagandę? Walisz wpisy równo na wszystkich stronach? Tu jako młodynie, na stalowym jako wódz, podkorapciu.....
Chłopie lekarz i to szybko.

Marco | 2021-08-23 20:08

W czerwcu nikt nie wiedział jak w sierpniu będzie wyglądał rynek transferowy . To że Lucyfer popełnił błąd to wiedzą wszyscy i pewnie on też wie . Ale jak się wydaje nie swoje to się nie myśli (coś o tym wiem) a jak się zacznie myśleć to się jest w (tylnej części pierwszego trenera SSW)

Adams | 2021-08-23 21:07

Ogólnie wielkim nieporozumieniem było zatrudnienie Rolanda z polecenie M.Citko to jest niepojęte tak łatwo zaufano dzieciakowi

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 750 razy
STAL - Olimpia Elbląg (1:0)
2010-10-09
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 159 550 razy
STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 34 947 razy
Unia Tarnów - STAL (0:1)
2013-06-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 10 048 razy
Osób Online: 49 / Czas gen. strony: 0.01489