Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibicowsko.

Kibicowsko.
STALÓWKA - Wisła Sandomierz 2:1

W środę graliśmy pierwszy w tej rundzie mecz przy Hutniczej. Spotkanie z Wisłą rozegrane w blasku jupiterów o 19:38 zgromadziło na trybunach liczną publikę. Tworzymy spory młyn i prowadzimy dobry doping przez cały mecz. Kilka razy śpiewa z nami cała trybuna co jak zwykle robi wrażenie. Na płocie wisi jedna flaga oraz transparent dla kolegi ze Stali Gorzyce.

Tego dnia obecne z nami delegacje Kibiców z Przemyśla oraz Biłgoraja i 35 Stal Gorzyce z wspomnianym transparentem. Dzięki za wsparcie.

KKS Kalisz - STAL RZESZÓW

W dzień naszego meczu z Wisłą swój wyjazd ma Stal Rzeszów. 30 osób wspiera naszych przyjaciół w Kaliszu . Jedziemy autami i busami . Łącznie w sektorze gości melduje się ponad 170 Kibiców (26 Łada). To bardzo dobry wynik jak na środę i odległość do pokonania.

United Stal!!!

Podlasie Biała Podlaska- STALÓWKA 1:1

Na kolejny wyjazd ruszamy w 48 osób w tym 1 fan Dynama. Mecz rozgrywany na stadionie Lutni Piszczac. Nie wchodzimy do klatki ponieważ zainteresowani widowiskiem mają dobry widok stojąc za sektorem. Zaznaczamy obecność kilkoma okrzykami i w trakcie 2 połowy ruszamy w drogę powrotną. Piłkarze tracą bramkę w doliczonym czasie gry i remisują 1:1 . Słaby wynik jak na kreowanego faworyta do awansu. Droga w dwie strony z balastem.

Była to 3 wyprawa na mecz Stalówki w ciągu 3 tygoni po Świdniku i Dębicy.

Komentarze (73)

Maxtor84 | 2021-08-23 17:21

Kurde co się stało z mediami? Zgubili aparat czy co?

Młodynie | 2021-08-23 17:25

Celowa cisza nie chca podgrzewać atmosfery

Marco | 2021-08-23 19:02

Skrótu NIE MA I NIE BĘDZIE . Jak widać na zdjęciach dostępnych na stronie Podlaskiej drużyny nasze media nie dotarły na miejsce rozgrywania meczu .

Maxtor84 | 2021-08-23 19:07

Ale jakoś 4 fotki w przerwie wrzucili :)

Pjona_ziom | 2021-08-23 19:37

Oczywiście że widać na FB podlaskiej drużyny że nasze media nie dotarły, szczególnie na 8 zdjęciu to widać

Marco | 2021-08-23 19:51

Akurat na 8 zdjęciu to mamy kierowcę naszej Stalówki (Pozdro Daro) który był odpowiedzialny żeby nasza drużyna dotarła cała i zdrowa . On swoje zadanie wykonał . Za media klubowe to akurat ktoś inny odpowiada .

Pjona_ziom | 2021-08-23 20:02

Aha a ten drugi pan jest kucharze...

Pjona_ziom | 2021-08-23 20:04

Mam już dość tego co się wyprawia w naszym klubie. Zaraz się okaże że trzeba zatrudnić trenera za 50 tysięcy a transmisji dla kibiców z wioski nie można zrobić

Adams | 2021-08-23 20:15

Najlepiej gdyby wrocił trener Skakuj i to duzo mniejszym kosztem niz kolejny no name od Citko

Adams | 2021-08-23 20:20

Z tego co sie słyszy nieoficjalnie rozpoczęly sie poszukiwania bardziej doswiadczonego trenera mimo że w bliskiej okolicy jest sprawdzony szkoleniowec ktory dał nadzieję na lepsze wyniki to zapewne zostanie pominięty

Młodynie | 2021-08-23 20:23

Damian nie wróci bo się obraził na towarzystwo że nie dali mu szansy plus dostawał 1500 zł za pracę. Szukają kogoś z nazwiskiem i doświadczeniem z wyższych lig

Stary64 | 2021-08-23 20:27

A co z Zalepom

Adams | 2021-08-23 20:38

Ponoć już na liscie jest 4 kandydatów co do Zalepy jak wiadomo dziś sie pojawił na obiektach PCPN

Pjona_ziom | 2021-08-23 20:47

Akurat Zalepa by sie się przydał plus jeszcze jeden doświadczony obrońca zamiast tych podrostków którzy popełniają błedy w ustawieniu jak na wfie. Do tego dugi skrzydłowy w stylu Drobota

Adams | 2021-08-23 20:53

Otóż to przydałby sie na drugie skrzydlo ktoś tak samo dynamiczny jak Drobot którmu widać sie chce i walczy jak tylko moze

Młodynie | 2021-08-23 21:25

Zalepa i koniec transferów

Stalowiak68 | 2021-08-23 21:49

Młodynie brak słów

Stalowiak68 | 2021-08-23 21:52

Młodynie wszystko wiesz, a skoro mówisz że Zalepa i koniec to znaczy ze jesteś jednym z tych działaczy klubu którzy nas ...kompromitują. Zieliński? Chodorek? To Ci powiem że Zalepa mam nie pomoże. To normalne pisać na forum kibiców? Heh, transmisji nie da zrobić, ale kręcić informacjami i kibicami da się....

Młodynie | 2021-08-23 21:55

A czy ja pisałem o innych transferach pisałem o Zalepie lub Kostkowskim zdecydowali się na Zalepę

Stalowiec1938. | 2021-08-23 22:17

Do pełni sukcesu brakuje trenera typu Władka Gąsiora który by pogonił tych leni do roboty walki zaangażowania 3 liga 4 poziom rozrywkowy w większoci klubów piłkarze dorabiają u nas mają wszystko obiekty hajs a taka pańszczyzna aż żal

Johny | 2021-08-23 23:04

No i mamy dowód na to że dwudziestokilkuletni chłopiec, bez doświadczenia nie jest w stanie prowadzić drużynę, która ma jedyny plan na ten sezon. Tu trzeba doświadczonego, znanego trenera, który będzie autorytetem dla zawodników i będzie w stanie ogarnąć swoją wiedzą grupę kilkunastu cwaniaków, którzy, jak tylko nie wejdziemy wyżej, natychmiast stąd prysną.
Młody trener na razie może być asystentem trenera i musi się długo uczyć. No ale Citko pewnie powiedział Prezydentowi,że młody da radę i ten uwierzył...
A póki co nie ma ani stylu, ani wyników. A przy takim zaangażowaniu środków, to powinniśmy wszystkich lać, jak Puławy w minionym sezonie.

Vielitz44 | 2021-08-24 07:45

Zacznijmy od tego, że ten trener na razie nie ma kim grać, bo ma zgraję zawodników, gdzie 2-3 się nadaje, do tego nie pewną obronę. Jak Świder odpali i dojdzie Zalepa by uporządkować tyły, nagle się może okazać, że i taki Roland poradzi sobie w 3(4) lidze, bo tu cudów nie potrzeba, tu musisz mieć graczy, którym się chce.
Po skrótach widać ile akcji zmarnowali (brak napastnika), oraz jak bardzo oddali pole gry na koniec i dostali bramkę która by nie padła jakbyśmy mieli dobrą obronę. Oni muszą awansować, jak nie to bankrut i tyle, PGE tego nie zmieni.

Kociak | 2021-08-24 09:37

A co dzieje się z naszym wychowankiem Filip Szifer?
Piękna bramka w zeszłym sezonie na Siarce

Cdncdn | 2021-08-24 09:56

Vielitz44 | a gdzie ty widziales skrot z ostatniego meczu?Ja tez chce go zobaczyc jak to dali sobie strzelic bramke w doliczonym czasie.

Młodynie | 2021-08-24 09:58

Był o 23 ale usuneli

Raul | 2021-08-24 11:06

Citko wsadzil Nam swego Kasztana na trenera , by ten nie negowal Mu trasferow i byl caly czas wdzięczny.Kasztan boi się narazić pilkarzom i nigdy porządnie ich nie opie...li , tylko jeszcze po kompromitacjach chwali i broni . Tutaj od razu powinien być ogarnięty , niezależny i doświadczony trener , który wie Kim i Jak druzyna ma grać. A nie chłopiec Przynies Podaj Pozamiataj na smyczy Citko.

Adams | 2021-08-24 13:10

W ogóle jest i było wielkim nieporozumieniem zatrudnienie Rolanda jako trenera z polecenie M.Citko to jest niepojęte jak łatwo zaufano dzieciakowi

Adams | 2021-08-24 13:15

Poza tym po obejrzeniu skrótu ciągle widac brak napastnika na tyle wypracowanych sytuacji powinna byc pewna wygrana a Żelisko to co robi na boisku jest niedopuszczalne on nawet nie zasługuje na 2 tys na rękę jak można było sie zgodzic na jego kontrakt widac jak Citko nawciskał szrotu

Pawelsw | 2021-08-24 13:18

Do wszystkich " wielkich fachowców " mecz z Podlasiem nie mógł być tranmitowany przez STAL TV , ponieważ to gospodarz ma zapewnić transmisje a ,że oni nie robią to nie wina Stali. Skrót z meczu juz jest . Zamiast wiecznie narzekać, jeden z drugim przyjdz w sobotę na mecz i dopinguj przez 90 minut .

Kamillo26 | 2021-08-24 13:44

Dobrze ze Stal TV transmituje każdy mecz u siebie hahahha może zrzutkę trzeba zrobić bo klub nie ma kasy

Marekk | 2021-08-24 14:07

PawelSW a co mnie to obchodzi? To Stal jest bogata i taka wiocha jak Podlasie nie ma tu nic do gadania.. z innych wiosek jak Wiązownica czy Wooblka mozna bylo robic relacje i Stal robila.. teraz najzwyczaj się nie chce. U siebie owszem są transmisje, jakby u siebie nie bylo to by dopiero byl skandal. TAle to brAK szacunku dla wielu na emigracjach, jak to sie mowi do 3 razy sztuka, teraz na wyjezdzie w Chelmie musi byc relacja, nie ma bata. To Stalowa tu rozdaje karty i czy Wiazownica, Biala Podlaska, Wolka czy inna wioska nie powinna miec nic do gadania! slyszalem ze ultimatum inaczej sie pozegnamy z trenerem i w koncu ktos pooszedl po rozum do glowy, nie cezeka az ten trener popsuje wyniki i strata do awansu sie zwiekszy tylko dzialaja od razu. Siara predzej czy pozniej peknie i straci punkty, tak samo Korona.. tu potrzebny est rener bktory porzadnie to posklada w czesci i nie bedzie bronienia wyniku 1:0 bo zwykle zle sie to konczy. Tylko za ciosem!

Marekk | 2021-08-24 14:09

Teraz Podhale wiec moze byc ciezko a pozniej kolejna wiocha czyli Chelmianka, oj trener musi sie drzec byo to mocne ekipy sa, ale i tak do ogrania z tym potencjalem

Młodynie | 2021-08-24 14:16

To zależy czy gospodarz ma podpisaną umowę na transmisję z danym podmiotem my np mamy z TV COM a Chełmianka z Polsportem więc tranmisja z tego meczu będzie płatna na tej platformie

Misio | 2021-08-24 15:03

Marekk jeżeli Biała Podlaska i Chełm są wiochami, to czym jest Stalowa? Nie pojmuję co trzeba mieć w głowie żeby obrażać miasta o podobnej wielkości ( Chełm nawet większy ) i z historią sięgającą średniowiecza, mieszkając tu, gdzie 90% ludności przeprowadziło się ze wsi?

Gargamel1293 | 2021-08-24 15:04

Te 2 straty punktow beda nas sporo kosztowac. Szkoda, bo (naiwnie) liczylem na max pkt w 6 meczach..

Pjona_ziom | 2021-08-24 15:57

Przecież Podlasie nie podpisywało umowy na transmisje z żadną platformą streamingową... Po prostu nie chciało się odpalić transmisji to teraz trzeba się tłumaczyć że to nie nasza wina tylko tamci są źli nie my...

O której nasze gwiazdy mają trening?

Marekk | 2021-08-24 16:03

Misio i co z tego? mentalnie to te dwa miasteczka są za Stalową, a ich kluby jesli chodzi o historie nie maja wstepu do Stali. To ja zadam pytanie ile sezonow ten cały Chelm i Podlasie graly w ekstraklasie? i co zmieklo kakao.
I jak ten caly Zalepa, podpisal czy nie? wzmacniac sie i walczyc poki jest o co walczyc.

Młodynie | 2021-08-24 16:25

transfer Zalepy jest wstrzymany pojawiła się inna opcja jednak nie wiem o kogo dokładnie chodzi i na kogo się zdecydują

Pjona_ziom | 2021-08-24 16:29

Młodynie jest dziś trening? 17.30 czy która godz?

Młodynie | 2021-08-24 16:31

Zazwyczaj mają ok 18 treningi

Młodynie | 2021-08-24 16:31

Chociaż dzisiaj pada deszcz więc nie wiem czy ich nie weźmie trener pod Balon

Stalowiec1938. | 2021-08-24 16:45

pod balon bo deszcz z cukru ? czy żel na głowie się rozmyje ? kur... ale czasy kiedyś biegali po śniegu w kolanach i nikt nie płakał i grali prawdziwi mężczyzni a teraz kolorowe buty torebki żel itp itd a na boisku biegać się nie chce i pobrudzić

Misio | 2021-08-24 18:12

Marekk popytaj starszych kolegów jak kibice Legii przywitali się że Stalową jak tu przyjechali pierwszy raz. Jeżeli twoja mentalność jest wielce mieszczańska, to dokładnie świadczy o tobie jaki jesteś wieśniak.

Marco | 2021-08-24 19:52

PAWELSW nie wiem kto ci takich głupot naopowiadał z tą transmisją . Podlasie nie organizowało ale było na TAK w razie wyrażenia chęci przez gości . Takiej chęci nie było . Powodu nie znam , ale jak widać Stal TV też nie kwapi się by przedstawić swoje stanowisko .
Co do meczu to wyglądało to lepiej niż się spodziewałem po wyniku . Widać brak napastnika i w decydującym momencie czasem odrobiny szczęścia .
W sobotę zapowiada się ciekawe widowisko pod każdym względem , zwłaszcza że Grabowski to dobry trener a drużyny które prowadzi grają twardo .

Młodynie | 2021-08-24 21:16

Rocznik u13 zaliczył chyba najwyższą porażkę w historii przegrał ze Stalą Rzeszów 0-21 tak do 21

Marco | 2021-08-24 21:20

» https://www.podkarpacielive.pl/pl/wy.....
Mam nadzieję ze wreszcie wykaże się prezes PCPN ( choć wiadomo że to Lucyfer wysyła koperty ) tak czy inaczej oby ten mecz był u nas !!

Tymon | 2021-08-24 22:04

Taki mecz ma prawo bytu jak kudlaty posmaruje coś. Niestety u nas bieda i nędza z bazą hotelową jest. Niestety większość przemawia za stadionem w Rzeszowie, baza noclegowa, lotnisko i pojemność.

Co do sytuacji w klubie burdel jest jak był nic się nie zmieniło. Nasciagali grajków co może paru na tą life się nada, chyba że odpali to ale to musi być ktoś kto nimi posterunek i będzie miał jakiś posłuch a nie.

Co się stało z autobusem miejskim co jeździł kiedyś w barwach? Dobrze byłoby to reaktywować.

Młodynie | 2021-08-24 22:16

W Podkarpackim ZPN Stalowa Wola ma obiecany mecz bo zaplanowany u 17 w tamtym roku się nie odbył ze względu na Covid więc może to będzie u nas tym bardziej że Golba jest z PiSu

Amator | 2021-08-24 23:32

Kociak - Szifer jest cieżko chory, choroba kręgosłupa. Trzymaj kciuki

Pawelsw | 2021-08-25 07:18

Tymon a co w STW nie ma hotelu ,ze piszesz nedza . Jaki problem jest przejechac przez miasto , az takich korkow nie ma w Stalowej.

Kociak | 2021-08-25 07:38

Amator- dziękuję za informację

Stalowiak1938 | 2021-08-25 10:25

Kupować bilety na mecz z Podhalem!! Sobota 19.38 to powinno być więcej ludzi niż na Sandomierzu

Ziom_stal | 2021-08-25 13:27

Dopóki polityka rządzi tym klubem to będzie dramat taki jak w chwili obecnej . Teraz dochodzą spółki skarbu państwa i tylko poglebiaja ta patologie . Citko 8 tys na rękę za co ? Skład jest jaki jest trener to już brak słów. Bawia się za pieniadze publiczne a wyniki coraz gorsze

Marekk | 2021-08-25 13:57

i co z tym obronca? pewnie nic z tego nie wyniknie ale przynajmniej z napastnikiem sie udalo
co do komentarza Misio to szkoda gadac opinia Legii mnie nie interesuje
Jak z podhalem przegraja to pewnie wyleci trener a takie sa wyniki dlatego ze nie ma porzadnych napastnikow a i gra na jednego kolka w atakuzy nic dobrego nie przynosi ale to wadomo od dawna a z uporem maniaka jeden gra w ataku

Pjona_ziom | 2021-08-25 18:19

I co Młodynie dlaczego piłkarze nie trenują?

Maxtor84 | 2021-08-25 19:11

jak to nie trenują ? :D

Młodynie | 2021-08-26 12:12

Transferów nie będzie i Zalepy też budżet jest przekroczony mocno chyba że przegrają z Podhalem

Kamillo26 | 2021-08-26 12:20

Trzeba było więcej szrotu nasciagac od Pana citko
Zamiast zrobić 4 transfery ale dobre to nasciagali najemników co są przepłaceni
Wystarczyło ściągnąć radulja, Dziubińskiego, czarnego, fidziukiewicz i dobrego trenera i liga by była nasza
A tak pozbyli się naszych co gorsi nie są od nowych gwiazd i teraz nagle budżet przeciążony to teraz niech Pan citko ze swoich płaci swoim gwiazdom

Vielitz44 | 2021-08-26 12:21

Hehe kuźwa cudownie, wyje...li kasy na jakichś podrzędnych/anonimo wych grajków i przekroczyli budżet :)?
No to tak jak pisałem, bankrut...
Zaorać i zacząć od nowa, szkoda publicznych pieniędzy dla citki i jego zgrai.
Młodynie - dla dobra wszystkich, przestań już rzucać plotkami, bo wszyscy już mają tego wszystkiego dość (nie tylko Ciebie)...

Młodynie | 2021-08-26 12:22

Zależy od wyniku meczu z Podhalem wtedy zarząd będzie żebrał u prezydenta o środki

Młodynie | 2021-08-26 12:23

Jak przepłacili Żelisko i to mocno plus Świderski gwiazdorski ma kontrakt to nie dziwne że budżet został mocno przekroczony

Młodynie | 2021-08-26 12:27

Muszą kogoś sprzedać np Hudzika

Filip kacper k. | 2021-08-26 12:30

hahaha ;-) zardzanie pisu w pigulce. nabrali sztoru- poprzedluzali kontrakty z Hudzikiem, Conde, Mistrzykiem i Stelmachem a oni murwawy nie powochaja (pewnie gdyby Mistrzyk honorowo i Stelmach nie odeszli nie byloby Swiderskiego)

Panowie, rozwiazac to bo wydamy 4 mln i zostaniemy z 10 miejscem w tabeli przy tym uczniaku trenerze i Psitce (przykleil sie do PIS i Lucka zeby robic dobre deale-mialem go za nieudacznika, ale jednak wie jak przytulic dobre siano dla siebie i swojego szrotu)

Adams | 2021-08-26 13:12

Jeśli faktycznie budzet dla grajków został przekroczony szykują sie większe długi co może sie skonczyć jak z Barceloną .
Napiszę jeszcze o kontrakcie Żelisko - proponuje od meczu z Podhalem go wygwizdywac lub dac mu do zrozumienia aby zaczął coś więcej robić na boisku a nie tylko się snuć

Adams | 2021-08-26 13:16

Za kontrakt co dostał powinien biegać do upadłego , pokazywać się częściej do gry i co ważne musi poprawić skutecznosć przynajmniej co mecz zdobywać gola bo jak narazie wygląda na paralityka z przepłaconą pensją

Sciemaa | 2021-08-26 15:01

Jeszcze skonczymy ze spadkiem za dlugi

Cdncdn | 2021-08-26 17:49

Od 30 lat martwicie sie finansami i od trzydziestu tal Stalowka daje sobie rade.Teraz tym bardzej.Nie rozumie skad u was taka troska o pieniadze.Maja pieniadze i beda miec.Nie wasza glowa.

Nicke | 2021-08-26 18:00

Nie o pieniądze chodzi, a to by szedł za tym wynik sportowy

Fanatyk38 | 2021-08-26 18:50

Cdn ty z Młodynie pijesz chyba i piszecie te brednie.

Od kiedy wycofała się huta to nigdy się nie przelewało. Przez ostatnie 8-10 w 2 lidze budżet NIGDY nie przekroczył 2 baniek.
Nadeszło nowe, kasa szła na lewo i prawo, dług rośnie i gdzie jesteśmy???

Jest coś takiego jak niegospodarność ...ale co ty z młodynie możecie o tym wiedzieć.

Nie sztuka jest mieć kasę , sztuka to dobrze ją wydać.
Tymczasem politycy jak to politycy z groszem się nie liczą bo to nie ich. Łatwo przyszło łatwo pójdzie.

I właśnie to nasza głowa bo w większości to środki z miasta , czyli m in z naszej kieszeni.
Klub jest spółką miejska nie prywatną więc każdy mieszkaniec może zadawać pytania i oczekiwać.

Młodynie | 2021-08-26 19:34

Ma prawo pytać i oczekiwać ja osobiście jestem niezadowolony że Citko bierze ok 15 tys jak nie i więcej na min 2 umowach plus taki drewniak Żelisko ok 8.Gdyby klub pozbył się tej 2 spokojnie byłoby stać klub na wzmocnienia.O tym że grają o życie w tym sezonie i będą ryzykować było wiadome od kilku miesięcy

Cdncdn | 2021-08-26 19:34

Jestem pewien ze wszyscy tu tak narzekający na te zarządzanie pieniędzmi ze je przejedzą,przepija, spala w kominku to gdyby byla u steru klubu i miała wpływ na wydatkowanie pieniędzy tez by do siebie garnela i starała sie jak najwięcej dla siebie wydrzeć.Ja bym tak robił.A wy oczywiście nie?Tacy jesteście uczciwie.?hahaha.No to teraz hejt na mnie ze bym darł do siebie .No dalej.hahahha

Fanatyk38 | 2021-08-26 20:04

Jesteście niereformowalni i ciężko rozumujecie. Wasz problem .
Przełącz jeden z drugim na tvp sport . Tu będzie spokojnie a wy zaczerpniecie europy.
Szkoda polemizować.

Pawelsw | 2021-08-27 06:50

Sami fachowcy ...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 97 808 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 105 164 razy
STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 34 462 razy
Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 540 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01402