Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy na Hutniczą !!!

Wszyscy na Hutniczą !!!
Szanowni Kibice !!!

Przed nami kolejny ligowy mecz Stalówki. W 5. kolejce spotkań o mistrzostwo III ligi grupy IV zielono-czarni zagrają z Podhalem Nowy Targ . Pierwszy gwizdek przy Hutniczej w sobotę o 19:38. Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na to spotkanie.

Wszyscy na zielono lub czarno z szalem w ręku widzimy się na sektorze i głośnym dopingiem wspieramy piłkarzy w walce o zwycięstwo.

Zachęcamy do zakupu karnetów i biletów.

Trwa internetowa sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie z Podhalem .

W sprzedaży stacjonarnej bilety dostępne będą w piątek.

Kasy czynne:

- piątek (od godz.15 do godz.18)

WSZYSCY WIDZIMY SIĘ NA MECZU !!!

Hej STAL !!!

Komentarze (16)

Kategoriak | 2021-08-27 13:24

Wczoraj było losowanie okręgowego PP i zagramy ze Stalą Gorzyce. Widzę ze klubowe social media nawet o tym nie raczą poinformować

Fanatyk38 | 2021-08-27 14:16

Może nie wiedzieli o losowaniu.
Jutro wszyscy na meczyk . Zadbajmy o dobrą atmosferę.
Niech wiedzą , że jest dla kogo grać i walczyć o ten awans.
Jutro konkretna weryfikacja na boisku. Jak nie będzie kompletu punktów ...to znaczy , żę ci..ko pęka razem ze swoimi wynalazkami.

Młodynie | 2021-08-27 14:20

Jeszcze jest jedna pozytywna informacja 15 letni Bartosz Pioterczak włączony do kadry 1 zespołu pierwszy owoc AP Stalowa Wola w 1 drużynie

Marekk | 2021-08-27 14:23

Jutro bedzie weryfikacja na tle najmocniejszego rywala dotad, jak dadzą d... to rozpadnie sie to wszystko a trener poleci.

Sciemaa | 2021-08-27 19:42

Nie ma tu pisac "wszyscy na mecz" bo ci maja przyjsc to wiedza... alle niestety zaglada tu kilka osob.

Młodynie | 2021-08-27 19:45

Hascak rozwiązał kontrakt możliwe kolejne czyszczenie szatni jeśli przegrają z Podhalem i transfery last minute

Adams | 2021-08-27 20:19

Jutro jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie jeśli Stalówka straci punkty lub przegra ( co będzie katastrofą) zapewne Roland zostanie odsunięty od trenowania dodatkowo w razie porażki możliwe dojdzie do "małych" porządków.

Adams | 2021-08-27 20:28

Świderski bardzo możliwe pojawi się od pierwszej minuty ... ciekawe co pokaże w debiucie - oby szybko pokazał swoje strzeleckie umiejętności i niech Żelisko zobaczy jak sie gra i wykorzystuje sytuacje

Gargamel1293 | 2021-08-27 20:38

Ja tego kur*a nie rozumiem.

W tym okienku transferowym przychodzi Konefał i (zamiast od razu) to dopiero po kilku kolejkach jest wypożyczany.

Hascaka szkoda. Liczylem, ze w tej rundzie odpali.

Transfery zrobione pod nowy zaciag Citki

Adams | 2021-08-27 20:47

Niestety taka organizacja samych błędów i niezrozumiałych decyzji... pozbywac sie wychowanków na rzecz najemników ktorzy pograją sezon i szybko zapomną gdzie grali no aż momentami oczy krwawią jak sie widzi co dalej wyrabiają z klubem

Młodynie | 2021-08-27 20:50

A jeszcze są jaja z tym że Konefał na tygodniu ma trenować ze Stalówką a na mecze jeżdzić do Ożarowa gdzie ma pewny skład na mocy umowy między klubami

Pjona_ziom | 2021-08-27 21:18

CDNCDN i do czego pijesz od kilku wiadomości? Wyjaśnij jakie konkretnie pozytywne rzeczy dzieją się w klubie w ostatnim miesiącu proszę wykaż się.

Adams | 2021-08-28 14:00

Robi sie ciekawie Łagów na wyjeździe łatwo pokonało Korone Rzw i powoli wyrasta na potencjalnego rywala do awansu .
Dzisiaj z Podhalem muszą być 3 pkt przy remisie lub tym bardziej porażce sytuacja wyjdzie bardzo ciężka zwłaszcza gdy Siarkowcy wygrają swój mecz

Młodynie | 2021-08-28 14:17

Bo Łagów to nie jest przypadkowy zespół Imiela ten Hiszpan z Parmy do tego ma dojść Robak i bedą groźni a tez mówią otwarcie że interesuje ich awans

Adams | 2021-08-28 19:15

Siarka niestety zdobyła 3 pkt ... dobrze się stało od początku jest Świderski powinien coś strzelić i wygraną będzie bo w aktualnej sytuacji nie widzę innej opcji .
Dziś tylko zwycięstwo , Stalówka musi wygrać !!

Młodynie | 2021-08-28 19:26

Szkoda kontuzji Drobota tylko

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 29 215 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 23 646 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 236 razy
Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 42 504 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.01191