Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zwycięstwo Stalówki.

Zwycięstwo Stalówki.
W 5. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z Podhalem Nowy Targ. To spotkanie zakończyło się zwycięstwem zielono-czarnych 2:0.

Udany debiut w Stali zaliczył pozyskany napastnik-Daniel Świderski, który zdobył drugą bramkę. Pierwszego gola strzelił Maciej Wojtak.

Gratulacje dla drużyny za zdobycie cennych punktów.

Stal Stalowa Wola – Podhale Nowy Targ 2:0 (0:0)

1:0 – Maciej Wojtak 60′

2:0 – Daniel Świderski 64′

Składy:

Stal Stalowa Wola: Smyłek – Zięba, Pietrzyk, Persak, Olszewski, Duda, Wojtak (75′ Lebioda), Jopek (58′ Żelisko), Radluj (75′ Wojtysiak), Grober (85′ Cukrowski), Świderski.

Podhale Nowy Targ (skład wyjściowy): Rędzio – Janso, Bielak, Lech, Serafin, Nowak, Płatek, Kapuściński, Mianowany, Żołądź, Kowalski.

Komentarze (42)

Pazimieh | 2021-08-28 22:03

Fajny mecz Świderskiego, widać że walczak. Dziś na tyłku jeździł więcej, niż cała drużyna o początku sezonu. Oby tak dalej i niech utrzyma/poprawi skuteczność.

Młodynie | 2021-08-28 22:12

Bo to jest idealny napastnik pod względem charakteru do 3 ligi walczak potrafi też strzelać zastawić się a i fajną cieszynkę też pokaże

Stalowiak1938 | 2021-08-28 22:22

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale dzisiejszy mecz wlał we mnie dozę optymizmu. Piłkarzom należą się gratulacje za dzisiejszy mecz!! Zwycięzców się nie osądza. Brawo Stalówka!! Co do Świderskiego to moim zdaniem szkoda ze nie było go od początku sezonu. Gość ewidentnie wie co ma robić w przodzie. Trzeba przytrzymać piłkę, robi to, trzeba wymusić faul robi to, powalczyć szybkościowo siłowo. Klasa wyżej niż Żelisko, ale to dobrze bo widać że jak zagraliśmy 2 napastnikami to i Żelisko zapierdzielał. Walczyć Stalówko tak dalej!!

Stary64 | 2021-08-28 22:22

Była walka na całym boisku. Brawo zespół.

Marco | 2021-08-28 22:25

Fajnie to dziś wyglądało (choć wiadomo że jest jeszcze dużo do poprawy) . Brawo dla całej drużyny za ambicję i wolę walki , dzięki czemu Podhale nie stworzyło sobie klarownych sytuacji i oddali raptem dwa strzały na bramkę i jak dobrze kojarzę to żaden nie był celny . Ktoś coś wie co z Jopkiem ?? Oby to nie było nic poważnego . A i czego nie grał Drobot , bo czuje że przy jego rajdach i waleczności Świderskiego w ofensywie będziemy bardziej skuteczni . Oczywiście nie umniejszając zasług reszcie drużyny , bo to cały zespół pracuje na końcowy sukces i dziś to było widać . Brawo Panowie .

Stary64 | 2021-08-28 22:28

Drobot lekka kontuzja dał mu odpocząć

Stalowiak1938 | 2021-08-28 22:41

Drobot coś z więzadłami w kolanie. Niby nic poważnego ale lepiej dmuchać na zimne. Co ważne godnie dziś zastąpiony.

Vielitz44 | 2021-08-28 22:47

Ja nie wiem co Wam się tam dziś tak bardzo podobało, bo ja tam szału nie widziałem. Podhale napierało, nasi sobie truchtali i kontrowali, na pewno my tego meczu nie zdominowaliśmy. Na mega plus na pewno Świder, w końcu mamy prawdziwego napadziora (dużo fajniejszy do oglądania niż Fidziu, oby chociaż częściowo mu jednak dorównał w skuteczności). Oby miał z kim grać, bo bez Drobota to widać brak totalny skrzydeł. Zięba słaby niestety, przydałby się ktoś na jego miejsce i ktoś lepszy na bok. Gratki za wygraną i oby było tylko lepiej,

Stary64 | 2021-08-28 22:48

Bardzo niepokoi uraz Jopka oby nic poważnego.

Marco | 2021-08-28 23:30

Nie wiem co ty masz do Zięby ,ale jak dla mnie to dziś zagrał dobry mecz (spojrzenie trzeźwym okiem bez %) . Wiadomo że nikt nie ma 100% skuteczności w tym co robi i złe decyzje każdemu mogą się zdarzyć ale już bardziej głupia strata Jopka na początku meczu mogła przysporzyć nam problemów niż któraś z interwencji Zięby .

Misio | 2021-08-29 01:32

Już nie narzekajcie. Jest dobrze. PS. Około miesiąc temu czytałem tutaj, że do Podhala nie mamy startu, bo Podhale takie mega transfery robią i tak paka, że hoho! Dziś czytam, że mimo przekonywującego zwycięstwa "nie zachwycili". Pytam więc: czy My jesteśmy jakąś Barceloną?

Sciemaa | 2021-08-29 07:08

nie zerajcie sie po jednej wygranej... u siarki stabilnie i robi odjazd

Stallzks | 2021-08-29 08:37

Kiibicuj siarce jak tak Ci źle.
Mecz mógł się podobać, brawa dla drużyny za wykonanie swojego zadania, brawa dla kibiców za bardzo dobry i głośny doping. Podhale widać że umieją grać w piłkę, postawili trudne warunki, tym lepiej cieszy wygrana. Ktoś to pisze o zdominowaniu rywala chyba trochę daje ponieść się fantazji, przy odrobinie szczęścia drużyna z Podhala mogła tu strzelić minimum jednego gola, jednak szczęście było dzisiaj z nami z zespołem lepszym. Brawa jeszcze raz, cieszy widok napastnika z przodu, aż Zelisko który wszedł z ławki wniósł w końcu sporą świeżość do gry, na plus jeszcze Grobel, Radulj, Jopo, Pietrzyk, Zięba Olszewski, nie było słabych dzisiaj punktów no może poza strzelcem pierwszej bramki ale trochę się czepiam. Grać tak dalej a przyjdzie regularność której tak potrzebujemy!

Cdncdn | 2021-08-29 08:43

Skrót meczu juz jest na Stalowym Mieście.Konferencja na 4miasta .Tylko klub nie nadąża i ma w dupie kibiców.Ale gra zespołu wygląda naprawdę OK..

Vielitz44 | 2021-08-29 09:33

Dominacji nie było, presja była po stronie gości, to my się broniliśmy i kontrowaliśmy taka jest prawda - fakt jednak, że Podhale poza presingiem i ambicjami, dużo więcej nie prezentuje, awansu to raczej nie będą mieć. Bardzo dobrze graliśmy jednak w obronie (w końcu), pewny bramkarz. No i powtórzę się, super napastnik w końcu, na którym można polegać (i pociągnie i przytrzyma, super).
Oby była seria zwycięstw to i ludzi przybędzie, bo doping na poziomie, przy pełniejszych trybunach i gościach na sektorze może dawać mega efekt.
Teraz Chełm, a potem oby w pełnym składzie na Łagów, będzie kolejny sprawdzian.

Maxtor84 | 2021-08-29 09:47

Piękna kontra przy bramce na 3:0 spalonego chyba tam nie było ale 3 podania i obrona rozklepana. Świetny mecz Dudy

Młodynie | 2021-08-29 10:05

Lebioda ma duże możliwości warto stawiać na chłopaka

Maxtor84 | 2021-08-29 10:15

to prawda papiery na granie chłopak ma

Stalowiak1938 | 2021-08-29 11:07

Przy tej akcji że spalonym co to za zawodnik tak w środku pola okiwał chyba że 3-4 graczy? Albo to inna akcja ale poszedł indywidualnie pięknie

Kamil | 2021-08-29 11:17

Stalowiak
Duda tak poszedł o objechał rywali.

Vielitz
Myśmy chyba inny mecz ogladali

Stalowiak1938 | 2021-08-29 11:26

Lebiode koniecznie już teraz trzeba z nim podpisać kontrakt na 2-3 lata bo będzie gość dużo warty!! Takiego wychowanka jak on nie mieliśmy od dawna.

Kamil | 2021-08-29 11:31

Być może to nie ta akcja ale Duda ruszył w pewnym momencie z naszej połowy i ograł 4 gości

Misio | 2021-08-29 11:44

Duda wypracował sytuacjię Wojtysiakowi po solowym rajdzie ze swojej połowy. Wojtysiak trafił w słupek, obrońca wybił sprzed linii.

Pjona_ziom | 2021-08-29 11:49

Po pierwsze w końcu obrona zagrała solidnie z małymi minusami w ustawie niby pomocników gdzie Podhale w środku potrafiło rozklepać nas szybko ale chyba dlatego tak solidnie zagrali w defensywie bo nie było Włodka, Pietrzyk i Persak powinni grać razem.
Po drugie to musimy grac na dwóch napastników bo mimo ze zszedł Walczak Jopo to dobra zmiana Żeliski który w końcu coś pokazał prawdopodobnie dlatego że na dwóch z przodu całkiem inaczej się gra. Cieszy gra Świderskiego bo gość niewątpliwie robi robotę, jest mocny fizycznie i szybki. Drużyna jako zespół zagrała bardzo dobrze ale w pomocy brakowało spokoju no i Drobota. Wszystkim nalezą się pochwały a szczególnie Świder, Jopek, Duda, Lebioda którzy sami brali na siebie najwięcej gry i widać było jakość i impuls do przodu.

Misio | 2021-08-29 12:39

Wszystkich chwalicie, fajnie, ale dla mnie gracz meczu, to Mikołaj Smyłek! Właśnie o takim bramkarzu marzyłem. To, że Podhale nie stwarzało wczoraj większego zagrożenia, to właśnie jego zasługa. Dużo podpowiada, ustawia krycie, świetnie asekuruje na przedpolu, a i co w bramkę to obroni. Na prawdę trafił nam się bardzo dobry bramkarz!

Vielitz44 | 2021-08-29 18:23

Misio - dokładnie, gość w tym meczu rządził na przedpolu, wszystkie centry w nasze pole karne (mega groźne) wybijał albo wyłapywał, dawno nie było u nas takowego (nawet Tomek z całym szacunkiem niestety tu ustępuje, bo przedpola tak nie czyścił), jest pewność.
Kamil - a z czym się nie zgadzasz? Nie cisnęli nas od początku? Szła u nich akcja za akcją, centra za centrą, pressing większość meczu. Dominacji naszej to zdecydowanie nie było. Podhale nie potrafiło nic jednak z tych akcji wykończyć bo dobrze grała obrona u nas i bramkarz, wybijali wszystko. U nas składnych akcji było kilka. Bramka u nas po błędzie w wyprowadzaniu, druga po strzało podaniu :) ale byliśmy po prostu konkretniejsi i tyle. Ja nie wiem jak inni, ale super optymizmem to bym nie tryskał - ale jest w końcu u nas pewny tył, prawdziwy napastnik (Krystian będzie musiał w końcu pokazać więcej by się łapać), poprawić jeszcze grę skrzydłami i powinno być dobrze.

Misio | 2021-08-29 19:03

Vielitz - wszystkie media trąbią o dominacji. Fakt, że tej dominacji nie było, bo Podhale lepiej ogarniało środek. Zawsze ich tam było więcej. Jednak to my byliśmy więcej przy piłce i to My stwarzaliśmy sytuacjie bramkowe. Wygraliśmy zasłużenie. I z perspektywy całego meczu byliśmy lepsi! I tu k... nie ma co narzekać, tylko trzeba kontynuować!

Vielitz44 | 2021-08-29 20:02

Misio masz rację, narzekać nie ma co (ale dmuchać balonika i zaklinać rzeczywistość też nie), bo jednak 3pkt nasze, bardzo ważne 3 pkt, oby było tylko lepiej i stabilnie.
A Grabarz kontuzja? Oby szybko się chłopaki wykurowali, bo dobrze by było by się to wszystko zgrało.

Kamil | 2021-08-29 21:55

Nikt balonika nie pompuje. Zagra pierwszy raz dobrze. Niech potwierdza ta w dwóch kolejnych meczach z Chemianka i Lagowem. Wtedy będzie też można coś powiedzieć czy to dzieło przypadku czy wreszcie coś zatrybilo.
Możesz mieć swoje odczucia co do meczu. Z kim był nie rozmawiał odczuwa dokładnie podobnie jak ja. Podhale do przerwy nawet nam nie zagroziło. Nie grali nic. Po przerwie więcej atakowali.

Ziom_stal | 2021-08-30 11:05

Podobno Podhale złe korki mieli i nie mogli biegać :p widzieliście i hajsu z naszych podatków idzie na to dziadostwo 2.5 mln !!!!!!!!!! No i Mareczek nie narzeka 12 tys miesięcznie brutto

Młodynie | 2021-08-30 11:11

Tutaj nie ma zaskoczenia zapowiedzi były już miesiąc a nawet 2 temu budżet 3-4 mln zł na ten sezon i gra o awans albo katastrofa

Kategoriak | 2021-08-30 13:38

A rezerwy wspomagane z chłopaków z pierwszego zespołu zremisowały w klyzowie 2:2

Misio | 2021-08-30 14:59

Jak można swój podobno ukochany klub nazywać "takie dziadostwo"? Proponuję przerzucić się na Siarkę. Mają chyba jeszcze karnety w sprzedaży. PS. Mecz wygrany w miarę w dobrym stylu, to aż żal, że nie się do czego przyp....ć?!

Ziom_stal | 2021-08-30 15:00

Tego się nie spodziewałem co oni robią z publiczna kasa ???? Budzet ponad 3 mln na 4 poziomie rozgrywkowym . Załatwiony przez polityków. Dramat brak słów . Sklad gorszy niż rok temu o tej porze . Citko hajs zarabia nie tylko z tytułu umowy ale tez od tych swoich śmiesznych zawodników . Po paru kolejkach już 5 pkt straty. Przy całej sympatii i klubu tradycji itp to jest po prostu nie normalne. Żeby chociaż drużyna na miarę awansu jak Puławy zrobili . Ciekawe co się stanie z tymi pieniędzmi bo nie wierze ze można taki hajs wywalić na tym poziomie. Mieliśmy taka koszykówkę za ten hajs byłaby ekstraklasa . A nie 4 liga w pilke nożna . Brak słów naprawdę

Misio | 2021-08-30 15:24

Rozumiem, że wolałabyś gdyby nie było kasy w klubie?

Ziom_stal | 2021-08-30 15:38

Nie chodzi o to żeby nie było ale drużyna jest coraz gorsza co roku . Poziom spada , pojawiają się grupy interesów ktore zarabiają na tym gruby hajs . A wyników nie ma . Chodzi i to ze ktoś się grubo bawi za nasz hajs . Rozumiem ze za takimi pieniędzmi idą jakieś wyniki 1,2 liga ale nie 4 . Mów co chcesz to jest dramat . Polityka , zle się to skończy

Ziom_stal | 2021-08-30 16:56

Gdzie są pieniadze z poprzednich lat ? Patologia . Nie ma w klubie akademii nie ma wychowanków. Ściagają Szrot z całego kraju za nasze pieniadze . Krew człowieka zalewa . Ci zawodnicy nie maja Stali w sercu są tylko i wyłącznie dlatego ze są za słabi na 2 ligę a w 3 nikt praktycznie nie płaci . Nie tak jak my

Stalowiak68 | 2021-08-30 20:02

Tak Młodynie zrobcie jeszcze 3 transfery, szkoda że nie pchaliście takiej kasy w klub jak był Wieprzęć trenerem tylko świadomie osłabiliście klub. To że jest kasa to dobrze , tyle tylko że to nie jest Lucka kasa tylko masza mieszkańców a wydaja ją bez głowy na lewo i prawo dla kolesi i ma zawodnikow za 20 tysięcy w 3 lidze. Skoro to masza kasa to mamy prawo żadać zeby nie wydawali jej niepełnosprawni i niech Lucek kupi każdemu kto przychodzi na mecz koszulkę za napisem to TO JA JESTEM SPONSOREM STALI, a nie wiecznie spiker ględzi ze klub sponsoruje Lucjusz Nadbereżny. Nie ! Sponsorujemy my.

Ziom_stal | 2021-08-30 22:02

To się skończy jak w Mielcu .

Ziom_stal | 2021-08-31 09:17

Bawią się za nasz hajs i tyle . Nie ma wychowanków drużyna coraz gorsza . Hajsu coraz więcej co to się dzieje z tym pieniędzmi ?

Stallzks | 2021-08-31 13:49

Daj nazwisko tego skrzydłowego

Misio | 2021-08-31 14:17

Nie wiesz, że transfery lubią ciszę? ;-)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 403 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 33 234 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 53 808 razy
STAL - Tur Turek (1:0)
2008-04-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 38 787 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.01341