Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibicowsko.

Kibicowsko.
STALÓWKA-Podhale Nowy targ 2:0

Za nami drugi mecz ligowy rozegrany przy Hutniczej w świetle jupiterów o 19:38. Kilkadziesiąt osób prowadzi dobry doping przez cały mecz. Wieszamy jedną flagę. Przy wyniku 2:0 śpiewa z nami cały stadion.

Na naszej trybunie obecna delegacja Kibiców Podhala.

Sokół Ostróda-STAL RZESZÓW

W sobotę 25 Kibiców Stalówki wspiera przyjaciół z Rzeszowa na dalekiej wyprawie do Ostródy. Łącznie pod stadionem melduje się 121 osób (22 Karpaty, 1 Łada, 1 Polonia). Po wejściu na sektor około 20 osób, kierownik ds. bezpieczeństwa gospodarzy powołuje się na organizacyjne cuda, przez co dochodzi do zamieszania i wszyscy opuszczają stadion dopingując przez pierwszą połowę zza bramy. Na pierwszy rzut oka dało się zauważyć, że w Ostródzie nie odrobili lekcji z przyjmowania Kibiców gości. Z powodu słabej widoczności zawijamy w drogę powrotną wraz z początkiem drugiej połowy. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

25.08.2021 Olimpia Miączyn - ŁADA BIŁGORAJ

W środę wybieramy się na mecz klasy okręgowej . 25 Kibiców wspiera przyjaciół z Biłgoraja na ich wyjeździe w okolice Zamościa.

Opis Łady.

Drugi wyjazd w okręgówce wypadł nam w środę do Miączyna. Docieramy tam furkami w 104 osoby w tym przyjaciele ze Stali Stalowa Wola (25), Stali Rzeszów (25), Polonii Przemyśl (1) i Karpat Krosno (1). Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność! Drużyna zaznaje pierwszej porażki, ale ma od nas pełne wsparcie przed kolejnymi spotkaniami.

Łada & Stalówka

Komentarze (23)

Młodynie | 2021-08-31 15:46

» https://www.podkarpacielive.pl/pl/wy..... polecam wywiad widać jaki z Citki burak

Mx310user | 2021-08-31 16:16

"...Jak nie będzie awansu, to ja pierwszy dostanę po głowie" buahahaha... Oczywiście Citko tak dostanie po głowie, że co najwyżej zawinie się z tonącego okrętu i tyle ;)

Druga kwestia: w HP mówi o zarobkach 6k teraz go życie weryfikuje i zamiast wybrnąć z tego normalnie tj powiedzieć... tak placimy więcej są to kwoty rzędu ~8k czy 10k to sie blaźni.

Od początku byłem przeciwnikiem tego Pana w Stalowej Woli i ten wywiad tylko mnie w tym utwierdza.

Fanatyk38 | 2021-08-31 16:38

Miłodynie, skończ już z tym Zielakiem bo jest takim samym " fachowcem " jak ci p k o . Gość jest chyba od 28 czerwca? Czyli najdłużej .
Podpisał wszystkie umowy z całym szrotem ,
Kiedy się zorientowali , że jest już 28-29 chłopa i kasa się skończyła a nawet przekroczyli budżet, nagle dostał olśnienia i mówi Kibicom , że jego zdaniem kadra powinna liczyć max 24 grajków.
Następnie chce rozwiązać podpisane przez siebie umowy albo wypożyczać gości dla oszczędności ...
Ten cyrk nie ma końca a klauni są z roku na rok śmieszniejsi.

Vielitz44 | 2021-08-31 16:58

A Lebioda nie ma statusu młodzieżowca? Prezentował się bardzo dobrze. Szkoda, że nie mamy swoich chłopaków do ogrania, tylko ogrywamy grajków dla innych, i oni na tym korzystają.
A wiadomo co z Drobotem? Oby coś lekkiego.

Ziom_stal | 2021-08-31 22:04

Fajnego piłkarza albo 2 można byłoby mieć za pensje Citki + Zelisko . Co by nie mówić Marek na łeb do interesów i wie gdzie czy pomocy polityków można zrobić biznes. Lucek obudź się chłopie

Stalowiak68 | 2021-08-31 22:12

To prawda Cipko to jest buc ale ty młodynie i Zieliński nie lepszy. Przecież wszystko podpisywał analfabeta Cipce to co nie wiedział ile ma zawodników w drużynie. Żenada no i na koniec ściągamy Kiełbasę. Transfer ok, tylko że jak my noe mamy już swoich młodzieżowców na poziomie 3 ligi to jest jakiś dramat. Kiedyś dawali radę w 2 lidze a twraz w 3 nie dadzą? To co twraz Lebioda na ławkę czy na wypożyczenie panie Młodynie,Zieliński ? A pamietam slowa Nadbereżnego jak to teraz mamy świetną młodzież,no i mamy że w klubie w 3 lidze na boisku nie będzie żadnego wychowanka. Brawo łajzy.

Jw27 | 2021-08-31 22:47

Sami spece i menagery. Dajcie im grać i pracować. Kiełbasa zapowiada się na petarde. Hej Stal.

Wiru1 | 2021-09-1 11:38

Młodynie kiedy koszulki w maratonie? Na koniec sezonu?

Młodynie | 2021-09-1 12:20

Koszt 110 zł wersja junior 99 zł pytać w Maratonie

Stalowiec1938. | 2021-09-1 12:46

są już w Maratonie ?czy jeszcze nie ?

Stalowiak68 | 2021-09-1 13:57

CDN kmiocie chyba sam bedziesz nosił Cipke ma rękach. Z tą kasą i za tę kase to w cuglach ligę zrobić jego zasrany obowiązek inaczej bedzie mega blamaż

Sciemaa | 2021-09-1 13:59

Conde wypozyczony » http://bityl.pl/fbegr

Pjona_ziom | 2021-09-1 16:22

Koszulki są w maratonie. Można mierzyć, personalizować i zamawiać. Możliwe że pod koniec tygodnia będą dostępne do kupienia bez personalizacji.

Ziom_stal | 2021-09-1 17:52

Będą koszulki Stali z nazwiskiem Pana Marka albo Pana Lucjana ?

Młodynie | 2021-09-1 17:57

Jest taka możliwość wystraszy poprosić możliwość personalizacji

Filip kacper k. | 2021-09-1 18:01

ale zjazd Bartka Sobotki... dramat

Marco | 2021-09-1 20:51

To nagroda za Siedlce. Karma wraca...

Młodynie | 2021-09-1 20:56

On jest z Katowic szukal klubu w okolicy młody też już nie jest chciał być blisko żony pokopie sobie rekreacyjnie oraz będzie robił papiery trenerskie

Ziom_stal | 2021-09-1 21:37

Kurczę Wawszczyk był wolny mega doświadczony obrońca ale poszedł do Puław szkoda

Młodynie | 2021-09-1 21:51

Nie ma już kasy odpuścili Zalepę jak poznali jego oczekiwania finansowe

Ziom_stal | 2021-09-4 11:31

Jak nie ma kasy ?????

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 441 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 30 353 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 12 931 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 97 808 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.01332