Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ostatni dzień zapisów.

Ostatni dzień zapisów.
Szanowni Kibice !!!

Przypominamy , że zapisy na sobotni wyjazd do Rzeszowa trwają do piątku , do godz. 12:00 w południe pod linkiem:

https://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/

Zachęcamy wszystkich do wyjazdu. Zadbajmy o dobrą frekwencję. Nie czekamy z zapisami do ostatnich godzin !!! Zapisując się wcześniej ułatwimy zadanie organizatorom (bilety, autokary, itd).

Koszt wyprawy to TYLKO 20 PLN!!!

Zbiórka pod MDK W SOBOTĘ o godzinie 16:00.

Nie spóźniamy się!!!

Wszyscy na czarno z szalem w ręku.

United Stal !!!

Komentarze (68)

Wiru1 | 2021-09-4 09:50

Wzięło cię z rana na wspomnienia? Kiedyś było tak teraz jest inaczej. Nie wiem kim jesteś ale gdybyś wiedział że Resovia w ostatniej chwili wycofała się z jednego z wyjazdów bo dostała cynki że będzie pewny łomot i zostawiła nas ładując kit to może byś nie pisał nic. Oczywiście to nie jest jakiś tam główny czynnik ale jak chcesz przedstawić Resovię że była kryształowa to jesteś w błędzie. Szydełko też był z Resovii ale chyba auta mu nikt nie rozwalał. Inne czasy.

Okulickiego | 2021-09-4 10:25

Resovia zawsze była c... warta...!!! A jeśli już wspominki jakieś to może podyskutujemy o ŁKS-sie ŚLĄSKU Wrocław czy POLONII W-wa. I nie zapominajmy o RAKOWIE Częstochowa. Czasy się zmieniają i upodobania również... Nic nie trwa wiecznie... Ale mimo wszystko Resovia c.... warta..!!! Moje zdanie bez urazy dla Tych co mają inne... Pozdro

Fanatyk38 | 2021-09-4 10:34

Tomko lamusie . Jedź na rynek w Rz i ich przeproś.
Starsi Kibice?!
Hehe. Dobry jesteś ananas. Zajmij się sprawami sportowymi z młodynie i resztą analityków bo kibolka ci nie służy. A swoje wspomnienia wieczorem tym "starszym " opowiadaj.
Dziś Wszyscy do Rzeszowa NA STAL!!!

Pjona_ziom | 2021-09-4 16:06

Jest gdzieś jakaś relacja?

Pjona_ziom | 2021-09-4 16:08

Pjona_ziom | 2021-09-4 16:24

Dlaczego Ukrainiec gra skoro w ostatnim meczu Pietrzyk grał solidnie? Bez Jopka oraz Drobota tego nie wygramy...

Marekk | 2021-09-4 16:50

Dobrze się bronią tamci, praktycznie bez sytuacji bedzie trudniej niz sie wydawalo, duzo wiatru i bieganiny z ktorej nic nie wynika

Maxtor84 | 2021-09-4 16:54

strasznie to się ogląda

Maxtor84 | 2021-09-4 16:57

fatalna to mało powiedziane.Wygląda ją jakby grali ze sobą pierwszy raz. Środka nie ma wcale.

Stary64 | 2021-09-4 17:18

2-0 przegrywaja

Misio | 2021-09-4 17:20

Włodek Khorolski najlepszym zawodnikiem Chełmianki! Karny i asysta 2 stopnia.

Szymek2007 | 2021-09-4 17:21

Panu doradcy Citce chyba czas podziękować.

Kamilosss | 2021-09-4 17:21

Kolejny sezon zmarnowany. Brawo Lucek, brawo zarząd :)

Stallzks | 2021-09-4 17:21

Rolandzie może ty za dużo skupiasz na sobie?

Kamilosss | 2021-09-4 17:22

Pisałem że Ukrainiec nie nadaje się do podstawy a tu gra jeszcze w duecie z Persakiem co nie jest nic lepszy od Ukraińca. Piękna obrona Stalowej. Taka na poziomie 4 ligi.

Młodynie | 2021-09-4 17:22

Ruski ewidentnie sabotażysta

Marekk | 2021-09-4 17:23

Chelmianka gra ponad stan mozliwosci i sedzia gwizdze karnego ktorego nie bylo..

Stary64 | 2021-09-4 17:24

Bo my nic nie gramy

Marekk | 2021-09-4 17:25

fakt ale chelmianka nadspodziewanie dobrze

Stary64 | 2021-09-4 17:30

Następny mecz w plecy

Mariuszstalowa | 2021-09-4 17:31

. W tej chwili powinien byc protest wszysykich kibicow Stali. Wprowadzic ludzi od Nas kibicow. Wywalic darmozjadow

Stary64 | 2021-09-4 17:36

Do smrodów będzie 8 punktów dramat.

Maxtor84 | 2021-09-4 17:38

to jest tragedia Panowie. Tego nie da się oglądać

Stallzks | 2021-09-4 17:42

Nie ma co się łudzić, trener się uczy poważnej piłki kosztem naszego klubu, już tu taki był pół amator co spuścił Stal ligę niżej i to całkiem niedawno, Panie Prezydencie amnezja?
Ale nie dziwię się bałaganu jak taki Nowak ma ciepłą posadę w imię kolejnego bałaganu który narobił... Wystarczy tu ładnie budować zdania i pewnie jest postrzegany jako profesjonaliste.
Było wielu grajków na których trzeba było budować ten sezon, jak Dziubiński, ale Wy musicie przekonać się na własnej skórze. Mi jako kibicuje krwawi zielono czarne serce jak widzę ta polamatorska zbieranine, wolicie opłacić ludzi żeby grali w rezerwach niż zatrzymać Mistrzyka który btw był w czołówce najlepszych strzelców w tamtym sezonie w drużynie, a więc był jej filarem. Panowie co się tam działo w tym klubie? Tu będzie kiedyś normalnie???!!

Marek1938 | 2021-09-4 17:43

Im dłużej patrzę na to gówno tym bardziej tęsknię za Szymańskim. Brak słów.

Raul | 2021-09-4 17:43

Bambo i Citko wypierd...c.

Marekk | 2021-09-4 17:44

Stalowa wyrasta na najwiekszych frajerow tej ligi, drugi |Widzew ktory tez przegrywal mimo budzetu wszystkich druzyn co w lidze z nim graly, a co ciekawe sklad rzeczywiscie jest mocny tylko te patalachy zapomnialy chyba jak sie w pilke gra

Marekk | 2021-09-4 17:46

zeby trenera zmienili to przydslo by sie zeby tez przegrali w takich rozmarach jak w Debicy, Siara pewnie punkty straci, cierpliwosci.. kalendarz mieli najlepszy ze wszystkich.. wolczanki nie wolczanki a nie gralio z nikim z czuba

Fx1938 | 2021-09-4 17:48

Ktoś pisze, że sędzia przeciwko nam, że Chełmianka gra ponad stan? Nie, to po prostu my gramy piach jakiego dawno nie widziałem.
Najgorsze jest to, że wydano pełno kasy w błoto. To się w głownie nie mieści, że z takim budżetem nie dało się zbudować drużyny. Serce krwawi jak się na to patrzy....

Pjona_ziom | 2021-09-4 17:49

Pytałem przed meczem kilka komentarzy wyżej dlaczego Ukrainiec gra w pierwszej 11? Jedyny mecz w którym nasi wyglądali solidnie i pewnie w obronie to ten ostatni z Podhalem kiedy to nie bylo w składzie Ukraińca a dobre zawody rozegrał Pietrzyk to masz...

Stallzks | 2021-09-4 17:50

Siarka punktuje regularnie, dzięki czemu mają komplet punktów, u nas z Rolandem skończymy 5-8 miejsce, tu trzeba zapitalac na boisku. Zmiana trenera i tyle jeśli chcemy wrócić do gry.

Raul | 2021-09-4 17:50

Kompromitacja. . Amatorszczyzna. Wincej piniondzy , wincej menagerow i swietych krow do utrzymania. A te wszystkie Lamusy co sikaly po rajtach jak wygrali z Podhalem u siebie i dalej na poczatku rundy minus 5 do Siarki ( notabene to ich zasrany obowiazek za kur.. Nasze Podatnikow pieniadze ) pytam sie Gdzie Jestescie ??? W dup.. byliscie i gow.. widzieliscie . Tam nie ma Prezesa , trenera ani Druzyny . Jest zbieranina Pasozytow.

Dominik82 | 2021-09-4 17:52

Marcin Stefanik dziś Hat Trick dla Tarnobrzega był do złapania razem z Czarnym z Puszczy.

Raul | 2021-09-4 17:54

Stal nie peka , tylko przed Kazdym kleka.

Vielitz44 | 2021-09-4 17:55

Parę kontuzji i już po drużynie - Jopek i Drobot out i nie ma kto biegać i walczyć. Do tego Władek na obronie znowu i mamy co mamy - ta drużyna jest słaba jak nasza repra, jak gra Lewy to coś się uda. Nie wiem czy ta drużyna jest do odratowania, może w pełnym składzie, z tym Kiełbasą i Drobotem na skrzydłach będzie to lepiej wyglądać, ale chyba nie na awans...

Mariuszstalowa | 2021-09-4 17:55

Czy ktos tego w zarzadzie nie rozmumie , ze trener amator bez doswiadczenia nie moze byc trenerem bo pilkarze nie maja do takich osob respektu i mentalnie nie traktuja takich ludzi powaznie . To musi byc osoba z doswiadczeniem . Wywalic zarzad zaczynajac od trenerow i knczac na prezesie.

Dominik82 | 2021-09-4 17:56

Chełmianka dziś poza zasięgiem. Wyglądało to jakby oni bili się o awans. Zasłużone zwycięstwo piłkarzy z Chełma nie ma co dyskutować. Ale fakt, teraz widać jaki potencjał miał Mroziński niestety nie ma go już. Chełmianka to też nie byle leszcze tylko starzy wyjadacze jeszcze nie jednym zabiorą punkty.

Dominik82 | 2021-09-4 17:58

Tak Marcin jest bardzo związany z Tarnobrzegiem, Mietek Ożóg tez był bardzo związany z naszym miastem, a był okres że grał dla rywali za miedzy.

Vielitz44 | 2021-09-4 18:02

Pietrzyka nie było za kartki czy też kontuzja? ?Ogólnie brakowało 3 graczy, z czego każdy trzyma swoją formację - Pietrzyk obronę, Jopek środek i Drobot akcje w ataku - tych gości nie ma kim zastąpić.

Nicke | 2021-09-4 18:04

Było zostawic Skakuja i dokupić 3 graczy i byłby awans, a tak mamy zaciąg najemników z wysokimi pensjami i 8 pkt straty do lidera...

Raul | 2021-09-4 18:06

A wystarczylo zostawic Damiana ...... Ale k...a Nie Lucek woli przepierd...Nasze Miliony i osmieszac Nas na cala Polske .Woli Bambo , Psitke i Nowaka , dac im troche buly i zamulac o Atomowych rozwiazaniach . Atom to Ci Lucek chyba wyje.. mozg.

Raul | 2021-09-4 18:11

Przynajmniej Lucek spelni za Nasze pieniadze swe erotyczne fantazje .Mial czarnego w ustach i odby.. , zamast malego , sflaczalego Jarkowego. A co , mial i to nie jeden raz.

Aleksander | 2021-09-4 18:13

Jeszcze ksiądz, się dobrze nie wysral a my już mamy 8 pkt straty do smrodkow. Wygląda na to że następny sezon stracony. Czy pieniądze są czy nie ma to w STALI żadna różnica. Kasę trzeba jeszcze dobrze wydawać z głową. A nie tak jak LN i jego poplecznicy. Największy budżet w lidze...a będzie środek tabeli.

Dominik82 | 2021-09-4 18:16

Pojawiał się w poprzednich komentarzach przed startem rozgrywek o 5 - 6 kolejkach, że one pokażą w jakim miejscu jesteśmy. To jest środek tabeli. Nie ma co się złościć i pluć sobie po twarzy, ale te kilka meczy pokazało, niestety w tym sezonie nie jesteśmy drużyną na awans. Zawodnicy niestety mają adekwatne umiejętności do zajmowanej pozycji w tabeli. Czy pomoże zmiana trenera bardzo wątpliwe.

Dominik82 | 2021-09-4 18:20

Siarka tez nie miała nie wiadomo jak mocnych rywali. Poczekajmy na mecze z Łagowem, Podhalem wtedy będziemy mogli podyskutować o tym czy mają drużynę na awans czy nie.

Raul | 2021-09-4 18:32

A czy pseudoprezes , nauczyciel wuefu , skorokopacze z calej Polski i niesamowity , wybitny , ogarniety w ch.. Pan Marek Citko tez maja apanaze , wynagrodzenia wprost adekwatne do tego co soba prezentuja i jakie miejsce w tabeli zajmuja ??????? Bo jesli mamy wpierd..c w bloto 2 , 3 miliony zlotych tylko po to , by oni byli zadowoleni , a ten sam efekt ( czyli utrzymanie w pszenno -buraczanej lidze , gdzie wielu laczy prace z pasja ) , ktory osiagnelibysmy za powiedzmy pol miloiona i to swoimi chlopakami , to moim skromnym zdaniem mamy do czynienia z razaca niegospodarnoscia i defraudacja Naszych , Podatnikow pieniedzy na zabawe w Pilke. LUCEK plus Cipko zakladaja Nam Wszystkim siatke i maja przy tym pelne kieszenie i niesamowity ubaw.

Brawo stal! | 2021-09-4 18:51

Dorzucic im z miliona do kompletu. Bedzie ladniej wygladalo. 5 baniek. To byloby to.
A Co? Niech sie chlopaki dalej bawia!

Totalny chaos.

Adams | 2021-09-4 19:12

Ale wstyd z naszymi miernotami dalej nie potrafią dobrze grać na wyjazdach ... pozostaje dzwonić i załatwiać doświadczony sztab szkoleniowy po czym wyrzucić Citke i Rolanda lub dać mu ewentualnie ostatni mecz jeśli znowu marnie zagrają wtedy zwolnic go w trybie natychmiastowym bo dopóki nie dojdzie do zmian awansu nie będzie a jedynie środek tabeli

Misio | 2021-09-4 19:16

Trener Roland przed meczem: "Tak. Mamy rozpracowane go rywala, pracowaliśmy nad tym właśnie w czwartek". Aż się boję, że nam tego "rozpracowywacza" jakaś Legia czy Lech podbierze:-))) Swoją drogą ilu ich w tym sztabie "rozpracowywaczy" jest, że potem w meczu nie podchodzimy z piłką do pola karnego rozpracowanej drużyny???

Raul | 2021-09-4 19:19

Mlodynie celowo wpisalem 2, 3 miliony , bo to wrecz niewyobrazalny wstyd , by majac 4 banki przegrac juz 2 mecze , jeden remisujac z w sumie polamatorami . K..WA LUDZIE za te pieniadze to mozna ( przy uczciwym i rozsadnym zarzadzaniu )nawet walczyc o ekstraklase. Ludzie taki samo liczebnie Mielec jest tam drugi sezon , a My dzieki Luckowi jestesmy 2 sezon w 3 lidze . NIE DO WIARY.Ale w sumie Mielec ma europosla Pis Porebe , a My Lucka. I wszystko w temacie.

Ziom_stal | 2021-09-4 19:20

Ważne ze kolejna faktura wystawiona . Robią hajs na Stali i tyle. W tamtym toku do przerwy -10 do Puław. Dzisiaj po 6 kolejkach -8. Idzie zima. Citko doradza bierz gruby hajs. Trener ma 25 lat powinnien trenować juniorów a nie druzyne z aspiracjami. No ale Lucek i Marek bawią się za nasz hajs. Stworzyli bardzo słaba druzyne i każdy o tym wie.

Misio | 2021-09-4 19:33

Przeprosić Skakuja. Dać mu czas na odbudowę tego bałaganu. Bez presji i spokojnie. W zimie poprosić tych najdroższych o rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron i spokojnie budować. Na szybko się nie da!

Pazimieh | 2021-09-4 19:36

A co da zmiana trenera, jak gołym okiem widać, że większość (jak nie wszystkie) transfery są nietrafione?

Młodynie | 2021-09-4 19:37

Ten skład na papierze jest dobry problem jest ze zmiennikami.Wypadło 3 kluczowych zawodników tzw kręgosłup drużyny plus trener nie pomógł wystawiając Ukraińca

Cdncdn | 2021-09-4 19:47

Z tym Urkaincem to naprawde sa jakies przekrety.Jak mozna takie nic trzymac w skladzie na 3 lige.On nie daje rady nawet w okregowce.W Klyzowie bramki po jego bledach.I Kto mu dal opaske kapitana.Czy im calkiem rozum odjelo.?

Misio | 2021-09-4 19:49

Pazimieh właśnie o to chodzi. Transfery są konsultowane z trenerem. Trener też pozbył się między innymi Mistrzyka, Waszkiewicza czy Sobotki. Odstawił Grabarza, niechętnie stawia na Wojtaka (sprowadzenie Kiełbasy). Chodzi mi o to, że w tym sezonie już nie wypali, więc szkoda czasu i pieniędzy. Weźmy Skakuja i budujmy spokojnie drużynę w oparciu o swoich plus młodych, którzy chcą coś osiągnąć. Zostawił bym Jopka, Radulja jeżeli oczywiście chcieliby zostać. Smyłka też. I niech to się zgrywa rok, nawet dwa. Skakujowi do sztabu dorzucił bym Mietka Ożoga jako asystenta ( charakter ) i Balona od bramkarzy. I dał czas. Bez presji.

Raul | 2021-09-4 19:49

Mlodynie Szmato z Pis Wypierd...j Idz berlo Luckowi pucowac.

Stalowiak68 | 2021-09-4 20:00

CDN nosisz już na rekach Cipke? Czy taczki ci pożyczyć. Pogonić tą całą bandę partyjnych nieudaczników Citke, Zielińskiego, Nowaka i resztę darmozjadów.

Adams | 2021-09-4 20:01

Znowu po meczu stypa i wielka klubowa cisza ...od poniedziałku musi pojawic się oficjalny komunikat co dalej z Rolandem i awansem

Adams | 2021-09-4 20:03

6 rozegranych spotkań w tym 2 porażki powinno wszystkim dać sporo do myślenia że tu trzeba działać a nie się opie**alać

Pazimieh | 2021-09-4 20:15

MISIO dlatego zmiana trenera nic nie da. A pieniądze i tak już są zmarnowane, bo kontrakty chyba są na cały sezon, a nie na miesiące? To już lepiej poprostu Adamusa przenieś do pierwszej drużyny i dograć sezon. A na miejscu Skakuja też bym im odmówił, po tym jak gościa potraktowali.

A młodynie na papierze to sobie możesz coś narysować. Wszystko okazuje się na boisku.

Marekk | 2021-09-4 20:22

Trzeba będzie się chyba przeprosić z Jaromirem.. tylko on jest w stanie cos z tej ekipy wycisnac. Trener z twardą ręką.. Albo Słąwomir Adamus...

Maxtor84 | 2021-09-4 21:02

Przecież tu nikt oprócz nas nie myśli o zmianie trenera. W klubie wszystko jest przecież ok

Jaszczur | 2021-09-4 22:08

Citko i cała jego "zgraja" przyszli do Stali by ją zniszczyc a boisko zaorac pomine kwestie pilkarskie , tylko mnie zastanawia dlaczego odeszli lepsi pilkarze a gorszych zatrudniono mam na mysli: Cukrowski, Persak, Grober, Zelisko ,co Stelmach ,Mistrzyk, Waszkiewicz byli gorsi?!Widac jakie pojecie ma Roland o trenowaniu . Jak popatrzylem dzis na lawke rezerwowych to szok kim on chce grac ma dwoch defensywnych pomocnikow Jopek, Duda i dwoch w ataku Zelisko, Swiderski za waska kadra .

Adams | 2021-09-4 22:54

A co ma mówić trener to oczywiste będzie opowiadał jak wierzy w zespół , grę i w konsekwentną pracę a w praktyce mało co widać poprawy

Johny | 2021-09-4 22:54

Pewnie że wierzy: że koledzy go nie odstrzelą, bo wszyscy się śmieją, że znaleźli taką dojną krowę, która nie dość że łyknęła bajki o sukcesie, to jeszcze sowicie ich wynagradza. Dno, jakiego nie spodziewałem się. W kilka tygodni zburzyli nadzieję na powrót lepszych czasów dla naszej piłki. W kontekście wyników, to co ten chłopiec zwany trenerem wygaduje po meczu to banał, w który może wierzy Prezydent i Citko. Ja już nie wierzę....

Adams | 2021-09-4 22:59

Aktualnie powinniśmy byc na miejscu Siarki z kompletem punktów i z dużo dodatnim bilansem bramkowym ... # Wstydzę się z gry Stalówki na wyjeździe

Stalowiak68 | 2021-09-5 07:38

Usuwanie komentarzy jest slabe. To nie zmieni naszegi miejsca w tabeli i sposobu zarządzania klubem.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 22 147 razy
STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 45 969 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 67 228 razy
Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 15 080 razy
Osób Online: 43 / Czas gen. strony: 0.01372