Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Porażka w Chełmie.

Porażka w Chełmie.
W 6. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z Chełmianką Chełm. To spotkanie zakończyło się porażką zielono-czarnych 2:0.

Czar pryska . Czy to już pęknięcie ? Czy tylko rysa?

Czekamy na podsumowanie początku sezonu przez pomysłodawców projektu „Stal nie pęka”.

Ciekawe czy Panowie Nadbereżny i Citko nadal są takimi optymistami i będą opowiadać Nam o awansie w tym sezonie?! Ciekawe czy zdają sobie sprawę z tego , że mamy 6 kolejek za sobą i już 8 punktów straty do lidera?! Ciekawe czy jest plan B a jak jest to jaki!?

I ogólnie … co poszło nie tak?

Pytania się mnożą a odpowiedzialni za cały ten syf milczą.

I nie mówmy , że boisko było złe i sędzia drukował bo to żenujące.

Chełmianka Chełm – Stal Stalowa Wola 2:0 (0:0)

1:0 – Łukasz Mazurek (k.) 54′

2:0 – Krystian Wójcik 61′

Składy:

Chełmianka Chełm (skład wyjściowy): Ciołek – Mazurek, Zbiciak, Piekarski, Myśliwiecki, Wójcik, Budzyński, Wołos, Yohhanes, Bednara, Wiatrak.

Stal Stalowa Wola: Smyłek – Zięba (76′ Klepacki), Khorolskyi, Persak, Olszewski, Duda, Wojtak (46′ Kiełbasa), Radluj, Grober (76′ Lebioda), Żelisko, Świderski.

Żółte kartki: Duda, Khorolskyi, Grober.

Sędzia: Adam Jamka (Kielce).– Łukasz Mazurek (k.) 54′

Stal to MY !!!

Komentarze (21)

Stalowiak68 | 2021-09-5 07:37

Mariusz nie usuwaj komentarzy na Zielińskiego bo to jest słabe. Zwykly karierowicz bez pojęcia jak Nowak, to on jako przedstawiciel prezudenta stoi za tym festynem.

Fanatyk38 | 2021-09-5 09:27

Mały konkursik na tekst transparentu, który za flagę zawiśnie w środę na płocie . Ruszamy hehe. Młodynie dawaj pomysły.
To wszystko Skończy się tak, że winnych brak bo podobnie jak przy spadku z 2 ligi, WSZYSCY BARDZO DOBRZE WYKONALI SWOJĄ PRACĘ.
Efekt końcowy tej pracy jest niesamowity. Teraz zataczamy kolo .
Tylko głośna , publiczna krytyka może obudzić sternika tego bałaganu bo debaty w gabinetach to tylko mydlenie oczu Kibicom.
Tu trener jest tylko pionkiem bo decyzje zapadały wysoko. Tam są winni zaistniałej sytuacji. A jak ktoś jest naiwny i ślepo wierzy w ten amatorski projekt to powinien udać się do specjalisty.
Jeżeli boimy się o wynik z Łagowem z ludźmi za 8 do 18 tys to coś nie gra.

Młodynie | 2021-09-5 09:33

Bardzo dobrze jeśli się pojawi może to otworzy oczy prezydentowi

Stalowiak68 | 2021-09-5 09:40

Prezydent jest od 3 lat niewidomy. Zobaczcie hdzie jestesmy, jesteśmy osrani przed meczem z Łagowem, a mamy budżet kilku milionów w 4 lidze. A grupa darmozjadów dalej bawi się w najlepsze, a Ty młodynie czy jak ci tam Andrzejku, Wojtusiu w......j

P_laskos | 2021-09-5 10:01

Nareszcie poszlismy po rozum do głowy to moze ja zaczne

[N]ap[CH]a[N]e kies[Z]enie ma[C]ie sowicie, a naważonego piwa wypić nie po[T]raficie.

Stalowiak68 | 2021-09-5 10:14

Dziś wszyscy będą chcieli ukrzyżować trenera tylko on jest najmniej winien, ktoś go tu ściągnął, dał mu kasę, możliwosci i tyle. Za decyzjami stoją zupełnie inni ludzie. Zresztą od 3 lat Ci sami plus menago Citko. Pani Trela i pan Chodorek z urzędu miasta to główni dotadcy prezydenta, do tego pan z pcpn Zieliński i Nowak co w nagrodę za spadek dostał ciepłą posadkę i ma okrasę prezes ktory tylko podpisuje papierki. Takie towarzystwo wzajemnej adoracji. Dziś wszyscy chcą głowy trenera bo młody in nie niedoświadczony, a gdzie byliście w czerwcu jak prezydent i Citko ogłaszali ten debilny projekt. Większosć mlaskała i chciała nosić zbawców na rękach. CDNCDN jeszcse dwa dni temu pisał że będziemy Citko na rękach nosić. Ot cały projekt się zesrał na samym początku.
Prezydencka Stal nie pęka, ale klęka a teraz czas na kolejne obietnice i udawane zmiany

Misio | 2021-09-5 10:28

Nie żebym się pocieszał albo łudził, ale stwierdzam fakty: lider Siarka grała 5x u siebie, z czego z trzema ostatnimi drużynami i tylko raz na wyjeździe, z beniaminkiem Tomasovią. Oczywiście doceniam komplet punktów, ale schody dopiero przed nimi. Natomiast Łagów, który zagości u nas w środę w trzech meczach wyjazdowych komplet punktów i 9-0 w bramkach. Powiedziałbym, że jeszcze wszystko jest możliwe...ale po tym co widziałem wczoraj nie powiem. Jesteśmy słabi.

Marekk | 2021-09-5 10:49

Kalendarz dla Siary to ogolnie ewenement, jedynie z Wisloka grali mocna, prawie same mecze u siebie a tak to same słabiaki i malo tego dalej tak bedzie. Przez kolejne mecze beda grali ze slabiakami a Stal z czubem tabeli! Moze i maja teyz mocna pake, ale kalendarz mocno im w tym pomógł..

Misio | 2021-09-5 10:55

Tak przy okazji, może niektórych to nie interesuje, ale warto zobaczyć gola Fidzia wczoraj na 2-0. Przewrotka w okienko. Fidziu ma 9 bramek po 7 kolejkach.

Młodynie | 2021-09-5 11:07

Bramkę to powinien obejrzeć ten który go odstrzelił czyli Czubat zarabiał 11 k ale to jest piłkarz i dobry napastnik. Teraz kilku dostaje podobne pieniądze co jest śmiesznym żartem. Jak to szło Piechniak jest lepszy od Fidziukiewicza

Fanatyk38 | 2021-09-5 11:41

No tak, teraz jeszcze spisek pzpn i terminarz pod smrodów. Ludzie otrząśnijcie się bo to woła o pomstę do nieba .
Nie ma usprawiedliwień i wymówek.
Było spotkanie, konferencja i deklaracje. Plan i cel przedstawiono. Zebrano ludzi do realizacji.
Efekt jest widoczny .

Fanatyk38 | 2021-09-5 11:42

Na co będziemy czekać ? Na cud?

Gramy w tej samej lidze co smrody i oni mają samych słabeuszy a my gramy z potęgami? Czytasz to co piszesz chłopie?

Młodynie ty gnido

Stalowiak68 | 2021-09-5 11:54

Jesteście głupi albo naiwni jak myślicie ze Czubat i Wołoszyn mieli coś do powiedzenia. Dostali polecenie z góry ze mają być oszczędności to odpalili najdroższych zawodników i tyle. Prezydent niby się usunął w cień obrażony nie wiadono na co ale nakazał cięcia finansowe a Czubat miał tyle do gadania co teraz prezes.

Stalowiak68 | 2021-09-5 11:57

Młodynie jesteś zwykłą propagandową kanalią sam obejrzyj tą bramkę i odpowoedz sobie na pytanie za co płacicie teraz kilkansśxie koła nieudacznikom i telepiecie portkami przed Łagowem.

Fanatyk38 | 2021-09-5 12:00

Tu nie ma czasu na pomyłki , testy itd. 8 pkt to dużo . Całokształt wygląda tragicznie .
Co z tego , że mamy sponsora jak te środki będą przejedzone a za rok , bez awansu , nikt podobnej kasy już nie da.
To nie kadencja w sejmie żeby rozliczać się co rok czy co cztery lata.
Weryfikacja jest co kolejkę i wypadamy blado jako fawory .

Raul | 2021-09-5 12:34

Co ten Bambo pier..li na konfie " nie chce obwiniac zadnego pilkarza " ( bo sie ich boisz ) , " wina za porazke , zreszta ciezko mowic tu o winie " ( masz racje lomot od polamatorow to Nasze oczekiwania ) " jesli bedziemy konsekwentnie pracowac to wierze " ( ze moze uchronimy sie przed spadkiem . K...a mialo byc ultimatum Citko , Bambo i cala otoczka na gorze W......C z Naszego klubu. Jestescie zwyklymi Lejbami.

Edek38 | 2021-09-5 13:26

Sam nie wierzę, że to piszę. Przy nich Szlęzak okazuje się zbawcą .
Może nie sypał milionami ale przynajmniej nie przeszkadzał .
Nie udawał, że się zna. Jakoś przetrwaliśmy lata z nim .

Mariuszstalowa | 2021-09-5 14:04

Ktos pisze , ze Siarka ma latwe mecze . My w tej lidze powinnismy wygrwacvz kazdym w tej polamatorskiej lidze.

Raul | 2021-09-5 14:11

4 miliony budżet i My mamy zly terminarz , bo co 2 mecz z LZSem. Buhahahaha . Profesjonalizm pelna geba.

Ziom_stal | 2021-09-5 18:02

Zły terminarz ? Siarka miała Wisłokę miała Kszo. A kto jest mocny w tej lidze ? Cyrk. Paradoksalnie lepiej się gra z drużynami które co prezentują a nie murują bramke bo się zachwycają ładnym stadionem. W tamtym roku Puławy pyknelismy (wiem ze grali sparingowo bo dawno byli po awansie) ale to pokazuje ze lepiej się zmobilizować na lepsza druzyne niż jaka wieś o której zawodnicy nie słyszeli. Wiadomo jak jest 25 latem już się boi bo się pojawiła presja l. Nie ma pomysłu na grę , zawodnicy typowo przyszli po hajs bo wiadomo ze nikt w 3 lidze tak nie zapłaci. No i nasi kochani Pisowcy maja dobra zabawę w football managera i pieniążki im zostaną . Hutnik spada Puławy tez różnie mogą skończy Wieczysta wchodzi i będzie mega trudno.

Kilof | 2021-09-6 08:02

Edek38, niestety masz rację. Za Szlęzaka nieźle poczynaliśmy sobie w lidze i w Pucharze. Oglądaliśmy zespoły z ekstraklasy i wstydu nie było. Właśnie dlatego, że nie udawał, iż się zna. Teraz prezydent zna się na wszystkim: piłce nożnej, fabryce maseczek, mieszkalnictwie (1200 mieszkań), ochronie przyrody (Zimna Woda). A wygląda, że niczym nie różni się od tego całego Pisu (milion samochodów elektrycznych, mieszkań, mosty, drugi gazoport, promy, helikoptery itd.). To wszystko jedna wielka ściema. Efekty widzimy. Miałe Szlęzaka za bufona i nigdy na niego nie głosowałem, ale teraz ma mój szacunek. Po Lucku zostaną tylko długi i czarna dziura sportowa + 1000 ha wyrąbanego lasu. Chociaż jeszcze mam nadzieje, że się mylę.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 53 808 razy
STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 390 razy
STAL - Olimpia Elbląg (1:0)
2010-10-09
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 159 547 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 39 967 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.01361