Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sportowa sobota.

Sportowa sobota.
Chełmianka - STALÓWKA. 2:0

Nas zero. Z Chełmianki otrzymujemy pismo o zamkniętym sektorze gości więc odpuszczamy wycieczkę, która ostatnim razem skończyła się na rogatkach Chełma.

STAL RZESZÓW - Olimpia Elbląg

Wykorzystując wolny termin w Ok 80 osób wspieramy naszych przyjaciół z Rzeszowa . Mamy ze sobą flagę. Na stadionie dobra frekwencja i konkretny doping . W sektorze gości Ok 30 Kibiców. Ciekawy mecz przy jupiterach.

Inna grupa Ok 40 osób składu nie dociera na miejsce.

Podziękowania dla Gospodarzy za wszystko. Do następnego.

UNITED STAL !!!

Komentarze (13)

Jw27 | 2021-09-5 22:57

Mamy poniżej 2 pkt średniej na mecz. Czas na ultimatum. Na nastepne 4 mecze min10 pkt. Czyli 3 zwycięstwa i remis minimum. Przegrasz mecz Roland to dziękujemy. W miedzyczasie szukamy trenera który chociaż raz awansował i wie o co w tym chodzi.

Adams | 2021-09-6 00:32

Nie ma czasu na dłuższe ultimatum co najwyżej na środę jeśli znowu wyjdzie strata punktów Rolanda nie ma co dłużej trzymać dodatkowo w pakiecie rozwiązać umowę z Citko

Fanatyk38 | 2021-09-6 16:23

Młodynie plotkaro .
To prawda , że na liście jest trener za 30 tyś z podobnym pojęciem o piłce ligowej do tego wynalazku, który mamy???

Lucek obodź się bo jeb...my o dno i dno się oberwie.

Młodynie | 2021-09-6 17:38

Na liście Zielińskiego jest Adam Nocoń tyle wiem są też inne nazwiska jednak raczej drużyna zostanie ukarana finansowo niż zmianą trenera

Młodynie | 2021-09-6 17:39

Po Łagowie jednak może się z kimś dogadają

Filip kacper k. | 2021-09-6 17:45

» https://sztafeta.pl/2021/09/06/5-lig.....

weszliśmy na najwyższy poziom profesjonalizmu

Stalowiak68 | 2021-09-6 18:07

Ja pe ...le na liście Zielińskiego. Już sie boję co on moze mieć za listę, chyba zakupów do Biedry. Prezydent obudź sie i pogońtych amatorów od Citki do Zielińskiego

Stalowiak68 | 2021-09-6 18:11

Hahah Młodynie wciskać kit o karaniu to możesz starej no chyba że ukarzecie tego tumana co pisał ten protokół na dwójce.

Młodynie | 2021-09-6 18:20

Z tym protokołem to rzeczywiście wstyd zrobić literówkę wstyd a dopiero przy nazwisku legendy klubu. Według przepisów taki druk nie powinien zostać przyjęty

Adams | 2021-09-6 18:22

Protokół z rezerw organizacyjnie dla klubu jest gwoździem do trumny kto to pilnuje to większa kompromitacja od porażki z Chełmianką ... nawiązując do kandydata na trenera jestem za Nocońiem - ten facet ma doświadczenie zazwyczaj gra o awans !

Jarinto | 2021-09-6 18:48

Co za patologia.

Brawo stal! | 2021-09-6 19:26

Dawać Noconia, przynajmniej nie będzie to gość znikąd, tak jak Ronald przywieziony w pisowskiej teczce.

Sam jestem częściowo za PiS-em, ale to było przegięcie pały!

Jakby przywieźli Cecherza w teczce, to nie miał bym nic przeciw temu gdyż gość zjadł trochę trenerskiego chleba, ale Ronald?
Serio?

Mam nadzieje, że dokooptują jako asystenta trenera Skakuja, aby szlifował swoje umiejętności pod okiem kogoś z większym doświadczeniem, aby w przyszłości mógł być trenerem w Stali.
Nie ma co się czarować, jak przyjdzie Nocoń czy inny trener, to po sezonie i tak go nie będzie.

Potrzebujemy 2-3 naszych lokalnych profesjonalnych trenerów (w tym Skakuj), aby w przyszłości na nich się oprzeć, a nie żeby nam narzucali gościa NIKT jak Roland.
Szopka!

Nota Bene, Adamus czy Wieprzęć, to nie są trenerzy na 3 czy 2 druga ligę, o czym zresztą świadczą rezultaty naszych rezerw, które dostają sromotne lanie od Sokola w Nisku, a nasi wychowankowie mogą co najwyżej zasilić jakiś lokalny LZS w okręgówce czy maksymalnie 4 lidze.

Pjona_ziom | 2021-09-6 20:00

Może kierowca taxówy nie jest trenerem na 3 ligę ale ten bałagan co jest to jak tak dalej pójdzie nie zostanie nikt ze Stalowej w tym klubie... Na treningi 2 drużyny przychodzi po 6 kopaczy...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 29 053 razy
Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 24 926 razy
STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 10 621 razy
Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 19 591 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01189