Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygrana Stalówki.

Wygrana Stalówki.
W 7. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z ŁKS-em Łagów. To spotkanie zakończyło się zwycięstwem zielono-czarnych 2:0. Zwycięzców się nie sądzi .

Na płocie wiszą jedynie dwa transparenty.

„Stal pęka, klęka i rdzewieje- Lucek , Citko co się dzieje?!

„Cztery bańki przejadacie z amatorami przegrywacie”.

Nie prowadzimy dopingu.

Po meczu kilka motywacyjnych słów w stronę piłkarzy .

Czekamy na kolejne mecze i punkty.

Hej Stal !!!

Komentarze (75)

Filip kacper k. | 2021-09-9 07:33

Psitko wypier... i zabieraj ze soba ten szrot

Kamillo26 | 2021-09-9 11:12

Gratulacje za 3 pkt dla drużyny oby zdobywali komplet pkt również w kolejnych spotkaniach

Misio | 2021-09-9 11:59

Dlaczego po wygranym meczu są tylko 2 komentarze, a po przegranych 186 ?

Filip kacper k. | 2021-09-9 12:02

tez sie dziwie. wczoraj Lagów prezentował sie o klase lepiej i ciagle zastanawiam sie jak oni to zrobili ze tego nie wygrali.

Ruski powinien miec zakaz kopania w pilke. moze koszykowka, siatkowka?

Kamillo26 | 2021-09-9 12:26

Tak mało komentarzy bo drużyna wygrała i wielcy krytycy stalowowolscy są w szoku i zatkało im kopary do następnej straty pkt przez klub
Wtedy wszyscy fachowcy powrócą

Filip kacper k. | 2021-09-9 12:52

nikomu nic nie zatkalo, po prostu ludzie wiedza ze nic z tego nie bedzie i albo maja w pompce, albo po porazkach z amatorami boli ich ze 4 mln zł ich w zasadzie pieniedzy idzie na takie dziadostwo i psitkowy szrot

Stalowiec1938. | 2021-09-9 13:01

co tu komentować każdy kto chodzi widzi co jest grane i nie łudzi się z czego się cieszyć że byliśmy gorsi i na farcie wygraliśmy ? że z takim budzetem w 4 lidze nie ogarniamy z amtorami co pracują oprócz kopania ? że mamy trenera który nie ogarnia ? że zostaje kapitanem zawodnik który tydzien wczesniej zapier... mecz w Chełmie i w nagrode 1 skład i kapitan a po 35 min zjazd bo sabotaż na boisku ?! z czego się jeszcze cieszyć ze pomimo takiegu budzetu nasi zawodnicy ubrani jak cygański tabor dresy innej firmy koszulki innej itp ?! czy z tego że 2 drużyna dostaje walkowery bo ktoś kto bierze pieniąndze nie potrafi wypisać sprawozdania w extranet ?! no faktycznie cieszę się bardzo !

Stalowiec1938. | 2021-09-9 13:09

w normalnym klubie dawno by głowy poleciały za to co się dzieje od poziomu trenerskiego piłkarskiego po zarządzanie z takim budzetem i warunkami my tą lige powiniśmy zjeść jak Puławy w tamtym sezonie a jak tak pójdzie to oprócz braku awansu i długów będziemy w cza... dupie

Misio | 2021-09-9 13:16

Jeśli chodzi o Khorolskiego, to nie rezygnował bym z niego, tylko przesunął go wyżej. Na defensywnego pomocnika. On po prostu nie może grać stopera! Fajnie wyprowadza piłkę od bramki, walczy, często ma dobre interwencje, ale zawsze, podkreślam ZAWSZE zrobi jakiegoś babola. On na stoperze to taka tykająca bomba. Natomiast jako defensywny pomocnik uważam, że dałby radę.

Młodynie | 2021-09-9 13:50

Władek w Wólczance grał wyżej trener Wołowiec dziwi się że gra u nas na stoperze

Marekk | 2021-09-9 13:54

wczoraj procz slabego meczu byl tez zenujacy sedzia, gwizdal wszystko prawie dla gosci, co leżał ich grajek to gwizdek, liniowi tez nie lepsi, skad wytrzasneli tych sedziow? nie dosc ze gra sie nie kleila to sedziowie nie pozwalali na gre.

Fanatyk38 | 2021-09-9 15:24

Kamillo... Tu już wszystko zostało napisane. Resztę powiedziano w szatni.
Jak ktoś nie jest ślepy i głupi to widzi co jest grane.
Brak słów na ten kabaret i tyle.
Pogadamy jak będą liderem z kilkoma, kilkunastoma punktami przewagi.
To jest cel. Póki co jest bryndza .

Młodynie | 2021-09-9 15:43

» https://twitter.com/hutniczej15/stat..... Koszulki są już dostępne w Maratonie

Wiru1 | 2021-09-9 16:07

Młodynie a kiedy będą szare albo bramkarskie te czerwone?

Młodynie | 2021-09-9 16:17

Dokładnie nie wiem trzeba się pytać w sklepie.

Wiru1 | 2021-09-9 16:25

Dzwoniłem wczoraj do sklepu to mówili ze nic nie wiedza bo koszulki musza przejść najpierw przez klub. Zapytaj kogoś z klubu kiedy dadzą do Maratonu inne kolory bo ludziom podobają się szare!

Mariusz | 2021-09-9 20:06

Potwierdzam info dotyczące koszulek od jutra w sprzedaży rozmiary od 116 do 3XL.

Ceny :od 119 zł do 129 zł

Zapraszamy do sklepu.

Wiru1 | 2021-09-9 21:28

To jak potwierdasz to kiedy będą szare?

Mariusz | 2021-09-10 07:37

WIRU1, szare będą ale ... w pózniejszym czasie.

Młodynie | 2021-09-10 18:21

Domaniecki wywalony ze sztabu za zawalenie sprawy z getrami i protokołem

Wiru1 | 2021-09-10 21:35

No dobra za getry to ok ale co on ma do protokołu drugiej drużyny jak był kierownikiem pierwszej.? Nie mówcie mi że klub z takim hajsem i zapleczem ma jednego kierownika na kilka drużyn. Bo jak tsk to skandal niebywały. Rozgoniłbym tego co tam odpowiada za organizacje na 4 wiatry.

Młodynie | 2021-09-10 21:41

Problem był taki że formalnie nie było ani jednego kierownika w klubie funkcję tę pełnił trener bramkarzy

Stalowiak68 | 2021-09-10 23:05

Wszystko sie zgadza jak to w klubie za rządów PIS zrobili z chłopa kozła ofiarnego, moze był kierownikiem pierwszej drużyny ale napewno nie rezerw, a skarpety no cóż chyba zawalił nie tylko on ale magazynier, który chyba teraz został ofizjalnie kierownikiem, ale nieważne widocznie komuś nie pasował to go odstrzelili, a co na ten b...l Ci co za tą rganizację odpowiadają pan Zieliński i pan prezes?

Wiru1 | 2021-09-10 23:27

Z ust mi to wszystko wyjąłeś!

Pawelsw | 2021-09-11 08:55

co tak mało negatywnych komentarzy? a bo wygrali ... wiem gra tragedia ale 3 pkt sa.

Kamilosss | 2021-09-11 09:14

Zabawni jesteście Ci od "co tak mało komentarzy" a co mamy tutaj skakać i cieszyć się? Tak jak po Podhalu a potem zagrali najgorszy mecz w sezonie dotychczas(z Chełmianką)?
Poczekamy, zobaczymy. Jeśli zaczną wygrywać i poprawia swoją grę to będziemy chwalić, cieszyć się, pisać pozytywne komentarze i zapewne frekwencja będzie jeszcze lepsza tutaj oraz na trybunach. Proste jak budowa cepa.

Fanatyk38 | 2021-09-11 09:37

Koleś od bramkarzy panoszył się strasznie i przestawiał ludzi.. Nie dziwne, że komuś nie pasował. W szatni też poświęcono mu kilka zdań w ramach reprymendy.
Akurat w jego miejsce wskakuje Balon i po problemie. oby złożył wypowiedzenie z natychmiastowym rozwiązaniem a nie oni go zwolnili z jakimiś odprawami za 2-3 mieś do przodu.
Magazynier ma swoje zadania a kierownik swoje . Nie róbcie sobie jaj.

Cdncdn | 2021-09-11 11:51

Wie ktoś coś czy będzie w niedziele transmisja z Cracovia II ?

Stalowiak68 | 2021-09-11 14:30

Fanatyk38 to może uświadomisz nas kto pakuje sprzęt w tym klubie? Nie przypadkuem magazynier? To ze trener bramkarzy się panoszył to fakt, ktoś mu jednka na takie zachowanie pozwolił. Ciekawe kto? Swoją drogą czynny zawodnik trenerem bramkarzy? Opamietajcie się i nie róbcie jaj.

Adams | 2021-09-11 16:56

Wisłoka w Dębicy zmasakrowana przed Podhale do tego siarka do przerwy 0:2 z Koroną oby tak zostało do konca a jutro Stalówka obowiązkowo tylko zwycięstwo innej opcji nie może być ... trzeba jak najszybciej odrabiać stratę punktową

Adams | 2021-09-11 17:59

Nie do wiary znowu siarkowcy w 2 połowie odrabiają straty wyciągając remis w ostatnich minutach

Maniek | 2021-09-11 18:16

mowilem ze predzej czy pozniej Siara bedzie tracic punkty, zaczely się mocniejsi rywale i juz schody.. mieli kalendarz super na początku. Mam nadzieje ze bedzie relacja z Cracovia II, rok temu byla.

Stalowiak40 | 2021-09-11 18:33

to sie rezerwy popisaly ze Zdziarami jak ma byc dobrze jak nie potrafia wygrywac z amatorami? juz z Sanem Klyzow sie tez popisali z reszta czulem ze Zdziarami dostana w dupe, 40 latkowie pokazali miejsce w szyku "kandydatom do awansu" hehe

Pjona_ziom | 2021-09-11 20:14

Na jakim stadionie będzie rozgrywany jutrzejszy mecz?

Młodynie | 2021-09-11 20:56

Rączna Cracovia Trening Center główne boisko ich kompleksu treningowego

Pjona_ziom | 2021-09-11 21:01

Dzięki Wojtek, trochę daleko od centrum.

Adams | 2021-09-11 23:55

Jeśli nasza Stalówka chce dalej na poważnie liczyć się w walce o awans z rezerwami Cracovii muszą być 3 pkt i to bez dyskusji!

Adams | 2021-09-11 23:57

Nie może być remisu tym bardziej wyjazdowej porażki zwlaszcza gdy Łagów u siebie z Sandomierzem ma raczej pewną wygraną

Cdncdn | 2021-09-12 08:16

Jest transmisja czy nie ma?Ktos cos wie?

Adams | 2021-09-12 12:34

Transmisja live będzie na kanale MKS Cracovia tv

Młodynie | 2021-09-12 12:48

Cracovia ze sporymi posiłkami z 1 drużyny

Nicke | 2021-09-12 13:25

Bez przesady, z podstawowej 11 nie ma nikogo, jedynie Piszczek i Rivaldinho czasem wchodzą z lawki

Młodynie | 2021-09-12 13:26

Wiśniewski grał wczoraj w podstawie Rubio brat Carlitosa na ławce rok temu Pik też sporo grał plus Rakoczy ale jego odstawili

Stalowiak68 | 2021-09-12 13:35

Wojtek, bredzisz jakbyś się coś znał. Grają praktycznie rezerwami, więc nie sra...ogniem jak zwykle

Kamilosss | 2021-09-12 13:39

Haha ale ich oyebali przy golu. Jaka amatorka XD

Kamilosss | 2021-09-12 13:42

A teraz piękna akcja Stalówki. Idą czterech na trzech i podanie do bramkarza.. Piękna ekipa, ale Lucek i Citko nas urządzili.

Stalowiak68 | 2021-09-12 13:43

Zwolnili trenera bramkarzy teraz zwolnią Tomasinio i tak lucek bedzie się bawił i co tydzień kogoś zwalniał az dojdzie do Citki. To nie fifa łajzy.

Adams | 2021-09-12 13:45

Znowu beznadziejna gra Stalówki ciężko sie patrzy na to co robią .
Wygląda na to po dzisiejszym meczu Roland sie pożegna

Kamilosss | 2021-09-12 13:48

Zobaczcie kim gramy na środku obrony ;) Piękne transfery nie ma co. Wypadł Pietrzyk i zostali zawodnicy poziomem na okręgowe

Vielitz44 | 2021-09-12 13:48

No nasi spacerują po boisku, dziura w obronie, brak akcji skrzydłami - nic się nie zmienia. Może znowu treneiro im powie w przerwie, że jednak trzeba biegać i nasi zaczną? Ogólnie mecz dwóch średnich 3/4-ligowych drużyn...

Adams | 2021-09-12 13:48

Obrońcy przy straconym golu ograni jak dzieci z podwórka

Stalowiak68 | 2021-09-12 13:50

Tylko podziękować Zielińskiemu i Citce zaega tramsfery, pewnie Tomasinio podziękuje ma konferencji.

Vielitz44 | 2021-09-12 13:51

Drużyna przemęczona sezonem, czekają już na przerwę zimową...

Młodynie | 2021-09-12 14:24

Tragedia gra i wszystko

Adams | 2021-09-12 14:25

2-0 ... to koniec Rolanda i walki o awans

Młodynie | 2021-09-12 14:27

3:0 już

Vielitz44 | 2021-09-12 14:27

Ta liga nie ma na razie faworyta, awans dalej zdecydowanie otwarty, ale nasza drużyna zdecydowanie nie jest drużyną na awans - ani jakości, ani woli walki, ani pomysłu. Rolandowi podziękować, tylko jaki trener jest w stanie coś z tej drużyny więcej wyciągnąć.

Adams | 2021-09-12 14:30

Ale odwalają chałturę ... szkoda nerwów na to wszystko pozostaje sie tylko smiać z Luckowo -Citkowego cyrku

Adams | 2021-09-12 14:35

Jak zwykle na wyjazdach nic nie grają od razu pękają i klękają błagając o jak najnizszy wymiar kary

Vielitz44 | 2021-09-12 14:38

Oni po 15 min wyglądają jakby sił nie mieli, chodzą tylko i nie widać woli walki prawie, to jest dramat.

Kamykrah | 2021-09-12 14:42

AS grabarzem koszykówki, Lucyfer piłki nożnej:(

Vielitz44 | 2021-09-12 14:42

Nie jestem zwolennikiem wywalania trenerów, ale ta drużyna gra coraz gorzej, zero poprawy, zero perspektyw na coś lepszego - składu już nie zmienimy, to może chociaż zmiana trenera coś ruszy.

Młodynie | 2021-09-12 14:44

4:0 to jest upokorzenie

Adams | 2021-09-12 14:44

Rolando może lepiej niech nie tam zostanie nie ma po co wracać do Stalowej a pilkarze na piechotę i klękać jutro na stadionie

Młodynie | 2021-09-12 14:45

jakby chcieli to by nawet 7 nam strzelili a mieli wiele okazji jeszcze

Vielitz44 | 2021-09-12 14:46

Kamykrah koszykówkę to pogrążyli ci co dalej w niej siedzą (na szczeblu amatorskim, biorąc dalej za to kasę), a nie żaden AS, on tylko nie dał więcej kasy na tamto gówno. Teraz zaś mamy kupę kasy miejskiej utopionej w stadion/obiekt oraz drużynę, która nas ośmiesza. Wyzerować kosz, wyzerować piłkę, zaczynać od zera, jedyna opcja...

Vielitz44 | 2021-09-12 14:48

Chciałbym, aby to była tylko ta polska patologia piłkarska, że piłkarze chcą trenera zwolnić i tak grają, a nie że są tak dramatycznie słabi...

Adams | 2021-09-12 14:55

Po kolejnej załosnej kompromitacji czas najwyższy aby Roland podczas konferencji zakończył swoją pieśń .
Jutro w trybie natychmiastowym musi sie pojawic komunikat o wywaleniu sztabu szkoleniowego

Stalowiak1938 | 2021-09-12 14:57

Murzynek Bambo Stalowkę trenuje,
W domu coś idzie, na wyjazdach szwankuje.
Z taką gra raczej awansu nie będzie,
grać trzeba w domu i gdy w gości się jedzie
Tak się dla Bambo kończy bajeczka,
niech pakuje manatki i zabierze Mareczka...

Młodynie | 2021-09-12 14:57

Nikt w tym składzie nie gra może jeszcze Smyłek coś czasem wybroni. Bez niego dzisiaj byłaby min 7 w plecy

Misio | 2021-09-12 15:00

Nie da się zbudować drużyny na szybko. Ściągnięto z 15 nowych piłkarzy, pogoniono "starych" moim zdaniem często lepszych i taki mamy efekt. Trzeba było zostawić Skakuja, dać mu ze 4 mocne transfery i to by zadziałało. A teraz w zimie pewnie znowu czeka nas rewolucja personalna i tak w kółko.

Stalowiec1938. | 2021-09-12 15:06

Wstydu kopacze nie macie i trener . Ile można kompromitować nasz klub ?! Macie zaplecze obiekty zarobki banda nierobów ! Przed namii już same potęgi typu Łagów kur... gdzie my jesteśmy?! do pracy prawdziwej fizycznej pozerzy partacze i nieroby ! ogarnijcie się albo wypier... stąd !

Makaio | 2021-09-12 15:14

Fartowne zwycięstwo.

Adams | 2021-09-12 15:56

Oj po powrocie z Krakowa bedzię sie działo jak tak lubią pękać i klękać na Hutniczej padną na kolana i nie będą wstawać

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 21 293 razy
STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 22 214 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 47 004 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 38 799 razy
Osób Online: 48 / Czas gen. strony: 0.01459