Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Porażka w Krakowie.

Porażka w Krakowie.
W 8. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z Cracovią II. To spotkanie zakończyło się wysoką porażką zielono-czarnych 4:0.

Panu doradcy już podziękujemy. Niech zwija swój zaciąg i nie pokazuje się więcej w Stalowej Woli.

Panie Prezydencie - POBUDKA !!!

Rada nadzorcza w tym Klubie to od czegoś jest , czy tylko bierze pieniążki !!??

Cracovia II – Stal Stalowa Wola 4:0 (1:0)

1:0 – Michał Wiśniewski 41′

2:0 – Filip Piszczek 67′

3:0 – Jakub Myszor 70′

4:0 – Jakub Myszor 86′

Składy:

Cracovia II (skład wyjściowy): Wilk – Stachera, Zaucha, Rivaldinho, Kanach, Rakoczy, Myszor, Piszczek, Ziemniak, Wiśniewski, Pieńczak.

Stal Stalowa Wola: Smyłek – Zięba (68` Żelisko) , Duda, Persak, Olszewski, Jopek, Drobot (60′ Wojtak), Kiełbasa, Lebioda (84′ Khorolskyi), Radulj (84′ Grober), Świderski.

Żółte kartki: Jopek.

Sędzia: Sławomir Smaczny (Bytom).

Komentarze (95)

Makaio | 2021-09-12 15:14

Cracovia pokazała Stali miejsce w szeregu i wybiła z głowy marzenia o awansie.

Johny | 2021-09-12 15:15

To już nawet nie są jaja !!!!

Kamilosss | 2021-09-12 15:16

Misio
Dziwiles się czemu mało komentarzy po zwycięstwie? Masz odpowiedź. Wielu po prostu widziało jak wygląda gra i spodziewało się, że zaraz przyjdzie łomot jak z Chełmianką.

Tak to jest jak na trenera daje się gościa co ma 25 lat i uczy się dopiero fachu, transfery w większości z czapy i w obronie gra beznadziejny Persak razem z...pomocnikiem. Cyrk
Zero ładu i składu, kolejny sezon zmarnowany, brawo Lucek, brawo zarząd. Zrujnowaliście piłkę w Stalowej Woli.

Vielitz44 | 2021-09-12 15:39

Cracovia nic nie pokazała, to Stal pokazała, że im się nie chce, nie zależy i nie wiedzą jak - tyle.
Dziś dziękować trenerowi, że spróbował, i szybko to ratować, póki się da, bo zaraz będzie po sezonie dla nas.

Filip kacper k. | 2021-09-12 15:48

Czlowieniu, Cracovia nic nie pokazala? tam grali 18 i 19 latkowie plus ten rivadlinho jn ktory byl najslabszy. oni pilkarsko byli od nas 2 klasy wyzej.


u nas nie ma 5 ludzi do grania na ten polamatorski poziom.

Zmiana trenera nic nie da, 90 % ludzi w okol Stalowki jest tu teraz tylko dla kasy.

To szalenstwo trzeba rozwiazac.Zaczac od okregowki na zdrowych zasadach

Adams | 2021-09-12 16:08

Jak tu myslec o awansie przy żalosnej grze bez ambicji i braku chęci walki tym bardziej biegania - pilkarze nadają sie tylko do stania i klękania może od teraz nazywać ich klękacze?

Jaszczur | 2021-09-12 16:34

Mecz zawalil super trener ! Zmienia jednego z lepszych zawodnikow Drobota i Wojtak zawala drugiego gola .Przy 2 :0 Stal odpuscila tak nie powinno sie robic walczy sie do konca. Czwarty gol to na konto Kielbasy to naj slabszy zawodnik . z Zelisko rozwiazac umowe jak najszybciej. Jopek na stoperze !! Trenerze to nie puchar tymbarku!

Vielitz44 | 2021-09-12 16:51

Kupili niby samych obrońców, a w składzie jest tylko Persak i Włodek, którego już nikt do składu nie wpuści, więc dał na obronę Jopka.
Ten skład jest po prostu sklejony bez pomysłu i mamy to co mamy. Trener ten co jest na to pomysłu nie ma, nie wiem kto jest w stanie z tego coś wyciągnąć.
Filip kacper k. - nie zrozumiałeś mnie trochę, chodziło mi oto, że Craxa słaba, ale my byliśmy jeszcze dużo gorsi przez co nas pyknęli na luzie.
Ten zespół jest po prostu daremny, nadzieja umiera ostatnia, więc jeszcze wierzę, że ktoś się znajdzie i to poukłada i uratuje, ale na bank nie ci ludzie, którzy są tu obecnie...

Stalowiak40 | 2021-09-12 17:08

Jak oni grali w tej 2-giej a niektórzy nawet w 1-szej lidze jak dostają wciry jak beniaminek jakis. Wszyscy sie w lidze smieja ze Stali i jak najbardziej slusznie, wczoraj w Zdziarach grało 7 zawodników z podstawowego skłądu a i tak dostali od amatorow łomot!! cos tu nie gra??? albo grajaa przeciwko trenerowi

Adams | 2021-09-12 17:14

Takiego amatorskiego składu dawno nie było to co dziś pokazali było potwierdzeniem nie nadają się do grania

Jacek22 | 2021-09-12 17:32

A ja napisze że momentami gra mogła się podobać, brakło po prostu postawienia kropki nad i. Osłabienia w obronie, brak Pietrzyka sprawil ze musial zagrac pomocnik, widac ze Jopek jednak woli pomoc, ale w sumie mecz był szybki i mimo wyniku gra mogła się podobać. To dopiero początek sezonu, nic się wielkiego sie nie stało gramy dalej. W nastepnym meczu niech trener Roland juz nie decyduje sie na Jopka w obronie bo jest tam niepewny.. na szczescie Siarka tez stracila punkty. Do poprawy gra obronna bo w ofensywie gra naprawde byla niezla.

Jacek22 | 2021-09-12 17:34

Oby w nastepnym meczu Pietrzyk byl juz gotowy do gry.

Stary64 | 2021-09-12 17:51

Cracowia przy wzmocnieniach z pierwszej drużyny jest w stanie wygrać z każdą drużyną.

Filip kacper k. | 2021-09-12 17:56

wygrac tak, ale oni nas rozgromili i byli od nas 2 klasy lepsi.
Zabraklo walki i konsekwencji. mielismy grac pressingiem, a tego dzis nie bylo.

no i sklad mamy wybitnie slaby. Chlopaszki z Craxy pokazali totalnie wyzszy poziom podstaw pilkarskich.

Psitko jakby miał honor, kupilby butelke dobrego whisky, pojechał do Ulanowa i przed podaniem sie do dymisji przeprosilby Damiana Skakuja i poprosil zeby zgodzil sie wrocic.

Stary64 | 2021-09-12 18:00

Następny mecz też będzie trudny do wygrania chyba że fart jak z Łagowem.

Jacek22 | 2021-09-12 18:03

JAk wróci Pietrzyk to wcale nie stoją na straconej pozycji, dziś pokazali niezłą grę w ofensywie, niestety obrona zawaliła i Jopek z całym szacunkiem nie jest obronca.

Młodynie | 2021-09-12 18:06

Nie pokazali niczego w ofensywie. Chyba że jak się podaje do bramkarza rywali mając kontrę. Totalny brak zaangażowania.Po 3 bramce to już człapali po boisku

Adams | 2021-09-12 18:13

Podobno na samą myśl co może ich spotkać na Hutniczej przed wejściem do autokaru pękali i klękali

Jacek22 | 2021-09-12 18:14

Ten wynik pokazuje ze w tej lidze kazdy tmoze wygrac z kazdym, nie mozna sie poddawac, przegrali stało się, ale to się zdarza. Trzeba walczyć dalej i prawdziwi kibice beda nawet z druzyna gdy nie pójdzie. Przy stanie 3:0 kazdy by sie poddal.. po co gryzc trawe jak przegrana i tak i tak?

Młodynie | 2021-09-12 18:14

Bramy do obiektów są zamknięte

Adams | 2021-09-12 18:46

Jacek22 zlituj się bądź realistą przestań marzyć o pięknym awansie zwłaszcza z klękającymi piłkarzami pajacykami

Stalowiak1938 | 2021-09-12 18:52

Chodorek(Mlodynie) i co z tego że zamknięte?

Stalowiak68 | 2021-09-12 18:56

Parę słow komentarza .ł9dynie- Chodorek?
Przecież jesteś współtwórcą tego gówna!

Stary64 | 2021-09-12 19:12

Czy Roland podał się już do dymisji

Filip kacper k. | 2021-09-12 19:14

Roland sie nie poda do dymusji poniewaz nie ma honoru tak jak Psitko. To sa pijawki

Raul | 2021-09-12 19:16

Bravo , bravo , bravo dla Tych K..ew w nierządzie , prezia . Dyrektora i Lucyfera. Aha , bym zapomniał Citko Celebryta i Jego Scierwo zaciąg Brawa Kur.y. . Możecie juz Wypierd...c. Wszyscy.

Jacek22 | 2021-09-12 19:21

ADAMS to dopiero początek sezonu, cos wiecej mozna bedzie powiedziec po rundzie jesiennej, Siarka nie odjedzie bo tez bedzie gubic punkty, juz zaczela. A najgorsze dopiero przed nimi, z tak mocna Cracovia to to niedadza tez rady, a za tydzien z Avia tez moga przegrać, moim zdaniem zwalnianie trenera o tej porze to byłby błąd bo kto przyjdzie? zwalniac wszyscy moga ale nie ma nastepcy

Gallanonim | 2021-09-12 19:21

Całe nieszczęście że Lucek nie spytał się przeciętnego choćby kibica, nim zastosował swoje rozwiązanie atomowe, które zmiotło Stalówkę z powierzchni ziemi. A gdyby się spytał, to by się dowiedział że w takim Lublinie wprowadzano takie rozwiązania po każdym nieudanym sezonie. Zatrudniano prezesów, zaciąg piłkarzy, którym płacono krocie, a do 2 ligi awansowała albo biedna Garbarnia albo biedna Resovia. Był Damian Skakuj i zrodziła się drużyna, która nie dawała oczywiście gwarancji awansu, ale to był już ukształtowany zespół, który trzeba było umiejętnie wzmocnić. Był młody, perspektywiczny trener, którego bardzo brzydko potraktowano...szkod a gadać. Może rzeczywiście lepiej zacząć od B klasy.

Stary64 | 2021-09-12 19:26

Widać brak doświadczonego obrońcy co pokierował by obroną. Był Zalepa to mu podziękowali wolą juniorów co nie dają jakości.

Marco | 2021-09-12 19:38

JACEK22 .Masz rację ,każdy może wygrać z każdym ale my nie przegrywamy my po prostu dostajemy kolejny raz wpie***l . Odkąd pamiętam to nie było sezonu w którym Stal by dwa razy przegrała różnicą 4 goli w ciągu 8 kolejek i straciła tyle bramek na wyjeździe

Fanatyk38 | 2021-09-12 19:54

Trenerek amator został wsadzony na minę. Co z tego , że ma chęci.
Cip... ko wsadził mu szrot do kadry , który nawet w rezerwach ma problemy z grą .
Ciekawe kiedy i czy odbędzie się jakaś konferencja , która podsumuje pierwszy etap planu.
Panowie pomysłodawcy mają spore pole do popisu ale dziwnie milczą. Nadal mają nas za debili.

Młodynie | 2021-09-12 21:35

A Roland ani myśli podać się do dymisji uważa że drużyna gra coraz lepiej oraz chce podejść do derbów jako 1 trener

Stary64 | 2021-09-12 21:45

Trzeba ściągnoć Zalepę bo znów będzie kompromitacia

Młodynie | 2021-09-12 22:00

Najśmieszniejszy jest fakt iż wyjechali wczoraj spali w hotelu w centrum Krakowa za nie małe pieniądze a i tak nie mieli siły grać

Stallzks | 2021-09-12 22:02

Młodynie nie gon trenera ze chce zostać tylko Wy włodarze pokażcie jaja i go zwolnijcie bo sobie chłopak nie radzi ewidentnie. Chyba że boicie się Citki, bo może karmi Was propagandą że będzie lepiej... Ale czasy ludzie z zewnątrz sterują klubem a na efekty długo nie trzeba czekać, ręce związane macie ? Projekt Stal nie pęka już się wykrzaczyl kilka razy, a będzie tylko gorzej jeśli nie podejmiemy męskich decyzji, najlepiej takich które będą podwalinami pod przyszły sezon, bo ten sezon zgotowali nam blamaż.

1938fc | 2021-09-12 23:40

Jutro dojdzie do męskich decyzji .

Adams | 2021-09-13 00:27

Jeśli Roland przez najbliższe dni dalej będzie trenerem to nic nie wyjdzie z męskich decyzji ...napiszę więcej jedyną słuszną i prawdziwą decyzją musi być zakończenie współpracy z aktualnym sztabem bez żadnego dodatkowego ultimatum - mam nadzieję w sobotę zadebiutuje nowy doświadczony trener

Mariuszstalowa | 2021-09-13 02:59

Mieli dlugi okres na przygotwanie druzyny na ten sezon.
Wisla Pulawy juz dawno byla pewniakiem do awansu , a a nasi dzialacze nic nie robili. Stalowka powinna te amatosrskie druzyny ogrywac po 3:0 , 4:0

Fanatyk38 | 2021-09-13 07:36

To są jaja. Chyba ktoś się o coś obawia.
Wczoraj w godzinach w których mieli wrócić z krk nasi gwiazdorzy , pod bramami stadionu 3 radiowozy plus jeden patrol na osiedlu .
Żałosne. To na najbliższy mecz nie wpuścicie Kibiców??

Jak pojechali dzień wcześniej na ten mecz to powinni oddać kasę za nocleg a osoba odpowiedzialna na podjęcie takiej decyzji niech się pakuje razem z resztą.
Kabaret . 4 liga, 200 km i wyjazd dzień przed meczem . Kawior był???
Kto bogatemu zabroni.
To już mogli wrócić dzień później , nocą i milicji nie angażować.

Gargamel1293 | 2021-09-13 07:43

Citko bierz swoj szrot i wy*3.14*er**** :(

Pazimieh | 2021-09-13 08:23

Gościu jes bezczelny mówiąc, po takiej kompromitacji, że widzi postęp w grze.

Gallanonim | 2021-09-13 09:47

Było biednie to było inaczej. Czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć, dlaczego kiedyś, gdy w klubie liczono każdą złotówkę, piłkarze potrafili dobrze grać. Jechali do takiego Stargardu (trochę dalej niż Kraków) i potrafili wywozić punkty. Dlaczego wtedy potrafiliśmy znaleźć ciekawych piłkarzy. Wreszcie, dlaczego teraz, gdy jest kasa, dochodzi do takich kompromitacji z protokołami i innymi sprawami? Wtedy nie było kasy, ale jakoś był kierownik, był fizjo.. Owszem, wtedy też popełniano błędy, jak w każdym klubie. Nikt nie jest nieomylny. Tyle że nie wynikały one z olewania spraw, a na przykład z braku środków, ludzi. Odpowiedzią na te pytania jest chyba fakt, że wtedy klubem zarządzali ludzie, których pasją nie było czekanie na comiesięczny przelew (o ile wtedy cokolwiek takiego było). Pasją był nasz klub, Stalówka. Dlaczego prezydent nie jest w stanie pojąć tego, by właśnie takim ludziom zaufać a nie tylko tym, co pięknie umieją mówić.

Misio | 2021-09-13 10:16

Teraz my jesteśmy Widzewem sprzed lat! Co to zawsze miał kupę kasy i nigdy nie mógł awansować. Prezydent dał się omamić Citce, że sprowadzi mu dobrych piłkarzy i awans sam się zrobi. Citko wepchnął swój szrot i rok ma z głowy. Podpisali kontrakty, kasa się zgadza, a drużyny długo nie będzie. Owszem trafił nam się dobry bramkarz, ale ile jest niewypałów? W drugiej drużynie, w okręgówce sobie nie radzą. Ta "drużyna" nie ma swojego stylu, nie ma ambicji!

Sciemaa | 2021-09-13 13:11

A citko pewnie ma w cholere kasy za rozwiazanie kontraktu przed czasem

Kamykrah | 2021-09-13 13:37

@ Gallanonim : chyba nie umi się uczyć na błędach. Nowak plan pięcioletni.. gdzie on jest? Psitko Stal nie klęka poszedł już w dym. Niestety lucek jest grabarzem piłki i nie tylko:(

Młodynie | 2021-09-13 13:38

Im trzeba płacić do końca roku i tak .Dlatego lepiej Rolanda zaangażować w rezerwach albo juniorach.Z Citko jest problem bo nie ma dla niego żadnej innej funkcji

Kamykrah | 2021-09-13 13:50

Kto robił umowy? Urząd miasta,czytaj prezent bo on jest odpowiedzialny za to bagno

Ziom_stal | 2021-09-13 14:38

Citko może jeszcze pograć na 4 poziomie rozgrywkowym. Lepszy będzie od swoich zawodników . W przyszłym roku będzie jeszcze większy problem sam nie wiem co lepiej zaczynać od zera . Czy o coś tutaj walczyć tylko z kim ? Ze słabymi najemnikami. Damian powinnien zostać dać mu 2-3 doświadczonych do tego co było i byłyby awans ale nie lepiej kogoś ustawić . Macie politykę

Sciemaa | 2021-09-13 15:50

w przyszlym roku bedziemy tyle pod kreska ze licencji nawet warunkowej nie dostaniemy

Bartekstw | 2021-09-13 16:52

Czekam na informację odnośnie dymisji trenera, ale wygląda na to, że dla osób zarządzających klubem nic się nie stało, pewnie dostanie kolejna szansę. Masakra...

Młodynie | 2021-09-13 17:03

Ma zostać odsunięty od 1 drużyny tylko jest problem z następcą. Są odmowy ze względu na sytuację i atmosferę wokół klubu. Jak znajdą trenera to pewnie pojawi się komunikat

Pjona_ziom | 2021-09-13 17:15

Będzie dziś trening pierwszej drużyny MŁODYNIE?

Młodynie | 2021-09-13 17:17

Nie wiem tego oraz czy nie będzie zmian ze względu iż drużyna jest obsrana przed kibicami

Adams | 2021-09-13 17:33

W sumie nic dziwnego grajki czyli klekąjace pajace zasłużyli sobie na ostrą rozmowę może i na coś wiecej aby się w końcu obudzili bo ileż można ...

Sciemaa | 2021-09-13 17:59

Pewnie wpadna na pomysl

Sciemaa | 2021-09-13 18:01

Pewnie wpadna na pomysl zeby treningi byly zamkniete i na ten czas byla ochrona albo policja przed brama...bo grajkowie nie maja honoru i ambicji.

Fanatyk38 | 2021-09-13 18:39

Niech trenują gdzieś na wiosce , najlepiej w nocy jak wszyscy śpią. Na mecz też niech Kiboli nie wpuszczają bo będą jeszcze bardziej pod presją ci amatorzy.
Wszystkie bilety niech psitko z lucjanem wykupią i we 2 oglądają ten komediodramat , który reżyserują.

Adams | 2021-09-13 19:50

W sumie dobry myśl jak się tak boją trenować na PCPN niech sie wyniosą do Rozwadowa lub do Niska niech sie poczują bezdomnymi bo na treningi przy Hutniczej banda nierobów musi sobie zasłuzyć

Stalowiak1938 | 2021-09-13 20:21

Takich bez honoru, obsranych, bezjajecznych skórokopów jeszsze w historii nie mieliśmy...w przeszłości zawodnicy mieli częstsze rozmowy i dużo poważniejsze. A Ci po jednej wizycie obsrali zbroje i co na mecz też kibiców nie wpuszczą? Wszyscy Kibice powinni się zmobilizować i pokazać co to jest Stalówka, że też klub i zespół jest nam potrzebny i kibice powinni to wyrazić właśnie na meczach. Bo jak będzie chodziła garsta to nikt sobie z tego nic nie zrobi i w końcu ten klub upadnie (nie daj Boże)

Adams | 2021-09-13 20:37

A gdyby tak pseudo grajków w sobotę zmotywowac w inny sposób jak ultimatum korzystania z PCPN bo jak narazie wogóle nie zasługują na trenowanie przy Hutniczej

Johny | 2021-09-13 20:45

A co tu oczekiwać od chłopca, któremu ktoś wmówił, że jest trenerem ! Jakim autorytetem może być 25 latek? Jakie doswiadczenie ma 25 latek? Piłkarzem którzy w żaden sposób nie są związani emocjonalnie z tym środowiskiem, wyczuli z kim mają do czynienia, na co mogą sobie pozwolić. Do tego dochodzi niewiele starszy prezydent, ktoremu nawciskano bajek i on to kupił, wywalił kupę kasy i dziś wiekszość jest zadowolona: piłkarze, doradca, trenerek, sztab z zewnątrz - oni wszyscy swoje dostają. Przegrani jesteśmy my - kibice i nasza piłka, którą w fenomenalnych warunkach sprowadzają "obcy" do otchłani !! Na długie lata zostaniemy w czarnej d... , bo tu nikt poważanie nie traktuje tego klubu i tego miasta! Patrzę na to i płakać się chce. Ktoś powyżej napisał o trybunach betonowych, o ławkach i o trudnych warunkach, w których grali piłkarze, którzy sercem byli z tym klubem. NIe jak dziś, gdy mamy kilkunastu grajków, którzy jak tylko sie nie uda, natychmiast ruszą w Polskę do innych klubów. W poważanym Klubie, w obecnej sytuacji, taki chłopczyk, co trenuje drużynę, już dawno poleciałby ze stołka i zostałby oddelegowany do rezerw albo zamiatania przed PCPN. Jak się stawia takie cele, to trzeba do tego poważnego, doświadczonego i mądrego sternika, a nie jakiegoś dzieciucha

Brawo stal! | 2021-09-13 22:05

Odpalić trenera i cały sztab, który pojawił się za namową Citki,
a jak nie, to zaorać boiska, posadzić śrubokręty i czekać
z wypiekami na twarzy na zbiory!

Wojtas93 | 2021-09-14 06:58

Hmmm dzisiaj wtorek żadnych zmian czy zabawa trwa dalej xd

Filip kacper k. | 2021-09-14 08:55

Dziś zmiana trenera. na niewiele się to zda, ale próbować trzeba

Sciemaa | 2021-09-14 11:19

Ktos moze zapuscil jakas kaczke z ta dzisiejsza zmiana trenera... i calego sztabu. Przecie tych ludzi sie tak latwi z dnia na dzien wszystkich nie da zwolnic. Psychologa, fizjoterapeuty itd.

Szymek2007 | 2021-09-14 11:20

Oby Citko znowu nie wyciągnął jakiegoś asa z rękawa

Sciemaa | 2021-09-14 11:22

A co najgorsze jego pewnie od reki z urzedniczej posadki zwolnic sie nie da.

Stalowiak68 | 2021-09-14 13:01

Jeszcze lepiej. Co wy tam za leki Wojtek boerzecie.

Fanatyk38 | 2021-09-14 13:17

Kolejny fachowiec od załatwiania fachowców.

=1938= | 2021-09-14 14:03

Jak się nie mylę to bez druzyny jest byly szkoleniowiec Sieniawy, ktory w zeszlym sezonie zrobil tam dobrą robotę i go w czerwcu odstrzelili. Chodzi o pana Kuźmę. Może ktoś taki się podejmie pracy w naszym klubie i poustawia to tak jak należy

Marek1938 | 2021-09-14 14:22

Kiedyś cyrk przyjeżdżał do Stalowej kilka razy w roku. Teraz Prezydent zorganizował nam cyrk stacjonarny, szkoda tylko że w klubie. A kiedy polecą pseudoradcy ktorz6 naścili Tomasinio niejaki Cipko i Zieliński?

Stalowiak68 | 2021-09-14 16:27

Wojtek powiedz lepiej kto zapłaci te sto kilkadziesiąt tysiecy Tomasowi za odejście?
Plus nowy trener ze dwie dychy. Brawo wy! Matoły.

Kamykrah | 2021-09-14 16:45

To się dzieje naprawdę?!
Co zrobiliście z Naszym Klubem!

Stalowiak68 | 2021-09-14 16:51

Wojtek wy już k...a odpłynęliscie całkowicie. Najpierw z fajerwerkami zatrudniacie 25 latka a teraz lekką ręką go zealniacie i ch... z tym że trzeba mu zapłacić serki tysięcy, bo zapłacicie z miejskich pieniędzy czyli naszych a nie swoich. Banda.

Stallzks | 2021-09-14 16:53

Amatorom dać takie kontrakty jak odszkodowania w przypadku zerwania kontaktu to jak podpisać z nimi kontrakt ze wygrali w losowanie lotto.
Banda idiotów z naszych włodarzy, ile jeszcze idiotycznych zagrań oni zrobią...?!

Pjona_ziom | 2021-09-14 19:12

Druga drużyna wygrywa 4-1 z Jarosławiem na sztucznym boisku, wzmocniona dwoma a właściwie jednym z pierwszej. Brawo

Vielitz44 | 2021-09-14 19:34

Pjona_ziom ale co to jakiś sparing czy co?

Fanatyk38 | 2021-09-14 20:06

Młodynie plotkaro miałeś zamknąć japkę.

Dzisiaj trening prowadził rolandinio i nie siej fermentu.

Teraz oszołomy szukają gorączkowo trenera ale jak mówiliśmy dawno temu, że ten plan to wtopa to nikt nie słuchał.
Lepiej ufać doradcom za kilkanaście koła.

Miernoty . Powinniście oddać tą zmarnowaną kasę z własnej kieszeni.

Psitko niech mu płaci.

Młodynie | 2021-09-14 20:11

Tak trening prowadził Roland bo nowy miał dopiero dzisiaj przyjechać podpisac umowę a nie zacząć pracę

Sciemaa | 2021-09-14 21:46

O ktorej byl ten trening? mogl bo poprowadzic kazdy z naszych bardziej doswiadczonych trenerow. Ewentualnie najstarszy gracz w skladzie. Widzial ktos tam 1 trenera?

Filip kacper k. | 2021-09-14 22:00

Bambo z daleka wypatrzysz

Młodynie | 2021-09-14 22:20

Są też plotki o Ryśku Kuźmie

Johny | 2021-09-14 22:24

Mam nadzieję, że już koniec tych eksperymentów z trenerami znikąd, młodych, ambitnych, którzy nie potrafią udźwignąć presji. Jeżeli ma być sukces, to potrzeba doświadczonego trenera, z przeszłością. Tylko, pozostaje kwestia, co Citko szepnie Luckowi do ucha. Może znowu wyciągnie kolejnego królika z kapelusza....

Stalowiak68 | 2021-09-14 22:50

Młodynie, kmiocie dla ciebie pan Kuźma.

Maniek | 2021-09-14 23:25

Może to będzie ktos z regionu, moze Paweł Wtorek? Albo Andrzej Kasiak.. w sumie propozycja własnie Andrzeja Kasiaka jako trenera mogla by sie sprawdzic. Zna realia stalowoloskiego sportu, albo ewentualnie doświadczony Czesław Palik, Piotr Brzezinski czy jego brat Leszek

Fanatyk38 | 2021-09-15 07:25

Heh. Takie strzelanie jak numerami w totka.
Nie mają nikogo bo im odmawiają potencjalni kandydaci znając właśnie tutejsze realia.
Tak jak nie przyjdzie normalny prezes bo jest uzależniony o 4 innych ludzi i ma ch...a do gadania , tak też nie przyjdzie trener, który ma ambicje a psitko będzie się mu wpier....
Rozmowy toczą się gdzie??? W urzędzie miasta a nie w klubie więc tam nic mądrego nie uradzą.
Wydadzą kolejne dziesiątki tysięcy i będą się modlić o szczęście.
Kabareton stalowowolskich partyjniaków nie zwalnia.

Pjona_ziom | 2021-09-15 10:18

SCIEMAA i tu ci przyznam racje. Byłem wczoraj na treningu i to co widziałem to jest żal... Czterech trenerów pół godziny w tym piłkarze mają wolną rękę robią co chcą śmiejąc się... I tylko przelew na koncie trzeba sprawdzić... Zero ambicji... Przykre jest to do czego to doszło...

Stalowiak68 | 2021-09-15 11:08

Loterii ciąg dalszy. Tumany nic sie nie uczą. Tak jak zaeodnikow z łapanki tak teraz trenera szukają. Czym ten cyrk się skonczy?
Inma sprawa że jeżeli geniusze podpisali z Rolandem umowę na 2 lata to aż strach pomyśleć że przez kolejne 22 miesiące trzeba będzie mu płacić bo niby dlaczego ma zrezygnować z kasy skoro znalazł frajerów ktorzy takie kwity podpisali.

Pazimieh | 2021-09-15 11:49

Nie no świetna reklama dla klubu, że ktoś w ogole wpada na pomysł, żeby ZMUSZAĆ trenera (jaki by nie był) żeby zrezygnował z pieniędzy, które na mocy kontraktu mu się należą. Nie dziwne, że każdy poważniejszy czy rozsądny trener im odmawia.

Maxtor84 | 2021-09-15 11:51

umowa na 2 lata z trenerem ktoś w tym klubie ładnie pierdo.....y :D

Filip kacper k. | 2021-09-15 12:01

Rozwiązać to i pogonić, zawsze to jakieś 3,5 mln zł zostanie

Misio | 2021-09-15 14:46

Młodynie ty parzysz kawę Luckowi? I co usłyszysz to piszesz tutaj?

Marek1938 | 2021-09-15 15:17

Młodynie to że jesteście dur....mi nikogo już nie dziwi ale nie traktuj kibiców jak du...ni. Żaden Surma nie był nawet opcją, nie przyjął w lecie propozycji z Chorzówa a niby do Stalowej miał przyjść bo go olśnił projekt Nadbereżnego . Wszyscy odmawiają bo widzą ten kabaret i że nie mają na nic tu wpłyu. Nie rob chłopcze propagandy. Tak samo z Tomasem, kazać rozwiązać to Citko może swojej starej buty. No ale wy d..nie najpierw podpisaliście z nim na 2 lata umowę a teraz jak nie wiecie co zrobić to...zrobicie go za 10 k koordynatorem. Wstydu nie macie. Powiedz lepiej za ile robił Skakuj, Wieprzęć, Wtorek . Czeto ich wywalaliście, a nie robiliście koordymatorami. Swoich najlepiej zniszczyć. Ciekawy jestem czy wy macie ten d....izm wrodzony czy ktoś wam wciska takie gnioty .

Fanatyk38 | 2021-09-15 15:51

Młodynie to przydupas zielaka. Co usłyszy to pisze i sieje ferment.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 196 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 52 122 razy
STAL - Resovia Rzeszów (2:1)
2018-07-28
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 10 309 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2013-09-21
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 16 241 razy
Osób Online: 37 / Czas gen. strony: 0.01334