Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W sobotę gramy.

W sobotę gramy.
Szanowni Kibice!!! W sobotę zagramy z Orlętami Radzyń Podlaski !!! Zadbajmy o dobrą frekwencję i doping na stadionie. Pokażmy decydentom , że jest dla kogo robić dobrą piłkę w Stalowej Woli. Pokażmy profesjonalizm w swoim fachu i kolejny raz udowodnijmy, że pod względem Kibicowskim , Stalówka zasługuje na grę w wyższej lidze. Zachęcamy wszystkich do przyjścia na mecz. My nie pękamy i nie obniżamy poziomu .

O resztę muszą zadbać osoby odpowiedzialne za to co dzieje się w Klubie . Miejmy nadzieję, że ktoś wreszcie otrzeźwieje i wyprowadzi Stal na właściwe tory.

Rusza sprzedaż biletów na sobotni mecz.

KUP BILET już dziś i bądź ze Stalówką na Hutniczej .

- on-line www.bilety.stal1938.pl

kasy stadionu:

- środa od godz: 14 - zakup przez internet

oraz czwartek, piątek w kasach stadionu (g.15-18)

UWAGA!!!Zgodnie z rozporządzeniem PZPN , kasy biletowe w dniu meczu będą nieczynne.

III liga, gr 4 - 9.kolejka

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

18.09.21 / godz.16:00

Transmisja video (koszt 15 zł)

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-3-liga-1/Sezona-2021-2022/204134-Stal-Stalowa-Wola-Orleta-Spomlek-Radzyn-Podlaski-Grupa-IV-9-kolejka.htm

Komentarze (61)

Pjona_ziom | 2021-09-15 16:51

Wywalczył awans do 2 ligi z Ruchem
Ruch nie zgodził się podpisać nowego kontraktu na warunkach trenera, to znaczy na dwa lata w obawie o brak awansu do 1 ligi i konieczność rozwiązania kontraktu co wiązałoby się z płaceniem przez kolejne miesiące pensji tak jak jest to w naszym klubie...
Trener poza tym nie ma licencji na 1 ligę.

Amator | 2021-09-15 16:57

O tej "miejmy nadziei" - to sie od wiekow w Stalowce pisze :), a nadzieja to tylko mozna glupich wykarmic...

Pjona_ziom | 2021-09-15 17:42

Młodynie wczoraj a w zasadzie przedwczoraj pisałeś o nowym trenerze a dzisiaj zajęcia pierwszej drużyny prowadzi Roland

Fanatyk38 | 2021-09-15 18:28

Ciekawe czy finansowo to najlepsze rozwiązanie bo znając życie za jego kasę można 2-3 ekspertów od młodzieży zatrudnić . Gdyby kontrakt był odpowiednio napisany to problemu z chłopem by nie było. I kasa została by w klubie. No ale trzeba się przyzwyczaić do amatorki i rozdawnictwa. Niestety.
A nowy Pan szkoleniowiec niech lepiej szybko się przeprowadza bo ma mało czasu na ogarnięcie tego bajzlu przed meczem.

Stalowiak68 | 2021-09-15 19:27

Młodynie jeżeli Ty twierdzisz że to dobre rozwiązanie to jesteś faktycznie....debil. skoro tal to dlaczego jaśnie wielmożny pan od razu w czerwcu noe zrobił go od młodzieży. Efekt mamy taki że na garnuszku mamy dwóch trenerów za ok 30k. Plus sztab szkoleniowy. K...a czyste rozdawnictwo. Plus tego Bereta.

Sciemaa | 2021-09-16 14:02

A roland bedzie sie przygladal 2 ekipie za ta sama kase... super razem z zcitkiem. Ile to bedzie tysiecy za tych 2 celebrytow? wyp.... i zatrudniic kogos konkretnego tylko kto tu przyjdzie?

Adams | 2021-09-16 14:10

Mam pytanie czemu są usuwane komentarze o co tu chodzi? Czyzby cenzura czy niewygodne wpisy?

Adams | 2021-09-16 14:12

Trener jest znany zostało tylko oficjalne potwierdzenie na dzisiejszej konferencji

Sciemaa | 2021-09-16 14:16

Radulj czy ktorys ogarniety starszy zawodnik najbardziej doswiadczony wez sie za ogarniecie przynajmniej tych chlopakow w treningu. Albo Jaro czy ktorys z naszych trenerow. Bo to co jest teraz to kpina. Co oni robia bo nie trenuja na PS graja? w weekend mecz a tu co? wyjda chlopy PSa i bedzie ze nie ma formy. A gdzie ta forma jak zaden kopacz nie poczuje sie liderem? Balon? gdzie jestes? zbierz to do kupy... roli cie olal ze sztabem ale druzyna i kibice cie chyba jednak potrzebuja. Balon nie rob tego dla prezesa... ogarnij chlopakow dla kibicow.

Stallzks | 2021-09-16 14:21

Ja już się nie łudzę, robicie sztuczne miejsca pracy za grube pieniądze dla Rolanda, podczas gdy poprzednicy jak Skakuj, Wieprzec, Wtorek mieli zaledwie kilka procent z tego co ma tutaj ten pseudo trener.
Co tu się wyprawia, awans? Z tymi włodarzami, w tym cyrku jaki się tu wyprawia? Chyba za kilka lat jak pójdą po rozum do głowy

Adams | 2021-09-16 14:25

Jednak ogłoszenie nowego trenera będzie podane w komunikacie
Nowemu trenerowi trzeba dac wiekszy kredyt zaufania lub okres ochronny przynajmniej na ponad miesiąc aby w spokoju budował zespól według własnego uznania

Stalowiak68 | 2021-09-16 14:33

Mlodynie zamieniłeś się w Adamsa? 5o co nie będzie konferencji? Kilejnej szopki? Przecież miał być niwy projekt "Stal wstaje z kolan" a co z Rolandino i jego sztabem?

Stalowiak68 | 2021-09-16 14:40

Rolandinio nowym koordynatorem od młodzieży, której zresztą nie ma no juniorzy na ostatni mecz pojechali w 10. Fajna fucha za10 k. Tak się właśnie dzieje jak si3 nie ma pojęcia o tym co się robi, a przy okazji wszystkim trenerom ze Stalowej i całemu srodowisku pluje w twarz. Teraz są wszyscy obsrani to już nie zrobią szopki na konferencji, żeby pytań nie było. Heh cyrk.

Gonzo16 | 2021-09-16 15:04

Na koordynatora Roland może być (szkoda że tak przepłacony), gorzej niż teraz ze szkoleniem młodzieży nie będzie. Duże miasto a przez ostatnich 20 lat tylko jeden wychowanek ze Stalowej doszedł na poziom ekstraklasy i to też dość przypadkowo bo tu go szkolili na stopera, nawet nie skumali że to napastnik.

Vielitz44 | 2021-09-16 16:40

Polska - Niemcy w Rzeszowie, kolejna porażka pcpeenu...

Amator | 2021-09-16 17:45

Podpisuje sie pod uwaga o usuwaniu komentarzy - to bzdurne jest. Przynajmniej Mlodynie mial pewne informacje i nikogo nie ponizal.

Marek1938 | 2021-09-16 18:16

Młodynie tylko paplał. Jednego dnia uwielbiał Citkę na drugi dzień go wyrzucał. Zwykle manipulowanie urzedników środowiskiem kibiców. Niech się wezmą w klubie za rzetelne podawanie informacji a nie robią z forum kibiców portal plotkarski. Już dawno trzeba było to zrobić.

Pjona_ziom | 2021-09-16 18:25

Trzeba gwiazdorów piłkarzy ogarnąć jak najszybciej... Takie jest moje zdanie...
Zrozumiałbym jakby to była A klasa i kopacze przychodzili na trening po 8 czy więcej godzinach roboty ale to co się teraz wyprawia to jest jakiś cyrk... W Rozwadowie bardziej profesjonalnie podchodzą do zarządzania klubem i trenowania a tam nie ma 4 mln zł tylko troszkę mniej...

Adams | 2021-09-16 19:59

... i tego cyrku końca nie widać.
Nie wiem co musi sie stać aby było lepiej ...

1938fc | 2021-09-16 20:04

Łukasz Bereta nowym trenerem Stalówki. Jutro oficjalna informacja

Maniek | 2021-09-16 20:19

I dobrze, trener ktory awansowal z Ruchem do 2 ligi na pewno ma wieksze pojecie od Thomasa. Trzeba dac mu szanse.

Adams | 2021-09-16 20:42

Jutro po godz 10 oficjalna informacja chyba że znowu dojdzie do opóznienia co byłoby kolejną kpiną

Adams | 2021-09-16 20:46

Teoretycznie trener Bereta ma większe doświadczenie od Rolanda ale powoli na kilku portalach pojawia się więcej mało optymistycznych opinii nawet od kibiców z Chorzowa

Pjona_ziom | 2021-09-16 21:48

Blokujcie komentarze dalej.

Sciemaa | 2021-09-16 21:54

» http://bityl.pl/Lu0Gb macie juz po oficialu.

Młodynie | 2021-09-16 22:12

Będzie jeszcze ofcjalny komunikat informacja tylko zaspokaja ciekawość ale wciąż trwają prace papierkowe

Adams | 2021-09-16 22:14

Ale narobili ...krew zalewa od tego syfu jest coraz gorzej i co przez durny wymysł przez jakiś czas będzie niby dwóch trenerów to jest jebwany śmiech

Stalowiak68 | 2021-09-16 22:20

Komunikat pisał analfabeta jakiś czy co?

Stalowiak40 | 2021-09-16 22:22

A może nawet trzech, seniora pokroju Palika niech zaproszą. Albo dla każdego zawodnika indywidualny trener, więcej ludzi w sztabie niż w kadrze, a wyników jak nir było tak nie ma.

1938fc | 2021-09-16 23:12

Nie potrzebnie jakiś komunikat wrzucali dzisiaj. Łatwo z tego wywnioskować ze Roland nie chce odpuścić i chyba chce być trenerem 1 drużyny. Jak masz honor odpuść

Filip kacper k. | 2021-09-17 07:39

Jaja jak berety

Johny | 2021-09-17 07:49

Pytanie poważnie, bo na serio nie pojmuję: co oznacza formuła: " został zaproszony do bycia trenerem" ???
Tzn. jest trenerem, czy czuje się zaproszony, ale może przyjść i w każdej chwili wyjść, jak z imprezy ????

Młodynie | 2021-09-17 08:26

Dopóki nie dogadają się z Rolandem obserwuje drużynę z boku.Jak rozwiążą formalności to pojawi się komunikat że będzie 1 trenerem

Tymon | 2021-09-17 08:58

Druga drużyna ukarana walkowerem za wygrany mecz z Azalia, gdzie w drużynie Stalówki grali nieuprawnieni gracze...

Johny | 2021-09-17 09:00

A co to się z Rolandem dogadywać?! Za wysokie progi na lisie nogi! Nie osiągał zamierzonych efektów i dziękuję...

Filip kacper k. | 2021-09-17 09:07

dziekuje za za tenbrak efektów prosze o wyplate 190 tys zł

Stallzks | 2021-09-17 10:38

Fajnie było poimprowizować trenowanie drużyny, pomimo batów jakie odnosiliśmy na wyjazdach widać było znaczny progres w grze drużyny, ważne że dostane hajs za zerwanie kontraktów, przede wszystkim fajnie że znaleźli się naiwniaki którzy na takie warunki przystali, biorąc pod uwagę że jestem stażystą bo posiadam zerowe doświadczenie w prowadzeniu drużyny to łatwo hajsik wpadł za dwa miesiące improwizacji. No to lecę w Polskę, pewnie nie znajdę drugiego takiego klubiku który da mi takie warunki, no chyba że w Marka gdzieś znowu uwierzą

Stalowiak68 | 2021-09-17 12:16

Tak się płaci za naiwność prezydenta i głupotę jego ludzi. Gdzie tu ligika, zawodników bierzemy na rok a trenera za 10 ka zatrudniliśmy na 2 lata. Jak nie ma.się pojęcia i rozumu to trzeba płacić. Takie są przepisy pzpn. Kompromitacja klubu yrea w najlepsze. A co bedzoe jak Tomas w sobotę wygra z Orlęrami a Bereta no3 przyjmie zaproszenia jak zobaczy ten cyrk? Zaprosić to można rodzinę na wesele, dobrze D. napisał na klubowym fb.
Mlpdyni3 mam pytanie, a co sadzisz o wpisie Janekxa na tweeterze o naszym naiwnym prezydencie????

Misio | 2021-09-17 12:34

Jak nie podpisze Bereta, to weźmy jakiegoś chłopa z kabareta.

Młodynie | 2021-09-17 12:36

Zdanie Janekxa znam bo sam z nim pisałem na ten temat jednak on jest kolega prezesa Wiązownicy i też liczył na pracę u nas

Stalowiak68 | 2021-09-17 13:14

Młodynie debilu po co wciskasz ludziom kit. Janekx odrzucał wielokrotnie ofety z ekstraklasy a ty bredzisz ze chciał u mas pracować. Odstaw leki, albo przynajmniej zmień lekarza. A co do tego ma Kasia z Wiązownicy to już całkiem nie rozuniem.
Zabawa trwa w najlepsza i widzi to cała Polska.

Stalowiak68 | 2021-09-17 13:16

Nie pytam czy z nim pisałeś, bo pisać kazdy moze mawet debil tylko co powiesz ma ten temat że nas ciśnie za zabawę prezydenta.

Młodynie | 2021-09-17 13:27

Ogólnie ciśnie z klubu.Znam jego zdanie na temat władz klubu i LN

Adams | 2021-09-17 13:29

Właśnie to sie dzieje... wczorajszy komunikat poszedł na cały kibicowski kraj .
Tego cyrku raczej nic nie przebiję ...

Stalowiak68 | 2021-09-17 13:51

Młodynie nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, ale wcale mnie to nie dziwi. OŚMIESZACIE nasz klub od 3 lat. Ciekawy jestem kto wpadł na pomysł takiego komunikatu? Ty?

Fanatyk38 | 2021-09-17 14:34

Młodynie jest nikim i nic nie wie.
Zrozumcie to wreszcie.

Wpisuje co usłyszy u zielaka bo się koło niego kręci i na tej podstawie zgrywa kumatego . Tak naprawdę nke ma zielonego pojęcia o tym co , jak i kiedy trzeba zrobic.

Szkoda, że nasi decydenci mają klapki na oczach i są głusi na reakcje szerszego środowiska piłkarskiego .
Wierzą , że ten ich światek w którym się obracają jest wszystkim .

Dokładnie tak jest...za błędy się płaci. Projekt doskonały hehe.

LN powiedział , "że środki pokryją koszty awansu "
Więc zabawa trwa.

Już jeden Rogowski był , który zatrudniał kilku trenerów i zataczamy kolo

Cdncdn | 2021-09-17 15:18

Glaby czy wy naprawde sadzicie ze ktos w Lodzi,Koluszkach czy innych metropoliach interesuje sie i czyta z wypiekami co sie dzieje w Stalowej Woli i w klubie pilkarskim z III ligi?Czy was calkiem pogielo?Ty to sie nawet w ieniawie nie interesuja.

Nicke | 2021-09-17 15:38

No nie wiem, ile osób czyta wpisy Janekxa? Tysiące...

Jacek22 | 2021-09-17 16:17

Słyszałem ze ma sie pojawić i 3 trener jako doradca senior. Ktos tu pisał o trzecim trenerze w zarcie a okazuje sie ze nie musi to byc zart. Ryszard Kuzma byłby tym trenerem seniorem jak kiedys byl Palik. Pierwszym ma byc Bereta, drugim Thomas a trzecim Kuzma. Choc moze sie to zmienic..

Fanatyk38 | 2021-09-17 16:38

Cdn fajfusie , głąba to masz zamiast głowy.
Nie rozumiesz kontekstu to sklej piz...e bo zgrywasz kumacza jak mlodynie a jesteś zwykła fajka do lania.

Misio | 2021-09-17 16:48

Jutro będzie tylko 2 rezerwowych bo zabraknie miejsc na ławce, żeby trenerów pomieścić.

Pazimieh | 2021-09-17 17:27

A czy w ogóle wiadomo kto będzie jutro prowadził drużynę z ławki?

Adams | 2021-09-17 17:50

Napisałem wcześniej kto poprowadzi zespół z ławki ale komentarz został usunięty co przyznam jest śmieszne

Pjona_ziom | 2021-09-17 17:53

Jutro mecz poprowadzi PAN Wociech Ch z panią Trelą i panem prezydentem.

Adams | 2021-09-17 18:01

Niech będzie że oni poprowadzą wraz z Citko byle była dużo lepsza gra i jutro musi być wygraną

Pjona_ziom | 2021-09-17 18:10

ADAMS i co ta wygrana choćby wygrali 8-0 coś zmieni?

Stalowiak68 | 2021-09-17 18:15

Dziś zajęcia prowadził Bereta, więc z Rolandem się dogadali i pożefnali jednocześnie. Ciekawe ile nas to bedzie kosztować.

Adams | 2021-09-17 18:20

Wygrana i lepsza gra z Orlętami chwilowo poprawi morale oraz nastroje wśród nas kibiców .

Mariuszstalowa | 2021-09-17 20:24

Skoro bierzemy trenerow bez doswiadczenia to moze by tak kibic od nas zostal trenerem. Laczyl by prace z pasja co napewno duzo lepiej by wygladalo jak najemcy.

Misio | 2021-09-17 20:33

A tak w ogóle, bo dopiero teraz zauważyłem, to dlaczego zrezygnowano z meczów 19:38 ??? Rozumiem ostatnio jak reprezentacja grała, ale jutro i do końca rundy grają o 16-tej, 15-tej. Bez sensu.

1938fc | 2021-09-17 21:06

Łukasz Bereta w Stalowej. Miał podobno nie podpisać ..... właśnie takich mamy znawców . Powodzenia trenerze !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2021-10-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec

3 : 0

Jopek 20
Świderski 61
Khorolskyi 63
    
Sędzia: Paweł Sitkowski
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 13 8-3-2 27
2 Cracovia II 12 8-2-2 26
3 Podhale Nowy Targ 13 7-4-2 25
4 Stal Stalowa Wola 13 7-2-4 23
5 ŁKS Łagów 12 7-1-4 22
6 Chełmianka Chełm 13 6-3-4 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 13 5-5-3 20
8 Korona Rzeszów 13 5-5-3 20
9 Unia Tarnów 13 4-6-3 18
10 KSZO Ostrowiec Św 13 4-5-4 17
11 Avia Świdnik 13 5-2-6 17
12 Wisłoka Dębica 13 4-4-5 16
13 Czarni Połaniec 13 4-4-5 16
14 Sokół Sieniawa 13 3-3-7 12
15 Podlasie Biała Podlaska 13 1-8-4 11
16 Wisła Sandomierz 12 3-1-8 10
17 Tomasovia 12 1-3-8 6
18 Wólczanka W. Pełkińska 13 1-3-9 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3089) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1307) » Filip kacper k. (1268)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (621) » Misio (606)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 52 971 razy
Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 494 razy
STAL - Widzew Łódź (0:1)
2009-08-08
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 253 815 razy
STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 26 978 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.01676