Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowy trener w Stali.

Nowy trener w Stali.
Łukasz Bereta został nowym trenerem Stali Stalowa Wola PSA! 30-latek zastąpił na tym stanowisku Rolanda Thomasa.

Łukasz Bereta urodził się 10 stycznia 1991 roku w Rudzie Śląskiej. W swojej karierze trenerskiej pracował w klubach: Pogoń Nowy Bytom, Warta Kamieńskie Młyny, Szczakowianka Jaworzno, Gwarek Ornontowice. Od czerwca 2019 był trenerem Ruchu Chorzów, z którym wywalczył awans do II ligi.

Już jutro pierwszy sprawdzian . Powodzenia.

Komentarze (48)

Johny | 2021-09-17 22:46

Nowy trener - otwieramy nowy rozdział.
Pora na manifestacje siły. Zadbajmy o frekwencję. Walczmy o naszą piłkę najlepiej jak możemy: stawny się tłumnie na sektorze i głośnym dopingiem pomóżmy w walce o być albo nie być piłki w naszym mieście.

Misio | 2021-09-18 08:40

Nie chcę siać paniki, ale trzeci dzień pada i to dosyć intensywnie. Wczoraj mecz w Rzeszowie został odwołany. Na nowej płycie. Orientuje się ktoś jak z tym u nas?

Fanatyk38 | 2021-09-18 09:27

Ktoś ,coś ,podobno widział jak Marek ,Wojtek , Monika , Mateusz i reszta spijają od wczoraj więc powinno być lux.

Młodynie | 2021-09-18 10:06

Jest system odwadniania więc powinno być ok. Chyba że Nowak się nie zgodzi aby nie niszczyć murawy jak podczas meczu Stali Rz z Garbarnią

Kamykrah | 2021-09-18 10:51

Nowak to niech znacznie działać żeby PCPN zarabiało na siebie,no chyba że ma plan pięcioletni dla ośrodka.
Kiedyś piłkarze grali w błocie ,na zmrożonym boisku. Dziś żelki mają problem intensywnie pracować na treningu.

Młodynie | 2021-09-18 11:52

Mecz u nas też może się nie odbyć

Młodynie | 2021-09-18 12:00

na 90 procent spotkanie odwołane klub boi się kontuzji

Stalowiak40 | 2021-09-18 12:03

A co jak bedzie padac na okraglo we wrzesniu? to sobie bedzie odwolywac? nie robcie jaj i posmiewiska z tego klubu. Takie centrum pozal sie i deszczyk przeszkadza? Paranoja.. dawniej to sie w blocie gralo a zazelowanym baranom deszczyk przeszkadza???

Stalowiak40 | 2021-09-18 12:04

JAk odwolacie to sie skompromitujecie doszczetnie. Grac a nie narzekac na deszczyk1!!

Maniek | 2021-09-18 12:10

Kudłaty pajac sie lansował na boisku, przychodzi deszcz i są problemy? Ale ten klub upadł, niesamowite:-) ODwolywac sobie moze Wólka, Sieniawa gdzie maja kurniki a nie centrum w ktore wsadzono tyle kasy:-) Tak jak wyzej sie spytam co zrobia jak bedzie lało cały wrzesien? odwolaja wszystko?:-)

Młodynie | 2021-09-18 12:28

Na ten moment drenaż trzyma jednak nie wiadomo jak dużo wody może przyjąć do tego dochodzi troska o brak kontuzji. Dzisiaj tak naprawdę nie opłaca się nam grać. Trener tylko przez dwa dni widział drużynę

=1938= | 2021-09-18 12:38

Vo Ty mlodynie pitolisz? Jedynym który moze odwołax mecz gamoniu to jest sedzia jak stwierdzi ze stan boiska sie jie nadaje do gry a nie dyrektor ze mu sie boisko popsuje. Kontuzje? Facet wieksze prawdopodobienstwo doznania kontuzji jest na suchej murawie wiec po to leja woda jak jest susza. Ale skad Ty możesz wiedziec o takich rzeczach. Ogladnij sobie mecz z tego sezonu Plocka z Lubinem. Tam woda stala na murawie i sedzia stwierdzil ze stan boiska jest ok do rozegrania meczu. Nie siej fermentu.

=1938= | 2021-09-18 12:40

Poetarzam jeszcze raz. Tylko główny sedzia może odwolac mecz ze wzgledu na zly stam boiska a nie nasz prezydent Dyrektor PCPN czy sam Pan Bóg.

Młodynie | 2021-09-18 12:41

Ostateczną decyzję wydaje sędzia jednak podczas meczu Stali Rz z Garbarnią to Nowak nie chciał aby mecz się odbył ze względu na troskę o murawę. Nie chciał aby została uszkodzona. Wymiana sporo kosztuje

=1938= | 2021-09-18 12:44

Gosciu bo Stal Rzeszow wynajmowala boisko i wtedy mial prawo a teraz nie ma. Zeozum to i nie pisz glupot

=1938= | 2021-09-18 12:46

A po drugie są zbudowane baseny po to aby zbierac deszcxowke do podlewania murawy. Czyzbyś nie wiedzial o czymś takim?

=1938= | 2021-09-18 12:50

Także z racji ze pada i wygodniej ogladac mecz w domu z piw wrece wszyscy na stadion taki sam koszt a trzeba zawodnikom pokazac ze my sie o zel na glowie nie boimy i na trybynach jestesmy

Stallzks | 2021-09-18 13:01

Sytuację rodem z okręgówki jak w Grębowie, czy kiedyś było do pomyślenia odwoływanie meczu z powodu poniesienia kontuzji? Haha absurd , piłka nożna jest sportem kontaktowym, młodynie nie kompromituj się, taki dzban ma fuchę w urzędzie miasta jak Ty? Proszę Cię, ogarnij łeb

Adams | 2021-09-18 13:02

A niech tylko błazny spróbują odwołać mecz przez padający deszczyk ... .
Dawniej grano w duzo gorszych warunkach i nie było narzekania grać trzeba było a teraz zawodowi piłkarze robią sie na panienki aż ręce opadają widocznie w dalszym ciągu chcą kompromitować klub

Adams | 2021-09-18 13:04

W innej pracy fizycznej w terenie nie ma zmiłuj i litosci dla pracowników trzeba pracowac nawet i w duzo gorszych warunkach jak ulewy itp

Misio | 2021-09-18 13:13

Tu nie chodzi o to czy się komuś chce grać, czy nie. Warunki do grania ( temperatura i lekki deszcz) są idealne. Tylko stan murawy. Przy tak długich i intensywnych opadach żaden system nie jest w stanie odprowadzić w całości wody. Nawet na Bayernach i Barcelonach. Chodzi o to czy jest sens rozegrać mecz, który z grą w piłkę niewiele będzie miał wspólnego. W takich warunkach rządzi przypadek. Tu będzie się liczyć laga i gaz. Tu zdecydowanie łatwiej się bronić, a o wyniku decyduje przypadkowy gol. Na koniec efekt jest taki, że albo murawa do wymiany albo gramy do zimy na zrytym boisku.

=1938= | 2021-09-18 13:41

Misio z całym szacunkiem ale nie przesadzaj ze boisko zryja po jednym meczu. Kolejny jest za dwa tygodnie wiec spokojnie doprowadza murawe do bardzo dobrego stanu. A z drugiej strony to voisko ma sluzyc zeby wygladalo czy do rozgrywania meczów. Przestancie tak srac ogniem ze po takich deszczach z voiska nic nie zostanie. Przeciez oni na nim nie trenuja tak jak kiedys pierwsza druzyna

Misio | 2021-09-18 13:51

=1938= popatrz jak po takich "deszczykach" trzydniowych rzeczki wylewają i ile robią szkody.

Fanatyk38 | 2021-09-18 13:52

Dalej czytacie tego błazna co sieje ferment i macie temat do dyskusji po chu...u.

Mecz jest . Koniec .kropka.

Stalowiak68 | 2021-09-18 14:00

Mecz ma być i kropka. Boisko zryją to od tego jest obsraniec jeden z drugim zeby doprowadzić do porządku. Za co Nowak bierze kase,bo wychodzi że za pierdzenie w stołek. Młodynie w ...j

Misio | 2021-09-18 15:45

Boisko super, tylko gdzie kibice?

Misio | 2021-09-18 16:57

Już wiem gdzie byli kibice. Stali w korkach bo ktoś fajnie zorganizował trasę biegu! Pół godziny przed meczem dojazdówkami do stadionu.

Kamilosss | 2021-09-18 17:29

Na szczęście nie posłuchałem i odpuściłem oglądania i płacenia za tę żenade :)

Młodynie | 2021-09-18 17:31

Trener ma ich nauczyć gry po 2 treningach ? Pewnie nawet niektórych nie zna z imienia i nazwiska

Sciemaa | 2021-09-18 17:32

oni sa wielcy

Młodynie | 2021-09-18 17:34

Też materiał ludzki jest słaby. Brakuje im umiejętności

Aleksander | 2021-09-18 17:34

Jeszcze nic straconego. 0:2 to bardzo niebezpieczny wynik jak mówią fachowcy piłkarscy. Można ten mecz jeszcze wygrać. Nie takie cuda się zdarzały w piłce nożnej

Aleksander | 2021-09-18 17:37

W Kielcach z Koroną wygraliśmy 2:3...do 80 minuty przegrywając 2:0... no i proszę juz jest 1:2

Vielitz44 | 2021-09-18 17:40

Miałem cichą nadzieję, że grają przeciw trenerowi, a tu jednak po prostu jesteśmy ciency...

Młodynie | 2021-09-18 17:47

remis już jest

Vielitz44 | 2021-09-18 17:48

Chętnie odszczekam ;) walczyć Stalówka.

Młodynie | 2021-09-18 17:55

Wyciągneli remis

Vielitz44 | 2021-09-18 18:01

Z 0:2 na remis, to chociaż wola walki jest.

Jacek22 | 2021-09-18 18:03

Przynajmniej byłoa jakas walka, miałem wrażenie że Orlętom mniej ta murawa przeszkadzała, mniej slizgali sie po niej itp, a w Stali ciagle sie ktos potykał. Warto wspomniec ze Orleta sa w tym sezonie bardzo mocne, rywal byl bardzo ciezki. JEst postep bo walczyli o zwyciestwo do konca. Jakimiuk trAFiona zmiana, wszedl i dal duzo jakosci. Dobry remis na poczatek dla nowego trenera.

Misio | 2021-09-18 18:24

Na miejscu naszych "skautów" zainteresował bym się strzelcem dwóch goli dla Orląt. Wszedł w przerwie i mocno namieszał. Ciekawy napastnik. Chyba Maj ma na nazwisko.

Młodynie | 2021-09-18 18:27

Arkadiusz Maj a po meczu Citko bał się rozmowy z kibicami i sobie poszedł

Stallzks | 2021-09-18 18:31

Odstawić persaka taki babol przy ustawieniu przy 1 bramce na jego konto bramka, Włodek grał na środkowego sam, harował, ale brakowało mu momentami wsparcia. Z niczego i Salomon nie naleje, byliśmy dzisiaj zespołem zdecydowanie słabszym, ten remis to remis zwycięski, Orlęta prosty zespół który chce grać w piłkę a na naszą grę niestety ciezko to nazwać grą.
Nie ma jakości nie ma umiejętności więc mimo zmiany trenera nie będzie tutaj cudów.
Śmiało się mogę założyć że za tydzień w Tarnobrzegu do przerwy będziemy 3-0 przegrywali jak widzę co nasi prezentują, chociaż chciałbym się mylić to jednak od początku sezonu tylko z podhalem podobała mi się postawa zespołu, nikt nie ma formy w tej drizyniey poza bramkarzem Smylkiem, taki Drobot to jest cień zawodnika z tamtego sezonu...

Jacek22 | 2021-09-18 18:51

W 1-szej polowie to Stal dominowala, w drugiej przy tej fatalnej murawie jakos lepiej sie czuły Orlęta, Stal się ślizgała a Orlęta jakoś nie. Może to wina obuwia? Przy tej murawie to jest loteria a nie gra. Cieszy to że Siarka tez stracila punkty, jak juz rywale nie sa kołkami z dołu to Siarka tez się męczy.

Młodynie | 2021-09-18 18:52

Podhale też przegrało 1 do 5 z Chełmianką

Stallzks | 2021-09-18 19:08

Jeśli stal dominowała w 1 połowie to to zobaczysz ich dominację w Tarnobrzegu jak siara się po nich przejedzie. Tu nie ma drużyny

Adams | 2021-09-18 19:19

Normalnie remis uważałbym za porażkę ale wobec tego w jakich okolicznościach został wywalczony pozostaje być zadowolonym w końcu nie klękali i nie poddali się po stracie 2 bramek i tak mają grać do końca .

Fanatyk38 | 2021-09-18 19:32

Ludzie , czy wy byliście na tym samym meczu?
Zawody trwają 90 minut i to że powalczyli coś w ostatnich 15 nic nie znaczy. W przekroju całego meczu miażdżącej przewagi nie było widać co martwi.
Tu bez pretensji do trenera bo chłop jest 3 dzień ale zespół gra razem 9 kolejkę i jak tak pojadą na derby to ciężko być optymistą.
Smrody gubią punkty a my nie odrabiamy nic i to jest problem .

Jaszczur | 2021-09-18 19:34

Jak dominowali w pierwszej polowie jak nie stwarzaja sytuacji pod bramka , tylko wrzutki w pole karne na wysokich obroncow tak sie nie gra , ustawienie jednym napastnikiem tez nie słuzy Stali.Persak mam wrazenie ze nigdy niegral na stoperze, Kielbasa i Drobot , Cukrowski ,Olszewski najgorsi zawodnicy!!Bardzo dobrze zagrał, Jopek, Swiderski, , dobra zmiana Jakiemiuk, fenomenalnie zawody Włodka CHorolskiego!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska

Stal Stalowa Wola             Wólczanka W. Pełkińska
2021-10-30, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Hudzik 71

Sędzia: Michał Ficiński
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 14 8-3-3 27
2 Cracovia II 14 8-3-3 27
3 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
4 Podhale Nowy Targ 14 7-4-3 25
5 Chełmianka Chełm 14 7-3-4 24
6 Orlęta Radzyń Podlaski 14 6-5-3 23
7 ŁKS Łagów 14 7-2-5 23
8 Unia Tarnów 14 5-6-3 21
9 Avia Świdnik 14 6-2-6 20
10 Korona Rzeszów 14 5-5-4 20
11 Wisłoka Dębica 14 5-4-5 19
12 Czarni Połaniec 14 5-4-5 19
13 KSZO Ostrowiec Św 14 4-5-5 17
14 Sokół Sieniawa 14 4-3-7 15
15 Podlasie Biała Podlaska 14 1-9-4 12
16 Wisła Sandomierz 14 3-2-9 11
17 Tomasovia 14 1-5-8 8
18 Wólczanka W. Pełkińska 14 1-3-10 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3100) » 1938fc (1572)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1274)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (622) » Misio (617)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 35 513 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 62 413 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 21 780 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 16 340 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.01261