Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Tylko remis z Orlętami.

Tylko remis z Orlętami.
W 9. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z Orlętami Radzyń Podlaski. To spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Niestety to Stal straciła dwie bramki i musiała gonić wynik. W końcówce spotkania udało się doprowadzić do remisu ale nie takiej gry i nie takiego wyniku oczekiwano w Stalowej Woli.

Wieszamy jedną flagę i „doping” ograniczamy do kilku okrzyków w drugiej połowie.

Po ostatnim gwizdku udajemy się w kierunku sektora VIP gdzie zasiadali Marek Citko, prezes, prokurent oraz przedstawiciele urzędu miasta. Niestety nie byli chętni do rozmów więc kilkoma przyśpiewkami dajemy im do zrozumienia co myślimy na temat obecnej sytuacji.

W przerwie , delegacja sympatyków udaje się na rozmowę z Panem doradcą Markiem C, który tłumaczy się ze swoich dotychczasowych poczynań ale o tym i kilku innych wątkach w osobnym newsie.

GKS JASTRZĘBIE - Sandecja Nowy Sącz

Tydzień temu wspieramy przyjaciół w 14 osób na ich meczu w Jastrzębiu. Podziękowania za wszystko.

Stalowe Jastrzębie!!!

Komentarze (33)

1938fc | 2021-09-18 20:50

Nowak przestraszony, Sobieraj nie wiedział co powiedzieć , Citko się schował . Jaka liga tacy gwiazdy na VIP-ie

=1938= | 2021-09-18 21:18

Dlaczego w 18 meczowej nie było Zięby i Radujla? Vzy ktoś zna odpowiedź na to pytanie?

Stalowiak68 | 2021-09-18 21:20

Nadbereżny jakby nas traktował poważnie to Citki by już nie było a noga Nowaka i Zielinskiego nie staneła by już na stadionie. Zobaczcie do czego te kreatury doprowadziły. Są tacy ze się cieszą z remisu z Orlętami,a z czego tu się k..
a cieszyć że drużyna za 4 miliony nie potrafi sobie poradzić z amatorami? Wszystkie tłuste koty Nowaki, Zielińskie i Citki zadowolone, kasa się zgadza a to że klub w czarnej d... oni też mają w d.

Maxtor84 | 2021-09-18 21:37

Ogórki to my jesteśmy

Jacek22 | 2021-09-18 21:59

Bez przesady z tymi amatorami, widze ze juz kazda druzyna naprzeciw Stali to amatorzy, a taklk nie jest. Orlęta akurat są mocne w tym sezonie i maja tez chrapkę na awans. Nie tylko Stal chce awansowac z tej ligi, pamietajcie o tym. Brakowało wykonczenia, dobre panowanie piłka w 1 połowie ale brakowalo ataku, gdyby Swiderski strzelil w bramke a nie w boczna w siatke to moglo by sie inaczej potoczyc, gdyby Lebiodzie wyszedl strzal to moglo byc nawet 2:0 po pierwszej połowie, gdyby murawa byla inna to sadze ze wynik tez smialo by byl dla Stali, bo walczyli ale chyba zawiodlo obuwie, gdyby mieli normalne i sie tak nie slizgali, Orleta jakos sie nie potykali.. a Stalowa albo sie poslizgnal albo potknał.. tak to wygladalo.

Ziom_stal | 2021-09-18 21:59

Ale mamy czasy , cieszymy się z fartownego remisu u siebie z Radzyniem Podlaskim :) hit do tego Stal plecy w Puławach. Piękny weekend ahhhh. Za rok mamy Wieczysta i Hutnika .

Jacek22 | 2021-09-18 22:00

Wbrew pozorom to liga jest mocniejsza niz sezon temu. Wiele druzyn ma spore ambicje i chce awansowac. Nie tylko Stal.

Stalowiak68 | 2021-09-18 22:53

Popatrzcie z kim grały Orlęta i nie bredżcie że mają chrapke na zwans bo za chwilę kazdy kto przyjedzie będzie kandydatem do awansu. To własnie pokazuje że mimo 4 mln. budżetu jesteśmy średniakiem i średniaków sie boimy. Budżet Orląt to niecałe 900 tyś. podaje kurier więc oczym my mówimy. Gdyby trawa była inna ,gdyby trafił, gdybajcie dalej. Wszyscy których namaścił prezudent napychają sobie tylko kasę a my gdybamy i cieszymy się z fartownego remisu.

1938fc | 2021-09-18 23:23

Ktoś mi powie o co chodzi z tym Zielińskim ? Ludzie go chwała , że to niby on jest odpowiedzialny za transfery Świderskiego , Kiełbasy, Berety i że to najnormalniejsza osoba z tego burdelu. Cieszę się że dzisiaj wydarzyła się taka sytuacja po meczu bo może ktoś się ogarnie wkońcu i chyba gosc ma jakieś poparcie kibiców? Dzięki za odpowiedź

Stalowiak68 | 2021-09-18 23:30

Z tego co ogolnie wiadomo Zieliński jest prokurentem i reprezentuje Prezydenta, stoi za tymi transferami, ale i pozostałymi skoro się pod nimi podpisał. Nie ma co ściemniać że to co ch...we to Citko a to co dobre to Zieliński. Odpowiada za cały ten syf ma rów i z innymi, tylko niektórzy próbują go wybielać. A jeśli wg niektórych nie mamy syfu i wszystko jest cacy to popatrzcie w tabelę 3 ligi.

Filip kacper k. | 2021-09-19 09:23

Panowie trzeba sie pogodzic z tym ze w tym sezonie 10 miejsce. Chyba ze ten Bereta jest cudotworca. nasciagali 7 obroncow, a patrzac na kadre nie mamy ani jednego obroncy na ten poziom. (polamatorskri)


PS czy byli kiedyklwiek w naszej kadrze na prestrzeni ostatnich 30- 40 lat slabsi kopacze niz ten olszewski i zelisko?

Adams | 2021-09-19 09:32

Żelisko można porównać do najbardziej przepłaconego amatorskiego piłkarza on nie nadaje się na 3 ligowe boiska jeszcze trochę będzie grał w rezerwach

Adams | 2021-09-19 09:41

W aktualnym składzie do grania o niby awans nadają się jedynie Smyłek , Radulj , Drobotinho , Jopek i Świder reszta do wywalenia

Misio | 2021-09-19 10:25

Jeszcze tydzień temu nie przyszło by mi to do głowy, a jednak dziś twierdzę, że sprawa awansu w tej lidze jest nadal otwarta i nawet my, możemy spokojnie awansować. Chodzi o to, że ta liga jest cholernie wyrównana i na dzień dzisiejszy nawet drużyny z dołu tabeli mogą myśleć o awansie. Dla mnie Siarka nie była i nie jest najgroźniejszym rywalem do awansu. Bardziej obawiałem się Podhala. Natomiast wczorajszy wynik meczu Podhale - Chełmianka uświadomił mi, że ta liga nie ma faworyta. Jednym z faworytów jest teraz też Chełmianka. W końcu bez problemu ograła i nas i Podhale. Siarkę zweryfikują mecze z czołówką. Zastanawiają mnie jeszcze rezerwy Cracovii. Bo jeżeli Filipiak będzie chciał, żeby jego rezerwy grały w 2 lidze, to będzie wzmacniał rezerwy zawodnikami z 1 drużyny i wciągną tą ligę jak Puławy w tamtym sezonie. Podsumowując: na dziś faworytami dla mnie są Stalówka, Podhale, Chełmianka, Siara, Cracovia II, a nawet Orlęta i mimo wszystko KSZO. Na koniec sezonu będzie ścisk w czołówce i może decydować pół punktu czy nawet pół gola.

Ziom_stal | 2021-09-19 10:55

Mówcie co chcecie mamy słabsza druzyne niż rok temu. Bawia się za hajs podatników i tyle . Rok temu chcieliśmy przegonić Puławy ma półmetku , zmieniliśmy skład około 5-10 zawodników klapa Puławy odjechały. Dzisiaj w jakim jesteśmy my a Puławy gdzie my mamy większy budzet . Puławy 6 miejsce w 2 lidze rozjechali Stal Rzeszów. A my cieszymy się ze na farcie z Orletami Radzyn remisujemy po bramce w końcówce. Przed sezon kolejne 10 zmian i wiadomo ze awansu nie bedzie. Taka prawdę. Idziemy droga Motoru co pół rundy zmiana skaldu i klapa klapa klapa . Puławy maja ten sam skład zmienili 3-4 zawodników i tak robią co rundę wzmacniają druzyne i w ciągu 2 lat będę w 1 lidze. A na Stali żerują karierowicze i politycy. Trzeba było zostawić Damiana na trenera gdzie ułożył ta druzyne która nad Puławy pokonała , dołożyć 2-3 doświadczony zawodnikow i byśmy pozamiatali. Awansu nie będzie kasa dalej pójdzie do tych do których ma pójść . My pracujemy na Citko Zelisko i inne wynalazki. A zaraz Hutnik i Wieczysta i długie lata w 3 lidze. Ale skoro wszystkim to pasuje to niech tak będzie. Każdy jest kandydatem do awansu w tej lidze dobry zart

Raul | 2021-09-19 11:38

Ziom Stal 100% Racja. Tylko , niestety Pan Lucek I Jego swita ni Ch..a nie kuma pilki I na niej sie nie zna. A wystarczylo posluchac Tych , ktorzy Stalowke I pilke maja w sercu . Wystarczylo obserwowac polska pilke I np.historie Motoru w 3 lidze ... Dopiero przy Zielonym Stoliku udalo Im sie awansowac .Tam piniondzy nie brakowalo. One nie graja.

Raul | 2021-09-19 11:43

Fidziu na napadzie , I Mroziu w pomocy I nie ma na Nas mocy . A kogo mamy w zamian za nich ???? Szklany Radulj " wieczny talent " co Nic i Nigdzie Nigdy nie osiagnal i Pan Zelisko ze Stajni Citko .Zabawa trwa w Najlepsze .I My za to G...o Wszyscy placimy.

Stallzks | 2021-09-19 11:47

Ziomstal w punkt uwaga, prawa jest taka że mamy najsłabszą drużynę od kilku dobrych lat, chyba że, ta drużyna potrzebuje czasu żeby się zgrać, oby nie było na to za późno, na pytanie czy Stalówka liczy się w walce o awans? Nie sądzę, ta drużyna pokazuje co tydzień jaki ma potencjał na wyjazdach zbierając lanie 3-4 bramkami różnicy, Roland swojej posady nie zachował, ale to zapewne wierzchołek góry lodowej jaki nie gra w tej drużynie.
5-8 to max potencjału tej drużyny. Widziałem tylko jeden mecz dobry tej drużyny z Podhalem Nowy Targ u siebie, reszta to mnóstwo szczęścia albo baty w meczu zasłużone czy tak gra kandydat do awansu- ABSOLUTNIE NIE- TAK GRA ŚREDNIAK.LIGOWY

1938fc | 2021-09-19 11:52

Mówicie że w poprzednim sezonie była mocniejszą druzyna to jak to możliwe że przegrali pamiętny mecz w Radzyniu 4:3 . Tutaj drużynę trzeba zgrać i teraz Bereta musi pokazać swoje umiejętności trenerskie które oczywiście ma. Ma zaufanie kibiców I to napenwo mu pomoże w budowaniu drużyny

Misio | 2021-09-19 12:01

Ziom-Stal w 99% zgadzam się z tym co napisałeś. Zresztą ja o tym pisałem po meczu z Cracovią. Nie zgadzam się tylko z ostatnim zdaniem i podtrzymuję: w tej lidze nie ma wyraźnego faworyta. Chyba, że Filipiak będzie chciał awansu swoich rezerw, to mogą tą ligę zjeść. My mimo tego, że też uważam, mamy gorszy skład niż w poprzednim sezonie jesteśmy nadal wśród faworytów. Kilku faworytów.

Maxtor84 | 2021-09-19 12:03

Ktoś wcześniej pisał odnośnie Olszewskiego. Przydałby się teraz Waszkiewicz. Owszem miał słabsze mecze ale serducha i zaangażowania nie można było mu zarzucić. Po drugiej stronie biegałby Mistrzyk na stoperze Pietrzyk tylko nie wiem z kim drugim i myślę obrona dużo mocniejsza niż teraz. Odnośnie pomocy to wiem że ciężko było by zatrzymać Mrozia bo on sam już chyba chciał zmienić otoczenie podobnie jak Fidziu ale Wiktoruk też mógł zostać bo myślę że tak naprawdę to on nie pokazał do końca swoich możliwości. Świder nie jest zawodnikiem który wejdzie w drybling kiwnie 2-3 gości. On żyje z podań a u nas nie ma mu kto dograć np prostopadłej piłki. Ktokolwiek obserwuje mecze to pewnie dostrzega jak on pokazuje się do podania jak robi sobie miejsce ale jego wysiłki idą na marne.

Ziom_stal | 2021-09-19 12:07

Moim zdaniem faworytem jest Siara bo utrzymała trzon drużyny z dołożyła 3 konkretnych na te warunki zawodników . Prawda taka ze gdyby nie te ich ostatnie 3 fartowne remisy to byłby już spory dystans a tak to dzięki nim jesteśmy w grze taka prawda. Zobaczcie co robi Stefanik bawi się ta liga to taki nasz Mrozinski czy Paluchowski w tamtym roku i tacy zawodnicy robią różnice na tym poziomie.

Młodynie | 2021-09-19 12:09

Stefanik strzela karne miejmy też to na uwadze. Ma co najmniej 2 bramki z karnych w tym sezonie.Siarka nie jest faworytem są nim rezerwy Cracovii

Misio | 2021-09-19 12:59

Ziom ale przecież Siarę te dwa poprzednie remisy wyciągała jak my wczoraj. Oni tam bardziej powinni przegrać. Młodynie Cracovia będzie faworytem, tylko wtedy kiedy będzie im zależeć na awansie. Inaczej odpuszczą. Nie traktuje w roli faworyta Łagowa, Wisłoki czy Unii Tarnów i Korony Rzeszów, ale wiem że wielu faworytów potraci z nimi punkty. Tak samo Podlasie, które ma 6 remisów w 8 meczach.

Maxtor84 | 2021-09-19 14:06

Przecież to było do przewidzenia ze z kasy nie zejdzie a 5 zer to była pewka

Raul | 2021-09-19 15:05

Citko sciagnal tutaj tego no name Bambo i niech z Jego niczym niezasluzonej pensji pokryja Kase za Ta Totalna Glupote . A TEGO LESZCZA CIPKE TO W.........C I TO DYSCYPLINARNIE. Razem zreszta z te trele morele moniki co to wyglada jak g...o , chodorki , zielinskie i inne pasozyto - stforki , ktorych jedyna zaleta , a dla Nas wada jest , ze daja lub ciagna Luckowi.

Raul | 2021-09-19 15:20

Jesli My u Siebie nie potrafimy wygrac z Orletami , juz po 4 totalnych kompromitacjach na poczatku ligi i przy 4 milionowym budzecie w ponad polowie Amatorskiej Kopaninie to ...... Dla tych co nie byli wczoraj na tym Kabarecie to na Stalowka Tv jest skrot . TOTALNA ZENADA . Jak nie widac roznicy ( choc to Orleta byly lepsze ) to po co pchac miliony pieniedzy podatnikow do citkowej i jego skoropodobnych towarzyszy kieszeni ???????? Plus przydupasy b lucka.

Brawo stal! | 2021-09-19 16:03

Coraz bardziej jestem przekonany, ze Rolandem jest zwiazany watek obyczajowy.
Mlody, egzotyczny jak na polskie warunki, bardzo mlody czlowiek, czyt. mlode cialo dla zbocznych politykow w podeszlym wieku.
PGE poprzez decyzje polityczna dostalo nakaz dofinansowania STAL (180 tys.) , Roland ma dostac 240 tys. na 2 lata, czyli z naszej kieszeni poszlo 60 tys. na oplacenie zabawki jakiegos barona polityki polskiej.
Pytanie brzmi, kogo spotkal Roland w Krakowie gdy gralismy z Craxa II?
Nadberazny nic nie mial do gadania, po prostu wykonywal rozkazy z gory.
Jestesmy w czarnej d... pie!
Powodzenia nowemu trenerowi!
Jak nie jestem fanem Adamusa ani Wieprzecia, to wolalbym aby te 10 klockow miesiecznie poszlo na nich, czy na stypendia dla juniorow, niz na zabawke jakiejs zabawki jakiegos zdeprawowanego polityka.

Stallzks | 2021-09-19 16:18

Przyjmują jeszcze jako trenera w Stalówce? Jak za dwa miesięce pracymożna dostać 6 cyfrową kwotę to czego nie, komu muszę naciskać kitu że zrobię wynik?

Brawo stal! | 2021-09-19 16:30

No to jak dofinansowuja na poziomie 550 tys. To jeszcze bardziej jestem przekonany o prawdziwosci moich podejrzen.
Dostalismy wiecej kasy, niz wydalismy na oplacenie zabawki zabawki, I do tego starszy kolega partyjny bardzo zadowolony. Nadberezny sie zgodzil, nic dziwnego, pewnie liczyl na magie I kontakty Citki.
No to Mlodynie, ty wiesz wszystko, wiec komu on nadstawia?
Mam swojego typera, ale potrzebuje potwierdzenie.

Marek1938 | 2021-09-19 18:18

Najlepszym przykładem wazeliniarza jesteś ty młodynie.
Trochę was ponosi z tą mocą Orląt przeciętna drużyna, ale pkazuje jaka liga jest wyrównana. Faworytem noe jesteśmy i nie będziemy bo najzwyczajniej ludzie Kudłatego trwonią pieniądze czego najlepszym przykłafem jest kontrakt Tomasa i paru grajków. Mowił mawet o tym trener Orląt ma konferencji. O pieniądzach jakie u nas rozkradają wszystkie kluby w lidze mogą pomarzyć.

Adams | 2021-09-19 19:31

Żelisko dzis zagrał w rezerwach do tego strzelił gola może akurat się odnajdzie w nizszej lidze bo to raczej poziom dla niego

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska

Stal Stalowa Wola             Wólczanka W. Pełkińska
2021-10-30, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Hudzik 71

Sędzia: Michał Ficiński
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 14 8-3-3 27
2 Cracovia II 14 8-3-3 27
3 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
4 Podhale Nowy Targ 14 7-4-3 25
5 Chełmianka Chełm 14 7-3-4 24
6 Orlęta Radzyń Podlaski 14 6-5-3 23
7 ŁKS Łagów 14 7-2-5 23
8 Unia Tarnów 14 5-6-3 21
9 Avia Świdnik 14 6-2-6 20
10 Korona Rzeszów 14 5-5-4 20
11 Wisłoka Dębica 14 5-4-5 19
12 Czarni Połaniec 14 5-4-5 19
13 KSZO Ostrowiec Św 14 4-5-5 17
14 Sokół Sieniawa 14 4-3-7 15
15 Podlasie Biała Podlaska 14 1-9-4 12
16 Wisła Sandomierz 14 3-2-9 11
17 Tomasovia 14 1-5-8 8
18 Wólczanka W. Pełkińska 14 1-3-10 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3100) » 1938fc (1572)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1274)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (622) » Misio (617)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 15 838 razy
STAL - Radomiak Radom (1:1)
2014-06-08
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 42 178 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 46 343 razy
STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 27 164 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.01201