Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy na derby.

Jedziemy na derby.
Panie i Panowie!!!

Czas na derby !!!

Przed nami kolejny piłkarski weekend. Już w sobotę Stalówka zagra w smrodowie.

Na ten mecz jedziemy autokarami .

Zachęcamy wszystkich sympatyków do wyjazdu. Nagłaśniamy ten temat .

Zapisy do czwartku do godz. 24:00 pod linkiem:

https://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/

Koszt wyprawy to 25 PLN!!!

Osoby poniżej 18 lat - 15 PLN !!!

Zbiórka pod MDK W SOBOTĘ o godzinie 14:00.

Wszyscy na czarno z szalem w ręku.

Hej Stal !!!

Komentarze (46)

Makaio | 2021-09-19 21:04

Póki pisiory rządzą klubem, zostanie on na dnie.

Kamykrah | 2021-09-19 22:35

Stal to my! Jedziemy na smrodów!

Cdncdn | 2021-09-20 09:54

Brawo brawo panie Mariuszu Biel za trafna ocenę i za artykuł w Sztafecie na temat wydatkowania pieniędzy w Stali.Brawo za mocny głos .Nie wiem tylko czy do adresatów to dotrze bo wydaja sie bez wiedzy i bez ambicji oraz umiejętności.Dotyc zy to również piłkarzy.

Stalowiak68 | 2021-09-20 10:10

Brawo Biel, w końcu głosno ktoś to powiedział. Bamda darmozjadów i nieudaczników. Jedyny pomysł to wiecej pieniędzy, coraz więcej pieniędzy a efektów brak. Ze stalowowolskiej piłki na zawsze powinni zniknąć Nowak, Zieliński, Chodorek i Trela.

Cdncdn | 2021-09-20 17:48

Gwoli sprawiedliwości trzeba zaznaczyć ze rezerwy Stali Stalowa Wola pokonały lidera grając w dziewięciu.

Młodynie | 2021-09-20 17:58

Nawet Żelisko strzelił bramkę

Marek1938 | 2021-09-20 21:29

Po wywiadzie z Tomasinio na stw wychodzi na to że Citko oprocz zadbania o swoje interesy i Żelisko nie robi wiele a za caly ten szrot który mamy odpowiada Zieliński. To wyjasnia skąd u nas zarobki przeciętnych zawodników po kilkanaście tysięcy jesli zajmuje sie tym gość ktory w cku odpowiadał za przeglady sanitariatów. Dno.

Marek1938 | 2021-09-20 21:32

Moim zdaniem pozbycie sie Mistrza i Stelmacha też było błedem, bo to nasi i oddaliby wiecej serducha niż te wynalazki mimo iż może teraz byli pod formą to doswiadczenie z 2 ligi mieli.

Młodynie | 2021-09-20 21:44

Mam nadzieję że takich oddanych i pracowitych ludzi jak Andrzej Zieliński będzie w polskiej piłce wiele.Cytat trenera z wywiadu.To Andrzej sprowadził Świderskiego i Radulja i ogarniał większość roboty za Marka Citko.

Pjona_ziom | 2021-09-20 22:11

Młodynie skończ już lizać dupsko Zielińskiemu bo to nudne

Młodynie | 2021-09-20 22:32

Roland też mu liże w wywiadzie po prostu robi dobrą robotę jedyny z tego całego bajzlu się nadaje

Stalowiak68 | 2021-09-20 22:53

Młodynie skończ pie....ć wymieniasz Świdra, Radula a co z resztą patałachów ? Z nimi Zieliński już nie ma nic wspólnego? Świdra za 14 koła nawet proboszcz by ściągnął. Chłopie weź przeztań to jest szrot i to przepłacany niebotycznie ale jak jest napisane do czyszczenia kibli a nie budoeania drużyny.
Chcesz polizać dupsko to idz na stadion i sie brandzluj.

Stalowiak68 | 2021-09-20 22:56

Zieliński z Nowakiem to takie patałachy że od pół roku na pcpn nie mogą naprawić systemu biletowego o zegarze na bocznym n nie wspominając. Moili sie żeby meczu repry u20 nie było bo byłby znowu blamaż. Na bramkach musi ochrona wpuszczać bo biletów nie czyta system. Idź pan w ch...

Młodynie | 2021-09-21 10:46

Roland niczego nie powie dostał na oko 100 tys odprawy więc jest zadowolony

1938fc | 2021-09-21 10:47

Co nic nie powie , mógłby spokojnie powiedzieć ale jak takie błazny pracują w tym portalu to nie mogło się udać

Esende | 2021-09-21 11:49

Roland głupi nie jest, nie nasra do swojego gniazda.

Misio | 2021-09-21 12:33

Z tego wywiadu wynika: NIC. Szkoda linkować i nabijać im wejścia.

Fanatyk38 | 2021-09-21 14:57

Nie wstawiaj tu linku do tego pseudo portaliku.
Kiedyś jasno i wyraźnie daliśmy znać co o nich sądzimy i tego się trzymajmy. Jeb...ć.

Fanatyk38 | 2021-09-21 16:42

A wracając do wypowiedzi różnych osób, m in Marka C w przerwie meczu ...
Już się zaczyna . Ja tego nie sprowadzałem, tamtego podpisali za moimi plecami, trener miał być odpalony dawno ale ktoś inny nie chciał...
Marek najpierw przypisał sobie załatwienie Berety a przy konfrontacji z innymi wyszlo , że jednak kłamie.
Monia i Wojtuś palą frana, że nie mają nic do gadania a na stadionie siedzą 6 dni w tygodniu.
A na końcu nie BĘDZIE winnych tak jak przy spadku bo każdy stwierdzi , że wykonał dobrze swoją pracę.
LN rozda odprawy i nagrody i wszyscy nadal będą się bawić w 3 lidze udając profesjonalistów.

ŻENADA . WSTYD .

Młodynie | 2021-09-21 17:30

Sagatowski też siedzi często na ViPie ale sam nie ma za wiele do gadania.Tylko jednostka która kieruje jest sponsorem klubu.Na tym jego rola się kończy

Filip kacper k. | 2021-09-21 18:06

jeszcze 2 tygodnie i Psitka będzie opowiadał ze nie obiecywał awansu, tylko ze będą walczyć. wszystkie czarne przepowiednie się sprawdzają.

kolejne numery przechodzą gładziutko.

Nie pozostaje nic innego jak wyciagnięcie wniosków ze jest to robione celowo...

Stalowiak68 | 2021-09-22 11:28

To pie....nie słychać od prawie 3 lat. Nadbereżny tylko obiecuje coraz to nowe cuda ma wierzbie a prawda jest taka że obsadził w sporcie wszystko swoimi nieudacznikami i mamy tego efekt. Noeak w nagrodę za spuszczenie klubu kosi 10 k w pcpn drugi " specjalista " od wc z pcpnu bawi sie teraz w piłkę w klubie, do tego znawcy sportu Chodorek i Trela iamy lomplet. To są ludzie odpowiedzialni ze ten bur....l a Citko niby co miał powiedzieć kazdemu z nas jakby naiwny prezydent dał 15 k za nic nie robienie to by skorzystał. Citmo i Tomasino to tylko wierzchołek góry lodowej

Misio | 2021-09-22 13:49

Wie ktoś dlaczego odeszliśmy od grania przy sztucznym świetle? Bo ja tego nie rozumiem.

Adams | 2021-09-22 14:08

Raczej nie trudno się domyślić czemu zrezygnowano z gry przy jupiterach ...chodzi o oszczędności aby było więcej kasy dla klubowych darmozjadów

Filip kacper k. | 2021-09-22 14:09

to tez kolejne klamstwo prezydenta- obiecywal na jednym z portali ze wszystkie mecze beda o 19;38.
Ale klamstwo niektorym przychodzi jak czerpanie powietrza.

Adams | 2021-09-22 14:20

Właśnie puste obietnice i ogłaszanie różnych atomowych rozwiązaniach są jednym z poważniejszych problemów zwłaszcza gdy w klubie aż roi się od nieodpowiedzialnych ludzi

Stalowiak40 | 2021-09-22 14:34

Kudłaty doprowadzi to miasto do ruiny, nie tylko klub pada przez niego ale sluzba zdrowtyia i wszyscy sie stad wynosza bo roboty nie ma. Tylko sie lansowac potrafi a ludzie do lekarza jezdza do Sandomierza, Rzeszowa.. za robota tez. Z Siarka obawiam sie wyniku podobnego z Debicy i Cracovia niestety obym sie mylil

Stallzks | 2021-09-22 14:44

Siara zbije niestety naszą Stal, jak amatorzy są bici w Dębicy Cracovii Chełmie to obstawiam 3-4 do zera dla gospodarzy. Wygra drużyna która jest lepiej zarządzana, przez osoby które znają się na środowisku piłkarskim, nie grają kozaków że pieniędzmi można zwojować piłkę nożną tylko konsekwentnie buduje się zespół, szkoda że tak dobrze wypowiadam się o drużynie ze Smrodowa, obym się mylił i by nasza Stalówka zaskoczyła wszystkich dobra grą i cenną wygraną, ale obawiam się że awans właśnie nam ucieknie bezpośrednio z Siara która wybije nam z głowy uzyskanie dobrego rezultatu.

Adams | 2021-09-22 14:50

W mojej opinii remis z siarkowcami będzie bardzo dobrym wynikiem raczej nie spodziewam się zwycięstwa choć bardzo bym chciał aby stał cud powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu

Misio | 2021-09-22 17:10

Obserwuje czasem z nudów różne skróty meczów, często Siary i zauważyłem, że w tym sezonie to chyba większość goli zdobyli po wrzutkach z rogów, wolnych, a ostatnio w Świdniku po wrzutce "z gry". Oprócz tego kilka karnych. Patrząc na naszych "stoperów", to aż strach pomyśleć. Z Sieniawą strzelili tak 4 bramki do przerwy! 3 z rzutów rożnych i 1 po wrzutce z wolnego. Po za tym nic specjalnego nie grają.

Młodynie | 2021-09-23 18:14

Jeśli przejdziemy Gorzyce w pucharze gramy z Siarka potem

Filip kacper k. | 2021-09-23 22:28

Fundator aktualnego bałaganu, grabarz stalowolskiej piłki nożnej, zwierzchnik najwiekszego nieudacznika w historii lokalnej pilki, najgrorszy prezedent w historii miasta o tym dlaczego oklamal w sprawie godzin rozgrywania spotkan o 19;38:
"To uzasadniona prośba rodziców z najmłodszymi kibicami aby w porze jesiennej, kiedy jest już dość zimno o 20 i rano szkoła, mecze mogły być wcześniej, dzięki czemu będą mogły być całe rodziny. Również wiele starszych kibiców zwracało uwagę, że to zbyt późno o tej porze roku."

nie wiadomo czy smiac sie czy plakac

Misio | 2021-09-23 22:47

Sranie w banie. Mogli chociaż zrobić o 18.00 i byłby kompromis.

Młodynie | 2021-09-23 22:55

Mecze są w Sobotę głównie jest jeszcze Niedziela aby się nauczyć. Plus na 100 procent nie podoba się to osobom starszym mieszkającym w pobliskich blokach. Tutaj jest prawdziwa przyczyna

Pjona_ziom | 2021-09-23 23:53

Tylko że kibice pokupowali karnety na cały sezon i np.
pracują w sobotę a mecz jest i 13 ...

Nicke | 2021-09-24 08:21

Ale jak przejdziemy Gorzyce i zagramy z Siarka 6.10 to chyba wieczorem, a nie o 16???

Cdncdn | 2021-09-24 08:31

Bardzo dobra decyzja.I nie to ze to tylko moje zdanie ale większości z kim rozmawiam.Wieczorem jest juz naprawdę chłodno a nawet zimno wiec....a poza tym piłkarze tez wola grac kiedy jeszcze jesienne słoneczko przegrzewa. Nawet w Anglii czy Holandii,Belgii mecze są przed obiadem.Tak też było zawsze w Stalowej.A to ze paru udzielających się tu którzy są gotowi rozbierać się przy minusowych temperaturach ma inne zdanie....no cóż...

Nicke | 2021-09-24 08:44

Barcelona gra o 22...

Daro | 2021-09-24 09:21

CDNCDN wiesz dlaczego w niektórych krajach gra się przed południem? Tutaj chodzi jedynie o wpływy z transmisji, żeby lepsze ligi można było oglądać w Azji/Ameryce. Piłkarze Wola grać w słoneczku... tutaj już padłem :D. Wiesz dlaczego dawniej graliśmy nawet i w południe? Bo nie było jupiterów.

Kociak | 2021-09-24 09:42

Mam 3 wolne miejsca w samochodzie na wyjazd do TBG
503 579 361

Misio | 2021-09-24 09:54

CDNCDN a sporty zimowe powinno się rozgrywać w lecie, bo na mrozie dupka marznie?

Cdncdn | 2021-09-24 10:45

Pilka nozna nie jest sportem zimowym.Ot co

Nicke | 2021-09-24 12:00

Jeśli mamy jupitery to korzystajmy z nich, po to były montowane...

Pazimieh | 2021-09-24 12:18

Jak ktoś chce przyciągąć na mecz rodziny z dziećmi to chyba w piwerwszej kolejności wypadałoby wpaść na pomysł obniżenia cen biletów za ten serwowany paździeż, zrobienie jakiś biletów rodzinnych, dodanie do biletu dla dziecka jakiegokolwiek upominku klubowego. Ale nie, lepiej pierdo***, że mecze są za poźno, albo kur** za zimno. Szok!

Misio | 2021-09-24 12:53

CDNCDN to dlaczego te łobuzy z ekstraklasy grają w grudniu i lutym? Szkoda z Tobą dyskutować. Najlepiej jakby grali w niedzielę po sumie i ksiądz procesją podprowadził Cię z gromadką dzieci pod stadion. No i podgrzewane fotele i popcorn gratis dla was.

Misio | 2021-09-24 13:01

Wracając do jutrzejszego meczu. Ze składu sprzed roku został tylko Jopek i Khorolski. Jest jeszcze Zięba, ale rok temu złapał kontuzję na rozgrzewce i nie zagrał. Ten fakt tłumaczy dlaczego Włodek był kapitanem jak nie grał Jopek. Po prostu najdłuższy staż w drużynie. PS. CDNCDN na jutro zapowiadają 20°C i mecz do słońca możesz jechać.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska

Stal Stalowa Wola             Wólczanka W. Pełkińska
2021-10-30, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Hudzik 71

Sędzia: Michał Ficiński
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 14 8-3-3 27
2 Cracovia II 14 8-3-3 27
3 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
4 Podhale Nowy Targ 14 7-4-3 25
5 Chełmianka Chełm 14 7-3-4 24
6 Orlęta Radzyń Podlaski 14 6-5-3 23
7 ŁKS Łagów 14 7-2-5 23
8 Unia Tarnów 14 5-6-3 21
9 Avia Świdnik 14 6-2-6 20
10 Korona Rzeszów 14 5-5-4 20
11 Wisłoka Dębica 14 5-4-5 19
12 Czarni Połaniec 14 5-4-5 19
13 KSZO Ostrowiec Św 14 4-5-5 17
14 Sokół Sieniawa 14 4-3-7 15
15 Podlasie Biała Podlaska 14 1-9-4 12
16 Wisła Sandomierz 14 3-2-9 11
17 Tomasovia 14 1-5-8 8
18 Wólczanka W. Pełkińska 14 1-3-10 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3100) » 1938fc (1572)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1274)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (622) » Misio (617)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 305 razy
Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 34 161 razy
Świt Nowy Dwór M. - STAL (0:2)
2014-06-01
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 29 671 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:3)
2016-04-24
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 18 293 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.01363