Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jutro gramy!!!

Jutro gramy!!!
Szanowni Kibice!!!

Już jutro STALÓWKA zagra w smrodowie.

W związku z tym, że odpadł nam jeden z przewoźników a zainteresownie wyjazdem jest spore,

KTO MA MOŻLIWOŚĆ , ORGANIZUJE AUTO I SKŁAD DO AUTA

LUB PODJEŻDŻA SAMOCHODEM NA ZBIÓRKĘ I ZABIERA SKŁAD .

AUTO TANKUJEMY PRZED PRZYJAZDEM pod MDK !!!

Zbiórka pod MDK O 14:00 !!!

NIE SPÓŹNIAMY SIĘ !!!

Ruszamy WSZYSCY RAZEM ze zbiórki.

Bilety będą sprzedawane TYLKO I WYŁĄCZNIE POD MDK !!!

Każdy z auta ma przygotowane 15 PLN na bilet !!!

Osoby bez własnego transportu 25 PLN !!!

Osoby poniżej 18 roku życia 15 PLN !!!

WSZYSCY NA ZIELONO LUB CZARNO Z SZALEM !!!

UDOSTĘPNIAMY TEN POST !!!

Do zobaczenia!!!

Hej STAL !!!

Komentarze (105)

Adams | 2021-09-25 00:43

Chciałbym aby Stalówka dziś wygrała choć szczerze jak pisałem remis będzie satysfakcjonujący.. .
Porażka nie wchodzi w grę wręcz można napisać przekreśla walkę o awans więc ten mecz jest o wszystko!

Kociak | 2021-09-25 12:06

Wyjeżdżam o godziniev 15, 3 wolne miejsca w aucie
503579361

Sciemaa | 2021-09-25 13:14

Wyklnac trenera ze balona nie wstawil.

Maxtor84 | 2021-09-25 13:36

A to czemu o bramkę to ja sie nie martwię

Młodynie | 2021-09-25 13:44

Smyłek akurat jest jednym z lepszych bramkarzy jacy u nas grali od dłuższego czasu

Maxtor84 | 2021-09-25 13:47

Dokładnie

Sciemaa | 2021-09-25 14:32

A to ze byly trener bramkarzy dostal wczoraj trenera bramkarzy z ukrainy??? w porzadku? Tak Balon dostal trenera..

Sciemaa | 2021-09-25 14:38

Wolicie Smyłka niz swojego pewnego goscia? to tak jak z awanse bedziemy sie sezonami bawic.. z najwiekszym miejskim budzetem.

Maxtor84 | 2021-09-25 14:44

Ja wole Smylka

Sciemaa | 2021-09-25 14:48

No to ci gratuluje bo chyba nie wiesz co to derby... i inowy trener.

Cdncdn | 2021-09-25 15:18

Wietecha to emeryt i miejsce jego jest w szatni jako autorytrt a nie na boisku do grania.

Maxtor84 | 2021-09-25 15:34

Sciema nie masz czego gratulować to nie tylkooje zdanie :) zgadzam sie z komentarzem wyżej

Sciemaa | 2021-09-25 17:09

CDNCDN wolidz dziadzia jako trenera? kolejnego naszego wystawili a ty szczesliwy?

Stalowiak40 | 2021-09-25 17:48

I po awansie i to po meczu po którym Siara niezasluzyla nawet na remis.. niech toi ku... trrafi!!!!

Młodynie | 2021-09-25 18:00

Wywalić Citkę natychmiast to już jest koniec. Najsmutniejszy jest fakt iż strzelił nam zawodnik urodzony w Stalowej Woli

Ziom_stal | 2021-09-25 18:02

Kogo tam obchodzi awans . Faktura zaraz zostanie wystawiona przez Marka 10 , Roland odprawa 100 tys , Zelisko 6 tys i się zgadza. No tak a my pracujemy na to. O reszcie tych kopaczy nawet nie wspomnę. Rozwiązanie atomowe dobre. To się w głowie nie mieści co oni zrobili z tym klubem macie politykę.

Adams | 2021-09-25 18:05

No i przej.ebali miernoty ...koniec marzeń o awansie tylko naiwny frajer będzie wierzył że może być lepiej

Młodynie | 2021-09-25 18:10

Nowy trener bramkarzy nie jest z Ukrainy tylko z Białorusi. Denis Parechin były reprezentant tego kraju i zawodnik Dynama Mińsk. Uciekł do Polski z przyczyn politycznych

Adams | 2021-09-25 18:14

Z tymi żałosnymi grajkami nie ma mowy o żadnym awansie ... szkoda trenera musi przez kilka miesięcy wystawiać do składu przepłaconych błaznów bez ambicji .
Może czas na surowe kary finansowe lub aneksy do umów z obniżką zarobków ewentualnie wstrzymać wypłaty to by się wzięli bardziej za grę

Młodynie | 2021-09-25 18:23

Kary finansowe w praktyce są dopuszczalne. Rok temu właściciele Lecha Poznań ukarali zawodników w podobny sposób. Tylko u nas jest kółko wzajemnej adoracji więc raczej pomysł nie przejdzie

Maxtor84 | 2021-09-25 18:27

Boże co się stało z Jopkiem .... Tak strasznie obniżył loty że masakra podania tylko do tyłu do przodu przeważnie niedokładnie TRAGEDIA .... wg nie mamy gracza który próbuje w środku kiwnąć zrobić przewagę podać prostopadle. Jeszcze Radulj kontuzja na dłuższy czas...

Adams | 2021-09-25 18:34

W myśl pewnej zasady : jak pracujesz taką gażę otrzymujesz
Aktualnie ci leserzy nie zasługują nawet na 500 zł do wypłaty

Slyys | 2021-09-25 18:36

Po prostu mamy bardzo słaby zespół. Spójrzmy prawdzie w oczy - tu nawet niejaki Special One nic by nie zrobił z tymi dziadami bez ambicji. Wystawia to co ma a ma to co menagerowie wcisnęli do tego klubu. Szczerze to po wioskach w A klasie, okręgówce grają ludzie którzy nie odstaja niczym od naszych zawodowców. Mozna by za grosze wziąc tych chłopaków i nie byłoby gorzej, Ciekawe czy jacus skauci jeżdż na mecze tych niższych lig by poobserwować, czy tylko bierzemy tych przywiezionych w teczkach?

Adams | 2021-09-25 18:37

Wielka szkoda nowego trenera wszedł w takie bagno w którym za wiele nie może zrobić

Nicke | 2021-09-25 18:37

Było zostawic Damiana Skakuja Mistrza i Stelmacha, ale nie po co...

Młodynie | 2021-09-25 18:44

Radulj wypada do końca rundy

Adams | 2021-09-25 18:46

Za porazke w prestiżowym meczu obowiązkowo musi być kara ! jeśli nic w tym aspekcie się nie zdarzy to jak jawne przyzwolenie na dalsze ośmieszanie klubu

Vielitz44 | 2021-09-25 19:03

NICKE - tak bo Mistrzu i Stelmach robili nam grę :) tu brak gracza typu Mroziński, po jego odejściu nie mamy klasowego ofensywnego pomocnika i tyle. Środek nie działa. Miał go zastąpić Radulj, podpisał kontrakt, zagrał pół dobrego meczu i zakończył występy, daliśmy się nabrać.
Obecnie trener NIE MA kogo wpuścić, nawet jakby coś chciał zmienić to nie ma jak - nabrali graczy, a tu mamy ławkę na max okręgówkę (a połowa 1 składu na środek 4 ligi).

Sciemaa | 2021-09-25 19:08

Nowy trener bramkarzy... malo kasy w budzecie klubu klubu?

Młodynie | 2021-09-25 19:17

Ktoś ich chyba musi trenować a Wietechy nie chciał Citko ze wzgłedu iż według niego grający zawodnik nr 2 w bramce na ten moment nie może decydować o obsadzie bramki. Chociaż na temat tego Białorusina trudno szukać jakiś informacji poza transfermarktem

Sciemaa | 2021-09-25 19:30

Mlodynie... moze ty ich potrenujesz? bo mysle ze Tomkowi kunsztu nie blakuje. Potrzebny nam trener z Ukrainy?

Młodynie | 2021-09-25 19:31

Białorusi Citko uznał że jest potrzebny do tego sam się do nas zgłosił. Był wakat po Domanieckim a Balona kategorycznie nie chcieli

Jaszczur | 2021-09-25 19:31

Ja za porazke obarczam trenera bo wstawienie Zelisko w pierwszym skladzie to kompromitacja ! Chyba ze Sitko mu kazał to co innego. Nastepnie zmiana Drobota ktory gral super to mnie zdziwilo ! Tylko Drobot , Chorolski, Swiderski i ... Klepacki mieli najwiecej ambicji i checi do gry , reszta to spacerowicze.

Misio | 2021-09-25 19:45

Zaangażowania w tym meczu odmówić im nie można. Walczyli. Do remisu zabrakło szczęścia. Do zwycięstwa umiejętności...i tyle.

Młodynie | 2021-09-25 19:52

Jakiego szczęścia grało może 4 zawodników w tym Świderski Drobot Khorolskyi resza człapała. Niestety ale dostają sporą kasę za taką padakę i dopóki ktoś ich nie ruszy( ukaże finansowo co ich zaboli najbardziej ) będziemy nadal oglądać ten dramat. Czy stoją czy leżą kasa co miesiąc płynie tutaj jest przyczyna lenistwa i braku ambicji

Młodynie | 2021-09-25 19:53

Co najwyżej za porażkę zbierze trener jak w wiekszośći przypadków w Polsce. U nas w kraju piłkarz jest nietykalny. A tak naprawdę ma największy wpływ na wynik

Stalowiak40 | 2021-09-25 20:00

Przeciez ta cala kadra jest g... warta. Zapowiedzia moze nie byly kompromitacje z Cracovia czy Chełmianką, ale juz przegrana ze Zdziarami drugiej druzyny. Tak właśnie. Bo tam grało 8 zawodników z podstawrowego składu!!!! a i tak potrafili przegrac z 41 letnim inzynierem w ataku i niewiele mlodszymi kolegami!!! To zapowiadalo kleske i jest klęska. Choc dzis walczyli, ale brakło umiejetnosci. Umiejetnosci ktore wyszly w meczu z amatorami ze Zdziar. Pozniej tym samym Zdziarom miejsce w szyku pokazały rezerwy Siarki grajacy młodym skłądem.. a majacym o wiele mniejszy budzet od Stalowej.. W zyciu nie przypuszczalem ze moze dojsc do ewenementu ze grajki zarabiajace po 8 tys beda przegrywac na wioskach.. to jest ewenemenet na skale swiatowa.. Siarka nie ma tyle kasy, ale ma druzyne i dzis tez szczescie bo nie zasluzyli na zwyciestwo.

Jaszczur | 2021-09-25 20:44

To trener ustala sklad ! Nie widzi ze Cukrowski, Persak , Zeliako mają problem z szybkoscią? Przez 30 min pierwszej polowy to prubowali przeszkadzac Siarce w grze ,Siarka do przerwy oddala 6 strzalow , Stal 1 . Tu trzeba odsunac niektorych zawodnikow do rezerw i dac szanse pokazania sie innym np Klepackiemu , a gdzie jest Hudzik ,Grabarz oni sa 1000 x lepsi od Zelisko . !

Młodynie | 2021-09-25 21:26

Citko się pozbył Waszkiewicza który chciał zostać w Stalówce do końca kariery a wcale nie był gorszy od obecnych bocznych obrońców

Młodynie | 2021-09-25 21:36

A następny as Duda który po przegranym meczu w ten sam dzień chodzi na mecze Motoru i bawi się na sektorze ViP. I jak on ma oddawać serce dla drużyny

Marek1938 | 2021-09-25 21:36

Młodynie skończ pi....ić bo nie masz pojęcia o czym piszesz. Lizałeś du...e Luckowi i całej spółce a ostatnio Zielińskiemu, więc się pytam kto ściągnął ten szrot bez ambicji. Jeszcze k...a trener z Białorusi. Bogacze się znaleźli. Jesteśmy na kolanach i tyle w temacie. Dziękujemy Lucjusz i nieudacznicy

Sciemaa | 2021-09-25 21:43

rozprawili sie z klubem.

Stallzks | 2021-09-25 22:00

Nie ma zespołu, nie ma drużyny, kolektywu, co by chcieli grać ani umiejętności które idą z tym w parze. Wolałbym oglądać swoich chłopaków którzy za 3 razy taniej niż blamaż obcych gości którzy herb stalówki mają za szmatę. Rozwaliliscie zespół, hanbicie tą drużynę!

1938fc | 2021-09-25 22:25

Nie ma nic , ku....a . Jest mi przykro tak po prostu. Lucek gdzie reakcja

Młodynie | 2021-09-25 22:29

Jaka reakcja ? On nic nie zrobi. Na mecze nawet już przestał chodzić. A dzisiaj na błoniach zadowolenie i uśmiech na twarzy jak u niektórych kopaczy po Cracovii

Ziom_stal | 2021-09-25 22:37

Panowie jest Ok , zaraz nowy miesiąc wypłaty czekają. Taka stratę to mieliśmy w połowie sezonu do lidera . I nie mówmy ze my graliśmy dobrze a Siara słabo . Zazwyczaj to działało na nasza korzyść cud ze Siarka remisowała bo byłoby 15 pkt. Jeżeli Lucjan nie wywali tej bandy PiSowcow w tym tyg to ja nie wiem . Co oni wyprawiaja !!!!!! Takie tragedii długo nie było . Banda najemników. Kto im dał takie pensje . Oddawać pieniadze nas ludzi pracujących na to !!!! Skandal taki budzet i taki dramat . Kto się za to wkoncu wezmie Lucek odezwij się

Adams | 2021-09-25 23:20

Powtórzę raz jeszcze o czym niedawno pisałem z całego składu jedynie czterech się nadaje do grania reszta czyli prawie cały skład do wymiany.
Jesli dla grajków nie będzie żadnej kary lub jakiegoś ultimatum wyjdzie totalna olewka na ten cyrk jaki jest

Adams | 2021-09-25 23:25

Ciekawe jak marne pokraki zagrają w Gorzycach co do wyniku mam spore obawy

Adams | 2021-09-25 23:31

Pewnie po dramatycznie słabej grze wymęczą 1:0
Naprawdę tak słabego składu w Stalówce nie było od kilkunastu lat - zero jakości i prawie żadnej ambicji

Ziom_stal | 2021-09-26 08:07

ADAMS Ci ludzie nie maja klubu w sercu to najemnicy których przyszły po hajs. W jakim klubie 4 ligi ktoś placi takie pieniadze ? Nikt z tych zawodników nie nadaje się na 2 ligę . Może Świderski ? Może bo jakby ktoś go chciał to by gral wyżej. Zelisko ? Poziom 5 ligi (jesteśmy w 4) i można tak wymieniać i wymieniać

Dominik82 | 2021-09-26 08:12

Rok temu bilans gier 3 zwycięstwa 8 do 1 w bramkach. Wystarczyło na taki wynik dwóch zawodników Fidziukiewicz i Mroziński.

Dominik82 | 2021-09-26 08:15

Dlatego Mroziński gra w 1 lidze, Fidziukiewicz wiadomo, że jeśli Motor nie awansuje do 1 ligi długo miejsca nie zagrzeje i też ma ambicje na grę w wyższej lidze.

Dominik82 | 2021-09-26 08:25

Siarka nic szczególnego nie zagrała. Mecz który bez oprawy kibiców po obydwu stronach bez echa. Taka 4 liga. Wynik na 1 : 0 lub 0 : 0. We wcześniejszych komentarzach 4 : 0 do przerwy, przejadą się po nich. Nic szczególnego nie grali. Siarka nie ma parcia, nie ma mieszania się polityki do sportu, dowodzi jeden człowiek od wielu wielu lat, kibice nie wchodzą do szatni zawodników, nawet jak w poprzednim sezonie przegrali ze Stalą 1 : 4 i 4 : 0 żaden kibic nie pojawił się w szatni. Mają młody ambitny zespół wsparty 3 zawodnikami doświadczonymi (Stefanik, Janeczko) i to na tą 4 ligę zupełnie wystarcza. Jeden trener z zewnątrz, II trener swój trener bramkarzy swój. Najlepiej zarabiający zawodnik czyli Marcin Stefanik nie uwierzylibyście nigdy jakie ma pieniądze wynikają z kontraktu.

Dominik82 | 2021-09-26 08:29

Piszecie że w poprzednim sezonie Puławy zjadły tą ligę i jest w tym dużo prawdy. Tylko przegrały jeden mecz właśnie z Siarką w Tarnobrzegu 2 :1. Też nie mieli jakiegoś Dream Teamu. Paluchowski i Rozwadowicz dwóch zawodników, którzy zrobili awans.

Dominik82 | 2021-09-26 09:00

Ostatnio przeglądając komputer znalazłem barażowy mecz o 1 ligę z Heko Czermno. Krótkie porównanie składów z tamtego meczu ilu naszych chłopaków wtedy, a ilu dziś. Nazwiska Wietecha, Kasiak, Kusiak, Drabik, Sałek, Ożóg, Gęśla, Stręciwilk, Tur. Niestety w obecnym składzie pierwszej 11 nie znalazłem nazwiska, którego kariera w wykazie na 90 minut zaczynała się od kluba Stal Stalowa Wola. Nie było stadionu graliśmy w Gorzycach. Potrafiliśmy ograć Podbeskidzie czy Polonię Warszawa mającą w składzie Kosmalskiego czy Mąkę.

Dominik82 | 2021-09-26 09:07

W Tarnobrzegu też mieli okres kiedy polityka mieszała się ze sportem. Pamiętacie ambicje prezydenta Mastalerza i wypływ pieniędzy poprzez Miejskie Spółki na 1 drużynę. Budżet duży, kontrakty spore na tamte czasy, a jak się to skończyło wszyscy wiemy. Z Wigrami Suwałki 0 : 3 u siebie, 3 : 1 w Siedlcach i po awansie i powrót helikopterem na Dni Miasta.

Adams | 2021-09-26 09:23

Właśnie to się dzieje z przepłaconymi grajkami dostali na starcie dostali wysokie zarobki po czym mają gdzieś zapomnieli co to ambicja chyba uznali kasa się należy za samo łaskawe wyjście na boisko

Adams | 2021-09-26 09:29

Jedynie Świder i Drobot ewentualnie Smyłek przynajmniej coś się starają ale z kim mają grać .zwłaszcza gdy Radulj odpadł z gry na 2 miesiące

Dominik82 | 2021-09-26 09:44

No niestety Kamil zawsze był bardzo podatny na kontuzje. Ktoś we wcześniejszych komentarzach napisał "wieczny talent wrażliwy jak szkło". Popatrzmy na ławkę rezerwową we wczorajszym meczu i wszystko mówi samo za siebie

Filip kacper k. | 2021-09-26 09:46

Panowie szkoda strzępić ryja. Z tej mąki chleba nie będzie. my w podkarpackiej 4 lidze (5 poziom rozgrywkowy- jak ro brzmi...) nie awansowalibysmy ta kadra tylko zahaczylibysmy sie miejscach 3-6. Taka prawda. W tym sezonie 10 miejsce- chyba ze wczesniej wycofamy druzyne z rozgrywek- co byloby najlepsza opcja.

Nie musimy grac od b klasy- mozna zaczac od okręgówki bo tam mamy drużynę rezerw.

Zbudowac to wszystko na zdrowych zasadach a nie ma pisowskich banialukach.

Szkoda zdrowia i pieniedzy na aktualny szrot.

Ziom_stal | 2021-09-26 09:48

Śledzę te ligę jakiś czas i trzeba powiedzieć ze Puławy miały od paru lat kręgosłup drużyny zrobiony . Zatrudnił Pawlaka który ściągnął Paluchowskiego Drozdowicza i Bartosiaka. Siarka robi to samo. A Stalowa co ? Co rundę rewolucja wymiana 7-10 zawodników i my mamy tak zrobić awans ? Wieczna rewolucja ?

Dominik82 | 2021-09-26 09:51

Dwa wpisy oddające odbicie lustrzane sytuacji w jakiej jest klub. Bardzo dobre komentarze Filip i Ziom.

Dominik82 | 2021-09-26 10:00

Tylko my mieliśmy trenera, mieliśmy trzon drużyny, można było to kontynuować tylko ktoś wpadł na pomysł pewnie nie bez nacisku ze strony kibiców na Atomowe Rozwiązanie i mamy co mamy. Nie ma co się denerwować bo są dużo większe problemy na świecie. Mniej ta porażka chyba boli niż remis w Podlasiu czy porażka w Dębicy przy prowadzeniu. Jeśli liga zostanie dograna do końca awansują na 100 % rezerwy Cracovi ponieważ Filipiak chce mieć rezerwy na poziomie centralnym, a przepis mówi o dwóch klasach różnicy. Tak więc sezon można grać na spokojnie i dać trenerowi możliwość tworzenia fundamentów pod następny sezon.

Misio | 2021-09-26 10:44

Ten skład może i nie jest zły, ale gdyby pograli że sobą chociaż jeden cały sezon. Brakuje tego Radulja, który jest od kreowania. Drobot pół zawodnika z poprzedniego sezonu. Jednak będzie pewnie tak jak zawsze. Zanim drużyna zaskoczy, zgra się, to wymienią znowu 15 zawodników i w koło to samo. Nikt nie buduje w ten sposób drużyny! Kiedyś Widzew tak robił i chyba Motor. A efekt był ciągle ten sam. Cały czas wielkie plany i oczekiwania, cały czas w czołówce, ale zawsze ktoś zagrał im na nosie i wyprzedził w tabeli.

Misio | 2021-09-26 11:01

Pewnien tarnobrzeski portal "nad Wisłą" umieścił film z akcji po której padł gol. Dla mnie faul Józefiaka na Lebiodzie tuż przed polem karnym. I zamiast my mieć świetną okazję do strzelenia bramki, to Siara wyprowadza kontrę po której strzela nam gola. Khorolski sygnalizował jeszcze spalonego, ale chyba nie miał racji. Natomiast dla mnie nie ulega wątpliwości, że Józefiak wybił Lebiodzie piłkę przez jego nogi. Powinien był wolny dla nas na 18-tym metrze na wprost bramki. Taka sytuacja wypacza wynik meczu.

Adams | 2021-09-26 13:25

Misio ,dalej bronisz te łamagi? w takim razie jak sie podobał mistrzowski strzał z początku 2 połowy wielkiego gwiazdorskiego piłkarza jakim jest Zelisko ?Ten strzał bardziej nadawał się do rugby

Młodynie | 2021-09-26 13:31

W Sandomierzu zarząd dał zawodnikom ultimatum albo 2 wygrane mecze pod rząd albo zabieramy wypłaty. U nas też nie powinni się cackać z zawodnikami. Za niewywiązywanie się ze swoich obowiązków powinna być kara

Adams | 2021-09-26 13:36

Poprawka ... jednak ten wspaniały strzał był autorstwa Klepackiego zresztą kolejny grajek dla ktorego na boisku nie powinno byc miejsca

Misio | 2021-09-26 13:40

Adams nikogo nie bronię, ale też na dziś nikogo bym nie skreślał. Niektórym zawodnikom trzeba czasu, a zespół żeby się zgrał i zaczął dobrze funkcjonować też potrzebuje czasu. Dlatego trener Bereta musi tego czasu trochę dostać. Co do Żeliski, jest silny, dużo walczy, jednak brakuje mu po prostu umiejętności. Przypomnę jeszcze takiego napastnika jak Fidziukiewicz. Po jego pierwszych występach każdy chciał go wyrzucić. Kupę grał nawet w rezerwach, a jak potem z nim było chyba nie muszę przypominać.

Adams | 2021-09-26 13:42

Napisze raz jeszcze kara musi być ... jesli jutro nie zobaczę komunikatu chociaz o karze finansowej uznam to za skandal gdyż jak było mówione za brak efektów pracy i bardzo słabe wyniki wypłaty muszą być adekwatne do wykonywania swojej pracy

Młodynie | 2021-09-26 14:01

Śpiewak z 1 bramką w ESA z Żabolami

Adams | 2021-09-26 16:02

Po meczu pewien zawodnik Siarki dobrze podsumował jak sie powinno grać w 3 lidze wystarczy tylko ambicja i 100% zaangażowania a wyniki same przychodzą .
Ciekawe co pokaża rezerwy w Pysznicy i ilu sie pojawi gwiazdorów z pierwszego składu

Misio | 2021-09-26 17:47

No to chyba ultimatum podziałało w Sandomierzu. Wygrywają w Radzyniu. Niech pogonią jeszcze Siarę za tydzień. Wie ktoś jak nasze rezerwy?

Młodynie | 2021-09-26 18:16

Prezes Wisły uderzył w czuły punkt.Zadziałało za wynik najbardziej odpowiedzialni są piłkarze.Wiec to ich trzeba karać i motywować.Trener niestety zawsze obrywa.Tylko podobne rozwiązanie może coś u nas zmienić .Wypłaty można przekazać np na cele charytatywne

Młodynie | 2021-09-26 18:50

Jest też ciekawy trop do zbadania podobno nie mają kasy na czas co by składało się do kupy przy ich olewaniu meczy

Filip kacper k. | 2021-09-26 19:02

rezerwy wymordowały z brzuchami z Pysznicy 2;1

Adams | 2021-09-26 19:35

Wisła po ultimatum rozprawiła sie 4:2 z Orlętami i to na wyjezdzie ... Stalówka na wlasnym stadionie ledwo zremisowała to swiadczy jak żałośnie słaby mam skład można zaryzykowac tezę w Sandomierzu mają więcej z ambicji

Adams | 2021-09-26 19:47

Nie chce mi sie do konca wierzyc w twittowe rewelacje na temat sporych zaległosci w wypłatach czy przypadkiem nie jest zasłoną dymną aby usprawiedliwić patałachów.
Poza tym przy budżecie 4 mln i sponsorze strategicznym nie byłoby stać na opłacanie grajków?

Ziom_stal | 2021-09-26 20:29

Gdzie takie info o zaległościach ?

Stalowiak40 | 2021-09-26 22:41

JAk oni to zrobili ze majac taką kasę ledwo ogrywają amatorów z Pysznicy? Nigdy nie było chyba w Stalowej takiej sytuacji, przerostu formy nad treścią. W normalnych warunkach przy wydawaniu kasy rozbili by Pysznice 10:0 i kazdegor ywala w okregowce. Kudłaty doprowadzi do ruiny ten klub. Spodziewane są męki z beznadizejną Sieniawą w sobotę.. przy normalnych warunkach człowiek byłby spokojny o zwyciestwo kilkoma bramkami. Będzie kolejna męczarnia jak z Wisła. Żeby tak spie... okno transferowe, gorzej się już nie dało. I macie swojego Radujla, miał byc gwiazda i motorem i g.. z tego wyszło. Transfery to od lat słaba strona klubu i czy kasa marna czy teraz wielka nic sie nie zmienia.. Nasciagali mase obroncow i bramkarzy, po co tego Konefała i Cukrowskiego brali zamiast niego porządnego napastnika lepiej by sciagneli. Zelisko jest slabiutki i przydalby sie taki zawodnik np Sieniawie a nie Stali.

Stalowiak40 | 2021-09-26 22:43

A Kiełbasa niby grał w Resovii a kompletnie tego nie widać, Olszewski niby gral w 2 lidze a kompletnie tego nie widać na tle pół-amatorów.. co wyscie zrobili.. ludzie.

Ziom_stal | 2021-09-27 07:07

10 tys za doradzanie jakiego grajka można mieć na tym poziomie Panowie co tu się dzieje

Maxtor84 | 2021-09-27 08:17

No co zrobili? prosta odpowiedź rozwalili nasz klub. Zobaczcie ile osób juz chodzi na mecze. Została nas garstka i to na młynie i wg na trybunach. Po boisku biegają amatorzy którzy niby gdzieś tam grali ale całkowicie tego nie widać. Ktoś pisał że Kiełbasa gra dobre mecze. To ja się pytam na jakie on mecze chodzi? Mamy lepszych wychowanków a nawet jakby im zdarzały się błędy czy slabsze mecze to wole swojego niż przepłacanego najemnika. Hudzik w tamtym sezonie grał różnie miał czasem wpadkę ale ogólnie wyglądał poprawnie, Grabarz tak samo staral sie walczyl i nawet strzelal bramki. Podobnie jak Mistrzyk czy Stelmach. Nie piszę że oni zbawili by nasz klub ale na pewno nie prezentowali by sie gorzej od citkowego szrotu. Boje się że to wszystko pierdzielnie najemnicy pooechadza sponsorzy tez i któregos dnia nasz klub zacznie wszystko od początku. Z drugiej strony może by to było najlepsze rozwiazanie.

Stallzks | 2021-09-27 09:23

Ktoś zakomunikował zawodnikom przed sezonem że nie widzi się dla nich miejsca w składzie, ktoś kto siedzi całe życie w piłce nożnej wywalił trzon zespołu, do którego trzeba było dokooptować kilka nowych twarzy co wnieśli by swiezosc i jakość do zespołu. W zamian co zostało zrobione? W miejsce swoich ludzi ściągnięto przeplaconych najemników którzy prezentują się Gorzej niż ich poprzednicy, mało tego, za sięgnięcie ich Pan Marek C. inkasuje dodatkowo grube pieniądze co miesiąc, trener stazysta też swoje zarobił w dwa miesiące czasu improwizowanej pracy..
Wniosek jest prosty- znaleźli dojną krowę i się jej trzymają, wszystko odbywa się kosztem klubu, kosztem drużyny, kosztem naszych pieniędzy z podatków, kosztem czasu który wydłuża nasz pobyt w buraczek lidze, kosztem ludzi ze Stalowej Woli, byłych trenerów, wychowanków, należało by mocno przeprosić za zaistniały bajzel, ale jak ktoś dobrze pisał zapewne nikt za to nie beknie...

Misio | 2021-09-27 09:31

Pocieszający w tym wszystkim jest... terminarz. Przed nami 8 meczów z dołem tabeli i beniaminkami. Nadzieja w nowym trenerze, że jakoś to poukłada i wyciśnie z tego maksa. Potem zostaje dobrze przepracować zimę i może coś z tego będzie. Jednak warunek jest taki, że trzeba te 8 meczów wygrać. Sam w to chyba nie wierzę.

Filip kacper k. | 2021-09-27 09:40

8 meczów z rzedu to w tej lidze nie wygrala by Legia. Teraz ciezki boj z Gorzycami a w sobote dramatyczna walka z Sieniawa i to gosci beda faworytami

Maxtor84 | 2021-09-27 09:46

Ja też obawiam się sobotniego meczu z Sieniawą

Misio | 2021-09-27 10:29

Bereta z Ruchem zaliczył serię 17 zwycięstw z rzędu. Więc może to jakiś cudotwórca ;-)

Misio | 2021-09-27 10:39

6 drużyn które jest przed nami gra teraz mecze między sobą. Siara z pierwszej szóstki nie grała z nikim. Fajnie to widać na 90minut w tabeli wyników. Lewy górny róg jest pusty. W pierwszej szóstce odbyły się tylko 2 mecze. Podhale - Chełmianka i Łagów - Podhale. A my graliśmy już z nimi wszystkimi. Tak się jakoś próbuję pocieszyć.

Stallzks | 2021-09-27 12:32

Misio dovrze zauważyłes że nie grali z nikim z pierwszej szóstki bo nas nawet w tym elitarnym gronie nie ma ....

Misio | 2021-09-27 12:46

Wkrótce będziemy! Oni się wykrwawią między sobą, my zlejemy leszczy i będziemy koło 3-4 miejsca ;-)))

1938fc | 2021-09-27 13:15

To prawda niby terminarz łatwiejszy lecz dla mnie ta drużyna to jest największa zagadka ostatnich latach. Można zagrać dobry mecz z faworytem rozgrywek Podhalem a potem zagrać bardzo słaby z Cracovią . Nie umiem powiedzieć czy oni są tak słabi czy cos jest nie tak w strefie mentalnej. Mam nadzieje że Bereta to jakoś poukłada

Misio | 2021-09-27 13:20

1938FC ale to Cracovia II jest głównym faworytem do awansu. Trzeba zacząć wygrywać na wyjazdach. Inaczej się nie da!

1938fc | 2021-09-27 13:26

Przed sezonem na nich nikt nie stawiał , po 10 kolejkach jest faworytem to prawda ale my też zagraliśmy najsłabszy mecz w tym sezonie. Tak jak mówię dla mnie ta drużyna jest kompletną zagadką

Misio | 2021-09-27 13:43

Cała ta liga, to jedna wielka niewiadoma. Cracovia, jak tylko Filipiak sobie zażyczy awansu jest poza zasięgiem wszystkich. I choćbyśmy my, Siara czy inne Podhala się niewiadomo jak spinali, to oni będą mieć najmocniejszy i najlepiej poukładany zespół i sobie po prostu awansują. A dlaczego mogą chcieć awansować? Bo mają bardzo szeroką kadrę i obecnie lidera w CLJ. Gdy będą grać w II lidze, łatwiej im będzie sprzedawać, wypożyczać swoich wychowanków, lepsza kasa z PJS itd. Dlatego dla mnie są faworytem nr 1.

Daro | 2021-09-27 13:52

Ta liga jest dziwna. Podhale wygrywa 6:2 na wyjeździe z Wisłoką, a tydzień później przegrywa u siebie 1:5 z Chełmianką.

Misio | 2021-09-27 14:43

Gdy jeszcze graliśmy w 2 lidze i wiele lat wcześniej ja tą naszą 3 ligę nazwałem "otchłań". Bo kto tam spadał ten przepadał na lata. Przykłady: Stal Rzeszów, Resovia, Motor, Hutnik Kraków, Puławy, KSZO ( nadal w otchłani) kiedyś zdaje się Mielec, chociaż oni jeszcze niżej dołowali. Chyba nigdy nie było przypadku, żeby spadkowicz wygrzebał się z otchłani po jednym sezonie. Teraz jeszcze trzeba dopisać do otchłani Siarę i nas.

Nicke | 2021-09-27 14:51

Wystarczy, ze Cracovia odskoczy na 6 pkt i pozamiatane...

Młodynie | 2021-09-27 15:43

Łukasz Molek nowym asystentem

Stalowiec1938. | 2021-09-27 16:25

a na zdjęciach na vipach w tbg zadowoleni stalowowolscy eksperci zarządający klubem chodorek , trekla ,nowak..........

1938fc | 2021-09-27 16:55

Ktoś mi powie dlaczego Grabarz nie grał u Rolanda w lidze? Pamiętam jak chodziłem na sparingi to zawsze 1 skład, bardzo go Roland chwalił i w pewnym momencie Szymka nie ma nawet w kadrze meczowej ani razu w kadrze. Chłopak ma ogromny potencjał i może właśnie kogoś takiego tutaj z przodu brakuje

Fanatyk38 | 2021-09-27 19:59

Dość wyczerpująco.
Ciekawe kiedy pomysłodawcy projektu zabiorą głos publicznie.
Chyba najwyższy czas na podsumowanie Dotychczasowych poczynań.

1938fc | 2021-09-27 22:08

Brawo Fanatyk38. Czara goryczy się przelała , na Orlętach doszło do pierwszego wku....enia. Ile będziemy okłamywani , musi być reakcja bo Lucek nic nie robi z tym. Chyba że wybiorą się na Gorzyce

Adams | 2021-09-28 00:35

Dzisiaj mecz w Gorzycach ...i tu pytanie czego sie spodziewać?
Ja myslę jesli skład bedzie mieszany wyjdą ogromne mordęgi i zwycięstwo w dużych bólach

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska

Stal Stalowa Wola             Wólczanka W. Pełkińska
2021-10-30, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Hudzik 71

Sędzia: Michał Ficiński
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 14 8-3-3 27
2 Cracovia II 14 8-3-3 27
3 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
4 Podhale Nowy Targ 14 7-4-3 25
5 Chełmianka Chełm 14 7-3-4 24
6 Orlęta Radzyń Podlaski 14 6-5-3 23
7 ŁKS Łagów 14 7-2-5 23
8 Unia Tarnów 14 5-6-3 21
9 Avia Świdnik 14 6-2-6 20
10 Korona Rzeszów 14 5-5-4 20
11 Wisłoka Dębica 14 5-4-5 19
12 Czarni Połaniec 14 5-4-5 19
13 KSZO Ostrowiec Św 14 4-5-5 17
14 Sokół Sieniawa 14 4-3-7 15
15 Podlasie Biała Podlaska 14 1-9-4 12
16 Wisła Sandomierz 14 3-2-9 11
17 Tomasovia 14 1-5-8 8
18 Wólczanka W. Pełkińska 14 1-3-10 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3100) » 1938fc (1572)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1274)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (622) » Misio (617)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 12 040 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 16 277 razy
STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 22 106 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 561 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01245