Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygrana w Gorzycach.

Wygrana w Gorzycach.
Piłkarze Stali Stalowa Wola pokonali Stal Gorzyce i awansowali do 1/4 Okręgowego Pucharu Polski. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla zielono- czarnych.

Do Gorzyc udajemy się w 25 osób i zasiadamy na trybunie z gospodarzami .

Delegacja Kibiców Stalówki obecna była również na Ukrainie gdzie swój mecz w Lidze Mistrzów z Szachtarem Donieck rozgrywał Inter.

Komentarze (37)

Filip kacper k. | 2021-09-29 10:28

Potężne kluby dwa: Inter i Stalówka !

Kamilosss | 2021-09-29 18:15

Wieczysta wygrywa z solidnym 1 ligowcem Chrobrym Głogów w Pucharze Polski.
Za rok będą w naszej lidze. Przygotujmy się na kolejny stracony sezon, bo Wieczysta pewnie zje tę ligę jak Wisła Puławy. Dziękujemy Lucek, Citko, zarząd Stali i piłkarzyki.

Filip kacper k. | 2021-09-29 19:07

Zaplanowany pierwotnie na 6 października mecz pucharowy ze Stalą Stalowa Wola został przełożony na późniejszy termin. Zagramy najprawdopodobniej 27 października.

Fanatyk38 | 2021-09-29 19:50

Skończ już z tą Wieczystą. Kogo to obchodzi.

Stan.aka | 2021-09-29 20:18

do Kamilosa i innych.

a może by takie przeczekanie i na siłę się pchanie do 2 ligi wyjdzie na dobre. W tym klubie potrzeba konkretnego i mądrego planu na lata (przykład cierpliwy Rakowa) a nie panu za planem, który od początku zapewnień zarządzających nie jest dla Nas kibiców wiarą w lepsze rundy i sezony.

SKUPMY SIĘ CO zmienić a nie na SIŁĘ AWANS ZROBIĆ.

Marco | 2021-09-29 20:21

» https://www.youtube.com/watch?v=pcoBhv3BZxQ

Tu dzięki regionalnej telewizji mamy możliwość zobaczenia obiektywnego przebiegu spotkania i opinii OBU trenerów .

Kamilosss | 2021-09-29 20:54

Fanatyk

Nie będziesz mi mówić co mam pisać.

Fanatyk38 | 2021-09-29 22:18

Kamilku biedny. O tym pisano już 100 razy. Jedni zarobią awans a inni będą spadać jak co sezon... My też w pp wygrywaliśmy z wyżej rozstawionymi .
Póki co nie radzimy sobie z potęgami , które mamy w lidze a ty i reszta już martwicie się co będzie za rok.

Spokojnie, LN z cip...ą i resztą ferajny zadba o wszystko. Już piszą nowy projekt.
Tymczasem przygotujmy się na wielkie emocje z Sieniawą.

Adams | 2021-09-29 23:34

No właśnie przed nami mecz z słabiutką Sieniawą.
Przyznam obawiam sie o 3 pkt gdyż z aktualną grą grajków nie sądzę aby mecz był łatwy do wygrania

Makaio | 2021-09-29 23:51

Brawo, Wieczysta!

Filip kacper k. | 2021-09-30 08:26

Z Sieniawa zwycięski remis

Johny | 2021-09-30 08:35

Co wyście załozyli jakiś Fan Club Wieczystej ??? U nas na mecz nie ma komu przyjść, trybuny puste, dopingu zero, a co chwila jakiś wpis o Wieczystej....
Taka refleksja: Do Smrodkowa to ponad trzy stówy pojadą, a na swój mecz to mlyn 40 osób "zapełni" - czasem.... A potem każdy głośno krzyczy i wymaga. Od siebie też trzeba cos dać.
Na całym świecie mecz u siebie jest świętem, nieważne z kim i w której lidze. Bo Oni ( piłkarze, trenerzy, Citki jedne) kiedys stąd pójdą . My z naszą Stalą zostaniemy. I jeżeli możemy coś od siebie dać, to tylko doping i frekwencję. To też pokazuje piłkarzom ,trenerom, sponsorom, że warto może w tą Stal wierzyć i się z nią jakoś łączyć. Wjazdami do szatni możemy jedynie wykreować wizerunek klubu rządzonego strachem. Może pora coś zrobic samemu. No ale w sobotę pewnie znowu pusto i cicho, bo Sieniawa, to nie SIarka na wyjeździe, a poza tym nie ma co wspierac patałachów Citki..... Ja tam bilecik mam, szalik i bluza gotowe i na mecz. Bo dla mnie mecz Stali jest najważnieszym wydarzeniem w dany dzień. Z pozdrowieniem

Maxtor84 | 2021-09-30 08:59

Zgadzam się w całkowicie. Nas powinna interesować nasza drużyna. Wieczysta może namieszać ale może też i to pójść w drugą stronę. Myślmy się o siebie. Na naszym stadionie marność, wiem że nie ma wyników ale właśnie wtedy powinniśmy pokazać że znamy wartość słów "czy wygrywasz czy nie...". Bo ostatnio chyba o tym zapominamy albo po prostu tacy z was kibice

Fanatyk38 | 2021-09-30 10:33

Chyba ...a raczej na 100 % to wam się w główce poprzewracało.
Jak ta banda z LN na czele, dalej będzie robić z klubu cyrk to ludzie prędzej do Rozwadowa na San będą zaglądać niż na Hutniczą.
Matką wielkiej frekwencji NA CAŁYM ŚWIECIE jest sukces. U nas od kilku lat jest bryndza i jedyną odskocznią jest właśnie mecz z Kibicamj gości lub atrakcyjny wyjazd.
Ktoś do tego doprowadził tak??
Teraz winni Kibice bo nie chodzą? Śmieszni jesteście.
Przykład sąsiadki. Mają lidera i młyn zazwyczaj mniejszy niż my a na derby pełna trybuna .
Ogarnijcie łby bo pierd...cie od rzeczy.
Do szatni wchodziło się od zawsze i nie bez powodu.

Młyn w 3 lidze jest praktycznie na każdym meczu , czasami większy niż w 2 ze słabym przeciwnikiem.

Weź 10 kolegów, oni zaproszą kolejnych 10 i bedzie ok. Nie masz znajomych? Dajcie coś od siebie a od reszty się odpie...dolcie bo chu...a wiecie.

Dla sprostowania . Ze Stalowej Woli było ponad 200 plus przyjaciele. I te osoby z tbg są również obecne przy H15 a to, że nie zawsze śpiewają to nie wasza sprawa.




Maxtor84 | 2021-09-30 10:45

Hmmm dziwne trochę bo piszesz "sukces" wyznacznikiem frekwencji tylko tak dla przykładu ile ludzi chodziło na Widzew jak tułał się w ogonach czy na Ruch gdy wylądował na dnie.

Fanatyk38 | 2021-09-30 10:51

Dla takich jak ty wiele spraw wydaje się dziwnych .
I nie porównuj takich Klubów do Stali bo to nie ma sensu.
Lepiej już namawiaj kolegów na mecz

Maxtor84 | 2021-09-30 11:16

Spoko dzięki że mi wyjaśniłeś :) czyli że co Widzew czy Ruch przez samą nazwę to coś innego? Inni kibice? A zawsze wydawało mi się że trzeba uczyć się od najlepszych. Spokojnie ja na meczyk się wybieram chodzę na każdy.

Młodynie | 2021-09-30 11:48

Ruch ma kibiców na całym Śląsku plus spory fan club w Katowicach

Fanatyk38 | 2021-09-30 14:21

Maxtor . Tak właśnie , tylko Ci się wydaje , że masz pojęcie o czym piszesz.

Tymczasem w radiu nasz dobroczyńca, pomysłodawca i twórca projektu "Stal nie pęka" zabrał głos na temat piłki.

I o to mamy odpowiedź , którą Ci cokolwiek rozumni znali już dawno. Niestety, Lucjusz Nadbereżny przebija napompowany przez siebie i cip...ke balonik awansu.

Projekt , zgodnie z oczekiwaniami , poszedł w pizd...u po bagatela 2 miesiącach.
Oczywiście czas rozliczeń w grudniu a teraz chcą normalnie pracować.

Dziękujemy ....hahaha.

Maxtor84 | 2021-09-30 16:42

Ja też uważałem że ten plan nie wypali

Filip kacper k. | 2021-09-30 19:40

Fanatyk, masz gdzieś link do tych wypocin jaśnie oświeconego preziydenta- rezydenta?

Filip kacper k. | 2021-09-30 19:40

Fanatyk, masz gdzieś link do tych wypocin jaśnie oświeconego preziydenta- rezydenta?

Fanatyk38 | 2021-09-30 19:49

Nie.
Był gościem leliwy i odpowiadał na pytania.
Nie wiem czy gdzieś się da to ogarnąć do posłuchania.

Mariusz | 2021-09-30 20:59

Proszę bardzo tu można posłuchać

» https://leliwa.pl/30-09-2021-gosc-ra.....

Fanatyk38 | 2021-09-30 23:07

» https://leliwa.pl/30-09-2021-gosc-ra.....

24:30.
Macie swojego Zbawiciela piłki .
Teraz już nie atomowo tylko twardo.
Uszy więdną od tego politycznego bełkotu.

Zostaw to chłopino komuś za złotówkę , zapewnij finansowanie jak obiecałeś, zabieraj tą zgraję nieudaczników ze stadionu a wszystko wróci na właściwe tory.

Filip kacper k. | 2021-10-1 08:53

hahhaaha,

Stal pekla- nastapila zmiana celow na ten sezon- maja pracowac i walczyc w kazdym meczu i pokazywac charakter.

rozliczenie dopiero w grudni- do tego czasu igrzyska i kabaret maja trwac.
4 mln latwo przyszly, latwo poszlo.


Brawo Lucek, brawo PIS!

Młodynie | 2021-10-1 10:40

Lucek będzie szedł w zaparte aż wyjdzie na jego on nie potrafi przyznać się do błędu

=1938= | 2021-10-1 16:23

Mówicie o Widzewie i o Ruchu. Fanatyk to neguje. To ja się zapytam o Stal Mielec. Oglosili upadlosc spadli do okregowki i tam na kazdym meczu byl komplet. A u nas nie mozna???? W ostatnim meczu sezonu w drugiej lidze gdzie byl mlyn??? Jak wszedlem na stadion to się zalamalem. Bo jak wygrali z Katowicami a wczesniej z Polkowicami to Siedlce tez ograja i po co doping. A to byl najwazniejszy mecz. A teybuny swiecily pustkami. Mielec nie jeździ na wyjazdy ale u siebie zawsze maja komplet bez wzgledu na ligę w ktorej graja.

=1938= | 2021-10-1 16:25

Oni pokazali ze im zalezy na klubie a u nas to jest garstka kibicow a reszta bo Piknikowcy. Pamietajcie jedna rzecz. KIBICEM SIĘ KEST NA NIE BYWA WTEDY JAK JEST SUPER.

Fanatyk38 | 2021-10-1 16:38

Bredzisz chlopie.
Komplet to mieli po wybudowaniu stadionu co zbiegło 5 awansem .
Zaproś internautów na mecz to będzie full. Póki co tylko piszą eseje bo jeden jest daleko a drugi ma ważne sprawy.

To że mamy potencjał pokazał pierwszy mecz przy jupiterach.
Gdyby włodarze tego nie spierdo...lili to byli by ludzie i doping.
Nie obwiniajcie Kibiców za to , że czegoś wymagają . Przez to nie stają się winni.
Winni są decydenci ale nie chcą się przyznać do błędów i porażek jak teraz lucek w radiu.
Typowy polityk. Projekt się sypie to nie powie
Ok .nasza porażka.popelniliś my błędy itd... nie

On ku...wa ZMIENIA CELE haha.
Kabaret.
I dlatego m in ludzie mają dość. Bo tu nic się nie zmoeni dopóki łapę na Klubie będzie miał kudłaty.

Zrobi to co szrek z koszem a Ty z innymi lamusami będziecie płakać o frekwencje.

=1938= | 2021-10-1 17:02

Ja kolego nie jestem piknikiem bo chodze na mecze mojej ukochanej drużyny od ponad 40 lat. Nie wiem ila masz lat ale obstawiam ze daleko Ci do mnie

=1938= | 2021-10-1 17:06

Nie ma na to wplywu bo wylewanie zlosci w internecie nic nie daje. Zrobmy wszystko zeby kopacze widzieli ze nam zaleze a nientylko straszenie a MOZE bedzie lepiej. O nic innego mi nie chodzi.

Fanatyk38 | 2021-10-1 17:38

Oczekiwania Kibiców, bez wzgledu na wiek są jasne.
Stawiane cele przed zespołem przez LN i kolejnych prezesów również.
Tylko, że ich nikt z tego nie rozlicza i nie wyciąga konsekwencji za niegospodarność.

A od Kibiców się wymaga haha.

Oni niech robią wszystko żeby ludzie wrócili na trybuny .
To ich zadanie. Decydentów

=1938= | 2021-10-1 18:33

Zrozum chlopie jefną rzecz że prawdziwych kibiców pozostal gaarstka, a Ci co wrocą na trybuny jak bedzie sukces to sa piknikowcy. Rządzacy maja nas w d...pie. Jak LN odejdzie z kasą to z pilka w naszym miescie stanie sie to samo co z koszem. Też mnie to boli ze gramy w vuraczanej lidze ale pisanie w kolko o poeniadzach nic tego nie zmieni. ZMIEŃMY TO MY KIBICE KIBICE. Nawet ta garstka ktora nas pozostala.

=1938= | 2021-10-1 18:35

Pisales o pierwszym meczu przy szyucznym swietle ze potrafimy. Nie zgodze sie z Toba bo tam 70% to byli wlasnie piknikowcy bo niwy stadion bo sztuczne swiatlo idt. Ja pytam gdzie teraz sa jak druzyna ich najbardziej potrzebuje. Rozspiewanych trybun i dopingu przez 90 a nawet i wiecej minut. NA DOBRE I NA ZLE

=1938= | 2021-10-1 18:38

Zrozun to wreszcie a nie coagle wyje....ne pieniadze przeplaceni bka bla bla. Rzygac sie chce od tego. Zamiast placzu niech wroca Ci co byli na Bytobii oprocz nas a zobaczysz ze i u kopqczy w glowach sie zmieni. Katowice wjezdzaja u nas cala trybuna doping atmosfera i???????? Wygrana a na Siedlcach?????? Grobiwa atmosfera i po temacie . O to ki chodzi

Maxtor84 | 2021-10-1 22:17

Do 1938 masz rację. Ja dowiedziałem się że wykladniekiem frekwencji jest sukces a bardziej "marka" drużyny przeciwnej bo trzeba się pokazać a z drużynami typu Sieniawa nie ma co.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska

Stal Stalowa Wola             Wólczanka W. Pełkińska
2021-10-30, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Hudzik 71

Sędzia: Michał Ficiński
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 14 8-3-3 27
2 Cracovia II 14 8-3-3 27
3 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
4 Podhale Nowy Targ 14 7-4-3 25
5 Chełmianka Chełm 14 7-3-4 24
6 Orlęta Radzyń Podlaski 14 6-5-3 23
7 ŁKS Łagów 14 7-2-5 23
8 Unia Tarnów 14 5-6-3 21
9 Avia Świdnik 14 6-2-6 20
10 Korona Rzeszów 14 5-5-4 20
11 Wisłoka Dębica 14 5-4-5 19
12 Czarni Połaniec 14 5-4-5 19
13 KSZO Ostrowiec Św 14 4-5-5 17
14 Sokół Sieniawa 14 4-3-7 15
15 Podlasie Biała Podlaska 14 1-9-4 12
16 Wisła Sandomierz 14 3-2-9 11
17 Tomasovia 14 1-5-8 8
18 Wólczanka W. Pełkińska 14 1-3-10 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3100) » 1938fc (1572)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1274)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (622) » Misio (617)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 898 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 12 886 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 16 031 razy
STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 53 377 razy
Osób Online: 54 / Czas gen. strony: 0.01426