Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jutro gramy.

Jutro gramy.
W NIEDZIELĘ 10 PAŹDZIERNIKA ZIELONO-CZARNI WALCZYĆ BĘDĄ O KOLEJNE LIGOWE PUNKTY. W 12. KOLEJCE PIŁKARZE STALI STALOWA WOLA NA WYJEŹDZIE ZMIERZĄ SIĘ Z TOMASOVIĄ TOMASZÓW LUBELSKI.

W ostatnim spotkaniu ligowym Zielono-Czarni pokonali 5:2 drużynę Sokoła Sieniawa. Teraz przed „Stalówką” potyczka wyjazdowa – z Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Nasz najbliższy przeciwnik w tabeli III ligi grupy IV zajmuje przedostatnie miejsce. Tomasovia po jedenastu spotkaniach na swoim koncie ma sześć punktów. Złożyło się na to jedno zwycięstwo i trzy remisy. Co ciekawe, Tomasovia „u siebie” w tym sezonie jeszcze nie wygrała – trzy spotkania zremisowała, a trzy przegrała.

Nasza drużyna zgromadziła siedemnaście punktów. Po 11 kolejkach Stal zajmuje 12 miejsce w tabeli. Zielono -czarni słabo radzą sobie na wyjazdach . Z 6 spotkań rozegranych jako goście , przegraliśmy 4 , raz zremisowaliśmy i tylko raz wygraliśmy. Liczymy na to, że po niedzielnej potyczce dorobek Stalówki powiększy się o kolejne trzy „oczka”.

Mecz Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany w niedzielę, 10 października. Początek spotkania o godzinie 13:00.

Widzimy się w sektorze gości!!!

Hej Stal !!!

Komentarze (24)

Misio | 2021-10-9 23:29

Od jutrzejszego meczu do końca jesieni test wartości dla nas i dla Siary. My gramy z samym dołem, oni z samą górą. Jak się zrównamy punktami, a nikt inny nie odskoczy, to wszystko jest możliwe. Czas pokaże, boisko zweryfikuje.

Adams | 2021-10-9 23:39

Z swojej strony mam złe przeczuciaz Tomaszowem stracą punkty .
Gra Stalówki na wyjazdach jest bardzo zawodna

Cdncdn | 2021-10-10 07:21

Jak ma być dobrze jak zawodnicy Jopek,Świderski i jeszcze kilku obzeraja sie chipsami i cola .

Fanatyk38 | 2021-10-10 09:09

Mieli cheat day głąbie ;).
Jak wygrają to zestaw z McDonalda im kupię.

Misio | 2021-10-10 13:08

Podeślijcie linka do transmisji. Proszę

Sciemaa | 2021-10-10 14:39

Z ludzmi nie grajacymi profesjonalnie musimy meczyc sie z bramka z karnego???

Aleksander | 2021-10-10 14:55

Teraz to już mało ważne zwycięstwa. Dla STALI sezon się już skończył. Awansu nie będzie!!! A czy ajmiemy miejsce 2 6 9 czy 13 to żadna różnica. W następnym sezonie ligę wciągnie nosem Wieczysta...a my będziemy kopać w tej buraczanej lidze kilkanaście lat.

Młodynie | 2021-10-10 14:57

Gramy teraz ze słabszymi zespołami góra ze sobą nic jeszcze nie jest stracone tylko w zimie trzeba porządnie się wzmocnić

Misio | 2021-10-10 15:04

Mam nadzieję, że ta wygrana jest na przełamanie. Wynik fajny, gra niezła. Zdominowaliśmy rywala, nie cofnęliśmy się po pierwszej bramce. A swoje zrobiło też fatalne moim zdaniem boisko. Tam się nie da pięknie grać.

Nicke | 2021-10-10 15:04

Za co się wzmocnić? Są pieniądze?

Filip kacper k. | 2021-10-10 15:08

Lucek doleje 2 mln. kasa to najmniejszy problem.

Młodynie | 2021-10-10 15:10

Kasa nie gra roli Rada Miasta jest w stanie spełnić każdą prośbę prezydenta już zainwestowano w tym sezonie ok 3 mln zł więc ryzykujemy albo będzie awans albo zaczynamy od zera.

Misio | 2021-10-10 15:12

W następnej kolejce Podhale - Siara i Łagów - Cracovia II. Jeżeli wygramy z beniaminkiem z Połańca u siebie, to trochę odrobiny.

Kamykrah | 2021-10-10 15:41

W przerwie zimowej to trzeba panu psitce podziękować i psełdo działaczom

Filip kacper k. | 2021-10-10 15:44

Psitce nie wystarczy podziękować:

Psitko łobuzie- wsadzimy ci pale w buzie !

Winnersom | 2021-10-10 15:44

Wieczysta znowu hahaha dajcie spokój ludzie za rok może ich nie być nawet

Młodynie | 2021-10-10 15:55

Doklądnie najpierw muszą wygrać baraże z rezerwami Termalici

Nicke | 2021-10-10 16:39

Ogrywają w pucharze Chrobrego z 1 ligi i nie ograją rezerw Termalici? No chyba ze Termalica zagra pierwszym...

Misio | 2021-10-10 16:45

Jest jeszcze jeden pozytyw dzisiejszego meczu. W końcu mamy bramki na plus! ;-)))

Młodynie | 2021-10-10 16:47

Właśnie zależy bo młodzieżowcy mogą grać w rezerwach ile chcą np ostatnio Kacper w 4 lidze strzelił 3 bramki w rezerwach. Plus grają sporymi posiłkami z 1 dlatego mają bilans 11 zwycięstw 0 remisów i 0 porażek bramki 46 strzelonych 6 straconych

Misio | 2021-10-10 17:21

Przed Siarą teraz cała czołówka. Do tego Siara ma rozegrane 8 meczów u siebie i tylko 4 na wyjeździe. My 5 u siebie i 7 na wyjeździe. Jeszcze wszystko możliwe. Tyle, że oprócz Siary, jest jeszcze Cracovia II, Podhale i Chełmianka. Łagowa nie biorę pod uwagę.

Ziom_stal | 2021-10-10 17:55

Hahaha już jest dobrze zwyciestwa z Sienaiwa i Tomaszowem (ciężko wymęczone) i jest Ok . To nic ze już po awansie . Kasa z naszych podatków idzie na pensje dla Marka i jego wymysłów :) zapominamy o wstydzie jaki był i jeta Ok :) brak słów nic z tego nie będzie

Ziom_stal | 2021-10-10 23:08

Wieczysta wieczystą spada Hutnik w tym roku. Wiec będzie miał kto się bić o awans za rok. A my z długami z tego roku to tez nie poszalejemy.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska

Stal Stalowa Wola             Wólczanka W. Pełkińska
2021-10-30, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Hudzik 71

Sędzia: Michał Ficiński
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 14 8-3-3 27
2 Cracovia II 14 8-3-3 27
3 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
4 Podhale Nowy Targ 14 7-4-3 25
5 Chełmianka Chełm 14 7-3-4 24
6 Orlęta Radzyń Podlaski 14 6-5-3 23
7 ŁKS Łagów 14 7-2-5 23
8 Unia Tarnów 14 5-6-3 21
9 Avia Świdnik 14 6-2-6 20
10 Korona Rzeszów 14 5-5-4 20
11 Wisłoka Dębica 14 5-4-5 19
12 Czarni Połaniec 14 5-4-5 19
13 KSZO Ostrowiec Św 14 4-5-5 17
14 Sokół Sieniawa 14 4-3-7 15
15 Podlasie Biała Podlaska 14 1-9-4 12
16 Wisła Sandomierz 14 3-2-9 11
17 Tomasovia 14 1-5-8 8
18 Wólczanka W. Pełkińska 14 1-3-10 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3100) » 1938fc (1572)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1274)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (622) » Misio (617)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 29 785 razy
STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 65 172 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 54 045 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 107 264 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.01243