Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Ostrowca !!!

Wszyscy do Ostrowca !!!
Panie i Panowie!!!

Przed nami kolejny piłkarski weekend. Już w sobotę Stalówka zagra w Ostrowcu Świętokrzyskim z KSZO. Na ten mecz jedziemy autokarami .

Zachęcamy wszystkich sympatyków do wyjazdu. Nagłaśniamy ten temat .

Zapisy do czwartku do godz. 24:00 pod linkiem:

https://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/

Koszt wyprawy to 40 PLN z biletem na mecz!!!

Osoby poniżej 18 lat - 30 PLN !!!

Zbiórka pod MDK o godzinie 11:00 !!!

Odjazd PUNKTUALNIE 11:30 !!!

Wszyscy na czarno z szalem w ręku.

Jednocześnie informujemy, że będzie organizowany wyjazd do Lublina na mecz Stali Rzeszów z kozłami. Osoby , które pojadą do Ostrowca, zapłacą mniej za wyjazd do Lublina .

Hej STAL !!!

Komentarze (25)

Filip kacper k. | 2021-10-17 12:51

arcywazny mecz w Ostrowcu. Trudny teren ale ewentualne zwycięstwo i terminarz w końcówce rundy może sprawić ze możemy wrócić do walki o awans.
Nie pompować balonika, pokora, ciężka praca i walka. Na dzis Podhale glownym kadydatem do awansu.

Misio | 2021-10-17 14:08

Kandydatów do awansu nadal jest kilku. Nie będzie tak jak w poprzednim sezonie, że Puławy sobie odjechały na ponad 10 punktów. My musimy więcej punktować na wyjazdach. Takie wyjazdy jak teraz z KSZO i Unią Tarnów muszą wygrane. Do tego jak dołożymy wygrane z Wólczanką, Koroną Rzeszów i Avią, to zimować możemy nawet na pozycji lidera, ale...ale to trzeba najpierw wygrać, bo drużyny przed nami będą się teraz mielić między sobą i tracić punkty. Przykład nawet wczoraj Chełmianka. Ograła nas, Podhale, a wczoraj umoczyła z Orlętami u siebie. Dziś Łagów - Cracovia II. Ktoś na pewno punkty straci.

Młodynie | 2021-10-17 16:54

4 punkty do lidera wszystko jest możliwe

Vielitz44 | 2021-10-17 18:49

Stal II - ŁKS Łowisko 2:0 - ktoś wie jakim składem grali i kto gole ustrzelił?

Misio | 2021-10-17 19:46

Na pewno grali: Wietecha, Cukrowski, Jakimiuk, Lebioda, Kiełbasa, Wojtak oraz Pioterczak reprezentant U16. Na pewno na 2-0 strzelił Wojtak, pierwszą chyba, podkreślam chyba Kiełbasa, bo tam takie trochę zamieszanie było, jakaś taka dobitka. Natomiast gra bardzo słaba. My prowadziliśmy grę, rozgrywaliśmy, ale sytuacji nie stwarzaliśmy. Dopiero w końcówce jak goście zaryzykowali i odważniej zaatakowali, to wyprowadziliśmy kilka kontr, głównie bokami boiska, przez Wojtaka i Kiełbasę. Natomiast goście stworzyli kilka groźnych sytuacji, gdzie Bałon był naprawdę w opałach.

Misio | 2021-10-17 21:50

Natomiast zastanawia mnie praca Sławka Adamusa jako trenera drużyny rezerw. Bo! Tam grają zawodnicy z pierwszej plus juniorzy. Co więc Sławek robi przez cały tydzień? Kogo trenuje? Nie mam nic do człowieka, bo go pamiętam jeszcze jako zawodnika, bo szacunek się należy, ale po co on? Dziś dostaje dwunastu chłopaków, skład ustalony, po co takie stanowisko?

Młodynie | 2021-10-17 22:03

Trenuje jeszcze juniorów ostatnio dostali 5 od Karpat

Makaio | 2021-10-17 23:07

KSZO łatwo skóry nie sprzeda.

Jacek22 | 2021-10-17 23:30

Tak czułem że Siara zacznie pękac, a czekaja ich jeszcze mecze z Cracovia i Łagowem, najlepsze były bvy remisy, Stal do konca rundy ma autostradę punktową, KSZO jedyny jesezcze rywal co moze sie postawic, ale tez Stal piowinna sobie poradzic. Widac ze gra jest coraz lepsza.

Misio | 2021-10-18 07:15

Co do Adamusa - zwracam honor. Nie wiedziałem, że trenuje juniorów. Co do Siary, to oprócz wymienionych mają jeszcze mocną i nieobliczalną Chełmiankę, wyjazd do Radzynia i na Wisłokę. Ciężko im będzie o zwycięstwa.

Pazimieh | 2021-10-18 08:25

Trzeba się skupić na sobie, a nie innych. Jak my będziemy regularnie wygrywać to wszystko się moze zdarzyć.

Misio | 2021-10-18 08:50

Dokładnie tak! Na nic się zdadzą potknięcia innych, jak my nie będziemy regularnie wygrywać.

Stallzks | 2021-10-18 09:19

Prawda, piłkarze wleją nam duzo nadzieji na dobrą jesień w przypadku zwycięstwa w Ostrowcu, wtedy nie będziemy oglądali się na innych.
Punktować tak dalej, a tabele będziemy otwierali z przyjemnością

Misio | 2021-10-18 09:24

Oby Bereta pobił swój rekord zwycięstw z rzędu. Z Ruchem zrobił 17, więc teraz jeszcze 15 u nas i rekord padnie;-)))

Hejstal! | 2021-10-18 16:57

Patrzmy się tylko na siebie. Bez kalkulacji. Każdy następny mecz jest arcyważny i w każdym gramy o zwycięstwo!

1938fc | 2021-10-21 10:31

I fajnie czytać takie komentarze. Brawo Łukasz Bereta

Kamilosss | 2021-10-21 11:05

Fajny wyjazd Stali do lbl. Pociągiem. Ma to swój klimat i przypomina mi się od razu jak jechaliśmy na derby do tbg.

=1938= | 2021-10-23 14:10

Ci jest z tą transmisją???????

Filip kacper k. | 2021-10-23 15:52

Brawo brawo brawo.
Teraz na smrodów rezerwy wypuścić i pełna koncentracja przed Wólczanka.

Misio | 2021-10-23 15:54

I już tylko 1 punkt do Siary!

Filip kacper k. | 2021-10-23 15:56

walic smrodów- poki co Craxa remisuje na wywloce a jutro niezienny glowny kadydat do awansu - Podhale

Sciemaa | 2021-10-23 15:58

Taaa... na puchar z siarka rezerwy;] kpina;] zeby co pozniej mieli sily na wolczanke ktora wygrala tylko jeden mecz? do tego meczu u siebie;] ogarnij sie

Misio | 2021-10-23 15:59

Za tydzień wyprzedzamy Siarę, a potem ciężki wyjazd do Tarnowa. Kończymy u siebie z Koroną i Avią. To muszą być wygrane!

Młodynie | 2021-10-23 16:19

Wisłoka prowadzi 2:0 także 1 punkt do lidera plus Podhale ma zaległy mecz więc maksymalnie 2 punkty straty

Filip kacper k. | 2021-10-23 17:05

Do sciema- puchar jest bardzo malo istotny- trzeba dac pograc tym co glownie siedza na lawce plus mlodziezy- nie znaczy to ze przegraja.

Wolczanki lekcewazyc nie mozna- pewnie wygrali na wyjezdzie z kszo a my sie znimi mordowalismy wcale nie bedac lepszym zespolem.

Cala koncentracja na lidze, kazdy kolejny mecz jak o awans.

smrody mi kolo tylka lataja

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3157) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 905 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 35 235 razy
Ceramika Opoczno - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 430 razy
??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 1 503 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.0134