Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzisiaj gramy.

Dzisiaj gramy.
W SOBOTĘ 30 PAŹDZIERNIKA ZIELONO-CZARNI WALCZYĆ BĘDĄ O KOLEJNE LIGOWE PUNKTY, A TAKŻE O KONTYNUOWANIE ZNAKOMITEJ SERII. W 15. KOLEJCE PIŁKARZE STALI STALOWA WOLA PODEJMOWAĆ BĘDĄ WÓLCZANKĘ WÓLKA PEŁKIŃSKA.

Pierwszy gwizdek o godzinie 14. Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na to spotkanie. Wszyscy na zielono lub czarno z szalem w ręku meldujemy się na sektorze dopingującym !!!

Bilet można kupić w kasach przed meczem.

Na dzisiejszy mecz będzie można przynieść coś dla zwierzaków. Jak wiecie Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola prowadzi zbiórkę karmy suchej i mokrej na rzecz schronisk Pisia Przystań i Kocia Wyspa.

Wszystkie dary będziecie mogli zostawić w namiocie Ośrodka Kibice Razem w miejscu stoiska z gadżetami. Wszystkich , którzy nie mogą być na meczu zapraszamy do Kibice Razem od 11.00 do 13.00 sobota. Przy okazji Każdy znajdzie coś dla siebie!!!

Do zobaczenia z kibicowskim pozdrowieniem Hej Stal!!!

Komentarze (44)

Kamilosss | 2021-10-30 14:50

Ale padaka po 1 połowie. Zero okazji z ostatnim zespołem ligi. Widzę niewiele się zmieniło.

Młodynie | 2021-10-30 14:51

Jest jeszcze 2 połowa. Wólczanka gra z nożem na gardle takie mecze są trudne

Młodynie | 2021-10-30 15:48

kompromitacja

Adams | 2021-10-30 15:51

Eh kto by pomyślał przegramy z Wólczanką , z ostatnią druzyną w tabeli ...
Wólka brutalnie nas wyjaśniła jednak bedzie cięzko o awans

Adams | 2021-10-30 15:52

Jest szansa na remis ale i tak nie jest dobrze

Slyys | 2021-10-30 15:54

no ja ********** , pośmiewisko i kompromitacja

Adams | 2021-10-30 15:55

Nie wierzę co to sie stało - nie wykorzystać karnego w doliczonym czasie gry

Młodynie | 2021-10-30 15:57

Sami komplikują sobie życie przegrać z najsłabszą drużyną w sumie dla nas typowe

Adams | 2021-10-30 15:57

Tak to sie kończy gdy dopisuje sie 3 pkt przed meczem .
To sie w głowie nie miesci zmarnowac taką sytuację choćby na uratowanie punktu

Kamilosss | 2021-10-30 15:57

Karny akurat był z czapy.
Ale przez 94 minuty nie stworzyć sobie żadnej 100 okazji z ostatnią drużyna w tabeli? Wstyd i kompromitacja. Poziom 4 ligi.
A Zelisko ma szansę być najgorszym transferem ostatnich 10 lat.

Raul | 2021-10-30 16:00

Wypierdo.c te jeb..e lajzy w przerwie sezonowej .P.S. Gdzie Ci Pseudomenadzerzy co to widzieli postęp w grze i prponowali juz grę 2 skladem , bo co panienki nie chca się spocić i potrzebują odpoczynku ???? Tylko po czym ?????

Raul | 2021-10-30 16:00

Wypierdo.c te jeb..e lajzy w przerwie sezonowej .P.S. Gdzie Ci Pseudomenadzerzy co to widzieli postęp w grze i prponowali juz grę 2 skladem , bo co panienki nie chca się spocić i potrzebują odpoczynku ???? Tylko po czym ?????

Młodynie | 2021-10-30 16:02

Nie mamy ławki w tym jest problem jak Świderski nie ma dnia to nie ma kto go zastąpić bo Żelisko nawet w A klasie miałby problemy

Ziom_stal | 2021-10-30 16:04

Mówiłem, ten mecz o tym nie świadczy akurat ze nie awansujemy. Zobaczycie ze jak przyjdą trudniejsze mecze w przyszłej rundzie to polegniemy . Bo tutaj ludzie są tylko dla kasy bo nikt nie da tyle przeciętnym zawodnikom. W zimie nikt sensowny nie przyjdzie bo nie oszukujmy się ciężko kogoś fajne zimna ściągnąć tak to działa .

Raul | 2021-10-30 16:22

To nawet nie są przeciętni "piłkarze " , toż to zwykle miernoty . Tylko pieniadze rewelacyjne kwitują za to go.no co prezentują. Żeby kilku sytuacji bramkowych nie stworzyć u Siebie z najslabszym zespołem. Ludzie !!!! To rozbój w bialy dzień. Po to są treningi bo do pracy to szkachta nie chodzi , stale fragmenty gry , zagrywki , schematy , by te 3 punkty wyszarpac , jak nie idzie. A tu nie bylo Nic.Zadnego indywidualnego przeblysku , akcji, strzalu. Nic.Bereta Ty weź się w końcu do roboty, czas aklimatyzacji minal.

Nicke | 2021-10-30 16:30

Wygrać z Ostrowcem, a u siebie przegrać z Wolczanką...

Młodynie | 2021-10-30 16:32

i nie strzelić karnego w 90 minucie

Adams | 2021-10-30 16:34

Po raz kolejny outsajder ligi Wólka przyjeżdza jak po swoje mimo że po 14 spotkaniach wygrali tylko jedno

Adams | 2021-10-30 16:37

Wstyd niewyobrażalny przegrać z zespołem który przed pierwszym gwizdkiem był uważany na pożarcie.
Jak to wygląda to jest niezrozumiałe

Jacek22 | 2021-10-30 16:38

Mogli mieć słabszy dzien, trzeba zrozumiec. Nic się nie stało, najwyżej znow beda 4 punkty straty do lidera, a jeszcze cała wiosna przeciez. Dziś słabszy dzien mieli napastnicy bo gra ogolnie wygladala dobrze, dominowali rywala przez caly prawie mecz.. to bardziej Wólczanka zagrała ponad stan. Słabszy mecz po tylu wygranych miogl sie trafic. Nic sie nie stalo. Gramy dalej. Teraz kierunek Tarnów.

Sciemaa | 2021-10-30 16:45

Cdncdn | 2021-10-30 16:52

Czy w nie rozumiecie ze mecz rozgrywa się w typach.Rodziny pilkarzykow juz tydzien temu wiedzieli jaki bedzie dzis wynik.Jeden teleon do cioci,babci,brata czy innego uja i juz pieniazki sie wygrywa.Taki to jest sport.

Cdncdn | 2021-10-30 16:57

typowa podkladka pod bukmachera ,nie wierze ze grajac z zespolem co przegrywa prawie kazdy mecz grajac u siebie nie stworzyc jednej chociaz sytuacji bramkowej ,jesli zarzad klubu nie wyciagnie konsekwencji wobec tych darmozjadow typu dyskwalifikacje i rozwiazanie kontrakow za niesportowa postawe to nie nie ma dla nas nadzieji . druga sprawa to kilka wygranych ze slabymi zespolami zaciemnilo obraz , to w dalszym ciagu zgraja przeplaconych snopkow ktorej zalezy na kasie a nie wynikach

1938fc | 2021-10-30 16:58

To jest takie gadanie, jakby wygrali to by nikt nie gadał że jakieś typy albo coś. Nawet z przebiegu gry nie możemy powiedzieć że coś było nie tak. Wystarczyło dzisiaj strzelić pierwsi bramkę i by było po meczu. Teraz Tarnów i trzeba się zrewanżować. Każdy jest zły ale co my kibice możemy zrobić. Wszystko w nogach piłkarzy

Młodynie | 2021-10-30 16:59

A któremu piłkarzowi w dzisiejszych czasach nie zależy na kasie ? Gra dla idei już dawno mineła. Jedyny pozytyw Śpiewak z 2 bramką w tym sezonie w Ekstraklasie

Młodynie | 2021-10-30 17:03

Miasto Stalowa Wola nie przedłuży umowy z Markiem Citko na nowy rok. Więc jesteśmy od niego wolni

Vielitz44 | 2021-10-30 17:09

Brak pomysłu i brak chęci - przez to w meczu gdzie nam nic nie szło (nawet karny) nie dało się zapunktować, oni mieli z 3 setki, my od 75min wrzuty na aferę...
Nie wiem czemu z takim przeciwnikiem my nie gramy na 2 napadziorów, Świder sam z 3 obrońcami na plecach co niby miał ugrać? Żelazko jaki jest taki jest, ale z 2 piłki niechcący zgrał do Świdra i jedna chociaż bramka z tego mogła paść. Ale tego braku walki i zaangażowania to się nie da usprawiedliwić, grali na pół gwizdka i to było najgorsze. Jasne, pierwsze 20 min była przewaga spora i powinni byli coś strzelić i pewnie by wygrali, ale tak się nie stało...

Jacek22 | 2021-10-30 17:11

Dokładnie, nie widziałem zadnego podłożenia się, poza tym po co mieli by to robić? Przecież zależy im na awansie, po prostu nie chcialo wpasc, a Wolczance wyszedl jeden strzal. Słabszy dzien Świderskiego wystarczył na zdeterminowana Wolczanke, ktora chyba zagrala najlepsze spotkanie w calej rundzie. Gra mogla ogolnie sie podobac, dominowali rywala, ale brakowalo wykonczenia.

Vielitz44 | 2021-10-30 20:56

Po konferencji, mały plus tego dziadostwa z dziś - trener ocenił realnie, że mecz strasznie nie wyszedł, a drużyna zachłysnęła się ostatnimi wynikami i zlekceważyła przeciwnika. W końcu mamy trenera, który realnie ocenia zdarzenia - nie tak jak ostatnie "trenerzyny", które co by się nie działo to byli "zadowoleni" i widzieli postępy...
Wyciągnąć wnioski, walczyć na całego do końca rundy - w przerwie zimowej wielu grajków do odstawienia/wywaleni a, na ich miejsce trzeba paru wartościowych i paru młodych ambitnych i walczymy o awans.

Nicke | 2021-10-30 21:09

I jak chcesz ich odstawić? Rozwiązać kontrakt i płacić do czerwca? Za co nowych sprowadzić?

Maxtor84 | 2021-10-30 21:12

Niektórzy nie mają pojecia o czym piszą.

Vielitz44 | 2021-10-30 21:19

Za porozumieniem stron, do rezerw, sprzedać - nie ma wyboru, ktoś narobił bigosu ich tu sprowadzając i trzeba sobie z tym poradzić - ci ludzie nie nadają się do grania o awans, albo ich wymienimy i wzmocnimy skład (zwłaszcza wyjściową 11kę), albo nie będzie awansu, proste.
Za co? Wpompowano już taką górę kasy, że "ktoś" musi wpompować kolejną górę, bo inaczej wyjdzie, że się pomylił, a nasze władze do porażek przyznawać się nie potrafią.
Ja bym to chętnie zaorał, bo dla mnie topienie takich pieniędzy w skórokopów to porażka, ale chyba jak już się w to zaangażowali, to jeszcze chwilę się w to będą bawić.

Młodynie | 2021-10-30 21:51

Bo to jest dobry trener dzisiaj mieli słaby dzień nie wnikam czy pili po Siarce czy coś w tym stylu ale wyniki bronią trenera. Zdarzyła się wpadka więc trzeba ją szybko zmazać. Po drugie klub stać na wymianę zawodników ze wzgłedu iż miasto nie przedłuży umowy z Citko plus Żelisko znajdzie się na liście transferowej w grę też wchodzi wypożyczenie. Tak jak napisał Vielitz miasto i tak wydało już kupę kasy więc powalczy do końca i cena tutaj nie gra roli ile bedą potrzebować tyle dostaną z UM. Tylko jeśli się nie uda awansować to zaczynamy od zera

Ziom_stal | 2021-10-30 22:38

Dzisiaj Hutnik przegrał z Puławami wiec już w sumie spadli. My wygrywaliśmy z leszczami az się skoczyło bo ta drużyna nie ma stylu ani niczego innego

Stallzks | 2021-10-31 06:37

Rzeczywiście nie jest to drużyna na awans. Nie ma jakości Duda Olszewski Wojtysiak Zelisko Cukrowski Jakimiuk Persak Klepacki to są nazwiska którzy dołączyli do naszej drużyny a w gruncie rzeczy oslabili naszą drużynę. W ich miejsce mieliśmy lepszych zawodników przed tym sezonem za napewno połowę taniej niż Ci wyżej.
Jeżeli ktoś myślał że takimi nazwiskami ta drużyna będzie wygrywała to wystarczyło zobaczyć wczorajszy mecz... 3-4 bramki mogliśmy lekko dostać od ostatniej drużyny która grała na wyjeździe, to o czymś świadczy, nie można ich usprawiedliwiać za taki mecz, kary pieniężne powinni płacić.
Był Mistrzyk Stelmach Waszkiewicz, trzeba było ich zostawić bo to co robią co mecz te nazwiska woła o pomstę do nieba

Ziom_stal | 2021-10-31 08:06

Za to Pan Marek dobrze się bawi ze Stanowskim po porażce swoje drużyny

Młodynie | 2021-10-31 08:41

Jakimiuk akurat jeszcze coś potrafi i strzelił bramkę. Citko może się bawić u Stanowskiego ponieważ nie bierze udziału w życiu klubu od miesiąca został od tego odsunięty i mu podziękowano ostatnia pensja w grudniu

Misio | 2021-10-31 09:04

Ja byłem jednym z tych co przed meczem dopisywał 3 punkty. Niestety piłka, to wyjątkowo brutalny sport i nie zawsze wygrywa faworyt. Gdyby zawsze wygrywał faworyt, to rozgrywki nie miałyby sensu. Trudno. Przegraliśmy z outsiderem, trzeba będzie wygrywać z czołówką. Oczywiście porażka boli, ale strata punktowa jest nie duża i wszystko jeszcze możliwe. Co do gry, to każdy praktycznie mecz wygląda tak samo. To my prowadzimy grę, to my jesteśmy przy piłce, tylko nie potrafimy stwarzać sytuacji. Zawiódł Świderski, zawiódł Radulj, nawet Drobot gdy wszedł nic nie zrobił. Takie mecze niestety się zdarzają. Samo się nie wygrało.

Misio | 2021-10-31 09:34

W składzie Wólczanki jeden trzydziestolatek, a potem 23, 22 i sami po 18-20 lat. Przegraliśmy z juniorami.

Filip kacper k. | 2021-10-31 09:39

Oprocz nas, smrodow, Kszo, Chelmianki i Podhala w tej lidze sa albo juniorzy albo brzuchy. wiec przegrywamy nie pierwszy i nie osttani raz przegralismy z ogorkami. Lucek musi dorzucic jeszcze z 2 mln bo 4 to jednak malo.

Misio | 2021-10-31 09:59

Swoją drogą, to na miejscu naszych działaczy obserwował bym bramkarza Wólczanki. I nie chodzi o obrobionego karnego, tylko o cały mecz. Dobrze grał na przedpolu, na linii obronił co miał. Ma dopiero 18 lat i jest bratem bramkarza, który zrobił całkiem niezłą karierę. Smyłek długo u nas nie pogra.

Filip kacper k. | 2021-10-31 10:34

Karny był wątpliwy i fatalnie wykonany.
nie zmienia to faktu ze powinien byc powtorzony- bramkarz popelnil blad- wyszedl za wczesnie.

Misio | 2021-10-31 10:47

To nie bramkarz popełnił błąd, tylko sędzia.

Młodynie | 2021-10-31 10:58

może mieć 1 nogę na linii

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3148) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 40 768 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 75 086 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 733 razy
Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 064 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.01394