Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibicowsko.

Kibicowsko.
GKS 1962 JASTRZĘBIE - GKS Katowice

4 osoby obecne na derbach w Jastrzębiu. Ciekawy mecz pod względem kibicowskim. Spory młyn Naszych przyjaciół i Kibice gości w klatce . Dobra atmosfera na trybunach. Do następnego.

Stalowe Jastrzębie !!!

Kozły -STAL RZESZÓW

Do Lublina wybieramy się w ok 150 osób z jedną flagą . Na stacji Stalowa Wola Rozwadów dosiadamy się do pociągu specjalnego , którym podróżowali Nasi przyjaciele. Łącznie w sektorze gości melduje się ponad 800 Kibiców. Stal prezentuje oprawę z piro. Cały mecz konkretny doping przeplatany wymianą uprzejmości. Rzeszowscy wygrywają 2:0 i w dobrych nastrojach wracamy do Stalowej Woli. Na powrocie odpalamy kilka rac. Klimatyczny wyjazd , który na długo zapadnie w pamięci.

Zakompleksione kozojeby , kolejny raz bazgrają transparent w naszym kierunku. Sami zapomnieli już jak nie zatrzymali się do Nas na powrocie z Elbląga a później pół nocy nie mogli dojechać na miejscówkę. Hipokryci.

United Stal !!!

Komentarze (20)

Misio | 2021-11-2 11:26

Mecz pucharowy jest gdzie? W Kamieniu czy u nas? I ew. o której? Z góry dziękuję za info.

Vielitz44 | 2021-11-2 11:46

Jutro o 14 w Kamieniu.

Kibolek | 2021-11-2 15:02

Będzie transmisja w StalTV?

Misio | 2021-11-2 16:48

Trochę Garbarnia zweryfikowała Wieczystą.

Johny | 2021-11-2 16:51

Znowu o Wieczystej.... Co to jakiś FC Wieczystej powstał???? Martwcie się o Stalówkę, a nie o jakiegoś Peszkę, czy innego Citkę....

Vielitz44 | 2021-11-3 13:46

Na stalwokatv na YT transmisja jakby co.
Ciekawe czy nasz Żelazko coś ustrzeli:)

Adams | 2021-11-3 14:10

Dla Żelasko dziś powinnien byc mecz ostatniej szansy lepiej niech w końcu strzeli i udowodni przydatność w zespole

Cdncdn | 2021-11-3 15:13

Zelisko to największe nieporozumienie ostatnich 30 lat.

Jacek22 | 2021-11-3 15:21

Bez przesady, dziś zagrał mozna powiedziec wzglednie pozytywnie. Brakło mu szcześcia jedynie.

Adams | 2021-11-3 15:21

Przed chwilą Żelisko zszedł z boiska jak zwykle nic dobrego nie pokazał więc powoli w klubie zbliża się jego koniec

Jacek22 | 2021-11-3 15:33

Grabarz nie lepszy..

Sciemaa | 2021-11-3 16:01

» http://bityl.pl/pKUr8 Sklady i caly mecz

Stalowiec1938. | 2021-11-3 16:18

obyśmy do końca rundy wszystko wygrali i skończyli z małą stratąw czubie i niech Bereta ogarnie to towarzystwo w przygotowaniach zimowych plus nie uniknione kosmetyczne zmiany z paroma zawodnikami trzeba się pożegnać i napewno jeszcze jednego napastnika do Świderskiego i Środek obrony

Młodynie | 2021-11-3 16:52

Też pomocnik potrzebny bo Radulj lubi być kontuzjowany

Jaszczur | 2021-11-3 17:28

Bardzo slaby mecz dzis , wyrożnił bym Wieteche za obrone strzału w 90 min, Drobota za gre na lewej obronie i Radulego za ładną bramke . Z tymi panami Zelisko ,Olszewski, ,Kiełbasa, jak najszybciej rozwiązać, umowy .

Młodynie | 2021-11-3 17:35

Źelisko się tak łatwo nie pozbędziemy bo ma kontrakt życia i pewnie zostanie do końca sezonu

Pjona_ziom | 2021-11-3 17:45

JACEK22 Ty jesteś bratem, ojcem Żeliski czy masz jakąś prowizję z jego kontraktu? Typ ewidentnie sobie nie radzi na tym poziomie półamatorskim i to w meczach z drużynami z okręgówki nie potrafi strzelić a nawet przyjąć piłki i zagrać coś dla drużyny... Najwięcej daje siedząc na ławce a Ty z każdym jego meczem go chwalisz nosz ku... Ile można... Czekajcie on się rozkręci...

Pjona_ziom | 2021-11-3 17:52

Różnica między twoim gwiazdorem a młodzieżowcem Grabarzem jest taka że po pierwsze klub jeszcze nie dawno nie oddawał mu pieniędzy za bilety na dojazdy nie mówiąc o kontrakcie. Po drugie Grabarz miał kontuzje. Po trzecie Grabarz dostawał jakieś szanse z których korzystał zanim zaczęła się szopka za trenera Skakuja a teraz odpowiedz sobie na pytanie drogi Jacku ile meczy rozegrał Żelasko i powiedz z czego rozlicza się napastnika. Nie musisz odpowiadać.

Cdncdn | 2021-11-3 17:55

Zelisko to dno i juz dzis powinien dostac wilczy bilet.Dziekuje za uwage.

Jacek22 | 2021-11-4 11:40

Ale w Lewarcie jakos strzelal, po prostu nie moze sie przelamac coś. Co pokazał wielki wychowanek Grabarz? Jeszcze większą przeciętność..

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3148) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 10 666 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 103 418 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 000 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 959 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.01321